Plánované zápasy - 3. kolo

3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo 10. kolo 11. kolo 12. kolo 13. kolo 14. kolo 15. kolo 16. kolo 17. kolo 18. kolo 19. kolo

2. Slovenská liga – Bratislava

  • 01.10.2016 17:00 (3. kolo)
    Kozmos × Relax
    ŠH FTVŠ
  • 01.10.2016 18:15 (3. kolo)
    4 FUN Futsal Team (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
    ŠH FTVŠ
  • 01.10.2016 20:00 (3. kolo)
    ŠK Račišdorf × Gurmáni
    ŠH Mladosť
  • 02.10.2016 11:30 (3. kolo)
    4FSC FTVŠ UK (B) × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 12:40 (3. kolo)
    Predators (A) × ŠK Pinerola Bratislava (B)
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 17:00 (3. kolo)
    ŠK Danubit × Matadors
    ŠH Mladosť
  • 02.10.2016 18:15 (3. kolo)
    Arsenal EC (A) × Čekan Mekenroff 1897
    ŠH Mladosť
  • 02.10.2016 19:30 (3. kolo)
    FK Šport Bratislava × KPP Baraberi (A)
    ŠH Mladosť
  • 02.10.2016 20:45 (3. kolo)
    Katenáčo Dúbravka × AK 47 (A)
    ŠH Mladosť
Ďalšie kolo

1. Bratislavská liga

  • 01.10.2016 20:20 (3. kolo)
    Slov - Matic FOFO Bratislava (C) × AK 47 (B)
    ŠH FTVŠ
  • 01.10.2016 21:10 (3. kolo)
    United × Budweiser
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 09:00 (3. kolo)
    Dobraklima.sk × FT Pressburg K-INEX Energia (B)
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 09:50 (3. kolo)
    4 FUN Futsal Team (B) × FSC Velmáci
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 10:40 (3. kolo)
    Akademik °96 (A) × SFC Petržalka
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 14:00 (3. kolo)
    FC Rusovce × SF Festglas
    ŠH FTVŠ
  • 02.10.2016 16:00 (3. kolo)
    AFC Horden × FCK Minimax Bratislava (B)
    ŠH Mladosť
Ďalšie kolo

2. Bratislavská liga

  • 01.10.2016 09:00 (3. kolo)
    VK PAL Engerau × KPSF °92
    ŠH PKO
  • 01.10.2016 09:50 (3. kolo)
    SFC Silver Ružinov × FPV 23 (B)
    ŠH PKO
  • 01.10.2016 10:40 (3. kolo)
    AC Bells × Predators (B)
    ŠH PKO
  • 01.10.2016 11:30 (3. kolo)
    INSTA × HSP Hemerhoidi
    ODLOŽENÉ
  • 01.10.2016 12:20 (3. kolo)
    FC Tifosi × ŠK SF Karpatská Juniors
    ŠH PKO
  • 01.10.2016 13:10 (3. kolo)
    Pavliš a Hartmann × Formula DNV
    ŠH PKO
  • 02.10.2016 16:30 (3. kolo)
    FK 03 Hostinského × Semic Bratislava (B)
    ŠH PKO
  • 02.10.2016 17:20 (3. kolo)
    Arantes × White Boys
    ŠH PKO
  • 02.10.2016 18:10 (3. kolo)
    FK Inter Bratislava (A) × SC Hujeri
    ŠH PKO
  • 02.10.2016 19:00 (3. kolo)
    FK Mnutrition × FC East Rača
    ŠH PKO
Ďalšie kolo

3. Bratislavská liga

  • 01.10.2016 17:00 (3. kolo)
    TJ Juhcelpub Kojoti × FC Klinger Bratislava
    ŠH Elán
  • 01.10.2016 17:50 (3. kolo)
    FT Pressburg K-INEX Energia (C) × 4 FUN Futsal Team (C)
    ŠH Elán
  • 01.10.2016 19:30 (3. kolo)
    AK Vorvane × Akademik °96 (B)
    ŠH Elán
  • 01.10.2016 20:30 (3. kolo)
    1.FC Pressburg × ŠK Slovan TP
    ŠH Elán
  • 02.10.2016 09:00 (3. kolo)
    RFS Falcons × Belehradskí Lišiaci
    ŠH Elán
  • 02.10.2016 09:50 (3. kolo)
    AFK Staré Mesto × Loosers
    ŠH Elán
  • 02.10.2016 11:30 (3. kolo)
    Green Team × MFP
    ŠH Elán
  • 02.10.2016 12:20 (3. kolo)
    Trexima × Yoyos United
    ŠH Elán
Ďalšie kolo

Liga "40"

    Žiadne plánované zápasy alebo všetky zápasy sú už odohraté.
Ďalšie kolo