1. Bratislavská liga (sezóna 2016/17)

Zápasy 9. kola nadstavby

13.05.2017 09:00
Dobraklima.sk × AK 47 Chaos (B)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 09:50
SF Festglas × FOFO Bratislava 1984 (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 10:40
FC Rusovce × PKE-M IMOOPTIK (B)
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 11:30
Racing Club (A) × Budweiser
7 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.05.2017 12:10
FSC Velmáci (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
1 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.05.2017 13:00
United × AFC Horden
3 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 14:00
FPV 23 × Praetors mEleven (B)
3 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 16:00
SFC Petržalka × Hurricanes
6 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

14.05.2017 18:50
FCK Minimax Bratislava (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

14.05.2017 19:40
Silicon Solmag × Akademik °96 (A)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 25 0 3 130 : 39 75 +91
2. FCK Minimax Bratislava (B) 28 19 2 7 137 : 61 59 +76
3. AK 47 Chaos (B) 28 18 4 6 111 : 72 58 +39
4. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 28 17 6 5 100 : 60 57 +40
5. FOFO Bratislava 1984 (B) 28 17 6 5 113 : 63 57 +50
6. FSC Velmáci (A) 28 15 2 11 94 : 76 47 +18
7. Budweiser 28 14 4 10 112 : 101 46 +11
8. SF Festglas 28 11 4 13 91 : 108 37 -17
9. Dobraklima.sk 28 11 4 13 97 : 123 37 -26
10. Racing Club (A) 28 8 2 18 70 : 122 26 -52
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Praetors mEleven (B) 28 12 6 10 87 : 69 42 +18
2. PKE-M IMOOPTIK (B) 28 10 6 12 89 : 92 36 -3
3. Hurricanes 28 10 5 13 77 : 89 35 -12
4. Akademik °96 (A) 28 9 6 13 86 : 96 33 -10
5. AFC Horden 28 9 6 13 69 : 94 33 -25
6. SFC Petržalka 28 9 6 13 73 : 92 33 -19
7. FC Rusovce 28 8 5 15 65 : 91 29 -26
8. FPV 23 28 7 7 14 72 : 102 28 -30
9. Silicon Solmag 28 7 3 18 74 : 92 24 -18
10. United 28 2 0 26 69 : 174 6 -105
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FCK Minimax Bratislava (B) 19 16 0 3 94 : 34 48 +60
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 0 3 75 : 26 48 +49
3. FOFO Bratislava 1984 (B) 19 14 3 2 80 : 41 45 +39
4. AK 47 Chaos (B) 19 14 3 2 79 : 41 45 +38
5. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 19 11 4 4 59 : 41 37 +18
6. Budweiser 19 11 2 6 77 : 56 35 +21
7. FSC Velmáci (A) 19 10 2 7 62 : 50 32 +12
8. Dobraklima.sk 19 9 2 8 71 : 66 29 +5
9. SF Festglas 19 9 2 8 68 : 66 29 +2
10. Racing Club (A) 19 7 2 10 49 : 63 23 -14
11. SFC Petržalka 19 6 4 9 47 : 58 22 -11
12. Hurricanes 19 6 4 9 46 : 60 22 -14
13. Akademik °96 (A) 19 5 5 9 55 : 65 20 -10
14. PKE-M IMOOPTIK (B) 19 5 4 10 51 : 59 19 -8
15. Praetors mEleven (B) 19 5 4 10 43 : 53 19 -10
16. AFC Horden 19 4 6 9 39 : 64 18 -25
17. FPV 23 19 4 5 10 47 : 74 17 -27
18. FC Rusovce 19 3 5 11 38 : 66 14 -28
19. Silicon Solmag 19 3 3 13 47 : 65 12 -18
20. United 19 2 0 17 44 : 123 6 -79

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Tomáš HrutkaFC RTR BPN (A)5317702441
2.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)2627532200
3.Martin GregoraWild Boys 02 (B)1931502520
4.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)2326492700
5.Erik SzaboFC RTR BPN (A)2023432800
6.Juraj MeszarosDobraklima.sk2317402320
7.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)2910392510
8.Dušan KeszeghSF Festglas2712392200
9.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi2016362800
10.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2114352470
11.Tomáš ŠrotFPV 232015352430
12.Patrik VoltemarDobraklima.sk1519342440
13.Indrin LlagamiŠK Danubit Wild Boys 02 (A)2012322220
14.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)247312830
15.Tomáš ŠimkoUnited2110312710
16.Branislav VlčekAkademik °96 (A)1912312500
17.Michal HozzánBudweiser1615312700
18.Karol SzelepcsényiSF Festglas922312600
19.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)237302341
20.Martin DubaiAFC Horden1911302810
21.František BaranFPV 23236291620
22.Michal GalikWild Boys 02 (B)226282400
23.Peter ImrichPKE-M IMOOPTIK (A)1711281900
24.Peter MarcinkovicSilicon Solmag1612282441
25.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi1315282620
26.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)189271700
27.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)1710272041
28.Maroš LetovanecINSTA1512272500
29.Ivan BrezinaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1314272420
30.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 (A)161026900
31.Andrej HorvathSilicon Solmag1412262810
32.Marek KarolAkademik °96 (A)1412262010
33.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi1510252100
34.Michal MaďariWild Boys 02 (B)1510252820
35.Racz EgonUnited1312252420
36.Peter BeroHráč bez klubovej príslušnosti.916252340
37.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)186242711
38.Marcel MakaraHráč bez klubovej príslušnosti.1112232430
39.Matej KolomyDobraklima.sk157221900
40.Patrik RybanskyWild Boys 02 (B)139222130
41.Peter GramataAFC Horden1111222810
42.Mário IdlbekFC RTR BPN (A)319222311
43.Martin BognarFC Rusovce183212750
44.Peter BednárRehab Klinik Baraberi156211820
45.Jozef KatušinSF Festglas156211120
46.Michal KarolAkademik °96 (A)147211600
47.Juraj HomolkaSilicon Solmag138211920
48.Peter AugustinBanana Boys138211601
49.Marek BognarFC Rusovce1011212640
50.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)1011211801
51.Silvester JágerFC RTR BPN (A)155201330
52.Ernest FulmekRacing Club (A)1010201410
53.Simon GaburaHurricanes (40)136192020
54.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)910192200
55.Radovan CibákFK Šport Bratislava415191500
56.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)14418900
57.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team135182710
58.Juraj ChovanecFK Inter Bratislava117182400
59.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)117182640
60.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi108181730
61.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)99181430
62.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)810182450
63.Ivan GurtlerSilicon Solmag711182500
64.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)711182750
65.Anton KresánekHurricanes116171800
66.Peter SadloňAFC Horden116172620
67.Ivan TencerUnited107172010
68.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)107172050
69.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)71017900
70.Branislav PavlíkSF Festglas124162300
71.František MikócziDobraklima.sk124162300
72.Juraj MarcinkovičSilicon Solmag106162400
73.Šimon KubranRacing Club (A)97162300
74.Ivan HettešAFC Horden88162610
75.Daniel DurankaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)79161300
76.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)79161200
77.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)105152400
78.Štefan VargaFOFO Bratislava 1984 (B)96151910
79.Patrik ŽákHurricanes87151300
80.Tomáš TirpákFPV 2387151850
81.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)78151700
82.Jiří CibulyaBudweiser78151721
83.Lukáš ŠtecákmEleven (A)131141010
84.Juraj KuchárRacing Club (A)113142100
85.Tomáš LazarovDobraklima.sk104141610
86.Július BeromEleven (A)95141100
87.Peter GaburaHráč bez klubovej príslušnosti.86141510
88.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)86142120
89.Ján GrófAK 47 Chaos (A)86141840
90.Boris TurčákFSC Velmáci (A)7714820
91.Róbert RajnohaHurricanes77141920
92.Jozef PolákHráč bez klubovej príslušnosti.68142600
93.Miloš CigláňSF Festglas410142700
94.Roman MelechSFC Petržalka311142340
95.Branislav CibikFPV 2385131610
96.Lukáš MichniewiczFC Rusovce76131930
97.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)76132260
98.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)67131820
99.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)93122510
100.Tomas BorsanyiFC Rusovce75122151
101.Ján KuismEleven (A)66121600
102.Daniel UrbanFC Rusovce66122840
103.Kristian GolejFC Rusovce48121300
104.Peter MartinkoSF Festglas48122310
105.Juraj AudiSF Festglas83112300
106.Milan AdámekSFC Petržalka8311700
107.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi74111200
108.Peter JelínekDobraklima.sk74111310
109.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)74111720
110.Tomáš PaprskárDobraklima.sk65112100
111.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)65112220
112.Nuno CoutinhoPKE-M IMOOPTIK (B)6511921
113.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)47111710
114.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)47112290
115.Michal HorvatovičRacing Club (A)82101710
116.Jakub LachkyRacing Club (A)7310900
117.Peter KoňanBudweiser64102810
118.Igor HrubýWild Boys 02 (B)64101720
119.Richard NyilfaFC Rusovce64102631
120.Peter HavrillaFC Rusovce55102520
121.Martin ŠtefánikRacing Club (A)46102200
122.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)46101020
123.Pavol ČuntamEleven (A)9091700
124.Martin KadlecikSilicon Solmag8191200
125.Branislav BernatAkademik °96 (B)8191410
126.Peter FiloAK 47 Chaos (A)729700
127.Juraj PodhornýAK 47 Chaos (B)6391410
128.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)6391120
129.Joao MatosPKE-M IMOOPTIK (C)6391330
130.Radovan RakovskýDobraklima.sk4591120
131.Branislav BolechmEleven (A)369500
132.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)2792300
133.Štefan DrugdaPKE-M IMOOPTIK (B)279820
134.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)2792320
135.Martin PolákAkademik °96 (A)1892210
136.Slavomír HerákRelax5381100
137.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)538400
138.Milan VargaRacing Club (A)5381100
139.Tomasz SzopinskiPKE-M IMOOPTIK (B)538920
140.David MikulkaAkademik °96 (A)4482010
141.Ivan DriapsamEleven (A)3581200
142.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)358910
143.Rastislav LučivjanskýRacing Club (A)3581221
144.Tomáš CúdorAK 47 Chaos (B)2681210
145.Zoltán LipkaSF Festglas2682120
146.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)2682030
147.Juraj KališmEleven (A)7071510
148.Ivan BorošAFC Horden6172500
149.Tomáš KandraAkademik °96 (B)527300
150.Viktor MayermEleven (A)5271100
151.Tomáš KaufmannHurricanes527910
152.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)437500
153.George AllakajFC RTR BPN (A)437510
154.Tomáš SzaboSF Festglas4372120
155.Stefan TothFC Rusovce4371550
156.Ladislav PeckoPKE-M IMOOPTIK (A)347500
157.Marek MatejovAkademik °96 (A)3471400
158.Richard KarasSFC Petržalka3471900
159.Ľubomír KrálmEleven (A)3471510
160.Dominik VanekFC RTR BPN (A)347610
161.Hector ForteaPKE-M IMOOPTIK (C)347521
162.Ivan KozmonHráč bez klubovej príslušnosti.1671410
163.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)1671210
164.Michal PetrleWild Boys 02 (B)0772600
165.Peter DostálRehab Klinik Baraberi0771000
166.Marek TencerUnited5161201
167.Antonio Jesus Morales MoralesPKE-M IMOOPTIK (C)4261500
168.Ján VrbíkHurricanes4261710
169.Rastislav KaiserAC Bells3361400
170.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi3361700
171.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)3362010
172.Marek BudaRacing Club (A)3362120
173.Marián KukučkaHráč bez klubovej príslušnosti.3362130
174.Peter UrbanovičmEleven (A)246600
175.Juraj NečasDobraklima.sk246900
176.Jozef HaukoDobraklima.sk246400
177.Peter BenovicsSF Festglas2462810
178.Martin HaulíkAFC Horden2462710
179.Michal JablonickyŠK Danubit Wild Boys 02 (A)2462210
180.Vladimir UrbanFC Rusovce2462710
181.Ján PilkaBudweiser156300
182.Andrej VčasnýmEleven (A)066300
183.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0662620
184.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)415400
185.Karol CvancigerUnited3251600
186.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi325400
187.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi3252000
188.Adam HempfingerAK 47 Chaos (B)3251010
189.Ivan MáťušFSC Velmáci (A)3251110
190.Miroslav KlapkaFPV 232351700
191.Alexander MészárosBudweiser2351400
192.Peter UherekRacing Club (A)2351210
193.Tomáš PecherFPV 232351810
194.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)235520
195.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)2351201
196.Tomáš SlovákFPV 231451211
197.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)0551400
198.Andrej GubančokFC Rusovce0552600
199.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi404400
200.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team404300
201.Štefan NovotnýAK 47 Chaos (B)314500
202.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)314900
203.Ján CséfalvayFPV 233141000
204.Dušan HalenkovičHurricanes314810
205.Victor Herrerias MecaPKE-M IMOOPTIK (B)3141030
206.Tomáš KopeckýmEleven (A)224900
207.Bohumil SilnýUnited2241410
208.Roman KovacsSFC Petržalka2241520
209.Richard VisnovskySilicon Solmag224821
210.Michal KačinecAFC Horden1342300
211.Branislav BložonSilicon Solmag134800
212.Slavomír UrbánikFCK Minimax Bratislava (A)134610
213.Ondrej KordošBanana Boys1341110
214.Giorgio TattaPKE-M IMOOPTIK (C)1342320
215.Lukáš VišváderUnited0442700
216.Martin KonečnýHráč bez klubovej príslušnosti.044400
217.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)303200
218.Drapák MichalSFC Petržalka3031410
219.Michal RevajSF Festglas3031420
220.Denis IndrichovičFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)213100
221.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi213400
222.Adrian FilanFOFO Bratislava 1984 (A)213100
223.Robert KameňWild Boys 02 (B)213700
224.Martin JuraškoHráč bez klubovej príslušnosti.213500
225.Marián MiklášSFC Petržalka2131600
226.Vladimír PrachárAFC Horden2131200
227.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)213600
228.Igor HajduHurricanes2131200
229.Martin HukelAkademik °96 (A)2131110
230.Radovan BrožovskýmEleven (A)213610
231.Ladislav BenciFOFO Bratislava 1984 (A)123300
232.Ľubomír BergendiBudweiser1231700
233.Miroslav ČirkaSilicon Solmag1232500
234.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci1231300
235.Andrej OroszAFC Horden1232630
236.Tomáš LicherFPV 231231740
237.Anton JánošDobraklima.sk0331700
238.Marcel MlynármEleven (A)0332120
239.Juraj JurečkoFPV 23033930
240.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)0332201
241.Nino KrebsBudweiser202800
242.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi202100
243.Peter ŠeštinaSilicon Solmag202410
244.Martin PodskočHurricanes (40)202610
245.Matej HolýHurricanes2021221
246.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team112300
247.Adam FroncTehelné Pole112300
248.Pavol PodobníkHráč bez klubovej príslušnosti.112500
249.Marek NečasDobraklima.sk112100
250.Michal PonecAFC Horden112700
251.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi112100
252.Michelangelo ScarpellinoPKE-M IMOOPTIK (C)1121000
253.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)112300
254.Marek KarpiakHráč bez klubovej príslušnosti.112600
255.Ján ČernákFPV 23112500
256.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi112200
257.Lukáš HarsaPKE-M IMOOPTIK (A)112510
258.Tomas BartalWild Boys 02 (B)1122010
259.Matej RajniakAkademik °96 (B)112310
260.Martin MeceleRacing Club (A)022600
261.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0221500
262.Svetozár BucHráč bez klubovej príslušnosti.0222200
263.Daniel MošaťFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)022300
264.Adrián UjhelyiFOFO Bratislava 1984 (A)022100
265.Marek SokolAK 47 Chaos (A)022100
266.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)0221710
267.Martin PilekFPV 23022810
268.Tomáš JozaniakHráč bez klubovej príslušnosti.0221310
269.Juraj BojkovskýmEleven (A)022710
270.Marek MiklošŠK Danubit Wild Boys 02 (A)022710
271.Marek DubaiAFC Horden101200
272.Tomáš BrezinskýFPV 23101400
273.Michal ChovanecSemic Bratislava101200
274.Stanislav ŠiškaUnited1011900
275.Jakub LindnerAFC Horden101900
276.Ján KožíkPKE-M IMOOPTIK (B)101200
277.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi101300
278.Javier López GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)101100
279.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team101100
280.Marek KopeckýmEleven (A)101400
281.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)101200
282.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)101300
283.Marián LaščiakAkademik °96 (B)101300
284.Matej BartaWild Boys 02 (B)101500
285.Dušan BartovičHurricanes (40)101200
286.Fero NagyHráč bez klubovej príslušnosti.101300
287.Michal BukovičAkademik °96 (A)1011400
288.Michal PavlicekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)101800
289.Zakaria ZahiPKE-M IMOOPTIK (C)101400
290.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)101310
291.Tomáš LilkoFPV 23101110
292.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)101110
293.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)101110
294.Michal MatušIndependiente Racing Club (B)101210
295.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)011500
296.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)0111520
297.Peter ValkovičmEleven (A)0111000
298.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)011200
299.Peter BalazSilicon Solmag011400
300.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi011200
301.Igor RuhigFPV 23011300
302.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)0111300
303.Marek ŠkodaFPV 23011400
304.Ladislav HorvátPKE-M IMOOPTIK (A)011500
305.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0111100
306.Roman WeberBanana Boys011700
307.Robert KainBudweiser011200
308.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)011500
309.Michal ŠoškaFPV 23011400
310.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)011410
311.Michal MachalíkHurricanes011510
312.Tomáš KleinUnited0112310
313.Martin KrižanFPV 23011310
314.Ondrej ĎuranaAFC Horden0112810
315.Michal KozičmEleven (A)0112020
316.Igor DugasUnited0111930
317.Andrej HrdličkaWhite Boys0111111
318.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0001300
319.Christian Sorribas GarciaPKE-M IMOOPTIK (C)000100
320.Tomáš ŽákHurricanes000100
321.Rudolf NagyBudweiser000400
322.Lalúch MichalFresh and Funny000100
323.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi000200
324.Martin LicakŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000200
325.Jaroslav VaculikFC Rusovce000500
326.Lukáš FučelaRacing Club (A)000100
327.Victor GonzalesPKE-M IMOOPTIK (C)000100
328.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)000100
329.Ľuboš PetrovičFC Rusovce000100
330.Michal ŠčasnýRehab Klinik Baraberi000100
331.Peter RožekDobraklima.sk000100
332.Michal PavlačičAK 47 Chaos (C)000300
333.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000100
334.Tomáš PlevaFPV 23000300
335.Ayo CruzFPV 23000200
336.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0001500
337.Lukáš GemeranHráč bez klubovej príslušnosti.000200
338.Tomáš HolecSFC Petržalka000800
339.Ivan SotákPKE-M IMOOPTIK (C)000200
340.Tibor RaksányiFPV 23000100
341.Peter DanterAkademik °96 (B)000100
342.Michal LíškaAK 47 Chaos (B)000300
343.Michal LaluhaFPV 23000100
344.Martin TorokŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000300
345.Antonio SanasiPKE-M IMOOPTIK (C)000300
346.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)000100
347.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)000100
348.Daniel Alvarez OviedoPKE-M IMOOPTIK (C)000100
349.Jozef TirindaFPV 23000100
350.Lukáš BútoraFPV 23000200
351.Jozef DrinkaBudweiser000100
352.Róbert OrdogDobraklima.sk000700
353.Róbert ZymberiAFC Horden000400
354.František PavúrRacing Club (A)000100
355.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)000200
356.Ján FašungBanana Boys000200
357.David Ortiz DavilaPKE-M IMOOPTIK (C)0001800
358.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)0001600
359.Lukáš OtrubaAkademik °96 (A)000100
360.Jaroslav HraškoHráč bez klubovej príslušnosti.000200
361.Patrik MozolaFC RTR BPN (A)000200
362.Franco VecchiarelliPKE-M IMOOPTIK (C)000100
363.Patrik BolčoPKE-M IMOOPTIK (B)000400
364.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team000100
365.Robert Szep1.FC Pressburg (A)000200
366.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
367.Martin SoučekSemic Bratislava0001000
368.Jozef SečkárDobraklima.sk000100
369.Marek PolákAkademik °96 (A)000300
370.Tibor HaramiaSilicon Solmag000400
371.Ján KyselicaHurricanes000200
372.Michal UhliarikFCK Minimax Bratislava (B)000100
373.Igor DoricamEleven (A)000400
374.Matúš KainPKE-M IMOOPTIK (C)000100
375.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)000500
376.František PešlRehab Klinik Baraberi000100
377.Federico Maria MartelliPKE-M IMOOPTIK (C)000300
378.Martin Totka4 FUN Futsal Team000100
379.Jozef PodhorecFPV 23000100
380.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto000100
381.Tomáš PastrnekHráč bez klubovej príslušnosti.000300
382.Andrej ValovičPraetors mEleven (B)000400
383.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000500
384.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi000100
385.Peter TomašekPKE-M IMOOPTIK (C)000300
386.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000200
387.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)000100
388.Mário PetróczySF Festglas000500
389.Oleksii HoncharDobraklima.sk000200
390.Martin KucianmEleven (A)0001000
391.Roman KažimírFPV 23000600
392.Patrik NguyenSFC Petržalka000100
393.Attila BalážPKE-M IMOOPTIK (B)000100
394.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi0001910
395.Róbert KožichHráč bez klubovej príslušnosti.0001110
396.Ján KohútDobraklima.sk000510
397.Peter HanuskaFresh and Funny000420
398.Dario SangrigoliRacing Club (A)0001101
399.Marek JuraškoFSC Velmáci (A)000101