2. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 10:40
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:50
Belehradskí Lišiaci × FC Tifosi
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 20:40
FK 03 Hostinského × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 09:00
FK Inter Bratislava × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 13:10
SFC Silver Ružinov × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 14:00
INSTA × KPSF °92
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:00
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.05.2018 18:10
Praetors Bratislava Čekan (B) × White Boys
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 27 21 0 6 174 : 92 63 +82
2. TJ Juhcelpub Kojoti 27 19 3 5 132 : 60 60 +72
3. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 27 18 5 4 92 : 59 59 +33
4. FK Inter Bratislava 27 17 4 6 102 : 49 55 +53
5. 1.FC Pressburg (A) 27 18 1 8 145 : 87 55 +58
6. White Boys 27 15 4 8 108 : 92 49 +16
7. KPSF °92 27 15 3 9 96 : 86 48 +10
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 27 13 5 9 83 : 53 44 +30
9. SFC Silver Ružinov 27 8 5 14 81 : 109 29 -28
10. INSTA 27 8 4 15 56 : 91 28 -35
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FK 03 Hostinského 26 12 4 10 90 : 87 40 +3
2. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 26 10 4 12 69 : 79 34 -10
3. HSP Hemerhoidi 26 9 4 13 79 : 102 28* -23
4. ŠK Račišdorf 26 8 4 14 103 : 129 28 -26
5. FC Tifosi 26 8 1 17 76 : 98 25 -22
6. Belehradskí Lišiaci 26 8 1 17 65 : 132 25 -67
7. United 26 8 2 16 104 : 111 23* -7
8. VK PAL Engerau 26 5 3 18 72 : 107 18 -35
9. Arantes 26 3 1 22 50 : 154 10 -104
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 18 16 0 2 113 : 57 48 +56
2. 1.FC Pressburg (A) 18 14 1 3 98 : 46 43 +52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 18 13 2 3 82 : 35 41 +47
4. White Boys 18 13 1 4 76 : 41 40 +35
5. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 18 12 4 2 63 : 41 40 +22
6. KPSF °92 18 12 2 4 66 : 39 38 +27
7. FK Inter Bratislava 18 10 3 5 64 : 30 33 +34
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 18 8 4 6 51 : 27 28 +24
9. SFC Silver Ružinov 18 7 4 7 57 : 53 25 +4
10. INSTA 18 7 3 8 39 : 49 24 -10
11. FK 03 Hostinského 18 7 3 8 54 : 63 24 -9
12. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 18 7 3 8 45 : 52 24 -7
13. United 18 6 1 11 68 : 73 16* -5
14. FC Tifosi 18 5 1 12 51 : 71 16 -20
15. HSP Hemerhoidi 18 5 2 11 47 : 78 14* -31
16. ŠK Račišdorf 18 4 2 12 64 : 101 14 -37
17. VK PAL Engerau 18 3 1 14 44 : 76 10 -32
18. Belehradskí Lišiaci 18 2 0 16 33 : 112 6 -79
19. Arantes 18 1 1 16 37 : 108 4 -71
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Robert KameňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)3631672230
2.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti4519642590
3.Pavol SeleckýAC Bells2036561610
4.Tomáš ŠimkoUnited3021512300
5.Marek GubančokAC Bells3215471420
6.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti1726432130
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1525402420
8.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti2214362440
9.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2112332520
10.Andrej HornýWhite Boys1815332040
11.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava1715322600
12.Peter SmolaFK 03 Hostinského1418322210
13.Martin ČuchranFC Tifosi256312000
14.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau2011312200
15.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)1813312120
16.Juraj JakubecAC Bells1417311600
17.Michal ČiernyBanana Boys1713302220
18.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi1316292201
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1217292210
20.Peter MunkFK Inter Bratislava226282011
21.Peter GrachFK 03 Hostinského208281931
22.Matúš MájekPraetors mEleven (B)1810282510
23.Radoslav HonAC Bells161228810
24.Tomík AndrejFK 03 Hostinského1315282120
25.Peter KottekAC Bells919281310
26.Igor DuffekWhite Boys207272211
27.Martin BeniačŠK Račišdorf1512272300
28.Peter GrácNamana (40)1512272530
29.Lubor KleinerKPSF °921413272700
30.Ivan PaloWhite Boys196252010
31.Jozef DadoHSP Hemerhoidi17825800
32.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)195241600
33.Racz EgonUnited177242011
34.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1410242431
35.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf1113242320
36.Ivan TencerUnited1211231410
37.Tomáš HolkovičINSTA148222510
38.Marek GregušRacing Club (A)139221710
39.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci139222320
40.Marián MišovičFK Inter Bratislava139222520
41.Marek BadrňaWhite Boys1210221900
42.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)1210222400
43.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau121022801
44.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1111221100
45.Juraj TomanŠK Račišdorf1111221910
46.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti1111221620
47.Tomáš BremserŠK Račišdorf1011211220
48.Pavol ŠčurkaFC Tifosi714211610
49.Tomáš RusňákŠK Karpatská516212261
50.Peter ŠikudaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)128202510
51.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)128201720
52.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)136191910
53.Karol CvancigerUnited127192100
54.Jozef HájekKPSF °92118192400
55.Adam ČapčekFK 03 Hostinského109191400
56.Tomáš ChoINSTA712192510
57.Ján RusnákFK Inter Bratislava144182400
58.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov135181920
59.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci126182200
60.Roman KuželPraetors mEleven (B)126182410
61.Rastislav SchubertŠK Račišdorf117181610
62.Pavol SedmákKPSF °92108182300
63.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti99182200
64.Ján JakubecmEleven (A)810182100
65.Patrik MájekPraetors mEleven (B)134171800
66.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)107171520
67.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)9817610
68.Lukáš HricaŠK Račišdorf89171011
69.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi710172200
70.Filip MudrikSFC Silver Ružinov611171610
71.Samuel Sarikbez klubovej príslušnosti13316810
72.Ivan SenkoArantes115161700
73.Martin AdámikFK Inter Bratislava115162540
74.Miroslav FoltánBanana Boys97162310
75.Filip Horníkbez klubovej príslušnosti79161900
76.Róbert PolcMFP79161900
77.Rastislav KraskoINSTA610162100
78.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)11415400
79.Csaba IlkoKPSF °9287151510
80.Martin TomíkFK 03 Hostinského78151820
81.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti69151900
82.Richard ŠafárikWhite Boys69151610
83.Peter JuckBelehradskí Lišiaci131142400
84.Tomáš HricAC Bells122141300
85.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava10414400
86.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti86142420
87.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)77141500
88.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)77142300
89.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (B)68141800
90.Jozef RepkaFC Tifosi59141900
91.Viktor PostošAC Bells121132700
92.Rastislav KaiserAC Bells94132420
93.Andrej KeklakŠK Račišdorf85131710
94.Tomáš FuntíkArantes76131910
95.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov67132310
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)58131410
97.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti58131960
98.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)58131601
99.Matej HergovičVK PAL Engerau49132110
100.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov84122000
101.Ľuboš AdamWhite Boys84121810
102.Tomáš PtáčekFC Tifosi75121400
103.Tomáš RunaFK Inter Bratislava75122200
104.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)75121900
105.Lukáš Szabobez klubovej príslušnosti75122310
106.Michal BeniakArantes66121600
107.Ján PáleníkFK Inter Bratislava66122011
108.Jarábek MojmírŠK Račišdorf57121800
109.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)74112210
110.Martin MihálFK Inter Bratislava74112040
111.Marcel Makarabez klubovej príslušnosti74111931
112.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau65112400
113.Martin Zajícbez klubovej príslušnosti65112200
114.Michal VeselskýFK Inter Bratislava56111500
115.Miloš WojciakWhite Boys56111740
116.Juraj BučkoKPSF °9247112000
117.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)47111410
118.Róbert KlobučníkAC Bells38112100
119.Richard Janíkbez klubovej príslušnosti38112300
120.Martin Januščákbez klubovej príslušnosti9110800
121.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)9110810
122.Samuel PiknaWhite Boys73101641
123.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti64101800
124.Branislav PristáčFC Tifosi64101211
125.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)5510800
126.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5510320
127.Juraj ToporSFC Silver Ružinov46102341
128.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského729800
129.Tomáš JuskoFC Tifosi7291210
130.Igor GavalaKPSF °92639400
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského6391710
132.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci5491800
133.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)5491600
134.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)549500
135.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)459710
136.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)4591110
137.Marián LalíkINSTA4591920
138.Ľubomír ZimaFC Tifosi2791700
139.Lukáš NovákTJ Juhcelpub Kojoti628700
140.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi5381800
141.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava5381720
142.Peter JoščákTehelné Pole5381320
143.Tomáš KleinUnited5382430
144.Pavol BednárAC Bells4482500
145.Jozef MikesArantes448710
146.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi4482320
147.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)4481820
148.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského4481720
149.Peter SabovčíkVK PAL Engerau3582100
150.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci3581500
151.Peter FrindtSFC Silver Ružinov3582410
152.Ján PupákHSP Hemerhoidi3582110
153.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci2682000
154.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci707900
155.Pavol VargaVK PAL Engerau6171100
156.Peter JurkovicŠK Račišdorf5271010
157.Patrik ŽákFK 03 Hostinského437900
158.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava4371000
159.Marian BrondosWhite Boys3471300
160.Martin KováčikVK PAL Engerau3471300
161.Jakub BelanŠK Račišdorf347410
162.Adam JamrichWhite Boys3471310
163.Ján Telgárskybez klubovej príslušnosti2572000
164.Juraj LučeničWhite Boys1671020
165.Robert Szep1.FC Pressburg (A)0772300
166.Svetozár HolečekAC Bells0771400
167.Erik MelkusINSTA5161710
168.Miroslav KováčikVK PAL Engerau4261200
169.Martin DekišVK PAL Engerau3361000
170.Bohumil SilnýUnited3361710
171.Michael MiznerFresh and Funny246610
172.Martin ValentHSP Hemerhoidi1561810
173.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)1561021
174.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov5051500
175.Ivo GrúnikPraetors mEleven (B)5051200
176.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5051000
177.Pavol ViludaINSTA4152510
178.Michal KrajčíkArantes4151510
179.Vladimír GirmanFK 03 Hostinského325300
180.Ján KomárBelehradskí Lišiaci325900
181.Mário VadásŠK Račišdorf325800
182.Pavol ForgáčGreen Team3251900
183.Peter MasnýINSTA3252200
184.Matej Karšaybez klubovej príslušnosti3252011
185.Peter LádiPraetors mEleven (B)2351700
186.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci2352200
187.Richard NemethWhite Boys235620
188.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)1451100
189.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci1452320
190.Tomáš DetkoŠK Račišdorf404400
191.Peter IskraBanana Boys404200
192.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)3141200
193.Jakub StrapekAC Bells314800
194.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)314700
195.Richard ŠafárikVK PAL Engerau314710
196.Juraj JajcajŠK Račišdorf314810
197.Lukáš SkalíkArantes224200
198.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2241810
199.Andrej DrongŠK Račišdorf1342400
200.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti134400
201.Tomáš Szotakbez klubovej príslušnosti134610
202.Stanislav ŠiškaUnited1341410
203.Roman BauerFK Inter Bratislava134720
204.Lukáš VišváderUnited0442510
205.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti3031200
206.Michal KalužayArantes303300
207.Daniel EbstAC Bells2131900
208.Lukáš DurmikWhite Boys213300
209.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)213300
210.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)213600
211.Marian KupkaArantes2131100
212.Dušan FialaWhite Boys2131811
213.Marián ReimannSFC Silver Ružinov123700
214.Juraj PařilFC Tifosi1232100
215.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123600
216.Kostiantyn MukhlyginFK Inter Bratislava (B)123410
217.Izak PavolSFC Silver Ružinov0331700
218.Jozef MészárosVK PAL Engerau0332300
219.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0332300
220.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti0331711
221.Tomáš KriváčekArantes2022200
222.Alexander IvanovFC Tifosi2021200
223.Michal ŠvábyKPSF °92202300
224.Martin HuorkaŠK Račišdorf202200
225.Michal AnkhelyiEngerau Boys202310
226.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)112300
227.Denis IndrichovičTehelné Pole112100
228.Marek Krajčír1.FC Pressburg (A)112100
229.Matúš PristáčFC Tifosi112500
230.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)112300
231.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci1121110
232.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)1121410
233.Michal MateičkaFK 03 Hostinského112410
234.Richard ŠvecKPSF °921121301
235.Ivan MacekKPSF °92022900
236.Nicolas VojáčekWhite Boys0221700
237.Daniel DurankaAC Bells022100
238.Radko KohútTJ Juhcelpub Kojoti022300
239.Ján ŠtefanekFC Tifosi022600
240.Matúš HlôškaŠK Račišdorf022200
241.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov0221200
242.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)0222200
243.Ladislav BlažejINSTA0221610
244.Miroslav SenkoArantes0222010
245.Erik FusíkTJ Juhcelpub Kojoti0221230
246.Tomáš RadošinskýFC Tifosi101100
247.Dalibor Oslanskýbez klubovej príslušnosti101100
248.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi101400
249.Adam OríšekKPSF °92101400
250.Pupiš Gabrielbez klubovej príslušnosti1011100
251.Richard KúdelaArantes101700
252.Anton GregušFK Inter Bratislava1012400
253.Roland LukáčVK PAL Engerau101700
254.Vladimír BarusKPSF °92101300
255.Peter KaceraKPSF °92101210
256.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1011010
257.Dalibor KrálINSTA1012210
258.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka0111400
259.Martin MáťušŠK Račišdorf011100
260.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)011400
261.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava011900
262.Martin VerešFK Inter Bratislava0111400
263.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci011400
264.Martin MorvaiVK PAL Engerau011700
265.Silný BorisWhite Boys011510
266.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)0111420
267.Róbert KotesPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)0001800
268.Peter KýškaŠK Račišdorf000100
269.Štefan DobrevTehelné Pole0001100
270.Roman WeberBanana Boys000500
271.Pavel OndovčákKPSF °92000500
272.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava000400
273.Tomáš LipjanskyArantes000300
274.Marcel ČečotVK PAL Engerau000100
275.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
276.Marek PolákAC Bells000100
277.Martin KsinanAFC Horden000100
278.Ladislav Forgáchbez klubovej príslušnosti000100
279.Matúš HerchlBelehradskí Lišiaci000100
280.Marek ZechmeisterBanana Boys000200
281.Maxim Balyakinbez klubovej príslušnosti000300
282.Matej ZimmermanINSTA000500
283.Vladimír ŠrubárVK PAL Engerau0001100
284.Lukáš IskierkaFK Inter Bratislava (B)000100
285.Miloš GluvnaVK PAL Engerau000100
286.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
287.Ján Kopásekbez klubovej príslušnosti000400
288.Peter DeákVK PAL Engerau000100
289.Juraj FuchsBelehradskí Lišiaci000500
290.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)000100
291.Marek MasárVK PAL Engerau000300
292.Juraj KulišiakVK PAL Engerau000200
293.Emil KuhejdaAC Bells000100
294.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)000200
295.Roman MužikaVK PAL Engerau000200
296.Richard BrauneisWhite Boys000400
297.Peter HanzlíkTJ Juhcelpub Kojoti000600
298.Ivan BrezinaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
299.Ondrej KročkoŠK Račišdorf000400
300.Pavel HanúskaKPSF °92000100
301.Miroslav JánošHurricanes000100
302.Filip MalárikWhite Boys000600
303.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000500
304.Daniel MošaťFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
305.Viktor PáleníkAC Bells000600
306.Marek LazarKPSF °92000100
307.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava0001100
308.Mário HerczegTJ Juhcelpub Kojoti000300
309.Mihal DurikArantes000200
310.Andrej ZivčákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000400
311.Vladimír MalikVK PAL Engerau0001000
312.Michal HargašFK 03 Hostinského0002310
313.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského000110
314.Ľuboš Janotkabez klubovej príslušnosti0002310
315.Marián BachnaWhite Boys000310
316.Marcel LaurinskýRehab Klinik Baraberi000101
317.Patrik PetrovičBanana Boys (B)000801
318.Miroslav MuráňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000001
319.Jaroslav FuričkaAC Bells0001611