2. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 10:40
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:50
Belehradskí Lišiaci × FC Tifosi
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 20:40
FK 03 Hostinského × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 09:00
FK Inter Bratislava × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 13:10
SFC Silver Ružinov × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 14:00
INSTA × KPSF °92
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:00
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.05.2018 18:10
Praetors Bratislava Čekan (B) × White Boys
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 27 21 0 6 174 : 92 63 +82
2. TJ Juhcelpub Kojoti 27 19 3 5 132 : 60 60 +72
3. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 27 18 5 4 92 : 59 59 +33
4. FK Inter Bratislava 27 17 4 6 102 : 49 55 +53
5. 1.FC Pressburg (A) 27 18 1 8 145 : 87 55 +58
6. White Boys 27 15 4 8 108 : 92 49 +16
7. KPSF °92 27 15 3 9 96 : 86 48 +10
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 27 13 5 9 83 : 53 44 +30
9. SFC Silver Ružinov 27 8 5 14 81 : 109 29 -28
10. INSTA 27 8 4 15 56 : 91 28 -35
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FK 03 Hostinského 26 12 4 10 90 : 87 40 +3
2. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 26 10 4 12 69 : 79 34 -10
3. HSP Hemerhoidi 26 9 4 13 79 : 102 28* -23
4. ŠK Račišdorf 26 8 4 14 103 : 129 28 -26
5. FC Tifosi 26 8 1 17 76 : 98 25 -22
6. Belehradskí Lišiaci 26 8 1 17 65 : 132 25 -67
7. United 26 8 2 16 104 : 111 23* -7
8. VK PAL Engerau 26 5 3 18 72 : 107 18 -35
9. Arantes 26 3 1 22 50 : 154 10 -104
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 18 16 0 2 113 : 57 48 +56
2. 1.FC Pressburg (A) 18 14 1 3 98 : 46 43 +52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 18 13 2 3 82 : 35 41 +47
4. White Boys 18 13 1 4 76 : 41 40 +35
5. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 18 12 4 2 63 : 41 40 +22
6. KPSF °92 18 12 2 4 66 : 39 38 +27
7. FK Inter Bratislava 18 10 3 5 64 : 30 33 +34
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 18 8 4 6 51 : 27 28 +24
9. SFC Silver Ružinov 18 7 4 7 57 : 53 25 +4
10. INSTA 18 7 3 8 39 : 49 24 -10
11. FK 03 Hostinského 18 7 3 8 54 : 63 24 -9
12. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 18 7 3 8 45 : 52 24 -7
13. United 18 6 1 11 68 : 73 16* -5
14. FC Tifosi 18 5 1 12 51 : 71 16 -20
15. HSP Hemerhoidi 18 5 2 11 47 : 78 14* -31
16. ŠK Račišdorf 18 4 2 12 64 : 101 14 -37
17. VK PAL Engerau 18 3 1 14 44 : 76 10 -32
18. Belehradskí Lišiaci 18 2 0 16 33 : 112 6 -79
19. Arantes 18 1 1 16 37 : 108 4 -71
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Robert KameňWild Boys 02 (B)3631672230
2.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti4519642590
3.Pavol SeleckýAC Bells2036561610
4.Tomáš ŠimkoUnited3021512300
5.Marek GubančokAC Bells3215471420
6.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti1726432130
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1525402420
8.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti2214362440
9.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2112332520
10.Andrej HornýWhite Boys1815332040
11.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava1715322600
12.Peter SmolaFK 03 Hostinského1418322210
13.Martin ČuchranFC Tifosi256312000
14.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau2011312200
15.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)1813312120
16.Juraj JakubecAC Bells1417311600
17.Michal ČiernyBanana Boys1713302220
18.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi1316292201
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1217292210
20.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)226282011
21.Peter GrachČekan Mekenroff 1897 (A)208281931
22.Matúš MájekPraetors mEleven (B)1810282510
23.Radoslav HonAC Bells161228810
24.Tomík AndrejFK 03 Hostinského1315282120
25.Peter KottekAC Bells919281310
26.Igor DuffekWhite Boys207272211
27.Martin BeniačŠK Račišdorf1512272300
28.Peter GrácHráč bez klubovej príslušnosti.1512272530
29.Lubor KleinerKPSF °921413272700
30.Ivan PaloWhite Boys196252010
31.Jozef DadoHSP Hemerhoidi17825800
32.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)195241600
33.Racz EgonUnited177242011
34.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1410242431
35.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf1113242320
36.Ivan TencerUnited1211231410
37.Tomáš HolkovičINSTA148222510
38.Marek GregušRacing Club (A)139221710
39.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci139222320
40.Marián MišovičFK Inter Bratislava139222520
41.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)1210222400
42.Marek BadrňaWhite Boys1210221900
43.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau121022801
44.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1111221100
45.Juraj TomanŠK Račišdorf1111221910
46.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti1111221620
47.Tomáš BremserŠK Račišdorf1011211220
48.Pavol ŠčurkaFC Tifosi714211610
49.Tomáš RusňákŠK Karpatská516212261
50.Peter ŠikudaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)128202510
51.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)128201720
52.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)136191910
53.Karol CvancigerUnited127192100
54.Jozef HájekKPSF °92118192400
55.Adam ČapčekFK 03 Hostinského109191400
56.Tomáš ChoINSTA712192510
57.Ján RusnákFK Inter Bratislava144182400
58.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov135181920
59.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci126182200
60.Roman KuželPraetors mEleven (B)126182410
61.Rastislav SchubertŠK Račišdorf117181610
62.Pavol SedmákKPSF °92108182300
63.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti99182200
64.Ján JakubecmEleven (A)810182100
65.Patrik MájekPraetors mEleven (B)134171800
66.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)107171520
67.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)9817610
68.Lukáš HricaEngerau Boys89171011
69.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi710172200
70.Filip MudrikSFC Silver Ružinov611171610
71.Samuel Sarik1.FC Pressburg (A)13316810
72.Ivan SenkoArantes115161700
73.Martin AdámikFK Inter Bratislava115162540
74.Miroslav FoltánBanana Boys97162310
75.Róbert PolcMFP79161900
76.Filip HorníkHráč bez klubovej príslušnosti.79161900
77.Rastislav KraskoINSTA610162100
78.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)11415400
79.Csaba IlkoKPSF °9287151510
80.Martin TomíkFK 03 Hostinského78151820
81.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti69151900
82.Richard ŠafárikWhite Boys69151610
83.Peter JuckBelehradskí Lišiaci131142400
84.Tomáš HricAC Bells122141300
85.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava10414400
86.Marcel HorkýHráč bez klubovej príslušnosti.86142420
87.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)77142300
88.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)77141500
89.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (B)68141800
90.Jozef RepkaFC Tifosi59141900
91.Viktor PostošAC Bells121132700
92.Rastislav KaiserAC Bells94132420
93.Andrej KeklakŠK Račišdorf85131710
94.Tomáš FuntíkArantes76131910
95.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov67132310
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)58131410
97.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti58131960
98.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)58131601
99.Matej HergovičVK PAL Engerau49132110
100.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov84122000
101.Ľuboš AdamWhite Boys84121810
102.Tomáš PtáčekFC Tifosi75121400
103.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)75121900
104.Tomáš RunaFK Inter Bratislava75122200
105.Lukáš SzaboHráč bez klubovej príslušnosti.75122310
106.Michal BeniakArantes66121600
107.Ján PáleníkFK Inter Bratislava66122011
108.Jarábek MojmírŠK Račišdorf57121800
109.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)74112210
110.Martin MihálFK Inter Bratislava74112040
111.Marcel MakaraHráč bez klubovej príslušnosti.74111931
112.Martin ZajícHráč bez klubovej príslušnosti.65112200
113.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau65112400
114.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)56111500
115.Miloš WojciakWhite Boys56111740
116.Juraj BučkoKPSF °9247112000
117.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)47111410
118.Richard JaníkHráč bez klubovej príslušnosti.38112300
119.Róbert KlobučníkAC Bells38112100
120.Martin JanuščákHráč bez klubovej príslušnosti.9110800
121.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)9110810
122.Samuel PiknaWhite Boys73101641
123.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti64101800
124.Branislav PristáčFC Tifosi64101211
125.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)5510800
126.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5510320
127.Juraj ToporSFC Silver Ružinov46102341
128.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského729800
129.Tomáš JuskoFC Tifosi7291210
130.Igor GavalaKPSF °92639400
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského6391710
132.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)549500
133.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci5491800
134.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)5491600
135.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)4591110
136.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)459710
137.Marián LalíkINSTA4591920
138.Ľubomír ZimaFC Tifosi2791700
139.Lukáš NovákTJ Juhcelpub Kojoti628700
140.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi5381800
141.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava5381720
142.Peter JoščákTehelné Pole5381320
143.Tomáš KleinUnited5382430
144.Pavol BednárAC Bells4482500
145.Jozef MikesArantes448710
146.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi4482320
147.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského4481720
148.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)4481820
149.Peter SabovčíkVK PAL Engerau3582100
150.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci3581500
151.Ján PupákHSP Hemerhoidi3582110
152.Peter FrindtSFC Silver Ružinov3582410
153.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci2682000
154.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci707900
155.Pavol VargaVK PAL Engerau6171100
156.Peter JurkovicŠK Račišdorf5271010
157.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)4371000
158.Patrik ŽákFK 03 Hostinského437900
159.Martin KováčikVK PAL Engerau3471300
160.Marian BrondosWhite Boys3471300
161.Adam JamrichWhite Boys3471310
162.Jakub BelanŠK Račišdorf347410
163.Ján TelgárskyFK Inter Bratislava (B)2572000
164.Juraj LučeničWhite Boys1671020
165.Svetozár HolečekAC Bells0771400
166.Robert Szep1.FC Pressburg (A)0772300
167.Erik MelkusINSTA5161710
168.Miroslav KováčikVK PAL Engerau4261200
169.Martin DekišVK PAL Engerau3361000
170.Bohumil SilnýUnited3361710
171.Michael MiznerFresh and Funny246610
172.Martin ValentHSP Hemerhoidi1561810
173.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)1561021
174.Ivo GrúnikPraetors mEleven (B)5051200
175.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov5051500
176.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5051000
177.Pavol ViludaINSTA4152510
178.Michal KrajčíkArantes4151510
179.Mário VadásŠK Račišdorf325800
180.Ján KomárBelehradskí Lišiaci325900
181.Vladimír GirmanFK 03 Hostinského325300
182.Peter MasnýINSTA3252200
183.Pavol ForgáčGreen Team3251900
184.Matej KaršayHráč bez klubovej príslušnosti.3252011
185.Peter LádiPraetors mEleven (B)2351700
186.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci2352200
187.Richard NemethWhite Boys235620
188.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)1451100
189.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci1452320
190.Tomáš DetkoŠK Račišdorf404400
191.Peter IskraBanana Boys404200
192.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)314700
193.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)3141200
194.Jakub StrapekAC Bells314800
195.Juraj JajcajŠK Račišdorf314810
196.Richard ŠafárikVK PAL Engerau314710
197.Lukáš SkalíkArantes224200
198.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2241810
199.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti134400
200.Andrej DrongŠK Račišdorf1342400
201.Tomáš SzotakHráč bez klubovej príslušnosti.134610
202.Stanislav ŠiškaUnited1341410
203.Roman BauerFK Inter Bratislava134720
204.Lukáš VišváderUnited0442510
205.Michal KalužayArantes303300
206.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti3031200
207.Daniel EbstAC Bells2131900
208.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)213300
209.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)213600
210.Lukáš DurmikWhite Boys213300
211.Marian KupkaArantes2131100
212.Dušan FialaWhite Boys2131811
213.Juraj PařilFC Tifosi1232100
214.Marián ReimannSFC Silver Ružinov123700
215.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123600
216.Kostiantyn MukhlyginFK Inter Bratislava (B)123410
217.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0332300
218.Izak PavolSFC Silver Ružinov0331700
219.Jozef MészárosVK PAL Engerau0332300
220.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti0331711
221.Alexander IvanovFC Tifosi2021200
222.Michal ŠvábyKPSF °92202300
223.Martin HuorkaŠK Račišdorf202200
224.Tomáš KriváčekArantes2022200
225.Michal AnkhelyiEngerau Boys202310
226.Marek Krajčír1.FC Pressburg (A)112100
227.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)112300
228.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)112300
229.Denis IndrichovičFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)112100
230.Matúš PristáčFC Tifosi112500
231.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)1121410
232.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci1121110
233.Michal MateičkaFK 03 Hostinského112410
234.Richard ŠvecKPSF °921121301
235.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov0221200
236.Ivan MacekKPSF °92022900
237.Ján ŠtefanekFC Tifosi022600
238.Nicolas VojáčekWhite Boys0221700
239.Matúš HlôškaŠK Račišdorf022200
240.Daniel DurankaAC Bells022100
241.Radko KohútTJ Juhcelpub Kojoti022300
242.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)0222200
243.Miroslav SenkoArantes0222010
244.Ladislav BlažejINSTA0221610
245.Erik FusíkTJ Juhcelpub Kojoti0221230
246.Roland LukáčVK PAL Engerau101700
247.Adam OríšekKPSF °92101400
248.Richard KúdelaArantes101700
249.Anton GregušFK Inter Bratislava (B)1012400
250.Dalibor OslanskýHráč bez klubovej príslušnosti.101100
251.Vladimír BarusKPSF °92101300
252.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi101400
253.Pupiš GabrielHráč bez klubovej príslušnosti.1011100
254.Tomáš RadošinskýFC Tifosi101100
255.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1011010
256.Dalibor KrálINSTA1012210
257.Peter KaceraKPSF °92101210
258.Martin MáťušŠK Račišdorf011100
259.Martin MorvaiVK PAL Engerau011700
260.Martin VerešFK Inter Bratislava (B)0111400
261.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka0111400
262.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)011400
263.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci011400
264.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava011900
265.Silný BorisWhite Boys011510
266.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)0111420
267.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)000200
268.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
269.Viktor PáleníkAC Bells000600
270.Pavel OndovčákKPSF °92000500
271.Filip MalárikWhite Boys000600
272.Tomáš LipjanskyArantes000300
273.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000500
274.Matej ZimmermanINSTA000500
275.Matúš HerchlBelehradskí Lišiaci000100
276.Vladimír MalikVK PAL Engerau0001000
277.Mário HerczegTJ Juhcelpub Kojoti000300
278.Ivan BrezinaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
279.Daniel MošaťFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
280.Juraj FuchsBelehradskí Lišiaci000500
281.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava0001100
282.Róbert KotesPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)0001800
283.Ján KopásekFK Inter Bratislava (B)000400
284.Marcel ČečotVK PAL Engerau000100
285.Marek ZechmeisterBanana Boys000200
286.Marek PolákAC Bells000100
287.Ondrej KročkoŠK Račišdorf000400
288.Vladimír ŠrubárVK PAL Engerau0001100
289.Ladislav ForgáchFK Inter Bratislava (B)000100
290.Marek LazarKPSF °92000100
291.Peter DeákVK PAL Engerau000100
292.Roman WeberBanana Boys000500
293.Lukáš IskierkaFK Inter Bratislava (B)000100
294.Pavel HanúskaKPSF °92000100
295.Miloš GluvnaVK PAL Engerau000100
296.Mihal DurikArantes000200
297.Juraj KulišiakVK PAL Engerau000200
298.Andrej ZivčákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000400
299.Emil KuhejdaAC Bells000100
300.Miroslav JánošHurricanes000100
301.Roman MužikaVK PAL Engerau000200
302.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava (B)000400
303.Marek MasárVK PAL Engerau000300
304.Maxim BalyakinHráč bez klubovej príslušnosti.000300
305.Martin KsinanHSP Hemerhoidi000100
306.Štefan DobrevTehelné Pole0001100
307.Peter KýškaŠK Račišdorf000100
308.Richard BrauneisWhite Boys000400
309.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)000100
310.Peter HanzlíkTJ Juhcelpub Kojoti000600
311.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
312.Michal HargašFK 03 Hostinského0002310
313.Marián BachnaWhite Boys000310
314.Ľuboš JanotkaHráč bez klubovej príslušnosti.0002310
315.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského000110
316.Marcel LaurinskýRehab Klinik Baraberi000101
317.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000001
318.Patrik PetrovičArantes000801
319.Jaroslav FuričkaAC Bells0001611