2. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 10:40
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:50
Belehradskí Lišiaci × FC Tifosi
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 20:40
FK 03 Hostinského × PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 09:00
FK Inter Bratislava × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 13:10
SFC Silver Ružinov × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 14:00
INSTA × KPSF °92
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:00
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.05.2018 18:10
Praetors Bratislava × White Boys
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 27 21 0 6 174 : 92 63 +82
2. TJ Juhcelpub Kojoti 27 19 3 5 132 : 60 60 +72
3. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 27 18 5 4 92 : 59 59 +33
4. FK Inter Bratislava 27 17 4 6 102 : 49 55 +53
5. 1.FC Pressburg (A) 27 18 1 8 145 : 87 55 +58
6. White Boys 27 15 4 8 108 : 92 49 +16
7. KPSF °92 27 15 3 9 96 : 86 48 +10
8. Praetors Bratislava 27 13 5 9 83 : 53 44 +30
9. SFC Silver Ružinov 27 8 5 14 81 : 109 29 -28
10. INSTA 27 8 4 15 56 : 91 28 -35
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FK 03 Hostinského 26 12 4 10 90 : 87 40 +3
2. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 26 10 4 12 69 : 79 34 -10
3. HSP Hemerhoidi 26 9 4 13 79 : 102 28* -23
4. ŠK Račišdorf (B) 26 8 4 14 103 : 129 28 -26
5. FC Tifosi 26 8 1 17 76 : 98 25 -22
6. Belehradskí Lišiaci 26 8 1 17 65 : 132 25 -67
7. United 26 8 2 16 104 : 111 23* -7
8. VK PAL Engerau 26 5 3 18 72 : 107 18 -35
9. Arantes 26 3 1 22 50 : 154 10 -104
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 18 16 0 2 113 : 57 48 +56
2. 1.FC Pressburg (A) 18 14 1 3 98 : 46 43 +52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 18 13 2 3 82 : 35 41 +47
4. White Boys 18 13 1 4 76 : 41 40 +35
5. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 18 12 4 2 63 : 41 40 +22
6. KPSF °92 18 12 2 4 66 : 39 38 +27
7. FK Inter Bratislava 18 10 3 5 64 : 30 33 +34
8. Praetors Bratislava 18 8 4 6 51 : 27 28 +24
9. SFC Silver Ružinov 18 7 4 7 57 : 53 25 +4
10. INSTA 18 7 3 8 39 : 49 24 -10
11. FK 03 Hostinského 18 7 3 8 54 : 63 24 -9
12. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 18 7 3 8 45 : 52 24 -7
13. United 18 6 1 11 68 : 73 16* -5
14. FC Tifosi 18 5 1 12 51 : 71 16 -20
15. HSP Hemerhoidi 18 5 2 11 47 : 78 14* -31
16. ŠK Račišdorf (B) 18 4 2 12 64 : 101 14 -37
17. VK PAL Engerau 18 3 1 14 44 : 76 10 -32
18. Belehradskí Lišiaci 18 2 0 16 33 : 112 6 -79
19. Arantes 18 1 1 16 37 : 108 4 -71
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Robert KameňAC Bells36316730
2.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti45196490
3.Pavol SeleckýRehab Klinik Baraberi (B)20365610
4.Tomáš ŠimkoUnited30215100
5.Marek GubančokAC Bells32154720
6.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti17264330
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)15254020
8.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti22143640
9.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov21123320
10.Andrej HornýWhite Boys18153340
11.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava17153200
12.Peter SmolaFK 03 Hostinského14183210
13.Martin ČuchranKatenáčo Dúbravka2563100
14.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau20113100
15.Patrik ŠarköziFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)18133120
16.Juraj JakubecAC Bells14173100
17.Michal ČiernyBanana Boys17133020
18.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi13162901
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)12172910
20.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)2262811
21.Peter GrachFK 03 Hostinského2082831
22.Matúš MájekFC CFFCFC18102810
23.Radoslav HonAC Bells16122810
24.Tomík AndrejFK 03 Hostinského13152820
25.Peter KottekRehab Klinik Baraberi (B)9192810
26.Igor DuffekWhite Boys2072711
27.Martin BeniačŠK Račišdorf (B)15122700
28.Peter GrácHSP Hemerhoidi15122730
29.Lubor KleinerKPSF °9214132700
30.Ivan PaloWhite Boys1962510
31.Jozef DadoHSP Hemerhoidi1782500
32.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)1952400
33.Racz EgonUnited1772411
34.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov14102431
35.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf (B)11132420
36.Ivan TencerUnited12112310
37.Tomáš HolkovičINSTA1482210
38.Marek GregušRacing Club (A)1392210
39.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci1392220
40.Marián MišovičFK Inter Bratislava1392220
41.Tomáš ZdarilekFC CFFCFC12102200
42.Marek BadrňaWhite Boys12102200
43.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau12102201
44.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)11112200
45.Juraj TomanŠK Račišdorf (B)11112210
46.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti11112220
47.Tomáš BremserŠK Račišdorf (B)10112120
48.Pavol ŠčurkaFC Tifosi7142110
49.Tomáš RusňákWhite Boys5162161
50.Peter ŠikudaPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)1282010
51.Miroslav ChovanecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1282020
52.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)1361910
53.Karol CvancigerUnited1271900
54.Jozef HájekKPSF °921181900
55.Adam ČapčekFK 03 Hostinského1091900
56.Tomáš ChoINSTA7121910
57.Ján RusnákFK Inter Bratislava1441800
58.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov1351820
59.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci1261800
60.Roman KuželFC CFFCFC1261810
61.Rastislav SchubertŠK Račišdorf (B)1171810
62.Pavol SedmákKPSF °921081800
63.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti991800
64.Ján JakubecArsenal EC (A)8101800
65.Patrik MájekFC CFFCFC1341700
66.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1071720
67.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)981710
68.Lukáš HricaUnited891711
69.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi7101700
70.Filip MudrikSFC Silver Ružinov6111710
71.Samuel Sarik1.FC Pressburg (A)1331610
72.Ivan SenkoArantes1151600
73.Martin AdámikFK Inter Bratislava1151640
74.Miroslav FoltánBanana Boys971610
75.Róbert PolcMFP791600
76.Filip HorníkUnited791600
77.Rastislav KraskoINSTA6101600
78.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)1141500
79.Csaba IlkoKPSF °92871510
80.Martin TomíkFK 03 Hostinského781520
81.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti691500
82.Richard ŠafárikVK PAL Engerau691510
83.Peter JuckBelehradskí Lišiaci1311400
84.Tomáš HricAC Bells1221400
85.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (B)1041400
86.Marcel HorkýHSP Hemerhoidi861420
87.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)771400
88.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)771400
89.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (B)681400
90.Jozef RepkaFC Tifosi591400
91.Viktor PostošAC Bells1211300
92.Rastislav KaiserAC Bells941320
93.Andrej KeklakŠK Račišdorf (B)851310
94.Tomáš FuntíkArantes761310
95.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov671310
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)581310
97.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti581360
98.Denis CsinoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)581301
99.Matej HergovičVK PAL Engerau491310
100.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov841200
101.Ľuboš AdamWhite Boys841210
102.Ondrej KadlečíkFC CFFCFC751200
103.Tomáš PtáčekFC Tifosi751200
104.Tomáš RunaFK Inter Bratislava751200
105.Lukáš SzaboHráč bez klubovej príslušnosti.751210
106.Michal BeniakArantes661200
107.Ján PáleníkFK Inter Bratislava661211
108.Jarábek MojmírŠK Račišdorf (B)571200
109.Tomáš SokolFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)741110
110.Martin MihálFK Inter Bratislava741140
111.Marcel MakaraHráč bez klubovej príslušnosti.741131
112.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau651100
113.Martin ZajícHráč bez klubovej príslušnosti.651100
114.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)561100
115.Miloš WojciakWhite Boys561140
116.Juraj BučkoKPSF °92471100
117.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)471110
118.Richard JaníkHráč bez klubovej príslušnosti.381100
119.Róbert KlobučníkAC Bells381100
120.Martin Januščák1.FC Pressburg (A)911000
121.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)911010
122.Samuel PiknaWhite Boys731041
123.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti641000
124.Branislav PristáčFC Tifosi641011
125.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)551000
126.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)551020
127.Juraj ToporSFC Silver Ružinov461041
128.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského72900
129.Tomáš JuskoFC Tifosi72910
130.Igor GavalaKPSF °9263900
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského63910
132.Tomáš MasarykFC CFFCFC54900
133.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)54900
134.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci54900
135.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)45910
136.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)45910
137.Marián LalíkINSTA45920
138.Ľubomír ZimaFC Tifosi27900
139.Lukáš NovákTJ Juhcelpub Kojoti62800
140.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi53800
141.Peter JoščákTehelné Pole53820
142.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava53820
143.Tomáš KleinUnited53830
144.Pavol BednárAC Bells44800
145.Jozef MikesArantes44810
146.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi44820
147.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského44820
148.Silvester FarkašFC CFFCFC44820
149.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci35800
150.Peter SabovčíkVK PAL Engerau35800
151.Peter FrindtSFC Silver Ružinov35810
152.Ján PupákHSP Hemerhoidi35810
153.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci26800
154.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci70700
155.Pavol VargaVK PAL Engerau61700
156.Peter JurkovicŠK Račišdorf (B)52710
157.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)43700
158.Patrik ŽákFK 03 Hostinského43700
159.Martin KováčikVK PAL Engerau34700
160.Marian BrondosWhite Boys34700
161.Adam JamrichWhite Boys34710
162.Jakub BelanŠK Račišdorf (B)34710
163.Ján TelgárskyFK Inter Bratislava (B)25700
164.Juraj LučeničWhite Boys16720
165.Robert Szep1.FC Pressburg (A)07700
166.Svetozár HolečekAC Bells07700
167.Erik MelkusINSTA51610
168.Miroslav KováčikVK PAL Engerau42600
169.Martin DekišVK PAL Engerau33600
170.Bohumil SilnýUnited33610
171.Michael MiznerFresh and Funny24610
172.Martin ValentHSP Hemerhoidi15610
173.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)15621
174.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)50500
175.Ivo GrúnikFC CFFCFC50500
176.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov50500
177.Pavol ViludaINSTA41510
178.Michal KrajčíkArantes41510
179.Pavol ForgáčINSTA32500
180.Ján KomárBelehradskí Lišiaci32500
181.Vladimír GirmanFK 03 Hostinského32500
182.Peter MasnýINSTA32500
183.Mário VadásŠK Račišdorf (B)32500
184.Matej KaršayHráč bez klubovej príslušnosti.32511
185.Peter LádiFC CFFCFC23500
186.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci23500
187.Richard NemethWhite Boys23520
188.Peter ČárskyFC CFFCFC14500
189.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci14520
190.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (B)40400
191.Peter IskraHSP Hemerhoidi40400
192.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)31400
193.Jakub StrapekAC Bells31400
194.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)31400
195.Richard ŠafárikVK PAL Engerau31410
196.Juraj JajcajŠK Račišdorf (B)31410
197.Lukáš SkalíkArantes22400
198.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)22410
199.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti13400
200.Andrej DrongŠK Račišdorf (B)13400
201.Tomáš SzotakHráč bez klubovej príslušnosti.13410
202.Stanislav ŠiškaUnited13410
203.Roman BauerFK Inter Bratislava13420
204.Lukáš VišváderUnited04410
205.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti30300
206.Michal KalužayArantes30300
207.Lukáš DurmikWhite Boys21300
208.Marian KupkaArantes21300
209.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)21300
210.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)21300
211.Daniel EbstAC Bells21300
212.Dušan FialaWhite Boys21311
213.Juraj PařilFC Tifosi12300
214.Marián ReimannSFC Silver Ružinov12300
215.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)12300
216.Kostiantyn MukhlyginFK Inter Bratislava (B)12310
217.Jozef MészárosVK PAL Engerau03300
218.Izak PavolSFC Silver Ružinov03300
219.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci03300
220.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti03311
221.Michal ŠvábyKPSF °9220200
222.Alexander IvanovFC Tifosi20200
223.Martin HuorkaŠK Račišdorf (B)20200
224.Tomáš KriváčekArantes20200
225.Michal AnkhelyiFK Inter Bratislava (B)20210
226.Matúš PristáčFC Tifosi11200
227.Marek Krajčír1.FC Pressburg (A)11200
228.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)11200
229.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)11200
230.Denis IndrichovičFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)11200
231.Anton KráľovičFC CFFCFC11210
232.Michal MateičkaFK 03 Hostinského11210
233.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci11210
234.Richard ŠvecKPSF °9211201
235.Radko KohútTJ Juhcelpub Kojoti02200
236.Ján ZdarilekFC CFFCFC02200
237.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov02200
238.Nicolas VojáčekWhite Boys02200
239.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (B)02200
240.Ivan MacekKPSF °9202200
241.Ján ŠtefanekFC Tifosi02200
242.Daniel DurankaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)02200
243.Miroslav SenkoArantes02210
244.Ladislav BlažejINSTA02210
245.Erik FusíkTJ Juhcelpub Kojoti02230
246.Anton GregušFK Inter Bratislava (B)10100
247.Vladimír BarusKPSF °9210100
248.Pupiš GabrielHráč bez klubovej príslušnosti.10100
249.Richard KúdelaArantes10100
250.Roland LukáčVK PAL Engerau10100
251.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi10100
252.Tomáš RadošinskýFC Tifosi10100
253.Adam OríšekKPSF °9210100
254.Dalibor Oslanský1.FC Pressburg (B)10100
255.Dalibor KrálINSTA10110
256.Peter KaceraKPSF °9210110
257.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)10110
258.Martin MorvaiVK PAL Engerau01100
259.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka01100
260.Martin VerešFK Inter Bratislava (B)01100
261.Tomas SzaboFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)01100
262.Martin MáťušŠK Račišdorf (B)01100
263.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava01100
264.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci01100
265.Silný BorisWhite Boys01110
266.Lukáš FelisFC CFFCFC01120
267.Róbert KotesPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)00000
268.Ondrej KročkoŠK Račišdorf (B)00000
269.Marián BachnaWhite Boys00010
270.Ľuboš JanotkaHráč bez klubovej príslušnosti.00010
271.Michal HargašFK 03 Hostinského00010
272.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského00010
273.Marcel LaurinskýŠK Račišdorf (A)00001
274.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)00001
275.Patrik PetrovičArantes00001
276.Jaroslav FuričkaAC Bells00011