2. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 10:40
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:50
Lišiaci × FC Tifosi
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 20:40
FK 03 Hostinského × Pinerola Minimax Academy (C)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 09:00
FK Inter Bratislava (A) × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 13:10
SFC Silver Ružinov × Kojoti
1 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 14:00
INSTA × KPSF °92
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:00
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.05.2018 18:10
Praetors Bratislava Čekan (B) × White Boys
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 27 21 0 6 174 : 92 63 +82
2. Kojoti 27 19 3 5 132 : 60 60 +72
3. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 27 18 5 4 92 : 59 59 +33
4. FK Inter Bratislava (A) 27 17 4 6 102 : 49 55 +53
5. 1.FC Pressburg (A) 27 18 1 8 145 : 87 55 +58
6. White Boys 27 15 4 8 108 : 92 49 +16
7. KPSF °92 27 15 3 9 96 : 86 48 +10
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 27 13 5 9 83 : 53 44 +30
9. SFC Silver Ružinov 27 8 5 14 81 : 109 29 -28
10. INSTA 27 8 4 15 56 : 91 28 -35
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FK 03 Hostinského 26 12 4 10 90 : 87 40 +3
2. Pinerola Minimax Academy (C) 26 10 4 12 69 : 79 34 -10
3. HSP Hemerhoidi 26 9 4 13 79 : 102 28* -23
4. ŠK Račišdorf (A) 26 8 4 14 103 : 129 28 -26
5. FC Tifosi 26 8 1 17 76 : 98 25 -22
6. Lišiaci 26 8 1 17 65 : 132 25 -67
7. United 26 8 2 16 104 : 111 23* -7
8. VK PAL Engerau 26 5 3 18 72 : 107 18 -35
9. Arantes 26 3 1 22 50 : 154 10 -104
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 18 16 0 2 113 : 57 48 +56
2. 1.FC Pressburg (A) 18 14 1 3 98 : 46 43 +52
3. Kojoti 18 13 2 3 82 : 35 41 +47
4. White Boys 18 13 1 4 76 : 41 40 +35
5. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 18 12 4 2 63 : 41 40 +22
6. KPSF °92 18 12 2 4 66 : 39 38 +27
7. FK Inter Bratislava (A) 18 10 3 5 64 : 30 33 +34
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 18 8 4 6 51 : 27 28 +24
9. SFC Silver Ružinov 18 7 4 7 57 : 53 25 +4
10. INSTA 18 7 3 8 39 : 49 24 -10
11. FK 03 Hostinského 18 7 3 8 54 : 63 24 -9
12. Pinerola Minimax Academy (C) 18 7 3 8 45 : 52 24 -7
13. United 18 6 1 11 68 : 73 16* -5
14. FC Tifosi 18 5 1 12 51 : 71 16 -20
15. HSP Hemerhoidi 18 5 2 11 47 : 78 14* -31
16. ŠK Račišdorf (A) 18 4 2 12 64 : 101 14 -37
17. VK PAL Engerau 18 3 1 14 44 : 76 10 -32
18. Lišiaci 18 2 0 16 33 : 112 6 -79
19. Arantes 18 1 1 16 37 : 108 4 -71
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

foto
Michal Polovka
bez klubovej príslušnosti
64 (45 + 19)

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Robert KameňFOFO Bratislava WB 1984 (B)3631672230
2.Michal Polovkabez klubovej príslušnosti4519642590
3.Pavol SeleckýDimitrovka2036561610
4.Tomáš ŠimkoUnited3021512300
5.Marek Gubančokbez klubovej príslušnosti3215471420
6.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)1726432130
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1525402520
8.Tomáš HomoľaKojoti2214362440
9.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2112332520
10.Andrej HornýWhite Boys1815332040
11.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava (A)1715322600
12.Peter SmolaSalámi (40)1418322210
13.Martin ČuchranFC Tifosi256312000
14.Ľubomír Marjanovbez klubovej príslušnosti2011312200
15.Patrik ŠarköziPinerola Minimax Academy (C)1813312120
16.Juraj JakubecDimitrovka1417311600
17.Michal ČiernyBanana Boys1713302220
18.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi1316292201
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1217292310
20.Peter Munkbez klubovej príslušnosti226282011
21.Peter GrachAkademik °96208281931
22.Matúš MájekPraetors Bratislava1810282510
23.Radoslav HonAC Bells161228810
24.Tomík AndrejFK 03 Hostinského1315282120
25.Peter KottekDimitrovka919281310
26.Igor DuffekWhite Boys207272211
27.Martin BeniačŠK Račišdorf1512272300
28.Peter GrácNamana (40)1512272530
29.Lubor KleinerKPSF °921413272700
30.Ivan PaloWhite Boys196252010
31.Jozef DadoHSP Hemerhoidi17825800
32.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)195241600
33.Racz EgonUnited177242011
34.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1410242431
35.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf1113242320
36.Ivan TencerUnited1211231410
37.Tomáš HolkovičINSTA148222510
38.Marek Gregušbez klubovej príslušnosti139221710
39.Marián MišovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)139222620
40.Juraj BaloghLišiaci139222320
41.Marek BadrňaWhite Boys1210221900
42.Tomáš ZdarilekPraetors Bratislava1210222400
43.Michal Melichar Mojžišbez klubovej príslušnosti121022801
44.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1111221200
45.Juraj TomanŠK Račišdorf1111221910
46.Miroslav KrajňákKojoti1111221620
47.Tomáš BremserŠK Račišdorf1011211220
48.Pavol Ščurkabez klubovej príslušnosti714211710
49.Tomáš RusňákŠK Karpatská516212261
50.Peter Šikudabez klubovej príslušnosti128202610
51.Miroslav ChovanecPinerola Minimax Academy (C)128201720
52.Tomáš MartanovičPinerola Minimax Academy (C)136191910
53.Karol CvancigerUnited127192100
54.Jozef HájekKPSF °92118192400
55.Adam ČapčekFK 03 Hostinského109191400
56.Tomáš ChoINSTA712192610
57.Ján RusnákPraetors Bratislava144182400
58.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov135181920
59.Jozef HusákLišiaci126182200
60.Roman KuželPraetors mEleven (B)126182410
61.Rastislav SchubertŠK Račišdorf117181610
62.Pavol SedmákKPSF °92108182300
63.Jozef HusarčíkKojoti99182200
64.Ján JakubecPraetors Bratislava810182100
65.Patrik MájekPraetors Bratislava134171800
66.Andrej KrnačPinerola Minimax Academy (D)107171520
67.Richard Hrebačkabez klubovej príslušnosti9817610
68.Lukáš HricaEngerau BPN Boys (B)89171011
69.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi710172200
70.Filip MudrikSFC Silver Ružinov611171610
71.Samuel Sarikbez klubovej príslušnosti13316910
72.Ivan SenkoArantes115161700
73.Martin AdámikFK Inter Bratislava (A)115162640
74.Miroslav Foltánbez klubovej príslušnosti97162410
75.Róbert PolcMFP79161900
76.Filip Horníkbez klubovej príslušnosti79161900
77.Rastislav KraskoINSTA610162200
78.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)11415400
79.Csaba IlkoKPSF °9287151510
80.Martin TomíkFK 03 Hostinského78151820
81.Tomáš LoveckýKojoti69151900
82.Richard Šafárikbez klubovej príslušnosti69151610
83.Peter JuckLišiaci131142400
84.Tomáš Hricbez klubovej príslušnosti122141300
85.Tomáš LopatkaAK 47 Chaos (B)10414400
86.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti86142420
87.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)77141600
88.Ismail Dibranibez klubovej príslušnosti77142400
89.Peter Arendackýbez klubovej príslušnosti68141800
90.Jozef Repkabez klubovej príslušnosti59142000
91.Viktor PostošDimitrovka121132700
92.Rastislav Kaiserbez klubovej príslušnosti94132420
93.Andrej KeklakŠK Račišdorf85131710
94.Tomáš FuntíkArantes76131910
95.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov67132310
96.Michael MackePinerola Minimax Academy (C)58131410
97.Peter DanterKojoti58131960
98.Denis CsinoPinerola Minimax Academy (C)58131701
99.Matej Hergovičbez klubovej príslušnosti49132110
100.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov84122000
101.Ľuboš AdamWhite Boys84121810
102.Tomáš PtáčekFC Tifosi75121500
103.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)75121900
104.Tomáš RunaŠK Račišdorf75122200
105.Lukáš Szabobez klubovej príslušnosti75122410
106.Michal BeniakArantes66121600
107.Ján Páleníkbez klubovej príslušnosti66122011
108.Jarábek MojmírŠK Račišdorf57121800
109.Tomáš SokolPinerola Minimax Academy (C)74112310
110.Martin Mihálbez klubovej príslušnosti74112040
111.Marcel Makarabez klubovej príslušnosti74111931
112.Martin Zajícbez klubovej príslušnosti65112300
113.Lukáš BenedikovičTonic 40 (40)65112400
114.Michal Veselskýbez klubovej príslušnosti56111500
115.Miloš WojciakWhite Boys56111740
116.Juraj BučkoKPSF °9247112000
117.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)47111510
118.Richard Janíkbez klubovej príslušnosti38112400
119.Róbert KlobučníkAC Bells38112100
120.Martin Januščákbez klubovej príslušnosti9110800
121.Dominik Šida1.FC Pressburg (A)9110810
122.Samuel PiknaWhite Boys73101641
123.Bakovka MatejKojoti64101800
124.Branislav PristáčFC Tifosi64101311
125.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)5510800
126.Róbert HudecPinerola Minimax Academy (D)5510420
127.Juraj ToporSFC Silver Ružinov46102341
128.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského729800
129.Tomáš JuskoFC Tifosi7291210
130.Igor GavalaKPSF °92639400
131.Lumír ReviľákAkademik °966391710
132.Matúš Valčobez klubovej príslušnosti5491800
133.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)549500
134.Tomáš MasarykPraetors Bratislava5491600
135.Radoslav KoňařikPinerola Minimax Academy (D)459810
136.Peter Kušnirákbez klubovej príslušnosti4591210
137.Marián LalíkINSTA4591920
138.Ľubomír ZimaFC Tifosi2791700
139.Lukáš NovákKojoti628700
140.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi5381800
141.Tomáš PravdíkŠK Račišdorf5381720
142.Peter JoščákTehelné Pole5381420
143.Tomáš KleinUnited5382430
144.Pavol BednárAC Bells4482500
145.Jozef MikesArantes448710
146.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)4481820
147.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi4482320
148.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského4481720
149.Peter Sabovčíkbez klubovej príslušnosti3582100
150.Ondrej SládekLišiaci3581500
151.Ján PupákHSP Hemerhoidi3582110
152.Peter FrindtSFC Silver Ružinov3582410
153.Peter MiznerLišiaci2682000
154.Jaromír KudríkLišiaci707900
155.Pavol Vargabez klubovej príslušnosti6171100
156.Peter JurkovicWhite Boys5271010
157.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (A)4371000
158.Patrik ŽákFK 03 Hostinského437900
159.Martin Kováčikbez klubovej príslušnosti3471300
160.Marian BrondosWhite Boys3471300
161.Adam JamrichWhite Boys3471310
162.Jakub BelanŠK Račišdorf347410
163.Ján Telgárskybez klubovej príslušnosti2572000
164.Juraj LučeničWhite Boys1671020
165.Svetozár Holečekbez klubovej príslušnosti0771400
166.Robert Szep1.FC Pressburg (B)0772400
167.Erik MelkusINSTA5161810
168.Miroslav Kováčikbez klubovej príslušnosti4261200
169.Martin Dekišbez klubovej príslušnosti3361000
170.Bohumil SilnýUnited3361710
171.Michael MiznerFresh and Funny246610
172.Martin ValentHSP Hemerhoidi1561810
173.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)1561121
174.Robert VelmovskyPinerola Minimax Academy (D)5051000
175.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov5051500
176.Ivo GrúnikPraetors mEleven (B)5051200
177.Michal KrajčíkArantes4151510
178.Pavol ViludaINSTA4152610
179.Peter MasnýINSTA3252300
180.Mário Vadásbez klubovej príslušnosti325800
181.Vladimír GirmanFK 03 Hostinského325300
182.Pavol ForgáčLoosers3252000
183.Ján Komárbez klubovej príslušnosti325900
184.Matej Karšaybez klubovej príslušnosti3252111
185.Peter LádiPraetors mEleven (B)2351700
186.Juraj KováčikLišiaci2352200
187.Richard NemethWhite Boys235620
188.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)1451100
189.Róbert IžoLišiaci1452320
190.Peter Iskrabez klubovej príslušnosti404200
191.Tomáš DetkoŠK Račišdorf404400
192.Jakub Strapekbez klubovej príslušnosti314800
193.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)314700
194.Branislav HalandaPinerola Minimax Academy (D)3141200
195.Juraj JajcajŠK Račišdorf314810
196.Richard Šafárikbez klubovej príslušnosti314710
197.Lukáš SkalíkArantes224200
198.Vladimír ČunderlíkPinerola Minimax Academy (D)2241910
199.David LenghartKojoti134400
200.Andrej DrongŠK Račišdorf1342400
201.Stanislav ŠiškaUnited1341410
202.Tomáš Szotakbez klubovej príslušnosti134610
203.Roman BauerSF Festglas134720
204.Lukáš VišváderUnited0442510
205.Štefan Krištofičbez klubovej príslušnosti3031200
206.Michal KalužayArantes303300
207.Daniel EbstDimitrovka2131900
208.Lukáš DurmikWhite Boys213300
209.Marian KupkaArantes2131100
210.Michal Drinkabez klubovej príslušnosti213600
211.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)213300
212.Dušan FialaWhite Boys2131811
213.Marián ReimannSFC Silver Ružinov123700
214.Juraj PařilFC Tifosi1232200
215.Roman KadnarPinerola Minimax Academy (D)123700
216.Kostiantyn Mukhlyginbez klubovej príslušnosti123410
217.Izak PavolSFC Silver Ružinov0331700
218.Andrej HorňákLišiaci0332300
219.Jozef Mészárosbez klubovej príslušnosti0332300
220.Erik MichalidesKojoti0331711
221.Alexander Ivanovbez klubovej príslušnosti2021300
222.Martin HuorkaŠK Račišdorf202200
223.Michal ŠvábyKPSF °92202300
224.Tomáš KriváčekArantes2022200
225.Michal Ankhelyibez klubovej príslušnosti202310
226.Matúš Pristáčbez klubovej príslušnosti112500
227.Denis IndrichovičTehelné Pole112100
228.Marek Krajčír1.FC Pressburg (B)112100
229.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)112300
230.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)112300
231.Ján BenkovičLišiaci1121110
232.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)1121410
233.Michal MateičkaFK 03 Hostinského112410
234.Richard ŠvecKPSF °921121301
235.Nicolas VojáčekWhite Boys0221700
236.Ivan MacekKPSF °92022900
237.Ján ZdarilekPraetors Bratislava0222200
238.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov0221200
239.Radko Kohútbez klubovej príslušnosti022300
240.Ján ŠtefanekFC Tifosi022600
241.Daniel DurankaAC Bells022100
242.Matúš HlôškaŠK Račišdorf022200
243.Miroslav SenkoArantes0222010
244.Ladislav BlažejINSTA0221610
245.Erik Fusíkbez klubovej príslušnosti0221230
246.Roland Lukáčbez klubovej príslušnosti101700
247.Anton GregušFK Inter Bratislava (A)1012400
248.Dalibor Oslanskýbez klubovej príslušnosti101100
249.Tomáš RadošinskýFC Tifosi101100
250.Adam OríšekKPSF °92101400
251.Richard KúdelaArantes101700
252.Pupiš Gabrielbez klubovej príslušnosti1011100
253.Vladimír BarusKPSF °92101300
254.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi101400
255.Dalibor KrálINSTA1012310
256.Mario BorzaPinerola Minimax Academy (D)1011110
257.Peter KaceraKPSF °92101210
258.Martin Morvaibez klubovej príslušnosti011700
259.Martin Máťušbez klubovej príslušnosti011100
260.Pavol ZálešákLišiaci011400
261.Ján LomjanskýAFC Horden0111500
262.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)011900
263.Martin Verešbez klubovej príslušnosti0111400
264.Tomas SzaboPinerola Minimax Academy (C)011400
265.Silný BorisWhite Boys011510
266.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)0111420
267.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)000100
268.Ladislav Forgáchbez klubovej príslušnosti000100
269.Róbert Kotesbez klubovej príslušnosti0001800
270.Juraj FuchsLišiaci000500
271.Vladimír Malikbez klubovej príslušnosti0001000
272.Roman Mužikabez klubovej príslušnosti000200
273.Marek Masárbez klubovej príslušnosti000300
274.Ivan BrezinaPinerola Minimax Academy (D)000100
275.Miloš Gluvnabez klubovej príslušnosti000100
276.Miroslav JánošHurricanes000100
277.Peter Hanzlíkbez klubovej príslušnosti000600
278.Ondrej Kročkobez klubovej príslušnosti000400
279.Emil Kuhejdabez klubovej príslušnosti000100
280.Marek BalažPinerola Minimax Academy (D)000200
281.Mário Herczegbez klubovej príslušnosti000300
282.Ján Kopásekbez klubovej príslušnosti000400
283.Matej ZimmermanINSTA000500
284.Pavel HanúskaKPSF °92000100
285.Vladimír Šrubárbez klubovej príslušnosti0001100
286.Juraj Podhradskýbez klubovej príslušnosti0001100
287.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)000200
288.Marek LazarKPSF °92000100
289.Viktor Páleníkbez klubovej príslušnosti000600
290.Tomáš LipjanskyArantes000300
291.Branislav ĎurčoPinerola Minimax Academy (D)000200
292.Marek ZechmeisterBanana Boys000200
293.Martin KsinanAFC Horden000100
294.Andrej ZivčákPinerola Minimax Academy (D)000400
295.Pavel OndovčákKPSF °92000500
296.Juraj Kulišiakbez klubovej príslušnosti000200
297.Mihal DurikArantes000200
298.Roman WeberBanana Boys000500
299.Matúš Herchlbez klubovej príslušnosti000100
300.Peter Deákbez klubovej príslušnosti000100
301.Filip MalárikWhite Boys000600
302.Richard BrauneisWhite Boys000400
303.Peter KýškaŠK Račišdorf000100
304.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava (A)000400
305.Maxim Balyakinbez klubovej príslušnosti000400
306.Peter VrabecKojoti000500
307.Marek Polákbez klubovej príslušnosti000100
308.Štefan DobrevTehelné Pole0001100
309.Daniel MošaťPinerola Minimax Academy (D)000100
310.Antonio Rodas Apariciobez klubovej príslušnosti000100
311.Lukáš Iskierkabez klubovej príslušnosti000100
312.Marcel Čečotbez klubovej príslušnosti000100
313.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského000110
314.Marián BachnaWhite Boys000310
315.Ľuboš Janotkabez klubovej príslušnosti0002410
316.Michal HargašFK 03 Hostinského0002310
317.Miroslav MuráňFOFO Bratislava WB 1984 (B)000101
318.Marcel LaurinskýRehab Klinik Baraberi000101
319.Patrik Petrovičbez klubovej príslušnosti000801
320.Jaroslav FuričkaAC Bells0001611