2. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 10:40
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:50
Belehradskí Lišiaci × FC Tifosi
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 20:40
FK 03 Hostinského × Engerau Boys FC BPN EB (B)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 09:00
FK Inter Bratislava (A) × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 13:10
SFC Silver Ružinov × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 14:00
INSTA × KPSF °92
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:00
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.05.2018 18:10
Praetors Bratislava Čekan (B) × White Boys
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 27 21 0 6 174 : 92 63 +82
2. TJ Juhcelpub Kojoti 27 19 3 5 132 : 60 60 +72
3. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 27 18 5 4 92 : 59 59 +33
4. FK Inter Bratislava (A) 27 17 4 6 102 : 49 55 +53
5. 1.FC Pressburg (A) 27 18 1 8 145 : 87 55 +58
6. White Boys 27 15 4 8 108 : 92 49 +16
7. KPSF °92 27 15 3 9 96 : 86 48 +10
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 27 13 5 9 83 : 53 44 +30
9. SFC Silver Ružinov 27 8 5 14 81 : 109 29 -28
10. INSTA 27 8 4 15 56 : 91 28 -35
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FK 03 Hostinského 26 12 4 10 90 : 87 40 +3
2. Engerau Boys FC BPN EB (B) 26 10 4 12 69 : 79 34 -10
3. HSP Hemerhoidi 26 9 4 13 79 : 102 28* -23
4. ŠK Račišdorf 26 8 4 14 103 : 129 28 -26
5. FC Tifosi 26 8 1 17 76 : 98 25 -22
6. Belehradskí Lišiaci 26 8 1 17 65 : 132 25 -67
7. United 26 8 2 16 104 : 111 23* -7
8. VK PAL Engerau 26 5 3 18 72 : 107 18 -35
9. Arantes 26 3 1 22 50 : 154 10 -104
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 18 16 0 2 113 : 57 48 +56
2. 1.FC Pressburg (A) 18 14 1 3 98 : 46 43 +52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 18 13 2 3 82 : 35 41 +47
4. White Boys 18 13 1 4 76 : 41 40 +35
5. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 18 12 4 2 63 : 41 40 +22
6. KPSF °92 18 12 2 4 66 : 39 38 +27
7. FK Inter Bratislava (A) 18 10 3 5 64 : 30 33 +34
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 18 8 4 6 51 : 27 28 +24
9. SFC Silver Ružinov 18 7 4 7 57 : 53 25 +4
10. INSTA 18 7 3 8 39 : 49 24 -10
11. FK 03 Hostinského 18 7 3 8 54 : 63 24 -9
12. Engerau Boys FC BPN EB (B) 18 7 3 8 45 : 52 24 -7
13. United 18 6 1 11 68 : 73 16* -5
14. FC Tifosi 18 5 1 12 51 : 71 16 -20
15. HSP Hemerhoidi 18 5 2 11 47 : 78 14* -31
16. ŠK Račišdorf 18 4 2 12 64 : 101 14 -37
17. VK PAL Engerau 18 3 1 14 44 : 76 10 -32
18. Belehradskí Lišiaci 18 2 0 16 33 : 112 6 -79
19. Arantes 18 1 1 16 37 : 108 4 -71
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Robert KameňFOFO Bratislava WB 1984 (B)3631672230
2.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti4519642590
3.Pavol SeleckýAC Bells2036561610
4.Tomáš ŠimkoUnited3021512300
5.Marek GubančokAC Bells3215471420
6.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)1726432130
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1525402520
8.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti2214362440
9.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2112332520
10.Andrej HornýWhite Boys1815332040
11.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava (A)1715322600
12.Peter SmolaFK 03 Hostinského1418322210
13.Martin ČuchranFC Tifosi256312000
14.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau2011312200
15.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)1813312120
16.Juraj JakubecAC Bells1417311600
17.Michal ČiernyBanana Boys1713302220
18.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi1316292201
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1217292310
20.Peter MunkFK Inter Bratislava (A)226282011
21.Peter GrachFK 03 Hostinského208281931
22.Matúš MájekPraetors mEleven (B)1810282510
23.Radoslav HonAC Bells161228810
24.Tomík AndrejFK 03 Hostinského1315282120
25.Peter KottekAC Bells919281310
26.Igor DuffekWhite Boys207272211
27.Martin BeniačŠK Račišdorf1512272300
28.Peter GrácNamana (40)1512272530
29.Lubor KleinerKPSF °921413272700
30.Ivan PaloWhite Boys196252010
31.Jozef DadoHSP Hemerhoidi17825800
32.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)195241600
33.Racz EgonUnited177242011
34.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1410242431
35.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf1113242320
36.Ivan TencerUnited1211231410
37.Tomáš HolkovičINSTA148222510
38.Marek Gregušbez klubovej príslušnosti139221710
39.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci139222320
40.Marián MišovičFK Inter Bratislava (A)139222620
41.Marek BadrňaWhite Boys1210221900
42.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)1210222400
43.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau121022801
44.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1111221200
45.Juraj TomanŠK Račišdorf1111221910
46.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti1111221620
47.Tomáš BremserŠK Račišdorf1011211220
48.Pavol ŠčurkaFC Tifosi714211710
49.Tomáš RusňákŠK Karpatská516212261
50.Peter ŠikudaFC BPN EB (A)128202610
51.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)128201720
52.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)136191910
53.Karol CvancigerUnited127192100
54.Jozef HájekKPSF °92118192400
55.Adam ČapčekFK 03 Hostinského109191400
56.Tomáš ChoINSTA712192610
57.Ján RusnákFK Inter Bratislava (A)144182400
58.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov135181920
59.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci126182200
60.Roman KuželPraetors mEleven (B)126182410
61.Rastislav SchubertŠK Račišdorf117181610
62.Pavol SedmákKPSF °92108182300
63.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti99182200
64.Ján JakubecmEleven (A)810182100
65.Patrik MájekPraetors mEleven (B)134171800
66.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)107171520
67.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)9817610
68.Lukáš HricaEngerau Boys FC BPN EB (B)89171011
69.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi710172200
70.Filip MudrikSFC Silver Ružinov611171610
71.Samuel Sarikbez klubovej príslušnosti13316910
72.Ivan SenkoArantes115161700
73.Martin AdámikFK Inter Bratislava (A)115162640
74.Miroslav Foltánbez klubovej príslušnosti97162410
75.Filip Horníkbez klubovej príslušnosti79161900
76.Róbert PolcMFP79161900
77.Rastislav KraskoINSTA610162200
78.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)11415400
79.Csaba IlkoKPSF °9287151510
80.Martin TomíkFK 03 Hostinského78151820
81.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti69151900
82.Richard ŠafárikVK PAL Engerau69151610
83.Peter JuckBelehradskí Lišiaci131142400
84.Tomáš HricAC Bells122141300
85.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava (A)10414400
86.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti86142420
87.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)77141600
88.Ismail DibraniFC BPN EB (A)77142400
89.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (B)68141800
90.Jozef RepkaFC Tifosi59142000
91.Viktor PostošAC Bells121132700
92.Rastislav KaiserAC Bells94132420
93.Andrej KeklakŠK Račišdorf85131710
94.Tomáš FuntíkArantes76131910
95.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov67132310
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)58131410
97.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti58131960
98.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)58131701
99.Matej HergovičVK PAL Engerau49132110
100.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov84122000
101.Ľuboš AdamWhite Boys84121810
102.Tomáš RunaFK Inter Bratislava (A)75122200
103.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)75121900
104.Tomáš PtáčekFC Tifosi75121500
105.Lukáš Szabobez klubovej príslušnosti75122410
106.Michal BeniakArantes66121600
107.Ján PáleníkFK Inter Bratislava (A)66122011
108.Jarábek MojmírŠK Račišdorf57121800
109.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)74112310
110.Martin MihálFK Inter Bratislava (A)74112040
111.Marcel Makarabez klubovej príslušnosti74111931
112.Martin Zajícbez klubovej príslušnosti65112300
113.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau65112400
114.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (A)56111500
115.Miloš WojciakWhite Boys56111740
116.Juraj BučkoKPSF °9247112000
117.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)47111510
118.Róbert KlobučníkAC Bells38112100
119.Richard Janíkbez klubovej príslušnosti38112400
120.Martin Januščákbez klubovej príslušnosti9110800
121.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)9110810
122.Samuel PiknaWhite Boys73101641
123.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti64101800
124.Branislav PristáčFC Tifosi64101311
125.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)5510800
126.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5510420
127.Juraj ToporSFC Silver Ružinov46102341
128.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského729800
129.Tomáš JuskoFC Tifosi7291210
130.Igor GavalaKPSF °92639400
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského6391710
132.Matúš Valčobez klubovej príslušnosti5491800
133.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)5491600
134.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)549500
135.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)459810
136.Peter KušnirákFC BPN EB (A)4591210
137.Marián LalíkINSTA4591920
138.Ľubomír ZimaFC Tifosi2791700
139.Lukáš NovákTJ Juhcelpub Kojoti628700
140.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi5381800
141.Peter JoščákTehelné Pole5381420
142.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava (A)5381720
143.Tomáš KleinUnited5382430
144.Pavol BednárAC Bells4482500
145.Jozef MikesArantes448710
146.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi4482320
147.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského4481720
148.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)4481820
149.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci3581500
150.Peter SabovčíkVK PAL Engerau3582100
151.Peter FrindtSFC Silver Ružinov3582410
152.Ján PupákHSP Hemerhoidi3582110
153.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci2682000
154.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci707900
155.Pavol VargaVK PAL Engerau6171100
156.Peter JurkovicŠK Račišdorf5271010
157.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (A)4371000
158.Patrik ŽákFK 03 Hostinského437900
159.Marian BrondosWhite Boys3471300
160.Martin KováčikVK PAL Engerau3471300
161.Adam JamrichWhite Boys3471310
162.Jakub BelanŠK Račišdorf347410
163.Ján Telgárskybez klubovej príslušnosti2572000
164.Juraj LučeničWhite Boys1671020
165.Robert Szep1.FC Pressburg (B)0772400
166.Svetozár HolečekAC Bells0771400
167.Erik MelkusINSTA5161810
168.Miroslav KováčikVK PAL Engerau4261200
169.Martin DekišVK PAL Engerau3361000
170.Bohumil SilnýUnited3361710
171.Michael MiznerFresh and Funny246610
172.Martin ValentHSP Hemerhoidi1561810
173.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)1561121
174.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov5051500
175.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5051000
176.Ivo GrúnikPraetors mEleven (B)5051200
177.Michal KrajčíkArantes4151510
178.Pavol ViludaINSTA4152610
179.Peter MasnýINSTA3252300
180.Ján KomárBelehradskí Lišiaci325900
181.Mário Vadásbez klubovej príslušnosti325800
182.Pavol ForgáčGreen Team3252000
183.Vladimír GirmanFK 03 Hostinského325300
184.Matej Karšaybez klubovej príslušnosti3252111
185.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci2352200
186.Peter LádiPraetors mEleven (B)2351700
187.Richard NemethWhite Boys235620
188.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)1451100
189.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci1452320
190.Tomáš DetkoŠK Račišdorf404400
191.Peter Iskrabez klubovej príslušnosti404200
192.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)314700
193.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)3141200
194.Jakub StrapekAC Bells314800
195.Richard ŠafárikVK PAL Engerau314710
196.Juraj JajcajŠK Račišdorf314810
197.Lukáš SkalíkArantes224200
198.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2241910
199.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti134400
200.Andrej DrongŠK Račišdorf1342400
201.Stanislav ŠiškaUnited1341410
202.Tomáš Szotakbez klubovej príslušnosti134610
203.Roman BauerSF Festglas134720
204.Lukáš VišváderUnited0442510
205.Michal KalužayArantes303300
206.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti3031200
207.Marian KupkaArantes2131100
208.Daniel EbstAC Bells2131900
209.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)213300
210.Lukáš DurmikWhite Boys213300
211.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)213600
212.Dušan FialaWhite Boys2131811
213.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123700
214.Marián ReimannSFC Silver Ružinov123700
215.Juraj PařilFC Tifosi1232200
216.Kostiantyn MukhlyginFK Inter Bratislava (B)123410
217.Jozef MészárosVK PAL Engerau0332300
218.Izak PavolSFC Silver Ružinov0331700
219.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0332300
220.Erik MichalidesRacing Club0331711
221.Alexander IvanovFC Tifosi2021300
222.Martin HuorkaŠK Račišdorf202200
223.Tomáš KriváčekArantes2022200
224.Michal ŠvábyKPSF °92202300
225.Michal AnkhelyiEngerau Boys FC BPN EB (B)202310
226.Denis IndrichovičTehelné Pole112100
227.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)112300
228.Marek Krajčír1.FC Pressburg (A)112100
229.Matúš PristáčFC Tifosi112500
230.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)112300
231.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci1121110
232.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)1121410
233.Michal MateičkaFK 03 Hostinského112410
234.Richard ŠvecKPSF °921121301
235.Nicolas VojáčekWhite Boys0221700
236.Radko KohútTJ Juhcelpub Kojoti022300
237.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)0222200
238.Matúš HlôškaŠK Račišdorf022200
239.Daniel DurankaAC Bells022100
240.Ján ŠtefanekFC Tifosi022600
241.Ivan MacekKPSF °92022900
242.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov0221200
243.Ladislav BlažejINSTA0221610
244.Miroslav SenkoArantes0222010
245.Erik FusíkTJ Juhcelpub Kojoti0221230
246.Adam OríšekKPSF °92101400
247.Tomáš RadošinskýFC Tifosi101100
248.Richard KúdelaArantes101700
249.Anton GregušFK Inter Bratislava (A)1012400
250.Pupiš Gabrielbez klubovej príslušnosti1011100
251.Vladimír BarusKPSF °92101300
252.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi101400
253.Dalibor Oslanskýbez klubovej príslušnosti101100
254.Roland LukáčVK PAL Engerau101700
255.Dalibor KrálINSTA1012310
256.Peter KaceraKPSF °92101210
257.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1011110
258.Martin MáťušŠK Račišdorf011100
259.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci011400
260.Martin VerešFK Inter Bratislava (A)0111400
261.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka0111500
262.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)011400
263.Martin MorvaiVK PAL Engerau011700
264.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)011900
265.Silný BorisWhite Boys011510
266.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)0111420
267.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)000200
268.Ladislav Forgáchbez klubovej príslušnosti000100
269.Marcel ČečotVK PAL Engerau000100
270.Viktor PáleníkAC Bells000600
271.Roman WeberBanana Boys000500
272.Martin KsinanAFC Horden000100
273.Vladimír ŠrubárVK PAL Engerau0001100
274.Ivan BrezinaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
275.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava (A)0001100
276.Pavel HanúskaKPSF °92000100
277.Miroslav JánošHurricanes000100
278.Ján Kopásekbez klubovej príslušnosti000400
279.Miloš GluvnaVK PAL Engerau000100
280.Juraj FuchsBelehradskí Lišiaci000500
281.Daniel MošaťFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
282.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)000100
283.Marek LazarKPSF °92000100
284.Peter DeákVK PAL Engerau000100
285.Richard BrauneisWhite Boys000400
286.Roman MužikaVK PAL Engerau000200
287.Mihal DurikArantes000200
288.Juraj KulišiakVK PAL Engerau000200
289.Andrej ZivčákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000400
290.Marek PolákAC Bells000100
291.Lukáš IskierkaFK Inter Bratislava (B)000100
292.Peter HanzlíkTJ Juhcelpub Kojoti000600
293.Ondrej KročkoŠK Račišdorf000400
294.Pavel OndovčákKPSF °92000500
295.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000500
296.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava (A)000400
297.Tomáš LipjanskyArantes000300
298.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
299.Marek ZechmeisterBanana Boys000200
300.Mário HerczegTJ Juhcelpub Kojoti000300
301.Vladimír MalikVK PAL Engerau0001000
302.Maxim Balyakinbez klubovej príslušnosti000400
303.Róbert KotesFC BPN EB (A)0001800
304.Marek MasárVK PAL Engerau000300
305.Matúš Herchlbez klubovej príslušnosti000100
306.Matej ZimmermanINSTA000500
307.Emil KuhejdaAC Bells000100
308.Filip MalárikWhite Boys000600
309.Štefan DobrevTehelné Pole0001100
310.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
311.Peter KýškaŠK Račišdorf000100
312.Antonio Rodas Apariciobez klubovej príslušnosti000100
313.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského000110
314.Ľuboš Janotkabez klubovej príslušnosti0002410
315.Michal HargašFK 03 Hostinského0002310
316.Marián BachnaWhite Boys000310
317.Marcel LaurinskýRehab Klinik Baraberi000101
318.Miroslav MuráňFOFO Bratislava WB 1984 (B)000101
319.Patrik PetrovičFK Inter Bratislava (B)000801
320.Jaroslav FuričkaAC Bells0001611