3. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

20.05.2018 09:50
Trexima × AK Vorvane
7 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 10:40
1.FC Pressburg (B) × Loosers
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 11:30
Yoyos United × FC Blue Dragons
6 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 13:10
Akademik °96 (B) × Green Team
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 14:00
FK Leňochod Bratislava × AFK Staré Mesto
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 14:50
AK 47 Chaos (C) × Ovečky
1 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 15:40
FC Klinger Bratislava × Tehelné Pole
7 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

30.06.2018
UFT Mellivora Capensis × PKE-M IMOOPTIK (C)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Trexima 25 19 2 4 103 : 47 59 +56
2. Ovečky 25 17 4 4 141 : 66 55 +75
3. AK Vorvane 25 12 9 4 97 : 71 45 +26
4. AK 47 Chaos (C) 25 14 2 9 82 : 61 44 +21
5. Green Team 25 12 5 8 101 : 76 41 +25
6. FC Blue Dragons 25 12 3 10 99 : 73 39 +26
7. Independiente Racing Club (B) 25 11 5 9 93 : 77 38 +16
8. Yoyos United 25 10 3 12 108 : 134 33 -26
9. Akademik °96 (B) 25 9 5 11 103 : 89 32 +14
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (B) 24 12 5 7 97 : 78 41 +19
2. AFK Staré Mesto 24 10 4 10 87 : 78 34 +9
3. Loosers 24 10 0 14 78 : 96 30 -18
4. PKE-M IMOOPTIK (C) 24 8 4 12 63 : 77 28 -14
5. MFP 24 8 3 13 69 : 87 27 -18
6. Tehelné Pole 24 7 4 13 96 : 123 25 -27
7. FC Klinger Bratislava 24 6 6 12 90 : 137 24 -47
8. FK Leňochod Bratislava 24 5 4 15 56 : 85 19 -29
9. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Trexima 17 13 2 2 69 : 28 41 +41
2. AK Vorvane 17 10 6 1 78 : 50 36 +28
3. Ovečky 17 10 4 3 94 : 46 34 +48
4. Green Team 17 9 4 4 72 : 47 31 +25
5. FC Blue Dragons 17 10 1 6 70 : 34 31 +36
6. Independiente Racing Club (B) 17 9 3 5 73 : 52 30 +21
7. Yoyos United 17 9 1 7 84 : 87 28 -3
8. Akademik °96 (B) 17 8 3 6 78 : 51 27 +27
9. AK 47 Chaos (C) 17 8 2 7 57 : 47 26 +10
10. 1.FC Pressburg (B) 17 7 4 6 58 : 60 25 -2
11. Loosers 17 8 0 9 55 : 61 24 -6
12. PKE-M IMOOPTIK (C) 17 7 2 8 44 : 50 23 -6
13. AFK Staré Mesto 17 6 4 7 55 : 60 22 -5
14. Tehelné Pole 17 6 3 8 71 : 72 21 -1
15. MFP 17 5 2 10 49 : 65 17 -16
16. FC Klinger Bratislava 17 2 3 12 55 : 111 9 -56
17. FK Leňochod Bratislava 17 2 2 13 30 : 63 8 -33
18. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)5520752220
2.Marián KerestešTehelné Pole3319522400
3.Tomáš BobálAK Vorvane349432520
4.Dušan BrezovickýOvečky2913422400
5.Michal JužaninOvečky2517422010
6.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)2615412220
7.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava2516412010
8.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto2217392240
9.Juraj HipkiAK Vorvane1225372140
10.Jan NovakAFK Staré Mesto1917361910
11.Michal MichalkoOvečky1520351810
12.Michal VrábelGreen Team1618342520
13.Andrej KadrliakTrexima2211331720
14.Július VrábeľOvečky1616322050
15.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava1517321200
16.Martin HekelGreen Team1812302030
17.David SlamkaTehelné Pole1713302010
18.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1713301740
19.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1416301810
20.Pavol HudecTrexima1216282400
21.Ján SchmogerGreen Team189272500
22.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)1512271210
23.Marek ViktorínLoosers179262320
24.Filip MáyerLoosers187252110
25.Tomáš KandraAkademik °96 (B)1312251500
26.Michal KovarovičMFP159242200
27.Marek KleinTrexima149231930
28.Rastislav FazikaGreen Team184222211
29.Tomáš PatačLoosers148221501
30.Patrik PeniakTrexima1012221410
31.Dušan BartkovskýAK Vorvane138212000
32.Juraj VrábeľOvečky1110212200
33.Dominik MartinkovičMFP1110211610
34.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1011212100
35.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)155201620
36.Pavol MizenkoOvečky146201310
37.Lubomír NagyGreen Team713202210
38.Šimon KubranRacing Club (A)136191200
39.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)136192320
40.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava109191600
41.Matej RajniakAkademik °96 (B)811191300
42.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)144181900
43.Peter DanterAkademik °96 (B)126181630
44.Róbert LatikaAK Vorvane108182300
45.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava108182110
46.Peter ČačíkAkademik °96 (B)108182010
47.Oskar JakubíkTehelné Pole108182430
48.Marek BorikAFK Staré Mesto134172120
49.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)107171410
50.Michal MalovecAK Vorvane98172200
51.Branislav BernatAkademik °96 (B)98172010
52.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)413171910
53.Martin HruškaTrexima124161800
54.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)115161820
55.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)106162000
56.Šimon ŠtvrteckýUFT Mellivora Capensis106161400
57.Marián LaščiakAkademik °96 (B)97161610
58.Peter TomašekPKE-M IMOOPTIK (C)88161910
59.Pavol FeketeAFK Staré Mesto79161700
60.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava79161800
61.Adam FroncTehelné Pole79161610
62.Szabolcs KovácsTrexima610162010
63.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)511161010
64.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)123151300
65.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)114151400
66.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)114151410
67.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava105151310
68.Lukáš GažiIndependiente Racing Club (B)87151900
69.Viliam TomovičLoosers69151400
70.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)69151230
71.Peter BartalošLoosers510152220
72.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)113141800
73.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)113141700
74.Roman UjváryTehelné Pole9514900
75.Tomáš JaníčekTehelné Pole95142440
76.Lalúch MichalAK 47 Chaos (A)8614600
77.Kandráč PatrickAK 47 Chaos (B)68141500
78.Mário BédyTehelné Pole311142210
79.Lukáš BučkoLoosers94132310
80.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava76131940
81.Martin DrobnýTehelné Pole67132000
82.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)67131600
83.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)67132010
84.Peter Murín1.FC Pressburg (B)58131300
85.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)58131010
86.Andrej CsibaEngerau Boys58131010
87.Juraj SvintekGreen Team58132320
88.Mário ToporEngerau Boys49131940
89.Tomáš HargašFK Leňochod Bratislava84121800
90.Daniel VaňkoOvečky84121710
91.Michal MatušIndependiente Racing Club (B)75121520
92.Martin LacoHráč bez klubovej príslušnosti.6612500
93.Marián VargaMFP57122100
94.Tomáš PorázikPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)57121200
95.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)57121420
96.Lukáš KrupaEngerau Boys210122150
97.Viktor SegedaOvečky9211900
98.Tomáš ČulenAK Vorvane74112210
99.Tomáš JoštiakAK Vorvane65112000
100.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)65111500
101.Michal MlynárčekMFP65111900
102.Ján ZorňanGreen Team56112500
103.Peter BlažečkaOvečky47111010
104.Tomáš LebwohlLoosers47112020
105.Vladimír RiškoOvečky110111000
106.Juraj KuchárRacing Club (A)8210900
107.Matej KrajčírikPKE-M IMOOPTIK (B)64102010
108.František GörnerFK Leňochod Bratislava64101640
109.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)5510900
110.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)5510500
111.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)55101310
112.Andrej GranecAFK Staré Mesto55102210
113.Javier López GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)5510810
114.Marek FeckoAK Vorvane46101810
115.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci37102150
116.Tomáš BachorecEngerau Boys28101600
117.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)8191000
118.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)729700
119.Dávid BoháčPKE-M IMOOPTIK (B)7291210
120.Tomáš DrozdGreen Team6391500
121.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)5491000
122.Brano FeriancAFK Staré Mesto5491200
123.Marek PolákIndependiente Racing Club (B)5491010
124.Vladimír ĽachkýTrexima4591800
125.Peter BenkoFC Klinger Bratislava459700
126.Libor KarabaAkademik °96 (B)4592120
127.Anton SzepesiAFK Staré Mesto4591720
128.Štefan DrugdaPKE-M IMOOPTIK (B)279910
129.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)808600
130.Jakub LivonecUFT Mellivora Capensis5381310
131.Erik NémethIndependiente Racing Club (B)5382220
132.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava4481110
133.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)3581600
134.Roman CigánikMFP2682040
135.Tomáš NémethYoyos United1781000
136.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava707400
137.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava5271300
138.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)5271900
139.Július ZdechovanTrexima5271210
140.Roman MudrochFC Klinger Bratislava5272220
141.Martin VasičkaninPKE-M IMOOPTIK (B)4371310
142.Róbert NoskoTrexima3471700
143.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)3471920
144.Boris BelanGreen Team2571900
145.Róbert PolnišerMFP2571610
146.Dušan GašparovičMFP2571820
147.Martin BratkaYoyos United2571720
148.Jakub BorišinecIndependiente Racing Club (B)0771610
149.Ľuboš CigánikMFP5161000
150.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)516610
151.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)426700
152.Ján RechtoríkMFP4261500
153.Michal HorvatovičRacing Club (A)426300
154.Rastislav TóthMFP4261810
155.Patrik ŠafarPKE-M IMOOPTIK (B)4261710
156.Milan IvančoPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)426910
157.Erik StankoPKE-M IMOOPTIK (B)336500
158.Martin BaloghAK 47 Chaos (B)246800
159.Marek GreifLoosers2462220
160.Andrej GamanGreen Team2462440
161.Branislav MarkovičAkademik °96 (B)505700
162.Andrej JavorskýMFP5051500
163.Roman BrathUFT Mellivora Capensis415700
164.Martin KonečnýHráč bez klubovej príslušnosti.4151200
165.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)415600
166.Lukáš SvobodaYoyos United4151800
167.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava3251310
168.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)3251720
169.Jakub LachkyRacing Club (A)145200
170.Ondrej OraveczLoosers1452200
171.Daniel BortelIndependiente Racing Club (B)4041000
172.Leonard SiegfriedFC Klinger Bratislava314300
173.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)3141600
174.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)314500
175.Michal MichalíkYoyos United224500
176.Radoslav LakyHráč bez klubovej príslušnosti.224400
177.Federico Maria MartelliPKE-M IMOOPTIK (C)224300
178.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)224200
179.Krížik SamuelAkademik °96 (B)224500
180.Filip FriebertAK Vorvane1342200
181.Alvaro CorreiaPKE-M IMOOPTIK (C)134900
182.Radovan KamenskýOvečky1341810
183.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)1341220
184.Lukáš FučelaRacing Club (A)3031030
185.Andrej SlíšBanana Boys213600
186.Michal MacoTehelné Pole213300
187.Tomáš RajkoAK 47 Chaos (B)2131800
188.Ján OsvaldUFT Mellivora Capensis2131000
189.Jakub HalajčíkPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)213200
190.Jozef HempfingerMFP213500
191.Matúš MacákUFT Mellivora Capensis2131000
192.Alojz VyčislíkOvečky213810
193.Roman ŠkrípLoosers2131610
194.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava2131910
195.Jozef KrabáčTrexima213920
196.Michal MarkoAK Vorvane123600
197.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)123300
198.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)1232300
199.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava123300
200.Ivor GogálAK 47 Chaos (B)1231110
201.Alen KondrkUFT Mellivora Capensis1231240
202.Matúš KastlerTrexima0331400
203.Milan DvorskýAFK Staré Mesto0331610
204.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava033610
205.Michal RostásTrexima033410
206.Roman ValovičHráč bez klubovej príslušnosti.202400
207.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)202600
208.Marek KandráčAK 47 Chaos (B)202300
209.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto2022200
210.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)202100
211.David Piñeiro de la IglesiaPKE-M IMOOPTIK (C)202200
212.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava202520
213.Ľuboš TóthMFP1121700
214.Joao MatosPKE-M IMOOPTIK (C)112300
215.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)112400
216.Patrik ŠelmeciPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1121500
217.Matej Toman1.FC Pressburg (A)112200
218.Michal LíškaAK 47 Chaos (B)112600
219.Jozef ZáhorecAK 47 Chaos (B)022200
220.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)022300
221.Michal ŠkotkaAK Vorvane022300
222.Peter JoščákTehelné Pole022500
223.Juraj PalffyAFK Staré Mesto0221100
224.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava0221300
225.Oliver OrthUFT Mellivora Capensis0221200
226.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava022100
227.Peter ŠimkoAK Vorvane022500
228.Adrián GulyasTrexima101100
229.Roman ZmekoGreen Team101700
230.Lukáš MarkoAK 47 Chaos (B)101500
231.Adrián BrzobohatýSF Festglas101100
232.Patrik PlešaUFT Mellivora Capensis1011100
233.Adam HempfingerAK 47 Chaos (B)101200
234.David JantolakGreen Team101300
235.Peter VančoFC Klinger Bratislava101100
236.Branislav VlčekAkademik °96 (A)011100
237.Miroslav DvořákAK Vorvane011100
238.Vačko MatejTehelné Pole0111500
239.František BrunnerPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)0111900
240.Ondrej LorinczFK Leňochod Bratislava0111600
241.Patrik MatúšUFT Mellivora Capensis0111000
242.Michal TrnkaAkademik °96 (A)011200
243.Peter ČechFC Klinger Bratislava011200
244.Martin ŠtefánikRacing Club (A)011200
245.Adrian Lopez GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)011300
246.Zsolt MedeTrexima011100
247.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)011400
248.Kadlubjak NikolasUFT Mellivora Capensis011410
249.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava011610
250.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava011510
251.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)000100
252.Marcel BrezovickýOvečky000400
253.Tomasz SzopinskiPKE-M IMOOPTIK (B)000100
254.Marek HudačekGreen Team000300
255.Peter LackoTehelné Pole000500
256.Radoslav BratkoAK Vorvane000200
257.Marián PolákFC Klinger Bratislava000200
258.Lukáš ĎurinákLoosers000300
259.Filip KristFC Klinger Bratislava000200
260.Jakub GažiHráč bez klubovej príslušnosti.000100
261.Peter UherekRacing Club (A)000100
262.Ondrej BelešHráč bez klubovej príslušnosti.000300
263.Kamil KopčíkAK 47 Chaos (B)000100
264.Karol UjváryTehelné Pole000300
265.Jozef GibaIndependiente Racing Club (B)000900
266.Ondrej KordošBanana Boys000100
267.Patrik LehnertHráč bez klubovej príslušnosti.000200
268.Robert BestroEngerau Boys000200
269.Dario SangrigoliRacing Club (A)000500
270.Filip KollárHráč bez klubovej príslušnosti.000200
271.Martin JanuščákHráč bez klubovej príslušnosti.000100
272.Michal VeselskýGreen Team000400
273.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)000100
274.David Ortiz DavilaPKE-M IMOOPTIK (C)000100
275.Richard SolárYoyos United000200
276.Tomáš ŠandorPKE-M IMOOPTIK (B)000300
277.Viktor VašPKE-M IMOOPTIK (B)000200
278.Juraj FukatschAK 47 Chaos (A)000100
279.Francisco Rodriguez FernandezPKE-M IMOOPTIK (C)000100
280.Peter TatierskyAkademik °96 (A)000100
281.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava000100
282.Matúš KainPKE-M IMOOPTIK (C)000100
283.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)000100
284.Filip VatterPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000200
285.Michal PolákUFT Mellivora Capensis000500
286.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)0001200
287.Bezák IvanFK Leňochod Bratislava000100
288.Tomáš PavlenkoLoosers000400
289.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000300
290.Antonio EdilsonAK 47 Chaos (B)000400
291.Richard BenekPKE-M IMOOPTIK (B)000100
292.Lukáš KrejčíHráč bez klubovej príslušnosti.000100
293.Michal UzsákPKE-M IMOOPTIK (B)000100
294.Ladislav ŽelinskýMFP000700
295.Elvio Miguel Ferreira BaptistaPKE-M IMOOPTIK (C)000100
296.Marek BudaRacing Club (A)000200
297.Alexej BenedekFK Leňochod Bratislava000100
298.Lukáš LikavecUFT Mellivora Capensis0001400
299.Alejandro Lamarca FelicesPKE-M IMOOPTIK (C)000100
300.Attila BalážPKE-M IMOOPTIK (B)000800
301.Oliver KovťukTrexima000100
302.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000400
303.Karol Burdík1.FC Pressburg (B)000300
304.Michal PetrovičHráč bez klubovej príslušnosti.000200
305.Robert Szep1.FC Pressburg (A)000300
306.Denis PipaUFT Mellivora Capensis000100
307.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)000100
308.Vladimír ÚžikAK 47 Chaos (B)000110
309.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000610
310.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava000210
311.Milan SapíkPKE-M IMOOPTIK (B)0001110
312.Tomáš DittingerIndependiente Racing Club (B)0001410
313.Radovan BeluskýTrexima0001220