3. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

20.05.2018 09:50
PROSUM × AK Vorvane
7 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 10:40
1.FC Pressburg (B) × Loosers
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 11:30
Yoyos United × FC Blue Dragons
6 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 13:10
Akademik °96 (B) × Green Team
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 14:00
FK Leňochod Bratislava × AFK Staré Mesto
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 14:50
AK 47 Chaos (C) × Ovečky
1 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 15:40
FC Klinger Bratislava × Tehelné Pole
7 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

30.06.2018
UFT Mellivora Capensis × NFA Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PROSUM 25 19 2 4 103 : 47 59 +56
2. Ovečky 25 17 4 4 141 : 66 55 +75
3. AK Vorvane 25 12 9 4 97 : 71 45 +26
4. AK 47 Chaos (C) 25 14 2 9 82 : 61 44 +21
5. Green Team 25 12 5 8 101 : 76 41 +25
6. FC Blue Dragons 25 12 3 10 99 : 73 39 +26
7. Independiente Racing Club (B) 25 11 5 9 93 : 77 38 +16
8. Yoyos United 25 10 3 12 108 : 134 33 -26
9. Akademik °96 (B) 25 9 5 11 103 : 89 32 +14
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (B) 24 12 5 7 97 : 78 41 +19
2. AFK Staré Mesto 24 10 4 10 87 : 78 34 +9
3. Loosers 24 10 0 14 78 : 96 30 -18
4. NFA Bratislava (B) 24 8 4 12 63 : 77 28 -14
5. MFP 24 8 3 13 69 : 87 27 -18
6. Tehelné Pole 24 7 4 13 96 : 123 25 -27
7. FC Klinger Bratislava 24 6 6 12 90 : 137 24 -47
8. FK Leňochod Bratislava 24 5 4 15 56 : 85 19 -29
9. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PROSUM 17 13 2 2 69 : 28 41 +41
2. AK Vorvane 17 10 6 1 78 : 50 36 +28
3. Ovečky 17 10 4 3 94 : 46 34 +48
4. Green Team 17 9 4 4 72 : 47 31 +25
5. FC Blue Dragons 17 10 1 6 70 : 34 31 +36
6. Independiente Racing Club (B) 17 9 3 5 73 : 52 30 +21
7. Yoyos United 17 9 1 7 84 : 87 28 -3
8. Akademik °96 (B) 17 8 3 6 78 : 51 27 +27
9. AK 47 Chaos (C) 17 8 2 7 57 : 47 26 +10
10. 1.FC Pressburg (B) 17 7 4 6 58 : 60 25 -2
11. Loosers 17 8 0 9 55 : 61 24 -6
12. NFA Bratislava (B) 17 7 2 8 44 : 50 23 -6
13. AFK Staré Mesto 17 6 4 7 55 : 60 22 -5
14. Tehelné Pole 17 6 3 8 71 : 72 21 -1
15. MFP 17 5 2 10 49 : 65 17 -16
16. FC Klinger Bratislava 17 2 3 12 55 : 111 9 -56
17. FK Leňochod Bratislava 17 2 2 13 30 : 63 8 -33
18. UFT Mellivora Capensis 17 1 0 16 25 : 133 3 -108

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)5520752220
2.Marián KerestešTehelné Pole3319522400
3.Tomáš BobálAK Vorvane349432520
4.Dušan BrezovickýOvečky2913422400
5.Michal JužaninOvečky2517422010
6.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)2615412220
7.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava2516412010
8.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto2217392240
9.Juraj HipkiAK Vorvane1225372140
10.Jan NovakAFK Staré Mesto1917361910
11.Michal MichalkoOvečky1520351810
12.Michal VrábelGreen Team1618342520
13.Andrej KadrliakPROSUM2211331720
14.Július VrábeľOvečky1616322050
15.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava1517321200
16.Martin HekelGreen Team1812302030
17.David SlamkaTehelné Pole1713302010
18.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1713301740
19.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1416301810
20.Pavol HudecPROSUM1216282400
21.Ján SchmogerGreen Team189272500
22.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)1512271210
23.Marek ViktorínLoosers179262320
24.Filip MáyerLoosers187252110
25.Tomáš KandraAkademik °96 (A)1312251500
26.Michal KovarovičMFP159242200
27.Marek KleinPROSUM149231930
28.Rastislav FazikaGreen Team184222211
29.Tomáš PatačLoosers148221501
30.Patrik PeniakPROSUM1012221410
31.Dušan BartkovskýAK Vorvane138212000
32.Juraj VrábeľOvečky1110212200
33.Dominik MartinkovičMFP1110211610
34.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1011212100
35.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)155201620
36.Pavol MizenkoOvečky146201310
37.Lubomír NagyGreen Team713202210
38.Šimon KubranPraetors mEleven (B)136191200
39.Tomáš FeherviziAkademik °96 (A)136192320
40.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava109191600
41.Matej Rajniakbez klubovej príslušnosti811191300
42.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)144181900
43.Peter DanterAkademik °96 (A)126181630
44.Róbert LatikaAK Vorvane108182300
45.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava108182110
46.Peter ČačíkAkademik °96 (A)108182010
47.Oskar JakubíkTehelné Pole108182430
48.Marek BorikAFK Staré Mesto134172120
49.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)107171410
50.Michal MalovecAK Vorvane98172200
51.Branislav BernatAkademik °96 (A)98172010
52.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)413171910
53.Martin HruškaPROSUM124161800
54.Andrej BohušNFA Bratislava (A)115161820
55.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)106162000
56.Šimon ŠtvrteckýUFT Mellivora Capensis106161400
57.Marián LaščiakAkademik °96 (A)97161610
58.Peter TomašekNFA Bratislava (B)88161910
59.Pavol FeketeAFK Staré Mesto79161700
60.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava79161800
61.Adam FroncTehelné Pole79161610
62.Szabolcs KovácsPROSUM610162010
63.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)511161010
64.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)123151300
65.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)114151400
66.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)114151410
67.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava105151310
68.Lukáš GažiIndependiente Racing Club (B)87151900
69.Viliam TomovičLoosers69151400
70.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)69151230
71.Peter BartalošLoosers510152220
72.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)113141800
73.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)113141700
74.Roman UjváryTehelné Pole9514900
75.Tomáš JaníčekTehelné Pole95142440
76.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)8614600
77.Kandráč PatrickAK 47 Chaos (B)68141500
78.Mário BédyTehelné Pole311142210
79.Lukáš BučkoLoosers94132310
80.Tomáš Benianbez klubovej príslušnosti76131940
81.Martin DrobnýTehelné Pole67132000
82.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)67131600
83.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)67132010
84.Peter Murín1.FC Pressburg (B)58131300
85.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)58131010
86.Andrej CsibaEngerau Boys58131010
87.Juraj SvintekGreen Team58132320
88.Mário ToporEngerau Boys49131940
89.Tomáš HargašFK Leňochod Bratislava84121800
90.Daniel VaňkoOvečky84121710
91.Michal MatušIndependiente Racing Club (B)75121520
92.Martin Lacobez klubovej príslušnosti6612500
93.Marián VargaMFP57122100
94.Tomáš PorázikPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)57121200
95.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)57121420
96.Lukáš KrupaEngerau Boys210122150
97.Viktor SegedaOvečky9211900
98.Tomáš ČulenAK Vorvane74112210
99.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (A)65111500
100.Tomáš JoštiakAK Vorvane65112000
101.Michal MlynárčekMFP65111900
102.Ján ZorňanGreen Team56112500
103.Peter BlažečkaOvečky47111010
104.Tomáš LebwohlLoosers47112020
105.Vladimír RiškoOvečky110111000
106.Juraj KuchárRacing Club (A)8210900
107.Matej Krajčírikbez klubovej príslušnosti64102010
108.František GörnerFK Leňochod Bratislava64101640
109.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)5510500
110.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)5510900
111.Andrej GranecAFK Staré Mesto55102210
112.Javier López GimenezNFA Bratislava (B)5510810
113.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)55101310
114.Marek FeckoAK Vorvane46101810
115.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci37102150
116.Tomáš BachorecEngerau Boys28101600
117.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)8191000
118.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)729700
119.Dávid Boháčbez klubovej príslušnosti7291210
120.Tomáš DrozdGreen Team6391500
121.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)5491000
122.Brano FeriancAFK Staré Mesto5491200
123.Marek PolákIndependiente Racing Club (B)5491010
124.Peter BenkoFC Klinger Bratislava459700
125.Vladimír ĽachkýPROSUM4591800
126.Libor KarabaAkademik °96 (A)4592120
127.Anton SzepesiAFK Staré Mesto4591720
128.Štefan DrugdaNFA Bratislava (A)279910
129.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)808600
130.Jakub LivonecUFT Mellivora Capensis5381310
131.Erik NémethIndependiente Racing Club (B)5382220
132.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava4481110
133.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)3581600
134.Roman CigánikMFP2682040
135.Tomáš NémethYoyos United1781000
136.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava707400
137.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava5271300
138.Vladimír PetrovičAkademik °96 (A)5271900
139.Július ZdechovanPROSUM5271210
140.Roman MudrochFC Klinger Bratislava5272220
141.Martin Vasičkaninbez klubovej príslušnosti4371310
142.Róbert NoskoPROSUM3471700
143.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)3471920
144.Boris BelanGreen Team2571900
145.Róbert PolnišerMFP2571610
146.Martin Bratka1.FC Pressburg (B)2571720
147.Dušan GašparovičMFP2571820
148.Jakub BorišinecIndependiente Racing Club (B)0771610
149.Ľuboš CigánikMFP5161000
150.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)516610
151.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)426700
152.Ján Rechtoríkbez klubovej príslušnosti4261500
153.Michal HorvatovičRacing Club (A)426300
154.Milan IvančoPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)426910
155.Patrik Šafarbez klubovej príslušnosti4261710
156.Rastislav TóthMFP4261810
157.Erik Stankobez klubovej príslušnosti336500
158.Martin BaloghAK 47 Chaos (B)246800
159.Marek GreifLoosers2462220
160.Andrej GamanGreen Team2462440
161.Branislav MarkovičEngerau Boys505700
162.Andrej JavorskýMFP5051500
163.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)415600
164.Lukáš SvobodaYoyos United4151800
165.Roman BrathUFT Mellivora Capensis415700
166.Martin Konečnýbez klubovej príslušnosti4151200
167.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava3251310
168.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)3251720
169.Jakub LachkyRacing Club (A)145200
170.Ondrej OraveczLoosers1452200
171.Daniel BortelIndependiente Racing Club (B)4041000
172.Leonard SiegfriedFC Klinger Bratislava314300
173.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)314500
174.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)3141600
175.Krížik SamuelAkademik °96 (A)224500
176.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)224200
177.Radoslav Lakybez klubovej príslušnosti224400
178.Federico Maria MartelliNFA Bratislava (B)224300
179.Michal MichalíkYoyos United224500
180.Alvaro CorreiaNFA Bratislava (B)134900
181.Filip FriebertAK Vorvane1342200
182.Radovan KamenskýOvečky1341810
183.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)1341220
184.Lukáš FučelaRacing Club (A)3031030
185.Ján OsvaldUFT Mellivora Capensis2131000
186.Andrej SlíšBanana Boys213600
187.Matúš MacákUFT Mellivora Capensis2131000
188.Jozef Hempfingerbez klubovej príslušnosti213500
189.Jakub HalajčíkEngerau Boys213200
190.Tomáš RajkoAK 47 Chaos (B)2131800
191.Michal MacoTehelné Pole213300
192.Roman ŠkrípLoosers2131610
193.Alojz VyčislíkOvečky213810
194.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava2131910
195.Jozef KrabáčPROSUM213920
196.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava123300
197.Michal MarkoAK Vorvane123600
198.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (A)1232300
199.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)123300
200.Ivor GogálAK 47 Chaos (B)1231110
201.Alen KondrkUFT Mellivora Capensis1231240
202.Matúš KastlerPROSUM0331400
203.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava033610
204.Milan DvorskýAFK Staré Mesto0331610
205.Michal RostásPROSUM033410
206.David Piñeiro de la IglesiaNFA Bratislava (B)202200
207.Marek Kandráčbez klubovej príslušnosti202300
208.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto2022200
209.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)202600
210.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)202100
211.Roman Valovičbez klubovej príslušnosti202400
212.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava202520
213.Michal Líškabez klubovej príslušnosti112600
214.Joao MatosNFA Bratislava (B)112300
215.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)112400
216.Matej Toman1.FC Pressburg (A)112200
217.Ľuboš TóthMFP1121700
218.Patrik ŠelmeciPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1121500
219.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)022300
220.Jozef Záhorecbez klubovej príslušnosti022200
221.Oliver OrthUFT Mellivora Capensis0221200
222.Michal ŠkotkaAK Vorvane022300
223.Peter ŠimkoAK Vorvane022500
224.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava0221300
225.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava022100
226.Peter JoščákTehelné Pole022500
227.Juraj PalffyAFK Staré Mesto0221100
228.David JantolakGreen Team101300
229.Roman ZmekoGreen Team101700
230.Lukáš MarkoAK 47 Chaos (B)101500
231.Patrik PlešaUFT Mellivora Capensis1011100
232.Adrián BrzobohatýSF Festglas101100
233.Peter VančoFC Klinger Bratislava101100
234.Adrián GulyasPROSUM101100
235.Adam Hempfingerbez klubovej príslušnosti101200
236.Ondrej Lorinczbez klubovej príslušnosti0111600
237.Zsolt MedePROSUM011100
238.Patrik MatúšUFT Mellivora Capensis0111000
239.Miroslav DvořákAK Vorvane011100
240.Peter ČechFC Klinger Bratislava011200
241.Adrian Lopez GimenezNFA Bratislava (B)011300
242.Branislav VlčekAkademik °96 (A)011100
243.Vačko MatejTehelné Pole0111500
244.František BrunnerPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)0111900
245.Martin ŠtefánikRacing Club (A)011200
246.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)011400
247.Michal TrnkaAkademik °96 (A)011200
248.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava011510
249.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava011610
250.Kadlubjak NikolasUFT Mellivora Capensis011410
251.Juraj FukatschAK 47 Chaos (A)000100
252.Attila BalážNFA Bratislava (B)000800
253.Michal VeselskýGreen Team000400
254.Elvio Miguel Ferreira BaptistaNFA Bratislava (B)000100
255.Richard SolárYoyos United000200
256.Marek BudaRacing Club (A)000200
257.Tomáš Šandorbez klubovej príslušnosti000300
258.Dominik Podhajeczky4 FUN Futsal Team (A)0001200
259.Oliver KovťukPROSUM000100
260.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava000100
261.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000400
262.Michal PetrovičEngerau Boys000200
263.Filip VatterPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000200
264.Robert Szep1.FC Pressburg (A)000300
265.Marián PolákFC Klinger Bratislava000200
266.Bezák IvanFK Leňochod Bratislava000100
267.Marcel BrezovickýOvečky000400
268.Antonio Edilsonbez klubovej príslušnosti000400
269.Tomasz SzopinskiNFA Bratislava (B)000100
270.Peter LackoTehelné Pole000500
271.Michal UzsákNFA Bratislava (B)000100
272.Karol UjváryTehelné Pole000300
273.Ladislav ŽelinskýMFP000700
274.Jakub Gažibez klubovej príslušnosti000100
275.Alexej BenedekFK Leňochod Bratislava000100
276.Peter UherekRacing Club (A)000100
277.Alejandro Lamarca FelicesNFA Bratislava (B)000100
278.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)000100
279.Jozef GibaIndependiente Racing Club (B)000900
280.Karol Burdíkbez klubovej príslušnosti000300
281.Ondrej KordošBanana Boys000100
282.Robert BestroEngerau Boys000200
283.Denis PipaUFT Mellivora Capensis000100
284.Dario SangrigoliRacing Club (A)000500
285.Lukáš ĎurinákLoosers000300
286.Viktor Vašbez klubovej príslušnosti000200
287.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)000100
288.Michal PolákUFT Mellivora Capensis000500
289.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)000100
290.Marek HudačekGreen Team000300
291.David Ortiz DavilaNFA Bratislava (B)000100
292.Radoslav BratkoAK Vorvane000200
293.Kamil KopčíkAK 47 Chaos (B)000100
294.Francisco Rodriguez FernandezNFA Bratislava (B)000100
295.Filip KristFC Klinger Bratislava000200
296.Peter Tatierskybez klubovej príslušnosti000100
297.Matúš Kainbez klubovej príslušnosti000100
298.Ondrej Belešbez klubovej príslušnosti000300
299.Rastislav Ondrabez klubovej príslušnosti000100
300.Lukáš Krejčíbez klubovej príslušnosti000100
301.Lukáš LikavecUFT Mellivora Capensis0001400
302.Martin Januščákbez klubovej príslušnosti000100
303.Tomáš PavlenkoLoosers000400
304.Patrik Lehnertbez klubovej príslušnosti000200
305.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000300
306.Richard Benekbez klubovej príslušnosti000100
307.Filip Kollárbez klubovej príslušnosti000200
308.Vladimír Úžikbez klubovej príslušnosti000110
309.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000610
310.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava000210
311.Milan SapíkNFA Bratislava (B)0001110
312.Tomáš DittingerIndependiente Racing Club (B)0001410
313.Radovan BeluskýPROSUM0001220