Bratislavský pohár

Zápasy o Bratislavský pohár

02.03.2018 20:10
FCK Minimax Bratislava × AFK Staré Mesto
9 : 0
odohratý zápas 1. kolo ŠH FTVŠ

11.03.2018 16:30
AK 47 Chaos × Ovečky
5 : 0
kontumovaný zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

11.03.2018 17:20
Praetors Bratislava Čekan × mEleven
2 : 1
odohratý zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

11.03.2018 18:10
Semic Bratislava × FK Šport Bratislava
3 : 1
odohratý zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

11.03.2018 19:00
Rehab Klinik Baraberi × FCK Minimax Bratislava
2 : 1
odohratý zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

29.03.2018 20:30
AK 47 Chaos × Praetors Bratislava Čekan
4 : 0
odohratý zápas semifinále ŠH FTVŠ

10.04.2018 20:15
Semic Bratislava × Rehab Klinik Baraberi
2 : 1
odohratý zápas semifinále ŠH Mladosť

19.04.2018 19:10
Praetors Bratislava Čekan × Rehab Klinik Baraberi
3 : 10
odohratý zápas o 3. miesto HANT arena

19.04.2018 20:30
AK 47 Chaos × Semic Bratislava
2 : 5
odohratý zápas finále HANT arena

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Peter BednárRehab Klinik Baraberi404100
2.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi314300
3.Michal ChovanecSemic Bratislava224300
4.František PešlRehab Klinik Baraberi044110
5.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)213200
6.Patrik MájekPraetors mEleven (B)213300
7.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)123100
8.Michal UhliarikFCK Minimax Bratislava (B)123100
9.Peter LádiPraetors mEleven (B)123300
10.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi123200
11.Peter ČernekSemic Bratislava123300
12.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)033210
13.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi202300
14.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)202100
15.Juraj KovašichSemic Bratislava202100
16.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)202100
17.Daniel KozmelFOFO Bratislava 1984 (B)202200
18.Marek HabajSemic Bratislava202210
19.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)112100
20.Filip ProchácRelax112200
21.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)112100
22.Maroš LetovanecINSTA112200
23.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)101200
24.Matúš MájekPraetors mEleven (B)101300
25.Martin KvasnaFK Šport Bratislava101100
26.Marek SokolAK 47 Chaos (A)101100
27.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)101200
28.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi101100
29.Michal TvrdoňSemic Bratislava101300
30.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi101200
31.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)101200
32.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava101300
33.Peter UrbanovičmEleven (A)101100
34.Peter JankovičSemic Bratislava101210
35.Ján BicianSemic Bratislava011100
36.Ján KuismEleven (A)011100
37.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK011100
38.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi011100
39.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava011100
40.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)011200
41.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)011100
42.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)011100
43.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)011110
44.George AllakajFC RTR BPN (A)000200
45.Jan NovakAFK Staré Mesto000100
46.Branislav BolechmEleven (A)000100
47.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000200
48.Juraj ŠprlákmEleven (A)000100
49.Martin KrajčírFK Šport Bratislava000100
50.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000300
51.Roman KuželPraetors mEleven (B)000300
52.Martin JasicaFK Šport Bratislava000100
53.Július BeromEleven (A)000100
54.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi000100
55.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)000100
56.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000200
57.Tomáš TrabalíkSemic Bratislava000100
58.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)000100
59.Robert Maglen4FSC FTVŠ UK000200
60.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto000100
61.Andrej VčasnýmEleven (A)000100
62.Adam Klanica4FSC FTVŠ UK000200
63.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
64.Bohumil PatákFK Šport Bratislava000100
65.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)000200
66.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava000100
67.Pavol FeketeAFK Staré Mesto000100
68.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
69.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi000300
70.Michal OndrišíkSemic Bratislava000100
71.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi000200
72.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)000100
73.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)000300
74.Radovan CibákFK Šport Bratislava000200
75.Richard GlézlFK Šport Bratislava000100
76.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)000100
77.Juraj JanecFK Šport Bratislava000100
78.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto000100
79.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi000200
80.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000100
81.Marek BorikAFK Staré Mesto000100
82.Igor DoricamEleven (A)000100
83.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi000100
84.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)000100
85.Martin NemecFK Šport Bratislava000100
86.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)000100
87.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)000300
88.Matúš HorákSemic Bratislava000200
89.Ľuboš PetrovičFC Rusovce000100
90.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000100
91.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)000200
92.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava000300
93.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi000200
94.Brano FeriancAFK Staré Mesto000100
95.Viktor MayermEleven (A)000100
96.Martin KucianmEleven (A)000100
97.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)000100
98.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava000100
99.Ivo GrúnikPraetors mEleven (B)000100
100.Marek BlažejSemic Bratislava000300
101.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)000210
102.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)000210