2. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 6. kola nadstavby

12.04.2019 20:20
White Boys × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
0 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

12.04.2019 21:10
FC Chaos AK 47 (B) × Praetors Bratislava
5 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

13.04.2019 12:40
ŠK Karpatská 1983 Juniori × 1.FC Pressburg (A)
1 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

13.04.2019 14:40
Ovečky × FK 03 Hostinského
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.04.2019 15:30
INSTA × SFC Silver Ružinov
5 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.04.2019 15:10
Trexima × ŠK Račišdorf (B)
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

14.04.2019 16:00
FC Tifosi × VK PAL Engerau
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

14.04.2019 16:50
Belehradskí Lišiaci × Arantes
8 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

14.04.2019 17:40
HSP Hemerhoidi × PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)
4 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

14.04.2019 20:10
AK Vorvane × United
7 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (A) 25 23 1 1 153 : 57 70 +96
2. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 25 23 1 1 116 : 28 70 +88
3. FC Chaos AK 47 (B) 25 17 3 5 101 : 59 54 +42
4. White Boys 25 14 4 7 101 : 70 46 +31
5. Praetors Bratislava 25 12 4 9 78 : 60 40 +18
6. Ovečky 25 13 1 11 102 : 86 40 +16
7. ŠK Karpatská 1983 Juniori 25 12 3 10 71 : 64 39 +7
8. INSTA 25 11 2 12 81 : 76 35 +5
9. FK 03 Hostinského 25 11 2 12 77 : 80 35 -3
10. SFC Silver Ružinov 25 9 2 14 65 : 88 29 -23
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Račišdorf (B) 25 14 2 9 117 : 88 44 +29
2. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 25 11 4 10 95 : 90 37 +5
3. Belehradskí Lišiaci 25 12 1 12 73 : 86 37 -13
4. HSP Hemerhoidi 25 9 6 10 88 : 80 33 +8
5. AK Vorvane 25 9 3 13 84 : 88 30 -4
6. Trexima 25 8 6 11 81 : 89 30 -8
7. FC Tifosi 25 7 2 16 73 : 113 23 -40
8. VK PAL Engerau 25 5 1 19 90 : 111 16 -21
9. United 25 4 3 18 74 : 130 15 -56
10. Arantes 25 0 1 24 36 : 213 1 -177
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (A) 19 18 0 1 120 : 40 54 +80
2. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 19 17 1 1 95 : 27 52 +68
3. FC Chaos AK 47 (B) 19 12 3 4 74 : 43 39 +31
4. White Boys 19 12 2 5 87 : 57 38 +30
5. ŠK Karpatská 1983 Juniori 19 12 2 5 62 : 36 38 +26
6. Ovečky 19 11 1 7 84 : 65 34 +19
7. INSTA 19 9 2 8 63 : 52 29 +11
8. SFC Silver Ružinov 19 9 2 8 55 : 57 29 -2
9. FK 03 Hostinského 19 9 2 8 60 : 61 29 -1
10. Praetors Bratislava 19 9 2 8 58 : 43 29 +15
11. ŠK Račišdorf (B) 19 9 2 8 80 : 76 29 +4
12. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 19 8 2 9 73 : 69 26 +4
13. Belehradskí Lišiaci 19 8 1 10 54 : 74 25 -20
14. HSP Hemerhoidi 19 6 5 8 65 : 65 23 0
15. Trexima 19 7 2 10 65 : 70 23 -5
16. AK Vorvane 19 6 2 11 63 : 72 20 -9
17. FC Tifosi 19 5 1 13 54 : 84 16 -30
18. VK PAL Engerau 19 3 1 15 62 : 83 10 -21
19. United 19 3 1 15 49 : 109 10 -60
20. Arantes 19 0 0 19 23 : 163 0 -140

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)51146500
2.Juraj HipkiAK Vorvane25174231
3.Branislav ŠkorecTrexima18213900
4.Tomáš JelínekWhite Boys27113800
5.Patrik ŠarköziFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)26103620
6.Ľudovít FélixPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)24113500
7.Tomáš ŠimkoUnited17183520
8.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)15203550
9.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)16183420
10.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (B)16163220
11.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)13193200
12.Peter IskraHSP Hemerhoidi19123120
13.Tomáš BobálAK Vorvane20103000
14.Matej Toman1.FC Pressburg (A)18123010
15.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2092910
16.Peter SmolaFK 03 Hostinského17122940
17.Michal JužaninOvečky14152900
18.Jozef RepkaFC Tifosi13162900
19.Pavol MizenkoOvečky17112810
20.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)15132810
21.Tomáš JuskoFC Tifosi1892710
22.Jakub HoffmanŠK Račišdorf (A)16112710
23.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi16112710
24.Dušan BrezovickýOvečky13142730
25.Juraj VrábeľOvečky9182730
26.Tomáš KačurFK 03 Hostinského1972600
27.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci1882650
28.Pavol HudecTrexima13132610
29.Juraj SedláčekFC Chaos AK 47 (B)12142600
30.Tomáš RusňákWhite Boys12132541
31.Erik MelkusINSTA1772400
32.Tomáš BremserŠK Račišdorf (B)13112400
33.Tomáš ChoINSTA12122400
34.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci11132400
35.Jarábek MojmírŠK Račišdorf (B)1582310
36.Tomáš LukáčŠK Karpatská 1983 Juniori1492310
37.Andrej HornýWhite Boys12112350
38.Peter JuckBelehradskí Lišiaci1572210
39.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi1392200
40.Roderik MalovecVK PAL Engerau12102200
41.Roman KuželPraetors Bratislava12102230
42.Miroslav RatkovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)12102211
43.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov10122210
44.Denis CsinoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)9132221
45.Racz EgonUnited1292110
46.Miroslav ChovanecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)11102160
47.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori8132130
48.Tomáš HolkovičINSTA1372011
49.Juraj LučeničWhite Boys10102040
50.Rastislav SchubertŠK Račišdorf (B)9112010
51.Viktor SegedaOvečky1451910
52.Andrej KeklakŠK Račišdorf (B)1271900
53.Martin HuorkaŠK Račišdorf (B)1271900
54.Matej HergovičVK PAL Engerau1181920
55.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov1181940
56.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)1181911
57.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)1091900
58.Marcel HorkýHSP Hemerhoidi1091920
59.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi8111901
60.Patrik MájekPraetors Bratislava7121900
61.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau1531820
62.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (B)1261810
63.Tomáš FuntíkArantes1261810
64.Matúš MájekPraetors Bratislava1171800
65.Martin HruškaTrexima1171810
66.Marián LalíkINSTA991820
67.Peter SabovčíkVK PAL Engerau8101810
68.Stanislav CintavýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)8101840
69.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)1431710
70.Silvester FarkašPraetors Bratislava1071730
71.Andrej FaktorŠK Karpatská 1983 Juniori981710
72.Martin DratvaŠK Karpatská 1983 Juniori7101710
73.Richard ŠafárikVK PAL Engerau7101730
74.Andrej KadrliakTrexima1241610
75.Ivan PaloWhite Boys1151601
76.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)881600
77.Bohumil SilnýUnited791600
78.Ľubomír ZimaFC Tifosi5111600
79.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)5111610
80.Peter GrácHSP Hemerhoidi5111620
81.Jozef AksamítVK PAL Engerau1051510
82.Dominik VresilovičFC Tifosi1051510
83.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)691500
84.Michal MalovecAK Vorvane4111510
85.Roman AdamikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)3121510
86.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1131400
87.Adrián BrzobohatýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)1041400
88.Tomáš ZdarilekPraetors Bratislava951400
89.Martin KováčOvečky951400
90.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf (B)951410
91.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)771430
92.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci591400
93.Rastislav KraskoINSTA591410
94.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)3111420
95.Tomáš ČulenAK Vorvane1031300
96.Marek KormošVK PAL Engerau1031310
97.Michal MichalkoOvečky941310
98.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau761300
99.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci761310
100.Róbert LatikaAK Vorvane761310
101.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)671300
102.Vladimír RiškoOvečky671300
103.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)491310
104.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)1121300
105.Ján PupákHSP Hemerhoidi931220
106.Tomáš SokolFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)841200
107.Ladislav BlažejINSTA661200
108.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (B)661210
109.Július VrábeľOvečky661211
110.Július ZdechovanTrexima391200
111.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (B)391230
112.Patrik PeniakTrexima1011100
113.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)921100
114.Štefan SivoňŠK Karpatská 1983 Juniori831101
115.Martin BeniačŠK Račišdorf (B)741100
116.Karol CvancigerUnited651100
117.Juraj GerberiUnited561100
118.Peter LádiPraetors Bratislava561120
119.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského561130
120.Peter KýškaŠK Račišdorf (B)381100
121.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)731000
122.Ľuboš AdamWhite Boys731001
123.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)641000
124.Ján GrófFC Chaos AK 47 (A)461020
125.Branislav PristáčFC Tifosi371000
126.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)281000
127.Tomáš JoštiakAK Vorvane72900
128.Filip VerdunFC Chaos AK 47 (A)72900
129.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci63900
130.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)63900
131.Ivan SenkoArantes63900
132.Samuel MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori63910
133.Marek KleinTrexima54900
134.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)54900
135.Alexander MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori54910
136.Peter ČárskyPraetors Bratislava45900
137.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského45900
138.Michal BagalaFK 03 Hostinského36900
139.Ondrej KadlečíkPraetors Bratislava36910
140.Lukáš SzalacsiAK Vorvane36920
141.Dušan FialaWhite Boys27910
142.Tomík AndrejFK 03 Hostinského18911
143.Tomáš RačákPraetors Bratislava71800
144.Adam ČapčekFK 03 Hostinského62800
145.Ivan TencerUnited62800
146.Ondrej PenzešŠK Karpatská 1983 Juniori62800
147.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská 1983 Juniori62840
148.Peter GrinčFC Tifosi53810
149.Pavol ViludaINSTA44800
150.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)44800
151.Miroslav FoltánBanana Boys44800
152.Martin HušekINSTA44800
153.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov44810
154.Tomáš PtáčekFC Tifosi44820
155.Tomáš KleinUnited44820
156.Filip MudrikSFC Silver Ružinov17800
157.Volodymyr MovchunUnited70701
158.Matúš KormaníkFC Tifosi52700
159.Peter MasnýINSTA43700
160.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov43700
161.Miroslav KováčikVK PAL Engerau43700
162.Ján HlavatýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)34700
163.Daniel VaňkoOvečky34700
164.Vladimír ĽachkýTrexima34701
165.Mário ToporPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)34741
166.Pavol VargaVK PAL Engerau25700
167.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)25710
168.Jozef KulifajArantes60610
169.Marián ReimannSFC Silver Ružinov51600
170.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)51610
171.Martin TomíkFK 03 Hostinského51610
172.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského42610
173.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského42602
174.Rudolf RusnákFC Tifosi33600
175.Juraj ToporSFC Silver Ružinov33630
176.Martin ValentHSP Hemerhoidi24620
177.Michal BeniakArantes15600
178.Andrej DrongŠK Račišdorf (B)15600
179.Robert Szep1.FC Pressburg (A)06610
180.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci06610
181.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci50500
182.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)50510
183.Marek DlhýAK Vorvane41500
184.Tomáš MasarykPraetors Bratislava32500
185.Richard KúdelaArantes23500
186.Dušan BartkovskýAK Vorvane23500
187.Marian BrondosWhite Boys23500
188.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)23500
189.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi23510
190.Juraj TomanŠK Račišdorf (B)23510
191.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau23520
192.Szabolcs KovácsTrexima14500
193.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov40400
194.Lukáš HolekWhite Boys40400
195.Lukáš DurmikWhite Boys40420
196.Michal MateičkaFK 03 Hostinského31400
197.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)31400
198.Róbert NoskoTrexima31400
199.Michal KrajčíkArantes22400
200.Mihal DurikArantes22400
201.Vladimir DinkaUnited22400
202.Filip GranecWhite Boys22400
203.Zoltán GyurászPraetors Bratislava22400
204.Tomáš KriváčekArantes22410
205.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci22401
206.Michal RostásTrexima13400
207.Lukáš VišváderUnited13400
208.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)13400
209.Peter FrindtSFC Silver Ružinov13410
210.Lukáš ZemešAK Vorvane04400
211.Dominik UfnárVK PAL Engerau04400
212.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)30300
213.Juraj PařilFC Tifosi30300
214.Lukáš HricaUnited30301
215.Patrik JuhosFC RTR Bepon (A)21300
216.Ján ZdarilekPraetors Bratislava21300
217.Silvester JágerFC RTR Bepon (A)21300
218.Adam JamrichWhite Boys21300
219.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov21300
220.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi21310
221.Dalibor KrálINSTA21310
222.Lukáš FelisPraetors Bratislava21320
223.Filip HorníkUnited12300
224.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci12300
225.Miroslav SenkoArantes12300
226.Marian KupkaArantes12310
227.Dominik ČiernyŠK Račišdorf (B)12310
228.Filip FriebertAK Vorvane03300
229.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)03300
230.Jozef MészárosVK PAL Engerau03300
231.Pavol ForgáčINSTA03310
232.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori03341
233.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)20200
234.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)20200
235.Robert BestroHráč bez klubovej príslušnosti.11200
236.Matúš PevalaAK Vorvane11200
237.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)11200
238.Richard LutišanŠK Karpatská 1983 Juniori11200
239.Miroslav SzaboPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)11200
240.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)11200
241.Radoslav BratkoAK Vorvane11200
242.Jozef DadoHSP Hemerhoidi11200
243.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)11200
244.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (B)11200
245.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)11210
246.Miloš WojciakWhite Boys11210
247.Ľubomír PocsikUnited11210
248.Marián HájnikVK PAL Engerau02200
249.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)02200
250.Erik HanikWhite Boys02200
251.Andrej NovákINSTA02200
252.Michal HargašFK 03 Hostinského02200
253.Marek FeckoAK Vorvane02210
254.Lukáš KrupaHráč bez klubovej príslušnosti.02211
255.Alexander IvanovFC Tifosi10100
256.Samuel OpršalFC Chaos AK 47 (B)10100
257.Marek BuckulčíkPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
258.Alojz VyčislíkOvečky10100
259.Martin GergelyPraetors Bratislava10100
260.Martin DekišVK PAL Engerau10100
261.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského10100
262.Slavomír ČarnotaFC Tifosi10100
263.Peter BlažečkaOvečky10100
264.Patrik ŠelmeciPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
265.Lukáš SkalíkArantes10100
266.Daniel LysákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
267.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci10110
268.Marek BadrňaWhite Boys10110
269.Jakub KozárikŠK Karpatská 1983 Juniori10110
270.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)10110
271.Robert VizvaryUnited10120
272.Adrián ČakurdaOvečky01100
273.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)01100
274.Patrik UhríkTrexima01100
275.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci01100
276.Michal ZimányHSP Hemerhoidi01100
277.Anton KráľovičPraetors Bratislava01100
278.Patrik PetrovičArantes01100
279.Radovan BeluskýTrexima01100
280.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)01100
281.Matúš KastlerTrexima01100
282.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)01100
283.Ivor GogálFC Chaos AK 47 (B)01100
284.Štefan SzaboWhite Boys01100
285.Robert WeberŠK Račišdorf (B)01100
286.Jozef BratekSFC Silver Ružinov01100
287.Ján KomárBelehradskí Lišiaci01100
288.Matej ŽivuraŠK Karpatská 1983 Juniori01110
289.Ján HradskýFC Tifosi01110
290.Jakub HalajčíkPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)01110
291.Ján ŠtefanekFC Tifosi01110
292.Igor DuffekWhite Boys01110
293.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)01110
294.Karol FarskýFC Tifosi01120
295.Martin HrončekWhite Boys01120
296.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci00010
297.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)00010
298.Milan KamenskýOvečky00010
299.Zsolt MedeTrexima00010
300.Jozef MikesArantes00010
301.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)00010
302.Izak PavolSFC Silver Ružinov00010
303.Roland LukáčVK PAL Engerau00020
304.Richard KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori00001