2. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 9. kola nadstavby

11.05.2019 13:20
Praetors Bratislava Čekan (B) × Ovečky
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:10
INSTA × ŠK Karpatská
1 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:40
FC Tifosi × PROSUM
0 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 09:00
FK 03 Hostinského × AK 47 Chaos (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 09:50
1.FC Pressburg (A) × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
ŠK Račišdorf (A) × Engerau Boys BPN PFA 94 (C)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 14:50
Arantes × AK Vorvane
2 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
SFC Silver Ružinov × White Boys
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 16:30
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 17:20
United × Belehradskí Lišiaci
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 28 25 2 1 129 : 34 77 +95
2. 1.FC Pressburg (A) 28 24 2 2 168 : 69 74 +99
3. AK 47 Chaos (B) 28 19 3 6 114 : 67 60 +47
4. White Boys 28 16 4 8 115 : 86 52 +29
5. Praetors Bratislava Čekan (B) 28 14 4 10 89 : 74 46 +15
6. ŠK Karpatská 28 14 4 10 80 : 69 46 +11
7. Ovečky 28 15 1 12 122 : 95 46 +27
8. FK 03 Hostinského 28 11 3 14 85 : 93 36 -8
9. INSTA 28 11 2 15 85 : 84 35 +1
10. SFC Silver Ružinov 28 9 2 17 72 : 111 29 -39
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Račišdorf (A) 28 16 2 10 131 : 97 50 +34
2. Engerau Boys BPN PFA 94 (C) 28 12 5 11 111 : 106 41 +5
3. Belehradskí Lišiaci 28 13 2 13 88 : 103 41 -15
4. HSP Hemerhoidi 28 10 7 11 98 : 87 37 +11
5. PROSUM 28 10 7 11 102 : 95 37 +7
6. AK Vorvane 28 11 3 14 103 : 99 36 +4
7. FC Tifosi 28 9 2 17 82 : 125 29 -43
8. VK PAL Engerau 28 6 2 20 102 : 125 20 -23
9. United 28 4 4 20 82 : 148 16 -66
10. Arantes 28 0 1 27 41 : 232 1 -191
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (A) 19 18 0 1 120 : 40 54 +80
2. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 19 17 1 1 95 : 27 52 +68
3. AK 47 Chaos (B) 19 12 3 4 74 : 43 39 +31
4. White Boys 19 12 2 5 87 : 57 38 +30
5. ŠK Karpatská 19 12 2 5 62 : 36 38 +26
6. Ovečky 19 11 1 7 84 : 65 34 +19
7. PROSUM 27 9 7 11 95 : 95 34 0
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 19 9 2 8 58 : 43 29 +15
9. INSTA 19 9 2 8 63 : 52 29 +11
10. ŠK Račišdorf (A) 19 9 2 8 80 : 76 29 +4
11. FK 03 Hostinského 19 9 2 8 60 : 61 29 -1
12. SFC Silver Ružinov 19 9 2 8 55 : 57 29 -2
13. Engerau Boys BPN PFA 94 (C) 19 8 2 9 73 : 69 26 +4
14. Belehradskí Lišiaci 19 8 1 10 54 : 74 25 -20
15. HSP Hemerhoidi 19 6 5 8 65 : 65 23 0
16. AK Vorvane 19 6 2 11 63 : 72 20 -9
17. FC Tifosi 19 5 1 13 54 : 84 16 -30
18. VK PAL Engerau 19 3 1 15 62 : 83 10 -21
19. United 19 3 1 15 49 : 109 10 -60
20. Arantes 26 0 1 25 38 : 216 1 -178

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)5616722500
2.Juraj HipkiAK Vorvane3121522531
3.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)2725522400
4.Tomáš JelínekWhite Boys3113442200
5.Tomáš LopatkaAK 47 Chaos (B)2020402020
6.Pavol HudecPROSUM1920392810
7.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)2710372420
8.Michal JužaninOvečky1918371810
9.Tomáš BobálAK Vorvane2412362700
10.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)1521362660
11.Ľudovít FélixFC BPN EB PFA 94 (B)2411351200
12.Tomáš ŠimkoUnited1718352120
13.Dušan BrezovickýOvečky1717342630
14.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1618342320
15.Peter Iskrabez klubovej príslušnosti2112331620
16.Matej Toman1.FC Pressburg (A)2013331910
17.Juraj VrábeľOvečky1221332540
18.Tomáš JuskoFC Tifosi2210322020
19.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi1814322710
20.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)1319321300
21.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov229312710
22.Tomáš KačurFK 03 Hostinského2110312300
23.Jozef RepkaFC Tifosi1417312200
24.Marián KrižanFC BPN EB PFA 94 (B)209291511
25.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci1910292750
26.Peter SmolaFK 03 Hostinského1712292840
27.Andrej HornýWhite Boys1613292050
28.Pavol MizenkoOvečky1711281810
29.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1513281310
30.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci1414282800
31.Ľubomír MarjanovAkademik Engerau243272520
32.Jakub HoffmanŠK Račišdorf161127910
33.Roman KuželPraetors mEleven (B)1611272530
34.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)1314272580
35.Peter JuckBelehradskí Lišiaci179262610
36.Tomáš BremserŠK Račišdorf1313261100
37.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)1214261900
38.Erik MelkusINSTA187252500
39.Patrik KürthyFC BPN EB PFA 94 (B)1213252400
40.Tomáš ChoINSTA1213252700
41.Tomáš RusňákŠK Karpatská1213252341
42.Viktor SegedaOvečky195241910
43.Matej HergovičAkademik Engerau1311242720
44.Rastislav SchubertŠK Račišdorf1311242120
45.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1212242410
46.Patrik MájekPraetors mEleven (B)816242410
47.Jarábek MojmírŠK Račišdorf158232010
48.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi149232400
49.Tomáš LukáčŠK Karpatská149231710
50.Racz EgonUnited1310231710
51.Juraj LučeničWhite Boys1013232340
52.Stanislav CintavýFC BPN EB PFA 94 (B)1013232440
53.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)1013232521
54.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)157221510
55.Tomáš FuntíkArantes148222210
56.Andrej KeklakŠK Račišdorf139222600
57.Roderik MalovecWhite Boys1210221500
58.Miroslav RatkovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1210221821
59.Martin BorikŠK Karpatská913222330
60.Martin HuorkaŠK Račišdorf147212300
61.Tomáš HolkovičINSTA138212211
62.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi912211401
63.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)615211610
64.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov128202450
65.Andrej FaktorŠK Karpatská1010202710
66.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti1010202120
67.Peter SabovčíkAkademik Engerau911202210
68.Peter GrácNamana (40)613192220
69.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)514192010
70.Adrián BrzobohatýSF Festglas126181400
71.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)126181710
72.Matúš MájekPraetors mEleven (B)117182400
73.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)108181500
74.Róbert LatikaAK Vorvane108181310
75.Marián LalíkINSTA99182020
76.Martin DratvaŠK Karpatská711182310
77.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)711182710
78.Martin HruškaPROSUM116172010
79.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf107172610
80.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)107172130
81.Marek KleinPROSUM98171700
82.Richard Šafárikbez klubovej príslušnosti710171430
83.Michal MalovecAK Vorvane512172410
84.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)124161300
85.Andrej KadrliakPROSUM124161310
86.Dominik VresilovičFC Tifosi115161610
87.Ivan PaloWhite Boys115161501
88.Michal MichalkoOvečky106161410
89.Bohumil SilnýUnited79161700
90.Július VrábeľOvečky610162211
91.Ľubomír ZimaFC Tifosi511161100
92.Daniel Sadloňbez klubovej príslušnosti313161520
93.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)114152100
94.Jozef AksamítPinerola FA (A)105151010
95.Martin BeniačŠK Račišdorf96152400
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)87151830
97.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)69151000
98.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)69151600
99.Rastislav KraskoINSTA510152410
100.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)11314900
101.Ján PupákHSP Hemerhoidi113142120
102.Martin KováčOvečky95141300
103.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)95141700
104.Karol CvancigerUnited86142200
105.Vladimír RiškoOvečky77142000
106.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci77142310
107.Alexander MészárosŠK Karpatská77141820
108.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci59142100
109.Tomáš ČulenAK Vorvane103132500
110.Marek Kormošbez klubovej príslušnosti103131710
111.Samuel MészárosŠK Karpatská103132610
112.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)8513800
113.Michal Melichar Mojžišbez klubovej príslušnosti7613500
114.Lukáš SzalacsiAK Vorvane67131820
115.Branislav PristáčFC Tifosi58132300
116.Július ZdechovanPROSUM49132100
117.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)49131940
118.Erik SzaboFC BPN EB PFA 94 (B)11213700
119.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci93121700
120.Tomáš JoštiakAK Vorvane93122300
121.Ľuboš AdamWhite Boys93121901
122.Ladislav BlažejINSTA66122000
123.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)66122210
124.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)66121910
125.Peter LádiPraetors mEleven (B)57121920
126.Patrik PeniakPROSUM10111800
127.Štefan SivoňŠK Karpatská8311701
128.Ivan TencerUnited74111100
129.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)74111000
130.Juraj Gerberibez klubovej príslušnosti5611500
131.Lumír ReviľákAkademik Engerau56111430
132.Peter KýškaŠK Račišdorf38111200
133.Dušan BartkovskýAK Vorvane29111500
134.Ivan SenkoArantes73101600
135.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)7310500
136.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)6410400
137.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov46102610
138.Ján GrófAK 47 Chaos (B)4610720
139.Peter KušnirákFC BPN EB PFA 94 (B)28101400
140.Tomík AndrejFK 03 Hostinského19102212
141.Volodymyr Movchunbez klubovej príslušnosti9091701
142.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)729510
143.Peter MasnýINSTA6392300
144.Viktor KubalecKojoti639600
145.Adam ČapčekFK 03 Hostinského6391410
146.Martin HušekINSTA5491500
147.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)549600
148.Peter GrinčFC Tifosi5491210
149.Tomáš KleinUnited5492220
150.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)4591300
151.Ján HlavatýFC BPN EB PFA 94 (B)4591300
152.Pavol ViludaINSTA4592600
153.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského4591500
154.Michal Bagalabez klubovej príslušnosti3691900
155.Mário ToporEngerau Boys BPN PFA 94 (C)3692041
156.Dušan FialaWhite Boys2792010
157.Martin TomíkFK 03 Hostinského7181610
158.Ondrej PenzešŠK Karpatská628500
159.Tomáš Žaloudekbez klubovej príslušnosti6282450
160.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského6281402
161.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov5381500
162.Miroslav Foltánbez klubovej príslušnosti448800
163.Miroslav KováčikAkademik Engerau4481100
164.Tomáš PtáčekFC Tifosi4481520
165.Pavol Vargabez klubovej príslušnosti2681900
166.Filip MudrikSFC Silver Ružinov1781400
167.Jozef KulifajArantes6171610
168.Marián ReimannSFC Silver Ružinov5272000
169.Matúš KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)527500
170.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)4371700
171.Vladimir DinkaUnited347900
172.Daniel VaňkoOvečky3472210
173.Juraj ToporSFC Silver Ružinov3472230
174.Vladimír ĽachkýPROSUM3471701
175.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)2572110
176.Martin ValentHSP Hemerhoidi2572420
177.Andrej DrongŠK Račišdorf1672600
178.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0772810
179.Robert Szep1.FC Pressburg (B)0772010
180.Lukáš HolekWhite Boys6061500
181.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516910
182.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)426900
183.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov4261300
184.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského4261310
185.Richard KúdelaArantes3362500
186.Rudolf RusnákFC Tifosi3361500
187.Matúš Valčobez klubovej príslušnosti3362001
188.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)2462100
189.Peter FrindtSFC Silver Ružinov2462710
190.Lukáš Benedikovičbez klubovej príslušnosti2462720
191.Michal BeniakArantes1561200
192.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci1562700
193.Michal RostásPROSUM1561100
194.Dominik Ufnárbez klubovej príslušnosti066400
195.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci505900
196.Alex PutzFC BPN EB PFA 94 (B)505410
197.Ján KomárBelehradskí Lišiaci415500
198.Marek DlhýAK Vorvane4151400
199.Róbert NoskoPROSUM4152800
200.Filip GranecWhite Boys3251400
201.Marian BrondosWhite Boys235800
202.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)235300
203.Juraj TomanŠK Račišdorf235510
204.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi2352110
205.Szabolcs KovácsPROSUM1451200
206.Igor DuffekWhite Boys145610
207.Lukáš DurmikWhite Boys404620
208.Michal MateičkaFK 03 Hostinského314700
209.Juraj PařilFC Tifosi3142600
210.Zoltán GyurászPraetors mEleven (B)224300
211.Mihal DurikArantes2241600
212.Michal KrajčíkArantes224800
213.Tomáš KriváčekArantes2242210
214.Marian KupkaArantes2241110
215.Lukáš VišváderUnited1342800
216.Róbert KačeňákŠK Karpatská1342051
217.Filip FriebertAK Vorvane0442400
218.Jozef Mészárosbez klubovej príslušnosti0442400
219.Lukáš ZemešAK Vorvane044800
220.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)303200
221.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)303600
222.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)303100
223.Lukáš HricaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)303401
224.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)2132400
225.Silvester JágerFC BPN EB PFA 94 (B)213100
226.Patrik JuhosFC BPN EB PFA 94 (B)213200
227.Adam JamrichWhite Boys2131400
228.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov2131700
229.Marek SokolAK 47 Chaos (A)213300
230.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi213810
231.Dalibor KrálINSTA2132310
232.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)213820
233.Filip Horníkbez klubovej príslušnosti123700
234.Miroslav SenkoArantes1232100
235.Adrián ČakurdaOvečky123300
236.Matúš HlôškaŠK Račišdorf1231600
237.Dominik Čiernybez klubovej príslušnosti123610
238.Matúš KastlerPROSUM0331300
239.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)033700
240.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)033800
241.Pavol ForgáčGreen Team0332110
242.Štefan MariančikFK 03 Hostinského202100
243.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2022200
244.Ismail DibraniFC BPN EB PFA 94 (B)112300
245.Radoslav BratkoAK Vorvane112300
246.Miroslav SzaboFC BPN EB PFA 94 (B)112400
247.Robert BestroEngerau Boys BPN PFA 94 (C)112500
248.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)112400
249.Jozef DadoHSP Hemerhoidi112300
250.Richard Lutišanbez klubovej príslušnosti112500
251.Matúš PevalaAK Vorvane112200
252.Miloš WojciakWhite Boys112610
253.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)112410
254.Jakub KozárikFresh and Funny1121210
255.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)112610
256.Ľubomír PocsikUnited1121210
257.Karol FarskýFC Tifosi112820
258.Andrej NovákINSTA0221500
259.Michal HargašFK 03 Hostinského0222200
260.zrušená Registráciabez klubovej príslušnosti022800
261.Erik HanikWhite Boys022200
262.Marek FeckoAK Vorvane0221710
263.Ján ŠtefanekFC Tifosi0221410
264.Lukáš KrupaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)022311
265.Slavomír ČarnotaFC Tifosi101700
266.Lukáš SkalíkArantes101200
267.Martin GergelyPraetors mEleven (B)101100
268.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)101200
269.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského101100
270.Patrik Šelmecibez klubovej príslušnosti1012100
271.Alexander IvanovFC Tifosi101200
272.Marek BuckulčíkFC BPN EB PFA 94 (B)101100
273.Peter BlažečkaOvečky101200
274.Alojz VyčislíkOvečky101700
275.Daniel LysákFC BPN EB PFA 94 (B)101200
276.Martin Dekišbez klubovej príslušnosti101200
277.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)101100
278.Michal SzimethAK Vorvane101500
279.Marek BadrňaWhite Boys101310
280.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)101310
281.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci101410
282.Robert Vizvarybez klubovej príslušnosti101720
283.Radovan BeluskýPROSUM0111300
284.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)011100
285.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)011200
286.Jakub VydraArantes011300
287.Jozef BratekSFC Silver Ružinov011800
288.Patrik UhríkPROSUM011500
289.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)011100
290.Ivor GogálAK 47 Chaos (B)011400
291.Michal Zimánybez klubovej príslušnosti011400
292.Robert Weberbez klubovej príslušnosti011200
293.Patrik Petrovičbez klubovej príslušnosti011700
294.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci011300
295.Dávid ČisovskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)011100
296.Štefan SzaboWhite Boys011500
297.Michal BílekFC BPN EB PFA 94 (B)011200
298.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0111410
299.Ján HradskýFC Tifosi0111410
300.Jakub HalajčíkFCK Minimax Bratislava (B)011110
301.Zsolt MedePROSUM011610
302.Matej ŽivuraŠK Karpatská0111710
303.Martin HrončekWhite Boys0111620
304.Juraj Matichbez klubovej príslušnosti000100
305.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000700
306.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)000900
307.Samuel KucejŠK Karpatská000100
308.Alan TichyEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000300
309.Radovan KamenskýOvečky0001600
310.Peter ŠimkoAK Vorvane000200
311.Michal Líškabez klubovej príslušnosti000100
312.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)000200
313.Martin Kováčikbez klubovej príslušnosti000200
314.Ján Gruchalákbez klubovej príslušnosti000200
315.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)000100
316.Peter FiloFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
317.Juraj FukatschFCK Minimax Bratislava (B)000100
318.Tomáš OntkócFC Tifosi000200
319.Štefanek FilipFC Tifosi000600
320.Martin OnderčinArantes000600
321.Andrej ValovičPraetors mEleven (B)000300
322.Andrej ZivčákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000500
323.Peter HornýWhite Boys000300
324.Brahim Alijajbez klubovej príslušnosti000200
325.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)000100
326.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000300
327.Stanislav ŠiškaUnited0001000
328.Juraj JajcajŠK Račišdorf000200
329.Róbert KačeňákŠK Karpatská000300
330.Ctibor KompánekHSP Hemerhoidi000700
331.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000100
332.Erik Kyselák4FSC 4 FUN (A)000200
333.Jozef KadlečíkFC Tifosi000200
334.Richard BilekFC BPN EB PFA 94 (B)000500
335.Milan IvančoFC BPN EB PFA 94 (B)000100
336.Michal BlahovskýWhite Boys000200
337.Jaroslav FuchsBelehradskí Lišiaci000100
338.Rastislav Ondrabez klubovej príslušnosti000100
339.Michal Drinkabez klubovej príslušnosti000100
340.Richard NemethWhite Boys000300
341.Ľubomír Čonkabez klubovej príslušnosti000100
342.Eduard Csudaibez klubovej príslušnosti000100
343.Nicolas VojáčekWhite Boys000500
344.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
345.Tomáš RajkoAK 47 Chaos (B)000100
346.František BrunnerFC BPN EB PFA 94 (B)000900
347.Filip BenčekPraetors mEleven (B)000100
348.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci000310
349.Jozef MikesArantes000610
350.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000210
351.Milan KamenskýOvečky0001010
352.Izak PavolSFC Silver Ružinov0001810
353.Richard Hrebačkabez klubovej príslušnosti000210
354.Roland Lukáčbez klubovej príslušnosti000620
355.Richard KačeňákŠK Karpatská000301