2. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 13. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
15.12.2018
FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) × Trexima
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

15.12.2018
INSTA × United
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

15.12.2018
Belehradskí Lišiaci × Praetors Bratislava
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

15.12.2018 08:00
SFC Silver Ružinov × 1.FC Pressburg (A)
1 : 2
prebiehajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.12.2018 09:50
FC Tifosi × AK Vorvane
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

16.12.2018 16:30
FK 03 Hostinského × VK PAL Engerau
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.12.2018 17:20
White Boys × ŠK Račišdorf (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.12.2018 18:10
ŠK Karpatská 1983 Juniori × Ovečky
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.12.2018 19:00
PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) × FC Chaos AK 47 (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.12.2018 19:50
HSP Hemerhoidi × Arantes
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 12 11 0 1 56 : 13 33 +43
2. 1.FC Pressburg (A) 12 11 0 1 63 : 29 33 +34
3. Ovečky 11 9 0 2 48 : 19 27 +29
4. FC Chaos AK 47 (B) 12 8 1 3 43 : 25 25 +18
5. ŠK Karpatská 1983 Juniori 12 7 2 3 36 : 19 23 +17
6. SFC Silver Ružinov 11 7 0 4 38 : 27 21 +11
7. Praetors Bratislava 12 6 2 4 37 : 22 20 +15
8. Trexima 12 6 2 4 49 : 37 20 +12
9. ŠK Račišdorf (B) 12 6 1 5 60 : 49 19 +11
10. FK 03 Hostinského 12 6 1 5 38 : 40 19 -2
11. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 12 5 1 6 45 : 42 16 +3
12. White Boys 10 5 1 4 35 : 36 16 -1
13. HSP Hemerhoidi 11 4 2 5 35 : 35 14 0
14. FC Tifosi 10 4 1 5 32 : 39 13 -7
15. Belehradskí Lišiaci 12 4 0 8 32 : 47 12 -15
16. INSTA 11 3 1 7 35 : 41 10 -6
17. AK Vorvane 10 1 2 7 27 : 44 5 -17
18. VK PAL Engerau 11 1 1 9 38 : 55 4 -17
19. United 11 1 0 10 23 : 68 3 -45
20. Arantes 12 0 0 12 16 : 99 0 -83

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)2743100
2.Branislav ŠkorecTrexima11132400
3.Ľudovít FélixFC RTR Bepon (A)1562100
4.Tomáš KačurFK 03 Hostinského1351800
5.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (B)1081810
6.Patrik ŠarköziFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1251710
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1071710
8.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov1061600
9.Michal JužaninOvečky791600
10.Tomáš LukáčŠK Karpatská 1983 Juniori1051500
11.Peter SmolaFK 03 Hostinského961520
12.Tomáš JuskoFC Tifosi871500
13.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)4111530
14.Pavol HudecTrexima771410
15.Dušan BrezovickýOvečky681420
16.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)591400
17.Tomáš JelínekWhite Boys1031300
18.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov941320
19.Jozef RepkaFC Tifosi761300
20.Miroslav ChovanecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)761320
21.Tomáš ŠimkoUnited671310
22.Juraj VrábeľOvečky581310
23.Peter IskraHSP Hemerhoidi581310
24.Juraj SedláčekFC Chaos AK 47 (B)841200
25.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)751210
26.Marián LalíkINSTA751210
27.Tomáš BremserŠK Račišdorf (B)571200
28.Martin DratvaŠK Karpatská 1983 Juniori571210
29.Martin HuorkaŠK Račišdorf (B)831100
30.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)831100
31.Erik MelkusINSTA741100
32.Peter JuckBelehradskí Lišiaci741100
33.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)741100
34.Matúš MájekPraetors Bratislava741100
35.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi651100
36.Jarábek MojmírŠK Račišdorf (B)651110
37.Tomáš ChoINSTA561100
38.Patrik PeniakTrexima911000
39.Pavol MizenkoOvečky821010
40.Andrej KadrliakTrexima731000
41.Štefan SivoňŠK Karpatská 1983 Juniori731000
42.Tomáš ZdarilekPraetors Bratislava641000
43.Róbert LatikaAK Vorvane641010
44.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov641010
45.Tomáš FuntíkArantes641010
46.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau551000
47.Roman KuželPraetors Bratislava551010
48.Miroslav RatkovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)551010
49.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)371000
50.Peter KýškaŠK Račišdorf (B)281000
51.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi72900
52.Viktor SegedaOvečky72910
53.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (B)54900
54.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci54900
55.Juraj LučeničWhite Boys54920
56.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci54930
57.Denis CsinoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)54901
58.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)45900
59.Stanislav CintavýFC RTR Bepon (A)45920
60.Matej HergovičVK PAL Engerau45920
61.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci36900
62.Martin HruškaTrexima36900
63.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori27900
64.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)09900
65.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)09920
66.Jakub HoffmanŠK Račišdorf (A)71810
67.Jozef AksamítVK PAL Engerau62800
68.Andrej KeklakŠK Račišdorf (B)62800
69.Marcel HorkýHSP Hemerhoidi62800
70.Tomáš BobálAK Vorvane62800
71.Miroslav FoltánBanana Boys44800
72.Andrej FaktorŠK Karpatská 1983 Juniori44800
73.Marek KleinTrexima44800
74.Juraj HipkiAK Vorvane44801
75.Andrej HornýWhite Boys26800
76.Peter GrácHSP Hemerhoidi26810
77.Richard ŠafárikVK PAL Engerau26820
78.Roderik MalovecVK PAL Engerau52700
79.Martin BeniačŠK Račišdorf (B)52700
80.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)52700
81.Silvester FarkašPraetors Bratislava52710
82.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf (B)52710
83.Tomáš ČulenAK Vorvane43700
84.Samuel MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori43700
85.Michal MichalkoOvečky43710
86.Rastislav SchubertŠK Račišdorf (B)34700
87.Peter ČárskyPraetors Bratislava34700
88.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)34700
89.Vladimír RiškoOvečky34700
90.Dominik VresilovičFC Tifosi34700
91.Peter LádiPraetors Bratislava34720
92.Vladimír ĽachkýTrexima34701
93.Július ZdechovanTrexima25700
94.Ľubomír ZimaFC Tifosi25700
95.Filip MudrikSFC Silver Ružinov16700
96.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)60600
97.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci51600
98.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)51610
99.Martin TomíkFK 03 Hostinského51610
100.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau51620
101.Peter SabovčíkVK PAL Engerau42600
102.Bohumil SilnýUnited42600
103.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov42600
104.Ladislav BlažejINSTA42600
105.Matej Toman1.FC Pressburg (A)33600
106.Tomáš HolkovičINSTA33610
107.Tomáš RusňákWhite Boys33610
108.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov24600
109.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)24610
110.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (B)24620
111.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)15600
112.Roman AdamikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)06610
113.Ivan PaloWhite Boys50500
114.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)50510
115.Ivan TencerUnited41500
116.Ján PupákHSP Hemerhoidi41510
117.Patrik MájekPraetors Bratislava32500
118.Adam ČapčekFK 03 Hostinského32500
119.Martin KováčOvečky32500
120.Marek KormošVK PAL Engerau32510
121.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi23500
122.Pavol VargaVK PAL Engerau23500
123.Juraj TomanŠK Račišdorf (B)23510
124.Július VrábeľOvečky23511
125.Rastislav KraskoINSTA14510
126.Tomík AndrejFK 03 Hostinského14501
127.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov40400
128.Tomáš SokolFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)40400
129.Michal MateičkaFK 03 Hostinského31400
130.Matúš KormaníkFC Tifosi31400
131.Tomáš JoštiakAK Vorvane31400
132.Karol CvancigerUnited31400
133.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)31401
134.Michal KrajčíkArantes22400
135.Zoltán GyurászPraetors Bratislava22400
136.Marian BrondosWhite Boys22400
137.Filip GranecWhite Boys22400
138.Branislav PristáčFC Tifosi22400
139.Ján GrófFC Chaos AK 47 (A)22410
140.Juraj ToporSFC Silver Ružinov22420
141.Richard KúdelaArantes13400
142.Ondrej KadlečíkPraetors Bratislava13400
143.Martin ValentHSP Hemerhoidi13410
144.Michal MalovecAK Vorvane04400
145.Andrej DrongŠK Račišdorf (B)04400
146.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci30300
147.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)21300
148.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)21300
149.Dušan BartkovskýAK Vorvane21300
150.Patrik JuhosFC RTR Bepon (A)21300
151.Alexander MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori21300
152.Racz EgonUnited21310
153.Pavol ViludaINSTA12300
154.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského12300
155.Filip HorníkUnited12300
156.Miroslav SenkoArantes12300
157.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského12300
158.Tomáš PtáčekFC Tifosi12310
159.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)12310
160.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (B)12310
161.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)12310
162.Ľuboš AdamWhite Boys12301
163.Michal BagalaFK 03 Hostinského03300
164.Daniel VaňkoOvečky20200
165.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského20200
166.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)20200
167.Adrián BrzobohatýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)20200
168.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)20200
169.Ivan SenkoArantes20200
170.Marek DlhýAK Vorvane20200
171.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)20200
172.Peter GrinčFC Tifosi20210
173.Dalibor KrálINSTA20210
174.Jozef KulifajArantes20210
175.Lukáš DurmikWhite Boys20220
176.Ondrej PenzešŠK Karpatská 1983 Juniori11200
177.Robert BestroHráč bez klubovej príslušnosti.11200
178.Dominik ČiernyŠK Račišdorf (B)11200
179.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)11200
180.Miroslav KováčikVK PAL Engerau11200
181.Rudolf RusnákFC Tifosi11200
182.Miloš WojciakWhite Boys11210
183.Tomáš KleinUnited11210
184.Lukáš FelisPraetors Bratislava11220
185.Mário ToporPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)11220
186.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci02200
187.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)02200
188.Peter FrindtSFC Silver Ružinov02200
189.Pavol ForgáčINSTA02200
190.Michal RostásTrexima02200
191.Lukáš VišváderUnited02200
192.Michal BeniakArantes02200
193.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)02200
194.Marián HájnikVK PAL Engerau02200
195.Robert Szep1.FC Pressburg (A)02210
196.Lukáš SzalacsiAK Vorvane02220
197.Lukáš KrupaHráč bez klubovej príslušnosti.02211
198.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori02221
199.Adam JamrichWhite Boys10100
200.Martin GergelyPraetors Bratislava10100
201.Volodymyr MovchunUnited10100
202.Slavomír ČarnotaFC Tifosi10100
203.Juraj PařilFC Tifosi10100
204.Alojz VyčislíkOvečky10100
205.Patrik ŠelmeciPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
206.Marián ReimannSFC Silver Ružinov10100
207.Róbert NoskoTrexima10100
208.Lukáš SkalíkArantes10100
209.Tomáš KriváčekArantes10100
210.Alexander IvanovFC Tifosi10100
211.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)10100
212.Peter MasnýINSTA10100
213.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci10100
214.Marek BuckulčíkPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
215.Daniel LysákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
216.Martin DekišVK PAL Engerau10100
217.Szabolcs KovácsTrexima10100
218.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi10100
219.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)10110
220.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci10110
221.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)10110
222.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská 1983 Juniori10120
223.Robert VizvaryUnited10120
224.Lukáš ZemešAK Vorvane01100
225.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)01100
226.Jozef BratekSFC Silver Ružinov01100
227.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)01100
228.Filip FriebertAK Vorvane01100
229.Ivor GogálFC Chaos AK 47 (B)01100
230.Ján KomárBelehradskí Lišiaci01100
231.Matúš KastlerTrexima01100
232.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)01100
233.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)01100
234.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)01100
235.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)01100
236.Robert WeberŠK Račišdorf (B)01100
237.Mihal DurikArantes01100
238.Michal ZimányHSP Hemerhoidi01100
239.Ján HradskýFC Tifosi01100
240.Dušan FialaWhite Boys01100
241.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci01100
242.Dávid ČisovskýFC Chaos AK 47 (A)01100
243.Jakub HalajčíkPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)01110
244.Martin HrončekWhite Boys01110
245.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského01101
246.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)00010
247.Marian KupkaArantes00010
248.Zsolt MedeTrexima00010
249.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci00010
250.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau00020
251.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci00001