2. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 9. kola nadstavby

11.05.2019 13:20
Praetors Bratislava Čekan (B) × Ovečky
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:10
INSTA × ŠK Karpatská
1 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:40
FC Tifosi × Trexima
0 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 09:00
FK 03 Hostinského × AK 47 Chaos (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 09:50
1.FC Pressburg (A) × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
ŠK Račišdorf × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 14:50
Arantes × AK Vorvane
2 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
SFC Silver Ružinov × White Boys
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 16:30
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 17:20
United × Belehradskí Lišiaci
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 28 25 2 1 129 : 34 77 +95
2. 1.FC Pressburg (A) 28 24 2 2 168 : 69 74 +99
3. AK 47 Chaos (B) 28 19 3 6 114 : 67 60 +47
4. White Boys 28 16 4 8 115 : 86 52 +29
5. Praetors Bratislava Čekan (B) 28 14 4 10 89 : 74 46 +15
6. ŠK Karpatská 28 14 4 10 80 : 69 46 +11
7. Ovečky 28 15 1 12 122 : 95 46 +27
8. FK 03 Hostinského 28 11 3 14 85 : 93 36 -8
9. INSTA 28 11 2 15 85 : 84 35 +1
10. SFC Silver Ružinov 28 9 2 17 72 : 111 29 -39
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Račišdorf 28 16 2 10 131 : 97 50 +34
2. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 28 12 5 11 111 : 106 41 +5
3. Belehradskí Lišiaci 28 13 2 13 88 : 103 41 -15
4. HSP Hemerhoidi 28 10 7 11 98 : 87 37 +11
5. Trexima 28 10 7 11 102 : 95 37 +7
6. AK Vorvane 28 11 3 14 103 : 99 36 +4
7. FC Tifosi 28 9 2 17 82 : 125 29 -43
8. VK PAL Engerau 28 6 2 20 102 : 125 20 -23
9. United 28 4 4 20 82 : 148 16 -66
10. Arantes 28 0 1 27 41 : 232 1 -191
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (A) 19 18 0 1 120 : 40 54 +80
2. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 19 17 1 1 95 : 27 52 +68
3. AK 47 Chaos (B) 19 12 3 4 74 : 43 39 +31
4. White Boys 19 12 2 5 87 : 57 38 +30
5. ŠK Karpatská 19 12 2 5 62 : 36 38 +26
6. Ovečky 19 11 1 7 84 : 65 34 +19
7. Trexima 27 9 7 11 95 : 95 34 0
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 19 9 2 8 58 : 43 29 +15
9. INSTA 19 9 2 8 63 : 52 29 +11
10. ŠK Račišdorf 19 9 2 8 80 : 76 29 +4
11. FK 03 Hostinského 19 9 2 8 60 : 61 29 -1
12. SFC Silver Ružinov 19 9 2 8 55 : 57 29 -2
13. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 19 8 2 9 73 : 69 26 +4
14. Belehradskí Lišiaci 19 8 1 10 54 : 74 25 -20
15. HSP Hemerhoidi 19 6 5 8 65 : 65 23 0
16. AK Vorvane 19 6 2 11 63 : 72 20 -9
17. FC Tifosi 19 5 1 13 54 : 84 16 -30
18. VK PAL Engerau 19 3 1 15 62 : 83 10 -21
19. United 19 3 1 15 49 : 109 10 -60
20. Arantes 26 0 1 25 38 : 216 1 -178

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)5616722500
2.Juraj HipkiAK Vorvane3121522531
3.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)2725522400
4.Tomáš JelínekWhite Boys3113442200
5.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava2020402020
6.Pavol HudecTrexima1920392810
7.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)2710372420
8.Michal JužaninOvečky1918371810
9.Tomáš BobálAK Vorvane2412362700
10.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)1521362660
11.Ľudovít FélixPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)2411351200
12.Tomáš ŠimkoUnited1718352120
13.Dušan BrezovickýOvečky1717342530
14.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1618342320
15.Peter IskraBanana Boys2112331520
16.Matej Toman1.FC Pressburg (A)2013331910
17.Juraj VrábeľOvečky1221332540
18.Tomáš JuskoFC Tifosi2210322020
19.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi1814322610
20.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)1319321300
21.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov229312710
22.Tomáš KačurFK 03 Hostinského2110312200
23.Jozef RepkaFC Tifosi1417312200
24.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)209291511
25.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci1910292750
26.Peter SmolaFK 03 Hostinského1712292740
27.Andrej HornýWhite Boys1613292050
28.Pavol MizenkoOvečky1711281710
29.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1513281310
30.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci1414282800
31.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau243272520
32.Jakub HoffmanŠK Račišdorf (A)161127910
33.Roman KuželPraetors mEleven (B)1611272530
34.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)1314272580
35.Peter JuckBelehradskí Lišiaci179262610
36.Tomáš BremserŠK Račišdorf1313261100
37.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)1214261800
38.Erik MelkusINSTA187252500
39.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1213252400
40.Tomáš ChoINSTA1213252700
41.Tomáš RusňákŠK Karpatská1213252341
42.Viktor SegedaOvečky195241910
43.Rastislav SchubertŠK Račišdorf1311242120
44.Matej HergovičVK PAL Engerau1311242720
45.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1212242410
46.Patrik MájekPraetors mEleven (B)816242410
47.Jarábek MojmírŠK Račišdorf158232010
48.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi149232400
49.Tomáš LukáčŠK Karpatská149231710
50.Racz EgonUnited1310231710
51.Juraj LučeničWhite Boys1013232340
52.Stanislav CintavýPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1013232440
53.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)1013232521
54.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)157221510
55.Tomáš FuntíkArantes148222210
56.Andrej KeklakŠK Račišdorf139222600
57.Roderik MalovecWhite Boys1210221500
58.Miroslav RatkovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1210221821
59.Martin BorikŠK Karpatská913222330
60.Martin HuorkaŠK Račišdorf147212300
61.Tomáš HolkovičINSTA138212211
62.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi912211401
63.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)615211610
64.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov128202450
65.Andrej FaktorŠK Karpatská1010202710
66.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti1010202120
67.Peter SabovčíkVK PAL Engerau911202210
68.Peter Grácbez klubovej príslušnosti613192120
69.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)514192010
70.Adrián BrzobohatýSF Festglas126181400
71.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)126181610
72.Matúš MájekPraetors mEleven (B)117182400
73.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)108181500
74.Róbert LatikaAK Vorvane108181310
75.Marián LalíkINSTA99182020
76.Martin DratvaŠK Karpatská711182310
77.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)711182610
78.Martin HruškaTrexima116172010
79.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf107172610
80.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)107172130
81.Marek KleinTrexima98171700
82.Richard ŠafárikWhite Boys710171430
83.Michal MalovecAK Vorvane512172410
84.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)124161200
85.Andrej KadrliakTrexima124161310
86.Dominik VresilovičFC Tifosi115161610
87.Ivan PaloWhite Boys115161501
88.Michal MichalkoOvečky106161310
89.Bohumil SilnýUnited79161700
90.Július VrábeľOvečky610162211
91.Ľubomír ZimaFC Tifosi511161100
92.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)313161520
93.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)114152100
94.Jozef AksamítPKE-M IMOOPTIK (B)105151010
95.Martin BeniačŠK Račišdorf96152400
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)87151830
97.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)69151600
98.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)69151000
99.Rastislav KraskoINSTA510152410
100.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)11314900
101.Ján PupákHSP Hemerhoidi113142120
102.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)95141700
103.Martin KováčOvečky95141200
104.Karol CvancigerUnited86142200
105.Vladimír RiškoOvečky77141900
106.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci77142310
107.Alexander MészárosŠK Karpatská77141820
108.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci59142100
109.Tomáš ČulenAK Vorvane103132500
110.Samuel MészárosŠK Karpatská103132610
111.Marek KormošVK PAL Engerau103131710
112.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)8513800
113.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau7613500
114.Lukáš SzalacsiAK Vorvane67131820
115.Branislav PristáčFC Tifosi58132300
116.Július ZdechovanTrexima49132100
117.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)49131940
118.Erik SzaboFC RTR BPN (A)11213700
119.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci93121700
120.Tomáš JoštiakAK Vorvane93122300
121.Ľuboš AdamWhite Boys93121901
122.Ladislav BlažejINSTA66122000
123.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)66122110
124.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)66121910
125.Peter LádiPraetors mEleven (B)57121920
126.Patrik PeniakTrexima10111800
127.Štefan SivoňŠK Karpatská8311701
128.Ivan TencerUnited74111100
129.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)7411900
130.Juraj GerberiUnited5611500
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského56111430
132.Peter KýškaŠK Račišdorf38111200
133.Dušan BartkovskýAK Vorvane29111500
134.Ivan SenkoArantes73101600
135.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)7310500
136.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)6410400
137.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov46102610
138.Ján GrófAK 47 Chaos (A)4610720
139.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)28101400
140.Tomík AndrejFK 03 Hostinského19102112
141.Volodymyr MovchunUnited9091701
142.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)729510
143.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)639600
144.Peter MasnýINSTA6392300
145.Adam ČapčekFK 03 Hostinského6391410
146.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)549600
147.Martin HušekINSTA5491500
148.Peter GrinčFC Tifosi5491210
149.Tomáš KleinUnited5492220
150.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)4591300
151.Pavol ViludaINSTA4592600
152.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského4591500
153.Ján HlavatýPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)4591300
154.Michal BagalaFK 03 Hostinského3691800
155.Mário ToporEngerau Boys3692041
156.Dušan FialaWhite Boys2792010
157.Martin TomíkFK 03 Hostinského7181610
158.Ondrej PenzešŠK Karpatská628500
159.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská6282450
160.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského6281302
161.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov5381500
162.Miroslav KováčikVK PAL Engerau4481100
163.Miroslav FoltánBanana Boys448800
164.Tomáš PtáčekFC Tifosi4481520
165.Pavol VargaVK PAL Engerau2681900
166.Filip MudrikSFC Silver Ružinov1781400
167.Jozef KulifajArantes6171610
168.Marián ReimannSFC Silver Ružinov5272000
169.Matúš KormaníkFC Tifosi527500
170.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)4371700
171.Vladimir DinkaUnited347900
172.Daniel VaňkoOvečky3472210
173.Juraj ToporSFC Silver Ružinov3472230
174.Vladimír ĽachkýTrexima3471701
175.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)2572110
176.Martin ValentHSP Hemerhoidi2572320
177.Andrej DrongŠK Račišdorf1672600
178.Robert Szep1.FC Pressburg (A)0772010
179.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0772810
180.Lukáš HolekWhite Boys6061500
181.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516910
182.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov4261300
183.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)426900
184.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského4261310
185.Rudolf RusnákFC Tifosi3361500
186.Richard KúdelaArantes3362500
187.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci3362001
188.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)2462100
189.Peter FrindtSFC Silver Ružinov2462710
190.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau2462720
191.Michal RostásTrexima1561100
192.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci1562700
193.Michal BeniakArantes1561200
194.Dominik UfnárVK PAL Engerau066400
195.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci505900
196.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)505410
197.Róbert NoskoTrexima4152800
198.Marek DlhýAK Vorvane4151400
199.Ján KomárBelehradskí Lišiaci415500
200.Filip GranecWhite Boys3251400
201.Marian BrondosWhite Boys235800
202.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)235300
203.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi2352010
204.Juraj TomanŠK Račišdorf235510
205.Szabolcs KovácsTrexima1451200
206.Igor DuffekWhite Boys145610
207.Lukáš DurmikWhite Boys404620
208.Juraj PařilFC Tifosi3142600
209.Michal MateičkaFK 03 Hostinského314700
210.Michal KrajčíkArantes224800
211.Zoltán GyurászPraetors mEleven (B)224300
212.Mihal DurikArantes2241600
213.Marian KupkaArantes2241110
214.Tomáš KriváčekArantes2242210
215.Lukáš VišváderUnited1342800
216.Róbert KačeňákŠK Karpatská1342051
217.Lukáš ZemešAK Vorvane044800
218.Jozef MészárosVK PAL Engerau0442400
219.Filip FriebertAK Vorvane0442400
220.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)303200
221.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)303100
222.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)303600
223.Lukáš HricaEngerau Boys303401
224.Marek SokolAK 47 Chaos (A)213300
225.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)2132400
226.Patrik JuhosFC RTR BPN (A)213200
227.Silvester JágerFC RTR BPN (A)213100
228.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov2131700
229.Adam JamrichWhite Boys2131400
230.Dalibor KrálINSTA2132310
231.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi213710
232.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)213820
233.Filip Horníkbez klubovej príslušnosti123700
234.Adrián ČakurdaOvečky123200
235.Matúš HlôškaŠK Račišdorf1231600
236.Miroslav SenkoArantes1232100
237.Dominik ČiernyŠK Račišdorf123610
238.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)033800
239.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)033600
240.Matúš KastlerTrexima0331300
241.Pavol ForgáčGreen Team0332110
242.Štefan MariančikFK 03 Hostinského202100
243.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2022200
244.Matúš PevalaAK Vorvane112200
245.Robert BestroEngerau Boys112500
246.Richard LutišanŠK Karpatská112500
247.Radoslav BratkoAK Vorvane112300
248.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)112400
249.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)112300
250.Jozef DadoHSP Hemerhoidi112200
251.Miroslav SzaboAC Bells112400
252.Ľubomír PocsikUnited1121210
253.Miloš WojciakWhite Boys112610
254.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)112410
255.Jakub KozárikFresh and Funny1121210
256.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)112610
257.Karol FarskýFC Tifosi112820
258.Erik HanikWhite Boys022200
259.Michal HargašFK 03 Hostinského0222100
260.Andrej NovákINSTA0221500
261.Marián Hájnikbez klubovej príslušnosti022800
262.Ján ŠtefanekFC Tifosi0221410
263.Marek FeckoAK Vorvane0221710
264.Lukáš KrupaEngerau Boys022311
265.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského101100
266.Michal SzimethAK Vorvane101500
267.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)101200
268.Alojz VyčislíkOvečky101700
269.Martin GergelyPraetors mEleven (B)101100
270.Slavomír ČarnotaFC Tifosi101700
271.Peter BlažečkaOvečky101200
272.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)101100
273.Patrik ŠelmeciPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1012100
274.Daniel LysákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)101200
275.Marek BuckulčíkPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)101100
276.Martin DekišVK PAL Engerau101200
277.Lukáš SkalíkArantes101200
278.Alexander IvanovFC Tifosi101200
279.Marek BadrňaWhite Boys101310
280.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)101310
281.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci101410
282.Robert Vizvarybez klubovej príslušnosti101720
283.Jozef BratekSFC Silver Ružinov011800
284.Robert WeberŠK Račišdorf011200
285.Jakub VydraArantes011300
286.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011100
287.Patrik PetrovičArantes011700
288.Radovan BeluskýTrexima0111300
289.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)011100
290.Michal Zimánybez klubovej príslušnosti011400
291.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)011100
292.Michal BílekFC RTR BPN (A)011200
293.Patrik UhríkTrexima011500
294.Štefan SzaboWhite Boys011500
295.Ivor GogálAK 47 Chaos (B)011300
296.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci011300
297.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)011200
298.Matej ŽivuraŠK Karpatská0111710
299.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0111310
300.Zsolt MedeTrexima011610
301.Ján HradskýFC Tifosi0111410
302.Jakub HalajčíkEngerau Boys011110
303.Martin HrončekWhite Boys0111620
304.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)000100
305.Juraj MatichAK 47 Chaos (B)000100
306.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)000100
307.Michal LíškaAK 47 Chaos (B)000100
308.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000200
309.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)000100
310.Ján GruchalákVK PAL Engerau000200
311.Richard BilekPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000500
312.Brahim Alijajbez klubovej príslušnosti000200
313.Tomáš OntkócFC Tifosi000200
314.Martin KováčikVK PAL Engerau000200
315.Milan IvančoPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000100
316.Stanislav ŠiškaUnited0001000
317.Tomáš RajkoAK 47 Chaos (B)000100
318.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)000200
319.Michal BlahovskýWhite Boys000200
320.Jozef KadlečíkFC Tifosi000200
321.Juraj JajcajŠK Račišdorf000200
322.Juraj FukatschAK 47 Chaos (A)000100
323.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)000100
324.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)000900
325.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000100
326.Róbert KačeňákŠK Karpatská000300
327.Andrej ValovičPraetors mEleven (B)000300
328.Radovan KamenskýOvečky0001600
329.Ľubomír ČonkaAK 47 Chaos (B)000100
330.Nicolas VojáčekWhite Boys000500
331.Štefanek FilipFC Tifosi000600
332.Filip BenčekPraetors mEleven (B)000100
333.Martin OnderčinArantes000600
334.Ctibor KompánekHSP Hemerhoidi000700
335.Alan TichyEngerau Boys000300
336.Richard NemethWhite Boys000300
337.Andrej ZivčákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000500
338.Jaroslav FuchsBelehradskí Lišiaci000100
339.Erik KyselákPKE-M IMOOPTIK (B)000200
340.Peter FiloAK 47 Chaos (A)000100
341.Peter HornýWhite Boys000300
342.František BrunnerPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000900
343.Peter ŠimkoAK Vorvane000200
344.Eduard Csudaibez klubovej príslušnosti000100
345.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000700
346.Samuel KucejŠK Karpatská000100
347.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
348.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)000210
349.Milan KamenskýOvečky000910
350.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci000310
351.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000210
352.Izak PavolSFC Silver Ružinov0001810
353.Jozef MikesArantes000610
354.Roland LukáčVK PAL Engerau000620
355.Richard KačeňákŠK Karpatská000301