2. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 9. kola nadstavby

11.05.2019 13:20
Praetors Bratislava Čekan (B) × Ovečky
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:10
INSTA × ŠK Karpatská
1 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:40
FC Tifosi × PROSUM
0 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 09:00
FK 03 Hostinského × AK 47 Chaos (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 09:50
1.FC Pressburg (A) × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
ŠK Račišdorf × Engerau Boys FC BPN EB (B)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 14:50
Arantes × AK Vorvane
2 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
SFC Silver Ružinov × White Boys
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 16:30
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 17:20
United × Belehradskí Lišiaci
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 28 25 2 1 129 : 34 77 +95
2. 1.FC Pressburg (A) 28 24 2 2 168 : 69 74 +99
3. AK 47 Chaos (B) 28 19 3 6 114 : 67 60 +47
4. White Boys 28 16 4 8 115 : 86 52 +29
5. Praetors Bratislava Čekan (B) 28 14 4 10 89 : 74 46 +15
6. ŠK Karpatská 28 14 4 10 80 : 69 46 +11
7. Ovečky 28 15 1 12 122 : 95 46 +27
8. FK 03 Hostinského 28 11 3 14 85 : 93 36 -8
9. INSTA 28 11 2 15 85 : 84 35 +1
10. SFC Silver Ružinov 28 9 2 17 72 : 111 29 -39
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Račišdorf 28 16 2 10 131 : 97 50 +34
2. Engerau Boys FC BPN EB (B) 28 12 5 11 111 : 106 41 +5
3. Belehradskí Lišiaci 28 13 2 13 88 : 103 41 -15
4. HSP Hemerhoidi 28 10 7 11 98 : 87 37 +11
5. PROSUM 28 10 7 11 102 : 95 37 +7
6. AK Vorvane 28 11 3 14 103 : 99 36 +4
7. FC Tifosi 28 9 2 17 82 : 125 29 -43
8. VK PAL Engerau 28 6 2 20 102 : 125 20 -23
9. United 28 4 4 20 82 : 148 16 -66
10. Arantes 28 0 1 27 41 : 232 1 -191
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (A) 19 18 0 1 120 : 40 54 +80
2. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 19 17 1 1 95 : 27 52 +68
3. AK 47 Chaos (B) 19 12 3 4 74 : 43 39 +31
4. White Boys 19 12 2 5 87 : 57 38 +30
5. ŠK Karpatská 19 12 2 5 62 : 36 38 +26
6. Ovečky 19 11 1 7 84 : 65 34 +19
7. PROSUM 27 9 7 11 95 : 95 34 0
8. Praetors Bratislava Čekan (B) 19 9 2 8 58 : 43 29 +15
9. INSTA 19 9 2 8 63 : 52 29 +11
10. ŠK Račišdorf 19 9 2 8 80 : 76 29 +4
11. FK 03 Hostinského 19 9 2 8 60 : 61 29 -1
12. SFC Silver Ružinov 19 9 2 8 55 : 57 29 -2
13. Engerau Boys FC BPN EB (B) 19 8 2 9 73 : 69 26 +4
14. Belehradskí Lišiaci 19 8 1 10 54 : 74 25 -20
15. HSP Hemerhoidi 19 6 5 8 65 : 65 23 0
16. AK Vorvane 19 6 2 11 63 : 72 20 -9
17. FC Tifosi 19 5 1 13 54 : 84 16 -30
18. VK PAL Engerau 19 3 1 15 62 : 83 10 -21
19. United 19 3 1 15 49 : 109 10 -60
20. Arantes 26 0 1 25 38 : 216 1 -178

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)561672000
2.Juraj HipkiAK Vorvane312152031
3.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)272552000
4.Tomáš JelínekWhite Boys311344000
5.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava (A)202040020
6.Pavol HudecPROSUM192039010
7.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)271037020
8.Michal JužaninOvečky191837010
9.Tomáš BobálAK Vorvane241236000
10.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)152136060
11.Ľudovít FélixFC BPN EB (A)241135000
12.Tomáš ŠimkoUnited171835020
13.Dušan BrezovickýOvečky171734030
14.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)161834020
15.Peter Iskrabez klubovej príslušnosti211233020
16.Matej Toman1.FC Pressburg (A)201333010
17.Juraj VrábeľOvečky122133040
18.Tomáš JuskoFC Tifosi221032020
19.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi181432010
20.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)131932000
21.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov22931010
22.Tomáš KačurFK 03 Hostinského211031000
23.Jozef RepkaFC Tifosi141731000
24.Marián KrižanFC BPN EB (A)20929011
25.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci191029050
26.Peter SmolaFK 03 Hostinského171229040
27.Andrej HornýWhite Boys161329050
28.Pavol MizenkoOvečky171128010
29.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)151328010
30.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci141428000
31.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau24327020
32.Jakub HoffmanŠK Račišdorf161127010
33.Roman KuželPraetors mEleven (B)161127030
34.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)131427080
35.Peter JuckBelehradskí Lišiaci17926010
36.Tomáš BremserŠK Račišdorf131326000
37.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)121426000
38.Erik MelkusINSTA18725000
39.Patrik KürthyFC BPN EB (A)121325000
40.Tomáš ChoINSTA121325000
41.Tomáš RusňákŠK Karpatská121325041
42.Viktor SegedaOvečky19524010
43.Matej HergovičVK PAL Engerau131124020
44.Rastislav SchubertŠK Račišdorf131124020
45.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov121224010
46.Patrik MájekPraetors mEleven (B)81624010
47.Jarábek MojmírŠK Račišdorf15823010
48.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi14923000
49.Tomáš LukáčFCK Minimax Bratislava (B)14923010
50.Racz EgonUnited131023010
51.Juraj LučeničWhite Boys101323040
52.Stanislav CintavýFC BPN EB (A)101323040
53.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)101323021
54.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)15722010
55.Tomáš FuntíkArantes14822010
56.Andrej KeklakŠK Račišdorf13922000
57.Roderik MalovecWhite Boys121022000
58.Miroslav RatkovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)121022021
59.Martin BorikŠK Karpatská91322030
60.Martin HuorkaŠK Račišdorf14721000
61.Tomáš HolkovičINSTA13821011
62.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi91221001
63.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)61521010
64.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov12820050
65.Andrej FaktorŠK Karpatská101020010
66.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti101020020
67.Peter SabovčíkVK PAL Engerau91120010
68.Peter GrácNamana (40)61319020
69.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)51419010
70.Adrián BrzobohatýSF Festglas12618000
71.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)12618010
72.Matúš MájekPraetors mEleven (B)11718000
73.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)10818000
74.Róbert LatikaAK Vorvane10818010
75.Marián LalíkINSTA9918020
76.Martin DratvaŠK Karpatská71118010
77.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)71118010
78.Martin HruškaPROSUM11617010
79.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf10717010
80.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)10717030
81.Marek KleinPROSUM9817000
82.Richard ŠafárikWhite Boys71017030
83.Michal MalovecAK Vorvane51217010
84.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)12416000
85.Andrej KadrliakPROSUM12416010
86.Dominik VresilovičFC Tifosi11516010
87.Ivan PaloWhite Boys11516001
88.Michal MichalkoOvečky10616010
89.Bohumil SilnýUnited7916000
90.Július VrábeľOvečky61016011
91.Ľubomír ZimaFC Tifosi51116000
92.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)31316020
93.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)11415000
94.Jozef AksamítNFA Pinerola FA (A)10515010
95.Martin BeniačŠK Račišdorf9615000
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)8715030
97.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)6915000
98.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)6915000
99.Rastislav KraskoINSTA51015010
100.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)11314000
101.Ján PupákHSP Hemerhoidi11314020
102.Martin KováčOvečky9514000
103.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)9514000
104.Karol CvancigerUnited8614000
105.Vladimír RiškoOvečky7714000
106.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci7714010
107.Alexander MészárosŠK Karpatská7714020
108.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci5914000
109.Tomáš ČulenAK Vorvane10313000
110.Marek KormošVK PAL Engerau10313010
111.Samuel MészárosŠK Karpatská10313010
112.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)8513000
113.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau7613000
114.Lukáš SzalacsiAK Vorvane6713020
115.Branislav PristáčFC Tifosi5813000
116.Július ZdechovanPROSUM4913000
117.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)4913040
118.Erik SzaboFC BPN EB (A)11213000
119.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci9312000
120.Tomáš JoštiakAK Vorvane9312000
121.Ľuboš AdamWhite Boys9312001
122.Ladislav BlažejINSTA6612000
123.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)6612010
124.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)6612010
125.Peter LádiPraetors mEleven (B)5712020
126.Patrik PeniakPROSUM10111000
127.Štefan SivoňŠK Karpatská8311001
128.Ivan TencerUnited7411000
129.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)7411000
130.Juraj Gerberibez klubovej príslušnosti5611000
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského5611030
132.Peter KýškaŠK Račišdorf3811000
133.Dušan BartkovskýAK Vorvane2911000
134.Ivan SenkoArantes7310000
135.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)7310000
136.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)6410000
137.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov4610010
138.Ján GrófAK 47 Chaos (B)4610020
139.Peter KušnirákFC BPN EB (A)2810000
140.Tomík AndrejFK 03 Hostinského1910012
141.Volodymyr Movchunbez klubovej príslušnosti909001
142.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)729010
143.Peter MasnýINSTA639000
144.Viktor KubalecFC BPN EB (A)639000
145.Adam ČapčekFK 03 Hostinského639010
146.Martin HušekINSTA549000
147.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)549000
148.Peter GrinčFC Tifosi549010
149.Tomáš KleinUnited549020
150.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)459000
151.Ján HlavatýFC BPN EB (A)459000
152.Pavol ViludaINSTA459000
153.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského459000
154.Michal BagalaFK 03 Hostinského369000
155.Mário ToporEngerau Boys FC BPN EB (B)369041
156.Dušan FialaWhite Boys279010
157.Martin TomíkFK 03 Hostinského718010
158.Ondrej PenzešŠK Karpatská628000
159.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská628050
160.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského628002
161.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov538000
162.Miroslav Foltánbez klubovej príslušnosti448000
163.Miroslav KováčikVK PAL Engerau448000
164.Tomáš PtáčekFC Tifosi448020
165.Pavol VargaVK PAL Engerau268000
166.Filip MudrikSFC Silver Ružinov178000
167.Jozef KulifajArantes617010
168.Marián ReimannSFC Silver Ružinov527000
169.Matúš KormaníkFC Tifosi527000
170.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)437000
171.Vladimir DinkaUnited347000
172.Daniel VaňkoOvečky347010
173.Juraj ToporSFC Silver Ružinov347030
174.Vladimír ĽachkýPROSUM347001
175.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)257010
176.Martin ValentHSP Hemerhoidi257020
177.Andrej DrongŠK Račišdorf167000
178.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci077010
179.Robert Szep1.FC Pressburg (B)077010
180.Lukáš HolekWhite Boys606000
181.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516010
182.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)426000
183.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov426000
184.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského426010
185.Richard KúdelaArantes336000
186.Rudolf RusnákFC Tifosi336000
187.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci336001
188.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)246000
189.Peter FrindtSFC Silver Ružinov246010
190.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau246020
191.Michal BeniakArantes156000
192.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci156000
193.Michal RostásPROSUM156000
194.Dominik UfnárVK PAL Engerau066000
195.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci505000
196.Alex PutzFC BPN EB (A)505010
197.Ján KomárBelehradskí Lišiaci415000
198.Marek DlhýAK Vorvane415000
199.Róbert NoskoPROSUM415000
200.Filip GranecWhite Boys325000
201.Marian BrondosWhite Boys235000
202.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)235000
203.Juraj TomanŠK Račišdorf235010
204.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi235010
205.Szabolcs KovácsPROSUM145000
206.Igor DuffekWhite Boys145010
207.Lukáš DurmikWhite Boys404020
208.Michal MateičkaFK 03 Hostinského314000
209.Juraj PařilFC Tifosi314000
210.Zoltán GyurászPraetors mEleven (B)224000
211.Mihal DurikArantes224000
212.Michal KrajčíkArantes224000
213.Tomáš KriváčekArantes224010
214.Marian KupkaArantes224010
215.Lukáš VišváderUnited134000
216.Róbert KačeňákŠK Karpatská134051
217.Filip FriebertAK Vorvane044000
218.Jozef MészárosVK PAL Engerau044000
219.Lukáš ZemešAK Vorvane044000
220.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)303000
221.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)303000
222.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)303000
223.Lukáš HricaEngerau Boys FC BPN EB (B)303001
224.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)213000
225.Silvester JágerFC BPN EB (A)213000
226.Patrik JuhosFC BPN EB (A)213000
227.Adam JamrichWhite Boys213000
228.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov213000
229.Marek SokolAK 47 Chaos (A)213000
230.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi213010
231.Dalibor KrálINSTA213010
232.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)213020
233.Filip Horníkbez klubovej príslušnosti123000
234.Miroslav SenkoArantes123000
235.Adrián ČakurdaOvečky123000
236.Matúš HlôškaŠK Račišdorf123000
237.Dominik ČiernyŠK Račišdorf123010
238.Matúš KastlerPROSUM033000
239.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)033000
240.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)033000
241.Pavol ForgáčGreen Team033010
242.Štefan MariančikFK 03 Hostinského202000
243.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)202000
244.Ismail DibraniFC BPN EB (A)112000
245.Radoslav BratkoAK Vorvane112000
246.Miroslav SzaboFC BPN EB (A)112000
247.Robert BestroEngerau Boys FC BPN EB (B)112000
248.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)112000
249.Jozef DadoHSP Hemerhoidi112000
250.Richard LutišanŠK Karpatská112000
251.Matúš PevalaAK Vorvane112000
252.Miloš WojciakWhite Boys112010
253.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)112010
254.Jakub KozárikFresh and Funny112010
255.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)112010
256.Ľubomír PocsikUnited112010
257.Karol FarskýFC Tifosi112020
258.Andrej NovákINSTA022000
259.Michal HargašFK 03 Hostinského022000
260.Marián Hájnikbez klubovej príslušnosti022000
261.Erik HanikWhite Boys022000
262.Marek FeckoAK Vorvane022010
263.Ján ŠtefanekFC Tifosi022010
264.Lukáš KrupaEngerau Boys FC BPN EB (B)022011
265.Slavomír ČarnotaFC Tifosi101000
266.Lukáš SkalíkArantes101000
267.Martin GergelyPraetors mEleven (B)101000
268.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)101000
269.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského101000
270.Patrik Šelmecibez klubovej príslušnosti101000
271.Alexander IvanovFC Tifosi101000
272.Marek BuckulčíkFC BPN EB (A)101000
273.Peter BlažečkaOvečky101000
274.Alojz VyčislíkOvečky101000
275.Daniel LysákFC BPN EB (A)101000
276.Martin DekišVK PAL Engerau101000
277.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)101000
278.Michal SzimethAK Vorvane101000
279.Marek BadrňaWhite Boys101010
280.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)101010
281.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci101010
282.Robert Vizvarybez klubovej príslušnosti101020
283.Radovan BeluskýPROSUM011000
284.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)011000
285.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)011000
286.Jakub VydraArantes011000
287.Jozef BratekSFC Silver Ružinov011000
288.Patrik UhríkPROSUM011000
289.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)011000
290.Ivor GogálAK 47 Chaos (B)011000
291.Michal Zimánybez klubovej príslušnosti011000
292.Robert WeberŠK Račišdorf011000
293.Patrik PetrovičFK Inter Bratislava (B)011000
294.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci011000
295.Dávid ČisovskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)011000
296.Štefan SzaboWhite Boys011000
297.Michal BílekFC BPN EB (A)011000
298.Martin StrížAK 47 Chaos (B)011010
299.Ján HradskýFC Tifosi011010
300.Jakub HalajčíkFCK Minimax Bratislava (B)011010
301.Zsolt MedePROSUM011010
302.Matej ŽivuraŠK Karpatská011010
303.Martin HrončekWhite Boys011020
304.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci000010
305.Jozef MikesArantes000010
306.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000010
307.Milan KamenskýOvečky000010
308.Izak PavolSFC Silver Ružinov000010
309.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)000010
310.Roland LukáčVK PAL Engerau000020
311.Richard KačeňákŠK Karpatská000001