2. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 9. kola nadstavby

11.05.2019 13:20
Praetors Bratislava × Ovečky
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:10
INSTA × ŠK Karpatská 1983 Juniori
1 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 14:40
FC Tifosi × Trexima
0 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 09:00
FK 03 Hostinského × FC Chaos AK 47 (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 09:50
1.FC Pressburg (A) × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
ŠK Račišdorf (B) × PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 14:50
Arantes × AK Vorvane
2 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
SFC Silver Ružinov × White Boys
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 16:30
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 17:20
United × Belehradskí Lišiaci
5 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 28 25 2 1 129 : 34 77 +95
2. 1.FC Pressburg (A) 28 24 2 2 168 : 69 74 +99
3. FC Chaos AK 47 (B) 28 19 3 6 114 : 67 60 +47
4. White Boys 28 16 4 8 115 : 86 52 +29
5. Praetors Bratislava 28 14 4 10 89 : 74 46 +15
6. ŠK Karpatská 1983 Juniori 28 14 4 10 80 : 69 46 +11
7. Ovečky 28 15 1 12 122 : 95 46 +27
8. FK 03 Hostinského 28 11 3 14 85 : 93 36 -8
9. INSTA 28 11 2 15 85 : 84 35 +1
10. SFC Silver Ružinov 28 9 2 17 72 : 111 29 -39
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Račišdorf (B) 28 16 2 10 131 : 97 50 +34
2. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 28 12 5 11 111 : 106 41 +5
3. Belehradskí Lišiaci 28 13 2 13 88 : 103 41 -15
4. HSP Hemerhoidi 28 10 7 11 98 : 87 37 +11
5. Trexima 28 10 7 11 102 : 95 37 +7
6. AK Vorvane 28 11 3 14 103 : 99 36 +4
7. FC Tifosi 28 9 2 17 82 : 125 29 -43
8. VK PAL Engerau 28 6 2 20 102 : 125 20 -23
9. United 28 4 4 20 82 : 148 16 -66
10. Arantes 28 0 1 27 41 : 232 1 -191
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 1.FC Pressburg (A) 19 18 0 1 120 : 40 54 +80
2. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 19 17 1 1 95 : 27 52 +68
3. FC Chaos AK 47 (B) 19 12 3 4 74 : 43 39 +31
4. White Boys 19 12 2 5 87 : 57 38 +30
5. ŠK Karpatská 1983 Juniori 19 12 2 5 62 : 36 38 +26
6. Ovečky 19 11 1 7 84 : 65 34 +19
7. Trexima 27 9 7 11 95 : 95 34 0
8. Praetors Bratislava 19 9 2 8 58 : 43 29 +15
9. INSTA 19 9 2 8 63 : 52 29 +11
10. ŠK Račišdorf (B) 19 9 2 8 80 : 76 29 +4
11. FK 03 Hostinského 19 9 2 8 60 : 61 29 -1
12. SFC Silver Ružinov 19 9 2 8 55 : 57 29 -2
13. PaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B) 19 8 2 9 73 : 69 26 +4
14. Belehradskí Lišiaci 19 8 1 10 54 : 74 25 -20
15. HSP Hemerhoidi 19 6 5 8 65 : 65 23 0
16. AK Vorvane 19 6 2 11 63 : 72 20 -9
17. FC Tifosi 19 5 1 13 54 : 84 16 -30
18. VK PAL Engerau 19 3 1 15 62 : 83 10 -21
19. United 19 3 1 15 49 : 109 10 -60
20. Arantes 26 0 1 25 38 : 216 1 -178

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)56167200
2.Juraj HipkiAK Vorvane31215231
3.Branislav ŠkorecTrexima27255200
4.Tomáš JelínekWhite Boys31134400
5.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (B)20204020
6.Pavol HudecTrexima19203910
7.Patrik ŠarköziFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)27103720
8.Michal JužaninOvečky19183710
9.Tomáš BobálAK Vorvane24123600
10.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)15213660
11.Ľudovít FélixPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)24113500
12.Tomáš ŠimkoUnited17183520
13.Dušan BrezovickýOvečky17173430
14.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)16183420
15.Peter IskraHSP Hemerhoidi21123320
16.Matej Toman1.FC Pressburg (A)20133310
17.Juraj VrábeľOvečky12213340
18.Tomáš JuskoFC Tifosi22103220
19.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi18143210
20.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)13193200
21.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2293110
22.Tomáš KačurFK 03 Hostinského21103100
23.Jozef RepkaFC Tifosi14173100
24.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)2092911
25.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci19102950
26.Peter SmolaFK 03 Hostinského17122940
27.Andrej HornýWhite Boys16132950
28.Pavol MizenkoOvečky17112810
29.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)15132810
30.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci14142800
31.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau2432720
32.Jakub HoffmanŠK Račišdorf (A)16112710
33.Roman KuželPraetors Bratislava16112730
34.Miroslav ChovanecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)13142780
35.Peter JuckBelehradskí Lišiaci1792610
36.Tomáš BremserŠK Račišdorf (B)13132600
37.Juraj SedláčekFC Chaos AK 47 (B)12142600
38.Erik MelkusINSTA1872500
39.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)12132500
40.Tomáš ChoINSTA12132500
41.Tomáš RusňákWhite Boys12132541
42.Viktor SegedaOvečky1952410
43.Matej HergovičVK PAL Engerau13112420
44.Rastislav SchubertŠK Račišdorf (B)13112420
45.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov12122410
46.Patrik MájekPraetors Bratislava8162410
47.Jarábek MojmírŠK Račišdorf (B)1582310
48.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi1492300
49.Tomáš LukáčŠK Karpatská 1983 Juniori1492310
50.Racz EgonUnited13102310
51.Juraj LučeničWhite Boys10132340
52.Stanislav CintavýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10132340
53.Denis CsinoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)10132321
54.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)1572210
55.Tomáš FuntíkArantes1482210
56.Andrej KeklakŠK Račišdorf (B)1392200
57.Roderik MalovecVK PAL Engerau12102200
58.Miroslav RatkovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)12102221
59.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori9132230
60.Martin HuorkaŠK Račišdorf (B)1472100
61.Tomáš HolkovičINSTA1382111
62.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi9122101
63.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)6152110
64.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov1282050
65.Andrej FaktorŠK Karpatská 1983 Juniori10102010
66.Marcel HorkýHSP Hemerhoidi10102020
67.Peter SabovčíkVK PAL Engerau9112010
68.Peter GrácHSP Hemerhoidi6131920
69.Roman AdamikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)5141910
70.Adrián BrzobohatýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)1261800
71.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (B)1261810
72.Matúš MájekPraetors Bratislava1171800
73.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1081800
74.Róbert LatikaAK Vorvane1081810
75.Marián LalíkINSTA991820
76.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)7111810
77.Martin DratvaŠK Karpatská 1983 Juniori7111810
78.Martin HruškaTrexima1161710
79.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf (B)1071710
80.Silvester FarkašPraetors Bratislava1071730
81.Marek KleinTrexima981700
82.Richard ŠafárikVK PAL Engerau7101730
83.Michal MalovecAK Vorvane5121710
84.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)1241600
85.Andrej KadrliakTrexima1241610
86.Dominik VresilovičFC Tifosi1151610
87.Ivan PaloWhite Boys1151601
88.Michal MichalkoOvečky1061610
89.Bohumil SilnýUnited791600
90.Július VrábeľOvečky6101611
91.Ľubomír ZimaFC Tifosi5111600
92.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)3131620
93.Tomáš SokolFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1141500
94.Jozef AksamítVK PAL Engerau1051510
95.Martin BeniačŠK Račišdorf (B)961500
96.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)871530
97.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)691500
98.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)691500
99.Rastislav KraskoINSTA5101510
100.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1131400
101.Ján PupákHSP Hemerhoidi1131420
102.Tomáš ZdarilekPraetors Bratislava951400
103.Martin KováčOvečky951400
104.Karol CvancigerUnited861400
105.Vladimír RiškoOvečky771400
106.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci771410
107.Alexander MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori771420
108.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci591400
109.Tomáš ČulenAK Vorvane1031300
110.Samuel MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori1031310
111.Marek KormošVK PAL Engerau1031310
112.Tomáš RačákPraetors Bratislava851300
113.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau761300
114.Lukáš SzalacsiAK Vorvane671320
115.Branislav PristáčFC Tifosi581300
116.Július ZdechovanTrexima491300
117.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (B)491340
118.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)1121300
119.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci931200
120.Tomáš JoštiakAK Vorvane931200
121.Ľuboš AdamWhite Boys931201
122.Ladislav BlažejINSTA661200
123.Ondrej KadlečíkPraetors Bratislava661210
124.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (B)661210
125.Peter LádiPraetors Bratislava571220
126.Patrik PeniakTrexima1011100
127.Štefan SivoňŠK Karpatská 1983 Juniori831101
128.Ivan TencerUnited741100
129.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)741100
130.Juraj GerberiUnited561100
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského561130
132.Peter KýškaŠK Račišdorf (B)381100
133.Dušan BartkovskýAK Vorvane291100
134.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)731000
135.Ivan SenkoArantes731000
136.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)641000
137.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov461010
138.Ján GrófFC Chaos AK 47 (A)461020
139.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)281000
140.Tomík AndrejFK 03 Hostinského191012
141.Volodymyr MovchunUnited90901
142.Filip VerdunFC Chaos AK 47 (A)72910
143.Peter MasnýINSTA63900
144.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)63900
145.Adam ČapčekFK 03 Hostinského63910
146.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)54900
147.Martin HušekINSTA54900
148.Peter GrinčFC Tifosi54910
149.Tomáš KleinUnited54920
150.Ján HlavatýPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)45900
151.Peter ČárskyPraetors Bratislava45900
152.Pavol ViludaINSTA45900
153.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského45900
154.Michal BagalaFK 03 Hostinského36900
155.Mário ToporPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)36941
156.Dušan FialaWhite Boys27910
157.Martin TomíkFK 03 Hostinského71810
158.Ondrej PenzešŠK Karpatská 1983 Juniori62800
159.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská 1983 Juniori62850
160.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského62802
161.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov53800
162.Miroslav FoltánBanana Boys44800
163.Miroslav KováčikVK PAL Engerau44800
164.Tomáš PtáčekFC Tifosi44820
165.Pavol VargaVK PAL Engerau26800
166.Filip MudrikSFC Silver Ružinov17800
167.Jozef KulifajArantes61710
168.Marián ReimannSFC Silver Ružinov52700
169.Matúš KormaníkFC Tifosi52700
170.Tomáš MasarykPraetors Bratislava43700
171.Vladimir DinkaUnited34700
172.Daniel VaňkoOvečky34710
173.Juraj ToporSFC Silver Ružinov34730
174.Vladimír ĽachkýTrexima34701
175.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)25710
176.Martin ValentHSP Hemerhoidi25720
177.Andrej DrongŠK Račišdorf (B)16700
178.Robert Szep1.FC Pressburg (A)07710
179.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci07710
180.Lukáš HolekWhite Boys60600
181.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)51610
182.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov42600
183.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)42600
184.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského42610
185.Rudolf RusnákFC Tifosi33600
186.Richard KúdelaArantes33600
187.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci33601
188.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)24600
189.Peter FrindtSFC Silver Ružinov24610
190.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau24620
191.Michal RostásTrexima15600
192.Michal BeniakArantes15600
193.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci15600
194.Dominik UfnárVK PAL Engerau06600
195.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci50500
196.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)50510
197.Marek DlhýAK Vorvane41500
198.Róbert NoskoTrexima41500
199.Ján KomárBelehradskí Lišiaci41500
200.Filip GranecWhite Boys32500
201.Marian BrondosWhite Boys23500
202.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)23500
203.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi23510
204.Juraj TomanŠK Račišdorf (B)23510
205.Szabolcs KovácsTrexima14500
206.Igor DuffekWhite Boys14510
207.Lukáš DurmikWhite Boys40420
208.Michal MateičkaFK 03 Hostinského31400
209.Juraj PařilFC Tifosi31400
210.Michal KrajčíkArantes22400
211.Mihal DurikArantes22400
212.Zoltán GyurászPraetors Bratislava22400
213.Marian KupkaArantes22410
214.Tomáš KriváčekArantes22410
215.Lukáš VišváderUnited13400
216.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori13451
217.Filip FriebertAK Vorvane04400
218.Lukáš ZemešAK Vorvane04400
219.Jozef MészárosVK PAL Engerau04400
220.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)30300
221.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)30300
222.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)30300
223.Lukáš HricaUnited30301
224.Patrik JuhosFC RTR Bepon (A)21300
225.Ján ZdarilekPraetors Bratislava21300
226.Silvester JágerFC RTR Bepon (A)21300
227.Adam JamrichWhite Boys21300
228.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)21300
229.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov21300
230.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi21310
231.Dalibor KrálINSTA21310
232.Lukáš FelisPraetors Bratislava21320
233.Adrián ČakurdaOvečky12300
234.Filip HorníkUnited12300
235.Miroslav SenkoArantes12300
236.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (B)12300
237.Dominik ČiernyŠK Račišdorf (B)12310
238.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)03300
239.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)03300
240.Matúš KastlerTrexima03300
241.Pavol ForgáčINSTA03310
242.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)20200
243.Štefan MariančikFK 03 Hostinského20200
244.Robert BestroHráč bez klubovej príslušnosti.11200
245.Matúš PevalaAK Vorvane11200
246.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)11200
247.Richard LutišanŠK Karpatská 1983 Juniori11200
248.Radoslav BratkoAK Vorvane11200
249.Miroslav SzaboPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)11200
250.Jozef DadoHSP Hemerhoidi11200
251.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)11200
252.Anton KráľovičPraetors Bratislava11210
253.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)11210
254.Miloš WojciakWhite Boys11210
255.Jakub KozárikŠK Karpatská 1983 Juniori11210
256.Ľubomír PocsikUnited11210
257.Karol FarskýFC Tifosi11220
258.Marián HájnikVK PAL Engerau02200
259.Erik HanikWhite Boys02200
260.Andrej NovákINSTA02200
261.Michal HargašFK 03 Hostinského02200
262.Marek FeckoAK Vorvane02210
263.Ján ŠtefanekFC Tifosi02210
264.Lukáš KrupaHráč bez klubovej príslušnosti.02211
265.Alexander IvanovFC Tifosi10100
266.Samuel OpršalFC Chaos AK 47 (B)10100
267.Marek BuckulčíkPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
268.Michal SzimethFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)10100
269.Alojz VyčislíkOvečky10100
270.Martin DekišVK PAL Engerau10100
271.Martin GergelyPraetors Bratislava10100
272.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského10100
273.Slavomír ČarnotaFC Tifosi10100
274.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)10100
275.Peter BlažečkaOvečky10100
276.Patrik ŠelmeciPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
277.Lukáš SkalíkArantes10100
278.Daniel LysákPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)10100
279.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci10110
280.Marek BadrňaWhite Boys10110
281.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)10110
282.Robert VizvaryUnited10120
283.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)01100
284.Patrik UhríkTrexima01100
285.Michal ZimányHSP Hemerhoidi01100
286.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci01100
287.Michal BílekFC RTR Bepon (A)01100
288.Patrik PetrovičArantes01100
289.Radovan BeluskýTrexima01100
290.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)01100
291.Jakub VydraArantes01100
292.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)01100
293.Štefan SzaboWhite Boys01100
294.Ivor GogálFC Chaos AK 47 (B)01100
295.Jozef BratekSFC Silver Ružinov01100
296.Robert WeberŠK Račišdorf (B)01100
297.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)01100
298.Matej ŽivuraŠK Karpatská 1983 Juniori01110
299.Ján HradskýFC Tifosi01110
300.Jakub HalajčíkPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)01110
301.Zsolt MedeTrexima01110
302.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)01110
303.Martin HrončekWhite Boys01120
304.Tomas SzaboFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)00000
305.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci00010
306.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)00010
307.Milan KamenskýOvečky00010
308.Jozef MikesArantes00010
309.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (A)00010
310.Izak PavolSFC Silver Ružinov00010
311.Roland LukáčVK PAL Engerau00020
312.Richard KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori00001