ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

23.09.2018 09:50
FC RTR Bepon (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
11 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

05.10.2018 21:10
Matadors × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
5 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.10.2018 20:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × ŠK Slovan Bratislava (B)
3 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.11.2018 18:30
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.11.2018 18:20
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × FC Chaos AK 47 (A)
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.11.2018 17:00
Arsenal EC (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.12.2018 11:00
Katenáčo Dúbravka × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
3 : 16
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.12.2018 15:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × 4FSC FTVŠ UK (B)
3 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

15.12.2018 11:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Relax
5 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2019 14:45
Semic Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.01.2019 15:30
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
6 : 11
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

26.01.2019 15:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.02.2019 14:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Predators (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.02.2019 18:15
FCK Minimax Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.02.2019 12:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × PKE-M Bratislava (A)
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.03.2019 14:30
ŠK Slovan Bratislava (B) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
16 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

16.03.2019 18:30
FCK Minimax Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
7 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

23.03.2019 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
2 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

13.04.2019 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × 4FSC FTVŠ UK (B)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

27.04.2019 19:10
FC RTR Bepon (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
10 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

03.05.2019 19:30
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
3 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

11.05.2019 09:50
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Relax
6 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Martin Ferianc
brankár
#0
foto
Tomáš Miko
brankár
#1
foto
Patrik Kasal
obranca
#6
foto
Adam Zdráhal
obranca
#66
foto
Marek Gajdács
útočník
#0
foto
Pavol Matejov
útočník
#0
foto
Peter Habcak
útočník
#0
foto
Viktor Matyi
útočník
#0
foto
Július Strapek
útočník
#0
foto
Michal Strmiska
útočník
#0
foto
Martin Stilla
útočník
#0
foto
Marek Slavik
útočník
#0
foto
Pavol Chamila
útočník
#5
foto
Patrik Kratochvíl
útočník
#7
foto
Zdráhal Martin
útočník
#8
foto
Miroslav Jaška
útočník
#10
foto
Dávid Čisovský
útočník
#11
foto
Michal Masný
útočník
#13
foto
Martin Péchy
útočník
#17
foto
Richard Portschy
útočník
#22
foto
Michal Kandrač
útočník
#24
foto
Nikola Gagic
útočník
#99

Manažéri klubu Wild Boys


Najlepší hráči