3. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 7. kola nadstavby

11.05.2019 08:10
Tehelné Pole × AFK Staré Mesto
7 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

11.05.2019 12:30
Euqipo United × MFP
3 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 11:30
FK Leňochod Bratislava × Loosers
2 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 12:20
FK Inter Bratislava (B) × 1.FC Pressburg (B)
1 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 13:10
Independiente Racing Club (B) × Akademik °96 (B)
7 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
FC Klinger Bratislava × FC 5ržalka
3 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:50
Green Team × Fresh and Funny
10 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 20:40
Banana Boys × PKE-M Bratislava (C)
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 22 19 1 2 139 : 32 58 +107
2. PKE-M Bratislava (C) 22 16 2 4 84 : 39 50 +45
3. Fresh and Funny 22 14 2 6 85 : 70 44 +15
4. 1.FC Pressburg (B) 22 14 0 8 96 : 72 42 +24
5. Loosers 22 12 1 9 60 : 66 37 -6
6. FK Leňochod Bratislava 22 10 3 9 70 : 56 33 +14
7. FK Inter Bratislava (B) 22 9 2 11 63 : 63 29 0
8. Green Team 22 9 1 12 74 : 93 28 -19
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Independiente Racing Club (B) 22 11 2 9 77 : 67 35 +10
2. Akademik °96 (B) 22 10 3 9 68 : 61 33 +7
3. MFP 22 9 4 9 65 : 75 31 -10
4. FC 5ržalka 22 9 3 10 55 : 48 30 +7
5. FC Klinger Bratislava 22 5 5 12 54 : 107 20 -53
6. Tehelné Pole 22 6 1 15 69 : 84 19 -15
7. AFK Staré Mesto 22 6 1 15 65 : 94 19 -29
8. Euqipo United 22 1 1 20 39 : 136 4 -97
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 15 13 1 1 94 : 21 40 +73
2. PKE-M Bratislava (C) 15 12 1 2 55 : 21 37 +34
3. Fresh and Funny 15 11 2 2 68 : 35 35 +33
4. 1.FC Pressburg (B) 15 10 0 5 66 : 44 30 +22
5. Loosers 15 10 0 5 40 : 37 30 +3
6. FK Inter Bratislava (B) 15 7 2 6 51 : 36 23 +15
7. Green Team 15 7 1 7 47 : 55 22 -8
8. FK Leňochod Bratislava 15 6 3 6 44 : 36 21 +8
9. Independiente Racing Club (B) 15 6 2 7 40 : 52 20 -12
10. Akademik °96 (B) 15 5 2 8 43 : 45 17 -2
11. AFK Staré Mesto 15 5 1 9 42 : 59 16 -17
12. FC 5ržalka 15 4 3 8 29 : 34 15 -5
13. MFP 15 4 3 8 39 : 58 15 -19
14. FC Klinger Bratislava 15 3 5 7 31 : 69 14 -38
15. Tehelné Pole 15 3 1 11 39 : 56 10 -17
16. Euqipo United 15 0 1 14 21 : 91 1 -70

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Michal PopulovBanana Boys28275510
2.Ján FašungBanana Boys3183910
3.Tomáš PatačLoosers20183800
4.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)17193600
5.Marián KerestešTehelné Pole24113510
6.Michal ČiernyBanana Boys16173310
7.Ondrej KordošBanana Boys15173220
8.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava19123100
9.Peter AugustinBanana Boys2272900
10.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto2082800
11.Tomáš JevčikPKE-M Bratislava (B)17102700
12.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)15122730
13.Marek ZechmeisterBanana Boys13142701
14.František GörnerFK Leňochod Bratislava1872500
15.Michal VrábelGreen Team10152520
16.Michal HrazdílekFresh and Funny2042430
17.Martin PernišAFK Staré Mesto1682430
18.Tomáš BauerFC 5ržalka1382120
19.Sebastian WoltemarFresh and Funny1292130
20.Alexander BerekFresh and Funny7142110
21.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1552000
22.Jozef LabasEuqipo United10102040
23.Milan DrahošFC 5ržalka1451900
24.Andrej CsibaEngerau Boys1261810
25.Rastislav FazikaGreen Team1081810
26.Filip MáyerLoosers991810
27.Marek BorikAFK Staré Mesto7111800
28.Róbert PolcMFP1431700
29.David FlorPKE-M Bratislava (C)1431720
30.Martin HekelGreen Team1251751
31.Patrik BellayFK Inter Bratislava (B)1161710
32.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava981710
33.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)891710
34.Michal KovarovičMFP4131700
35.Branislav MarkovičAkademik °96 (B)1061600
36.Ján SchmogerGreen Team961500
37.David VargaTehelné Pole961500
38.Peter BartalošLoosers871510
39.Ján ZorňanGreen Team781510
40.Michal KardošFresh and Funny3121531
41.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)2131501
42.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)1221400
43.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava1041400
44.Martin KsinanEuqipo United1041430
45.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)951400
46.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)771410
47.Tomáš JaníčekTehelné Pole591400
48.Peter PopluhárFC 5ržalka591410
49.Jan NovakAFK Staré Mesto591410
50.Andrej SlíšBanana Boys4101420
51.Michal MlynárčekMFP941310
52.Juraj SvintekGreen Team941320
53.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)941320
54.Michal BuflaFK Leňochod Bratislava851300
55.Martin IdlbekFresh and Funny851310
56.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava761310
57.Michael MiznerFresh and Funny671322
58.Joao MatosPKE-M Bratislava (C)581310
59.Viliam TomovičLoosers491310
60.Javier López GimenezPKE-M Bratislava (C)3101310
61.Giacomo BonifaziPKE-M Bratislava (C)1111200
62.Mário BédyTehelné Pole571200
63.Matej MoravskýFC 5ržalka481200
64.Andrej JavorskýMFP481220
65.Krížik SamuelAkademik °96 (B)1011100
66.Marián VargaMFP921100
67.Lubomír NagyGreen Team741100
68.Adrián SabolFresh and Funny741100
69.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)741110
70.Frederico GomesPKE-M Bratislava (C)651100
71.Roman MudrochFC Klinger Bratislava651110
72.Branislav BernatAkademik °96 (B)651110
73.Peter VerdunFresh and Funny561120
74.David SlamkaTehelné Pole821010
75.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)731000
76.Tomáš KandraAkademik °96 (B)641000
77.Pavol MarkovičFK Inter Bratislava (B)641001
78.Miroslav FoltánBanana Boys461000
79.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto461010
80.Federico Maria MartelliPKE-M Bratislava (C)461020
81.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava54900
82.David JurkechEuqipo United54900
83.Ján PopluhárFC 5ržalka54910
84.Erik NémethIndependiente Racing Club (B)45900
85.Ľuboš CigánikMFP71800
86.Lukáš BučkoLoosers71810
87.Marek ViktorínLoosers62800
88.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)62800
89.Matej Toman1.FC Pressburg (A)62800
90.Ján PáleníkFK Inter Bratislava62810
91.Marián MišovičFK Inter Bratislava62820
92.Peter LackoTehelné Pole53810
93.Boris BelanGreen Team53810
94.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)44800
95.Ján RusnákFK Inter Bratislava44800
96.Luboš TurcaniEuqipo United44810
97.Dušan GašparovičMFP44810
98.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava44820
99.Matej OtrubaFK Inter Bratislava (B)35800
100.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava35800
101.Ivan MichálekFC 5ržalka35810
102.Roman FraňoBanana Boys35820
103.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci26821
104.Telmo CalhauPKE-M Bratislava (C)61700
105.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava61701
106.Lucas AndodyFresh and Funny52700
107.Ondrej OraveczLoosers52700
108.Giorgio TattaPKE-M Bratislava (C)43710
109.Adrian Lopez GimenezPKE-M Bratislava (C)43711
110.Peter JoščákTehelné Pole34700
111.Marián LaščiakAkademik °96 (B)25710
112.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)25710
113.Roman CigánikMFP16700
114.Peter ČačíkAkademik °96 (B)16710
115.Anton SzepesiAFK Staré Mesto51600
116.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)51600
117.Dominik MartinkovičMFP42600
118.Martin DrobnýTehelné Pole42600
119.Stanislav MikuličFC 5ržalka42610
120.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)33610
121.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)33610
122.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)33610
123.Alvaro CorreiaPKE-M Bratislava (C)33650
124.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava24610
125.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava24610
126.Alexej BenedekFK Leňochod Bratislava15600
127.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)06600
128.Milan DvorskýAFK Staré Mesto06610
129.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)41500
130.Michal MalýFresh and Funny41500
131.Šimon KubranRacing Club (A)41510
132.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)32500
133.Peter KissFresh and Funny32500
134.Miloslav KollarFresh and Funny32500
135.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)32500
136.Juraj PalffyAFK Staré Mesto32500
137.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)32510
138.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)32510
139.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava23500
140.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava23500
141.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)23510
142.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)23510
143.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava14500
144.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)05500
145.Tomáš RunaFK Inter Bratislava05500
146.Róbert PolnišerMFP40400
147.Marek GregorFC 5ržalka31410
148.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)31410
149.Peter PikáliFC 5ržalka22400
150.Lukáš MundokEuqipo United22400
151.Francisco Rodriguez FernandezIndependiente Racing Club (B)22400
152.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)22400
153.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)22400
154.Peter VančoFC Klinger Bratislava22400
155.Tomáš DittingerIndependiente Racing Club (B)22410
156.Daniel ŠkatuľárAkademik °96 (B)22410
157.Peter TomašekPKE-M Bratislava (C)22410
158.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)22420
159.Andrej GamanGreen Team13410
160.Martin MedoFresh and Funny13410
161.Martin MihálFK Inter Bratislava13410
162.Rastislav TóthMFP13410
163.Peter KrížanEuqipo United04410
164.Eduardo Alonso Duran AlonsoPKE-M Bratislava (C)30300
165.Patrik ŘehořkaFK Inter Bratislava (B)30300
166.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)30310
167.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava30310
168.Matej AmrichEuqipo United21300
169.Ján RechtoríkMFP21300
170.Juraj ReháčekFK Leňochod Bratislava21300
171.Ľuboš TóthMFP21300
172.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava21300
173.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava21300
174.Ján ČepecFresh and Funny12300
175.Juraj BeganEuqipo United12300
176.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)12310
177.Tomáš DrozdGreen Team12310
178.Adam FroncTehelné Pole12310
179.Antonio Jesus Morales MoralesPKE-M Bratislava (C)12310
180.Oskar JakubíkTehelné Pole12321
181.Roman WeberBanana Boys03300
182.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava03300
183.Libor KarabaAkademik °96 (B)03300
184.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava03310
185.Tomáš LebwohlLoosers03320
186.Peter HanuskaFresh and Funny03371
187.Martin DominEuqipo United20200
188.Matej RajniakAkademik °96 (B)20200
189.David JantolakGreen Team20200
190.Michal AnkhelyiEngerau Boys20200
191.Peter Murín1.FC Pressburg (B)20210
192.Yevgeni SkribovskyPKE-M Bratislava (C)11200
193.Tomáš TrusikEuqipo United11200
194.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)11200
195.Michal BeganEuqipo United11200
196.Marek GregušRacing Club (A)11200
197.Robert Szep1.FC Pressburg (A)11200
198.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava11200
199.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)11210
200.Jakub HanúsekTehelné Pole02200
201.Erik StankoPKE-M Bratislava (B)02200
202.Marek HríbFC 5ržalka02201
203.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)02211
204.Juraj KuchárRacing Club (A)10100
205.Patrik DolinskyFC Klinger Bratislava10100
206.Peter BenkoFC Klinger Bratislava10100
207.Lukáš GašparíkFK Leňochod Bratislava10110
208.Michal RehákEuqipo United10110
209.Tomáš ProvazníkBanana Boys01100
210.Igor MéryFK Inter Bratislava (B)01100
211.Marcel KušnírLoosers01100
212.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava01100
213.Filip KristFC Klinger Bratislava01100
214.Juraj KurucárFK Inter Bratislava (B)01100
215.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava01100
216.Antonio SanasiPKE-M Bratislava (C)01110
217.Daniel KastlAkademik °96 (B)01110
218.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava01110
219.Mehmat AksacPKE-M Bratislava (B)00010
220.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)00010
221.Alejandro Lamarca FelicesPKE-M Bratislava (C)00010
222.Michal TvrzickýOmnikor Wild Boys 02 (C)00010
223.Tomáš SninčákMFP00010
224.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava00010