3. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 7. kola nadstavby

11.05.2019 08:10
Tehelné Pole × AFK Staré Mesto
7 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

11.05.2019 12:30
Euqipo United × MFP
3 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 11:30
FK Leňochod Bratislava × Loosers
2 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 12:20
FK Inter Bratislava (B) × 1.FC Pressburg (B)
1 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 13:10
Independiente Racing Club (B) × Akademik °96 (B)
7 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
FC Klinger Bratislava × FC 5ržalka
3 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:50
Green Team × Fresh and Funny
10 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 20:40
Banana Boys × NFA Bratislava (B)
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 22 19 1 2 139 : 32 58 +107
2. NFA Bratislava (B) 22 16 2 4 84 : 39 50 +45
3. Fresh and Funny 22 14 2 6 85 : 70 44 +15
4. 1.FC Pressburg (B) 22 14 0 8 96 : 72 42 +24
5. Loosers 22 12 1 9 60 : 66 37 -6
6. FK Leňochod Bratislava 22 10 3 9 70 : 56 33 +14
7. FK Inter Bratislava (B) 22 9 2 11 63 : 63 29 0
8. Green Team 22 9 1 12 74 : 93 28 -19
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Independiente Racing Club (B) 22 11 2 9 77 : 67 35 +10
2. Akademik °96 (B) 22 10 3 9 68 : 61 33 +7
3. MFP 22 9 4 9 65 : 75 31 -10
4. FC 5ržalka 22 9 3 10 55 : 48 30 +7
5. FC Klinger Bratislava 22 5 5 12 54 : 107 20 -53
6. Tehelné Pole 22 6 1 15 69 : 84 19 -15
7. AFK Staré Mesto 22 6 1 15 65 : 94 19 -29
8. Euqipo United 22 1 1 20 39 : 136 4 -97
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 15 13 1 1 94 : 21 40 +73
2. NFA Bratislava (B) 15 12 1 2 55 : 21 37 +34
3. Fresh and Funny 15 11 2 2 68 : 35 35 +33
4. 1.FC Pressburg (B) 15 10 0 5 66 : 44 30 +22
5. Loosers 15 10 0 5 40 : 37 30 +3
6. FK Inter Bratislava (B) 15 7 2 6 51 : 36 23 +15
7. Green Team 15 7 1 7 47 : 55 22 -8
8. FK Leňochod Bratislava 15 6 3 6 44 : 36 21 +8
9. Independiente Racing Club (B) 15 6 2 7 40 : 52 20 -12
10. Akademik °96 (B) 15 5 2 8 43 : 45 17 -2
11. AFK Staré Mesto 15 5 1 9 42 : 59 16 -17
12. FC 5ržalka 15 4 3 8 29 : 34 15 -5
13. MFP 15 4 3 8 39 : 58 15 -19
14. FC Klinger Bratislava 15 3 5 7 31 : 69 14 -38
15. Tehelné Pole 15 3 1 11 39 : 56 10 -17
16. Euqipo United 15 0 1 14 21 : 91 1 -70

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Michal PopulovBanana Boys2827552010
2.Ján FašungBanana Boys318391910
3.Tomáš PatačLoosers2018382100
4.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)1719361400
5.Marián KerestešTehelné Pole2411351810
6.Michal ČiernyBanana Boys1617332010
7.Ondrej KordošBanana Boys1517321920
8.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava1912311900
9.Peter AugustinBanana Boys227291200
10.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto208281800
11.Tomáš JevčikNFA Bratislava (A)1710271700
12.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)1512271330
13.Marek ZechmeisterBanana Boys1314271601
14.František GörnerFK Leňochod Bratislava187251600
15.Michal VrábelGreen Team1015252020
16.Michal HrazdílekFresh and Funny204241030
17.Martin PernišAFK Staré Mesto168242030
18.Tomáš BauerFC 5ržalka138211720
19.Sebastian WoltemarFresh and Funny129211430
20.Alexander BerekFresh and Funny714211510
21.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)155201200
22.Jozef LabasEuqipo United1010201940
23.Milan DrahošFC 5ržalka145192200
24.Andrej CsibaEngerau Boys126181910
25.Rastislav FazikaGreen Team108181710
26.Filip MáyerLoosers99182110
27.Marek BorikAFK Staré Mesto711181700
28.Róbert PolcMFP143171600
29.David FlorNFA Bratislava (B)143171120
30.Martin HekelGreen Team125171751
31.Patrik BellayFK Inter Bratislava116171410
32.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava98171710
33.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)89171710
34.Michal KovarovičMFP413172200
35.Branislav MarkovičEngerau Boys106161000
36.Ján SchmogerGreen Team96152200
37.David VargaTehelné Pole96151700
38.Peter BartalošLoosers87152110
39.Ján ZorňanGreen Team78152010
40.Michal KardošFresh and Funny312152031
41.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)213151401
42.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)122141800
43.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava104141600
44.Martin KsinanAFC Horden104141630
45.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)95142000
46.Michal VeselskýFK Inter Bratislava77141810
47.Tomáš JaníčekTehelné Pole59141800
48.Jan NovakAFK Staré Mesto59141510
49.Peter PopluhárFC 5ržalka59142110
50.Andrej SlíšBanana Boys410141620
51.Michal MlynárčekMFP94132110
52.Tomáš FeherviziAkademik °96 (A)94131820
53.Juraj SvintekGreen Team94132120
54.Michal BuflaFK Leňochod Bratislava85131500
55.Martin IdlbekFresh and Funny8513810
56.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava76131110
57.Michael MiznerFresh and Funny67131022
58.Joao MatosNFA Bratislava (B)5813910
59.Viliam TomovičLoosers49131610
60.Javier López GimenezNFA Bratislava (B)31013910
61.Giacomo BonifaziNFA Bratislava (B)111121200
62.Mário BédyTehelné Pole57121800
63.Matej MoravskýFC 5ržalka48121800
64.Andrej JavorskýMFP48121920
65.Krížik SamuelAkademik °96 (A)101111300
66.Marián VargaMFP92111900
67.Lubomír NagyGreen Team74111500
68.Adrián SabolFresh and Funny74111100
69.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)7411610
70.Frederico GomesNFA Bratislava (B)65112000
71.Branislav BernatAkademik °96 (A)65111210
72.Roman MudrochFC Klinger Bratislava65111810
73.Peter VerdunFresh and Funny5611820
74.David SlamkaTehelné Pole82101710
75.Peter MunkFK Inter Bratislava73101200
76.Tomáš KandraAkademik °96 (A)64101100
77.Pavol MarkovičFK Inter Bratislava64101201
78.Miroslav FoltánBanana Boys46101100
79.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto46102010
80.Federico Maria MartelliNFA Bratislava (B)46101120
81.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava5491100
82.David JurkechEuqipo United5491800
83.Ján PopluhárFC 5ržalka5491710
84.Erik NémethIndependiente Racing Club (B)4591900
85.Ľuboš CigánikMFP718800
86.Lukáš BučkoLoosers7181510
87.Marek ViktorínLoosers6281600
88.Matej Toman1.FC Pressburg (A)628500
89.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)628900
90.Ján PáleníkFK Inter Bratislava628710
91.Marián MišovičFK Inter Bratislava628820
92.Peter LackoTehelné Pole5381910
93.Boris BelanGreen Team5381310
94.Ján RusnákFK Inter Bratislava448700
95.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)4481200
96.Luboš TurcanikAFC Horden4481510
97.Dušan GašparovičMFP4481610
98.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava448920
99.Matej OtrubaFK Inter Bratislava (B)3581800
100.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava3581100
101.Ivan MichálekFC 5ržalka3581310
102.Roman FraňoBanana Boys (B)3581520
103.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci2681621
104.Telmo CalhauNFA Bratislava (B)617300
105.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava617701
106.Ondrej OraveczLoosers5272100
107.Lucas AndodyFresh and Funny527800
108.Giorgio TattaNFA Bratislava (B)4371610
109.Adrian Lopez GimenezNFA Bratislava (B)4371211
110.Peter JoščákTehelné Pole3471000
111.Marián LaščiakAkademik °96 (A)2571010
112.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)2571310
113.Roman CigánikMFP1672100
114.Peter ČačíkAkademik °96 (A)1671710
115.Anton SzepesiAFK Staré Mesto516700
116.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)5161100
117.Martin DrobnýTehelné Pole4261900
118.Dominik MartinkovičMFP426600
119.Stanislav MikuličFC 5ržalka4261410
120.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)3361510
121.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)336510
122.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)3361410
123.Alvaro CorreiaNFA Bratislava (B)3361450
124.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava2461010
125.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava246810
126.Alexej BenedekFK Leňochod Bratislava1561000
127.Vladimír PetrovičAkademik °96 (A)0661600
128.Milan DvorskýAFK Staré Mesto0662110
129.Michal MalýFresh and Funny4151100
130.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)415400
131.Šimon KubranPraetors mEleven (B)415410
132.Juraj PalffyAFK Staré Mesto3251800
133.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)325100
134.Peter KissFresh and Funny325300
135.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)325200
136.Miloslav KollarFresh and Funny3251100
137.Daniel PodhorecAFC Horden325310
138.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)3251210
139.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava235600
140.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava235100
141.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)235510
142.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava2351110
143.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava1451200
144.Tomáš RunaFK Inter Bratislava0551100
145.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)055500
146.Róbert PolnišerMFP404900
147.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)3141110
148.Marek GregorFC 5ržalka3141510
149.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (A)2241100
150.Lukáš MundokEuqipo United2242100
151.Peter PikáliFC 5ržalka2241400
152.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)224200
153.Peter VančoFC Klinger Bratislava224300
154.Francisco Rodriguez FernandezNFA Bratislava (B)2241200
155.Daniel ŠkatuľárAkademik °96 (A)224910
156.Tomáš DittingerIndependiente Racing Club (B)224710
157.Peter TomašekNFA Bratislava (B)224610
158.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)224720
159.Martin MihálFK Inter Bratislava134510
160.Andrej GamanGreen Team1341610
161.Martin MedoFresh and Funny134510
162.Rastislav TóthMFP1342010
163.Peter KrížanEuqipo United0441710
164.Eduardo Alonso Duran AlonsoNFA Bratislava (B)303200
165.Patrik ŘehořkaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)3031200
166.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava303710
167.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)303710
168.Ľuboš TóthMFP2131600
169.Matej AmrichEuqipo United213600
170.Ján Rechtoríkbez klubovej príslušnosti213400
171.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava213700
172.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava213500
173.Juraj ReháčekFK Leňochod Bratislava213500
174.Ján ČepecFresh and Funny123300
175.Juraj BeganEuqipo United123900
176.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)123210
177.Antonio Jesus Morales MoralesNFA Bratislava (B)123310
178.Tomáš DrozdGreen Team123910
179.Adam FroncTehelné Pole123310
180.Oskar JakubíkTehelné Pole1231521
181.Roman WeberBanana Boys0332100
182.Libor KarabaAkademik °96 (A)0331500
183.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava0331600
184.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava033910
185.Tomáš LebwohlLoosers0331420
186.Peter HanuskaFresh and Funny0331771
187.David JantolakGreen Team2021200
188.Matej Rajniakbez klubovej príslušnosti202200
189.Martin DominEuqipo United202200
190.Michal AnkhelyiEngerau Boys2021700
191.Peter Murín1.FC Pressburg (B)202710
192.Robert Szep1.FC Pressburg (A)112400
193.Michal BeganEuqipo United1121600
194.Marek GregušRacing Club (A)112100
195.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)112300
196.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava112100
197.Tomáš TrusikEuqipo United112300
198.Yevgeni SkribovskyNFA Bratislava (B)112500
199.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)112210
200.Jakub HanúsekTehelné Pole022900
201.Erik StankoHSP Hemerhoidi022100
202.Marek HríbFC 5ržalka0221801
203.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (A)0221911
204.Juraj KuchárRacing Club (A)101300
205.Patrik DolinskyFC Klinger Bratislava101200
206.Peter BenkoFC Klinger Bratislava101400
207.Michal RehákEuqipo United101610
208.Lukáš Gašparíkbez klubovej príslušnosti101410
209.Filip KristFC Klinger Bratislava011100
210.Igor Mérybez klubovej príslušnosti011100
211.Juraj KurucárFK Inter Bratislava (B)011400
212.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava0111400
213.Marcel KušnírLoosers0111000
214.Tomáš ProvazníkBanana Boys (B)011100
215.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava011900
216.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava0111610
217.Daniel KastlEngerau Boys011210
218.Antonio SanasiNFA Bratislava (B)011410
219.Martin AdámikFK Inter Bratislava000300
220.Vačko MatejTehelné Pole000100
221.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)000200
222.Roman BabockýTehelné Pole000400
223.David Ortiz DavilaNFA Bratislava (B)000800
224.David Piñeiro de la IglesiaNFA Bratislava (B)000200
225.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava000200
226.Marek GreifLoosers0001100
227.Ján KohútTehelné Pole000500
228.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)000100
229.Damir BulićFK Leňochod Bratislava000400
230.Dario SangrigoliRacing Club (A)000200
231.Pablo Calvera AllueNFA Bratislava (B)000200
232.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (B)000100
233.Ondrej Lorinczbez klubovej príslušnosti000500
234.Marián PolákFC Klinger Bratislava000200
235.Anton HankoEuqipo United000500
236.Kristián ŠtefanovičFresh and Funny000300
237.Milan SapíkNFA Bratislava (B)000100
238.Ladislav Forgáchbez klubovej príslušnosti000100
239.Ladislav ŽelinskýMFP000300
240.Róbetr KakašTehelné Pole000100
241.Daniel JanicekEuqipo United000200
242.Martin ŠtefánikRacing Club (A)000100
243.Anton GregušFK Inter Bratislava0002000
244.Andrej GranecAFK Staré Mesto000600
245.Jakub BorišinecIndependiente Racing Club (B)0001400
246.Tomáš Jankobez klubovej príslušnosti000100
247.Lukáš FučelaRacing Club (A)000600
248.Marián MunkaRacing Club (A)000300
249.Milan MockoEuqipo United000100
250.Ivan PopulovBanana Boys000100
251.Martin Lacobez klubovej príslušnosti000100
252.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)000100
253.Juraj BučkoTehelné Pole000200
254.Martin NiščákAkademik °96 (A)000100
255.Dominik Podhajeczky4 FUN Futsal Team (A)000700
256.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava000200
257.Peter KunzoTehelné Pole000200
258.Tomáš PavlenkoLoosers000100
259.Vladimír MiklovičAkademik °96 (A)000100
260.Marek BudaRacing Club (A)000200
261.Peter FöldešiLoosers000700
262.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava000300
263.Tomáš HargašFK Leňochod Bratislava000500
264.Daniel BortelIndependiente Racing Club (B)000100
265.Marek Šmidovičbez klubovej príslušnosti000100
266.Rastislav HirjaAFK Staré Mesto000600
267.Tomáš Sninčákbez klubovej príslušnosti000210
268.Michal TvrzickýWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000110
269.Mehmat AksacNFA Bratislava (B)0001210
270.Alejandro Lamarca FelicesNFA Bratislava (B)000810
271.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava0001510
272.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava000210