3. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 7. kola nadstavby

11.05.2019 08:10
Tehelné Pole × AFK Staré Mesto
7 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

11.05.2019 12:30
Euqipo United × MFP
3 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 11:30
FK Leňochod Bratislava × Loosers
2 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 12:20
FK Inter Bratislavia (B) × 1.FC Pressburg (B)
1 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 13:10
Independiente Racing Club (B) × Akademik °96 (B)
7 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:00
FC Klinger Bratislava × FC 5ržalka
3 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 14:50
Green Team × Fresh and Funny
10 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 20:40
Banana Boys × NFA Bratislava (B)
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 22 19 1 2 139 : 32 58 +107
2. NFA Bratislava (B) 22 16 2 4 84 : 39 50 +45
3. Fresh and Funny 22 14 2 6 85 : 70 44 +15
4. 1.FC Pressburg (B) 22 14 0 8 96 : 72 42 +24
5. Loosers 22 12 1 9 60 : 66 37 -6
6. FK Leňochod Bratislava 22 10 3 9 70 : 56 33 +14
7. FK Inter Bratislavia (B) 22 9 2 11 63 : 63 29 0
8. Green Team 22 9 1 12 74 : 93 28 -19
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Independiente Racing Club (B) 22 11 2 9 77 : 67 35 +10
2. Akademik °96 (B) 22 10 3 9 68 : 61 33 +7
3. MFP 22 9 4 9 65 : 75 31 -10
4. FC 5ržalka 22 9 3 10 55 : 48 30 +7
5. FC Klinger Bratislava 22 5 5 12 54 : 107 20 -53
6. Tehelné Pole 22 6 1 15 69 : 84 19 -15
7. AFK Staré Mesto 22 6 1 15 65 : 94 19 -29
8. Euqipo United 22 1 1 20 39 : 136 4 -97
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 15 13 1 1 94 : 21 40 +73
2. NFA Bratislava (B) 15 12 1 2 55 : 21 37 +34
3. Fresh and Funny 15 11 2 2 68 : 35 35 +33
4. 1.FC Pressburg (B) 15 10 0 5 66 : 44 30 +22
5. Loosers 15 10 0 5 40 : 37 30 +3
6. FK Inter Bratislavia (B) 15 7 2 6 51 : 36 23 +15
7. Green Team 15 7 1 7 47 : 55 22 -8
8. FK Leňochod Bratislava 15 6 3 6 44 : 36 21 +8
9. Independiente Racing Club (B) 15 6 2 7 40 : 52 20 -12
10. Akademik °96 (B) 15 5 2 8 43 : 45 17 -2
11. AFK Staré Mesto 15 5 1 9 42 : 59 16 -17
12. FC 5ržalka 15 4 3 8 29 : 34 15 -5
13. MFP 15 4 3 8 39 : 58 15 -19
14. FC Klinger Bratislava 15 3 5 7 31 : 69 14 -38
15. Tehelné Pole 15 3 1 11 39 : 56 10 -17
16. Euqipo United 15 0 1 14 21 : 91 1 -70

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Michal PopulovFK Inter Bratislava (A)2827552110
2.Ján FašungBanana Boys318392010
3.Tomáš PatačLoosers2018382100
4.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)1719361400
5.Marián KerestešTehelné Pole2411351810
6.Michal ČiernyBanana Boys1617332110
7.Ondrej KordošBanana Boys1517322020
8.Patrik HupkaUnited1912311900
9.Peter AugustinBanana Boys227291200
10.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto208281900
11.Tomáš JevčikNFA1710271700
12.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)1512271330
13.Marek ZechmeisterBanana Boys1314271601
14.František GörnerLoosers187251800
15.Michal VrábelGreen Team1015252020
16.Michal HrazdílekFresh and Funny204241030
17.Martin PernišAFK Staré Mesto168242130
18.Tomáš BauerFC 5ržalka138211720
19.Sebastian WoltemarFresh and Funny129211430
20.Alexander BerekFresh and Funny714211510
21.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)155201200
22.Jozef LabasEuqipo United1010201940
23.Milan DrahošFC 5ržalka145192200
24.Andrej CsibaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)126182010
25.Rastislav FazikaGreen Team108181710
26.Filip MáyerLoosers99182110
27.Marek BorikAFK Staré Mesto711181700
28.Róbert PolcMFP143171600
29.David FlorNFA143171120
30.Martin HekelGreen Team125171751
31.Patrik BellayFK Inter Bratislava (A)116171410
32.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava98171910
33.Matej KučíkRacing Club89171810
34.Michal KovarovičMFP413172200
35.Branislav MarkovičEngerau Boys BPN PFA 94 (C)106161100
36.Ján SchmogerGreen Team96152200
37.David VargaTehelné Pole96151800
38.Peter BartalošLoosers87152110
39.Ján ZorňanGreen Team78152010
40.Michal KardošFresh and Funny312152031
41.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)213151401
42.Vladimír PozníkRacing Club122141900
43.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava104141800
44.Martin KsinanAFC Horden104141630
45.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)95142000
46.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (A)77141810
47.Tomáš JaníčekTehelné Pole59141800
48.Jan NovakAFK Staré Mesto59141610
49.Peter PopluhárFC 5ržalka59142110
50.Andrej SlíšBanana Boys410141720
51.Michal MlynárčekMFP94132110
52.Tomáš FeherviziAkademik Engerau94131920
53.Juraj SvintekGreen Team94132120
54.Michal BuflaFK Leňochod Bratislava85131700
55.Martin IdlbekFresh and Funny8513810
56.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava76131110
57.Michael MiznerFresh and Funny67131022
58.Joao MatosNFA5813910
59.Viliam TomovičLoosers49131610
60.Javier López GimenezNFA31013910
61.Giacomo BonifaziNFA111121200
62.Mário BédyTehelné Pole57121900
63.Matej MoravskýFC 5ržalka48121800
64.Andrej JavorskýMFP48121920
65.Krížik SamuelAkademik Engerau101111400
66.Marián VargaMFP92111900
67.Lubomír NagyGreen Team74111500
68.Adrián SabolFresh and Funny74111100
69.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)7411610
70.Frederico GomesNFA65112000
71.Branislav BernatAkademik Engerau65111210
72.Roman MudrochFC Klinger Bratislava65111810
73.Peter VerdunFresh and Funny5611820
74.David SlamkaTehelné Pole82101810
75.Peter MunkFK Inter Bratislava (A)73101200
76.Tomáš KandraAkademik Engerau64101200
77.Pavol MarkovičFK Inter Bratislava (A)64101201
78.Miroslav Foltánbez klubovej príslušnosti46101100
79.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto46102110
80.Federico Maria MartelliNFA46101120
81.David JurkechEuqipo United5491800
82.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava5491100
83.Ján PopluhárFC 5ržalka5491710
84.Erik NémethRacing Club4592000
85.Ľuboš CigánikMFP718800
86.Lukáš BučkoLoosers7181510
87.Marek ViktorínLoosers6281600
88.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)628900
89.Matej Toman1.FC Pressburg (A)628500
90.Ján PáleníkFK Inter Bratislava (A)628710
91.Marián MišovičFK Inter Bratislava (A)628820
92.Boris BelanGreen Team5381310
93.Peter LackoTehelné Pole5382010
94.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)4481200
95.Ján RusnákFK Inter Bratislava (A)448700
96.Luboš TurcanikAFC Horden4481510
97.Dušan GašparovičMFP4481610
98.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava448920
99.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava3581300
100.Matej OtrubaFK Inter Bratislava (A)3581800
101.Ivan MichálekFC 5ržalka3581310
102.Roman FraňoFK Inter Bratislava (A)3581620
103.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci2681721
104.Telmo CalhauNFA617300
105.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava617701
106.Lucas AndodyFresh and Funny527800
107.Ondrej OraveczLoosers5272100
108.Giorgio TattaNFA4371610
109.Adrian Lopez GimenezNFA4371211
110.Peter JoščákTehelné Pole3471100
111.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)2571310
112.Marián LaščiakAkademik Engerau2571110
113.Roman CigánikMFP1672100
114.Peter ČačíkAkademik Engerau1671810
115.Anton SzepesiAFK Staré Mesto516800
116.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)5161100
117.Dominik MartinkovičMFP426600
118.Martin DrobnýTehelné Pole4262000
119.Stanislav MikuličFC 5ržalka4261410
120.Milos MarkoRacing Club336510
121.Branislav JursaRacing Club3361510
122.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)3361510
123.Alvaro CorreiaNFA3361450
124.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava246810
125.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava2461110
126.Alexej BenedekFK Leňochod Bratislava1561000
127.Vladimír PetrovičAkademik Engerau0661600
128.Milan DvorskýAFK Staré Mesto0662210
129.Michal MalýFresh and Funny4151100
130.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)415400
131.Šimon KubranPraetors mEleven (B)415410
132.Miloslav KollarFresh and Funny3251100
133.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)325100
134.Peter KissFresh and Funny325300
135.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)325200
136.Juraj PalffyAFK Staré Mesto3251800
137.Daniel PodhorecAFC Horden325310
138.Ľubomír HirschRacing Club3251310
139.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava (A)235100
140.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava235600
141.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (A)2351110
142.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)235510
143.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava1451200
144.Tomáš RunaFK Inter Bratislava (A)0551100
145.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)055500
146.Róbert PolnišerMFP404900
147.Juraj PolakRacing Club3141110
148.Marek GregorFC 5ržalka3141510
149.Lukáš MundokEuqipo United2242100
150.Peter PikáliFC 5ržalka2241400
151.Daniel ŠtrbaAkademik Engerau2241200
152.Peter VančoFC Klinger Bratislava224300
153.Francisco Rodriguez FernandezNFA2241300
154.Tomáš ObertRacing Club224200
155.Daniel ŠkatuľárAkademik Engerau2241010
156.Tomáš DittingerRacing Club224810
157.Peter TomašekNFA224610
158.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)224720
159.Martin MedoFresh and Funny134510
160.Martin MihálFK Inter Bratislava (A)134510
161.Andrej GamanGreen Team1341610
162.Rastislav TóthMFP1342010
163.Peter KrížanEuqipo United0441710
164.Patrik ŘehořkaFC BPN EB PFA 94 (B)3031200
165.Eduardo Alonso Duran AlonsoNFA303200
166.Peter ŠedíkRacing Club303810
167.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava303710
168.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava213500
169.Juraj ReháčekFK Leňochod Bratislava213600
170.Ján Rechtoríkbez klubovej príslušnosti213400
171.Ľuboš TóthMFP2131600
172.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava (A)213700
173.Matej AmrichEuqipo United213600
174.Juraj BeganEuqipo United123900
175.Ján ČepecFresh and Funny123300
176.Michal Drinkabez klubovej príslušnosti123210
177.Adam FroncTehelné Pole123310
178.Antonio Jesus Morales MoralesNFA123310
179.Tomáš DrozdGreen Team123910
180.Oskar JakubíkTehelné Pole1231621
181.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava0331800
182.Libor KarabaAkademik Engerau0331500
183.Roman WeberBanana Boys0332200
184.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava033910
185.Tomáš LebwohlLoosers0331420
186.Peter HanuskaFresh and Funny0331771
187.Michal AnkhelyiEngerau Boys BPN PFA 94 (C)2021700
188.Martin DominEuqipo United202200
189.David JantolakGreen Team2021200
190.Matej Rajniakbez klubovej príslušnosti202200
191.Peter Murín1.FC Pressburg (B)202710
192.Pavel HaulíkFC Klinger Bratislava112100
193.Yevgeni SkribovskyNFA112500
194.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)112300
195.Marek Gregušbez klubovej príslušnosti112100
196.Michal BeganEuqipo United1121600
197.Robert Szep1.FC Pressburg (B)112400
198.Tomáš TrusikEuqipo United112300
199.Ľubomír SomolayRacing Club112210
200.Jakub HanúsekTehelné Pole0221000
201.Erik StankoHSP Hemerhoidi022100
202.Marek HríbFC 5ržalka0221801
203.Jozef PodhájeczkýAkademik Engerau0222011
204.Peter BenkoFC Klinger Bratislava101400
205.Patrik DolinskyFC Klinger Bratislava101200
206.Juraj KuchárFCK Minimax Bratislava (B)101300
207.Lukáš Gašparíkbez klubovej príslušnosti101410
208.Michal RehákEuqipo United101610
209.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava0111500
210.Juraj KurucárFK Inter Bratislava (A)011400
211.Marcel KušnírLoosers0111000
212.Tomáš ProvazníkFK Inter Bratislava (A)011200
213.Filip KristFC Klinger Bratislava011100
214.Igor Mérybez klubovej príslušnosti011100
215.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava011900
216.Antonio SanasiNFA011410
217.Daniel KastlEngerau Boys BPN PFA 94 (C)011210
218.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava0111810
219.Martin AdámikFK Inter Bratislava (A)000300
220.Vačko MatejTehelné Pole000100
221.Peter ValachRacing Club000200
222.Roman BabockýTehelné Pole000400
223.David Ortiz DavilaNFA000800
224.David Piñeiro de la IglesiaNFA000200
225.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)000200
226.Marek GreifLoosers0001100
227.Ján KohútTehelné Pole000500
228.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)000100
229.Damir BulićFK Leňochod Bratislava000400
230.Dario SangrigoliRacing Club000200
231.Pablo Calvera AllueNFA000200
232.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (A)000100
233.Ondrej Lorinczbez klubovej príslušnosti000600
234.Marián PolákFC Klinger Bratislava000200
235.Anton HankoEuqipo United000500
236.Kristián ŠtefanovičFresh and Funny000300
237.Milan SapíkNFA000100
238.Ladislav Forgáchbez klubovej príslušnosti000100
239.Ladislav ŽelinskýMFP000300
240.Róbetr KakašTehelné Pole000100
241.Daniel JanicekEuqipo United000200
242.Martin ŠtefánikRacing Club000100
243.Anton GregušFK Inter Bratislava (A)0002000
244.Andrej GranecAFK Staré Mesto000600
245.Jakub BorišinecRacing Club0001500
246.Tomáš Jankobez klubovej príslušnosti000100
247.Lukáš FučelaRacing Club000600
248.Marián MunkaRacing Club000300
249.Milan MockoEuqipo United000100
250.Ivan PopulovFK Inter Bratislava (A)000100
251.Martin Lacobez klubovej príslušnosti000100
252.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)000100
253.Juraj BučkoTehelné Pole000200
254.Martin Niščákbez klubovej príslušnosti000100
255.Dominik PodhajeczkyPinerola FA (A)000700
256.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava (A)000200
257.Peter KunzoTehelné Pole000200
258.Tomáš PavlenkoLoosers000100
259.Vladimír Miklovičbez klubovej príslušnosti000100
260.Marek BudaRacing Club000200
261.Peter FöldešiLoosers000700
262.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava (A)000300
263.Tomáš HargašFK Leňochod Bratislava000600
264.Daniel BortelRacing Club000100
265.Marek Šmidovičbez klubovej príslušnosti000100
266.Rastislav HirjaAFK Staré Mesto000600
267.Tomáš Sninčákbez klubovej príslušnosti000210
268.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava000210
269.Alejandro Lamarca FelicesNFA000810
270.Michal TvrzickýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000110
271.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (A)0001510
272.Mehmat AksacNFA0001210