3. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 5. kola nadstavby

13.04.2019 09:00
PKE-M Bratislava (C) × Fresh and Funny
6 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

13.04.2019 09:50
FK Leňochod Bratislava × FK Inter Bratislava (B)
2 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Elán

13.04.2019 10:40
Independiente Racing Club (B) × FC 5ržalka
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

13.04.2019 11:30
Tehelné Pole × MFP
2 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

14.04.2019 12:40
Banana Boys × 1.FC Pressburg (B)
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

14.04.2019 13:30
Akademik °96 (B) × AFK Staré Mesto
3 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

14.04.2019 14:20
Euqipo United × FC Klinger Bratislava
3 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

04.05.2019 16:10
Green Team × Loosers
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 20 17 1 2 126 : 30 52 +96
2. PKE-M Bratislava (C) 19 15 2 2 73 : 27 47 +46
3. Fresh and Funny 20 14 2 4 83 : 53 44 +30
4. 1.FC Pressburg (B) 20 12 0 8 81 : 67 36 +14
5. Loosers 19 10 1 8 50 : 57 31 -7
6. FK Leňochod Bratislava 20 9 3 8 63 : 51 30 +12
7. FK Inter Bratislava (B) 20 8 2 10 58 : 54 26 +4
8. Green Team 18 8 1 9 56 : 71 25 -15
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Akademik °96 (B) 20 9 3 8 63 : 53 30 +10
2. Independiente Racing Club (B) 20 9 2 9 62 : 64 29 -2
3. MFP 20 7 4 9 55 : 70 25 -15
4. FC 5ržalka 20 7 3 10 44 : 45 24 -1
5. FC Klinger Bratislava 20 5 5 10 49 : 94 20 -45
6. AFK Staré Mesto 20 6 1 13 59 : 79 19 -20
7. Tehelné Pole 20 5 1 14 62 : 76 16 -14
8. Euqipo United 20 1 1 18 35 : 128 4 -93
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 15 13 1 1 94 : 21 40 +73
2. PKE-M Bratislava (C) 15 12 1 2 55 : 21 37 +34
3. Fresh and Funny 15 11 2 2 68 : 35 35 +33
4. 1.FC Pressburg (B) 15 10 0 5 66 : 44 30 +22
5. Loosers 15 10 0 5 40 : 37 30 +3
6. FK Inter Bratislava (B) 15 7 2 6 51 : 36 23 +15
7. Green Team 15 7 1 7 47 : 55 22 -8
8. FK Leňochod Bratislava 15 6 3 6 44 : 36 21 +8
9. Independiente Racing Club (B) 15 6 2 7 40 : 52 20 -12
10. Akademik °96 (B) 15 5 2 8 43 : 45 17 -2
11. AFK Staré Mesto 15 5 1 9 42 : 59 16 -17
12. FC 5ržalka 15 4 3 8 29 : 34 15 -5
13. MFP 15 4 3 8 39 : 58 15 -19
14. FC Klinger Bratislava 15 3 5 7 31 : 69 14 -38
15. Tehelné Pole 15 3 1 11 39 : 56 10 -17
16. Euqipo United 15 0 1 14 21 : 91 1 -70

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Michal PopulovBanana Boys25255010
2.Ján FašungBanana Boys3183910
3.Michal ČiernyBanana Boys15173210
4.Marián KerestešTehelné Pole20113110
5.Andrej Ivan1.FC Pressburg (B)15163100
6.Tomáš PatačLoosers16143000
7.Patrik HupkaFC Klinger Bratislava19102900
8.Ondrej KordošBanana Boys13142720
9.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto1972600
10.Michal HrazdílekFresh and Funny2042430
11.Michal VrábelGreen Team9152420
12.František GörnerFK Leňochod Bratislava1762300
13.Peter AugustinBanana Boys1672300
14.Marek ZechmeisterBanana Boys13102301
15.Martin PernišAFK Staré Mesto1482230
16.Sebastian WoltemarFresh and Funny1292130
17.Alexander BerekFresh and Funny7142110
18.Tomáš JevčikPKE-M Bratislava (B)1372000
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1451900
20.Jozef LabasEuqipo United9101940
21.Andrej CsibaAkademik °96 (B)1261810
22.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)1081820
23.Milan DrahošFC 5ržalka1431700
24.Patrik BellayFK Inter Bratislava (B)1161710
25.Tomáš DebnárFK Leňochod Bratislava881610
26.Marek BorikAFK Staré Mesto791600
27.David FlorPKE-M Bratislava (C)1231510
28.Martin HekelGreen Team1141541
29.Tomáš BauerFC 5ržalka1051520
30.Filip MáyerLoosers781510
31.Michal KardošFresh and Funny3121531
32.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)2131501
33.David VargaTehelné Pole951400
34.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)681410
35.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)1121300
36.Róbert PolcMFP1031300
37.Michal MlynárčekMFP941310
38.Martin KsinanEuqipo United941330
39.Martin IdlbekFresh and Funny851310
40.Branislav MarkovičAkademik °96 (B)761300
41.Tomáš FerenčákFK Leňochod Bratislava761310
42.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)671310
43.Michael MiznerFresh and Funny671322
44.Jan NovakAFK Staré Mesto581310
45.Viliam TomovičLoosers491310
46.Michal KovarovičMFP3101300
47.Javier López GimenezPKE-M Bratislava (C)3101310
48.Andrej SlíšBanana Boys3101310
49.Giacomo BonifaziPKE-M Bratislava (C)1111200
50.Peter BartalošLoosers661200
51.Tomáš JaníčekTehelné Pole571200
52.Mário BédyTehelné Pole571200
53.Joao MatosPKE-M Bratislava (C)571210
54.Krížik SamuelAkademik °96 (B)1011100
55.Marian MorgensteinFK Leňochod Bratislava831100
56.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)831120
57.Adrián SabolFresh and Funny741100
58.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)741100
59.Rastislav FazikaGreen Team741110
60.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)741110
61.Roman MudrochFC Klinger Bratislava651100
62.Branislav BernatAkademik °96 (B)651110
63.Ján ZorňanGreen Team471110
64.Peter PopluhárFC 5ržalka381110
65.Marián VargaMFP911000
66.Juraj SvintekGreen Team911020
67.David SlamkaTehelné Pole821010
68.Tomáš KandraAkademik °96 (B)641000
69.Michal BuflaFK Leňochod Bratislava641000
70.Pavol MarkovičFK Inter Bratislava (B)641001
71.Frederico GomesPKE-M Bratislava (C)551000
72.Miroslav FoltánBanana Boys461000
73.Federico Maria MartelliPKE-M Bratislava (C)461020
74.Matej MoravskýFC 5ržalka371000
75.Ján SchmogerGreen Team63900
76.Juraj BeníkFC Klinger Bratislava54900
77.Peter VerdunFresh and Funny54920
78.Andrej JavorskýMFP45920
79.Marek ViktorínLoosers62800
80.Richard Roszbeck1.FC Pressburg (A)62800
81.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)62800
82.Ján PáleníkFK Inter Bratislava62810
83.Marián MišovičFK Inter Bratislava62820
84.David JurkechEuqipo United53800
85.Dušan GašparovičMFP44810
86.Tomáš KlinkoFC Klinger Bratislava44820
87.Erik NémethIndependiente Racing Club (B)35800
88.Martin LuknárFK Leňochod Bratislava35800
89.Lubomir PrieloznyAFK Staré Mesto26810
90.Lucas AndodyFresh and Funny52700
91.Ondrej OraveczLoosers52700
92.Ján RusnákFK Inter Bratislava43700
93.Giorgio TattaPKE-M Bratislava (C)43710
94.Adrian Lopez GimenezPKE-M Bratislava (C)43711
95.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)34700
96.Matej OtrubaFK Inter Bratislava (B)34700
97.Roman FraňoBanana Boys34720
98.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)25710
99.Ivan MichálekFC 5ržalka25710
100.Lukáš BučkoLoosers60610
101.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)51600
102.Ľuboš CigánikMFP51600
103.Dominik MartinkovičMFP42600
104.Martin DrobnýTehelné Pole42600
105.Peter LackoTehelné Pole42610
106.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)33610
107.Luboš TurcaniEuqipo United33610
108.Ján PopluhárFC 5ržalka33610
109.Alvaro CorreiaPKE-M Bratislava (C)33630
110.Šimon ŠepitkaIndependiente Racing Club (B)24621
111.Marián LaščiakAkademik °96 (B)15610
112.Peter ČačíkAkademik °96 (B)15610
113.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)06600
114.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)41500
115.Šimon KubranRacing Club (A)41510
116.Peter KissFresh and Funny32500
117.Lubomír NagyGreen Team32500
118.Miloslav KollarFresh and Funny32500
119.Boris BelanGreen Team32500
120.Matej Toman1.FC Pressburg (A)32500
121.Juraj PalffyAFK Staré Mesto32500
122.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)32510
123.Stanislav MikuličFC 5ržalka32510
124.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava23500
125.Michal ŽilinčárFC Klinger Bratislava23500
126.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)23510
127.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)23510
128.Alexej BenedekFK Leňochod Bratislava14500
129.Slavomír TrnkócyFC Klinger Bratislava14500
130.Peter JoščákTehelné Pole14500
131.Roman CigánikMFP05500
132.Tomáš RunaFK Inter Bratislava05500
133.Milan DvorskýAFK Staré Mesto05510
134.Anton SzepesiAFK Staré Mesto40400
135.Róbert PolnišerMFP40400
136.Telmo CalhauPKE-M Bratislava (C)40400
137.Peter KoštivalFC Klinger Bratislava40401
138.Juraj PolakIndependiente Racing Club (B)31410
139.Marek GregorFC 5ržalka31410
140.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)22400
141.Peter PikáliFC 5ržalka22400
142.Lukáš MundokEuqipo United22400
143.Francisco Rodriguez FernandezIndependiente Racing Club (B)22400
144.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)22400
145.Peter VančoFC Klinger Bratislava22400
146.Daniel ŠkatuľárAkademik °96 (B)22410
147.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)22420
148.Ľubomír MatisFK Leňochod Bratislava13410
149.Martin MedoFresh and Funny13410
150.Peter KrížanEuqipo United04410
151.Eduardo Alonso Duran AlonsoPKE-M Bratislava (C)30300
152.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)30310
153.Vladimír ŠimčákFC Klinger Bratislava30310
154.Matej AmrichEuqipo United21300
155.Ján RechtoríkMFP21300
156.Juraj ReháčekFK Leňochod Bratislava21300
157.Michal MalýFresh and Funny21300
158.Peter TomašekPKE-M Bratislava (C)21300
159.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)21300
160.Lukáš DebnárFK Leňochod Bratislava21300
161.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)21310
162.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)12300
163.Ján ČepecFresh and Funny12300
164.Michal Drinka1.FC Pressburg (B)12310
165.Andrej GamanGreen Team12310
166.Tomáš DrozdGreen Team12310
167.Adam FroncTehelné Pole12310
168.Oskar JakubíkTehelné Pole12321
169.Roman WeberBanana Boys03300
170.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)03300
171.Tomáš DušičkaFK Leňochod Bratislava03300
172.Libor KarabaAkademik °96 (B)03300
173.Kamil KeketiFC Klinger Bratislava03310
174.Rastislav BátoraFC Klinger Bratislava03310
175.Tomáš LebwohlLoosers03320
176.Peter HanuskaFresh and Funny03371
177.Matej RajniakAkademik °96 (B)20200
178.Martin DominEuqipo United20200
179.Michal AnkhelyiFK Inter Bratislava (B)20200
180.Patrik ŘehořkaFK Inter Bratislava (B)20200
181.Peter Murín1.FC Pressburg (B)20210
182.Tomáš TrusikEuqipo United11200
183.Igor Vacho1.FC Pressburg (B)11200
184.Michal BeganEuqipo United11200
185.Robert Szep1.FC Pressburg (A)11200
186.Marek GregušRacing Club (A)11200
187.Ľuboš TóthMFP11200
188.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)11210
189.Jakub HanúsekTehelné Pole02200
190.Erik StankoPKE-M Bratislava (B)02200
191.Rastislav TóthMFP02200
192.Tomáš DittingerIndependiente Racing Club (B)02210
193.Martin MihálFK Inter Bratislava02210
194.Marek HríbFC 5ržalka02201
195.David JantolakGreen Team10100
196.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava10100
197.Patrik DolinskyFC Klinger Bratislava10100
198.Peter BenkoFC Klinger Bratislava10100
199.Juraj KuchárRacing Club (A)10100
200.Lukáš GašparíkFK Leňochod Bratislava10110
201.Michal RehákEuqipo United10110
202.Igor MéryFK Inter Bratislava (B)01100
203.Tomáš ProvazníkBanana Boys01100
204.Marcel KušnírLoosers01100
205.Tomáš BenianFK Leňochod Bratislava01100
206.Juraj BeganEuqipo United01100
207.Filip KristFC Klinger Bratislava01100
208.Juraj KurucárFK Inter Bratislava (B)01100
209.Michal MarendiakFC Klinger Bratislava01100
210.Antonio SanasiPKE-M Bratislava (C)01110
211.Daniel KastlAkademik °96 (B)01110
212.Tomáš HálFK Leňochod Bratislava01110
213.Antonio Jesus Morales MoralesPKE-M Bratislava (C)01110
214.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (B)01111
215.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)00010
216.Alejandro Lamarca FelicesPKE-M Bratislava (C)00010
217.Michal TvrzickýGreen Team00010
218.Miroslav KollárikFC Klinger Bratislava00010
219.Tomáš SninčákMFP00010