Bratislavský pohár

Zápasy o Bratislavský pohár

03.03.2019 16:30
Praetors Bratislava × ŠK Slovan Bratislava
0 : 5
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

03.03.2019 17:20
Semic Bratislava × FK Šport Bratislava
2 : 0
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

03.03.2019 18:10
Arsenal EC × PKE-M Bratislava
4 : 6
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

03.03.2019 19:00
Čekan Mekenroff 1897 × FC Chaos AK 47
2 : 4
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

18.04.2019 18:10
PKE-M Bratislava × FC Chaos AK 47
3 : 6
odohratý zápas semifinále ŠH FTVŠ

18.04.2019 19:00
Semic Bratislava × ŠK Slovan Bratislava
2 : 7
odohratý zápas semifinále ŠH FTVŠ

09.05.2019 18:40
PKE-M Bratislava × Semic Bratislava
7 : 6
odohratý zápas o 3. miesto HANT arena

09.05.2019 20:00
FC Chaos AK 47 × ŠK Slovan Bratislava
1 : 8
odohratý zápas finále HANT arena

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Kristián MolnárPKE-M Bratislava (A)54900
2.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)45900
3.Peter ImrichPKE-M Bratislava (A)51600
4.Gullar AndrejFC Chaos AK 47 (A)23500
5.Matúš Genčúr4FSC FTVŠ UK (B)40400
6.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)22400
7.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)22400
8.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (B)13400
9.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)13400
10.Juraj VišváderŠK Slovan Bratislava (B)30300
11.Dominik KračkoPKE-M Bratislava (B)30300
12.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)21300
13.Marek BahnaŠK Slovan Bratislava (B)12300
14.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)12300
15.Marek BlažejSemic Bratislava (A)12310
16.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)20200
17.Ján KuisArsenal EC (A)20200
18.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 189720200
19.Ján BicianSemic Bratislava (B)20200
20.Igor DoricaArsenal EC (A)11200
21.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)11200
22.Matúš HorákSemic Bratislava (B)11200
23.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)11200
24.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)11200
25.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)11200
26.Ľubomír KrálFC CFFCFC11200
27.Attila VidaŠK Slovan Bratislava (B)11200
28.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)11210
29.Samuel RakPKE-M Bratislava (B)11201
30.Pavol BrunnerPKE-M Bratislava (A)02200
31.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)02200
32.Mário GašparovičŠK Slovan Bratislava (B)10100
33.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)10100
34.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)10100
35.Peter ČernekSemic Bratislava (A)10100
36.Michal OndrišíkSemic Bratislava (A)10100
37.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)10100
38.Robert RakPKE-M Bratislava (B)10100
39.Frederico GomesPKE-M Bratislava (C)10110
40.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)01100
41.Javier López GimenezPKE-M Bratislava (C)01100
42.Tomáš JevčikPKE-M Bratislava (B)01100
43.Mehmat AksacPKE-M Bratislava (B)01100
44.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)01100
45.Branislav BolechArsenal EC (A)01100
46.Juraj KališFC CFFCFC01100
47.Dominik ŘehořkaPKE-M Bratislava (A)01100
48.Michal SzighardtSemic Bratislava (B)01100
49.Martin PetroČekan Mekenroff 189701100
50.Martin SoučekSemic Bratislava (A)01100
51.Milan SapíkPKE-M Bratislava (B)01100
52.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava00010
53.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)00010