Bratislavský pohár

Zápasy o Bratislavský pohár

03.03.2019 16:30
Praetors Bratislava Čekan × ŠK Slovan Bratislava
0 : 5
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

03.03.2019 17:20
Semic Bratislava × FK Šport Bratislava
2 : 0
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

03.03.2019 18:10
mEleven × NFA Bratislava
4 : 6
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

03.03.2019 19:00
Čekan Mekenroff 1897 × AK 47 Chaos
2 : 4
odohratý zápas štvrťfinále ŠH Mladosť

18.04.2019 18:10
NFA Bratislava × AK 47 Chaos
3 : 6
odohratý zápas semifinále ŠH FTVŠ

18.04.2019 19:00
Semic Bratislava × ŠK Slovan Bratislava
2 : 7
odohratý zápas semifinále ŠH FTVŠ

09.05.2019 18:40
NFA Bratislava × Semic Bratislava
7 : 6
odohratý zápas o 3. miesto HANT arena

09.05.2019 20:00
AK 47 Chaos × ŠK Slovan Bratislava
1 : 8
odohratý zápas finále HANT arena

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Kristián MolnárPinerola FA (A)549200
2.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)459300
3.Peter ImrichEngerau Boys BPN PFA 94 (C)516300
4.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)235200
5.Matúš Genčúr4FSC 4 FUN (A)404300
6.Michal ChovanecAK 47 Chaos (B)224200
7.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)224200
8.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)134300
9.Peter HaľkoFOFO Bratislava WB 1984 (A)134200
10.Dominik KračkoPinerola FA (A)303100
11.Juraj VišváderFOFO Bratislava WB 1984 (A)303200
12.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)213200
13.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)123100
14.Marek BahnaFOFO Bratislava WB 1984 (A)123200
15.Marek Blažej1.FC Pressburg (A)123310
16.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)202100
17.Marek SokolAK 47 Chaos (A)202100
18.Ján KuismEleven (A)202100
19.Ján BicianSemic Bratislava202100
20.Martin RejžekFOFO Bratislava WB 1984 (A)112300
21.Ľubomír KrálmEleven (A)112100
22.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)112200
23.Dušan RafajFOFO Bratislava WB 1984 (A)112300
24.Matúš HorákSemic OLD (40)112200
25.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)112200
26.Attila VidaFOFO Bratislava WB 1984 (A)112100
27.Igor DoricamEleven (A)112100
28.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)112310
29.Samuel Rakbez klubovej príslušnosti112101
30.Pavol BrunnerHurricanes022100
31.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)022300
32.Peter ČernekSemic Bratislava101100
33.Mário GašparovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)101200
34.Robert RakPinerola FA (A)101100
35.Michal OndrišíkSemic Bratislava101100
36.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)101100
37.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)101200
38.Juraj KovašichAK 47 Chaos (A)101200
39.Frederico GomesBeija Flor FC101210
40.Milan Sapíkbez klubovej príslušnosti011100
41.Dominik ŘehořkaFC BPN EB PFA 94 (B)011100
42.Mehmat AksacBeija Flor FC011100
43.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)011100
44.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)011100
45.Michal SzighardtSemic Bratislava011100
46.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)011300
47.Juraj KališmEleven (A)011100
48.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)011300
49.Tomáš JevčikBeija Flor FC011100
50.Branislav BolechmEleven (A)011100
51.Javier López GimenezBeija Flor FC011100
52.Patrik MayerFK Šport Bratislava000100
53.Peter GrachAkademik Engerau000100
54.Peter TomašekBeija Flor FC000100
55.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava000100
56.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
57.Andrej Bohušbez klubovej príslušnosti000100
58.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000100
59.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)000100
60.Erik Kyselák4FSC 4 FUN (A)000100
61.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)000100
62.Matej Minčevbez klubovej príslušnosti000100
63.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)000100
64.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)000100
65.Július BeromEleven (A)000100
66.Ján JakubecmEleven (A)000100
67.Dávid HriníkFK Šport Bratislava000100
68.Ján GrófAK 47 Chaos (B)000100
69.Filip Drgoňabez klubovej príslušnosti000100
70.Juraj JanecFK Šport Bratislava000100
71.Joao MatosBeija Flor FC000100
72.Ľuboš PetrovičmEleven (A)000100
73.František HečkoEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
74.Daniel NovosadPinerola FA (A)000100
75.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000300
76.Patrik MájekPraetors mEleven (B)000100
77.Matúš MájekPraetors mEleven (B)000100
78.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava000100
79.Martin ĎubekmEleven (A)000100
80.Dušan MikulecFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
81.Tomáš MúčkaRehab Klinik Baraberi000200
82.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)000100
83.Bohumil PatákFK Šport Bratislava000100
84.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)000200
85.Peter Jankovič1.FC Pressburg (A)000200
86.Peter ČárskyPraetors mEleven (B)000100
87.Peter ValkovičmEleven (A)000100
88.Ivan DriapsamEleven (A)000100
89.Telmo Calhaubez klubovej príslušnosti000100
90.Marek HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
91.Martin KvasnaFK Šport Bratislava000100
92.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)000100
93.Adam Bujnabez klubovej príslušnosti000100
94.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)000200
95.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)000100
96.Juraj RyšavýSemic Bratislava000100
97.Dávid SupekFK Šport Bratislava000100
98.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)000100
99.Martin TribulaFK Šport Bratislava000100
100.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)000100
101.Jakub KakašRehab Klinik Baraberi000100
102.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)000100
103.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava000110
104.Dávid VörösFOFO Bratislava WB 1984 (A)000210