1. Bratislavská liga (sezóna 2019/20)

Zápasy 17. kola

07.02.2020 20:30
Wild Boys 02 (B) × SF Festglas
11 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.02.2020 08:00
1.FC Pressburg (A) × FOFO Bratislava 1984 (B)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

08.02.2020 15:30
PKE-M IMOOPTIK (B) × Akademik °96 (A)
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.02.2020 17:30
Čekan Mekenroff 1897 (B) × FPV 23
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

08.02.2020 18:00
AC Bells × TJ Juhcelpub Kojoti
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2020 18:50
Predators (B) × Praetors mEleven (B)
0 : 5
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2020 18:50
Dobraklima.sk × Hurricanes
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.02.2020 19:40
AFC Horden × FCK Minimax Bratislava (B)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 08:50
Racing Club (A) × ŠK Karpatská
0 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 17 15 2 0 119 : 42 47 +77
2. Wild Boys 02 (B) 17 15 1 1 143 : 39 46 +104
3. 1.FC Pressburg (A) 17 14 0 3 94 : 41 42 +53
4. PKE-M IMOOPTIK (B) 17 10 1 6 66 : 44 31 +22
5. FCK Minimax Bratislava (B) 17 10 1 6 62 : 40 31 +22
6. ŠK Karpatská 17 9 2 6 50 : 56 29 -6
7. AC Bells 17 9 1 7 85 : 83 28 +2
8. TJ Juhcelpub Kojoti 17 8 2 7 53 : 54 26 -1
9. SF Festglas 17 8 1 8 77 : 67 25 +10
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Praetors mEleven (B) 17 7 3 7 49 : 46 24 +3
2. AFC Horden 17 7 1 9 41 : 63 22 -22
3. Predators (B) 17 5 3 9 46 : 78 18 -32
4. Dobraklima.sk 17 4 3 10 51 : 82 15 -31
5. Čekan Mekenroff 1897 (B) 17 4 2 11 50 : 73 14 -23
6. FPV 23 17 4 2 11 29 : 58 14 -29
7. Racing Club (A) 17 3 5 9 46 : 75 14 -29
8. Hurricanes 17 3 2 12 48 : 97 11 -49
9. Akademik °96 (A) 17 2 0 15 36 : 107 6 -71
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 17 15 2 0 119 : 42 47 +77
2. Wild Boys 02 (B) 17 15 1 1 143 : 39 46 +104
3. 1.FC Pressburg (A) 17 14 0 3 94 : 41 42 +53
4. PKE-M IMOOPTIK (B) 17 10 1 6 66 : 44 31 +22
5. FCK Minimax Bratislava (B) 17 10 1 6 62 : 40 31 +22
6. ŠK Karpatská 17 9 2 6 50 : 56 29 -6
7. AC Bells 17 9 1 7 85 : 83 28 +2
8. TJ Juhcelpub Kojoti 17 8 2 7 53 : 54 26 -1
9. SF Festglas 17 8 1 8 77 : 67 25 +10
10. Praetors mEleven (B) 17 7 3 7 49 : 46 24 +3
11. AFC Horden 17 7 1 9 41 : 63 22 -22
12. Predators (B) 17 5 3 9 46 : 78 18 -32
13. Dobraklima.sk 17 4 3 10 51 : 82 15 -31
14. FPV 23 17 4 2 11 29 : 58 14 -29
15. Racing Club (A) 17 3 5 9 46 : 75 14 -29
16. Čekan Mekenroff 1897 (B) 17 4 2 11 50 : 73 14 -23
17. Hurricanes 17 3 2 12 48 : 97 11 -49
18. Akademik °96 (A) 17 2 0 15 36 : 107 6 -71

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Nikola GagicŠK Danubit Wild Boys 02 (A)3425591610
2.Pavol SeleckýAC Bells1826441700
3.Peter KottekAC Bells2715421600
4.Patrik ChamillaWild Boys 02 (B)1923421710
5.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (A)338411300
6.Jozef KatušinSF Festglas2515401510
7.František ŠporanekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)2910391200
8.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1220321100
9.Michal MaďariWild Boys 02 (B)1416301610
10.Juraj JakubecAC Bells1218301311
11.Ivan BorošAFC Horden1811291710
12.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)111425910
13.Sebastian KeszeiPKE-M IMOOPTIK (B)167231610
14.Matej Toman1.FC Pressburg (A)1310231620
15.Patrik VoltemarDobraklima.sk139221600
16.Martin DubaiAFC Horden1012221700
17.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)101121900
18.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)12820800
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)119201510
20.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)145191100
21.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)12719800
22.Marek RigoSF Festglas12719720
23.Adrián BrzobohatýSF Festglas109191311
24.Igor HrubýWild Boys 02 (B)153181400
25.Juraj AudiSF Festglas117181710
26.Juraj VišváderFOFO Bratislava 1984 (A)12517700
27.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)89171610
28.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti88161410
29.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)88161221
30.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)610161300
31.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti105151630
32.Juraj MeszarosDobraklima.sk87151600
33.Dušan KeszeghSF Festglas78151021
34.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)69151110
35.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)31215300
36.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti131141120
37.Viktor BódiPredators (B)95141100
38.Michal JuhazyRacing Club (A)95141320
39.Tomáš RusňákŠK Karpatská86141310
40.Matej BartaWild Boys 02 (B)77141000
41.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)68141100
42.Tomáš LukáčŠK Karpatská85131200
43.Marek PolákAkademik °96 (A)76131320
44.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)6713700
45.Peter JalakšaWild Boys 02 (B)4913600
46.Lukáš MackoŠK Karpatská9312600
47.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)7512900
48.Matúš NajarPredators (B)66121400
49.Tomáš ŽákHurricanes39121610
50.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)10111400
51.František ChrappaHurricanes83111310
52.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)56111100
53.Ján JakubecmEleven (A)4711910
54.Matúš BielikAkademik °96 (A)8210720
55.Matej KolomyDobraklima.sk82101330
56.Simon NajarPredators (B)7310700
57.Jakub StrapekAC Bells73101010
58.Juraj KuchárRacing Club (A)7310930
59.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)64101200
60.Ján RečičárRacing Club (A)64101120
61.Marek MiklošŠK Danubit Wild Boys 02 (A)55101200
62.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti46101610
63.Miloš CigláňSF Festglas46101510
64.Miroslav JánošHurricanes37101510
65.Branislav PavlíkSF Festglas28101500
66.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)729700
67.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)549500
68.Ivan ZrubecDobraklima.sk549800
69.Martin PolákAkademik °96 (A)4591400
70.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)459910
71.Andrej FaktorŠK Karpatská4591620
72.Daniel DurankaAC Bells628510
73.Peter HornáčekPredators (B)6281310
74.Martin CsibaPKE-M IMOOPTIK (B)628510
75.Pavol MakaraFPV 23538700
76.David MikulkaAkademik °96 (A)5381220
77.Martin DratvaŠK Karpatská4481200
78.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)448800
79.Róbert ZymberiAFC Horden4481100
80.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)4481211
81.Besmir TočiPKE-M IMOOPTIK (B)3581000
82.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)3581240
83.Martin GregoraWild Boys 02 (B)178500
84.Šimon KubranPraetors mEleven (B)718700
85.Richard ZmajkovičFPV 236171720
86.Alexander MészárosŠK Karpatská5271200
87.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)527500
88.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)527200
89.Miroslav KlapkaFPV 235271310
90.Richard KačeňákŠK Karpatská437800
91.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)4371010
92.Peter HruskaWild Boys 02 (B)347400
93.Juraj Kanás1.FC Pressburg (A)347900
94.Róbert KlobučníkAC Bells3471500
95.Roman KuželPraetors mEleven (B)3471630
96.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)2571300
97.Marián TuhaPredators (B)2571210
98.Robert BorošPKE-M IMOOPTIK (B)167900
99.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)1671410
100.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)5161400
101.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)516900
102.Robert RakPKE-M IMOOPTIK (B)516400
103.Miroslav VargaHurricanes516400
104.Peter GrachČekan Mekenroff 1897 (A)516710
105.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)426600
106.Maroš KardošPKE-M IMOOPTIK (B)426500
107.Martin IľaščíkTJ Juhcelpub Kojoti4261310
108.Jozef AksamítPKE-M IMOOPTIK (B)336300
109.Darko AnchevskiČekan Mekenroff 1897 (B)336810
110.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti3361110
111.Jakub HoráčekTJ Juhcelpub Kojoti3361440
112.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)336901
113.Nicolas PochylýPKE-M IMOOPTIK (A)246500
114.Viktor MatyiŠK Danubit Wild Boys 02 (A)246200
115.Tomáš TirpákFPV 232461330
116.Jakub LachkyRacing Club (A)156900
117.Matej ChoreňTJ Juhcelpub Kojoti0661100
118.Peter BohošHurricanes505900
119.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)415700
120.Juraj ZelenayPredators (B)415900
121.Martin DežulianPKE-M IMOOPTIK (B)415400
122.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)415700
123.Tomáš LazarovDobraklima.sk415800
124.Lukáš ŠtecákmEleven (A)415500
125.Adam NochtaRacing Club (A)415810
126.Martin BorikŠK Karpatská415610
127.Roman RusnákPKE-M IMOOPTIK (B)325600
128.Tomáš ŠrotFPV 233251400
129.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)325200
130.František MikócziDobraklima.sk3251200
131.Francisco Jose Garcia PastorFCK Minimax Bratislava (B)325500
132.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)325910
133.Luboš TurcanikAFC Horden3251202
134.Marek PaštrnákŠK Danubit Wild Boys 02 (A)235100
135.Ľubomír KrálmEleven (A)235600
136.Lukáš BučekFOFO Bratislava 1984 (B)235900
137.Roman MacháčekHurricanes2351110
138.Matúš MájekPraetors mEleven (B)235710
139.Tomáš PecherFPV 232351210
140.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)235920
141.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)145600
142.Peter ŠimončičRacing Club (A)1451000
143.Richard HargašHurricanes145800
144.Karol SzelepcsényiSF Festglas145810
145.Radovan RakovskýDobraklima.sk1451610
146.Michal TuhýPredators (B)1451020
147.Robert Szep1.FC Pressburg (A)0551400
148.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)404400
149.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)404400
150.Adrián MušinskýFOFO Bratislava 1984 (B)404100
151.Ján KuismEleven (A)314500
152.Viktor PostošAC Bells3141700
153.Radovan StančíkPKE-M IMOOPTIK (B)314500
154.Patrik ŽákHurricanes314600
155.Milan MenyhartAC Bells3141410
156.Jakub SlejzakHurricanes314910
157.Samuel SzaboWild Boys 02 (B)314510
158.Ján BeňadikTJ Juhcelpub Kojoti224600
159.Martin PilekFPV 232241500
160.Peter PoláčekPredators (B)224100
161.Peter LádiPraetors mEleven (B)224600
162.Marcel BundzákAFC Horden224900
163.Ondrej PenzešŠK Karpatská224400
164.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)224100
165.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)224811
166.Peter BenovicsSF Festglas1341600
167.Martin ŠtefánikRacing Club (A)134300
168.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)134400
169.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)134400
170.Juraj StudenikDobraklima.sk134410
171.Peter RožekDobraklima.sk1341421
172.Adam HoudekPKE-M IMOOPTIK (B)303400
173.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)303400
174.Michal ŠkarupaPKE-M IMOOPTIK (B)303200
175.Ľudovít RiškaHurricanes303500
176.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)303300
177.Radoslav VančoPredators (B)3031020
178.Zoltán LipkaSF Festglas213600
179.Slavík ZdenkoTJ Juhcelpub Kojoti213300
180.Adam TavalyAkademik °96 (A)213600
181.Miloslav SlížikČekan Mekenroff 1897 (B)213800
182.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti213200
183.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)213810
184.František BaranFPV 23213910
185.Peter JelínekDobraklima.sk213910
186.Róbert RajnohaHurricanes213520
187.Tomáš PoláčekPredators (B)2131330
188.Róbert KačeňákŠK Karpatská123200
189.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)123700
190.Martin RajnohaHurricanes123400
191.Miloš BelicaFOFO Bratislava 1984 (A)123200
192.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)123900
193.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)123700
194.Peter MartinkoSF Festglas123810
195.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti123830
196.Peter GramataAFC Horden123701
197.Robert KameňWild Boys 02 (B)033400
198.Adrian BöhmerRacing Club (A)033300
199.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)033700
200.Milan VargaRacing Club (A)033710
201.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)033210
202.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)0331010
203.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)033810
204.Rastislav LučivjanskýRacing Club (A)033810
205.Michal KačinecAFC Horden0331230
206.Michal JavnickýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)202100
207.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)202700
208.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)202200
209.Jakub MinárikAkademik °96 (A)202300
210.Peter UrbanovičmEleven (A)202200
211.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)112700
212.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)112600
213.Tomáš PaprskárDobraklima.sk112300
214.Július BeromEleven (A)112600
215.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)112500
216.Toan VuhuuAC Bells112200
217.Matej PolčičAkademik °96 (A)112300
218.Oliver FandelPKE-M IMOOPTIK (B)112700
219.Richard OlejárFPV 231121100
220.Samuel Vanišbez klubovej príslušnosti112200
221.Tomáš MasarovičŠK Karpatská112600
222.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)112600
223.Jakub LindnerAFC Horden112100
224.Roman JakubecPredators (A)112100
225.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)112100
226.Filip DrgoňaPKE-M IMOOPTIK (A)112200
227.Peter BučinaPraetors mEleven (B)1121000
228.František JamrichFOFO Bratislava 1984 (B)1121400
229.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)112100
230.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)112510
231.Lukáš HarsaPKE-M IMOOPTIK (A)022400
232.Milan KrajniakFPV 23022300
233.Guillermo Castilla NavalPKE-M IMOOPTIK (C)022200
234.Martin PolákHurricanes022100
235.Andrej HantákFOFO Bratislava 1984 (B)022300
236.Peter BrndiarFOFO Bratislava 1984 (A)022200
237.Roman MacháčekHurricanes022100
238.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)022700
239.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti0221210
240.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)022310
241.Marek BúzekPKE-M IMOOPTIK (A)101200
242.Andrej OroszAFC Horden101800
243.Peter HrúzikPraetors mEleven (B)101200
244.Róbert OrdogDobraklima.sk101400
245.Ondrej GréčFCK Minimax Bratislava (B)101100
246.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)101300
247.Miroslav KaňukHurricanes101100
248.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (B)101100
249.Peter UherekRacing Club (A)101500
250.Jaroslav FuričkaAC Bells101700
251.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)101300
252.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)101200
253.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)101200
254.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)101500
255.Daniel BrnčíkTJ Juhcelpub Kojoti101200
256.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)101800
257.Branislav CibikFPV 23101300
258.Michal KašaHurricanes101300
259.Martin MeszárošHurricanes101300
260.Michal UhnákPredators (A)101200
261.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)101210
262.Pavel BenovicsSF Festglas101610
263.Martin BriakDobraklima.sk1011020
264.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)011100
265.Michal VojtechFOFO Bratislava 1984 (B)011100
266.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)011400
267.Javier López GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)011100
268.Michal PetrleWild Boys 02 (B)011800
269.Vladimír MiklovičAkademik °96 (A)011300
270.Jozef PodhorecFPV 23011300
271.Roman GorogPraetors mEleven (B)011400
272.Aleksandr AgafonovPKE-M IMOOPTIK (C)011200
273.Patrik MájekPraetors mEleven (B)011500
274.Michal BukovičAkademik °96 (A)011700
275.Svetozár HolečekAC Bells011100
276.Stanislav ŠinaľPredators (B)011200
277.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)011800
278.Milan ČervenákWild Boys 02 (B)011100
279.Matúš BlaškoFCK Minimax Bratislava (B)011200
280.Peter HrabošPredators (B)011300
281.Ján BolfPKE-M IMOOPTIK (B)011200
282.Daniel NovosadPKE-M IMOOPTIK (B)011400
283.Marek BudaRacing Club (A)0111200
284.Radoslav HonAC Bells011100
285.Adam ZdráhalFOFO Bratislava 1984 (A)011100
286.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)011310
287.Matej ŽivuraŠK Karpatská0111310
288.Martin OrlickýHurricanes011610
289.Ján CséfalvayFPV 23011910
290.Miroslav SzaboAC Bells011210
291.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)011920
292.Róbert KačeňákŠK Karpatská0111330
293.Tomáš SzaboSF Festglas0111001
294.Ernest FulmekRacing Club (A)000100
295.Martin FeriancWild Boys 02 (B)000300
296.Michal KarolAkademik °96 (A)000400
297.Oliver MedviďPKE-M IMOOPTIK (B)000200
298.Tomáš SlovákFPV 23000100
299.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
300.Jose Fernando Fiallos OrtegaAkademik °96 (A)000100
301.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)000100
302.Pavol KrišPKE-M IMOOPTIK (B)000100
303.Mário PetróczySF Festglas000400
304.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)000100
305.Jaroslav ČernilPredators (A)000100
306.Marko KozánekPKE-M IMOOPTIK (B)000200
307.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)000100
308.Marek PolákAC Bells000100
309.Radomír MidaPKE-M IMOOPTIK (A)000100
310.Lukáš BrejchaHurricanes000100
311.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)000100
312.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)000100
313.Ján VrbíkHurricanes000300
314.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)000200
315.Marek GregušRacing Club (A)000100
316.Richard IvantyšynPredators (A)000300
317.Tibor Lengyel4FSC FTVŠ UK000200
318.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)000200
319.Jakub BorišinecIndependiente Racing Club (B)000600
320.Ondrej ĎuranaAFC Horden0001700
321.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská000200
322.Šimon BielyPraetors mEleven (B)000600
323.Michal LapinWild Boys 02 (B)000400
324.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000100
325.Pavol BednárAC Bells000700
326.Leoš OsvaldHurricanes000600
327.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000300
328.Branislav BernatAkademik °96 (B)000100
329.Roman OndrušČekan Mekenroff 1897 (A)000100
330.Ivan BesedičIndependiente Racing Club (B)000200
331.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti000900
332.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)000300
333.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)000400
334.Ján KohútDobraklima.sk000100
335.Marcel MlynármEleven (A)000800
336.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)000500
337.Peter OslejHurricanes000900
338.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)000300
339.Matej HolýHurricanes000100
340.Ivan HettešAFC Horden000100
341.Juraj Schrojf st.ŠK Karpatská000500
342.Boris Žigabez klubovej príslušnosti000200
343.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)000200
344.Jakub KincsesSF Festglas000200
345.Fran Chapela SantosPraetors mEleven (B)000100
346.Jakub TomášAkademik °96 (A)000400
347.Samuel KucejŠK Karpatská000300
348.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000400
349.Marek NemethPredators (B)000800
350.Peter SuchárTJ Juhcelpub Kojoti000100
351.Michal PavlicekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
352.Peter ImrichPKE-M IMOOPTIK (A)000100
353.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)000100
354.Dominik MarkovičPKE-M IMOOPTIK (B)000400
355.Ján KyselicaHurricanes000200
356.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)000100
357.Daniel EbstAC Bells0001000
358.Matúš ObranecFCK Minimax Bratislava (B)000200
359.Boris SchwandtnerPKE-M IMOOPTIK (B)000100
360.Tibor LaczkySF Festglas000100
361.Peter CinculaFPV 23000100
362.Jakub RojkoDobraklima.sk000200
363.Tomáš HricAC Bells000200
364.Matej MinčevPKE-M IMOOPTIK (A)000200
365.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)000100
366.Samuel MészárosŠK Karpatská000600
367.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000500
368.Patrik MajcherPKE-M IMOOPTIK (B)000100
369.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)000510
370.Filip RašlíkFPV 23000410
371.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)000410
372.Kutalek JaroslavAC Bells0001410
373.Martin ĎubekmEleven (A)000210
374.Juraj NajarPredators (B)000410
375.Viktor MayermEleven (A)000210
376.Michal TrnkaAkademik °96 (A)000910
377.Štefan SivoňŠK Karpatská000210
378.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)000110
379.Tomáš LicherFPV 23000920
380.Martin KucianmEleven (A)000501
381.Marek HallonPraetors mEleven (B)000401