1. Bratislavská liga (sezóna 2019/20)

Zápasy 2. kola nadstavby

06.03.2020 20:10
Hurricanes × AFC Horden
5 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

06.03.2020 20:30
TJ Juhcelpub Kojoti × Wild Boys 02 (B)
4 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

07.03.2020 10:30
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
6 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

07.03.2020 11:20
SF Festglas × FOFO Bratislava 1984 (B)
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

07.03.2020 13:50
Akademik °96 (A) × Praetors mEleven (B)
2 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

07.03.2020 19:00
ŠK Karpatská × PKE-M IMOOPTIK (B)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

07.03.2020 19:50
Racing Club (A) × Dobraklima.sk
3 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

07.03.2020 20:40
Čekan Mekenroff 1897 (B) × Predators (B)
5 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Wild Boys 02 (B) 19 16 2 1 156 : 48 50 +108
2. FOFO Bratislava 1984 (B) 18 16 2 0 125 : 44 50 +81
3. 1.FC Pressburg (A) 19 14 1 4 101 : 50 43 +51
4. FCK Minimax Bratislava (B) 18 11 1 6 67 : 44 34 +23
5. AC Bells 19 10 2 7 95 : 92 32 +3
6. ŠK Karpatská 19 10 2 7 56 : 62 32 -6
7. PKE-M IMOOPTIK (B) 19 10 1 8 70 : 50 31 +20
8. TJ Juhcelpub Kojoti 19 9 3 7 60 : 59 30 +1
9. SF Festglas 19 8 1 10 84 : 82 25 +2
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Praetors mEleven (B) 18 8 3 7 58 : 48 27 +10
2. AFC Horden 19 8 1 10 48 : 68 25 -20
3. Racing Club (A) 19 5 5 9 53 : 79 20 -26
4. Predators (B) 19 5 4 10 55 : 89 19 -34
5. Čekan Mekenroff 1897 (B) 19 5 3 11 60 : 80 18 -20
6. Hurricanes 19 5 2 12 59 : 102 17 -43
7. Dobraklima.sk 19 4 3 12 55 : 90 15 -35
8. FPV 23 18 4 2 12 31 : 62 14 -31
9. Akademik °96 (A) 19 2 0 17 38 : 122 6 -84
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 17 15 2 0 119 : 42 47 +77
2. Wild Boys 02 (B) 17 15 1 1 143 : 39 46 +104
3. 1.FC Pressburg (A) 17 14 0 3 94 : 41 42 +53
4. PKE-M IMOOPTIK (B) 17 10 1 6 66 : 44 31 +22
5. FCK Minimax Bratislava (B) 17 10 1 6 62 : 40 31 +22
6. ŠK Karpatská 17 9 2 6 50 : 56 29 -6
7. AC Bells 17 9 1 7 85 : 83 28 +2
8. TJ Juhcelpub Kojoti 17 8 2 7 53 : 54 26 -1
9. SF Festglas 17 8 1 8 77 : 67 25 +10
10. Praetors mEleven (B) 17 7 3 7 49 : 46 24 +3
11. AFC Horden 17 7 1 9 41 : 63 22 -22
12. Predators (B) 17 5 3 9 46 : 78 18 -32
13. Dobraklima.sk 17 4 3 10 51 : 82 15 -31
14. FPV 23 17 4 2 11 29 : 58 14 -29
15. Racing Club (A) 17 3 5 9 46 : 75 14 -29
16. Čekan Mekenroff 1897 (B) 17 4 2 11 50 : 73 14 -23
17. Hurricanes 17 3 2 12 48 : 97 11 -49
18. Akademik °96 (A) 17 2 0 15 36 : 107 6 -71

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Nikola GagicŠK Danubit Wild Boys 02 (A)4129701820
2.Pavol SeleckýAC Bells2029491900
3.Peter KottekAC Bells2917461800
4.Patrik ChamillaWild Boys 02 (B)2224461910
5.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (A)369451400
6.Jozef KatušinSF Festglas3015451720
7.František ŠporanekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)3111421300
8.Ivan BorošAFC Horden2212341910
9.Juraj JakubecAC Bells1519341511
10.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1221331200
11.Michal MaďariWild Boys 02 (B)1418321810
12.Matej Toman1.FC Pressburg (A)1611271820
13.Sebastian KeszeiPKE-M IMOOPTIK (B)187251810
14.Martin DubaiAFC Horden1114251900
15.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)111425910
16.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)1113241000
17.Patrik VoltemarDobraklima.sk149231800
18.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)13821900
19.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)12921900
20.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)1110211421
21.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)119201710
22.Igor HrubýWild Boys 02 (B)163191600
23.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)145191300
24.Marek RigoSF Festglas12719720
25.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti118191610
26.Juraj AudiSF Festglas118191810
27.Adrián BrzobohatýSF Festglas109191411
28.Matúš NajarPredators (B)99181600
29.Juraj VišváderFOFO Bratislava 1984 (A)12517700
30.Viktor BódiPredators (B)116171300
31.Juraj MeszarosDobraklima.sk107171800
32.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti107171830
33.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)89171710
34.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)610161300
35.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)610161210
36.Lukáš MackoŠK Karpatská11415800
37.Dušan KeszeghSF Festglas78151021
38.Ján JakubecmEleven (A)69151010
39.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)31215300
40.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti131141330
41.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)11314500
42.Michal JuhazyRacing Club (A)95141320
43.Tomáš RusňákŠK Karpatská86141410
44.Matej BartaWild Boys 02 (B)77141100
45.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)68141100
46.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)9413700
47.Tomáš LukáčŠK Karpatská85131300
48.Juraj KuchárRacing Club (A)85131140
49.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)76131000
50.Marek PolákAkademik °96 (A)76131320
51.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)6713700
52.Peter JalakšaWild Boys 02 (B)4913600
53.Simon NajarPredators (B)9312800
54.František ChrappaHurricanes84121410
55.Tomáš ŽákHurricanes39121710
56.Branislav PavlíkSF Festglas210121600
57.Matej KolomyDobraklima.sk92111530
58.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)74111400
59.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)65111500
60.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)56111200
61.Marek MiklošŠK Danubit Wild Boys 02 (A)56111400
62.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti56111810
63.Martin PolákHurricanes4711300
64.Marián TuhaPredators (B)47111410
65.Miloš CigláňSF Festglas47111710
66.Alexander MészárosŠK Karpatská82101410
67.Matúš BielikAkademik °96 (A)8210720
68.Daniel DurankaAC Bells7310710
69.Jakub StrapekAC Bells73101211
70.Ján RečičárRacing Club (A)64101220
71.Martin DratvaŠK Karpatská46101400
72.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)4610900
73.Miroslav JánošHurricanes37101510
74.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)729700
75.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)639300
76.Martin CsibaPKE-M IMOOPTIK (B)639710
77.Peter HornáčekPredators (B)6391510
78.Richard KačeňákŠK Karpatská549900
79.Ivan ZrubecDobraklima.sk549800
80.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)549710
81.David MikulkaAkademik °96 (A)5491420
82.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)5491311
83.Róbert ZymberiAFC Horden4591300
84.Martin PolákAkademik °96 (A)4591600
85.Jozef AksamítPKE-M IMOOPTIK (B)459400
86.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)459910
87.Andrej FaktorŠK Karpatská4591720
88.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)4591340
89.Martin GregoraWild Boys 02 (B)189600
90.Šimon KubranPraetors mEleven (B)819800
91.Miroslav VargaHurricanes628500
92.Pavol MakaraFPV 23538800
93.Miroslav KlapkaFPV 235381410
94.Besmir TočiPKE-M IMOOPTIK (B)3581100
95.Peter BohošHurricanes7071100
96.Richard ZmajkovičFPV 236171830
97.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)527500
98.Martin IľaščíkTJ Juhcelpub Kojoti4371510
99.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)4371010
100.Jakub HoráčekTJ Juhcelpub Kojoti4371640
101.Peter HruskaWild Boys 02 (B)347400
102.Juraj Kanás1.FC Pressburg (A)3471100
103.Róbert KlobučníkAC Bells3471700
104.Matúš MájekPraetors mEleven (B)347810
105.Roman KuželPraetors mEleven (B)3471730
106.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)2571400
107.Peter ŠimončičRacing Club (A)2571100
108.Robert BorošPKE-M IMOOPTIK (B)167900
109.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)1671510
110.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)516800
111.Robert RakPKE-M IMOOPTIK (B)516400
112.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)5161100
113.Peter GrachČekan Mekenroff 1897 (A)516710
114.Patrik ŽákHurricanes426700
115.Peter LádiPraetors mEleven (B)426700
116.Maroš KardošPKE-M IMOOPTIK (B)426600
117.Tomáš ŠrotFPV 234261500
118.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti3361210
119.Darko AnchevskiČekan Mekenroff 1897 (B)3361010
120.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)3361001
121.Nicolas PochylýPKE-M IMOOPTIK (A)246500
122.Viktor MatyiŠK Danubit Wild Boys 02 (A)246300
123.Tomáš PecherFPV 232461310
124.Tomáš TirpákFPV 232461330
125.Richard HargašHurricanes156900
126.Jakub LachkyRacing Club (A)1561000
127.Radovan RakovskýDobraklima.sk1561810
128.Michal TuhýPredators (B)1561220
129.Robert Szep1.FC Pressburg (A)0661600
130.Matej ChoreňTJ Juhcelpub Kojoti0661300
131.Ľudovít RiškaHurricanes505600
132.Radovan StančíkPKE-M IMOOPTIK (B)415600
133.Martin DežulianPKE-M IMOOPTIK (B)415400
134.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)415700
135.Lukáš ŠtecákmEleven (A)415500
136.Tomáš LazarovDobraklima.sk4151000
137.Juraj ZelenayPredators (B)415900
138.Martin BorikŠK Karpatská415610
139.Adam NochtaRacing Club (A)415910
140.Jakub SlejzakHurricanes4151110
141.Ján BeňadikTJ Juhcelpub Kojoti325700
142.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)325200
143.Francisco Jose Garcia PastorFCK Minimax Bratislava (B)325500
144.Roman RusnákPKE-M IMOOPTIK (B)325800
145.František MikócziDobraklima.sk3251300
146.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti325400
147.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)325910
148.Luboš TurcanikAFC Horden3251302
149.Ľubomír KrálmEleven (A)235600
150.Marek PaštrnákŠK Danubit Wild Boys 02 (A)235100
151.Lukáš BučekFOFO Bratislava 1984 (B)2351000
152.Rastislav LučivjanskýRacing Club (A)2351010
153.Roman MacháčekHurricanes2351110
154.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)235920
155.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)145600
156.Karol SzelepcsényiSF Festglas1451010
157.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)404400
158.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)404400
159.Adrián MušinskýFOFO Bratislava 1984 (B)404100
160.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)314900
161.Viktor PostošAC Bells3141900
162.Ján KuismEleven (A)314500
163.Milan MenyhartAC Bells3141510
164.Samuel SzaboWild Boys 02 (B)314510
165.Marcel BundzákAFC Horden2241000
166.Peter PoláčekPredators (B)224100
167.Martin PilekFPV 232241600
168.Ondrej PenzešŠK Karpatská224400
169.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)224100
170.Peter GramataAFC Horden224901
171.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)224911
172.Martin ŠtefánikRacing Club (A)134300
173.Peter BenovicsSF Festglas1341800
174.Tomáš PaprskárDobraklima.sk134500
175.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)134400
176.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)134400
177.Juraj StudenikDobraklima.sk134410
178.Milan VargaRacing Club (A)134810
179.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)1341010
180.Peter RožekDobraklima.sk1341421
181.Roman MacháčekHurricanes044310
182.Michal KačinecAFC Horden0441330
183.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)303400
184.Adam HoudekPKE-M IMOOPTIK (B)303400
185.Michal ŠkarupaPKE-M IMOOPTIK (B)303200
186.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)303300
187.Radoslav VančoPredators (B)3031020
188.Jakub KincsesSF Festglas213400
189.Adam TavalyAkademik °96 (A)213600
190.Slavík ZdenkoTJ Juhcelpub Kojoti213300
191.Richard OlejárFPV 232131200
192.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)213700
193.Peter BučinaPraetors mEleven (B)2131100
194.Zoltán LipkaSF Festglas213600
195.Miloslav SlížikČekan Mekenroff 1897 (B)213900
196.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)213210
197.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)213810
198.Peter JelínekDobraklima.sk213910
199.František BaranFPV 232131010
200.Róbert RajnohaHurricanes213520
201.Tomáš PoláčekPredators (B)2131330
202.Róbert KačeňákŠK Karpatská123200
203.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)123400
204.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)123800
205.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)123700
206.Miloš BelicaFOFO Bratislava 1984 (A)123300
207.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)123900
208.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)123700
209.Martin RajnohaHurricanes123400
210.Peter MartinkoSF Festglas123810
211.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti1231030
212.Robert KameňWild Boys 02 (B)033400
213.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)033700
214.Adrian BöhmerRacing Club (A)033300
215.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)0331010
216.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)033210
217.Jakub MinárikAkademik °96 (A)202300
218.Michal JavnickýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)202100
219.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (B)202200
220.Peter UrbanovičmEleven (A)202200
221.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)202200
222.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)112700
223.Oliver FandelPKE-M IMOOPTIK (B)112700
224.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)112500
225.Filip DrgoňaPKE-M IMOOPTIK (A)112200
226.Matej PolčičAkademik °96 (A)112300
227.Toan VuhuuAC Bells112200
228.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)112600
229.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)112100
230.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)112600
231.Ondrej ĎuranaAFC Horden1121900
232.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)112100
233.Tomáš MasarovičŠK Karpatská112600
234.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)112700
235.Jakub LindnerAFC Horden112100
236.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)112400
237.Roman JakubecPredators (A)112100
238.Samuel Vanišbez klubovej príslušnosti112200
239.František JamrichFOFO Bratislava 1984 (B)1121500
240.Július BeromEleven (A)112600
241.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)112510
242.Miroslav SzaboAC Bells112310
243.Milan KrajniakFPV 23022300
244.Andrej HantákFOFO Bratislava 1984 (B)022300
245.Peter BrndiarFOFO Bratislava 1984 (A)022200
246.Mário PetróczySF Festglas022500
247.Guillermo Castilla NavalPKE-M IMOOPTIK (C)022200
248.Lukáš HarsaPKE-M IMOOPTIK (A)022400
249.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)022310
250.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti0221410
251.Matej ŽivuraŠK Karpatská0221510
252.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)101800
253.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)101200
254.Ondrej GréčFCK Minimax Bratislava (B)101100
255.Branislav CibikFPV 23101300
256.Michal KašaHurricanes101300
257.Michal UhnákPredators (A)101200
258.Martin MeszárošHurricanes101300
259.Andrej OroszAFC Horden101900
260.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)101200
261.Daniel BrnčíkTJ Juhcelpub Kojoti101200
262.Jose Fernando Fiallos OrtegaAkademik °96 (A)101300
263.Peter UherekRacing Club (A)101600
264.Róbert OrdogDobraklima.sk101500
265.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)101400
266.Miroslav KaňukHurricanes101100
267.Marek BúzekPKE-M IMOOPTIK (A)101400
268.Jaroslav FuričkaAC Bells101800
269.Peter HrúzikPraetors mEleven (B)101200
270.Pavel BenovicsSF Festglas101610
271.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)101210
272.Martin BriakDobraklima.sk1011230
273.Michal PetrleWild Boys 02 (B)011900
274.Ján BolfPKE-M IMOOPTIK (B)011200
275.Aleksandr AgafonovPKE-M IMOOPTIK (C)011300
276.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)011100
277.Peter HrabošPredators (B)011300
278.Roman GorogPraetors mEleven (B)011400
279.Michal VojtechFOFO Bratislava 1984 (B)011100
280.Michal BukovičAkademik °96 (A)011800
281.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)011400
282.Radoslav HonAC Bells011100
283.Patrik MájekPraetors mEleven (B)011500
284.Stanislav ŠinaľPredators (B)011200
285.Milan ČervenákWild Boys 02 (B)011100
286.Matúš BlaškoFCK Minimax Bratislava (B)011200
287.Daniel NovosadPKE-M IMOOPTIK (B)011400
288.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)011800
289.Jozef PodhorecFPV 23011300
290.Vladimír MiklovičAkademik °96 (A)011300
291.Svetozár HolečekAC Bells011100
292.Marek BudaRacing Club (A)0111300
293.Javier López GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)011100
294.Adam ZdráhalFOFO Bratislava 1984 (A)011100
295.Martin OrlickýHurricanes011610
296.Ján CséfalvayFPV 230111010
297.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)011310
298.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)011920
299.Róbert KačeňákŠK Karpatská0111530
300.Tomáš SzaboSF Festglas0111111
301.Peter SuchárTJ Juhcelpub Kojoti000100
302.Michal BuzinkayPredators (B)000100
303.Ján KohútDobraklima.sk000100
304.Peter CinculaFPV 23000100
305.Jakub RojkoDobraklima.sk000200
306.Martin FeriancWild Boys 02 (B)000300
307.Peter OslejHurricanes0001100
308.Patrik MajcherPKE-M IMOOPTIK (B)000100
309.Matej HolýHurricanes000100
310.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (B)000200
311.Daniel EbstAC Bells0001100
312.Bohus BalogWild Boys 02 (B)000100
313.Šimon BielyPraetors mEleven (B)000600
314.Samuel MészárosŠK Karpatská000600
315.Tomáš HricAC Bells000200
316.Ernest FulmekRacing Club (A)000100
317.Frederico GomesPKE-M IMOOPTIK (C)000100
318.Marián MunkaRacing Club (A)000100
319.Michal PavlicekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
320.Ján KyselicaHurricanes000200
321.Vladimír PetrovičAkademik °96 (B)000100
322.Boris Žigabez klubovej príslušnosti000200
323.Marcel MlynármEleven (A)000800
324.Tibor Lengyel4FSC FTVŠ UK000200
325.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000300
326.Marek GregušRacing Club (A)000100
327.Tibor LaczkySF Festglas000100
328.Roman OndrušČekan Mekenroff 1897 (A)000100
329.Michal LapinWild Boys 02 (B)000400
330.Marek PolákAC Bells000100
331.Fran Chapela SantosPraetors mEleven (B)000100
332.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)000100
333.Peter ImrichPKE-M IMOOPTIK (A)000100
334.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)000200
335.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)000500
336.Tomáš SlovákFPV 23000100
337.Michal KarolAkademik °96 (A)000400
338.Samuel KucejŠK Karpatská000300
339.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)000400
340.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
341.Marek NemethPredators (B)0001000
342.Dominik MarkovičPKE-M IMOOPTIK (B)000400
343.Jaroslav ČernilPredators (A)000100
344.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská000200
345.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)000100
346.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)000300
347.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000100
348.Matej MinčevPKE-M IMOOPTIK (A)000200
349.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000400
350.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000600
351.Lukáš BrejchaHurricanes000100
352.Pavol BednárAC Bells000800
353.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)000200
354.Boris SchwandtnerPKE-M IMOOPTIK (B)000100
355.Ján VrbíkHurricanes000300
356.Tomáš FeherviziAkademik °96 (B)000200
357.Richard IvantyšynPredators (A)000300
358.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)000100
359.Jakub TomášAkademik °96 (A)000400
360.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)000100
361.Jakub BorišinecIndependiente Racing Club (B)000600
362.Oliver MedviďPKE-M IMOOPTIK (B)000200
363.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti000900
364.Marek DubaiAFC Horden000100
365.Ivan HettešAFC Horden000100
366.Radomír MidaPKE-M IMOOPTIK (A)000100
367.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)000100
368.Leoš OsvaldHurricanes000600
369.Matúš ObranecFCK Minimax Bratislava (B)000300
370.Pavol KrišPKE-M IMOOPTIK (B)000100
371.Patrik PappPKE-M IMOOPTIK (B)000200
372.Branislav BernatAkademik °96 (B)000100
373.Juraj Schrojf st.ŠK Karpatská000600
374.Ivan BesedičIndependiente Racing Club (B)000300
375.Marko KozánekPKE-M IMOOPTIK (B)000200
376.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)000410
377.Martin ĎubekmEleven (A)000210
378.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)000510
379.Viktor MayermEleven (A)000210
380.Kutalek JaroslavAC Bells0001610
381.Filip RašlíkFPV 23000410
382.Juraj NajarPredators (B)000410
383.Štefan SivoňŠK Karpatská000210
384.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)000210
385.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0001010
386.Tomáš LicherFPV 23000920
387.Martin KucianmEleven (A)000501
388.Marek HallonPraetors mEleven (B)000401