1. Bratislavská liga (sezóna 2019/20)

Zápasy 9. kola nadstavby

24.07.2020 18:50
FOFO Bratislava 1984 (B) × Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

25.07.2020
AC Bells × FCK Minimax Bratislava (B)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

25.07.2020
TJ Juhcelpub Kojoti × NFA Bratislava
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

25.07.2020
Hurricanes × Dobraklima.sk
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

25.07.2020
Akademik °96 (A) × Predators (B)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

25.07.2020 09:00
SF Festglas × 1.FC Pressburg (A)
5 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

25.07.2020 09:50
Čekan Mekenroff 1897 (B) × FPV 23
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

26.07.2020 15:20
Praetors mEleven (B) × AFC Horden
7 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 25 23 2 0 164 : 53 71 +111
2. Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) 25 21 2 2 200 : 56 65 +144
3. 1.FC Pressburg (A) 25 18 1 6 125 : 66 55 +59
4. TJ Juhcelpub Kojoti 25 14 3 8 83 : 69 45 +14
5. AC Bells 25 13 2 10 130 : 142 41 -12
6. SF Festglas 25 11 1 13 106 : 100 34 +6
7. FCK Minimax Bratislava (B) 24 11 1 12 67 : 74 34 -7
8. ŠK Karpatská 25 10 2 13 62 : 89 32 -27
9. NFA Bratislava 24 10 1 13 70 : 75 31 -5
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Praetors mEleven (B) 25 13 5 7 89 : 63 44 +26
2. AFC Horden 25 10 3 12 73 : 83 33 -10
3. Racing Club (A) 25 8 7 10 75 : 92 31 -17
4. FPV 23 25 8 3 14 57 : 81 27 -24
5. Čekan Mekenroff 1897 (B) 25 7 6 12 80 : 95 27 -15
6. Dobraklima.sk 25 7 5 13 73 : 100 26 -27
7. Predators (B) 25 5 4 16 55 : 119 19 -64
8. Hurricanes 25 5 2 18 59 : 132 17 -73
9. Akademik °96 (A) 25 4 2 19 56 : 135 14 -79
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 17 15 2 0 119 : 42 47 +77
2. Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) 17 15 1 1 143 : 39 46 +104
3. 1.FC Pressburg (A) 17 14 0 3 94 : 41 42 +53
4. NFA Bratislava 17 10 1 6 66 : 44 31 +22
5. FCK Minimax Bratislava (B) 17 10 1 6 62 : 40 31 +22
6. ŠK Karpatská 17 9 2 6 50 : 56 29 -6
7. AC Bells 17 9 1 7 85 : 83 28 +2
8. TJ Juhcelpub Kojoti 17 8 2 7 53 : 54 26 -1
9. SF Festglas 17 8 1 8 77 : 67 25 +10
10. Praetors mEleven (B) 17 7 3 7 49 : 46 24 +3
11. AFC Horden 17 7 1 9 41 : 63 22 -22
12. Predators (B) 17 5 3 9 46 : 78 18 -32
13. Dobraklima.sk 17 4 3 10 51 : 82 15 -31
14. FPV 23 17 4 2 11 29 : 58 14 -29
15. Racing Club (A) 17 3 5 9 46 : 75 14 -29
16. Čekan Mekenroff 1897 (B) 17 4 2 11 50 : 73 14 -23
17. Hurricanes 17 3 2 12 48 : 97 11 -49
18. Akademik °96 (A) 17 2 0 15 36 : 107 6 -71

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Nikola GagicWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)5035852120
2.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (B)4315581800
3.František ŠporanekWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)4017571700
4.Peter KottekAC Bells3323562300
5.Pavol SeleckýAC Bells2432562400
6.Patrik ChamillaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)2529542310
7.Jozef KatušinSF Festglas3615511930
8.Ivan BorošAFC Horden3514492310
9.Juraj JakubecAC Bells1825432011
10.Michal MaďariWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1524392210
11.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)1323361400
12.Martin DubaiAFC Horden1718352400
13.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)1420341120
14.Matej Toman1.FC Pressburg (A)2012322220
15.Sebastian Keszei4 FUN Futsal Team (A)187251810
16.Patrik VoltemarDobraklima.sk169252200
17.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)1510251721
18.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti1311241910
19.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)1113241000
20.Adrián BrzobohatýSF Festglas1113241811
21.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)176231600
22.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)158231110
23.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)1310231100
24.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1211232010
25.Juraj MeszarosDobraklima.sk139222100
26.Marek RigoSF Festglas12921930
27.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)1011212120
28.Juraj AudiSF Festglas128202010
29.Igor HrubýWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)163191600
30.Lukáš MackoŠK Karpatská144181410
31.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti108182230
32.Matúš NajarPredators (A)99181600
33.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)711181630
34.Radoslav HonAC Bells14317600
35.Juraj VišváderFOFO Bratislava 1984 (A)12517900
36.Viktor BódiPredators (A)116171300
37.Ján JakubecmEleven (A)710171110
38.Peter JalakšaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)51217700
39.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti151161630
40.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)610161300
41.Róbert ZymberiAFC Horden412161800
42.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)87151200
43.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)78151600
44.Dušan KeszeghSF Festglas78151021
45.Tomáš RačákPraetors mEleven (B)69151400
46.Branislav PavlíkSF Festglas411152000
47.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)31215400
48.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)11314500
49.Michal JuhazyRacing Club (A)95141320
50.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)86141800
51.Tomáš RusňákŠK Karpatská86141410
52.Marek PolákAkademik °96 (A)86141420
53.Matej BartaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)77141100
54.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)68141400
55.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)9413700
56.Tomáš LukáčFCK Minimax Bratislava (B)85131400
57.Juraj KuchárRacing Club (A)85131440
58.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)6713700
59.Martin PolákAkademik °96 (A)58132010
60.Simon NajarPredators (A)9312800
61.František ChrappaHurricanes84121410
62.Peter ŠimončičRacing Club (A)75121500
63.David MikulkaAkademik °96 (A)75121720
64.Roman KuželPraetors mEleven (B)75122230
65.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti66122010
66.Šimon KubranPraetors mEleven (B)111121200
67.Miloš CigláňSF Festglas48122010
68.Tomáš ŽákHurricanes39121710
69.Alexander MészárosŠK Karpatská92111720
70.Matej KolomyDobraklima.sk92111940
71.Pavol MakaraFPV 2374111200
72.Ján RečičárRacing Club (A)74111520
73.Tomáš TirpákFPV 2374111830
74.Martin IľaščíkTJ Juhcelpub Kojoti65111910
75.Miroslav KlapkaFPV 2365111810
76.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)56111200
77.Marek MiklošWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)56111400
78.František JamrichFOFO Bratislava 1984 (B)56112020
79.Martin PolákHurricanes4711300
80.Martin DratvaŠK Karpatská47111700
81.Marián TuhaPredators (A)47111410
82.Matúš BielikAkademik °96 (A)8210720
83.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)73101000
84.Daniel DurankaAC Bells7310810
85.Jakub StrapekAC Bells73101211
86.Ivan ZrubecDobraklima.sk55101000
87.Andrej FaktorŠK Karpatská55102020
88.Miroslav JánošHurricanes37101510
89.Tomáš ŠrotFPV 237291900
90.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)639300
91.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)6391000
92.Peter HornáčekPredators (A)6391510
93.Martin Csiba4 FUN Futsal Team (A)639710
94.Richard KačeňákŠK Karpatská549900
95.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)549710
96.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)5491311
97.Jozef Aksamít4 FUN Futsal Team (A)459400
98.Daniel Sadloň1.FC Pressburg (A)4591120
99.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)4591340
100.Martin GregoraWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)189600
101.Radovan RakovskýDobraklima.sk1892110
102.Miroslav VargaHurricanes628500
103.Richard ZmajkovičFPV 236282250
104.Marek PaštrnákWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)538200
105.Miloš BelicaFOFO Bratislava 1984 (A)538500
106.Peter LádiPraetors mEleven (B)5381200
107.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)538410
108.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti4481410
109.Róbert KlobučníkAC Bells3582000
110.Jakub LachkyRacing Club (A)3581300
111.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)3581700
112.Besmir TočiNFA Bratislava (A)3581100
113.Matúš MájekPraetors mEleven (B)3581110
114.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)1781710
115.Peter BohošHurricanes7071100
116.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)6171200
117.Ján BeňadikTJ Juhcelpub Kojoti527900
118.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)527500
119.Peter GrachFK 03 Hostinského527820
120.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti437600
121.Marek GajdácsWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)437300
122.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)4371010
123.Darko AnchevskiČekan Mekenroff 1897 (B)4371230
124.Jakub HoráčekTJ Juhcelpub Kojoti4372040
125.Adrian BöhmerRacing Club (A)347700
126.Juraj Kanás1.FC Pressburg (A)3471200
127.Peter HruskaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)347610
128.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)257410
129.Robert BorošNFA Bratislava (A)167900
130.Robert Szep1.FC Pressburg (A)0771900
131.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)516700
132.Robert RakNFA Bratislava (A)516400
133.Patrik ŽákHurricanes426700
134.Pavol MatejovWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)426300
135.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)4261000
136.Maroš Kardoš4 FUN Futsal Team (A)426600
137.Milan MenyhartAC Bells4261710
138.Tomáš PaprskárDobraklima.sk336800
139.Milan KrajniakFPV 23336500
140.Peter BučinaPraetors mEleven (B)3361500
141.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)3361301
142.Nicolas Pochylý4 FUN Futsal Team (A)246500
143.Patrik MájekPraetors mEleven (B)246700
144.Viktor MatyiWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)246300
145.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)246500
146.Tomáš PecherFPV 232461710
147.Richard HargašHurricanes156900
148.Michal TuhýPredators (A)1561220
149.Matej ChoreňTJ Juhcelpub Kojoti0661700
150.Michal KačinecAFC Horden0661630
151.Ľudovít RiškaHurricanes505600
152.Tomáš LazarovDobraklima.sk4151200
153.Viktor PostošAC Bells4152400
154.Radovan StančíkNFA Bratislava (A)415600
155.Martin DežulianNFA Bratislava (A)415400
156.Lukáš ŠtecákmEleven (A)415500
157.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (B)415500
158.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)415700
159.Juraj ZelenayPredators (A)415900
160.Adam NochtaRacing Club (A)415910
161.Martin BorikŠK Karpatská415610
162.Jakub SlejzakHurricanes4151110
163.Roman RusnákNFA Bratislava (A)325800
164.František MikócziDobraklima.sk3251700
165.Francisco Jose Garcia PastorFCK Minimax Bratislava (B)325500
166.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)325300
167.Peter UrbanovičmEleven (A)325400
168.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)3251000
169.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)3251111
170.Luboš TurcanikAFC Horden3251302
171.Lukáš BučekFOFO Bratislava 1984 (B)2351100
172.Martin PilekFPV 232352000
173.Ľubomír KrálmEleven (A)235600
174.Roman MacháčekHurricanes2351110
175.Rastislav LučivjanskýRacing Club (A)2351010
176.Peter BenovicsSF Festglas2352210
177.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)235920
178.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)145600
179.Karol SzelepcsényiSF Festglas1451010
180.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti1451810
181.Peter RožekDobraklima.sk1451721
182.Kristián MolnárNFA Bratislava (A)404400
183.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)404500
184.Adrián MušinskýFOFO Bratislava 1984 (A)404100
185.Ján KuismEleven (A)314500
186.Samuel Szabo4FSC FTVŠ UK314510
187.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)224900
188.Peter PoláčekPredators (A)224100
189.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)2241200
190.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)224100
191.Marcel BundzákAFC Horden2241100
192.Ondrej PenzešŠK Karpatská224400
193.František BaranFPV 232241410
194.Peter GramataAFC Horden2241101
195.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)2241231
196.Igor MarkoWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)134400
197.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)134400
198.Martin ŠtefánikRacing Club (A)134300
199.Patrik ZavarcsikAC Bells134200
200.Daniel PodhorecAFC Horden1341310
201.Milan VargaRacing Club (A)134810
202.Ondrej ĎuranaAFC Horden1342410
203.Juraj StudenikDobraklima.sk134510
204.Róbert KačeňákŠK Karpatská1342040
205.Roman MacháčekHurricanes044310
206.Adam HoudekNFA Bratislava (B)303400
207.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)303400
208.Michal Škarupa4 FUN Futsal Team (A)303200
209.Radoslav VančoPredators (A)3031020
210.Michal JavnickýRehab Klinik Baraberi213200
211.Richard OlejárFPV 232131400
212.Miloslav SlížikČekan Mekenroff 1897 (B)2131400
213.Jakub KincsesSF Festglas213500
214.Slavík ZdenkoTJ Juhcelpub Kojoti213300
215.Zoltán LipkaSF Festglas213600
216.Peter UherekRacing Club (A)213800
217.Adam Tavalybez klubovej príslušnosti213600
218.Peter JelínekDobraklima.sk2131010
219.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)213810
220.Róbert RajnohaHurricanes213520
221.Tomáš PoláčekPredators (A)2131330
222.Róbert KačeňákŠK Karpatská123200
223.Daniel EbstAC Bells1231600
224.Roman GorogPraetors mEleven (B)123700
225.Martin RajnohaHurricanes123400
226.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)123200
227.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)123700
228.Andrej HantákFOFO Bratislava 1984 (B)123400
229.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)123900
230.Július BeromEleven (A)123700
231.Peter MartinkoSF Festglas123810
232.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)123820
233.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti1231030
234.Robert KameňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)033400
235.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)033700
236.Dominik Podhajeczky4 FUN Futsal Team (A)0331010
237.Jose Fernando Fiallos OrtegaAkademik °96 (A)202600
238.Jakub MinárikAkademik °96 (A)202300
239.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)202200
240.Martin BriakDobraklima.sk2021530
241.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)112500
242.Peter DanterAkademik °96 (A)112200
243.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)112100
244.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti1121100
245.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)112600
246.Jakub LindnerAFC Horden112100
247.Filip DrgoňaNFA Bratislava (A)112200
248.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)112700
249.Roman JakubecPredators (A)112100
250.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)112700
251.Matej Polčičbez klubovej príslušnosti112300
252.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)112500
253.Toan VuhuuAC Bells112200
254.Oliver Fandel4 FUN Futsal Team (A)112700
255.Tomáš MasarovičŠK Karpatská112800
256.Samuel Vanišbez klubovej príslušnosti112200
257.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)112600
258.Miroslav SzaboAC Bells112310
259.Mário PetróczySF Festglas022500
260.Lukáš HarsaNFA Bratislava (A)022400
261.Guillermo Castilla NavalNFA Bratislava (B)022200
262.Peter BrndiarFOFO Bratislava 1984 (A)022200
263.Matej ŽivuraŠK Karpatská0221810
264.Branislav ŠkorecFCK Minimax Bratislava (B)022310
265.Tibor LaczkySF Festglas022310
266.Martin MeszárošHurricanes101300
267.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (A)101400
268.Daniel BrnčíkTJ Juhcelpub Kojoti101200
269.Peter HrúzikPraetors mEleven (B)101200
270.Marek Búzek4 FUN Futsal Team (A)101400
271.Miroslav KaňukHurricanes101100
272.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)101300
273.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)101800
274.Branislav CibikFPV 23101300
275.Róbert OrdogDobraklima.sk101600
276.Vladimír PozníkIndependiente Racing Club (B)101300
277.Michal UhnákPredators (A)101200
278.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)101600
279.Andrej OroszAFC Horden1011000
280.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)101200
281.Jaroslav FuričkaAC Bells1011000
282.Ondrej GréčFCK Minimax Bratislava (B)101100
283.Michal KašaHurricanes101300
284.Pavel BenovicsSF Festglas101610
285.Andrej BohušNFA Bratislava (A)101210
286.Bonaventura LuzsicaSF Festglas101310
287.Michal PetrleWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)0111100
288.Adam ZdráhalFOFO Bratislava 1984 (A)011100
289.Marek BudaRacing Club (A)0111700
290.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)011600
291.Stanislav ŠinaľPredators (A)011200
292.Matúš BlaškoFCK Minimax Bratislava (B)011200
293.Dominik HrabovskýRacing Club (A)011200
294.Svetozár HolečekAC Bells011200
295.Jakub BorišinecIndependiente Racing Club (B)011900
296.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)011100
297.Vladimír MiklovičAkademik °96 (A)011300
298.Javier López GimenezNFA Bratislava (B)011100
299.Marián MunkaRacing Club (A)011200
300.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)011100
301.Michal VojtechFOFO Bratislava 1984 (B)011200
302.Aleksandr AgafonovNFA Bratislava (A)011300
303.Daniel NovosadNFA Bratislava (A)011400
304.Ján BolfNFA Bratislava (B)011200
305.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)011800
306.Peter HrabošPredators (A)011300
307.Jozef PodhorecFPV 23011300
308.Milan ČervenákWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)011100
309.Michal BukovičAkademik °96 (A)011900
310.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)011310
311.Kutalek JaroslavAC Bells0112010
312.Ján CséfalvayFPV 230111010
313.Samuel KucejŠK Karpatská011610
314.Martin OrlickýHurricanes011610
315.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)0111020
316.Tomáš SzaboSF Festglas0111411
317.Martin FeriancWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000300
318.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)000700
319.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)000500
320.Ján KohútDobraklima.sk000100
321.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000400
322.Marko KozánekNFA Bratislava (B)000200
323.Tomáš ŽaloudekŠK Karpatská000200
324.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)000100
325.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000700
326.Tibor Lengyel4FSC FTVŠ UK000200
327.Boris Žigabez klubovej príslušnosti000200
328.Bohus BalogWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
329.Patrik PappNFA Bratislava (A)000200
330.Michal PavlicekWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
331.Tomáš ObertIndependiente Racing Club (B)000100
332.Oliver MedviďNFA Bratislava (A)000200
333.Peter SuchárTJ Juhcelpub Kojoti000100
334.Tomáš HricAC Bells000200
335.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)000100
336.Branislav BernatAkademik °96 (A)000200
337.Pavol KrišNFA Bratislava (B)000100
338.Marcel MlynármEleven (A)0001200
339.Lukáš BrejchaHurricanes000100
340.Radomír MidaNFA Bratislava (A)000100
341.Michal BuzinkayPredators (A)000100
342.Ján VrbíkHurricanes000300
343.Mário GašparovičFOFO Bratislava 1984 (A)000100
344.Michal LapinWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000400
345.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)000100
346.Jakub RojkoDobraklima.sk000200
347.Tomáš FeherviziAkademik °96 (A)000200
348.Juraj SchrojfŠK Karpatská000400
349.Matej MinčevNFA Bratislava (A)000200
350.Ernest FulmekRacing Club (A)000100
351.Michal KarolAkademik °96 (A)000400
352.Tomáš Slovákbez klubovej príslušnosti000100
353.Šimon BielyPraetors mEleven (B)000900
354.Jaroslav ČernilPredators (A)000100
355.Marek PolákAC Bells000100
356.Leoš OsvaldHurricanes000600
357.Ivan BesedičIndependiente Racing Club (B)000300
358.Marek NemethPredators (A)0001000
359.Marek GregušRacing Club (A)000100
360.Jakub TomášAkademik °96 (A)000400
361.Peter CinculaFPV 23000100
362.Vladimír PetrovičAkademik °96 (A)000200
363.Matúš ObranecFCK Minimax Bratislava (B)000300
364.Boris SchwandtnerNFA Bratislava (B)000100
365.Peter OslejHurricanes0001100
366.Samuel MészárosŠK Karpatská000800
367.Matej HolýHurricanes000100
368.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)000300
369.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)000100
370.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000300
371.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)000200
372.Pavol BednárAC Bells0001000
373.Dominik MarkovičNFA Bratislava (A)000400
374.Marek DubaiAFC Horden000100
375.Fran Chapela SantosPraetors mEleven (B)000100
376.Juraj Schrojf st.ŠK Karpatská000900
377.Richard IvantyšynPredators (A)000300
378.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000100
379.Miroslav MuráňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
380.Jozef SečkárDobraklima.sk000100
381.Roman OndrušČekan Mekenroff 1897 (A)000100
382.Patrik MajcherNFA Bratislava (A)000100
383.Frederico GomesNFA Bratislava (B)000100
384.Ivan HettešAFC Horden000100
385.Peter ImrichNFA Bratislava (A)000100
386.Ján KyselicaHurricanes000200
387.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)000100
388.Štefan MasarovičŠK Karpatská000100
389.Marek SlavikWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000200
390.Daniel NunhardtAFC Horden000100
391.Martin ĎubekmEleven (A)000210
392.Viktor MayermEleven (A)000210
393.Filip RašlíkFPV 23000610
394.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)000210
395.Štefan SivoňŠK Karpatská000210
396.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)000410
397.Juraj NajarPredators (A)000410
398.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)000510
399.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0001220
400.Tomáš LicherFPV 230001130
401.Marek HallonPraetors mEleven (B)000401
402.Martin KucianmEleven (A)000501