2. Bratislavská liga (sezóna 2019/20)

Zápasy 9. kola nadstavby

24.07.2020 18:00
PROSUM × United
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

24.07.2020 18:50
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

25.07.2020
NFA Bratislava (B) × White Boys
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

25.07.2020
Belehradskí Lišiaci × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

25.07.2020
Arantes × SFC Silver Ružinov
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

25.07.2020 11:30
FK 03 Hostinského × AK Vorvane
1 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

25.07.2020 14:00
Ovečky × ŠK Račišdorf
3 : 11
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

26.07.2020 17:50
FC Tifosi × Fresh and Funny
2 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

26.07.2020 18:40
Banana Boys × AK 47 Chaos (B)
1 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AK 47 Chaos (B) 26 20 3 3 121 : 55 63 +66
2. Banana Boys 26 20 3 3 134 : 52 63 +82
3. Fresh and Funny 26 19 3 4 139 : 57 60 +82
4. ŠK Račišdorf 26 16 3 7 144 : 95 51 +49
5. White Boys 26 16 2 8 144 : 77 50 +67
6. INSTA 25 13 1 11 91 : 81 40 +10
7. Ovečky 26 11 3 12 107 : 103 36 +4
8. FC Tifosi 26 10 2 14 104 : 115 32 -11
9. NFA Bratislava (B) 25 8 3 14 53 : 100 27 -47
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AK Vorvane 27 15 2 10 108 : 75 47 +33
2. FK 03 Hostinského 27 12 6 9 97 : 79 42 +18
3. HSP Hemerhoidi 27 12 5 10 89 : 87 41 +2
4. SFC Silver Ružinov 27 10 3 14 93 : 101 33 -8
5. United 27 11 0 16 110 : 122 33 -12
6. PROSUM 27 9 4 14 78 : 108 31 -30
7. Belehradskí Lišiaci 27 10 1 16 68 : 104 31 -36
8. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 26 6 6 14 68 : 110 24 -42
9. VK PAL Engerau 27 7 0 20 86 : 119 21 -33
10. Arantes 26 0 0 26 33 : 227 0 -194
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Banana Boys 18 16 1 1 109 : 35 49 +74
2. AK 47 Chaos (B) 18 13 2 3 85 : 40 41 +45
3. Fresh and Funny 18 12 3 3 101 : 46 39 +55
4. White Boys 18 12 1 5 113 : 53 37 +60
5. ŠK Račišdorf 18 12 1 5 98 : 66 37 +32
6. INSTA 18 12 1 5 78 : 46 37 +32
7. Ovečky 18 8 3 7 80 : 64 27 +16
8. NFA Bratislava (B) 18 8 3 7 52 : 65 27 -13
9. FC Tifosi 18 8 2 8 76 : 75 26 +1
10. FK 03 Hostinského 18 7 5 6 59 : 56 26 +3
11. AK Vorvane 18 8 2 8 66 : 57 26 +9
12. HSP Hemerhoidi 18 7 3 8 61 : 68 24 -7
13. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 18 6 5 7 65 : 73 23 -8
14. United 18 7 0 11 68 : 93 21 -25
15. SFC Silver Ružinov 18 5 3 10 55 : 75 18 -20
16. PROSUM 18 4 2 12 45 : 82 14 -37
17. Belehradskí Lišiaci 18 4 1 13 40 : 76 13 -36
18. VK PAL Engerau 18 3 0 15 57 : 97 9 -40
19. Arantes 18 0 0 18 30 : 171 0 -141

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Roman KaanFresh and Funny3834722430
2.Tomáš ŠimkoUnited3831692410
3.Racz EgonUnited2228502300
4.Juraj HipkiAK Vorvane2920492440
5.Jakub HoffmanŠK Račišdorf2919481410
6.Michal PopulovBanana Boys1230421810
7.Ján FašungBanana Boys336392510
8.Andrej HrdličkaWhite Boys2215371440
9.Maroš LetovanecINSTA315362010
10.Peter IskraBanana Boys268341340
11.Andrej GendiarŠK Račišdorf267331320
12.Michal JužaninOvečky2210321710
13.Pavol HudecPROSUM2111322400
14.Jakub BelanŠK Račišdorf2111321750
15.Michal KardošFresh and Funny1317302421
16.Róbert LatikaAK Vorvane1712292300
17.Roderik MalovecWhite Boys1514291820
18.Lukáš SzalacsiAK Vorvane1810281830
19.Michal ČiernyBanana Boys1612282100
20.Michael MiznerFresh and Funny919282130
21.Andrej HornýWhite Boys216271780
22.Martin ČuchranFC Tifosi1710271800
23.Tomáš KačurFK 03 Hostinského1413271920
24.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1314272430
25.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského242261720
26.Ivan PaloWhite Boys1511262020
27.Ondrej KordošBanana Boys917262140
28.Martin HušekINSTA1212242000
29.Hayk StepanyanPROSUM185232100
30.Tomáš JuskoFC Tifosi185231930
31.Tomáš HolkovičINSTA1112232010
32.Marek ZechmeisterBanana Boys1013232340
33.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)1111221720
34.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi913221100
35.Rastislav SchubertŠK Račišdorf913222340
36.Peter SmolaFK 03 Hostinského616222310
37.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci156212520
38.Peter AugustinBanana Boys156211720
39.Tomáš BremserŠK Račišdorf147211310
40.Ľuboš AdamWhite Boys129211910
41.Alexander BerekFresh and Funny813211411
42.Dušan BrezovickýOvečky146201700
43.Martin KsinanAFC Horden137202230
44.Ján GrófAK 47 Chaos (B)1010201720
45.Tomáš ChoINSTA515202010
46.Dávid PaštinskýFC Tifosi163191810
47.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov145191830
48.Pavol MizenkoOvečky127191400
49.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)118191500
50.Richard ŠafárikWhite Boys109191410
51.Juraj LučeničWhite Boys811192101
52.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau162182020
53.Viktor SegedaOvečky135181600
54.Peter KissFresh and Funny126181500
55.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského126181400
56.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov126181811
57.Martin KuyokwaVK PAL Engerau711181800
58.Peter SabovčíkVK PAL Engerau711181900
59.Miloš WojciakWhite Boys125171450
60.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)116171010
61.Juraj VrábeľOvečky89171611
62.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi512172010
63.Ivan SenkoArantes124161700
64.Matej HergovičVK PAL Engerau115161820
65.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)97161100
66.Jozef RepkaFC Tifosi97161500
67.Peter JuckBelehradskí Lišiaci97162310
68.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf97162001
69.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)88162020
70.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci88162430
71.Martin HuorkaŠK Račišdorf610161300
72.Jozef PetruszOvečky610161410
73.Tomík AndrejFK 03 Hostinského511161800
74.Jozef Aksamít4 FUN Futsal Team (A)11415800
75.Karol CvancigerUnited96151600
76.David FlorNFA Bratislava (B)96151251
77.Michal MalovecAK Vorvane87151800
78.Tomáš PobehaFresh and Funny87151720
79.Erik SzaboFC RTR BPN (A)6915610
80.Stanislav ŠiškaUnited95141600
81.Tomáš KleinUnited95142530
82.Peter VerdunFresh and Funny95141650
83.Adrián SabolFresh and Funny86141830
84.Juraj ToporSFC Silver Ružinov86142260
85.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov68142210
86.Andrej SlíšBanana Boys68141830
87.Peter GrinčFC Tifosi410141100
88.Vladimír RiškoOvečky410141810
89.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)94131810
90.Ján PupákHSP Hemerhoidi85131300
91.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)9413800
92.Július VrábeľOvečky85131610
93.Jarábek MojmírŠK Račišdorf76131910
94.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov67131700
95.Michal MichalkoOvečky58131700
96.Róbert LuknárVK PAL Engerau10212900
97.Michal KalužayArantes84121200
98.Erik MelkusINSTA84121900
99.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci84121910
100.Tomáš BobálAK Vorvane84122110
101.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)66121700
102.Zsolt MedePROSUM66121010
103.Šouc OliverFC Tifosi66121810
104.Martin HruškaPROSUM48121500
105.Rastislav KraskoINSTA210122000
106.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)83111900
107.Tomáš JevčikNFA Bratislava (A)7411800
108.Jozef DadoHSP Hemerhoidi74111110
109.Tomáš TrankovičPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)74111410
110.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)6511400
111.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci65112220
112.Robert ŠvabenskýFresh and Funny56111400
113.Jakub PaštinskýFC Tifosi38111230
114.Stanislav CintavýPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)110112020
115.Michal RostásPROSUM8210600
116.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)8210610
117.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov82101510
118.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci73101900
119.Patrik PeniakPROSUM6410600
120.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi55102000
121.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)55101200
122.Marek FeckoAK Vorvane55101710
123.Lukáš ZemešAK Vorvane55102010
124.Aleksandr AgafonovNFA Bratislava (A)55101620
125.František KubaWhite Boys46101110
126.Július ZdechovanPROSUM37102100
127.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského37101310
128.Roland LukáčVK PAL Engerau37101520
129.Smatana MartinSFC Silver Ružinov7291910
130.Vladimir DinkaUnited6392100
131.Viktor KubalecPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)639500
132.Frederico GomesNFA Bratislava (B)6391730
133.Pavol ViludaINSTA5491950
134.Joao MatosNFA Bratislava (B)549911
135.Sebastian WoltemarFresh and Funny549821
136.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi459910
137.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)459710
138.Tomáš JelínekWhite Boys4591020
139.Marek KleinPROSUM4592030
140.Ľubomír ZimaFC Tifosi3691200
141.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)099800
142.Martin TomíkFK 03 Hostinského7181810
143.Martin HomolaWhite Boys628400
144.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)6281520
145.Pavol VargaVK PAL Engerau3581800
146.Marián LalíkINSTA2682010
147.Vladimír ĽachkýPROSUM0881420
148.Marek SokolAK 47 Chaos (A)707410
149.Lucas AndodyFresh and Funny617700
150.Michal MateičkaFK 03 Hostinského6171610
151.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)617320
152.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)527520
153.Peter SochaničUnited4371600
154.Tomáš DetkoŠK Račišdorf4371010
155.Igor DuffekWhite Boys4371130
156.Branislav TrgalaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)347800
157.Ján HlavatýPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)3471710
158.Javier López GimenezNFA Bratislava (B)3471010
159.Tomáš KriváčekArantes5161600
160.Sebastian Keszei4 FUN Futsal Team (A)426300
161.Branislav PristáčFC Tifosi4261601
162.Peter MasnýINSTA3362000
163.Robert NagyHSP Hemerhoidi3361110
164.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci3362330
165.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov2461410
166.Milan JanečkaBanana Boys2461540
167.Ivan TencerUnited156200
168.Miroslav SenkoArantes0661600
169.Adrián ČakurdaOvečky0661110
170.Ladislav BlažejINSTA4151800
171.Vladimir NovakINSTA3251900
172.Daniel LysákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)325700
173.Dušan BartkovskýAK Vorvane2351400
174.Volodymyr Movchunbez klubovej príslušnosti235700
175.Ondrej ZeleníkWhite Boys235610
176.Tomáš FuntíkArantes235910
177.Richard BilekPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)2351620
178.Daniel VaňkoOvečky2351850
179.Jozef MészárosVK PAL Engerau2352211
180.Matúš HlôškaŠK Račišdorf1451200
181.Roman WeberBanana Boys0552510
182.Besmir TočiNFA Bratislava (A)404200
183.Štefan MariančikFK 03 Hostinského404400
184.Rudolf BodišSFC Silver Ružinov314400
185.Michal BagalaFK 03 Hostinského314700
186.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)314200
187.Juraj TomanŠK Račišdorf314300
188.Silvester JágerFC RTR BPN (A)224200
189.Bohumil SilnýUnited2241300
190.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)224300
191.Peter BožíkAK Vorvane224500
192.Štefan KokoruďaUnited224410
193.Peter SinghoferPROSUM224910
194.Ján SotníkBanana Boys2241930
195.Ján ŠtefanekFC Tifosi2241960
196.Jose Alberto Gomez VargasNFA Bratislava (B)2241211
197.Miloš GluvnaVK PAL Engerau134700
198.Erik FreiwaldŠK Račišdorf (A)134600
199.Tomáš JoštiakAK Vorvane1341900
200.Peter FrindtSFC Silver Ružinov1342410
201.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)303300
202.Roman FraňoBanana Boys (B)303910
203.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského2131100
204.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)213200
205.Miloslav KollarFresh and Funny213900
206.Peter LehotskyAK 47 Chaos (B)213200
207.Patrik ŘehořkaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)213600
208.Michal SzimethAK Vorvane213310
209.Martin BeniačŠK Račišdorf2132120
210.Dominik VresilovičFC Tifosi213840
211.Jozef KulifajArantes1231500
212.Roman RusnákNFA Bratislava (A)123300
213.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci1232100
214.Ctibor KompánekHSP Hemerhoidi1232200
215.Alvaro CorreiaNFA Bratislava (B)1231010
216.Marián ReimannSFC Silver Ružinov1231110
217.Richard KúdelaArantes1231610
218.Michal AdamWhite Boys123410
219.Dušan FialaWhite Boys033800
220.Matúš BaňovičFK 03 Hostinského033300
221.William VeselíkFC Tifosi033810
222.Adam JamrichWhite Boys0331110
223.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0332310
224.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)033620
225.Marek BadrňaWhite Boys202100
226.Nikola HudecArantes202400
227.Dominik VanekFC RTR BPN (A)202100
228.Juraj FuchsBelehradskí Lišiaci112600
229.Karol FarskýFC Tifosi1121100
230.Matúš KormaníkFC Tifosi112200
231.Tomáš PtáčekFC Tifosi112900
232.Rohárik DominikFC Tifosi112110
233.Guillermo Castilla NavalNFA Bratislava (B)112520
234.Miroslav FoltánBanana Boys112501
235.Izak PavolSFC Silver Ružinov0221200
236.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)022100
237.Šimrák TomášAK Vorvane0221000
238.Dominik UfnárVK PAL Engerau022500
239.Martin ValentHSP Hemerhoidi0222200
240.Filip FriebertAK Vorvane022300
241.Alex PutzPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)022200
242.Pavol PeroVK PAL Engerau022300
243.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0221100
244.Stanislav MarkoŠK Račišdorf022210
245.Lukáš VišváderUnited0222610
246.Samuel OpršalAK 47 Chaos (B)022310
247.Radovan KamenskýOvečky0221610
248.Michal BílekPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)101800
249.Miroslav BurdaFC RTR BPN (A)101100
250.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (B)101100
251.Dominik KissVK PAL Engerau101500
252.Andrej KeklakŠK Račišdorf101500
253.Peter KýškaŠK Račišdorf101500
254.Miroslav KováčikVK PAL Engerau101200
255.Dominik MarkovičNFA Bratislava (A)101100
256.Szabolcs KovácsPROSUM101200
257.Samuel HorváthNFA Bratislava (B)101200
258.Richard SchwartzFresh and Funny101100
259.Marek MalíkVK PAL Engerau101810
260.Jakub KozárikFresh and Funny1011710
261.Peter TomašekNFA Bratislava (B)1011010
262.Adrian Lopez GimenezNFA Bratislava (B)101110
263.Jozef MikesArantes101310
264.Robert BorošNFA Bratislava (A)011100
265.Peter DeákVK PAL Engerau011200
266.Michal HargašFK 03 Hostinského0111800
267.Juraj JajcajŠK Račišdorf011300
268.Adam HoudekNFA Bratislava (B)011100
269.Jozef NavrátilAK 47 Chaos (B)011800
270.Martin IdlbekFresh and Funny011300
271.Andrej DrongŠK Račišdorf0111400
272.Yevgeni SkribovskyNFA Bratislava (B)011400
273.Martin OnderčinArantes0111100
274.Milan KamenskýOvečky0111000
275.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci011700
276.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci0111500
277.Ladislav KerekPROSUM011600
278.Matúš KastlerPROSUM011600
279.Patrik PappNFA Bratislava (A)011500
280.Filip GranecWhite Boys011500
281.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi011610
282.Elvio Miguel Ferreira BaptistaNFA Bratislava (B)011310
283.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava011110
284.Martin SandtnerWhite Boys0111611
285.Mihal DurikArantes000200
286.Michal MalýFresh and Funny000200
287.Michal ŠkotkaAK Vorvane000100
288.Franco VecchiarelliNFA Bratislava (B)000100
289.Róbert NoskoPROSUM0001500
290.Marko VlčekFresh and Funny000100
291.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)000100
292.Michal HrazdílekFresh and Funny000100
293.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000100
294.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau000200
295.Oliver MedviďNFA Bratislava (A)000100
296.Ľubomír PocsikUnited000700
297.Ivor GogálAK 47 Chaos (B)000100
298.Mehmat AksacNFA Bratislava (B)000700
299.Daniel NovosadNFA Bratislava (A)000100
300.Alojz VyčislíkOvečky000400
301.Marian KupkaArantes000600
302.Ján HradskýFC Tifosi000100
303.Marcel PetrasHSP Hemerhoidi000400
304.Patrik UhríkPROSUM000200
305.Rene Gautier NyadaNFA Bratislava (B)000100
306.Samuel PiknaWhite Boys000100
307.Ľuboš FiľarskýFK 03 Hostinského000200
308.Peter HornýWhite Boys000100
309.Richard ŠafárikVK PAL Engerau000100
310.Filip MudrikSFC Silver Ružinov000100
311.Radovan StančíkNFA Bratislava (A)000100
312.Michal BeniakArantes000300
313.Vladimír MalikVK PAL Engerau0001000
314.Dalibor KrálINSTA0001700
315.Jaroslav FuchsBelehradskí Lišiaci000100
316.Peter BeneVK PAL Engerau000300
317.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000400
318.Miroslav PatermanArantes000300
319.Mojmír KrutýHSP Hemerhoidi000300
320.Lucas PineiroNFA Bratislava (B)000100
321.Martin MorvaiVK PAL Engerau000100
322.Jozef BratekSFC Silver Ružinov000700
323.Martin KováčikVK PAL Engerau000100
324.Juraj FukatschAK 47 Chaos (A)000100
325.Juraj PařilFC Tifosi0002200
326.Ivan PopulovBanana Boys000100
327.Martin HrončekWhite Boys000310
328.Nicolas VojáčekWhite Boys000410
329.Telmo CalhauNFA Bratislava (B)000310
330.Jakub ŠebeňaBelehradskí Lišiaci000210
331.Andrej NovákINSTA0001720
332.Štefanek FilipFC Tifosi0002020
333.Giorgio TattaNFA Bratislava (B)000720
334.David Ortiz DavilaNFA Bratislava (B)0001030
335.Peter HanuskaFresh and Funny000501
336.Eduardo Alonso Duran AlonsoNFA Bratislava (B)000101
337.Michal BlahovskýWhite Boys000101