AK 47 Chaos (B) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 09:00
INSTA × AK 47 Chaos (B)
0 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.09.2019 16:30
AK 47 Chaos (B) × Fresh and Funny
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.09.2019 14:10
HSP Hemerhoidi × AK 47 Chaos (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

06.10.2019 19:20
AK 47 Chaos (B) × Arantes
9 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.10.2019 18:00
AK Vorvane × AK 47 Chaos (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.10.2019 19:10
AK 47 Chaos (B) × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2019 14:30
SFC Silver Ružinov × AK 47 Chaos (B)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 15:00
Ovečky × AK 47 Chaos (B)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.11.2019 16:30
AK 47 Chaos (B) × Belehradskí Lišiaci
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 09:40
PKE-M IMOOPTIK (C) × AK 47 Chaos (B)
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

30.11.2019 15:30
AK 47 Chaos (B) × Trexima
7 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.12.2019 10:10
ŠK Račišdorf × AK 47 Chaos (B)
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

14.12.2019 21:10
AK 47 Chaos (B) × White Boys
10 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.01.2020 08:50
AK 47 Chaos (B) × FC Tifosi
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.01.2020 19:50
FK 03 Hostinského × AK 47 Chaos (B)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.01.2020 11:20
AK 47 Chaos (B) × Banana Boys
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2020 20:50
VK PAL Engerau × AK 47 Chaos (B)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.02.2020 21:10
AK 47 Chaos (B) × United
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.02.2020 12:10
AK 47 Chaos (B) × FC Tifosi
4 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

08.03.2020 15:50
PKE-M IMOOPTIK (C) × AK 47 Chaos (B)
1 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

14.06.2020 16:00
AK 47 Chaos (B) × Ovečky
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

20.06.2020
INSTA × AK 47 Chaos (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra KONTUMÁCIA

27.06.2020
AK 47 Chaos (B) × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

04.07.2020
White Boys × AK 47 Chaos (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

11.07.2020
AK 47 Chaos (B) × Fresh and Funny
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

25.07.2020
Banana Boys × AK 47 Chaos (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

Hráči


foto
Juraj Matich
brankár
#1
foto
Martin Stríž
brankár
#1
foto
Kamil Kopčík
brankár
#2
foto
Michal Rataj
brankár
#12
foto
Dávid Timothy
brankár
#22
foto
Antonio Edilson
brankár
#33
foto
Lalúch Michal
obranca
#10
foto
Tomáš Cúdor
obranca
#12
foto
Mário Mader
obranca
#13
foto
Tomáš Rajko
obranca
#13
foto
Tibor Obert
obranca
#16
foto
Matej Čulen
obranca
#20
foto
Peter Krosbák
obranca
#23
foto
Michal Líška
obranca
#33
foto
Dominik Kerti
obranca
#77
foto
Ivan Lilov
obranca
#81
foto
Štefan Novotný
útočník
#0
foto
Ľubomír Čonka
útočník
#0
foto
Lukáš Marko
útočník
#0
foto
Juraj Podhorný
útočník
#6
foto
Martin Kiyak
útočník
#7
foto
Adam Grečnár
útočník
#8
foto
Marek Kandráč
útočník
#9
foto
Tomas Nagy
útočník
#14
foto
Juraj Ruža
útočník
#17
foto
Kandráč Patrick
útočník
#22
foto
Vladimír Úžik
útočník
#23
foto
Juraj Sedláček
útočník
#47
foto
Jozef Záhorec
útočník
#80

Manažéri klubu AK 47 Chaos


Najlepší hráči

foto
Adam Grečnár
21 (10 + 11)

foto
Ján Gróf
18 (9 + 9)

foto
Martin Kiyak
17 (10 + 7)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Adam Grečnár1011211520
2.Ján Gróf99181420
3.Martin Kiyak107171300
4.Dominik Kerti86141510
5.Branislav Soldán66121600
6.Juraj Ruža83111600
7.Richard Sýkora6511400
8.Juraj Sedláček55101200
9.Matej Čulen099800
10.Adrián Gašparovič538600
11.Marek Wallner358610
12.Marek Sokol707300
13.Filip Verdun426420
14.Matej Ružička415300
15.Tibor Obert303300
16.Peter Lehotsky213200
17.Štefan Čonka213200
18.Jakub Hollý112200
19.Martin Stríž022700
20.Tomas Nagy022100
21.Rastislav Gullár101100
22.Jozef Navrátil011800
23.Michal Rataj000100
24.Vladimír Sýkora000100
25.Dávid Timothy000300
26.Lalúch Michal000100
27.Juraj Fukatsch000100
28.Samuel Opršal000100
29.Peter Krosbák000200