White Boys (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 09:50
FC Tifosi × White Boys
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

22.09.2019 16:20
White Boys × FK 03 Hostinského
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.09.2019 16:30
Banana Boys × White Boys
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

06.10.2019 15:50
White Boys × VK PAL Engerau
10 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.10.2019 19:50
United × White Boys
1 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.10.2019 18:10
White Boys × INSTA
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.10.2019 14:50
Fresh and Funny × White Boys
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 16:40
White Boys × HSP Hemerhoidi
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.11.2019 19:50
Arantes × White Boys
0 : 16
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 13:10
White Boys × AK Vorvane
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.12.2019 17:10
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × White Boys
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

07.12.2019 20:50
White Boys × SFC Silver Ružinov
6 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

14.12.2019 21:10
AK 47 Chaos (B) × White Boys
10 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2020 13:50
PKE-M IMOOPTIK (C) × White Boys
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.01.2020 17:10
White Boys × Trexima
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.01.2020 15:30
ŠK Račišdorf × White Boys
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2020 12:20
Ovečky × White Boys
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.02.2020 13:50
White Boys × Belehradskí Lišiaci
9 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.02.2020 10:30
White Boys × Ovečky
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

07.03.2020
INSTA × White Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

14.03.2020
White Boys × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

28.03.2020
Fresh and Funny × White Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

04.04.2020
White Boys × AK 47 Chaos (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

18.04.2020
Banana Boys × White Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

25.04.2020
White Boys × FC Tifosi
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

02.05.2020
PKE-M IMOOPTIK (C) × White Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra

Hráči


foto
Štefan Szabo
brankár
#0
foto
Martin Hronček
brankár
#0
foto
Silný Boris
brankár
#0
foto
Daniel Sopata
obranca
#0
foto
Martin Homola
obranca
#0
foto
Ivan Palo
obranca
#0
foto
Andrej Horný
obranca
#0
foto
Samuel Pikna
obranca
#10
foto
Lukáš Durmik
obranca
#77
foto
Erik Hanik
útočník
#0
foto
Dušan Fiala
útočník
#0
foto
Lukáš Holek
útočník
#0
foto
František Kuba
útočník
#0
foto
Peter Horný
útočník
#0
foto
Adam Jamrich
útočník
#0
foto
Filip Malárik
útočník
#0
foto
Filip Granec
útočník
#0
foto
Marek Badrňa
útočník
#0
foto
Marián Bachna
útočník
#0
foto
Adam Síth
útočník
#6
foto
Miloš Wojciak
útočník
#8
foto
Ľuboš Adam
útočník
#11
foto
Marian Brondos
útočník
#22
foto
Roderik Malovec
útočník
#22
foto
Michal Adam
útočník
#88
foto
Juraj Lučenič
útočník
#90
foto
Ondrej Zeleník
útočník
#99

Manažéri klubu White Boys


Najlepší hráči

foto
Andrej Hrdlička
34 (19 + 15)

foto
Andrej Horný
21 (15 + 6)

foto
Roderik Malovec
21 (12 + 9)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Andrej Hrdlička1915341030
2.Andrej Horný156211270
3.Roderik Malovec129211200
4.Ivan Palo127191420
5.Ľuboš Adam116171410
6.Juraj Lučenič69151501
7.Miloš Wojciak113141040
8.Richard Šafárik77141010
9.František Kuba4610810
10.Martin Homola628300
11.Igor Duffek4371130
12.Tomáš Jelínek235520
13.Michal Adam123410
14.Adam Jamrich033710
15.Marek Badrňa202100
16.Dušan Fiala022700
17.Martin Sandtner0111000
18.Filip Granec011500
19.Samuel Pikna000100
20.Peter Horný000100
21.Martin Hronček000210
22.Nicolas Vojáček000410
23.Michal Blahovský000101