PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

13.09.2019 20:10
HSP Hemerhoidi × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
5 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.09.2019 10:30
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Arantes
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.09.2019 08:00
AK Vorvane × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

06.10.2019 12:30
Ovečky × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
0 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.10.2019 19:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × SFC Silver Ružinov
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.10.2019 19:10
AK 47 Chaos (B) × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2019 13:40
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Belehradskí Lišiaci
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 11:00
PKE-M IMOOPTIK (C) × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

16.11.2019 18:10
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Trexima
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 11:30
ŠK Račišdorf × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.12.2019 17:10
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × White Boys
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

14.12.2019 17:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × FC Tifosi
4 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.12.2019 21:20
FK 03 Hostinského × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
1 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.01.2020 08:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Banana Boys
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.01.2020 17:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
4 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.02.2020 09:00
VK PAL Engerau × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

02.02.2020 16:30
INSTA × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2020 18:20
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Fresh and Funny
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

29.02.2020 16:50
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Trexima
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

08.03.2020 16:40
SFC Silver Ružinov × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
5 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

15.03.2020 21:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

21.03.2020
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × Arantes
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

28.03.2020
HSP Hemerhoidi × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

04.04.2020
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × AK Vorvane
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

18.04.2020
FK 03 Hostinského × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

25.04.2020
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × VK PAL Engerau
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

02.05.2020
Belehradskí Lišiaci × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Hráči


foto
Patrik Šelmeci
brankár
#6
foto
Richard Bilek
brankár
#54
foto
Daniel Lysák
obranca
#5
foto
Ján Hlavatý
obranca
#9
foto
Marek Buckulčík
útočník
#0
foto
Peter Šikuda
útočník
#0
foto
Filip Vatter
útočník
#0
foto
Alex Putz
útočník
#0
foto
Ismail Dibrani
útočník
#0
foto
Milan Ivančo
útočník
#0
foto
Marián Križan
útočník
#8
foto
Ľudovít Félix
útočník
#9
foto
Peter Kušnirák
útočník
#10
foto
Viktor Kubalec
útočník
#11
foto
David Gireth
útočník
#11
foto
Stanislav Cintavý
útočník
#12

Manažéri klubu FC RTR BPN


Najlepší hráči

foto
Marián Križan
17 (11 + 6)

foto
Erik Szabo
15 (6 + 9)

foto
Patrik Kürthy
13 (9 + 4)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Marián Križan116171010
2.Erik Szabo6915610
3.Patrik Kürthy94131810
4.Tomáš Trankovič74111410
5.Stanislav Cintavý110112020
6.Viktor Kubalec639500
7.Peter Kušnirák6281520
8.Branislav Trgala347800
9.Ján Hlavatý3471710
10.Daniel Lysák325700
11.Richard Bilek2351620
12.Severin Zelenák314200
13.Silvester Jáger224200
14.Patrik Řehořka213600
15.Dominik Vanek202100
16.Alex Putz022200
17.Michal Bílek101800
18.Miroslav Burda101100