Auto Lamač 2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2019/20)

Zápasy 8. kola nadstavby

17.07.2020 18:00
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

17.07.2020 19:15
Čekan Mekenroff 1897 (A) × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

17.07.2020 20:30
FC RTR BPN (A) × Relax
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.07.2020
FK Inter Bratislava × Predators (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

18.07.2020
4FSC FTVŠ UK × FC Rusovce
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

19.07.2020 19:00
PKE-M IMOOPTIK (A) × 4 FUN Futsal Team
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (A) 23 23 0 0 242 : 55 69 +187
2. Rehab Klinik Baraberi 24 18 0 6 132 : 62 54 +70
3. AK 47 Chaos (A) 24 16 1 7 126 : 79 49 +47
4. FC RTR BPN (A) 24 15 2 7 133 : 98 47 +35
5. Relax 23 13 1 9 116 : 100 40 +16
6. FCK Minimax Bratislava (A) 23 13 0 10 97 : 91 39 +6
7. mEleven (A) 24 12 0 12 89 : 90 36 -1
8. Semic Bratislava 23 10 2 11 92 : 88 32 +4
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 24 14 1 9 153 : 119 43 +34
2. PKE-M IMOOPTIK (A) 24 13 0 11 99 : 94 39 +5
3. FK Šport Bratislava 24 12 3 9 94 : 92 39 +2
4. 4FSC FTVŠ UK 25 11 3 11 107 : 117 36 -10
5. FK Inter Bratislava 25 10 0 15 96 : 124 30 -28
6. Čekan Mekenroff 1897 (A) 24 8 2 14 97 : 129 26 -32
7. Matadors 24 6 2 16 84 : 150 20 -66
8. Predators (A) 24 4 1 19 81 : 156 13 -75
9. 4 FUN Futsal Team 24 4 1 19 71 : 157 13 -86
10. FC Rusovce 24 2 3 19 61 : 169 9 -108
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (A) 17 17 0 0 193 : 35 51 +158
2. Rehab Klinik Baraberi 17 14 0 3 108 : 41 42 +67
3. FCK Minimax Bratislava (A) 17 13 0 4 94 : 61 39 +33
4. FC RTR BPN (A) 17 12 2 3 109 : 66 38 +43
5. AK 47 Chaos (A) 17 11 1 5 91 : 60 34 +31
6. Relax 17 10 1 6 89 : 72 31 +17
7. mEleven (A) 17 9 0 8 69 : 69 27 0
8. Semic Bratislava 19 8 2 9 80 : 78 26 +2
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 17 8 1 8 97 : 92 25 +5
10. PKE-M IMOOPTIK (A) 17 8 0 9 58 : 71 24 -13
11. FK Šport Bratislava 17 7 2 8 62 : 74 23 -12
12. 4FSC FTVŠ UK 17 6 3 8 67 : 86 21 -19
13. Čekan Mekenroff 1897 (A) 17 5 1 11 63 : 94 16 -31
14. FK Inter Bratislava 17 5 0 12 61 : 97 15 -36
15. Predators (A) 17 4 1 12 74 : 116 13 -42
16. Matadors 19 3 1 15 61 : 136 10 -75
17. FC Rusovce 17 2 3 12 55 : 118 9 -63
18. 4 FUN Futsal Team 17 2 0 15 42 : 124 6 -82

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Peter HaľkoFOFO Bratislava 1984 (A)71321032200
2.Michal GogaRelax3724612341
3.Martin RejžekFOFO Bratislava 1984 (A)2235571930
4.Tomáš HrutkaFC RTR BPN (A)3217492120
5.Dušan RafajFOFO Bratislava 1984 (A)2326491810
6.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)2419431651
7.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)2912412030
8.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)2316391760
9.Erik SzaboFC RTR BPN (A)1821392420
10.František ŠporanekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)1919381310
11.Michal DzvonikFC Rusovce2411351730
12.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi1916352130
13.Michal JavnickýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)1816341300
14.Marek BahnaFOFO Bratislava 1984 (A)1418321600
15.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)923321600
16.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)1812301800
17.Adam ZdráhalFOFO Bratislava 1984 (A)1316291860
18.Fabián SlančíkRehab Klinik Baraberi217281910
19.Adam BeňoRehab Klinik Baraberi217281920
20.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK1018281430
21.Ján KuismEleven (A)216272210
22.Igor DoricamEleven (A)1512271920
23.Tomáš BaginFOFO Bratislava 1984 (A)1413271711
24.Marek MaláčPredators (A)1314271300
25.Ondrej VolekFK Šport Bratislava179261900
26.Peter Štefaňák4FSC FTVŠ UK1313261301
27.Marián MišovičFK Inter Bratislava1214261510
28.Michal ChovanecSemic Bratislava205251610
29.Martin TribulaFK Šport Bratislava169252410
30.Pavol ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 (A)1411251910
31.Dominik RolinecFC RTR BPN (A)177241710
32.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)1113241751
33.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava1014241700
34.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 (A)816241800
35.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi618241920
36.Marek SokolAK 47 Chaos (A)158231210
37.Pavol GrajcárMatadors1211231800
38.Dávid HriníkFK Šport Bratislava815232330
39.Juraj ZaťkoMatadors166222010
40.Sebastian KeszeiPKE-M IMOOPTIK (B)1111222100
41.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)1012221700
42.Nikola GagicŠK Danubit Wild Boys 02 (A)81422910
43.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)147211310
44.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)1011211740
45.Radovan CibákFK Šport Bratislava912212000
46.Juraj ChovanecFK Inter Bratislava146201900
47.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)146201610
48.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)812201730
49.Lukáš ŠkurekRelax812201730
50.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK136191400
51.Andrej DeďoMatadors118191800
52.Branislav BolechmEleven (A)109191740
53.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)162182030
54.Marek PaštrnákŠK Danubit Wild Boys 02 (A)117181010
55.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)10818900
56.Marek BúzekPKE-M IMOOPTIK (A)99181010
57.Dominik VanekFC RTR BPN (A)810182131
58.Adam ŽeliarPredators (A)125171100
59.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)125171410
60.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)125171820
61.Peter ml. JachymRelax125171820
62.Silvester JágerFC RTR BPN (A)125171222
63.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava107172020
64.Ján PáleníkFK Inter Bratislava107171830
65.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi98171400
66.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)9817920
67.Ivan BuchelFC RTR BPN (A)98171451
68.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK89172430
69.Nicolas PochylýPKE-M IMOOPTIK (A)710171100
70.Ľudovít FélixPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)124161730
71.Peter UrbanovičmEleven (A)115161710
72.Filip ProchácRelax97162100
73.Filip BelejMatadors97161800
74.Daniel UrbanFC Rusovce97161940
75.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team610162010
76.Martin KvasnaFK Šport Bratislava105151910
77.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava96151800
78.Michal TvrdoňSemic Bratislava87151810
79.Marek LencesRehab Klinik Baraberi312152040
80.Zdeno PehaničRelax113142210
81.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)104141720
82.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team95142140
83.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi95141311
84.Martin AdámikFK Inter Bratislava86142110
85.Patrik ChamillaWild Boys 02 (B)8614401
86.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)77142010
87.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)68141420
88.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)59141010
89.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)103131130
90.Marcel OndrušRelax8513800
91.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)85131710
92.Peter RybnickýRelax76131010
93.Juraj VišváderFOFO Bratislava 1984 (A)76131710
94.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)76132030
95.Jozef TaligaPredators (A)67131410
96.Peter KriškaPredators (A)58131210
97.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)102121410
98.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 (A)93121500
99.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team93122110
100.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava93121630
101.Adam Gála4FSC FTVŠ UK84122000
102.Martin MarekMatadors84121810
103.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)75122220
104.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)6612810
105.Marek BlažejSemic Bratislava48121000
106.Roman JakubecPredators (A)92111151
107.Michal StaňákPredators (A)8311700
108.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)74111240
109.Kristian GolejFC Rusovce74111301
110.Marek HabajSemic Bratislava56111200
111.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team56111710
112.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 (A)47111120
113.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi47111011
114.Matúš HorákSemic Bratislava38111710
115.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)91101900
116.Attila VidaFOFO Bratislava 1984 (A)8210700
117.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi73101850
118.František Smolík4 FUN Futsal Team64101200
119.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi64101500
120.Ján KaločajPredators (A)6410900
121.Jaroslav ČernilPredators (A)64101300
122.Michal SzighardtSemic Bratislava64101110
123.Rudolf ZaťkoMatadors55101810
124.Yousef EmkaimiMatadors46101510
125.Igor JáchymRelax46102240
126.Mário IdlbekFC RTR BPN (A)010101500
127.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi8191600
128.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK819710
129.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi7292310
130.Roman RusnákPKE-M IMOOPTIK (B)7291110
131.Jakub KakašSemic Bratislava7291920
132.Tomáš TakáčSemic Bratislava729820
133.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)7291621
134.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava6391600
135.Marek BognarFC Rusovce6391650
136.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team5491700
137.Patrik SládečekPKE-M IMOOPTIK (B)5491210
138.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK549610
139.Michal UhnákPredators (A)3691500
140.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)2791820
141.Martin Totka4 FUN Futsal Team6281800
142.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava538500
143.Martin CsibaPKE-M IMOOPTIK (B)5381000
144.Peter ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 (A)448800
145.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)4481310
146.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)448910
147.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)3581640
148.Peter Paštéka4 FUN Futsal Team2681620
149.Peter JankovičSemic Bratislava1781300
150.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK617400
151.Viktor MatyiŠK Danubit Wild Boys 02 (A)617500
152.Jozef AksamítPKE-M IMOOPTIK (B)617810
153.Matej BartaWild Boys 02 (B)6171211
154.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 (A)527200
155.Robert RakPKE-M IMOOPTIK (B)527500
156.Lukáš MichniewiczFC Rusovce5271110
157.Martin MihálFK Inter Bratislava5271540
158.Andrej HodekSemic Bratislava347300
159.Tibor Lengyel4FSC FTVŠ UK527700
160.Viliam KotulaPredators (A)347700
161.Patrik MájekPraetors mEleven (B)2571800
162.Richard NyilfaFC Rusovce1671820
163.Igor Remák4FSC FTVŠ UK077700
164.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)606610
165.Samuel SzaboWild Boys 02 (B)516710
166.Michal ŠkarupaPKE-M IMOOPTIK (B)426700
167.Tomáš MúčkaSemic Bratislava426800
168.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK4261300
169.Norbert SališRelax426610
170.Juraj JanecFK Šport Bratislava4262220
171.Michal KandračWild Boys 02 (B)336900
172.Gabriel BartošekFOFO Bratislava 1984 (A)336300
173.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)336900
174.Ján RusnákFK Inter Bratislava336900
175.Tomas BorsanyiFC Rusovce3361710
176.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)3361520
177.Martin BognarFC Rusovce3361550
178.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)3361401
179.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK2461400
180.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK246500
181.Vladimír MacejákRelax2461500
182.Adam Klanica4FSC FTVŠ UK246400
183.Martin DežulianPKE-M IMOOPTIK (B)246400
184.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)246320
185.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)2461250
186.Július BeromEleven (A)2461801
187.Timotej MatákMatadors1561210
188.Ladislav HorvátPKE-M IMOOPTIK (A)066500
189.Michal OndrišíkSemic Bratislava505500
190.Adam DuchoňRelax415800
191.Patrik HaramiaPKE-M IMOOPTIK (A)415520
192.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)325800
193.Adrián MušinskýFOFO Bratislava 1984 (B)325500
194.Jaroslav Hrdina4FSC FTVŠ UK325200
195.Andrej ŠtibrichRelax325200
196.Maroš KardošPKE-M IMOOPTIK (B)325700
197.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)3251610
198.George AllakajFC RTR BPN (A)325910
199.Róbert HauskrechtSemic Bratislava325610
200.Matúš MájekPraetors mEleven (B)3252120
201.Juraj KovašichSemic Bratislava235900
202.Matej TurňaRehab Klinik Baraberi235600
203.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)235610
204.Marek GajdácsWild Boys 02 (B)145100
205.Anton BrathŠK Danubit Wild Boys 02 (A)145100
206.Martin HaragRelax0551600
207.Július PentekRelax055500
208.Patrik Truban4 FUN Futsal Team0551020
209.Patrik BellayFK Inter Bratislava (B)404620
210.Martin Novák4 FUN Futsal Team4041502
211.Filip Zámečník4FSC FTVŠ UK314500
212.Ján JakubecmEleven (A)3141200
213.Karol Hilko4FSC FTVŠ UK314700
214.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team314510
215.Milan Slimák4 FUN Futsal Team3141830
216.Michal StanoAK 47 Chaos (A)3141530
217.Tomáš CibuľaRelax224200
218.Peter GrachČekan Mekenroff 1897 (A)2241000
219.Robert BorošPKE-M IMOOPTIK (B)2241200
220.Samuel Vanišbez klubovej príslušnosti224300
221.Ladislav MikitaPKE-M IMOOPTIK (A)224401
222.Martin ĎubekmEleven (A)1341100
223.Juraj NajarPredators (B)134300
224.Peter LehotskyAK 47 Chaos (A)134300
225.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi0442310
226.Kristián Múdry4FSC FTVŠ UK213100
227.Martin MarošiFOFO Bratislava 1984 (A)213300
228.Tibor ViolaMatadors213900
229.Peter ImrichPKE-M IMOOPTIK (A)213300
230.Stanislav Bojnanskýbez klubovej príslušnosti2131200
231.Lukáš KuzmiakWild Boys 02 (B)213400
232.Darko AnchevskiČekan Mekenroff 1897 (B)213810
233.Lukáš ŠtecákmEleven (A)2131110
234.Miroslav BurdaFC RTR BPN (A)213911
235.Stefan TothFC Rusovce213511
236.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)123400
237.Sven SzokolayRelax123800
238.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi123400
239.Viktor MayermEleven (A)1231811
240.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)202200
241.Tomáš PoláčekPredators (B)202200
242.Rastislav Haramia4FSC FTVŠ UK202500
243.Roman KuželPraetors mEleven (B)202410
244.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (B)202510
245.Adam Petrušek4FSC FTVŠ UK202710
246.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava112600
247.Martin MikuličMatadors112200
248.Ladislav KozmerRelax112100
249.Dávid Boďo4 FUN Futsal Team112100
250.Simon NajarPredators (B)112300
251.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava112600
252.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)1121400
253.Peter LádiPraetors mEleven (B)112300
254.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)112210
255.Vladimir UrbanFC Rusovce1121750
256.Michal BílekFC RTR BPN (A)022500
257.Stanislav CintavýPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)022900
258.Marián TrebuľaFK Inter Bratislava (B)022300
259.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)0221110
260.Milan ČervenákWild Boys 02 (B)022100
261.Juraj StašiakSemic Bratislava022300
262.Tomáš BlinkaMatadors0222200
263.Robert Špaček4FSC FTVŠ UK0221500
264.Kristian Černák4FSC FTVŠ UK022100
265.Bohumil PatákFK Šport Bratislava0222410
266.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava0221010
267.Martin SoučekSemic Bratislava0221940
268.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)022901
269.Marek UhrinRelax101400
270.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi101200
271.Ján HorváthSemic Bratislava101100
272.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)101300
273.Gustav PastuchaAK 47 Chaos (A)101100
274.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK101100
275.Samuel RakPKE-M IMOOPTIK (B)101100
276.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team101100
277.Peter RottkoRelax101400
278.Martin ZužoPredators (A)101200
279.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi101400
280.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)101200
281.Viktor AsimovČekan Mekenroff 1897 (A)101100
282.Ján KlimekFK Inter Bratislava (B)101100
283.Patrik MayerFK Šport Bratislava101400
284.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava101200
285.Daniel LysákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)101100
286.Viktor BódiPredators (B)101300
287.Pavol BrunnerPKE-M IMOOPTIK (A)101310
288.Matúš NajarPredators (B)101210
289.Matúš ObranecFCK Minimax Bratislava (B)101310
290.Besmir TočiPKE-M IMOOPTIK (B)101410
291.Peter PokornýMatadors101510
292.Ján GrófAK 47 Chaos (A)101820
293.Pavol KrišPKE-M IMOOPTIK (B)101220
294.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)011800
295.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)0111000
296.David KejdanaRelax011100
297.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)011200
298.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)011300
299.Martin FeriancWild Boys 02 (B)011100
300.Peter UdvorkaPKE-M IMOOPTIK (B)011100
301.Boris SchwandtnerPKE-M IMOOPTIK (B)011200
302.Banyar LukášFK Šport Bratislava011600
303.Ľuboš PetrovičmEleven (A)011500
304.Radko HrablíkRelax011200
305.Martin StrížAK 47 Chaos (B)011900
306.Matúš DičérPKE-M IMOOPTIK (A)011100
307.Marek SlavikWild Boys 02 (B)011600
308.Ľubomír KrálmEleven (A)011200
309.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)011400
310.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0111200
311.Samuel MésárošPredators (A)011400
312.Tomáš TrankovičPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)011100
313.Peter HavrillaFC Rusovce011710
314.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)011110
315.Lukáš HarsaPKE-M IMOOPTIK (A)011410
316.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)011710
317.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)011410
318.Mário GašparovičFOFO Bratislava 1984 (A)0111120
319.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi000100
320.Šimon BielyPraetors mEleven (B)000100
321.Tomáš KnapFC Rusovce000200
322.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)000100
323.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)000100
324.Martin NemecFK Šport Bratislava000200
325.Martin BučákAK 47 Chaos (A)000100
326.Karol MilkoPKE-M IMOOPTIK (A)000100
327.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)000100
328.Ondrej BednárSemic Bratislava000200
329.Oliver FandelPKE-M IMOOPTIK (B)000400
330.Jakub BirkaČekan Mekenroff 1897 (A)000100
331.Martin GabrielMatadors000100
332.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)000100
333.Anton GregušFK Inter Bratislava (B)000400
334.Daniel NovosadPKE-M IMOOPTIK (B)000600
335.Tomáš RunaFK Inter Bratislava000300
336.Peter BrndiarFOFO Bratislava 1984 (A)000500
337.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi000100
338.Oliver MedviďPKE-M IMOOPTIK (B)000300
339.Michal ŠvihoríkMatadors000100
340.Marek VlašičFK Šport Bratislava000500
341.Peter HrabošPredators (B)000200
342.Radovan StančíkPKE-M IMOOPTIK (B)000200
343.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)000200
344.Milan AndrasikFC Rusovce0001000
345.Samuel Leňo4FSC FTVŠ UK000200
346.Miroslav FábryPKE-M IMOOPTIK (A)000100
347.Radoslav VančoPredators (B)000500
348.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi000100
349.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)000100
350.Marián HorváthPKE-M IMOOPTIK (A)000100
351.Dávid SupekFK Šport Bratislava000100
352.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava000100
353.Ján BicianSemic Bratislava000100
354.Jozef KunštárPKE-M IMOOPTIK (A)000100
355.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)000700
356.Miloslav SlížikČekan Mekenroff 1897 (B)000100
357.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)000100
358.Peter EbringerRehab Klinik Baraberi000600
359.Lucián DurčekSemic Bratislava000100
360.Ján BolfPKE-M IMOOPTIK (B)000200
361.Richard BilekPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000200
362.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000100
363.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)000400
364.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)000200
365.Patrik Kuma4FSC FTVŠ UK000100
366.Marcel MlynármEleven (A)000200
367.Andrej GubančokFC Rusovce000500
368.Branislav GogaRelax000500
369.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)000100
370.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)0001800
371.Patrik PappPKE-M IMOOPTIK (B)000400
372.Šimon KubranPraetors mEleven (B)000100
373.Lukáš VargaPKE-M IMOOPTIK (B)000100
374.Michal ChalányČekan Mekenroff 1897 (A)000100
375.Miroslav StykPredators (A)000100
376.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)000100
377.Adam BujnaPKE-M IMOOPTIK (B)000100
378.Radomír MidaPKE-M IMOOPTIK (A)000200
379.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)000100
380.Michal TuhýPredators (B)000100
381.Martin KucianmEleven (A)0001300
382.Martin KrajčírFK Šport Bratislava000200
383.Patrik MajcherPKE-M IMOOPTIK (B)000100
384.Adam BastlMatadors000500
385.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)000100
386.Mário MarkoSemic Bratislava000200
387.Boris JankovskýMatadors000200
388.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)000500
389.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)000400
390.Marko FeitlFC Rusovce000200
391.Martin VerešFK Inter Bratislava (B)000100
392.Andrej Peter4 FUN Futsal Team000100
393.Juraj FukatschAK 47 Chaos (A)000100
394.Peter KafúnMatadors000100
395.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK0002100
396.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)000300
397.Filip DrgoňaPKE-M IMOOPTIK (A)000100
398.Adrian FilanFOFO Bratislava 1984 (A)000210
399.Matej MinčevPKE-M IMOOPTIK (A)000310
400.Richard IvantyšynPredators (A)0001210
401.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team000510
402.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 (A)0001710
403.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)000210