Auto Lamač 2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2019/20)

Zápasy 5. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18.10.2019 19:00
mEleven (A) × FOFO Bratislava 1984 (A)
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.10.2019 20:15
FC Rusovce × Rehab Klinik Baraberi
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.10.2019
Matadors × FK Šport Bratislava
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

19.10.2019
4FSC FTVŠ UK × PKE-M IMOOPTIK (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

19.10.2019 20:50
FCK Minimax Bratislava (A) × Relax
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2019 09:00
Predators (A) × 4 FUN Futsal Team
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2019 10:15
Semic Bratislava × Čekan Mekenroff 1897 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2019 17:30
FK Inter Bratislava × AK 47 Chaos (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.10.2019 19:50
FC RTR BPN (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (A) 5 5 0 0 52 : 5 15 +47
2. FCK Minimax Bratislava (A) 5 4 0 1 32 : 10 12 +22
3. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 4 4 0 0 28 : 13 12 +15
4. FC RTR BPN (A) 4 4 0 0 28 : 13 12 +15
5. Rehab Klinik Baraberi 5 4 0 1 26 : 11 12 +15
6. Semic Bratislava 3 3 0 0 19 : 4 9 +15
7. Relax 5 2 0 3 20 : 22 6 -2
8. PKE-M IMOOPTIK (A) 4 2 0 2 17 : 19 6 -2
9. Čekan Mekenroff 1897 (A) 4 2 0 2 15 : 20 6 -5
10. Matadors 4 2 0 2 18 : 23 6 -5
11. 4 FUN Futsal Team 3 1 0 2 12 : 21 3 -9
12. mEleven (A) 4 1 0 3 12 : 21 3 -9
13. FK Šport Bratislava 4 1 0 3 6 : 20 3 -14
14. 4FSC FTVŠ UK 4 1 0 3 11 : 27 3 -16
15. AK 47 Chaos (A) 3 0 1 2 5 : 14 1 -9
16. FC Rusovce 5 0 1 4 13 : 41 1 -28
17. FK Inter Bratislava 4 0 0 4 9 : 19 0 -10
18. Predators (A) 4 0 0 4 8 : 28 0 -20

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Peter HaľkoFOFO Bratislava 1984 (A)81321500
2.Tomáš HrutkaFC RTR BPN (A)12719400
3.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)11415520
4.Dušan RafajFOFO Bratislava 1984 (A)5914410
5.Tomáš BaginFOFO Bratislava 1984 (A)8513510
6.Michal ChovanecSemic Bratislava9110300
7.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi6410300
8.Michal DzvonikFC Rusovce729400
9.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)549500
10.Marek BahnaFOFO Bratislava 1984 (A)549400
11.Erik SzaboFC RTR BPN (A)459410
12.Martin RejžekFOFO Bratislava 1984 (A)628300
13.Adam ZdráhalFOFO Bratislava 1984 (A)628510
14.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 (A)268400
15.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)527500
16.Michal JavnickýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)437200
17.Michal GogaRelax437510
18.Pavol ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 (A)347400
19.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK257300
20.Mário IdlbekFC RTR BPN (A)077400
21.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi516500
22.Peter RybnickýRelax426400
23.Andrej DeďoMatadors426300
24.Marek HabajSemic Bratislava336200
25.Nikola GagicŠK Danubit Wild Boys 02 (A)246200
26.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)156400
27.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)156410
28.Ľudovít FélixPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)415300
29.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)415410
30.Adam BeňoRehab Klinik Baraberi415410
31.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)325400
32.Robert RakPKE-M IMOOPTIK (B)325200
33.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 (A)325300
34.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi325201
35.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team235300
36.Viliam KotulaPredators (A)235400
37.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)235210
38.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)404200
39.Ján KuismEleven (A)404400
40.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)404300
41.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)404510
42.Martin MarekMatadors314300
43.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK314300
44.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)314200
45.Juraj ZaťkoMatadors314300
46.Marián MišovičFK Inter Bratislava314410
47.Samuel VanišPKE-M IMOOPTIK (B)224300
48.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)224300
49.František ŠporanekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)224200
50.Peter UrbanovičmEleven (A)224300
51.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)224110
52.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)134400
53.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)134200
54.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)134310
55.Marek LencesRehab Klinik Baraberi044300
56.Nicolas PochylýPKE-M IMOOPTIK (A)044300
57.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi044300
58.Michal OndrišíkSemic Bratislava303100
59.Adam DuchoňRelax303300
60.Juraj ChovanecFK Inter Bratislava303300
61.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)303210
62.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team213300
63.Filip BelejMatadors213400
64.Peter Štefaňák4FSC FTVŠ UK213300
65.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team213100
66.Kristian GolejFC Rusovce213400
67.Peter ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 (A)213200
68.Fabián SlančíkRehab Klinik Baraberi213400
69.Pavol GrajcárMatadors213200
70.Sebastian KeszeiPKE-M IMOOPTIK (B)213400
71.Adrián MušinskýFOFO Bratislava 1984 (B)213200
72.Peter ImrichPKE-M IMOOPTIK (A)213300
73.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)213300
74.Marek BognarFC Rusovce213510
75.Silvester JágerFC RTR BPN (A)213310
76.Branislav BolechmEleven (A)213210
77.Martin ĎubekmEleven (A)123200
78.Dominik VanekFC RTR BPN (A)123300
79.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 (A)123400
80.Marcel OndrušRelax123300
81.Vladimír MacejákRelax123500
82.Yousef EmkaimiMatadors123300
83.Filip ProchácRelax123400
84.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)123510
85.Peter ml. JachymRelax123410
86.Tomáš PoláčekPredators (B)202200
87.Michal TvrdoňSemic Bratislava202300
88.Marek SokolAK 47 Chaos (A)202100
89.Marek PaštrnákŠK Danubit Wild Boys 02 (A)202200
90.Dominik RolinecFC RTR BPN (A)202100
91.Zdeno PehaničRelax202400
92.Radovan CibákFK Šport Bratislava202400
93.Martin TribulaFK Šport Bratislava202400
94.Martin Totka4 FUN Futsal Team202300
95.Adam Gála4FSC FTVŠ UK202400
96.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi202300
97.František Smolík4 FUN Futsal Team202300
98.Michal UhnákPredators (A)202400
99.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)202400
100.Tibor LengyelPKE-M IMOOPTIK (A)202100
101.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi202410
102.Roman JakubecPredators (A)202310
103.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)112300
104.Juraj VišváderFOFO Bratislava 1984 (A)112400
105.Dávid HriníkFK Šport Bratislava112300
106.Ivan BuchelFC RTR BPN (A)112200
107.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK112300
108.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)112400
109.Viktor MatyiŠK Danubit Wild Boys 02 (A)112100
110.Tomas BorsanyiFC Rusovce112500
111.Peter LádiPraetors mEleven (B)112200
112.Tomáš CibuľaRelax112100
113.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava112200
114.Martin AdámikFK Inter Bratislava112410
115.Rudolf ZaťkoMatadors112310
116.Daniel UrbanFC Rusovce112520
117.Tomáš BlinkaMatadors022400
118.Adam ŽeliarPredators (A)022100
119.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)022100
120.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)022300
121.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava022200
122.Matúš HorákSemic Bratislava022200
123.Peter JankovičSemic Bratislava022300
124.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team022200
125.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK022410
126.Peter Paštéka4 FUN Futsal Team022310
127.Lukáš ŠkurekRelax022520
128.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team101300
129.Gustav PastuchaAK 47 Chaos (A)101100
130.Ján KlimekFK Inter Bratislava (B)101100
131.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK101100
132.Ján GrófAK 47 Chaos (A)101300
133.George AllakajFC RTR BPN (A)101100
134.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi101400
135.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)101200
136.Attila VidaFOFO Bratislava 1984 (A)101300
137.Stanislav BojnanskýMatadors101300
138.Maroš KardošPKE-M IMOOPTIK (B)101100
139.Samuel RakPKE-M IMOOPTIK (B)101100
140.Tibor ViolaMatadors101200
141.Robert BorošPKE-M IMOOPTIK (B)101200
142.Igor JáchymRelax101500
143.Jakub KakašSemic Bratislava101300
144.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team101100
145.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)101100
146.Patrik MájekPraetors mEleven (B)101200
147.Martin KvasnaFK Šport Bratislava101310
148.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)101310
149.Ján PáleníkFK Inter Bratislava101410
150.Michal StanoAK 47 Chaos (A)101210
151.Darko AnchevskiČekan Mekenroff 1897 (B)101210
152.Timotej MatákMatadors011100
153.Matúš MájekPraetors mEleven (B)011400
154.Marek BlažejSemic Bratislava011200
155.Jozef TaligaPredators (A)011400
156.Július BeromEleven (A)011400
157.Marek MaláčPredators (A)011100
158.Martin SoučekSemic Bratislava011300
159.Peter GrachČekan Mekenroff 1897 (A)011300
160.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)011300
161.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)011200
162.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava011100
163.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi011200
164.Lukáš MichniewiczFC Rusovce011300
165.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi011500
166.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava011300
167.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)011400
168.Jaroslav ČernilPredators (A)011300
169.Tomáš MúčkaSemic Bratislava011100
170.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)011200
171.Boris SchwandtnerPKE-M IMOOPTIK (B)011200
172.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)011200
173.Norbert SališRelax011100
174.Juraj JanecFK Šport Bratislava011410
175.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)011410
176.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)011410
177.Peter HavrillaFC Rusovce011210
178.Martin BognarFC Rusovce011420
179.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi011101
180.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)000100
181.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)000100
182.Šimon BielyPraetors mEleven (B)000100
183.Oliver MedviďPKE-M IMOOPTIK (B)000100
184.Martin HaragRelax000500
185.Peter LehotskyAK 47 Chaos (A)000100
186.Adam BujnaPKE-M IMOOPTIK (B)000100
187.Milan Slimák4 FUN Futsal Team000300
188.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)000100
189.Róbert HauskrechtSemic Bratislava000200
190.Patrik MayerFK Šport Bratislava000200
191.Peter RottkoRelax000100
192.Andrej GubančokFC Rusovce000300
193.Richard IvantyšynPredators (A)000200
194.Ján JakubecmEleven (A)000100
195.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK000100
196.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi000100
197.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava000100
198.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)000300
199.Sven SzokolayRelax000100
200.Martin GabrielMatadors000100
201.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava000200
202.Oliver FandelPKE-M IMOOPTIK (B)000100
203.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)000100
204.Martin Novák4 FUN Futsal Team000100
205.Ondrej VolekFK Šport Bratislava000300
206.Ladislav MikitaPKE-M IMOOPTIK (A)000100
207.Lukáš ŠtecákmEleven (A)000100
208.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK000400
209.Ján RusnákFK Inter Bratislava000300
210.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)000200
211.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava000200
212.Martin NemecFK Šport Bratislava000200
213.Adam Petrušek4FSC FTVŠ UK000200
214.Patrik KürthyPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000100
215.Milan AndrasikFC Rusovce000200
216.Radoslav VančoPredators (B)000300
217.Ľuboš PetrovičFC Rusovce000100
218.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi000100
219.Michal SzighardtSemic Bratislava000200
220.Branislav GogaRelax000100
221.Vladimir UrbanFC Rusovce000400
222.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)000300
223.Stanislav CintavýPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000200
224.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)000200
225.Marek SlavikWild Boys 02 (B)000100
226.Jakub BirkaČekan Mekenroff 1897 (A)000100
227.Peter BrndiarFOFO Bratislava 1984 (A)000400
228.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK000100
229.Adam BastlMatadors000100
230.Igor DoricamEleven (A)000200
231.Mário GašparovičFOFO Bratislava 1984 (A)000100
232.Tomáš KnapFC Rusovce000200
233.Karol MilkoPKE-M IMOOPTIK (A)000100
234.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team000100
235.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)000100
236.Juraj FukatschAK 47 Chaos (A)000100
237.Dávid SupekFK Šport Bratislava000100
238.Michal ChalányČekan Mekenroff 1897 (A)000100
239.Marko FeitlFC Rusovce000200
240.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000300
241.Lukáš KuzmiakWild Boys 02 (B)000100
242.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)000100
243.Marek VlašičFK Šport Bratislava000300
244.Besmir TočiPKE-M IMOOPTIK (B)000100
245.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)000300
246.Marek UhrinRelax000100
247.Richard NyilfaFC Rusovce000400
248.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000400
249.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK000400
250.Ján KaločajPredators (A)000100
251.Peter KriškaPredators (A)000100
252.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)000200
253.Anton GregušFK Inter Bratislava (B)000100
254.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)000100
255.Robert Špaček4FSC FTVŠ UK000200
256.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000100
257.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000100
258.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)000200
259.Viktor BódiPredators (B)000100
260.Martin KucianmEleven (A)000200
261.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000100
262.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)000100
263.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi000200
264.Martin MihálFK Inter Bratislava000110
265.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)000210
266.Roman KuželPraetors mEleven (B)000210
267.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)000210
268.Bohumil PatákFK Šport Bratislava000410
269.Tomáš TakáčSemic Bratislava000210
270.Matej MinčevPKE-M IMOOPTIK (A)000110
271.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)000110
272.Peter PokornýMatadors000110
273.Matej BartaWild Boys 02 (B)000101
274.Viktor MayermEleven (A)000301