Green Team (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

15.09.2019 08:00
FC 5ržalka × Green Team
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.09.2019 15:30
Green Team × 1.FC Pressburg (B)
7 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.09.2019 09:00
AFK Staré Mesto × Green Team
0 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.10.2019 09:40
FK Leňochod Bratislava × Green Team
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.10.2019 12:30
Green Team × Hviezda DVS
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2019 14:00
Akademik °96 (B) × Green Team
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.10.2019 11:30
Green Team × MFP
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

09.11.2019 14:00
Loosers × Green Team
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

23.11.2019 12:10
FK Inter Bratislava (B) × Green Team
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.12.2019 08:50
Green Team × Tehelné Pole
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.12.2019 09:00
Engerau Boys × Green Team
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

15.12.2019 21:10
Green Team × Independiente Racing Club (B)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.01.2020 08:00
Green Team × FC 5ržalka
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2020 14:00
1.FC Pressburg (B) × Green Team
13 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 14:30
Green Team × AFK Staré Mesto
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.02.2020 18:00
Green Team × FK Leňochod Bratislava
3 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.03.2020 19:00
Green Team × Akademik °96 (B)
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.06.2020 13:00
MFP × Green Team
1 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.06.2020 14:40
Hviezda DVS × Green Team
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.06.2020 11:30
Green Team × Loosers
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.07.2020 08:00
Green Team × FK Inter Bratislava (B)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.07.2020 17:50
Tehelné Pole × Green Team
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.07.2020 21:10
Green Team × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.07.2020
Independiente Racing Club (B) × Green Team
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

Hráči


foto
Andrej Gaman
brankár
#1
foto
Ján Zorňan
obranca
#5
foto
Martin Hekel
obranca
#6
foto
Juraj Svintek
obranca
#8
foto
Marek Hudaček
obranca
#23
foto
Pavol Forgáč
obranca
#23
foto
Roman Zmeko
obranca
#35
foto
David Jantolak
obranca
#81
foto
Juraj Zaujec
obranca
#88
foto
Ján Schmoger
útočník
#7
foto
Boris Belan
útočník
#10
foto
Lubomír Nagy
útočník
#11
foto
Rastislav Fazika
útočník
#13
foto
Michal Veselský
útočník
#17
foto
Tomáš Drozd
útočník
#20
foto
Róbert Hlavina
útočník
#71
foto
Michal Vrábel
útočník
#91

Manažéri klubu Green Team


Najlepší hráči

foto
Michal Vrábel
34 (12 + 22)

foto
Ján Schmoger
27 (16 + 11)

foto
Rastislav Fazika
19 (10 + 9)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Michal Vrábel1222342150
2.Ján Schmoger1611272110
3.Rastislav Fazika109191731
4.Martin Hekel104141720
5.Ján Zorňan77142100
6.David Jantolak103131400
7.Boris Belan39121600
8.Juraj Svintek5492020
9.Tomáš Drozd516800
10.Pavol Forgáč5161420
11.Michal Veselský505500
12.Lubomír Nagy134900
13.Róbert Hlavina112400
14.Andrej Gaman0221321