Engerau Boys (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

14.09.2019 15:30
Engerau Boys × Akademik °96 (B)
12 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.09.2019 08:00
MFP × Engerau Boys
0 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.09.2019 10:40
Engerau Boys × Loosers
4 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.10.2019 08:00
Engerau Boys × FK Inter Bratislava (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.10.2019 15:40
Tehelné Pole × Engerau Boys
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.10.2019 13:10
Engerau Boys × FK Leňochod Bratislava
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 15:50
Engerau Boys × Independiente Racing Club (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.11.2019 08:00
FC 5ržalka × Engerau Boys
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

30.11.2019 12:10
AFK Staré Mesto × Engerau Boys
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.12.2019 09:00
Engerau Boys × Green Team
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

14.12.2019 12:50
Hviezda DVS × Engerau Boys
3 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2020 14:40
Akademik °96 (B) × Engerau Boys
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2020 13:10
Engerau Boys × MFP
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 15:20
Loosers × Engerau Boys
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.02.2020 14:00
Engerau Boys × 1.FC Pressburg (B)
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.03.2020 17:00
FK Inter Bratislava (B) × Engerau Boys
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

07.03.2020 09:40
Engerau Boys × Tehelné Pole
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.06.2020 10:30
FK Leňochod Bratislava × Engerau Boys
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.06.2020 09:00
Independiente Racing Club (B) × Engerau Boys
1 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

28.06.2020 17:00
Engerau Boys × FC 5ržalka
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

04.07.2020 13:00
1.FC Pressburg (B) × Engerau Boys
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.07.2020 12:20
Engerau Boys × AFK Staré Mesto
7 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.07.2020 21:10
Green Team × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.07.2020
Engerau Boys × Hviezda DVS
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

Hráči


foto
Michal Mlynek
brankár
#0
foto
Martin Juran
brankár
#20
foto
Alan Tichy
brankár
#77
foto
Daniel Kastl
brankár
#98
foto
Marko Dávid
obranca
#0
foto
Robert Bestro
obranca
#3
foto
Andrej Csiba
obranca
#11
foto
Mário Topor
obranca
#95
foto
Lukáš Hrica
útočník
#0
foto
Adam Semančík
útočník
#0
foto
Patrik Bukovinsky
útočník
#0
foto
Erik Ducho
útočník
#0
foto
Jakub Halajčík
útočník
#0
foto
Marko Vizvary
útočník
#0
foto
Filip Kollar
útočník
#0
foto
Lukáš Krupa
útočník
#7
foto
Martia Babingui
útočník
#8
foto
Michal Ankhelyi
útočník
#9
foto
Dominik Daniš
útočník
#17
foto
Šimon Chalány
útočník
#20
foto
Milan Bitala
útočník
#29
foto
Filip Svoboda
útočník
#33
foto
Richard Petrovsky
útočník
#37

Manažéri klubu Engerau Boys


Najlepší hráči

foto
Kamil Zlatohlavy
35 (25 + 10)

foto
Andrej Csiba
28 (15 + 13)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Kamil Zlatohlavy2510351900
2.Richard Petrovsky249331621
3.Andrej Csiba1513282010
4.Tomáš Bachorec913221820
5.Mário Topor415191910
6.Dejan Súkala76131510
7.Marko Vizvary8311400
8.Adam Semančík5510710
9.Milan Bitala358600
10.Šimon Chalány347300
11.Dominik Kratochvil516400
12.Erik Ducho426410
13.Lukáš Krupa235700
14.Robert Bestro0551030
15.Filip Svoboda224700
16.Michal Mlynek213700
17.Lukáš Hrica213201
18.Martia Babingui112100
19.Jakub Halajčík112100
20.Alan Tichy0221830
21.Michal Ankhelyi011100
22.Filip Kollar011100
23.Michal Petrovič000100