Engerau Boys (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

14.09.2019 15:30
Engerau Boys × Akademik °96 (B)
12 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.09.2019 08:00
MFP × Engerau Boys
0 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.09.2019 10:40
Engerau Boys × Loosers
4 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.10.2019 08:00
Engerau Boys × FK Inter Bratislava (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.10.2019 15:40
Tehelné Pole × Engerau Boys
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.10.2019 13:10
Engerau Boys × FK Leňochod Bratislava
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.11.2019 15:50
Engerau Boys × Independiente Racing Club (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.11.2019 08:00
FC 5ržalka × Engerau Boys
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

30.11.2019 12:10
AFK Staré Mesto × Engerau Boys
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.12.2019 09:00
Engerau Boys × Green Team
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

14.12.2019 12:50
Hviezda DVS × Engerau Boys
3 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.01.2020 14:40
Akademik °96 (B) × Engerau Boys
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.01.2020 13:10
Engerau Boys × MFP
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 15:20
Loosers × Engerau Boys
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.02.2020 14:00
Engerau Boys × 1.FC Pressburg (B)
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.03.2020 17:00
FK Inter Bratislava (B) × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

07.03.2020
Engerau Boys × Tehelné Pole
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

14.03.2020
FK Leňochod Bratislava × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

21.03.2020
Independiente Racing Club (B) × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

28.03.2020
Engerau Boys × FC 5ržalka
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

04.04.2020
1.FC Pressburg (B) × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

18.04.2020
Engerau Boys × AFK Staré Mesto
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

25.04.2020
Green Team × Engerau Boys
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

02.05.2020
Engerau Boys × Hviezda DVS
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

Hráči


foto
Michal Mlynek
brankár
#0
foto
Martin Juran
brankár
#20
foto
Alan Tichy
brankár
#77
foto
Daniel Kastl
brankár
#98
foto
Robert Bestro
obranca
#3
foto
Dejan Súkala
obranca
#79
foto
Mário Topor
obranca
#95
foto
Jakub Halajčík
útočník
#0
foto
Lukáš Hrica
útočník
#0
foto
Adam Semančík
útočník
#0
foto
Erik Ducho
útočník
#0
foto
Patrik Bukovinsky
útočník
#0
foto
Lukáš Krupa
útočník
#7
foto
Martia Babingui
útočník
#8
foto
Michal Ankhelyi
útočník
#9
foto
Dominik Daniš
útočník
#17
foto
Šimon Chalány
útočník
#20
foto
Milan Bitala
útočník
#29
foto
Filip Svoboda
útočník
#33
foto
Richard Petrovsky
útočník
#37

Manažéri klubu Engerau Boys


Najlepší hráči

foto
Kamil Zlatohlavy
21 (17 + 4)

foto
Andrej Csiba
19 (11 + 8)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Richard Petrovsky176231101
2.Kamil Zlatohlavy174211200
3.Andrej Csiba118191310
4.Tomáš Bachorec810181320
5.Mário Topor310131210
6.Adam Semančík5510710
7.Milan Bitala358600
8.Erik Ducho426310
9.Dominik Kratochvil415300
10.Lukáš Krupa235600
11.Robert Bestro055820
12.Filip Svoboda224700
13.Dejan Súkala123910
14.Jakub Halajčík112100
15.Michal Ankhelyi011100
16.Michal Mlynek011500
17.Alan Tichy0001210
18.Lukáš Hrica000101