AFK Staré Mesto (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

14.09.2019 09:00
1.FC Pressburg (B) × AFK Staré Mesto
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.09.2019 19:00
FK Leňochod Bratislava × AFK Staré Mesto
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.09.2019 09:00
AFK Staré Mesto × Green Team
0 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.10.2019 13:40
Hviezda DVS × AFK Staré Mesto
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.10.2019 15:40
AFK Staré Mesto × Akademik °96 (B)
8 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.10.2019 16:30
MFP × AFK Staré Mesto
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.10.2019 10:40
AFK Staré Mesto × Loosers
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.11.2019 08:50
AFK Staré Mesto × FK Inter Bratislava (B)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

23.11.2019 10:30
Tehelné Pole × AFK Staré Mesto
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

30.11.2019 12:10
AFK Staré Mesto × Engerau Boys
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.12.2019 09:50
Independiente Racing Club (B) × AFK Staré Mesto
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

14.12.2019 12:00
AFK Staré Mesto × FC 5ržalka
0 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.01.2020 09:40
AFK Staré Mesto × 1.FC Pressburg (B)
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.01.2020 13:10
AFK Staré Mesto × FK Leňochod Bratislava
0 : 5
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 14:30
Green Team × AFK Staré Mesto
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.02.2020 16:20
AFK Staré Mesto × Hviezda DVS
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

29.02.2020 10:30
Akademik °96 (B) × AFK Staré Mesto
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.06.2020 09:40
Loosers × AFK Staré Mesto
6 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.06.2020 11:20
AFK Staré Mesto × MFP
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

27.06.2020 15:30
FK Inter Bratislava (B) × AFK Staré Mesto
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.07.2020 16:10
AFK Staré Mesto × Tehelné Pole
0 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.07.2020 12:20
Engerau Boys × AFK Staré Mesto
7 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.07.2020 10:40
AFK Staré Mesto × Independiente Racing Club (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Mladosť

25.07.2020
FC 5ržalka × AFK Staré Mesto
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina

Hráči


foto
Pavol Fekete
obranca
#0
foto
Jan Novak
obranca
#0
foto
Adrian Méry
obranca
#0
foto
Rastislav Hirja
útočník
#0
foto
Lukáš Husár
útočník
#0
foto
Martin Perniš
útočník
#0
foto
Pavel Zapotocky
útočník
#0
foto
Jan Majernik
útočník
#0
foto
Marek Borik
útočník
#0
foto
Brano Ferianc
útočník
#0
foto
Anton Szepesi
útočník
#0
foto
Peter Kadlečík
útočník
#6

Manažéri klubu AFK Staré Mesto


Najlepší hráči

foto
Peter Kadlečík
34 (21 + 13)

foto
Jan Novak
18 (10 + 8)

foto
Martin Perniš
10 (7 + 3)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Peter Kadlečík2113342120
2.Jan Novak108181711
3.Martin Perniš73101950
4.Lukáš Husár2351200
5.Andrej Granec2351810
6.Adrian Méry303911
7.Lubomir Prielozny0331900
8.Pavol Fekete202300
9.Marek Borik2021200
10.Anton Szepesi2021420
11.Milan Dvorský0111900
12.Lukáš Kováč0111410
13.Rastislav Hirja000100