2. Bratislavská liga (sezóna 2021/22)

Zápasy 8. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
13.11.2021 15:00
Hviezda DVS × 1.FC Pressburg (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

19.11.2021 20:50
United × Engerau Boys FC BPN EB (B)
1 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.11.2021 16:40
ŠK Račišdorf × MFP
9 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.11.2021 17:40
Bratislavia × Green Team
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.11.2021 18:30
NFA Pinerola FA (C) × AFK Staré Mesto
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.11.2021 19:20
INSTA × PROSUM
11 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.11.2021 20:10
FK 03 Hostinského × Belehradskí Lišiaci
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.11.2021 21:00
Akademik °96 (A) × Loosers
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.11.2021 15:30
FK Inter Bratislava (B) × FC 5ržalka
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.11.2021 16:20
VK PAL Engerau × Tehelné Pole
14 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.11.2021 17:10
White Boys × HSP Hemerhoidi
7 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. White Boys 8 8 0 0 54 : 15 24 +39
2. ŠK Račišdorf 8 6 1 1 61 : 17 19 +44
3. Engerau Boys FC BPN EB (B) 7 6 1 0 37 : 12 19 +25
4. 1.FC Pressburg (B) 7 6 0 1 31 : 12 18 +19
5. Bratislavia 8 5 1 2 28 : 21 16 +7
6. NFA Pinerola FA (C) 8 5 1 2 26 : 19 16 +7
7. PROSUM 8 5 0 3 34 : 41 15 -7
8. INSTA 7 4 1 2 33 : 13 13 +20
9. Hviezda DVS 7 4 1 2 22 : 14 13 +8
10. Loosers 8 4 1 3 34 : 32 13 +2
11. Green Team 8 4 1 3 24 : 31 13 -7
12. AFK Staré Mesto 8 3 2 3 27 : 31 11 -4
13. FK Inter Bratislava (B) 8 3 1 4 21 : 22 10 -1
14. VK PAL Engerau 8 3 0 5 29 : 32 9 -3
15. United 8 3 0 5 28 : 36 9 -8
16. Belehradskí Lišiaci 7 2 0 5 21 : 33 6 -12
17. HSP Hemerhoidi 8 2 0 6 27 : 42 6 -15
18. FK 03 Hostinského 8 2 0 6 16 : 37 6 -21
19. Akademik °96 (A) 8 1 2 5 20 : 28 5 -8
20. FC 5ržalka 8 1 1 6 12 : 22 4 -10
21. MFP 8 0 1 7 11 : 41 1 -30
22. Tehelné Pole 7 0 1 6 15 : 60 1 -45

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Jakub HoffmanŠK Račišdorf341044700
2.Andrej HrdličkaWhite Boys91221720
3.Tomáš ŠimkoUnited14519600
4.Patrik PeniakPROSUM12719700
5.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto11718800
6.Racz EgonUnited9817700
7.Marek KleinPROSUM11516600
8.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)9716600
9.Jan NovakAFK Staré Mesto7916800
10.Andrej HornýWhite Boys7916600
11.Ivan PaloWhite Boys10515600
12.Andrej GendiarŠK Račišdorf10515300
13.Filip MáyerLoosers9413810
14.Tomáš JelínekWhite Boys5813700
15.Aleksandr AgafonovNFA Pinerola FA (C)8412700
16.Dominik PaxnerLoosers8412500
17.Martin HušekINSTA8412700
18.Boris ŽigmundBratislavia8412610
19.Erik MelkusINSTA4812710
20.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau9211800
21.Marek ViktorínLoosers8311700
22.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)8311610
23.Ondrej ZeleníkWhite Boys6511500
24.Maroš LetovanecINSTA7310700
25.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi4610300
26.Rudolf DostalBelehradskí Lišiaci729700
27.David FlorNFA Pinerola FA (C)639700
28.Vladimir HrčekBratislavia549610
29.Andrej CsibaEngerau Boys FC BPN EB (B)459700
30.Dejan SúkalaEngerau Boys FC BPN EB (B)628400
31.Martin DrobnýTehelné Pole628710
32.Erik StankoHSP Hemerhoidi538500
33.Jozef DadoHSP Hemerhoidi538300
34.Pavol HudecPROSUM448800
35.Maroš SusedkaHviezda DVS448700
36.Richard ŠafárikVK PAL Engerau268200
37.Haladej EmilFC BPN EB (A)617100
38.Rene Gautier NyadaNFA Pinerola FA (C)617610
39.Martin SusedkaHviezda DVS527700
40.Mário HorniakHviezda DVS527510
41.Róbert HlavinaGreen Team527611
42.Michal VrábelGreen Team437510
43.Matej HergovičVK PAL Engerau347600
44.Peter KýškaŠK Račišdorf347500
45.Michal KovarovičMFP347800
46.Martin BeniačŠK Račišdorf167700
47.Branislav PopBratislavia426600
48.Peter DanterAkademik °96 (A)426600
49.Martin HekelGreen Team426600
50.Rastislav FazikaGreen Team426710
51.Martin HruzFK Inter Bratislava (B)426820
52.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (A)336800
53.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci336700
54.Jakub BelanŠK Račišdorf336500
55.David DrgonaFK Inter Bratislava (B)336620
56.Peter GrachFK 03 Hostinského246800
57.Marián LaščiakAkademik °96 (A)246500
58.Peter SmolaFK 03 Hostinského156800
59.Peter ŠtepanovskýVK PAL Engerau505100
60.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi415300
61.Peter ŤulákINSTA415300
62.Martin Debrecký1.FC Pressburg (B)415610
63.Patrik ForgacWhite Boys415410
64.Matej SupekHviezda DVS325700
65.Rastislav KraskoINSTA325600
66.Michal ŠafarikVK PAL Engerau325200
67.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci325500
68.Ján SchmogerGreen Team325800
69.Adam GálaFC BPN EB (A)325200
70.David VargaTehelné Pole235300
71.Lukáš MocákPROSUM235400
72.Dominik UfnárVK PAL Engerau235200
73.Tomáš JevčikNFA Pinerola FA (C)235500
74.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi235600
75.Vladimir DinkaUnited235800
76.Tomáš ChoINSTA145700
77.Tomáš BremserŠK Račišdorf145300
78.Lukáš BučkoLoosers145700
79.Alen BlažekBratislavia145600
80.Marek PíšHviezda DVS145600
81.Rastislav SchubertŠK Račišdorf145610
82.Matúš ŠtulajterUnited055500
83.Lukáš KrupaEngerau Boys FC BPN EB (B)314400
84.Peter BartalošLoosers314600
85.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf314800
86.Miroslav HégerBelehradskí Lišiaci314600
87.Tomáš GrachFK 03 Hostinského314700
88.Peter CsicsayFK 03 Hostinského314800
89.Ján ZorňanGreen Team314810
90.Ján SzaboFC 5ržalka314810
91.Juraj LučeničWhite Boys314620
92.Martin PernišAFK Staré Mesto314701
93.Michal ZemanHSP Hemerhoidi224400
94.Adam SemančíkEngerau Boys FC BPN EB (B)224100
95.Dominik KratochvilEngerau Boys FC BPN EB (B)224100
96.Lukáš HusárAFK Staré Mesto224510
97.Branislav BernatAkademik °96 (A)224610
98.Peter KunzoTehelné Pole224420
99.Juraj JajcajŠK Račišdorf134500
100.Ján JuščiakWhite Boys134400
101.Kamil ZlatohlavyEngerau Boys FC BPN EB (B)134600
102.Jakub BarniakEngerau Boys FC BPN EB (B)134200
103.Mário ToporEngerau Boys FC BPN EB (B)134610
104.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci044600
105.Tomáš FeherviziAkademik °96 (A)303600
106.Miloš WojciakWhite Boys303700
107.David UličnýFK Inter Bratislava (B)303710
108.Ľuboš AdamWhite Boys303410
109.Marián LalíkINSTA303710
110.Félix NeupauerMFP213700
111.Jozef MészárosVK PAL Engerau213700
112.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci213400
113.Martin HuorkaŠK Račišdorf213300
114.Ladislav KerekPROSUM213700
115.Matej Toman1.FC Pressburg (A)213200
116.Karol CvancigerUnited213400
117.Vladimir GligićBratislavia213400
118.Ivan MichálekFC 5ržalka213700
119.Pavol Podobník1.FC Pressburg (B)213500
120.Mário BédyTehelné Pole213500
121.Viliam KollerFK Inter Bratislava (B)213610
122.Michal MlynárčekMFP213610
123.Šimon ChalányEngerau Boys FC BPN EB (B)123100
124.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci123600
125.Samuel HaisterHviezda DVS123600
126.Vojtech FtáčekBelehradskí Lišiaci123500
127.Lukáš MihálikWhite Boys123100
128.Javier López GimenezNFA Pinerola FA (C)123500
129.Tomáš BauerFC 5ržalka123710
130.Joao MatosNFA Pinerola FA (C)123520
131.Viktor GubečkaBratislavia123730
132.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava (A)033200
133.Hayk StepanyanPROSUM033500
134.Andrej DrongŠK Račišdorf033500
135.Roland LukáčVK PAL Engerau033600
136.Adam GasparikFK Inter Bratislava (B)202600
137.Andrej ĎuríkBratislavia202400
138.Anton SzepesiAFK Staré Mesto202300
139.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského202300
140.Miroslav KováčikVK PAL Engerau202400
141.Vladimir NovakINSTA202700
142.Tomáš ŠulajHSP Hemerhoidi202200
143.Darko KlinkoBratislavia202400
144.Martin Totka1.FC Pressburg (A)202300
145.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)202300
146.Erik StasiniakWhite Boys202310
147.Rastislav TóthMFP202710
148.Tomas MoravekFK Inter Bratislava (B)202330
149.David MikulkaAkademik °96 (A)112100
150.Roman FraňoFK Inter Bratislava (B)112700
151.Milan DrahošFC 5ržalka112800
152.Lukáš KošutFC 5ržalka112500
153.Michal MateičkaFK 03 Hostinského112500
154.Martin TomíkFK 03 Hostinského112300
155.Patrik HupkaUnited112400
156.Marián KrižanFC BPN EB (A)112300
157.Patrik KürthyFC BPN EB (A)112300
158.Jarábek MojmírŠK Račišdorf112300
159.Peter MunkFK Inter Bratislava (A)112200
160.Robert NagyHSP Hemerhoidi112700
161.Peter PikáliFC 5ržalka112500
162.Daniel ŠkatuľárAkademik °96 (A)112600
163.Markus BartíkTehelné Pole112300
164.Tomáš KandraAkademik °96 (A)112300
165.Lukáš KováčAFK Staré Mesto112500
166.Robert BestroEngerau Boys FC BPN EB (B)112500
167.Frederico GomesNFA Pinerola FA (C)112300
168.Július ZdechovanPROSUM112700
169.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)112300
170.David JantolakGreen Team112410
171.Róbert PolcMFP112520
172.Štefan DobrevTehelné Pole112520
173.Michal MoravčíkGreen Team022800
174.Pavol FeketeAFK Staré Mesto022800
175.David SlamkaTehelné Pole022000
176.Filip ŠurinaBratislavia022500
177.Adrian MéryAFK Staré Mesto022700
178.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)022100
179.Erik KyselákEngerau Boys FC BPN EB (B)022200
180.Ladislav BlažejINSTA022700
181.Branislav VitekPROSUM022200
182.Dušan FialaWhite Boys022300
183.Branislav BalaďaPROSUM022200
184.Boris BelanGreen Team022710
185.Pavol VargaVK PAL Engerau022310
186.Lukáš VišváderUnited022810
187.Martin Plevák1.FC Pressburg (B)022310
188.Marek GreifLoosers022510
189.Martin HruškaPROSUM022521
190.Peter ČačíkAkademik °96 (A)101000
191.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci101600
192.Michal BednaričFK Inter Bratislava (B)101000
193.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi101500
194.Marián VargaMFP101600
195.Lukáš HricaEngerau Boys FC BPN EB (B)101200
196.Peter PopluhárFC 5ržalka101800
197.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského101400
198.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)101100
199.Lukáš UdvarnockýFC 5ržalka101700
200.Marek GregorFC 5ržalka101700
201.Peter LackoTehelné Pole101400
202.Dominik KissVK PAL Engerau101200
203.Marek PolákAkademik °96 (A)101200
204.David KalmárEngerau Boys FC BPN EB (B)101200
205.Marián MišovičFK Inter Bratislava (A)101200
206.Jakub RacekFK Inter Bratislava (B)101600
207.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)101500
208.Peter SinghoferPROSUM101200
209.Štefan HrčekBratislavia101610
210.Štefan ZelnickýHviezda DVS101510
211.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci011700
212.Viliam TomovičLoosers011100
213.Richard ŠafárikVK PAL Engerau011100
214.Rostislav OsipovNFA Pinerola FA (C)011200
215.Lubomír NagyGreen Team011500
216.Tomáš PatačLoosers011400
217.Michal TrnkaAkademik °96 (A)011300
218.Michal OndrusFK Inter Bratislava (B)011300
219.Marek HladkýHviezda DVS011300
220.Ondrej OraveczLoosers011500
221.Peter Murín1.FC Pressburg (B)011200
222.Juraj Kanás1.FC Pressburg (B)011100
223.Michal PetrovičEngerau Boys FC BPN EB (B)011300
224.Jan FaragaBratislavia011600
225.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)011100
226.Jose Alberto Gomez VargasNFA Pinerola FA (C)011100
227.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi011500
228.Martin SandtnerWhite Boys011400
229.Robert Szep1.FC Pressburg (B)011200
230.Dušan GašparovičMFP011400
231.Tomáš LebwohlLoosers011300
232.Tomas GregorickaFK Inter Bratislava (B)011400
233.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)011100
234.Vladimír PetrovičAkademik °96 (A)011000
235.Vladimír MalikVK PAL Engerau011600
236.Tomáš HolkovičINSTA011700
237.Rastislav ŠtefanišinHviezda DVS011500
238.Ladislav JakubovičFK 03 Hostinského011500
239.Oleg TurčanBratislavia011000
240.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)011500
241.Peter JoščákTehelné Pole011610
242.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava (A)011110
243.Michal JuhásBratislavia011310
244.Renato AmaranteNFA Pinerola FA (C)011521
245.Tomáš DrozdGreen Team000500
246.Oskar JakubíkTehelné Pole000500
247.Ľubomír PocsikUnited000100
248.Tomáš UhrínBelehradskí Lišiaci000100
249.Roman ŠkrípLoosers000700
250.Roman CigánikMFP000100
251.Ján PopluhárFC 5ržalka000600
252.Marek MalíkVK PAL Engerau000200
253.Peter BeneVK PAL Engerau000400
254.Michal Bagalabez klubovej príslušnosti000100
255.Oliver FoltýnHviezda DVS000500
256.Martin ValentHSP Hemerhoidi000200
257.Michal BukovičAkademik °96 (A)000100
258.Richard IvantyšynFC 5ržalka000400
259.Giorgio TattaNFA Pinerola FA (C)000200
260.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (A)000100
261.Viktor DarbaszWhite Boys000300
262.Vladimír BaduraHSP Hemerhoidi000200
263.Jozef PodhájeczkýAkademik °96 (A)000400
264.Martin HrončekWhite Boys000400
265.Ctibor KompánekHSP Hemerhoidi000500
266.Ervín PužaHviezda DVS000400
267.Michal KyselicaMFP000500
268.Dominik MartinkovičMFP000100
269.Ivan GreškoUnited000500
270.Jerko KanderaBratislavia000100
271.Štefan MituraBelehradskí Lišiaci000400
272.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)000100
273.Matej BamburaTehelné Pole000200
274.Tomáš KleinUnited000800
275.Peter MasnýINSTA000400
276.Patrik DaňoVK PAL Engerau000300
277.Roman LetkoVK PAL Engerau000300
278.Ján PupákHSP Hemerhoidi000400
279.Ľuboš TóthMFP000800
280.Mehmat AksacNFA Pinerola FA (C)000700
281.Walter Fabián García NicholsNFA Pinerola FA (C)000200
282.Alan TichyEngerau Boys FC BPN EB (B)000300
283.Ľuboš FiľarskýFK 03 Hostinského000600
284.Marcel KušnírLoosers000200
285.Branislav MasnýUnited000200
286.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)000200
287.Pavol ViludaINSTA000700
288.Tomáš BachorecEngerau Boys FC BPN EB (B)000100
289.Andrej NovákINSTA000600
290.Kevin HorvathHviezda DVS000400
291.Matúš HlôškaŠK Račišdorf000300
292.Peter SabovčíkVK PAL Engerau000300
293.Dalibor KrálINSTA000600
294.Jaroslav ČernilFC 5ržalka000500
295.Michal PíšHviezda DVS000600
296.Matúš BaňovičFK 03 Hostinského000100
297.Ján RusnákFK Inter Bratislava (A)000100
298.Peter JuckBelehradskí Lišiaci000200
299.Libor KarabaAkademik °96 (A)000500
300.Preis LukasFK Inter Bratislava (B)000200
301.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)000300
302.Róbert PolnišerMFP000200
303.Yevgeni SkribovskyNFA Pinerola FA (C)000400
304.Marián PsárBelehradskí Lišiaci000200
305.Filip SvobodaEngerau Boys FC BPN EB (B)000100
306.Peter Janáč1.FC Pressburg (B)000400
307.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci000200
308.Marek BadrňaWhite Boys000010
309.Ján KuchtaHviezda DVS000110
310.Boubacar Lombonna BahNFA Pinerola FA (C)000210
311.Pavol ForgáčGreen Team000410
312.Stanislav ŠiškaUnited000510
313.Matej MoravskýFC 5ržalka000520
314.Andrej JavorskýMFP000420
315.Maxim SivaevNFA Pinerola FA (C)000201
316.Linek RichardFK Inter Bratislava (B)000401