2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2021/22)

Zápasy 7. kola nadstavby

23.04.2022 18:20
Racing Club × Čekan Mekenroff 1897 (A)
2 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

23.04.2022 19:30
4FSC (B) × Matadors
5 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

23.04.2022 20:00
FOFO Bratislava WB 1984 (A) × Pinerola Minimax Academy (B)
3 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

23.04.2022 20:40
AK 47 Chaos (A) × Relax
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

23.04.2022 21:15
Praetors Bratislava × 1.FC Pressburg (A)
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

24.04.2022 17:10
FCK Minimax Bratislava (A) × FK Inter Bratislava (A)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

24.04.2022 18:20
NFA Pinerola FA (B) × Rehab Klinik Baraberi
1 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 21 17 2 2 143 : 53 53 +90
2. Rehab Klinik Baraberi 21 16 4 1 100 : 47 52 +53
3. Pinerola Minimax Academy (B) 21 14 0 7 100 : 72 42 +28
4. AK 47 Chaos (A) 21 12 3 6 117 : 71 39 +46
5. Relax 21 12 3 6 90 : 70 39 +20
6. 1.FC Pressburg (A) 21 11 2 8 109 : 95 35 +14
7. NFA Pinerola FA (B) 21 8 1 12 87 : 96 25 -9
8. Praetors Bratislava 21 7 2 12 67 : 77 23 -10
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FCK Minimax Bratislava (A) 20 11 2 7 82 : 61 35 +21
2. Čekan Mekenroff 1897 (A) 20 9 0 11 73 : 93 27 -20
3. FK Šport Bratislava 20 8 2 10 78 : 73 26 +5
4. FK Inter Bratislava (A) 20 7 1 12 74 : 88 22 -14
5. Matadors 20 6 2 12 60 : 81 20 -21
6. 4FSC (B) 20 4 0 16 71 : 99 12 -28
7. Racing Club 20 0 0 20 32 : 207 0 -175
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 14 13 0 1 112 : 34 39 +78
2. Pinerola Minimax Academy (B) 14 12 0 2 76 : 41 36 +35
3. Rehab Klinik Baraberi 14 11 2 1 70 : 31 35 +39
4. 1.FC Pressburg (A) 14 9 0 5 78 : 54 27 +24
5. Relax 14 8 3 3 59 : 42 27 +17
6. AK 47 Chaos (A) 14 8 1 5 74 : 46 25 +28
7. NFA Pinerola FA (B) 14 7 0 7 64 : 57 21 +7
8. Praetors Bratislava 14 6 1 7 49 : 45 19 +4
9. FCK Minimax Bratislava (A) 14 5 2 7 50 : 52 17 -2
10. FK Inter Bratislava (A) 14 5 0 9 49 : 63 15 -14
11. Čekan Mekenroff 1897 (A) 14 5 0 9 44 : 72 15 -28
12. Matadors 14 4 2 8 38 : 53 14 -15
13. FK Šport Bratislava 14 4 1 9 47 : 58 13 -11
14. 4FSC (B) 14 2 0 12 38 : 69 6 -31
15. Racing Club 14 0 0 14 20 : 151 0 -131

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Silvester JágerEngerau BPN Boys (A)3213452110
2.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)2020401520
3.Tomáš BaginFOFO Bratislava WB 1984 (A)2610362100
4.Juraj TörökAK 47 Chaos (A)1520351500
5.Matej Toman1.FC Pressburg (A)2113341910
6.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)2013331400
7.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)1415291700
8.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1810282000
9.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi1315282010
10.Martin TribulaFK Šport Bratislava206261810
11.Marián MišovičFOFO Bratislava WB 1984 (B)206262020
12.Matej TurňaRehab Klinik Baraberi1313261610
13.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)186241911
14.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)816241400
15.Michal GogaRelax1211231521
16.Šimon ChalányEngerau BPN Boys (A)1210221400
17.Richard JuríkPinerola Minimax Academy (B)1111221610
18.Michal JavnickýFOFO Bratislava WB 1984 (A)913221310
19.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava (A)715221800
20.Pavol GrajcárMatadors165211800
21.Zdenko PehaničRelax156211800
22.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)912211220
23.Adam BeňoRehab Klinik Baraberi128201320
24.Martin CsibaPinerola FA (A)128201511
25.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)128201621
26.Ján KuisPraetors Bratislava119201610
27.Erik SzaboEngerau BPN Boys (A)911201410
28.Ondrej VolekFK Šport Bratislava911201610
29.Kamil BeňaPinerola Minimax Academy (B)127191530
30.Attila VidaFOFO Bratislava WB 1984 (A)91019910
31.Matúš ŠlehoferPinerola FA (A)117181810
32.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (B)10818600
33.Radovan CibákFK Šport Bratislava810181600
34.Matej Mutiš4FSC (B)116171620
35.Roman AdamikPinerola Minimax Academy (C)116171340
36.Igor DoricaPraetors Bratislava98171600
37.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)124161000
38.Filip ProchácEngerau BPN Boys (B)115161500
39.Ján BrunnerAK 47 Chaos (A)106161100
40.Fabián SlančíkRehab Klinik Baraberi10616900
41.Peter Lipa1.FC Pressburg (A)106161410
42.Erik NepšinskýRehab Klinik Baraberi106161110
43.Andrej DeďoMatadors88161500
44.Dominik TrnkaRehab Klinik Baraberi88161720
45.Yousef EmkaimiMatadors79161500
46.Peter UrbanovičPraetors Bratislava79161610
47.Ján KaločajPinerola Minimax Academy (B)610161210
48.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)123151630
49.Martin KvasnaFK Šport Bratislava96151610
50.Ján RusnákPraetors Bratislava96151510
51.Martin MarekMatadors510151910
52.Juraj ChovanecAK 47 Chaos (A)95141200
53.Dominik KrajinčákRelax8614900
54.Július PentekRelax77141610
55.Peter JachymRelax59141930
56.Dominik GolianRelax10313610
57.Peter RybnickýRelax8513910
58.Michael MackePinerola Minimax Academy (C)85131110
59.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)7613900
60.Marek PaštrnákFOFO Bratislava WB 1984 (B)6713910
61.Matej ČerňanskýPinerola Minimax Academy (B)67131320
62.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)10212910
63.Tibor Lengyel4FSC (B)93121400
64.Patrik Kuma4FSC (B)9312900
65.Filip HraškaMatadors93121100
66.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)9312920
67.Lukas Griger4FSC (B)75121500
68.Marek SokolAK 47 Chaos (A)7512900
69.Severin ZelenákEngerau BPN Boys (A)75121930
70.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)57121300
71.Alex Ľubomír Lauko4FSC (B)4812700
72.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)92111300
73.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)9211710
74.Adrian Böhmer1.FC Pressburg (B)92111630
75.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi74111410
76.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi5611720
77.Juraj JanecFK Šport Bratislava47111620
78.Juraj NemethSFC Silver Ružinov38111800
79.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)8210610
80.Tomáš LopatkaAK 47 Chaos (B)82101320
81.Simon NajarPraetors Bratislava73101100
82.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)73101110
83.Filip Komorovský4FSC (B)73101410
84.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)55101300
85.Juraj PribilinecPinerola FA (A)55101600
86.Marek Kováčik4FSC (B)46101100
87.Valek DávidRehab Klinik Baraberi37101400
88.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi8191100
89.Patrik ŠarköziPinerola Minimax Academy (C)7291100
90.Patrik HaramiaPinerola FA (A)639600
91.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)6391520
92.Martin MarošiFOFO Bratislava WB 1984 (A)549600
93.Šimon Kupec1.FC Pressburg (A)459610
94.Denis CsinoPinerola Minimax Academy (C)4591230
95.Martin Totka1.FC Pressburg (A)1892000
96.Martin AdámikFK Inter Bratislava (A)7181900
97.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava6281600
98.Jozef StrnatkoPinerola Minimax Academy (C)5381300
99.Sebastian KeszeiPinerola FA (A)5381500
100.Robert BorošPinerola FA (A)538710
101.Dominik ŘehořkaČekan Mekenroff 1897 (A)5381910
102.Marek BúzekPinerola FA (A)448700
103.Vladimír MacejákRelax4481800
104.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava448900
105.Michal JuhazyRacing Club4481310
106.Roman RusnákPinerola FA (A)3581100
107.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)358800
108.Dominik PodhajeczkyPinerola FA (A)358900
109.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (A)358400
110.Dominik VanekEngerau BPN Boys (A)358840
111.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)2681110
112.Jan HozlárFK Šport Bratislava2681210
113.Maroš KardošPinerola FA (A)617610
114.Jakub PlavníkPinerola FA (A)527300
115.Juraj ZaťkoMatadors5271400
116.Ľudovít FélixEngerau BPN Boys (A)527730
117.Jaroslav ŠumnýPraetors Bratislava5271011
118.Tomáš RunaFK Inter Bratislava (A)4371310
119.Jozef AksamítPinerola FA (A)437910
120.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)3471500
121.Ján JakubecPraetors Bratislava3471000
122.Michal KontšekČekan Mekenroff 1897 (A)3471500
123.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)3471030
124.Sven SzokolayRelax2571300
125.Marián PodrazilFK Šport Bratislava257300
126.Anton HájekPinerola Minimax Academy (C)606200
127.Tomáš ZdarilekPraetors Bratislava516720
128.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava4261200
129.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)426400
130.Jozef UherČekan Mekenroff 1897 (A)426700
131.Nicolas PochylýPinerola FA (A)336400
132.Dominik RolinecEngerau BPN Boys (A)336100
133.Lukáš ŠtecákPraetors Bratislava246400
134.Matúš Genčúr4FSC 4 FUN (A)156500
135.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1561141
136.Mário IdlbekEngerau BPN Boys (A)0662000
137.Július BeroPraetors Bratislava4151520
138.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)4151001
139.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)325400
140.Ján VilhanRelax3251000
141.Adrián MušinskýFOFO Bratislava WB 1984 (A)325400
142.Roman KuželPraetors mEleven (B)325700
143.Jakub KakašRehab Klinik Baraberi3251300
144.Adam GálaFOFO Bratislava WB 1984 (B)2351100
145.Filip TurlíkČekan Mekenroff 1897 (A)235400
146.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)235600
147.Marcel PlavníkAK 47 Chaos (A)235500
148.Jakub HalajčíkPinerola Minimax Academy (C)235500
149.Rudolf ZaťkoMatadors2351410
150.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)235410
151.Dušan MikulecFOFO Bratislava WB 1984 (B)235910
152.Ján BenediktyPinerola Minimax Academy (B)145610
153.George AllakajEngerau BPN Boys (A)055200
154.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)4041200
155.Viktor Matyi4FSC 4 FUN (A)404300
156.Filip BelejMatadors314300
157.Erik NémethRacing Club3141000
158.Patrik SládečekPinerola FA (A)314800
159.Tomáš HrutkaEngerau BPN Boys (A)314500
160.Filip Zámečník4FSC (B)314610
161.Rastislav LučivjanskýRacing Club314411
162.Filip MrocekRacing Club2241400
163.Marek MikulišinFOFO Bratislava WB 1984 (B)224300
164.Juraj KuchárPraetors Bratislava224700
165.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)224400
166.Michal StanoAK 47 Chaos (A)224100
167.Tomáš GrajcárMatadors224900
168.Tomáš MúčkaRehab Klinik Baraberi2241530
169.Igor JáchymRelax1341700
170.Martin JamrichMatadors134900
171.Peter MartanovicPinerola Minimax Academy (C)134910
172.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)303500
173.Juraj BojkovskýPraetors Bratislava303600
174.Juraj SlaninaPinerola FA (A)213200
175.Martin KomiňákFK Inter Bratislava (A)213500
176.Šimon KubranPraetors Bratislava213600
177.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)2131000
178.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)213800
179.Dávid Belošic1.FC Pressburg (A)213500
180.Bohumil PatákFK Šport Bratislava2131600
181.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)2131410
182.Rodan HalászPinerola FA (A)213310
183.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)213710
184.Milan NestorikPinerola FA (A)213610
185.Ján RečičárRacing Club2131220
186.Jakub HošekPinerola Minimax Academy (C)123500
187.Matej PoláčekFK Šport Bratislava123700
188.Maximilien CompagnonPinerola FA (A)123200
189.Peter ValachRacing Club1231010
190.Branislav JursaRacing Club1231010
191.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi033400
192.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)033300
193.Olex MykolaFOFO Bratislava WB 1984 (B)033500
194.Jakub KudravýPinerola Minimax Academy (C)033400
195.Martin Švolík4FSC (B)033200
196.Ján KráľPinerola Minimax Academy (C)033100
197.Viktor MayerPraetors Bratislava0331210
198.Marián KrižanEngerau BPN Boys (A)202200
199.Viktor AsimovČekan Mekenroff 1897 (A)202200
200.Tomáš LukáčŠK Karpatská202300
201.Peter KafúnMatadors202200
202.Jakub Ján KazimírPinerola FA (A)202600
203.Andrej ŠtibrichRelax202200
204.Michal ŠkarupaPinerola FA (A)202200
205.Peter Munkbez klubovej príslušnosti202800
206.Michal ChovanecAK 47 Chaos (B)202400
207.Ladislav Križan4FSC (B)202100
208.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)2021710
209.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi202110
210.Martin Mihálbez klubovej príslušnosti202620
211.Linek Richardbez klubovej príslušnosti112500
212.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)112200
213.Pateik KajabaPinerola FA (A)112200
214.David UličnýFK Inter Bratislava (A)112800
215.Milan Slimák4FSC (B)1121000
216.Andrej VčasnýPraetors Bratislava112700
217.Patrik KürthyEngerau BPN Boys (A)1121300
218.Martin DežulianPinerola FA (A)112300
219.Matúš MájekPraetors Bratislava112700
220.Besmir TočiPinerola FA (A)112200
221.Martin MartonRacing Club112510
222.Michal Židzik4FSC (B)112210
223.Matej KučíkRacing Club112510
224.Martin NemecFK Šport Bratislava1121130
225.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)112911
226.Marián MunkaRacing Club022500
227.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)0221400
228.Patrik Fečkobez klubovej príslušnosti022300
229.Ján ZdarilekPraetors Bratislava0221610
230.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)0221430
231.Tomáš CibuľaRelax022211
232.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)101100
233.Fero NagyPinerola FA (A)101100
234.Dávid VörösFOFO Bratislava WB 1984 (A)1011300
235.Ivan BuchelEngerau BPN Boys (A)101100
236.Šimon BielyPraetors Bratislava101600
237.Karol Hilko4FSC (B)101200
238.Juraj VišváderFOFO Bratislava WB 1984 (A)101300
239.Martin DubeňPraetors Bratislava1011300
240.Viktor KubalecKojoti101100
241.Matej StaníkRacing Club101500
242.Peter BučinaPraetors Bratislava101400
243.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)101200
244.Ján KabátPinerola Minimax Academy (C)101300
245.Peter ŠimončičRacing Club101500
246.Matúš BlaškoPinerola Minimax Academy (C)101200
247.Richard KadlicPinerola FA (A)101100
248.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)101200
249.Martin Gyurasz1.FC Pressburg (A)101100
250.Peter Paštéka4FSC (B)101300
251.Jakub MikitaPinerola FA (A)101100
252.Ivan BesedičRacing Club101100
253.Vladimír PozníkRacing Club101900
254.Patrik MájekPraetors Bratislava101510
255.Marek BudaPinerola Minimax Academy (D)1011310
256.František Smolík4FSC (B)011100
257.Matej KukumbergPinerola Minimax Academy (B)0111300
258.Jakub BorišinecRacing Club0111100
259.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi011200
260.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (A)0111200
261.Jakub StrapekPinerola FA (A)011100
262.Martin Debrecký1.FC Pressburg (B)011100
263.Marek LencesRehab Klinik Baraberi011100
264.Jakub LachkyPraetors Bratislava0111000
265.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi0111900
266.Juraj Kanás1.FC Pressburg (B)011400
267.Aleksandr AgafonovBeija Flor FC011300
268.Mohamad Erfan Hossein PourPinerola FA (A)011200
269.Norbert SališRelax011300
270.Marek HabajSemic OLD (40)011300
271.Peter Jankovič1.FC Pressburg (A)011300
272.Tomáš PikáliFK Šport Bratislava011500
273.Cyril Janoško4FSC (B)011100
274.Patrik TrubanPinerola Minimax Academy (C)011300
275.Juraj KovašichAK 47 Chaos (A)011100
276.Martin HruzFK Inter Bratislava (A)011310
277.Andrej ValentínINSTA0111710
278.Marek MatiasPinerola FA (A)011210
279.Michal PíšHviezda DVS0111110
280.Martin KucianPraetors Bratislava000500
281.Timotej MatákMatadors000200
282.Tomas Moravekbez klubovej príslušnosti000100
283.Peter UherekRacing Club000100
284.Robert Szep1.FC Pressburg (B)000100
285.Matúš KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)000100
286.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000100
287.Erik MichalidesKojoti000100
288.Lubor Mrlák4FSC (B)000100
289.Matej KnapčokPinerola Minimax Academy (B)000100
290.Branislav FratričRacing Club000100
291.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000500
292.Ján GrófAK 47 Chaos (B)000100
293.Ľubomír KrálPraetors Bratislava000100
294.Miloslav SlížikČekan Mekenroff 1897 (A)000100
295.Lukáš Šlahučka4FSC (B)000200
296.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)000100
297.Robert Ochránek4FSC (B)000200
298.Martin BrunnerAK 47 Chaos (B)000100
299.Martin ŠtefánikRacing Club000100
300.Dominik KračkoPinerola FA (A)000200
301.Adam BastlMatadors000200
302.Miroslav VašíčekPinerola FA (A)000100
303.Tomáš PravdíkŠK Račišdorf000200
304.Boris JankovskýMatadors000100
305.Erich PetrilákFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
306.Andrej CsibaEngerau BPN Boys (A)000100
307.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)000300
308.Matej MičekAK 47 Chaos (A)000100
309.Róbert TichýPinerola Minimax Academy (C)000100
310.Marek VlašičFK Šport Bratislava000100
311.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)000800
312.Peter Štefaňák4FSC (B)000100
313.Ján Jakub PalenčárPinerola FA (A)000300
314.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi000200
315.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)000100
316.Samuel Szabo4FSC 4 FUN (A)000100
317.Tomáš MasarykPraetors Bratislava000200
318.Dávid Boďo4FSC (B)000100
319.Peter RottkoRelax000200
320.Marián HorváthPinerola FA (A)000200
321.Štefan Jankulár4FSC (B)000200
322.Branislav GogaRelax0001100
323.Daniel HošekPinerola Minimax Academy (C)000100
324.Marek HallonPraetors Bratislava000300
325.František JamrichFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
326.Michal PaulikPinerola FA (A)000100
327.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (A)000700
328.Michal PetrovičEngerau BPN Boys (A)000100
329.Peter BrndiarFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
330.Martin HaragRelax000500
331.Viliam PištejČekan Mekenroff 1897 (A)000100
332.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi000100
333.Matej ChudjakFK Šport Bratislava000100
334.Jakub BirkaČekan Mekenroff 1897 (A)000100
335.Peter Jaborek4FSC (B)000100
336.Tomáš DlabolaMatadors000200
337.Marek SlavikFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
338.Tomáš SolotrukEngerau BPN Boys (A)000300
339.Filip JahičPinerola Minimax Academy (B)000100
340.Martin BrunegrafMatadors000200
341.Anton GregušFK Inter Bratislava (A)000100
342.Ivan Křížek1.FC Pressburg (B)000100
343.Kamil ZlatohlavyEngerau BPN Boys (A)000100
344.Stanislav CintavýEngerau BPN Boys (A)000010
345.Mário ToporEngerau BPN Boys (A)000310
346.Lukáš CichýMatadors0001610
347.Miroslav ChovanecPinerola Minimax Academy (C)000210
348.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)000920
349.Ladislav MikitaPinerola FA (A)000220
350.Lukáš FučelaRacing Club000201