2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2021/22)

Zápasy 7. kola nadstavby

23.04.2022 18:20
Racing Club × Čekan Mekenroff 1897 (A)
2 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

23.04.2022 19:30
4 Fun 4FSC 4 FUN (B) × Matadors
5 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

23.04.2022 20:00
FOFO Bratislava WB 1984 (A) × FC BPN EB (A)
3 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

23.04.2022 20:40
AK 47 Chaos (A) × Relax
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

23.04.2022 21:15
mEleven (A) × 1.FC Pressburg (A)
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

24.04.2022 17:10
FCK Minimax Bratislava (A) × FK Inter Bratislava (A)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

24.04.2022 18:20
NFA Pinerola FA (B) × Rehab Klinik Baraberi
1 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 21 17 2 2 143 : 53 53 +90
2. Rehab Klinik Baraberi 21 16 4 1 100 : 47 52 +53
3. FC BPN EB (A) 21 14 0 7 100 : 72 42 +28
4. AK 47 Chaos (A) 21 12 3 6 117 : 71 39 +46
5. Relax 21 12 3 6 90 : 70 39 +20
6. 1.FC Pressburg (A) 21 11 2 8 109 : 95 35 +14
7. NFA Pinerola FA (B) 21 8 1 12 87 : 96 25 -9
8. mEleven (A) 21 7 2 12 67 : 77 23 -10
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FCK Minimax Bratislava (A) 20 11 2 7 82 : 61 35 +21
2. Čekan Mekenroff 1897 (A) 20 9 0 11 73 : 93 27 -20
3. FK Šport Bratislava 20 8 2 10 78 : 73 26 +5
4. FK Inter Bratislava (A) 20 7 1 12 74 : 88 22 -14
5. Matadors 20 6 2 12 60 : 81 20 -21
6. 4 Fun 4FSC 4 FUN (B) 20 4 0 16 71 : 99 12 -28
7. Racing Club 20 0 0 20 32 : 207 0 -175
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 14 13 0 1 112 : 34 39 +78
2. FC BPN EB (A) 14 12 0 2 76 : 41 36 +35
3. Rehab Klinik Baraberi 14 11 2 1 70 : 31 35 +39
4. 1.FC Pressburg (A) 14 9 0 5 78 : 54 27 +24
5. Relax 14 8 3 3 59 : 42 27 +17
6. AK 47 Chaos (A) 14 8 1 5 74 : 46 25 +28
7. NFA Pinerola FA (B) 14 7 0 7 64 : 57 21 +7
8. mEleven (A) 14 6 1 7 49 : 45 19 +4
9. FCK Minimax Bratislava (A) 14 5 2 7 50 : 52 17 -2
10. FK Inter Bratislava (A) 14 5 0 9 49 : 63 15 -14
11. Čekan Mekenroff 1897 (A) 14 5 0 9 44 : 72 15 -28
12. Matadors 14 4 2 8 38 : 53 14 -15
13. FK Šport Bratislava 14 4 1 9 47 : 58 13 -11
14. 4 Fun 4FSC 4 FUN (B) 14 2 0 12 38 : 69 6 -31
15. Racing Club 14 0 0 14 20 : 151 0 -131

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Silvester JágerFC BPN EB (A)3213452110
2.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)2020401520
3.Tomáš BaginFOFO Bratislava WB 1984 (A)2610362100
4.Juraj TörökAK 47 Chaos (A)1520351500
5.Matej Toman1.FC Pressburg (A)2113341910
6.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)2013331400
7.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)1415291700
8.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1810282000
9.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi1315282010
10.Martin TribulaFK Šport Bratislava206261810
11.Marián MišovičFK Inter Bratislava (A)206262020
12.Matej TurňaRehab Klinik Baraberi1313261610
13.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)186241911
14.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)816241400
15.Michal GogaRelax1211231521
16.Šimon ChalányEngerau Boys FC BPN EB (B)1210221400
17.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)1111221610
18.Michal JavnickýFOFO Bratislava WB 1984 (A)913221310
19.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava (A)715221800
20.Pavol GrajcárMatadors165211800
21.Zdenko PehaničRelax156211800
22.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)912211220
23.Adam BeňoRehab Klinik Baraberi128201320
24.Martin CsibaNFA Pinerola FA (A)128201511
25.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)128201621
26.Ján KuismEleven (A)119201610
27.Erik SzaboFC BPN EB (A)911201410
28.Ondrej VolekFK Šport Bratislava911201610
29.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)127191530
30.Attila VidaFOFO Bratislava WB 1984 (A)91019910
31.Matúš ŠlehoferFC BPN EB (A)117181810
32.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (B)10818600
33.Radovan CibákFK Šport Bratislava810181600
34.Matej Mutiš4 Fun 4FSC 4 FUN (B)116171620
35.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)116171340
36.Igor DoricamEleven (A)98171600
37.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)124161000
38.Filip ProchácRelax115161500
39.Ján BrunnerAK 47 Chaos (A)106161100
40.Fabián SlančíkRehab Klinik Baraberi10616900
41.Peter Lipa1.FC Pressburg (A)106161410
42.Erik NepšinskýRehab Klinik Baraberi106161110
43.Andrej DeďoMatadors88161500
44.Dominik TrnkaRehab Klinik Baraberi88161720
45.Yousef EmkaimiMatadors79161500
46.Peter UrbanovičmEleven (A)79161610
47.Ján KaločajFOFO Bratislava WB 1984 (A)610161210
48.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)123151630
49.Martin KvasnaFK Šport Bratislava96151610
50.Ján RusnákFK Inter Bratislava (A)96151510
51.Martin MarekMatadors510151910
52.Juraj ChovanecFK Inter Bratislava (A)95141200
53.Dominik KrajinčákRelax8614900
54.Július PentekRelax77141610
55.Peter JachymRelax59141930
56.Dominik GolianRelax10313610
57.Peter RybnickýRelax8513910
58.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)85131110
59.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)7613900
60.Marek PaštrnákFOFO Bratislava WB 1984 (B)6713910
61.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)67131320
62.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)10212910
63.Tibor Lengyel4 Fun 4FSC 4 FUN (B)93121400
64.Patrik Kuma4 Fun 4FSC 4 FUN (B)9312900
65.Filip HraškaMatadors93121100
66.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)9312920
67.Lukas Griger4 Fun 4FSC 4 FUN (B)75121500
68.Marek SokolAK 47 Chaos (A)7512900
69.Severin ZelenákFC BPN EB (A)75121930
70.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)57121300
71.Alex Ľubomír Lauko4 Fun 4FSC 4 FUN (B)4812700
72.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)92111300
73.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)9211710
74.Adrian BöhmerRacing Club92111630
75.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi74111410
76.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi5611720
77.Juraj JanecFK Šport Bratislava47111620
78.Juraj Nemeth4 Fun 4FSC 4 FUN (B)38111800
79.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)8210610
80.Tomáš LopatkaFK Inter Bratislava (A)82101320
81.Simon NajarmEleven (A)73101100
82.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)73101110
83.Filip Komorovský4 Fun 4FSC 4 FUN (B)73101410
84.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)55101300
85.Juraj PribilinecNFA Pinerola FA (B)55101600
86.Marek Kováčik4 Fun 4FSC 4 FUN (B)46101100
87.Valek DávidRehab Klinik Baraberi37101400
88.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi8191100
89.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)7291100
90.Patrik HaramiaNFA Pinerola FA (A)639600
91.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)6391520
92.Martin MarošiFOFO Bratislava WB 1984 (A)549600
93.Šimon Kupec1.FC Pressburg (A)459610
94.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)4591230
95.Martin Totka1.FC Pressburg (A)1892000
96.Martin AdámikFK Inter Bratislava (A)7181900
97.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava6281600
98.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)5381300
99.Sebastian KeszeiNFA Pinerola FA (A)5381500
100.Robert BorošNFA Pinerola FA (B)538710
101.Dominik ŘehořkaFC BPN EB (A)5381910
102.Marek BúzekNFA Pinerola FA (A)448700
103.Vladimír MacejákRelax4481800
104.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava448900
105.Michal JuhazyRacing Club4481310
106.Roman RusnákNFA Pinerola FA (B)3581100
107.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)358800
108.Dominik PodhajeczkyNFA Pinerola FA (A)358900
109.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (A)358400
110.Dominik VanekFC BPN EB (A)358840
111.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)2681110
112.Jan HozlárFK Šport Bratislava2681210
113.Maroš KardošNFA Pinerola FA (A)617610
114.Jakub PlavníkNFA Pinerola FA (B)527300
115.Juraj ZaťkoMatadors5271400
116.Ľudovít FélixFC BPN EB (A)527730
117.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)5271011
118.Tomáš RunaFK Inter Bratislava (A)4371310
119.Jozef AksamítNFA Pinerola FA (A)437910
120.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)3471500
121.Ján JakubecmEleven (A)3471000
122.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi3471500
123.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)3471030
124.Sven SzokolayRelax2571300
125.Marián PodrazilFK Šport Bratislava257300
126.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)606200
127.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)516720
128.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava4261200
129.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)426400
130.Jozef UherČekan Mekenroff 1897 (A)426700
131.Nicolas PochylýNFA Pinerola FA (A)336400
132.Dominik RolinecFC BPN EB (A)336100
133.Lukáš ŠtecákmEleven (A)246400
134.Matúš Genčúr4FSC 4 FUN (A)156500
135.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)1561141
136.Mário IdlbekFC BPN EB (A)0662000
137.Július BeromEleven (A)4151520
138.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)4151001
139.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)325400
140.Ján VilhanRelax3251000
141.Adrián MušinskýFOFO Bratislava WB 1984 (A)325400
142.Roman KuželPraetors mEleven (B)325700
143.Jakub KakašRehab Klinik Baraberi3251300
144.Adam GálaFC BPN EB (A)2351100
145.Filip TurlíkČekan Mekenroff 1897 (A)235400
146.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)235600
147.Marcel PlavníkNFA Pinerola FA (B)235500
148.Jakub HalajčíkFCK Minimax Bratislava (B)235500
149.Rudolf ZaťkoMatadors2351410
150.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)235410
151.Dušan MikulecFOFO Bratislava WB 1984 (B)235910
152.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)145610
153.George AllakajFC BPN EB (A)055200
154.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)4041200
155.Viktor Matyi4FSC 4 FUN (A)404300
156.Filip BelejMatadors314300
157.Erik NémethRacing Club3141000
158.Patrik SládečekNFA Pinerola FA (B)314800
159.Tomáš HrutkaFC BPN EB (A)314500
160.Filip Zámečník4 Fun 4FSC 4 FUN (B)314610
161.Rastislav LučivjanskýRacing Club314411
162.Filip MrocekRacing Club2241400
163.Marek MikulišinFOFO Bratislava WB 1984 (B)224300
164.Juraj KuchárFCK Minimax Bratislava (B)224700
165.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)224400
166.Michal StanoAK 47 Chaos (A)224100
167.Tomáš GrajcárMatadors224900
168.Tomáš MúčkaRehab Klinik Baraberi2241530
169.Igor JáchymRelax1341700
170.Martin JamrichMatadors134900
171.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)134910
172.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)303500
173.Juraj BojkovskýmEleven (A)303600
174.Juraj SlaninaNFA Pinerola FA (B)213200
175.Martin KomiňákFK Inter Bratislava (A)213500
176.Šimon KubranPraetors mEleven (B)213600
177.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)2131000
178.Samuel PenxaČekan Mekenroff 1897 (A)213800
179.Dávid Belošic1.FC Pressburg (A)213500
180.Bohumil PatákFK Šport Bratislava2131600
181.Timotej KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)2131410
182.Rodan HalászNFA Pinerola FA (B)213310
183.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)213710
184.Milan NestorikNFA Pinerola FA (A)213610
185.Ján RečičárRacing Club2131220
186.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)123500
187.Matej PoláčekFK Šport Bratislava123700
188.Maximilien CompagnonNFA Pinerola FA (B)123200
189.Peter ValachRacing Club1231010
190.Branislav JursaRacing Club1231010
191.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi033400
192.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)033300
193.Olex MykolaFOFO Bratislava WB 1984 (B)033500
194.Jakub KudravýFCK Minimax Bratislava (B)033400
195.Martin Švolík4 Fun 4FSC 4 FUN (B)033200
196.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)033100
197.Viktor MayermEleven (A)0331210
198.Marián KrižanFC BPN EB (A)202200
199.Viktor AsimovČekan Mekenroff 1897 (A)202200
200.Tomáš LukáčFCK Minimax Bratislava (B)202300
201.Peter KafúnMatadors202200
202.Jakub Ján KazimírNFA Pinerola FA (B)202600
203.Andrej ŠtibrichRelax202200
204.Michal ŠkarupaNFA Pinerola FA (A)202200
205.Peter MunkFK Inter Bratislava (A)202800
206.Michal ChovanecAK 47 Chaos (A)202400
207.Ladislav Križan4 Fun 4FSC 4 FUN (B)202100
208.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)2021710
209.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi202110
210.Martin MihálFK Inter Bratislava (A)202620
211.Linek RichardFK Inter Bratislava (B)112500
212.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)112200
213.Pateik KajabaNFA Pinerola FA (B)112200
214.David UličnýFK Inter Bratislava (B)112800
215.Milan Slimák4 Fun 4FSC 4 FUN (B)1121000
216.Andrej VčasnýmEleven (A)112700
217.Patrik KürthyFC BPN EB (A)1121300
218.Martin DežulianNFA Pinerola FA (B)112300
219.Matúš MájekPraetors mEleven (B)112700
220.Besmir TočiNFA Pinerola FA (B)112200
221.Martin MartonRacing Club112510
222.Michal Židzik4 Fun 4FSC 4 FUN (B)112210
223.Matej KučíkRacing Club112510
224.Martin NemecFK Šport Bratislava1121130
225.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)112911
226.Marián MunkaRacing Club022500
227.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)0221400
228.Patrik FečkoMatadors022300
229.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)0221610
230.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)0221430
231.Tomáš CibuľaRelax022211
232.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)101100
233.Fero NagyNFA Pinerola FA (B)101100
234.Dávid VörösFOFO Bratislava WB 1984 (A)1011300
235.Ivan BuchelFC BPN EB (A)101100
236.Šimon BielyPraetors mEleven (B)101600
237.Karol Hilko4 Fun 4FSC 4 FUN (B)101200
238.Juraj VišváderFOFO Bratislava WB 1984 (A)101300
239.Martin DubeňmEleven (A)1011300
240.Viktor KubalecFC BPN EB (A)101100
241.Matej StaníkRacing Club101500
242.Peter BučinaPraetors mEleven (B)101400
243.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)101200
244.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)101300
245.Peter ŠimončičRacing Club101500
246.Matúš BlaškoFCK Minimax Bratislava (B)101200
247.Richard KadlicNFA Pinerola FA (B)101100
248.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)101200
249.Martin Gyurasz1.FC Pressburg (A)101100
250.Peter Paštéka4 Fun 4FSC 4 FUN (B)101300
251.Jakub MikitaNFA Pinerola FA (B)101100
252.Ivan BesedičRacing Club101100
253.Vladimír PozníkRacing Club101900
254.Patrik MájekPraetors mEleven (B)101510
255.Marek BudaRacing Club1011310
256.František Smolík4 Fun 4FSC 4 FUN (B)011100
257.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)0111300
258.Jakub BorišinecRacing Club0111100
259.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi011200
260.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (A)0111200
261.Jakub StrapekNFA Pinerola FA (B)011100
262.Martin Debrecký1.FC Pressburg (B)011100
263.Marek LencesRehab Klinik Baraberi011100
264.Jakub LachkyRacing Club0111000
265.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi0111900
266.Juraj Kanás1.FC Pressburg (B)011400
267.Aleksandr AgafonovNFA Pinerola FA (C)011300
268.Mohamad Erfan Hossein PourNFA Pinerola FA (B)011200
269.Norbert SališRelax011300
270.Marek HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)011300
271.Peter Jankovič1.FC Pressburg (A)011300
272.Tomáš PikáliFK Šport Bratislava011500
273.Cyril Janoško4 Fun 4FSC 4 FUN (B)011100
274.Patrik Truban4 Fun 4FSC 4 FUN (B)011300
275.Juraj KovašichAK 47 Chaos (A)011100
276.Martin HruzFK Inter Bratislava (B)011310
277.Andrej Valentín4 Fun 4FSC 4 FUN (B)0111710
278.Marek MatiasNFA Pinerola FA (B)011210
279.Michal PíšNFA Pinerola FA (A)0111110
280.Martin KucianmEleven (A)000500
281.Timotej MatákMatadors000200
282.Tomas MoravekFK Inter Bratislava (B)000100
283.Peter UherekRacing Club000100
284.Robert Szep1.FC Pressburg (B)000100
285.Matúš KormaníkČekan Mekenroff 1897 (A)000100
286.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000100
287.Erik MichalidesRacing Club000100
288.Lubor Mrlák4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000100
289.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)000100
290.Branislav FratričRacing Club000100
291.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)000500
292.Ján GrófAK 47 Chaos (B)000100
293.Ľubomír KrálmEleven (A)000100
294.Miloslav SlížikČekan Mekenroff 1897 (A)000100
295.Lukáš Šlahučka4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000200
296.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)000100
297.Robert Ochránek4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000200
298.Martin BrunnerAK 47 Chaos (A)000100
299.Martin ŠtefánikRacing Club000100
300.Dominik KračkoNFA Pinerola FA (B)000200
301.Adam BastlMatadors000200
302.Miroslav VašíčekNFA Pinerola FA (B)000100
303.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava (A)000200
304.Boris JankovskýMatadors000100
305.Erich PetrilákFC BPN EB (A)000100
306.Andrej CsibaEngerau Boys FC BPN EB (B)000100
307.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)000300
308.Matej MičekAK 47 Chaos (A)000100
309.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)000100
310.Marek VlašičFK Šport Bratislava000100
311.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)000800
312.Peter Štefaňák4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000100
313.Ján Jakub PalenčárNFA Pinerola FA (B)000300
314.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi000200
315.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)000100
316.Samuel Szabo4FSC 4 FUN (A)000100
317.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)000200
318.Dávid Boďo4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000100
319.Peter RottkoRelax000200
320.Marián HorváthNFA Pinerola FA (B)000200
321.Štefan Jankulár4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000200
322.Branislav GogaRelax0001100
323.Daniel HošekFCK Minimax Bratislava (B)000100
324.Marek HallonPraetors mEleven (B)000300
325.František JamrichFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
326.Michal PaulikNFA Pinerola FA (B)000100
327.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (A)000700
328.Michal PetrovičEngerau Boys FC BPN EB (B)000100
329.Peter BrndiarFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
330.Martin HaragRelax000500
331.Viliam Pištej4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000100
332.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi000100
333.Matej ChudjakFK Šport Bratislava000100
334.Jakub BirkaČekan Mekenroff 1897 (A)000100
335.Peter Jaborek4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000100
336.Tomáš DlabolaMatadors000200
337.Marek SlavikFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
338.Tomáš SolotrukNFA Pinerola FA (B)000300
339.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)000100
340.Martin BrunegrafMatadors000200
341.Anton GregušFK Inter Bratislava (A)000100
342.Ivan Křížek1.FC Pressburg (B)000100
343.Kamil ZlatohlavyEngerau Boys FC BPN EB (B)000100
344.Stanislav CintavýFC BPN EB (A)000010
345.Mário ToporEngerau Boys FC BPN EB (B)000310
346.Lukáš CichýMatadors0001610
347.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)000210
348.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)000920
349.Ladislav MikitaNFA Pinerola FA (B)000220
350.Lukáš FučelaRacing Club000201