2. Bratislavská liga

Zápasy 9. kola nadstavby

13.05.2017 09:00
Pavliš a Hartmann × ŠK SF Karpatská Juniors
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH PKO

13.05.2017 09:50
INSTA × Semic Bratislava (B)
0 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH PKO

13.05.2017 10:40
Arantes × FC East Rača
8 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

13.05.2017 11:30
VK PAL Engerau × AC Bells
1 : 15
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

13.05.2017 12:20
FK 03 Hostinského × FC Tifosi
1 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

13.05.2017 13:10
Formula DNV × FPV 23 (B)
0 : 15
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

14.05.2017 16:30
FK Inter Bratislava (A) × White Boys
1 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH PKO

14.05.2017 17:20
FK Mnutrition × Predators (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH PKO

14.05.2017 18:10
SFC Silver Ružinov × SC Hujeri
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

14.05.2017 19:00
KPSF °92 × HSP Hemerhoidi
6 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH PKO

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK SF Karpatská Juniors 28 21 2 5 118 : 58 65 +60
2. Semic Bratislava (B) 28 18 4 6 130 : 52 58 +78
3. Predators (B) 28 18 3 7 113 : 66 57 +47
4. White Boys 28 18 3 7 114 : 79 57 +35
5. Pavliš a Hartmann 28 17 5 6 79 : 40 56 +39
6. INSTA 28 13 6 9 103 : 57 45 +46
7. KPSF °92 28 13 6 9 81 : 75 45 +6
8. FK Inter Bratislava (A) 28 13 3 12 74 : 71 42 +3
9. FK Mnutrition 28 13 1 14 79 : 72 40 +7
10. HSP Hemerhoidi 28 12 1 15 85 : 111 37 -26
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 28 15 1 12 158 : 119 46 +39
2. FPV 23 (B) 28 13 4 11 97 : 88 43 +9
3. Formula DNV 28 14 1 13 108 : 119 43 -11
4. SC Hujeri 28 12 3 13 133 : 142 39 -9
5. FC Tifosi 28 10 2 16 94 : 120 32 -26
6. FC East Rača 28 7 6 15 80 : 134 27 -54
7. SFC Silver Ružinov 28 7 3 18 100 : 131 24 -31
8. VK PAL Engerau 28 7 1 20 73 : 155 22 -82
9. Arantes 28 5 2 21 76 : 146 17 -70
10. FK 03 Hostinského 28 5 1 22 52 : 112 16 -60
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Pavliš a Hartmann 19 15 2 2 61 : 23 47 +38
2. ŠK SF Karpatská Juniors 19 15 1 3 97 : 43 46 +54
3. Predators (B) 19 13 3 3 83 : 43 42 +40
4. White Boys 19 14 0 5 88 : 51 42 +37
5. Semic Bratislava (B) 19 12 3 4 103 : 42 39 +61
6. HSP Hemerhoidi 19 11 1 7 65 : 57 34 +8
7. INSTA 19 10 2 7 72 : 36 32 +36
8. FK Inter Bratislava (A) 19 10 1 8 57 : 52 31 +5
9. FK Mnutrition 19 10 1 8 60 : 49 31 +11
10. KPSF °92 19 9 4 6 51 : 46 31 +5
11. Formula DNV 19 10 1 8 76 : 64 31 +12
12. FPV 23 (B) 19 9 2 8 53 : 53 29 0
13. SC Hujeri 19 6 2 11 65 : 97 20 -32
14. FC Tifosi 19 6 1 12 57 : 76 19 -19
15. AC Bells 19 6 1 12 74 : 98 19 -24
16. FC East Rača 19 4 5 10 45 : 83 17 -38
17. VK PAL Engerau 19 5 1 13 47 : 92 16 -45
18. FK 03 Hostinského 19 4 1 14 36 : 72 13 -36
19. SFC Silver Ružinov 19 2 1 16 57 : 101 7 -44
20. Arantes 19 2 1 16 43 : 112 7 -69

Najlepší hráči

foto
Milan Strelec
SC Hujeri
73 (40 + 33)

foto
Juraj Jakubec
AC Bells
56 (27 + 29)

foto
Andrej Horný
White Boys
54 (34 + 20)

# Hráč Družstvo G A B ŽK ČK
1. Milan Strelec SC Hujeri 40 33 73 0 0
2. Juraj Jakubec AC Bells 27 29 56 1 0
3. Andrej Horný White Boys 34 20 54 3 0
4. Pavol Selecký AC Bells 25 25 50 0 0
5. Simon Najar Predators (B) 37 8 45 1 0
6. Michal Populov ŠK SF Karpatská Juniors 21 22 43 1 0
7. Jozef Repka FC Tifosi 24 18 42 0 0
8. Ernest Lopú Semic Bratislava (B) 25 16 41 0 0
9. Robert Kameň AC Bells 23 18 41 0 0
10. Tomáš Šrot FPV 23 (B) 21 20 41 1 0
11. Ľubomír Lipták SFC Silver Ružinov 28 10 38 1 0
12. Peter Grác HSP Hemerhoidi 21 16 37 2 0
13. Peter Lang FC Tifosi 17 20 37 3 0
14. Jozef Dado HSP Hemerhoidi 25 11 36 1 0
15. Miloš Wojciak Formula DNV 14 22 36 1 0
16. Tomáš Takáč Semic Bratislava (B) 23 11 34 1 0
17. Martin Morvai VK PAL Engerau 15 17 32 0 0
18. Ismail Dibrani Pavliš a Hartmann 22 9 31 5 0
19. Marek Mihok SC Hujeri 21 10 31 2 0
20. Ivan Senko Arantes 15 16 31 2 0
21. Rastislav Krasko INSTA 15 15 30 0 0
22. Lukáš Truban SFC Silver Ružinov 15 15 30 2 0
23. Matúš Májek FK Mnutrition 13 17 30 1 0
24. Juraj Najar Predators (B) 11 19 30 0 1
25. Martin Juríček SC Hujeri 13 15 28 0 0
26. Patrik Májek FK Mnutrition 20 7 27 0 0
27. Miroslav Foltán INSTA 20 7 27 1 0
28. Maroš Smolec SFC Silver Ružinov 20 7 27 4 0
29. Marián Mišovič Pavliš a Hartmann 18 9 27 5 0
30. Marek Badrňa White Boys 14 12 26 2 0
31. Dušan Ferianc HSP Hemerhoidi 16 9 25 2 0
32. Tomáš Cho INSTA 12 13 25 0 0
33. Róbert Kačeňák ŠK SF Karpatská Juniors 11 14 25 3 0
34. Jozef Hájek KPSF °92 12 12 24 2 0
35. Viktor Bódi Predators (B) 9 15 24 0 0
36. Andrej Keklak FC East Rača 9 15 24 1 0
37. Branislav Pristáč FC Tifosi 17 6 23 1 0
38. Branislav Tesák SC Hujeri 14 9 23 1 0
39. Juraj Bučko KPSF °92 5 18 23 0 0
40. Aleksander Bíreš Formula DNV 16 6 22 1 0
41. Vladimír Ďuriš FC East Rača 15 7 22 1 0
42. Anton Cilling SC Hujeri 13 9 22 0 0
43. Peter Smola FK 03 Hostinského 13 9 22 0 0
44. Tomáš Rusňák ŠK SF Karpatská Juniors 11 11 22 4 0
45. Igor Duffek White Boys 10 12 22 3 0
46. Martin Horňák SC Hujeri 8 14 22 1 0
47. Ľuboš Hrivnák FK Inter Bratislava (A) 18 3 21 0 0
48. Miroslav Jánoš AC Bells 13 8 21 0 0
49. Matúš Bursa Predators (B) 13 8 21 5 0
50. Erik Stasiniak Formula DNV 11 10 21 1 0
51. Ondrej Kadlečík FK Mnutrition 10 11 21 0 0
52. Branislav Cibik FPV 23 (A) 14 6 20 1 0
53. Tomáš Pecher FPV 23 (B) 13 7 20 1 0
54. Andrej Faktor ŠK SF Karpatská Juniors 9 11 20 0 0
55. Martin Kováčik VK PAL Engerau 9 11 20 1 0
56. Juraj Lučenič White Boys 6 14 20 2 0
57. Ján Fašung ŠK SF Karpatská Juniors 18 1 19 1 0
58. Viktor Postoš AC Bells 15 4 19 1 0
59. Roman Kužel FK Mnutrition 15 4 19 4 0
60. Ondrej Penzeš ŠK SF Karpatská Juniors 13 6 19 2 0
61. Pavol Cehlárik SFC Silver Ružinov 10 9 19 3 0
62. Tomáš Holkovič INSTA 8 11 19 0 0
63. Róbert Polc Arantes 11 7 18 0 0
64. Lukáš Benedikovič VK PAL Engerau 11 7 18 3 0
65. Michal Tvrdoň Semic Bratislava (A) 10 8 18 0 0
66. Lukáš Iskierka FK Inter Bratislava (A) 10 8 18 0 0
67. Tomáš Bremser FC East Rača 10 8 18 1 0
68. Lumír Reviľák FK 03 Hostinského 10 8 18 1 0
69. Anton Holub SC Hujeri 9 8 17 3 1
70. Martin Štiglic FC Tifosi 8 9 17 2 0
71. Marián Lalík INSTA 7 10 17 0 0
72. Marek Gubančok AC Bells 12 4 16 0 0
73. Juraj Toman FC East Rača 11 5 16 2 0
74. Ladislav Blažej INSTA 10 6 16 0 0
75. Lukáš Szabo Pavliš a Hartmann 9 7 16 2 0
76. Peter Jurkovic Formula DNV 8 8 16 0 0
77. Marian Roschig Arantes 7 9 16 1 0
78. Juraj Ryšavý Semic Bratislava (B) 7 9 16 3 0
79. Martin Ksinan HSP Hemerhoidi 6 10 16 3 0
80. Marek Greguš KPSF °92 12 3 15 0 0
81. Michal Kalužay Arantes 12 3 15 0 0
82. Martin Beniač FC East Rača 10 5 15 2 0
83. Tomáš Jusko FC Tifosi 10 5 15 5 1
84. DaMico Dino Formula DNV 9 6 15 2 0
85. Luděk Rusnák White Boys 9 6 15 3 0
86. Ján Cséfalvay FPV 23 (B) 9 6 15 4 0
87. Michal Bumbal Formula DNV 8 7 15 0 0
88. Tomáš Tirpák FPV 23 (B) 8 7 15 2 0
89. Pavol Sedmák KPSF °92 7 8 15 0 0
90. Radovan Šimonovič Arantes 6 9 15 1 0
91. Matej Karšay Pavliš a Hartmann 6 9 15 1 0
92. David Strelec SC Hujeri 5 10 15 0 0
93. Csaba Ilko KPSF °92 13 1 14 2 0
94. Miroslav Kováčik VK PAL Engerau 12 2 14 0 0
95. Martin Dratva ŠK SF Karpatská Juniors 11 3 14 0 0
96. Erik Melkus INSTA 10 4 14 2 0
97. Marian Brondos Formula DNV 8 6 14 1 0
98. Daniel Galbavý Predators (B) 8 6 14 3 0
99. Martin Vanek Semic Bratislava (B) 7 7 14 4 0
100. Jakub Strapek AC Bells 6 8 14 0 0
101. Richard Šafárik VK PAL Engerau 4 10 14 2 0
102. Adam Síth White Boys 10 3 13 0 0
103. Rastislav Schubert FC East Rača 10 3 13 3 1
104. Tomáš Hric AC Bells 9 4 13 0 0
105. Richard Szabo Semic Bratislava (A) 7 6 13 1 0
106. Jozef Mikes Arantes 7 6 13 2 0
107. Richard Mihok SC Hujeri 6 7 13 1 0
108. Ľubomír Zima FC Tifosi 5 8 13 0 0
109. Peter Šikuda Pavliš a Hartmann 4 9 13 0 0
110. Ján Kaločaj Predators (A) 9 3 12 0 0
111. Lubor Kleiner KPSF °92 8 4 12 1 0
112. Samuel Pikna White Boys 8 4 12 3 0
113. Patrik Forgac Formula DNV 8 4 12 3 2
114. Ján Páleník FK Inter Bratislava (A) 7 5 12 0 0
115. Juraj Kulišiak VK PAL Engerau 7 5 12 0 0
116. Marián Dinda Semic Bratislava (B) 6 6 12 3 0
117. Juraj Bublávek AC Bells 3 9 12 0 0
118. Marián Kopča Semic Bratislava (A) 3 9 12 1 0
119. Ján Horváth Semic Bratislava (B) 7 4 11 0 0
120. Marek Kasana Semic Bratislava (B) 7 4 11 1 0
121. Michal Čierny KPSF °92 6 5 11 0 0
122. Michal Beniak Arantes 6 5 11 2 0
123. Marek Zechmeister ŠK SF Karpatská Juniors 5 6 11 0 0
124. Martin Borik ŠK SF Karpatská Juniors 5 6 11 0 0
125. Tomáš Slovák FPV 23 (A) 5 6 11 2 0
126. Michal Veselský FK Inter Bratislava (A) 4 7 11 1 0
127. Marcel Horký HSP Hemerhoidi 4 7 11 1 0
128. Filip Mudrik SFC Silver Ružinov 3 8 11 0 0
129. Peter Kušnirák Pavliš a Hartmann 2 9 11 3 0
130. Ľuboš Adam Formula DNV 9 1 10 0 0
131. Tomáš Pravdík FK Inter Bratislava (A) 9 1 10 1 1
132. František Baran FPV 23 (A) 8 2 10 1 0
133. Tomáš Funtík Arantes 8 2 10 3 0
134. Martin Tomík FK 03 Hostinského 8 2 10 5 0
135. Peter Kacera KPSF °92 7 3 10 4 0
136. Ivan Palo White Boys 6 4 10 0 0
137. Martin Jasica Formula DNV 5 5 10 1 0
138. Pavol Viluda INSTA 5 5 10 3 0
139. Richard Kačeňák ŠK SF Karpatská Juniors 4 6 10 0 0
140. Peter Masný INSTA 4 6 10 0 1
141. Ján Sotník Semic Bratislava (B) 3 7 10 2 0
142. Matúš Najar Predators (B) 2 8 10 1 0
143. Lukáš Durmik Formula DNV 8 1 9 0 2
144. Daniel Ebst AC Bells 7 2 9 1 0
145. Miroslav Klapka FPV 23 (A) 6 3 9 0 0
146. Martin Adámik Pavliš a Hartmann 6 3 9 1 0
147. Tomáš Runa FK Inter Bratislava (A) 5 4 9 0 0
148. Patrik Petrovič SFC Silver Ružinov 5 4 9 2 0
149. Marián Reimann SFC Silver Ružinov 4 5 9 0 0
150. Alexander Mészáros ŠK SF Karpatská Juniors 4 5 9 0 0
151. Ladislav Forgách FK Inter Bratislava (A) 4 5 9 1 0
152. Andrej Rayman SFC Silver Ružinov 4 5 9 1 0
153. Peter Ládi FK Mnutrition 4 5 9 1 0
154. Peter Arendacký KPSF °92 3 6 9 0 0
155. Martin Mihál FK Inter Bratislava (A) 3 6 9 4 0
156. Ján Rusnák FK Inter Bratislava (A) 6 2 8 0 0
157. Patrik Juhos Semic Bratislava (A) 4 4 8 0 0
158. Ivo Grúnik FK Mnutrition 4 4 8 1 0
159. Samuel Slovák HSP Hemerhoidi 3 5 8 0 0
160. Július Beke Formula DNV 3 5 8 1 0
161. Ondrej Kročko FC East Rača 2 6 8 2 0
162. Juraj Topor SFC Silver Ružinov 2 6 8 2 0
163. Miroslav Muráň INSTA 1 7 8 0 0
164. Roman Jakubec Predators (A) 7 0 7 0 0
165. Matúš Pristáč FC Tifosi 6 1 7 0 0
166. Tomáš Masaryk FK Mnutrition 5 2 7 0 0
167. Juraj Maďarič HSP Hemerhoidi 5 2 7 0 0
168. Peter Deák VK PAL Engerau 5 2 7 3 0
169. Róbert Klobučník AC Bells 4 3 7 0 0
170. Peter Hornáček Predators (B) 4 3 7 1 0
171. Matúš Horák Semic Bratislava (B) 4 3 7 1 0
172. Peter Grach FK 03 Hostinského 4 3 7 2 0
173. Samuel Kucej ŠK SF Karpatská Juniors 3 4 7 0 0
174. Michal Krajčík Arantes 3 4 7 1 0
175. Andrej Španko FK 03 Hostinského 2 5 7 0 0
176. Peter Frindt SFC Silver Ružinov 2 5 7 0 0
177. Vladimír Šrubár VK PAL Engerau 2 5 7 0 0
178. Róbert Kačeňák ŠK SF Karpatská Juniors 2 5 7 6 1
179. Maxim Balyakin Pavliš a Hartmann 5 1 6 0 0
180. Filip Malárik White Boys 5 1 6 1 0
181. Martin Kolarovský FK 03 Hostinského 4 2 6 0 0
182. Radoslav Resutik SFC Silver Ružinov 4 2 6 1 0
183. Michal Mateička FK 03 Hostinského 4 2 6 2 0
184. Pavol Forgáč INSTA 3 3 6 0 0
185. Juraj Šimko FK 03 Hostinského 3 3 6 0 0
186. Peter Hraboš Predators (B) 3 3 6 0 0
187. František Matyáš FC Tifosi 3 3 6 0 0
188. Matej Hergovič VK PAL Engerau 3 3 6 1 0
189. Ján Pupák HSP Hemerhoidi 3 3 6 1 0
190. Mário Vadás FC East Rača 3 3 6 2 0
191. Alexander Dubnička FK 03 Hostinského 3 3 6 0 1
192. Igor Gábriš Semic Bratislava (B) 2 4 6 0 0
193. Martin Zajíc Pavliš a Hartmann 2 4 6 0 0
194. Lukáš Felis FK Mnutrition 1 5 6 2 0
195. Juraj Pařil FC Tifosi 4 1 5 0 0
196. Martin Čeles SC Hujeri 4 1 5 0 0
197. Anton Kráľovič FK Mnutrition 4 1 5 1 0
198. Tomáš Poláček Predators (B) 3 2 5 0 0
199. Dušan Halenkovič TV COM Hurricanes 3 2 5 1 0
200. Jarábek Mojmír FC East Rača 3 2 5 2 1
201. Matej Živura ŠK SF Karpatská Juniors 1 4 5 0 0
202. Richard Švec KPSF °92 1 4 5 1 0
203. Juraj Jurečko FPV 23 (B) 0 5 5 0 0
204. Michal Laluha FPV 23 (B) 4 0 4 0 0
205. Igor Gavala KPSF °92 4 0 4 0 0
206. Michal Šoška FPV 23 (B) 3 1 4 0 0
207. Dalibor Král INSTA 3 1 4 0 0
208. Lukáš Teren FC East Rača 3 1 4 1 0
209. Peter Horný White Boys 3 1 4 2 0
210. Peter Gunda Semic Bratislava (A) 2 2 4 0 0
211. Peter Munk FK Inter Bratislava (A) 2 2 4 0 0
212. Bálint Róbert SFC Silver Ružinov 1 3 4 0 0
213. Radoslav Hon AC Bells 1 3 4 0 0
214. Dušan Fiala White Boys 1 3 4 1 0
215. Richard Nemeth White Boys 1 3 4 2 0
216. Branislav Chlpík HSP Hemerhoidi 1 3 4 4 0
217. Martin Holický Arantes 0 4 4 0 0
218. Antonio Rodas Aparicio Pavliš a Hartmann 3 0 3 0 0
219. Róbert Kotes Pavliš a Hartmann 2 1 3 0 0
220. Roman Mužika VK PAL Engerau 2 1 3 0 0
221. Peter Jankovič Semic Bratislava (A) 2 1 3 0 0
222. Ján Bician Semic Bratislava (A) 2 1 3 0 0
223. Tibor Raksányi FPV 23 (A) 2 1 3 0 0
224. Roman Kažimír FPV 23 (B) 2 1 3 0 0
225. Jakub Sárka KPSF °92 2 1 3 0 0
226. Kostiantyn Mukhlygin FK Inter Bratislava (A) 2 1 3 2 0
227. Pavol Bednár AC Bells 2 1 3 2 0
228. Silvester Farkaš FK Mnutrition 2 1 3 2 0
229. Radoslav Vančo Predators (B) 2 1 3 0 1
230. Tomáš Zdarilek FK Mnutrition 1 2 3 0 0
231. Szabolcs Bergendi HSP Hemerhoidi 1 2 3 0 0
232. Roland Lukáč VK PAL Engerau 1 2 3 0 0
233. Silný Boris White Boys 0 3 3 0 0
234. Michal Šváby KPSF °92 0 3 3 0 0
235. Ján Telgársky FK Inter Bratislava (A) 0 3 3 0 0
236. Lukáš Krupa FC Blue Dragons FK Inter Bratislava (B) 0 3 3 0 0
237. Richard Šafárik VK PAL Engerau 2 0 2 0 0
238. Marek Habaj Semic Bratislava (A) 2 0 2 0 0
239. Ján Kopásek FK Inter Bratislava (A) 2 0 2 0 0
240. Róbert Hauskrecht Semic Bratislava (B) 2 0 2 0 0
241. Tomáš Jaško Semic Bratislava (B) 2 0 2 0 0
242. Michal Bernáth Semic Bratislava (A) 2 0 2 0 0
243. Marek Polák AC Bells 1 1 2 0 0
244. Jaroslav Černil Predators (A) 1 1 2 0 0
245. Filip Dujnič Predators (B) 1 1 2 0 0
246. Andrej Vadovič AC Bells 1 1 2 0 0
247. Peter Poláček Predators (B) 1 1 2 0 0
248. Michal Adam Formula DNV 1 1 2 0 0
249. Miroslav Senko Arantes 1 1 2 0 0
250. Michal Danko Semic Bratislava (B) 1 1 2 0 0
251. Tomáš Pleva FPV 23 (A) 1 1 2 0 0
252. Matúš Bagin Predators (B) 1 1 2 0 0
253. Michal Buzinkay Predators (B) 1 1 2 1 0
254. Andrej Majerník FC East Rača 1 1 2 1 0
255. Vladimír Hergovič FK 03 Hostinského 1 1 2 2 0
256. Ján Zdarilek FK Mnutrition 0 2 2 0 0
257. Štefan Košut FK 03 Hostinského 0 2 2 0 0
258. Dávid Šrámek FK Inter Bratislava (A) 0 2 2 0 0
259. Marek Lazar KPSF °92 0 2 2 0 0
260. Mario Mate FK 03 Hostinského 0 2 2 0 0
261. Marek Blažej Semic Bratislava (A) 0 2 2 0 0
262. Jozef Kadlečík FC Tifosi 0 2 2 0 0
263. Adam Jamrich White Boys 0 2 2 1 0
264. Juraj Podhradský Pavliš a Hartmann 0 2 2 1 0
265. Ján Lomjanský FC Tifosi 0 2 2 2 0
266. Ján Černák FPV 23 (B) 0 2 2 2 0
267. Tomáš Licher FPV 23 (A) 0 2 2 4 0
268. Anton Greguš FK Inter Bratislava (A) 1 0 1 0 0
269. Štefan Labanc AC Bells 1 0 1 0 0
270. Andrej Bezdek KPSF °92 1 0 1 0 0
271. Lukáš Bútora FPV 23 (A) 1 0 1 0 0
272. Igor Méry FK Inter Bratislava (A) 1 0 1 0 0
273. Ľuboš Janotka Pavliš a Hartmann 0 1 1 0 0
274. Michal Hargaš FK 03 Hostinského 0 1 1 0 0
275. Martin Pilek FPV 23 (B) 0 1 1 0 0
276. Ján Kaiser FPV 23 (B) 0 1 1 0 0
277. Jozef Podhorec FPV 23 (B) 0 1 1 0 0
278. Tomáš Fary White Boys 0 1 1 0 0
279. Ivan Populov ŠK SF Karpatská Juniors 0 1 1 0 0
280. Vladimír Malik VK PAL Engerau 0 1 1 0 0
281. Andrej Drong FC East Rača 0 1 1 0 0
282. Patrik Kratochvíl FK Inter Bratislava (A) 0 1 1 0 0
283. Erik Cocher FC East Rača 0 1 1 0 0
284. Štefan Szabó Formula DNV 0 1 1 1 0
285. Pavol Bernáth Semic Bratislava (B) 0 1 1 1 0
286. Ivan Macek KPSF °92 0 1 1 1 0
287. Lucián Durček Semic Bratislava (B) 0 1 1 2 0
288. Michal Tuhý Predators (B) 0 0 0 0 0
289. Miloš Gluvna VK PAL Engerau 0 0 0 1 0
290. Tomáš Brezinský FPV 23 (B) 0 0 0 1 0
291. Marek Šípoš FPV 23 (B) 0 0 0 1 0
292. Marián Bachna White Boys 0 0 0 1 0
293. Viktor Páleník AC Bells 0 0 0 1 0
294. Lukáš Harsa FPV 23 (B) 0 0 0 1 0
295. Jaroslav Furička AC Bells 0 0 0 3 0