2. Bratislavská liga

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 10:40
AC Bells × 1.FC Pressburg (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:50
Belehradskí Lišiaci × FC Tifosi
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 20:40
FK 03 Hostinského × Pavliš a Hartmann
6 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 09:00
FK Inter Bratislava × FSC Velmáci (B)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 13:10
SFC Silver Ružinov × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 14:00
INSTA × KPSF °92
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:00
VK PAL Engerau × HSP Hemerhoidi
2 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

20.05.2018 18:10
Praetors Bratislava × White Boys
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 27 21 0 6 174 : 92 63 +82
2. TJ Juhcelpub Kojoti 27 19 3 5 132 : 60 60 +72
3. FSC Velmáci (B) 27 18 5 4 92 : 59 59 +33
4. FK Inter Bratislava 27 17 4 6 102 : 49 55 +53
5. 1.FC Pressburg (A) 27 18 1 8 145 : 87 55 +58
6. White Boys 27 15 4 8 108 : 92 49 +16
7. KPSF °92 27 15 3 9 96 : 86 48 +10
8. Praetors Bratislava 27 13 5 9 83 : 53 44 +30
9. SFC Silver Ružinov 27 8 5 14 81 : 109 29 -28
10. INSTA 27 8 4 15 56 : 91 28 -35
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FK 03 Hostinského 26 12 4 10 90 : 87 40 +3
2. Pavliš a Hartmann 26 10 4 12 69 : 79 34 -10
3. HSP Hemerhoidi 26 9 4 13 79 : 102 28* -23
4. FC East Rača ŠK Račišdorf (B) 26 8 4 14 103 : 129 28 -26
5. FC Tifosi 26 8 1 17 76 : 98 25 -22
6. Belehradskí Lišiaci 26 8 1 17 65 : 132 25 -67
7. United 26 8 2 16 104 : 111 23* -7
8. VK PAL Engerau 26 5 3 18 72 : 107 18 -35
9. Arantes 26 3 1 22 50 : 154 10 -104
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 18 16 0 2 113 : 57 48 +56
2. 1.FC Pressburg (A) 18 14 1 3 98 : 46 43 +52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 18 13 2 3 82 : 35 41 +47
4. White Boys 18 13 1 4 76 : 41 40 +35
5. FSC Velmáci (B) 18 12 4 2 63 : 41 40 +22
6. KPSF °92 18 12 2 4 66 : 39 38 +27
7. FK Inter Bratislava 18 10 3 5 64 : 30 33 +34
8. Praetors Bratislava 18 8 4 6 51 : 27 28 +24
9. SFC Silver Ružinov 18 7 4 7 57 : 53 25 +4
10. INSTA 18 7 3 8 39 : 49 24 -10
11. FK 03 Hostinského 18 7 3 8 54 : 63 24 -9
12. Pavliš a Hartmann 18 7 3 8 45 : 52 24 -7
13. United 18 6 1 11 68 : 73 16* -5
14. FC Tifosi 18 5 1 12 51 : 71 16 -20
15. HSP Hemerhoidi 18 5 2 11 47 : 78 14* -31
16. FC East Rača ŠK Račišdorf (B) 18 4 2 12 64 : 101 14 -37
17. VK PAL Engerau 18 3 1 14 44 : 76 10 -32
18. Belehradskí Lišiaci 18 2 0 16 33 : 112 6 -79
19. Arantes 18 1 1 16 37 : 108 4 -71
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Robert KameňAC Bells36316730
2.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti45196490
3.Pavol SeleckýAC Bells20365610
4.Tomáš ŠimkoUnited30215100
5.Marek GubančokAC Bells32154720
6.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti17264330
7.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)15254020
8.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti22143640
9.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov21123320
10.Andrej HornýWhite Boys18153340
11.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava17153200
12.Peter SmolaFK 03 Hostinského14183210
13.Martin ČuchranFC Tifosi2563100
14.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau20113100
15.Patrik ŠarköziFSC Velmáci (A)18133120
16.Juraj JakubecAC Bells14173100
17.Michal ČiernyKPSF °9217133020
18.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi13162901
19.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)12172910
20.Peter MunkFK Inter Bratislava2262811
21.Peter GrachFK 03 Hostinského2082831
22.Matúš MájekPraetors Bratislava18102810
23.Radoslav HonAC Bells16122810
24.Tomík AndrejFK 03 Hostinského13152820
25.Peter KottekAC Bells9192810
26.Igor DuffekWhite Boys2072711
27.Martin BeniačFC East Rača ŠK Račišdorf (B)15122700
28.Peter GrácHSP Hemerhoidi15122730
29.Lubor KleinerKPSF °9214132700
30.Ivan PaloWhite Boys1962510
31.Jozef DadoHSP Hemerhoidi1782500
32.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)1952400
33.Racz EgonUnited1772411
34.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov14102431
35.Vladimír ĎurišFC East Rača ŠK Račišdorf (B)11132420
36.Ivan TencerUnited12112310
37.Tomáš HolkovičINSTA1482210
38.Marek GregušKPSF °921392210
39.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci1392220
40.Marián MišovičPavliš a Hartmann1392220
41.Marek BadrňaWhite Boys12102200
42.Tomáš ZdarilekPraetors Bratislava12102200
43.Michal Melichar MojžišVK PAL Engerau12102201
44.Martin Žiška1.FC Pressburg (A)11112200
45.Juraj TomanFC East Rača ŠK Račišdorf (B)11112210
46.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti11112220
47.Tomáš BremserFC East Rača ŠK Račišdorf (B)10112120
48.Pavol ŠčurkaFC Tifosi7142110
49.Tomáš RusňákWhite Boys5162161
50.Peter ŠikudaPavliš a Hartmann1282010
51.Miroslav ChovanecFSC Velmáci (B)1282020
52.Tomáš MartanovičFSC Velmáci (B)1361910
53.Karol CvancigerUnited1271900
54.Jozef HájekKPSF °921181900
55.Adam ČapčekFK 03 Hostinského1091900
56.Tomáš ChoINSTA7121910
57.Ján RusnákFK Inter Bratislava1441800
58.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov1351820
59.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci1261800
60.Roman KuželPraetors Bratislava1261810
61.Rastislav SchubertFC East Rača ŠK Račišdorf (B)1171810
62.Pavol SedmákKPSF °921081800
63.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti991800
64.Ján JakubecFK Inter Bratislava8101800
65.Patrik MájekPraetors Bratislava1341700
66.Andrej KrnačFSC Velmáci (B)1071720
67.Richard Hrebačka1.FC Pressburg (B)981710
68.Lukáš HricaUnited891711
69.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi7101700
70.Filip MudrikSFC Silver Ružinov6111710
71.Samuel Sarik1.FC Pressburg (A)1331610
72.Ivan SenkoArantes1151600
73.Martin AdámikPavliš a Hartmann1151640
74.Miroslav FoltánINSTA971610
75.Filip HorníkUnited791600
76.Róbert PolcArantes791600
77.Rastislav KraskoINSTA6101600
78.Miroslav Demčo1.FC Pressburg (A)1141500
79.Csaba IlkoKPSF °92871510
80.Martin TomíkFK 03 Hostinského781520
81.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti691500
82.Richard ŠafárikVK PAL Engerau691510
83.Peter JuckBelehradskí Lišiaci1311400
84.Tomáš HricAC Bells1221400
85.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (A)1041400
86.Marcel HorkýHSP Hemerhoidi861420
87.Martin Malecký1.FC Pressburg (A)771400
88.Ismail DibraniPavliš a Hartmann771400
89.Peter ArendackýKPSF °92681400
90.Jozef RepkaFC Tifosi591400
91.Viktor PostošAC Bells1211300
92.Rastislav KaiserAC Bells941320
93.Andrej KeklakFC East Rača ŠK Račišdorf (B)851310
94.Tomáš FuntíkArantes761310
95.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov671310
96.Michael MackeFSC Velmáci (B)581310
97.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti581360
98.Denis CsinoFSC Velmáci (A)581301
99.Matej HergovičVK PAL Engerau491310
100.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov841200
101.Ľuboš AdamWhite Boys841210
102.Tomáš PtáčekFC Tifosi751200
103.Tomáš RunaFK Inter Bratislava751200
104.Ondrej KadlečíkPraetors Bratislava751200
105.Lukáš SzaboPavliš a Hartmann751210
106.Michal BeniakArantes661200
107.Ján PáleníkFK Inter Bratislava661211
108.Jarábek MojmírFC East Rača ŠK Račišdorf (B)571200
109.Tomáš SokolFSC Velmáci (B)741110
110.Martin MihálFK Inter Bratislava741140
111.Marcel MakaraUnited741131
112.Martin ZajícPavliš a Hartmann651100
113.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau651100
114.Michal VeselskýFK Inter Bratislava561100
115.Miloš WojciakWhite Boys561140
116.Juraj BučkoKPSF °92471100
117.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)471110
118.Richard JaníkPavliš a Hartmann381100
119.Róbert KlobučníkAC Bells381100
120.Martin Januščák1.FC Pressburg (A)911000
121.Dominik Šida1.FC Pressburg (B)911010
122.Samuel PiknaWhite Boys731041
123.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti641000
124.Branislav PristáčFC Tifosi641011
125.Andrej Novák1.FC Pressburg (A)551000
126.Róbert HudecPKE Mystery (A)551020
127.Juraj ToporSFC Silver Ružinov461041
128.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského72900
129.Tomáš JuskoFC Tifosi72910
130.Igor GavalaKPSF °9263900
131.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského63910
132.Jakub Ryban1.FC Pressburg (A)54900
133.Tomáš MasarykPraetors Bratislava54900
134.Matúš ValčoBelehradskí Lišiaci54900
135.Radoslav KoňařikFSC Velmáci (B)45910
136.Peter KušnirákPavliš a Hartmann45910
137.Marián LalíkINSTA45920
138.Ľubomír ZimaFC Tifosi27900
139.Lukáš NovákTJ Juhcelpub Kojoti62800
140.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi53800
141.Peter JoščákFC Tifosi53820
142.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava53820
143.Tomáš KleinUnited53830
144.Pavol BednárAC Bells44800
145.Jozef MikesArantes44810
146.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi44820
147.Silvester FarkašPraetors Bratislava44820
148.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského44820
149.Peter SabovčíkVK PAL Engerau35800
150.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci35800
151.Peter FrindtSFC Silver Ružinov35810
152.Ján PupákHSP Hemerhoidi35810
153.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci26800
154.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci70700
155.Pavol VargaVK PAL Engerau61700
156.Peter JurkovicFC East Rača ŠK Račišdorf (B)52710
157.Patrik ŽákFK 03 Hostinského43700
158.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava43700
159.Martin KováčikVK PAL Engerau34700
160.Marian BrondosWhite Boys34700
161.Adam JamrichWhite Boys34710
162.Jakub BelanŠK Račišdorf (A)34710
163.Ján TelgárskyFK Inter Bratislava25700
164.Juraj LučeničWhite Boys16720
165.Robert Szep1.FC Pressburg (A)07700
166.Svetozár HolečekAC Bells07700
167.Erik MelkusINSTA51610
168.Miroslav KováčikVK PAL Engerau42600
169.Martin DekišVK PAL Engerau33600
170.Bohumil SilnýUnited33610
171.Michael MiznerBelehradskí Lišiaci24610
172.Martin ValentHSP Hemerhoidi15610
173.Erik Bogdáň1.FC Pressburg (A)15621
174.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov50500
175.Ivo GrúnikPraetors Bratislava50500
176.Robert VelmovskyFSC Velmáci (B)50500
177.Pavol ViludaINSTA41510
178.Michal KrajčíkArantes41510
179.Ján KomárBelehradskí Lišiaci32500
180.Pavol ForgáčINSTA32500
181.Peter MasnýINSTA32500
182.Mário VadásFC East Rača ŠK Račišdorf (B)32500
183.Vladimír GirmanFK 03 Hostinského32500
184.Matej KaršayPavliš a Hartmann32511
185.Juraj KováčikBelehradskí Lišiaci23500
186.Peter LádiPraetors Bratislava23500
187.Richard NemethWhite Boys23520
188.Peter ČárskyPraetors Bratislava14500
189.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci14520
190.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (A)40400
191.Peter IskraHSP Hemerhoidi40400
192.Jakub StrapekAC Bells31400
193.Tomáš Pálka1.FC Pressburg (A)31400
194.Branislav HalandaFSC Velmáci (B)31400
195.Richard ŠafárikVK PAL Engerau31410
196.Juraj JajcajFC East Rača ŠK Račišdorf (B)31410
197.Lukáš SkalíkArantes22400
198.Vladimír ČunderlíkFSC Velmáci (B)22410
199.Andrej DrongFC East Rača ŠK Račišdorf (B)13400
200.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti13400
201.Tomáš SzotakUnited13410
202.Stanislav ŠiškaUnited13410
203.Roman BauerFK Inter Bratislava13420
204.Lukáš VišváderUnited04410
205.Michal KalužayArantes30300
206.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti30300
207.Michal Drinka1.FC Pressburg (A)21300
208.Lukáš DurmikWhite Boys21300
209.Michal Dudáš1.FC Pressburg (A)21300
210.Marian KupkaArantes21300
211.Daniel EbstAC Bells21300
212.Dušan FialaWhite Boys21311
213.Roman KadnarFSC Velmáci (B)12300
214.Juraj PařilFC Tifosi12300
215.Marián ReimannSFC Silver Ružinov12300
216.Kostiantyn MukhlyginFK Inter Bratislava12310
217.Izak PavolSFC Silver Ružinov03300
218.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci03300
219.Jozef MészárosVK PAL Engerau03300
220.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti03311
221.Martin HuorkaŠK Račišdorf (A)20200
222.Michal ŠvábyKPSF °9220200
223.Alexander IvanovFC Tifosi20200
224.Tomáš KriváčekArantes20200
225.Michal AnkhelyiFK Inter Bratislava20210
226.Martin Lonský1.FC Pressburg (A)11200
227.Marek Krajčír1.FC Pressburg (A)11200
228.Matúš PristáčFC Tifosi11200
229.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)11200
230.Denis IndrichovičFSC Velmáci (A)11200
231.Anton KráľovičPraetors Bratislava11210
232.Michal MateičkaFK 03 Hostinského11210
233.Ján BenkovičBelehradskí Lišiaci11210
234.Richard ŠvecKPSF °9211201
235.Ján ZdarilekPraetors Bratislava02200
236.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (A)02200
237.Nicolas VojáčekWhite Boys02200
238.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov02200
239.Ivan MacekKPSF °9202200
240.Daniel DurankaFSC Velmáci (A)02200
241.Ján ŠtefanekFC Tifosi02200
242.Radko KohútTJ Juhcelpub Kojoti02200
243.Ladislav BlažejINSTA02210
244.Miroslav SenkoArantes02210
245.Erik FusíkTJ Juhcelpub Kojoti02230
246.Anton GregušFK Inter Bratislava10100
247.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi10100
248.Vladimír BarusKPSF °9210100
249.Pupiš GabrielPavliš a Hartmann10100
250.Richard KúdelaArantes10100
251.Dalibor Oslanský1.FC Pressburg (B)10100
252.Adam OríšekKPSF °9210100
253.Tomáš RadošinskýFC Tifosi10100
254.Roland LukáčVK PAL Engerau10100
255.Mario BorzaFSC Velmáci (B)10110
256.Dalibor KrálINSTA10110
257.Peter KaceraKPSF °9210110
258.Pavol ZálešákBelehradskí Lišiaci01100
259.Martin MáťušŠK Račišdorf (A)01100
260.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka01100
261.Martin MorvaiVK PAL Engerau01100
262.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava01100
263.Tomas SzaboFSC Velmáci (B)01100
264.Martin VerešFK Inter Bratislava01100
265.Silný BorisWhite Boys01110
266.Lukáš FelisPraetors Bratislava01120
267.Ondrej KročkoFC East Rača ŠK Račišdorf (B)00000
268.Róbert KotesPavliš a Hartmann00000
269.Ľuboš JanotkaPavliš a Hartmann00010
270.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského00010
271.Michal HargašFK 03 Hostinského00010
272.Marián BachnaWhite Boys00010
273.Marcel LaurinskýŠK Račišdorf (A)00001
274.Miroslav MuráňINSTA00001
275.Patrik PetrovičSFC Silver Ružinov00001
276.Jaroslav FuričkaAC Bells00011