FC East Rača ŠK Račišdorf (B)

Zápasy družstva

24.09.2017 15:40
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × AC Bells
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.10.2017 20:30
HSP Hemerhoidi × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

07.10.2017 10:10
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × Praetors Bratislava
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.10.2017 17:20
FK Inter Bratislava × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

22.10.2017 19:00
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × KPSF °92
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.11.2017 08:30
INSTA × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.11.2017 12:10
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × Pavliš a Hartmann
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

18.11.2017 14:40
White Boys × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.12.2017 18:00
Belehradskí Lišiaci × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

09.12.2017 19:10
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.12.2017 09:30
1.FC Pressburg (A) × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
9 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.01.2018 20:30
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × FK 03 Hostinského
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.01.2018 16:30
Arantes × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
5 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

28.01.2018 08:00
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × VK PAL Engerau
5 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.02.2018 10:00
SFC Silver Ružinov × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.02.2018 22:00
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × United
6 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

17.02.2018 08:50
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × FC Tifosi
10 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.02.2018 21:10
FSC Velmáci (B) × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.03.2018 17:10
HSP Hemerhoidi × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
9 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

25.03.2018 12:10
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × FC Tifosi
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

06.04.2018 18:50
United × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

15.04.2018 12:20
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × Pavliš a Hartmann
2 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

21.04.2018 10:40
FK 03 Hostinského × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

28.04.2018 15:00
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × Arantes
15 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

05.05.2018 12:20
Belehradskí Lišiaci × FC East Rača ŠK Račišdorf (B)
3 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

13.05.2018 14:00
FC East Rača ŠK Račišdorf (B) × VK PAL Engerau
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Hráči


foto
Andrej Drong
brankár
#1
foto
Erik Cocher
brankár
#30
foto
Juraj Toman
obranca
#4
foto
Lukáš Teren
obranca
#9
foto
Peter Jurkovic
obranca
#12
foto
Ľuboš Marejka
obranca
#12
foto
Juraj Jajcaj
útočník
#0
foto
Ondrej Kročko
útočník
#2
foto
Andrej Keklak
útočník
#3
foto
Rastislav Schubert
útočník
#6
foto
Vladimír Ďuriš
útočník
#10
foto
Tomáš Bremser
útočník
#11
foto
Andrej Majerník
útočník
#13

Manažéri klubu ŠK Račišdorf


Najlepší hráči

foto
Martin Beniač
27 (15 + 12)

foto
Vladimír Ďuriš
24 (11 + 13)

foto
Juraj Toman
22 (11 + 11)

#HráčGABŽKČK
1.Martin Beniač15122700
2.Vladimír Ďuriš11132420
3.Juraj Toman11112210
4.Tomáš Bremser10112120
5.Rastislav Schubert1171810
6.Tomáš Lopatka1041400
7.Andrej Keklak851310
8.Jarábek Mojmír571200
9.Peter Jurkovic52710
10.Jakub Belan34710
11.Mário Vadás32500
12.Tomáš Detko40400
13.Juraj Jajcaj31410
14.Andrej Drong13400
15.Martin Huorka20200
16.Matúš Hlôška02200
17.Martin Máťuš01100
18.Ondrej Kročko00000
19.Marcel Laurinský00001