ŠK Račišdorf (A)

Zápasy družstva

23.09.2017 09:40
ŠK Račišdorf (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

30.09.2017 11:30
FC Chaos AK 47 (A) × ŠK Račišdorf (A)
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.10.2017 11:20
ŠK Račišdorf (A) × Semic Bratislava (A)
0 : 5
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.10.2017 09:40
ŠK Račišdorf (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
2 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

04.11.2017 13:00
Kozmos × ŠK Račišdorf (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.11.2017 16:30
ŠK Račišdorf (A) × ŠK Slovan Bratislava (B)
2 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

25.11.2017 20:20
Katenáčo Dúbravka × ŠK Račišdorf (A)
12 : 15
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.12.2017 13:00
ŠK Račišdorf (A) × FK Šport Bratislava
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.12.2017 13:40
4FSC FTVŠ UK (B) × ŠK Račišdorf (A)
9 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.12.2017 18:30
ŠK Račišdorf (A) × 4 FUN Futsal Team
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.01.2018 11:20
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Račišdorf (A)
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

21.01.2018 20:10
ŠK Račišdorf (A) × PKE Mystery (A)
3 : 16
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.01.2018 19:00
Predators (A) × ŠK Račišdorf (A)
17 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.02.2018 18:20
ŠK Račišdorf (A) × Relax
5 : 16
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.02.2018 18:30
Matadors × ŠK Račišdorf (A)
8 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.02.2018 18:40
ŠK Račišdorf (A) × Rehab Klinik Baraberi (A)
0 : 5
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH Mladosť

25.02.2018 19:30
Arsenal EC (A) × ŠK Račišdorf (A)
11 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.03.2018 11:30
4FSC FTVŠ UK (B) × ŠK Račišdorf (A)
15 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

23.03.2018 21:30
FK Šport Bratislava × ŠK Račišdorf (A)
11 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

14.04.2018 12:20
Matadors × ŠK Račišdorf (A)
10 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

22.04.2018 19:00
ŠK Račišdorf (A) × Katenáčo Dúbravka
7 : 12
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

28.04.2018 13:30
ŠK Račišdorf (A) × Kozmos
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

29.04.2018 18:10
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Račišdorf (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

06.05.2018 11:30
ŠK Račišdorf (A) × 4 FUN Futsal Team
3 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.06.2018
ŠK Račišdorf (A) × ŠK Pinerola Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Július Pentek
brankár
#1
foto
Matúš Hlôška
brankár
#30
foto
Michal Polák
brankár
#99
foto
Martin Suja
obranca
#3
foto
Dušan Hájek
obranca
#4
foto
Jozef Kotek
obranca
#10
foto
Peter Vaši
obranca
#13
foto
Martin Máťuš
obranca
#16
foto
Stanislav Marko
obranca
#19
foto
Tomáš Bielik
obranca
#21
foto
Juraj Šalka
obranca
#29
foto
Dominik Čierny
útočník
#0
foto
Peter Kýška
útočník
#5
foto
Martin Huorka
útočník
#8
foto
Filip Vaník
útočník
#9
foto
Marcel Laurinský
útočník
#11
foto
Andrej Gendiar
útočník
#12
foto
Tomáš Detko
útočník
#14
foto
Ján Stasinka
útočník
#15
foto
Jakub Belan
útočník
#32
foto
Tomáš Lopatka
útočník
#33
foto
Robert Weber
útočník
#96
foto
Tomáš Staško
útočník
#97
foto
Marek Jakubčík
útočník
#99

Manažéri klubu ŠK Račišdorf


Najlepší hráči