ŠK Račišdorf

Zápasy družstva

17.09.2016 17:45 (1. kolo)
ŠK Račišdorf × Matadors
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
23.09.2016 20:20 (2. kolo)
AK 47 (A) × ŠK Račišdorf
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.10.2016 19:00 (4. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Račišdorf
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
16.10.2016 18:00 (5. kolo)
ŠK Račišdorf × FCK Minimax Bratislava (A)
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

23.10.2016 19:30 (6. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × ŠK Račišdorf
5 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
04.11.2016 20:50 (7. kolo)
ŠK Račišdorf × KPP Baraberi (A)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.11.2016 18:50 (8. kolo)
Semic Bratislava (A) × ŠK Račišdorf
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
20.11.2016 15:15 (9. kolo)
ŠK Račišdorf × Relax
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

27.11.2016 17:00 (10. kolo)
4FSC FTVŠ UK (B) × ŠK Račišdorf
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
04.12.2016 18:30 (11. kolo)
ŠK Račišdorf × Kozmos
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.12.2016 19:10 (12. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × ŠK Račišdorf
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
20.01.2017 18:50 (13. kolo)
ŠK Račišdorf × FK Šport Bratislava
7 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.01.2017 19:50 (14. kolo)
Predators (A) × ŠK Račišdorf
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
29.01.2017 12:50 (15. kolo)
ŠK Račišdorf × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.02.2017 20:00 (16. kolo)
Arsenal EC (A) × ŠK Račišdorf
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
10.02.2017 21:00 (17. kolo)
ŠK Račišdorf × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.02.2017 17:00 (18. kolo)
ŠK Račišdorf × Katenáčo Dúbravka
2 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.02.2017 18:00 (19. kolo)
ŠK Danubit × ŠK Račišdorf
4 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.03.2017 18:00 (1. kolo nadstavby)
Katenáčo Dúbravka × ŠK Račišdorf
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
19.03.2017 16:45 (2. kolo nadstavby)
ŠK Račišdorf × FK Šport Bratislava
5 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

26.03.2017 15:15 (3. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × ŠK Račišdorf
3 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
02.04.2017 19:30 (4. kolo nadstavby)
ŠK Račišdorf × 4FSC FTVŠ UK (B)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

09.04.2017 20:20 (5. kolo nadstavby)
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Račišdorf
7 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
23.04.2017 13:00 (6. kolo nadstavby)
ŠK Račišdorf × ŠK Pinerola Bratislava (B)
4 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

30.04.2017 17:00 (7. kolo nadstavby)
Kozmos × ŠK Račišdorf
9 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
06.05.2017 17:00 (8. kolo nadstavby)
ŠK Račišdorf × ŠK Danubit
6 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.06.2017 (3. kolo)
ŠK Račišdorf × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ
30.06.2017 (9. kolo nadstavby)
Gurmáni × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Hráči


foto
Július Pentek
brankár
#1
foto
Matúš Hlôška
brankár
#30
foto
Martin Suja
obranca
#3
foto
Dušan Hájek
obranca
#4
foto
Jozef Kotek
obranca
#10
foto
Peter Vaši
obranca
#13
foto
Stanislav Marko
obranca
#19
foto
Tomáš Bielik
obranca
#21
foto
Martin Máťuš
obranca
#28
foto
Juraj Šalka
obranca
#29
foto
Peter Kýška
útočník
#5
foto
Lukáš Šterba
útočník
#6
foto
Martin Huorka
útočník
#8
foto
Filip Vaník
útočník
#9
foto
Marcel Laurinský
útočník
#11
foto
Tomáš Detko
útočník
#14
foto
Ján Stasinka
útočník
#15
foto
Tomáš Staško
útočník
#97
foto
Marek Jakubčík
útočník
#99

Manažéri klubu ŠK Račišdorf


Najlepší hráči

foto
Marcel Laurinský
29 (19 + 10)

foto
Martin Huorka
25 (18 + 7)

foto
Lukáš Šterba
25 (12 + 13)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Marcel Laurinský 19 10 29 3 0
2. Martin Huorka 18 7 25 2 0
3. Lukáš Šterba 12 13 25 0 0
4. Jozef Kotek 8 14 22 0 0
5. Peter Kýška 17 4 21 0 0
6. Martin Máťuš 7 11 18 2 0
7. Július Pentek 5 11 16 0 0
8. Stanislav Marko 7 8 15 2 0
9. Tomáš Bielik 5 7 12 0 0
10. Juraj Šalka 6 4 10 2 0
11. Tomáš Staško 3 5 8 0 0
12. Ján Stasinka 5 1 6 0 0
13. Peter Vaši 3 3 6 1 0
14. Matúš Hlôška 0 2 2 0 0
15. Tomáš Detko 1 0 1 0 0
16. Filip Vaník 0 1 1 2 0