ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)

Zápasy družstva

24.09.2017 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
3 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.10.2017 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × ŠK Slovan Bratislava (B)
1 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

14.10.2017 18:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Kozmos
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

21.10.2017 09:40
ŠK Račišdorf (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
2 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.11.2017 08:00
Katenáčo Dúbravka × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
6 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

19.11.2017 08:30
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × FK Šport Bratislava
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.11.2017 08:30
4FSC FTVŠ UK (B) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
11 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.12.2017 08:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.12.2017 10:30
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.12.2017 17:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × PKE Mystery (A)
3 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

14.01.2018 08:00
Predators (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2018 19:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Relax
6 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.01.2018 21:00
Matadors × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.02.2018 18:50
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Rehab Klinik Baraberi (A)
2 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.02.2018 16:40
Arsenal EC (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.02.2018 11:50
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × FCK Minimax Bratislava (A)
6 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

24.02.2018 20:00
FC Chaos AK 47 (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.03.2018 20:00
PKE Mystery (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
3 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

23.03.2018 20:20
FCK Minimax Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

08.04.2018 20:20
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Predators (A)
13 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

15.04.2018 17:30
Semic Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
4 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.04.2018 19:40
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Relax
12 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

04.05.2018 21:10
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × FC Chaos AK 47 (A)
7 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

13.05.2018 10:40
ŠK Slovan Bratislava (B) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
7 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 12:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Arsenal EC (A)
6 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2018
Rehab Klinik Baraberi (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2018
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × ŠK Pinerola Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Patrik Kasal
obranca
#6
foto
Pavol Matejov
útočník
#0
foto
Marek Lences
útočník
#0
foto
Igor Marko
útočník
#0
foto
Peter Habcak
útočník
#0
foto
Marek Slavik
útočník
#0
foto
Martin Stilla
útočník
#0
foto
Pavol Chamila
útočník
#5
foto
Patrik Kratochvíl
útočník
#7
foto
Miroslav Jaška
útočník
#10
foto
Michal Masný
útočník
#13
foto
Richard Portschy
útočník
#22
foto
Michal Kandrač
útočník
#24
foto
Branislav Strapek
útočník
#40
foto
Patrik Molda
útočník
#55

Manažéri klubu Wild Boys