ŠK Danubit

Zápasy družstva

24.09.2016 11:30 (2. kolo)
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × ŠK Danubit
16 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
02.10.2016 17:00 (3. kolo)
ŠK Danubit × Matadors
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.10.2016 13:00 (4. kolo)
AK 47 (A) × ŠK Danubit
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
23.10.2016 14:50 (6. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × ŠK Danubit
28 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

05.11.2016 15:45 (7. kolo)
ŠK Danubit × FCK Minimax Bratislava (A)
8 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
13.11.2016 12:30 (8. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × ŠK Danubit
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.11.2016 20:40 (9. kolo)
ŠK Danubit × KPP Baraberi (A)
2 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.11.2016 20:50 (10. kolo)
Semic Bratislava (A) × ŠK Danubit
12 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.12.2016 18:20 (11. kolo)
ŠK Danubit × Relax
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
10.12.2016 20:40 (12. kolo)
4FSC FTVŠ UK (B) × ŠK Danubit
9 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.12.2016 20:20 (1. kolo)
Katenáčo Dúbravka × ŠK Danubit
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
14.01.2017 20:00 (13. kolo)
ŠK Danubit × Kozmos
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.01.2017 17:50 (14. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × ŠK Danubit
10 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
28.01.2017 18:50 (15. kolo)
ŠK Danubit × FK Šport Bratislava
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.02.2017 20:10 (16. kolo)
Predators (A) × ŠK Danubit
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
11.02.2017 10:40 (17. kolo)
ŠK Danubit × 4 FUN Futsal Team (A)
6 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.02.2017 20:10 (18. kolo)
Arsenal EC (A) × ŠK Danubit
11 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
26.02.2017 18:00 (19. kolo)
ŠK Danubit × ŠK Račišdorf
4 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.03.2017 19:10 (1. kolo nadstavby)
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit
3 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
19.03.2017 18:00 (2. kolo nadstavby)
ŠK Danubit × 4 FUN Futsal Team (A)
4 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

26.03.2017 16:40 (3. kolo nadstavby)
4FSC FTVŠ UK (B) × ŠK Danubit
11 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
01.04.2017 14:00 (4. kolo nadstavby)
ŠK Danubit × Čekan Mekenroff 1897
8 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

08.04.2017 20:10 (5. kolo nadstavby)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × ŠK Danubit
3 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
23.04.2017 17:10 (6. kolo nadstavby)
ŠK Danubit × Kozmos
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

06.05.2017 17:00 (8. kolo nadstavby)
ŠK Račišdorf × ŠK Danubit
6 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
13.05.2017 12:45 (9. kolo nadstavby)
ŠK Danubit × Katenáčo Dúbravka
5 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.06.2017 (7. kolo nadstavby)
Gurmáni × ŠK Danubit
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ
30.06.2017 (5. kolo)
ŠK Danubit × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Tomáš Miko
brankár
#1
foto
Július Pauer
obranca
#0
foto
Dušan Bohunský
obranca
#0
foto
Patrik Kasal
obranca
#6
foto
Rastislav Salbot
obranca
#66
foto
Ján Koczka
útočník
#0
foto
Mario Markovič
útočník
#0
foto
Lukáš Kuzmiak
útočník
#2
foto
Pavol Chamila
útočník
#5
foto
Patrik Kratochvíl
útočník
#7
foto
Miroslav Jaška
útočník
#10
foto
Michal Masný
útočník
#13
foto
Richard Portschy
útočník
#22
foto
Branislav Strapek
útočník
#40

Manažéri klubu ŠK Danubit


Najlepší hráči

foto
Rastislav Salbot
28 (17 + 11)

foto
Branislav Strapek
25 (13 + 12)

foto
Miroslav Jaška
24 (12 + 12)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Rastislav Salbot 17 11 28 2 1
2. Branislav Strapek 13 12 25 0 0
3. Miroslav Jaška 12 12 24 1 0
4. Pavol Chamila 12 11 23 2 0
5. Richard Portschy 15 7 22 3 0
6. Patrik Kasal 6 12 18 2 0
7. Michal Masný 5 11 16 0 0
8. Lukáš Kuzmiak 11 4 15 2 0
9. Peter Jalakša 8 5 13 0 1
10. Ján Koczka 4 4 8 0 0
11. Patrik Kratochvíl 2 0 2 0 0
12. Tomáš Miko 0 0 0 1 0