FT Pressburg K-INEX Energia (C)

Zápasy družstva

18.09.2016 10:40 (1. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × Belehradskí Lišiaci
0 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
25.09.2016 09:40 (2. kolo)
ŠK Slovan TP × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

01.10.2016 17:50 (3. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × 4 FUN Futsal Team (C)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
15.10.2016 10:40 (5. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × Green Team
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

23.10.2016 14:50 (6. kolo)
FK Inter Bratislava (B) × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
06.11.2016 13:50 (7. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × MFP
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.11.2016 19:00 (8. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × 1.FC Pressburg
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
20.11.2016 10:40 (9. kolo)
RFS Falcons × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.11.2016 09:00 (10. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × TJ Juhcelpub Kojoti
2 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
04.12.2016 08:50 (11. kolo)
Trexima × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.12.2016 09:00 (12. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × AFK Staré Mesto
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
15.01.2017 15:40 (13. kolo)
AK Vorvane × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
4 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

22.01.2017 11:30 (14. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × Akademik °96 (B)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán
29.01.2017 09:40 (15. kolo)
Loosers × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.02.2017 11:00 (16. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × Yoyos United
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
12.02.2017 09:40 (17. kolo)
FC Klinger Bratislava × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
0 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.03.2017 09:40 (1. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × MFP
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
19.03.2017 10:30 (2. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × FC Klinger Bratislava
1 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

01.04.2017 16:40 (3. kolo nadstavby)
RFS Falcons × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán
01.04.2017 18:20 (4. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × Yoyos United
5 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Elán

08.04.2017 09:40 (5. kolo nadstavby)
AFK Staré Mesto × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
4 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
22.04.2017 17:20 (6. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (C) × ŠK Slovan TP
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH PKO

30.04.2017 15:40 (7. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (C) × FT Pressburg K-INEX Energia (C)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Hráči


foto
Attila Baláž
brankár
#0
foto
Richard Benek
brankár
#29
foto
Pavol Oravec
obranca
#0
foto
Eduardo Arraras
obranca
#17
foto
Patrik Šafar
obranca
#17
foto
Javier López Gimenez
obranca
#31
foto
Zakaria Zahi
obranca
#45
foto
Martin Uhliar
útočník
#0
foto
Juraj Šukola
útočník
#0
foto
Andrej Bohuš
útočník
#0
foto
Dávid Boháč
útočník
#0
foto
Alexander Ivanov
útočník
#19
foto
Peter Tomašek
útočník
#19
foto
Antonio Sanasi
útočník
#22
foto
Viktor Vaš
útočník
#27
foto
Daniel Alvarez Oviedo
útočník
#27
foto
Lukáš Fučela
útočník
#27
foto
Ivan Soták
útočník
#88

Manažéri klubu FT Pressburg K-INEX Energia


Najlepší hráči

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Andrej Bohuš 9 5 14 4 0
2. Antonio Jesus Morales Morales 7 1 8 1 0
3. Franco Vecchiarelli 4 4 8 0 0
4. Peter Tomašek 4 3 7 0 0
5. Patrik Šafar 5 1 6 1 0
6. Matej Krajčírik 5 1 6 0 2
7. Peter Augustin 2 3 5 0 0
8. Lukáš Fučela 1 4 5 0 0
9. Viktor Vaš 3 1 4 1 0
10. Joao Matos 2 2 4 1 0
11. Dávid Boháč 2 2 4 2 0
12. Hector Fortea 1 3 4 1 0
13. Michelangelo Scarpellino 2 1 3 0 0
14. Giorgio Tatta 0 3 3 0 0
15. Silvester Jáger 2 0 2 0 0
16. Tomáš Šandor 2 0 2 0 0
17. Alexander Ivanov 1 1 2 0 0
18. Javier López Gimenez 0 2 2 0 0
19. Elvio Miguel Ferreira Baptista 1 0 1 0 0
20. Tomasz Szopinski 1 0 1 0 0
21. Eduardo Arraras 1 0 1 0 0
22. Frederico Gomes 1 0 1 0 0
23. Federico Maria Martelli 1 0 1 0 0
24. Richard Benek 0 1 1 0 0
25. Flavio Miguel Pestana Fernandes 0 1 1 1 0
26. Victor Herrerias Meca 0 1 1 1 0
27. Matúš Kain 0 1 1 1 0
28. Jose Maria Hidalgo Luque 0 1 1 1 0
29. Christian Sorribas Garcia 0 1 1 1 0
30. Attila Baláž 0 1 1 1 0