Bratislavský pohár

Zápasy o Bratislavský pohár

02.03.2018 20:10
FCK Minimax Bratislava × AFK Staré Mesto
9 : 0
odohratý zápas 1. kolo ŠH FTVŠ

11.03.2018 16:30
FC Chaos AK 47 × Ovečky
5 : 0
kontumovaný zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

11.03.2018 17:20
Praetors Bratislava × Arsenal EC
2 : 1
odohratý zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

11.03.2018 18:10
Semic Bratislava × FK Šport Bratislava
3 : 1
odohratý zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

11.03.2018 19:00
Rehab Klinik Baraberi × FCK Minimax Bratislava
2 : 1
odohratý zápas štvrťfinále ŠH FTVŠ

29.03.2018 20:30
FC Chaos AK 47 × Praetors Bratislava
4 : 0
odohratý zápas semifinále ŠH FTVŠ

10.04.2018 20:15
Semic Bratislava × Rehab Klinik Baraberi
2 : 1
odohratý zápas semifinále ŠH Mladosť

19.04.2018 19:10
Praetors Bratislava × Rehab Klinik Baraberi
3 : 10
odohratý zápas o 3. miesto HANT arena

19.04.2018 20:30
FC Chaos AK 47 × Semic Bratislava
2 : 5
odohratý zápas finále HANT arena

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Peter BednárRehab Klinik Baraberi (B)40400
2.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)31400
3.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)22400
4.František PešlRehab Klinik Baraberi (B)04410
5.Patrik MájekPraetors Bratislava21300
6.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)21300
7.Peter ČernekSemic Bratislava (A)12300
8.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi (B)12300
9.Peter LádiPraetors Bratislava12300
10.Michal UhliarikFCK Minimax Bratislava (B)12300
11.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)12300
12.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)03310
13.Daniel KozmelFC Chaos AK 47 (B)20200
14.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)20200
15.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (B)20200
16.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)20200
17.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)20200
18.Marek HabajSemic Bratislava (A)20210
19.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)11200
20.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)11200
21.Maroš LetovanecRehab Klinik Baraberi (B)11200
22.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)11200
23.Matúš MájekPraetors Bratislava10100
24.Peter ČárskyPraetors Bratislava10100
25.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)10100
26.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)10100
27.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)10100
28.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (C)10100
29.Martin KvasnaFK Šport Bratislava10100
30.Peter UrbanovičArsenal EC (B)10100
31.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)10100
32.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)10100
33.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)10100
34.Peter JankovičSemic Bratislava (B)10110
35.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)01100
36.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi (B)01100
37.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK (B)01100
38.Ján BicianSemic Bratislava (B)01100
39.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)01100
40.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)01100
41.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava01100
42.Ján KuisArsenal EC (B)01100
43.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)01110
44.Silvester FarkašPraetors Bratislava00010
45.Lukáš FelisPraetors Bratislava00010