FK Šport Bratislava

Zápasy družstva

25.09.2016 18:00 (2. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × FK Šport Bratislava
4 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
02.10.2016 19:30 (3. kolo)
FK Šport Bratislava × KPP Baraberi (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.10.2016 21:15 (4. kolo)
Semic Bratislava (A) × FK Šport Bratislava
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
15.10.2016 18:50 (5. kolo)
FK Šport Bratislava × Relax
0 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

23.10.2016 13:40 (6. kolo)
4FSC FTVŠ UK (B) × FK Šport Bratislava
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
05.11.2016 14:30 (7. kolo)
FK Šport Bratislava × Kozmos
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.11.2016 20:50 (8. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × FK Šport Bratislava
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
02.12.2016 21:40 (11. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × FK Šport Bratislava
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.12.2016 12:00 (12. kolo)
FK Šport Bratislava × Arsenal EC (A)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
16.12.2016 20:00 (1. kolo)
FK Šport Bratislava × FCK Minimax Bratislava (A)
5 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.12.2016 20:50 (10. kolo)
FK Šport Bratislava × Predators (A)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
06.01.2017 20:30 (9. kolo)
FK Šport Bratislava × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
2 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.01.2017 18:50 (13. kolo)
ŠK Račišdorf × FK Šport Bratislava
7 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
22.01.2017 21:00 (14. kolo)
FK Šport Bratislava × Katenáčo Dúbravka
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

28.01.2017 18:50 (15. kolo)
ŠK Danubit × FK Šport Bratislava
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
05.02.2017 20:15 (16. kolo)
FK Šport Bratislava × Matadors
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.02.2017 17:20 (17. kolo)
AK 47 (A) × FK Šport Bratislava
8 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.02.2017 19:00 (19. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × FK Šport Bratislava
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.03.2017 19:10 (1. kolo nadstavby)
FK Šport Bratislava × ŠK Danubit
3 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
19.03.2017 16:45 (2. kolo nadstavby)
ŠK Račišdorf × FK Šport Bratislava
5 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

26.03.2017 17:45 (3. kolo nadstavby)
FK Šport Bratislava × Katenáčo Dúbravka
7 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
09.04.2017 18:00 (5. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × FK Šport Bratislava
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

23.04.2017 10:30 (6. kolo nadstavby)
FK Šport Bratislava × 4FSC FTVŠ UK (B)
4 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
30.04.2017 15:50 (7. kolo nadstavby)
Čekan Mekenroff 1897 × FK Šport Bratislava
6 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

07.05.2017 12:45 (8. kolo nadstavby)
FK Šport Bratislava × ŠK Pinerola Bratislava (B)
3 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
14.05.2017 10:15 (9. kolo nadstavby)
Kozmos × FK Šport Bratislava
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.06.2017 (18. kolo)
FK Šport Bratislava × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ
30.06.2017 (4. kolo nadstavby)
FK Šport Bratislava × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Hráči


foto
Bohumil Paták
brankár
#22
foto
Matej Poláček
obranca
#4
foto
Martin Krajčír
obranca
#9
foto
Patrik Mayer
obranca
#13
foto
Ľubomír Hamar
obranca
#19
foto
Michal Vysoký
obranca
#21
foto
Juraj Janec
obranca
#26
foto
Daniel Vrba
obranca
#99
foto
Banyar Lukáš
útočník
#2
foto
Martin Nemec
útočník
#5
foto
Martin Kvasna
útočník
#6
foto
Richard Glézl
útočník
#8
foto
Richard Fekete
útočník
#10
foto
Dušan Vulin
útočník
#11
foto
Tomáš Kankara
útočník
#11
foto
Dávid Supek
útočník
#17
foto
Peter Hojný
útočník
#18
foto
Vladimír Kolesár
útočník
#66

Manažéri klubu FK Šport Bratislava


Najlepší hráči

foto
Patrik Mayer
21 (14 + 7)

foto
Martin Krajčír
19 (12 + 7)

foto
Juraj Janec
19 (6 + 13)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Patrik Mayer 14 7 21 2 0
2. Martin Krajčír 12 7 19 7 2
3. Juraj Janec 6 13 19 2 0
4. Dávid Supek 9 5 14 0 0
5. Ľubomír Hamar 8 6 14 2 0
6. Banyar Lukáš 10 2 12 1 0
7. Matej Poláček 9 3 12 1 0
8. Michal Vysoký 7 3 10 4 0
9. Bohumil Paták 4 4 8 2 0
10. Daniel Vrba 4 4 8 5 1
11. Richard Fekete 3 4 7 3 0
12. Martin Kvasna 3 2 5 0 0
13. Martin Nemec 3 2 5 1 0
14. Richard Glézl 3 1 4 0 0
15. Tomáš Kankara 3 1 4 2 0
16. Peter Hojný 1 3 4 1 0
17. Dušan Vulin 2 1 3 0 0