Kozmos

Zápasy družstva

18.09.2016 20:45 (1. kolo)
Kozmos × KPP Baraberi (A)
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
23.09.2016 18:00 (2. kolo)
Semic Bratislava (A) × Kozmos
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.10.2016 17:00 (3. kolo)
Kozmos × Relax
6 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
07.10.2016 20:00 (4. kolo)
4FSC FTVŠ UK (B) × Kozmos
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.10.2016 20:30 (5. kolo)
Kozmos × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
2 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
23.10.2016 12:30 (6. kolo)
Kozmos × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

05.11.2016 14:30 (7. kolo)
FK Šport Bratislava × Kozmos
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
13.11.2016 12:30 (8. kolo)
Kozmos × Predators (A)
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.11.2016 16:30 (9. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Kozmos
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.11.2016 18:30 (10. kolo)
Kozmos × Arsenal EC (A)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.12.2016 18:30 (11. kolo)
ŠK Račišdorf × Kozmos
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
10.12.2016 21:30 (12. kolo)
Kozmos × Katenáčo Dúbravka
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

14.01.2017 20:00 (13. kolo)
ŠK Danubit × Kozmos
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
21.01.2017 10:40 (14. kolo)
Kozmos × Matadors
8 : 14
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.02.2017 12:00 (17. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × Kozmos
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
17.02.2017 20:00 (18. kolo)
Kozmos × FCK Minimax Bratislava (A)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.02.2017 19:50 (15. kolo)
AK 47 (A) × Kozmos
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.02.2017 08:00 (19. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × Kozmos
2 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.03.2017 10:40 (1. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × Kozmos
7 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
19.03.2017 19:15 (2. kolo nadstavby)
Kozmos × 4FSC FTVŠ UK (B)
5 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

26.03.2017 12:10 (3. kolo nadstavby)
Čekan Mekenroff 1897 × Kozmos
6 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
01.04.2017 11:30 (4. kolo nadstavby)
Kozmos × ŠK Pinerola Bratislava (B)
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

23.04.2017 17:10 (6. kolo nadstavby)
ŠK Danubit × Kozmos
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
30.04.2017 17:00 (7. kolo nadstavby)
Kozmos × ŠK Račišdorf
9 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

07.05.2017 10:15 (8. kolo nadstavby)
Katenáčo Dúbravka × Kozmos
6 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
14.05.2017 10:15 (9. kolo nadstavby)
Kozmos × FK Šport Bratislava
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.06.2017 (5. kolo nadstavby)
Gurmáni × Kozmos
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ
30.06.2017 (16. kolo)
Kozmos × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Martin Sloboda
brankár
#1
foto
Marek Hríb
brankár
#17
foto
Roman Kaan
obranca
#2
foto
Alexander Berek
obranca
#3
foto
Peter Verdun
obranca
#5
foto
Matej Moravský
obranca
#6
foto
Peter Danter
obranca
#7
foto
Ján Popluhár
obranca
#9
foto
Sebastian Woltemar
útočník
#4
foto
Peter Popluhár
útočník
#8
foto
Tomáš Pobeha
útočník
#10
foto
Peter Pikáli
útočník
#11
foto
Juraj Čorba
útočník
#15
foto
Michal Kardoš
útočník
#16

Manažéri klubu Kozmos


Najlepší hráči

foto
Roman Kaan
53 (37 + 16)

foto
Peter Verdun
35 (24 + 11)

foto
Juraj Čorba
20 (9 + 11)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Roman Kaan 37 16 53 3 0
2. Peter Verdun 24 11 35 4 0
3. Juraj Čorba 9 11 20 4 1
4. Peter Pikáli 9 8 17 1 0
5. Alexander Berek 7 7 14 7 0
6. Matej Moravský 6 5 11 3 0
7. Michal Kardoš 6 5 11 5 2
8. Peter Danter 2 9 11 4 0
9. Tomáš Pobeha 6 2 8 1 0
10. Peter Popluhár 1 3 4 0 0
11. Ján Popluhár 1 1 2 0 0
12. Marek Hríb 0 1 1 0 0
13. Martin Sloboda 0 0 0 1 1