Matadors

Zápasy družstva

17.09.2016 17:45 (1. kolo)
ŠK Račišdorf × Matadors
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
24.09.2016 20:15 (2. kolo)
Matadors × Katenáčo Dúbravka
9 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.10.2016 17:00 (3. kolo)
ŠK Danubit × Matadors
3 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
09.10.2016 10:40 (4. kolo)
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × Matadors
11 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

15.10.2016 21:15 (5. kolo)
Matadors × AK 47 (A)
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
05.11.2016 13:10 (7. kolo)
Matadors × Čekan Mekenroff 1897
6 : 15
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.11.2016 21:20 (8. kolo)
FCK Minimax Bratislava (A) × Matadors
19 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
19.11.2016 10:40 (9. kolo)
Matadors × ŠK Pinerola Bratislava (B)
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

25.11.2016 20:50 (10. kolo)
KPP Baraberi (A) × Matadors
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
03.12.2016 20:40 (11. kolo)
Matadors × Semic Bratislava (A)
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.01.2017 12:10 (12. kolo)
Relax × Matadors
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
15.01.2017 09:00 (13. kolo)
Matadors × 4FSC FTVŠ UK (B)
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.01.2017 10:40 (14. kolo)
Kozmos × Matadors
8 : 14
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
29.01.2017 21:00 (15. kolo)
Matadors × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
4 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.02.2017 20:15 (16. kolo)
FK Šport Bratislava × Matadors
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
11.02.2017 11:50 (17. kolo)
Matadors × Predators (A)
7 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.02.2017 18:40 (18. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Matadors
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
25.02.2017 20:40 (19. kolo)
Matadors × Arsenal EC (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.03.2017 14:40 (1. kolo nadstavby)
Semic Bratislava (A) × Matadors
9 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
18.03.2017 11:30 (2. kolo nadstavby)
Matadors × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
2 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

26.03.2017 15:30 (3. kolo nadstavby)
Relax × Matadors
4 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
01.04.2017 12:45 (4. kolo nadstavby)
Predators (A) × Matadors
8 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

08.04.2017 19:00 (5. kolo nadstavby)
Matadors × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
23.04.2017 09:15 (6. kolo nadstavby)
Arsenal EC (A) × Matadors
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.04.2017 10:40 (7. kolo nadstavby)
Matadors × AK 47 (A)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
13.05.2017 11:30 (9. kolo nadstavby)
Matadors × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2017 (8. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (6. kolo)
Gurmáni × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Tomáš Dlabola
brankár
#1
foto
Rudolf Zaťko
obranca
#3
foto
Adam Bastl
obranca
#4
foto
Filip Belej
obranca
#13
foto
Peter Kafún
obranca
#14
foto
Pavol Grajcár
obranca
#16
foto
Martin Marek
obranca
#22
foto
Rastislav Bednárik
obranca
#24
foto
Martin Maroši
útočník
#7
foto
Peter Pokorný
útočník
#8
foto
Andrej Deďo
útočník
#9
foto
Juraj Zaťko
útočník
#10
foto
Yousef Emkaimi
útočník
#11
foto
Július Goga
útočník
#25

Manažéri klubu Matadors


Najlepší hráči

foto
Yousef Emkaimi
42 (28 + 14)

foto
Juraj Zaťko
31 (22 + 9)

foto
Peter Pokorný
29 (16 + 13)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Yousef Emkaimi 28 14 42 0 0
2. Juraj Zaťko 22 9 31 0 0
3. Peter Pokorný 16 13 29 1 0
4. Rudolf Zaťko 10 16 26 1 0
5. Andrej Deďo 17 8 25 1 0
6. Filip Belej 13 10 23 2 0
7. Martin Marek 10 6 16 3 2
8. Pavol Grajcár 10 3 13 0 0
9. Rastislav Bednárik 5 6 11 1 0
10. Peter Kafún 3 6 9 2 0
11. Martin Maroši 2 6 8 0 0
12. Adam Bastl 1 2 3 0 0
13. Tomáš Dlabola 1 2 3 2 2