KPP Baraberi (A)

Zápasy družstva

18.09.2016 20:45 (1. kolo)
Kozmos × KPP Baraberi (A)
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
25.09.2016 20:45 (2. kolo)
KPP Baraberi (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.10.2016 19:30 (3. kolo)
FK Šport Bratislava × KPP Baraberi (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
07.10.2016 20:00 (4. kolo)
KPP Baraberi (A) × Predators (A)
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

14.10.2016 21:00 (5. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × KPP Baraberi (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
21.10.2016 20:50 (6. kolo)
KPP Baraberi (A) × Arsenal EC (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

04.11.2016 20:50 (7. kolo)
ŠK Račišdorf × KPP Baraberi (A)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
13.11.2016 19:50 (8. kolo)
KPP Baraberi (A) × Katenáčo Dúbravka
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.11.2016 20:40 (9. kolo)
ŠK Danubit × KPP Baraberi (A)
2 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
25.11.2016 20:50 (10. kolo)
KPP Baraberi (A) × Matadors
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.12.2016 19:40 (11. kolo)
AK 47 (A) × KPP Baraberi (A)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
14.01.2017 09:50 (13. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × KPP Baraberi (A)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2017 20:00 (14. kolo)
KPP Baraberi (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
29.01.2017 19:00 (15. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × KPP Baraberi (A)
4 : 16
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.02.2017 09:50 (16. kolo)
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × KPP Baraberi (A)
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
12.02.2017 20:10 (17. kolo)
KPP Baraberi (A) × Semic Bratislava (A)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.02.2017 09:50 (18. kolo)
Relax × KPP Baraberi (A)
0 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
25.02.2017 09:40 (19. kolo)
KPP Baraberi (A) × 4FSC FTVŠ UK (B)
8 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

30.06.2017 (12. kolo)
KPP Baraberi (A) × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ
30.06.2017 (8. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × Matadors
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017 (7. kolo nadstavby)
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × KPP Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (6. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × Semic Bratislava (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017 (5. kolo nadstavby)
FCK Minimax Bratislava (A) × KPP Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (4. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × Relax
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017 (3. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × AK 47 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (2. kolo nadstavby)
Arsenal EC (A) × KPP Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017 (1. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (9. kolo nadstavby)
Predators (A) × KPP Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Hráči


foto
Peter Šrutek
brankár
#1
foto
Miroslav Baláž
brankár
#99
foto
Šimon Hlaváč
obranca
#0
foto
Michal Kontšek
obranca
#4
foto
Marek Gajdošík
obranca
#11
foto
Filip Molnár
obranca
#24
foto
Roman Matúšek
obranca
#91
foto
Ondrej Sivíček
útočník
#6
foto
Michal Bohmer
útočník
#9
foto
Juraj Török
útočník
#22
foto
Jozef Lacko
útočník
#27
foto
Erik Ondrejkovič
útočník
#71
foto
Martin Šmahovský
útočník
#77

Manažéri klubu KPP Baraberi


Najlepší hráči

foto
Roman Jurkovič
32 (20 + 12)

foto
Ondrej Sivíček
24 (21 + 3)

foto
Marek Gajdošík
19 (12 + 7)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Roman Jurkovič 20 12 32 1 0
2. Ondrej Sivíček 21 3 24 1 0
3. Marek Gajdošík 12 7 19 2 0
4. Erik Ondrejkovič 13 5 18 1 0
5. Michal Bohmer 9 6 15 0 0
6. Filip Molnár 7 7 14 1 0
7. Michal Kontšek 4 9 13 0 0
8. Matej Bašťovanský 4 9 13 0 0
9. Juraj Török 5 4 9 1 0
10. Martin Šmahovský 4 5 9 1 0
11. Radovan Cibák 3 6 9 0 0
12. Roman Matúšek 1 2 3 1 0
13. Attila Kotlár 0 3 3 0 0
14. Peter Šrutek 0 1 1 1 0
15. Oliver Horvát 0 1 1 1 0