Predators (A)

Zápasy družstva

18.09.2016 19:30 (1. kolo)
Predators (A) × Čekan Mekenroff 1897
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
24.09.2016 19:00 (2. kolo)
FCK Minimax Bratislava (A) × Predators (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.10.2016 12:40 (3. kolo)
Predators (A) × ŠK Pinerola Bratislava (B)
15 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
07.10.2016 20:00 (4. kolo)
KPP Baraberi (A) × Predators (A)
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

15.10.2016 20:00 (5. kolo)
Predators (A) × Semic Bratislava (A)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
06.11.2016 19:40 (7. kolo)
Predators (A) × 4FSC FTVŠ UK (B)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.11.2016 12:30 (8. kolo)
Kozmos × Predators (A)
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
18.11.2016 20:00 (9. kolo)
Predators (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.12.2016 20:50 (11. kolo)
Predators (A) × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
2 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
09.12.2016 21:30 (12. kolo)
Predators (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.12.2016 20:50 (10. kolo)
FK Šport Bratislava × Predators (A)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
06.01.2017 18:00 (6. kolo)
Relax × Predators (A)
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.01.2017 20:00 (13. kolo)
Arsenal EC (A) × Predators (A)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
22.01.2017 19:50 (14. kolo)
Predators (A) × ŠK Račišdorf
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

29.01.2017 11:40 (15. kolo)
Katenáčo Dúbravka × Predators (A)
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
03.02.2017 20:10 (16. kolo)
Predators (A) × ŠK Danubit
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.02.2017 11:50 (17. kolo)
Matadors × Predators (A)
7 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
17.02.2017 21:10 (18. kolo)
Predators (A) × AK 47 (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.03.2017 11:50 (1. kolo nadstavby)
FCK Minimax Bratislava (A) × Predators (A)
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
18.03.2017 19:00 (2. kolo nadstavby)
Predators (A) × Semic Bratislava (A)
5 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

26.03.2017 19:30 (3. kolo nadstavby)
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × Predators (A)
10 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
01.04.2017 12:45 (4. kolo nadstavby)
Predators (A) × Matadors
8 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

08.04.2017 21:20 (5. kolo nadstavby)
Relax × Predators (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
23.04.2017 19:10 (6. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × Predators (A)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

29.04.2017 09:00 (7. kolo nadstavby)
Predators (A) × Arsenal EC (A)
0 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
07.05.2017 11:30 (8. kolo nadstavby)
AK 47 (A) × Predators (A)
10 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2017 (19. kolo)
Gurmáni × Predators (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ
30.06.2017 (9. kolo nadstavby)
Predators (A) × KPP Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Hráči


foto
Erik Kolarik
brankár
#0
foto
Marek Čergel
brankár
#1
foto
Igor Stano
obranca
#2
foto
Ondrej Lipták
obranca
#5
foto
Tomáš Danek
obranca
#7
foto
Samuel Mésároš
obranca
#8
foto
Adam Želiar
obranca
#9
foto
Jaroslav Černil
obranca
#16
foto
Juraj Kostický
obranca
#23
foto
Miroslav Styk
útočník
#0
foto
Michal Staňák
útočník
#3
foto
Jozef Taliga
útočník
#10
foto
Martin Zužo
útočník
#12
foto
Peter Kriška
útočník
#13
foto
Ján Kaločaj
útočník
#14
foto
Roman Jakubec
útočník
#44

Manažéri klubu Predators


Najlepší hráči

foto
Roman Jakubec
37 (26 + 11)

foto
Peter Kriška
29 (13 + 16)

foto
Ján Kaločaj
27 (20 + 7)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Roman Jakubec 26 11 37 2 1
2. Peter Kriška 13 16 29 1 0
3. Ján Kaločaj 20 7 27 0 1
4. Jaroslav Černil 9 14 23 1 0
5. Jozef Taliga 9 8 17 0 0
6. Michal Staňák 14 2 16 0 0
7. Adam Želiar 9 6 15 0 0
8. Tomáš Danek 7 6 13 2 0
9. Samuel Mésároš 4 8 12 0 0
10. Viktor Bódi 2 2 4 0 0
11. Igor Stano 1 1 2 1 0
12. Miroslav Styk 0 2 2 0 0
13. Matúš Najar 1 0 1 0 0
14. Michal Buzinkay 0 0 0 0 0
15. Marek Čergel 0 0 0 1 0
16. Juraj Najar 0 0 0 1 0
17. Simon Najar 0 0 0 0 1
18. Martin Zužo 0 0 0 2 1