AK 47 (A)

Zápasy družstva

18.09.2016 18:15 (1. kolo)
Arsenal EC (A) × AK 47 (A)
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
23.09.2016 20:20 (2. kolo)
AK 47 (A) × ŠK Račišdorf
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.10.2016 20:45 (3. kolo)
Katenáčo Dúbravka × AK 47 (A)
2 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
09.10.2016 13:00 (4. kolo)
AK 47 (A) × ŠK Danubit
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

15.10.2016 21:15 (5. kolo)
Matadors × AK 47 (A)
5 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
22.10.2016 16:45 (6. kolo)
Slov - Matic FOFO Bratislava (B) × AK 47 (A)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

13.11.2016 13:40 (8. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × AK 47 (A)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
20.11.2016 12:20 (9. kolo)
AK 47 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.11.2016 20:50 (10. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × AK 47 (A)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
04.12.2016 19:40 (11. kolo)
AK 47 (A) × KPP Baraberi (A)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.12.2016 20:20 (12. kolo)
Semic Bratislava (A) × AK 47 (A)
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
13.01.2017 21:15 (13. kolo)
AK 47 (A) × Relax
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

21.01.2017 20:50 (14. kolo)
4FSC FTVŠ UK (B) × AK 47 (A)
6 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
05.02.2017 19:00 (16. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × AK 47 (A)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.02.2017 17:20 (17. kolo)
AK 47 (A) × FK Šport Bratislava
8 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
17.02.2017 21:10 (18. kolo)
Predators (A) × AK 47 (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.02.2017 19:50 (15. kolo)
AK 47 (A) × Kozmos
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.02.2017 10:50 (19. kolo)
AK 47 (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.03.2017 20:50 (1. kolo nadstavby)
AK 47 (A) × Arsenal EC (A)
5 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
19.03.2017 15:30 (2. kolo nadstavby)
AK 47 (A) × Relax
6 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

07.04.2017 20:00 (5. kolo nadstavby)
Semic Bratislava (A) × AK 47 (A)
3 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
23.04.2017 14:15 (6. kolo nadstavby)
AK 47 (A) × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
0 : 5
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.04.2017 10:40 (7. kolo nadstavby)
Matadors × AK 47 (A)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
07.05.2017 11:30 (8. kolo nadstavby)
AK 47 (A) × Predators (A)
10 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

09.05.2017 21:00 (4. kolo nadstavby)
AK 47 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
1 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
12.05.2017 20:00 (9. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × AK 47 (A)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2017 (3. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × AK 47 (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (7. kolo)
AK 47 (A) × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Martin Stríž
brankár
#1
foto
Kamil Kopčík
brankár
#2
foto
Michal Rataj
brankár
#12
foto
David Bartáloš
brankár
#30
foto
Gustav Pastucha
obranca
#3
foto
Samuel Opršal
obranca
#4
foto
Jakub Hollý
obranca
#10
foto
Tomáš Rajko
obranca
#13
foto
Lalúch Michal
obranca
#19
foto
Matej Čulen
obranca
#20
foto
Michal Stano
obranca
#91
foto
Martin Kiyak
útočník
#7
foto
Adam Grečnár
útočník
#8
foto
Juraj Ruža
útočník
#17
foto
Michal Chovanec
útočník
#21
foto
Vladimír Úžik
útočník
#23
foto
Rudolf Bednárik
útočník
#41
foto
Juraj Sedláček
útočník
#47
foto
Tomáš Karaba
útočník
#89
foto
Adrián Bartáloš
útočník
#93

Manažéri klubu AK 47


Najlepší hráči

foto
Michal Chovanec
38 (29 + 9)

foto
Juraj Sedláček
24 (11 + 13)

foto
Jakub Hollý
24 (11 + 13)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Michal Chovanec 29 9 38 1 1
2. Juraj Sedláček 11 13 24 2 0
3. Jakub Hollý 11 13 24 3 0
4. Matej Čulen 6 16 22 1 0
5. Michal Stano 9 11 20 0 0
6. Lalúch Michal 14 3 17 1 0
7. Adrián Bartáloš 11 5 16 0 0
8. Rudolf Bednárik 7 8 15 3 1
9. Gustav Pastucha 6 2 8 0 0
10. Tomáš Karaba 3 5 8 0 0
11. Juraj Ruža 6 1 7 0 0
12. Adam Grečnár 5 2 7 0 0
13. Martin Kiyak 3 3 6 1 0
14. Adrián Gašparovič 0 4 4 1 0
15. Vladimír Úžik 3 0 3 0 0
16. Štefan Čonka 2 1 3 0 0
17. Martin Stríž 0 3 3 0 0
18. Gullar Andrej 1 0 1 1 0
19. Dávid Timothy 0 1 1 0 0