4 FUN Futsal Team (A)

Zápasy družstva

23.09.2016 19:10 (2. kolo)
Čekan Mekenroff 1897 × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
01.10.2016 18:15 (3. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

09.10.2016 11:50 (4. kolo)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
14.10.2016 21:00 (5. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × KPP Baraberi (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.11.2016 21:15 (7. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Relax
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
13.11.2016 18:40 (8. kolo)
4FSC FTVŠ UK (B) × 4 FUN Futsal Team (A)
4 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.11.2016 14:00 (6. kolo)
Semic Bratislava (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
20.11.2016 16:30 (9. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Kozmos
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.11.2016 19:40 (10. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
02.12.2016 21:40 (11. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × FK Šport Bratislava
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.12.2016 21:30 (12. kolo)
Predators (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
14.01.2017 11:00 (13. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
1 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2017 21:10 (14. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Arsenal EC (A)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
29.01.2017 12:50 (15. kolo)
ŠK Račišdorf × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.02.2017 21:15 (16. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Katenáčo Dúbravka
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
11.02.2017 10:40 (17. kolo)
ŠK Danubit × 4 FUN Futsal Team (A)
6 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

18.02.2017 18:40 (18. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Matadors
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.02.2017 10:50 (19. kolo)
AK 47 (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

12.03.2017 10:40 (1. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × Kozmos
7 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
19.03.2017 18:00 (2. kolo nadstavby)
ŠK Danubit × 4 FUN Futsal Team (A)
4 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

26.03.2017 15:15 (3. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × ŠK Račišdorf
3 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
02.04.2017 20:45 (4. kolo nadstavby)
Katenáčo Dúbravka × 4 FUN Futsal Team (A)
4 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

09.04.2017 18:00 (5. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × FK Šport Bratislava
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť
30.04.2017 11:50 (7. kolo nadstavby)
4FSC FTVŠ UK (B) × 4 FUN Futsal Team (A)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

07.05.2017 09:00 (8. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × Čekan Mekenroff 1897
15 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ
13.05.2017 14:00 (9. kolo nadstavby)
ŠK Pinerola Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team (A)
8 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

30.06.2017 (6. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (A) × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ
30.06.2017 (1. kolo)
4 FUN Futsal Team (A) × Gurmáni
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Branislav Bielik
brankár
#2
foto
Andrej Peter
brankár
#27
foto
Marek Kováčik
obranca
#7
foto
Štefan Jankulár
obranca
#8
foto
Martin Novák
obranca
#11
foto
Samuel Šefčík
obranca
#20
foto
Martin Totka
obranca
#25
foto
Filip Prochác
obranca
#55
foto
Lukáš Šlahučka
obranca
#77
foto
Milan Slimák
útočník
#9
foto
Michal Židzik
útočník
#10
foto
Filip Komorovský
útočník
#13
foto
František Smolík
útočník
#14
foto
Matej Mutiš
útočník
#74

Manažéri klubu 4 FUN Futsal Team


Najlepší hráči

foto
Filip Komorovský
37 (15 + 22)

foto
Matej Mutiš
27 (17 + 10)

foto
Filip Prochác
25 (16 + 9)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Filip Komorovský 15 22 37 3 2
2. Matej Mutiš 17 10 27 1 0
3. Filip Prochác 16 9 25 0 0
4. Michal Židzik 18 6 24 2 0
5. František Smolík 14 10 24 1 0
6. Marek Kováčik 14 10 24 2 0
7. Martin Totka 12 9 21 2 0
8. Štefan Jankulár 5 9 14 0 0
9. Milan Slimák 6 3 9 1 0
10. Lukáš Šlahučka 4 3 7 0 0
11. Branislav Bielik 0 3 3 0 0
12. Martin Novák 2 0 2 3 0