Racing Club 4 FUN Futsal Team (B)

Zápasy družstva

18.09.2016 16:00 (1. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × Akademik °96 (A)
1 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
24.09.2016 08:00 (2. kolo)
SFC Petržalka × 4 FUN Futsal Team (B)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.10.2016 09:50 (3. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × FSC Velmáci
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
08.10.2016 08:00 (4. kolo)
AK 47 (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

15.10.2016 09:50 (5. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × Omnikor
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
23.10.2016 21:30 (6. kolo)
Arsenal EC (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

06.11.2016 18:50 (7. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × SF Festglas
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
13.11.2016 17:00 (8. kolo)
FCK Minimax Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.11.2016 19:00 (9. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × Budweiser
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
27.11.2016 18:50 (10. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.12.2016 11:20 (11. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × Silicon Solmag
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
11.12.2016 20:00 (12. kolo)
Dobraklima.sk × 4 FUN Futsal Team (B)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

15.01.2017 19:00 (13. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × United
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
22.01.2017 19:00 (14. kolo)
AFC Horden × 4 FUN Futsal Team (B)
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

29.01.2017 20:10 (15. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × FC Rusovce
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
05.02.2017 18:00 (16. kolo)
FPV 23 (A) × 4 FUN Futsal Team (B)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.02.2017 09:00 (17. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × TV COM Hurricanes
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
18.02.2017 15:00 (18. kolo)
Slov - Matic FOFO Bratislava (C) × 4 FUN Futsal Team (B)
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.02.2017 10:00 (19. kolo)
4 FUN Futsal Team (B) × KPP Baraberi (B)
0 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
11.03.2017 18:50 (1. kolo nadstavby)
FCK Minimax Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
5 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

18.03.2017 13:30 (2. kolo nadstavby)
Omnikor × 4 FUN Futsal Team (B)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
26.03.2017 18:40 (3. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (B) × SF Festglas
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

02.04.2017 18:30 (4. kolo nadstavby)
AK 47 (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
09.04.2017 10:30 (5. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (B) × Dobraklima.sk
0 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

22.04.2017 10:30 (6. kolo nadstavby)
Slov - Matic FOFO Bratislava (C) × 4 FUN Futsal Team (B)
8 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
28.04.2017 20:20 (7. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (B) × FSC Velmáci
3 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

07.05.2017 18:20 (8. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (B) × 4 FUN Futsal Team (B)
10 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
14.05.2017 11:30 (9. kolo nadstavby)
4 FUN Futsal Team (B) × Budweiser
7 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

Hráči


foto
František Pavúr
brankár
#1
foto
Marek Buda
brankár
#18
foto
Peter Uherek
obranca
#8
foto
Ernest Fulmek
obranca
#11
foto
Milan Varga
obranca
#77
foto
Jakub Lachky
útočník
#0
foto
Michal Horvatovič
útočník
#5
foto
Martin Macháč
útočník
#7
foto
Martin Štefánik
útočník
#9
foto
Martin Mecele
útočník
#10
foto
Juraj Kuchár
útočník
#14
foto
Šimon Kubran
útočník
#17

Manažéri klubu 4 FUN Futsal Team


Najlepší hráči

foto
Ernest Fulmek
20 (10 + 10)

foto
Šimon Kubran
16 (9 + 7)

foto
Juraj Kuchár
14 (11 + 3)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Ernest Fulmek 10 10 20 1 0
2. Šimon Kubran 9 7 16 0 0
3. Juraj Kuchár 11 3 14 0 0
4. Michal Horvatovič 8 2 10 1 0
5. Jakub Lachky 7 3 10 0 0
6. Martin Štefánik 4 6 10 0 0
7. Milan Varga 5 3 8 0 0
8. Rastislav Lučivjanský 3 5 8 2 1
9. Marek Buda 3 3 6 2 0
10. Peter Uherek 2 3 5 1 0
11. Štefan Jankulár 4 0 4 0 0
12. Šimon Šepitka 1 2 3 0 0
13. Matej Mutiš 1 1 2 0 0
14. Martin Mecele 0 2 2 0 0
15. Branislav Bielik 1 0 1 0 0
16. Michal Matuš 1 0 1 1 0