FT Pressburg K-INEX Energia (A)

Zápasy družstva

18.09.2016 09:00 (1. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × ŠK Pinerola Bratislava (B)
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
25.09.2016 20:45 (2. kolo)
KPP Baraberi (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.10.2016 11:00 (4. kolo)
Relax × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
6 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
15.10.2016 11:30 (5. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × 4FSC FTVŠ UK (B)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

23.10.2016 12:30 (6. kolo)
Kozmos × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
3 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
04.11.2016 20:00 (7. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
0 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.11.2016 20:50 (8. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × FK Šport Bratislava
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ
18.11.2016 20:00 (9. kolo)
Predators (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.11.2016 19:40 (10. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
02.12.2016 20:30 (11. kolo)
Arsenal EC (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.12.2016 19:10 (12. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × ŠK Račišdorf
8 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
06.01.2017 19:15 (3. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × Semic Bratislava (A)
5 : 15
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

15.01.2017 20:00 (13. kolo)
Katenáčo Dúbravka × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
22.01.2017 17:50 (14. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × ŠK Danubit
10 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

29.01.2017 21:00 (15. kolo)
Matadors × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
4 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
05.02.2017 19:00 (16. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × AK 47 (A)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.02.2017 19:20 (18. kolo)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × Čekan Mekenroff 1897
5 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť
26.02.2017 12:00 (19. kolo)
FCK Minimax Bratislava (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.03.2017 20:10 (2. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
26.03.2017 20:40 (3. kolo nadstavby)
Semic Bratislava (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

02.04.2017 14:00 (4. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × Slov - Matic FOFO Bratislava (B)
3 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ
08.04.2017 19:00 (5. kolo nadstavby)
Matadors × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

23.04.2017 19:10 (6. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × Predators (A)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
28.04.2017 19:10 (7. kolo nadstavby)
Relax × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
12 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

07.05.2017 20:50 (8. kolo nadstavby)
Arsenal EC (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
9 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť
12.05.2017 20:00 (9. kolo nadstavby)
FT Pressburg K-INEX Energia (A) × AK 47 (A)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2017 (1. kolo nadstavby)
KPP Baraberi (A) × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ
30.06.2017 (17. kolo)
Gurmáni × FT Pressburg K-INEX Energia (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

Hráči


foto
Martin Souček
brankár
#92
foto
Andrej Slíš
obranca
#9
foto
Tomáš Provazník
obranca
#16
foto
Štefan Drugda
obranca
#77
foto
Ján Stehlík
útočník
#0
foto
Ladislav Horvát
útočník
#2
foto
Peter Imrich
útočník
#7
foto
Ladislav Pecko
útočník
#15
foto
Ondrej Kordoš
útočník
#21
foto
Ján Kožík
útočník
#36

Manažéri klubu FT Pressburg K-INEX Energia


Najlepší hráči

foto
Ladislav Pecko
51 (34 + 17)

foto
Peter Imrich
25 (16 + 9)

foto
Štefan Drugda
15 (7 + 8)

# Hráč G A B ŽK ČK
1. Ladislav Pecko 34 17 51 1 0
2. Peter Imrich 16 9 25 4 0
3. Štefan Drugda 7 8 15 7 1
4. Silvester Jáger 6 9 15 3 0
5. Peter Augustin 9 3 12 3 0
6. Ladislav Horvát 6 4 10 1 0
7. Tomasz Szopinski 5 5 10 1 0
8. Ondrej Kordoš 2 8 10 5 0
9. Dominik Vanek 6 3 9 1 1
10. Martin Souček 4 5 9 7 0
11. Nuno Coutinho 5 0 5 1 0
12. Victor Herrerias Meca 1 3 4 1 0
13. Andrej Slíš 2 1 3 1 0
14. Hector Fortea 2 1 3 1 0
15. Joao Matos 2 1 3 1 0
16. Tomáš Provazník 1 1 2 0 0
17. Peter Tomašek 1 0 1 0 0