NFA Bratislava (A) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

13.09.2019 19:00
FOFO Bratislava 1984 (A) × NFA Bratislava (A)
12 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.09.2019 20:15
NFA Bratislava (A) × Matadors
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.09.2019 20:30
Rehab Klinik Baraberi × NFA Bratislava (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.10.2019 19:45
NFA Bratislava (A) × Predators (A)
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2019 18:50
NFA Bratislava (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2019 17:40
FC Rusovce × NFA Bratislava (A)
2 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.11.2019 12:40
NFA Bratislava (A) × FK Šport Bratislava
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 17:20
mEleven (A) × NFA Bratislava (A)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.12.2019 16:40
NFA Bratislava (A) × Relax
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

15.12.2019 17:50
FK Inter Bratislava × NFA Bratislava (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

22.12.2019 17:00
NFA Bratislava (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.01.2020 21:20
FC RTR BPN (A) × NFA Bratislava (A)
4 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.01.2020 10:15
NFA Bratislava (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 17:40
Semic Bratislava × NFA Bratislava (A)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.02.2020 18:10
NFA Bratislava (A) × AK 47 Chaos (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2020 17:20
4FSC FTVŠ UK × NFA Bratislava (A)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 20:30
FCK Minimax Bratislava (A) × NFA Bratislava (A)
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.02.2020 19:00
NFA Bratislava (A) × FC Rusovce
14 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

08.03.2020 18:00
Matadors × NFA Bratislava (A)
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

13.06.2020
NFA Bratislava (A) × Predators (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

21.06.2020 19:30
FK Inter Bratislava × NFA Bratislava (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

28.06.2020 20:45
NFA Bratislava (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

05.07.2020 17:50
4FSC FTVŠ UK × NFA Bratislava (A)
8 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.07.2020 19:30
NFA Bratislava (A) × FK Šport Bratislava
6 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

19.07.2020 19:00
NFA Bratislava (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
10 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

26.07.2020 20:45
ŠK Danubit Wild Boys 02 × NFA Bratislava (A)
10 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Daniel Novosad
brankár
#1
foto
Patrik Papp
brankár
#18
foto
Matej Minčev
obranca
#18
foto
Viktor Uhlár
obranca
#39
foto
Štefan Drugda
obranca
#47
foto
Matúš Dičér
obranca
#50
foto
Marcel Plavník
útočník
#0
foto
Dominik Kračko
útočník
#0
foto
Jakub Plavník
útočník
#0
foto
Andrej Bohuš
útočník
#0
foto
Ladislav Mikita
útočník
#0
foto
Ladislav Horvát
útočník
#2
foto
Robert Rak
útočník
#4
foto
Oliver Medviď
útočník
#7
foto
Peter Imrich
útočník
#9
foto
Radovan Stančík
útočník
#9
foto
Martin Dežulian
útočník
#12
foto
Ladislav Pecko
útočník
#15
foto
Adam Bujna
útočník
#16
foto
Roman Rusnák
útočník
#17
foto
Dominik Markovič
útočník
#20
foto
Peter Udvorka
útočník
#21
foto
Patrik Sládeček
útočník
#23
foto
Miroslav Fábry
útočník
#23
foto
Michal Škarupa
útočník
#27
foto
Patrik Majcher
útočník
#28
foto
Filip Drgoňa
útočník
#31
foto
Karol Milko
útočník
#36
foto
Tomáš Jevčik
útočník
#52
foto
Jozef Kunštár
útočník
#66

Manažéri klubu NFA Bratislava


Najlepší hráči

foto
Nicolas Pochylý
27 (11 + 16)

foto
Marek Búzek
26 (15 + 11)

foto
Sebastian Keszei
24 (13 + 11)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Nicolas Pochylý1116271300
2.Marek Búzek1511261220
3.Sebastian Keszei1311242200
4.Kristián Molnár102121410
5.Martin Csiba57121200
6.Patrik Sládeček65111310
7.Roman Rusnák82101320
8.Dominik Podhajeczky37101920
9.Jozef Aksamít6281010
10.Michal Škarupa448800
11.Patrik Haramia617720
12.Robert Rak527500
13.Martin Dežulian246400
14.Ladislav Horvát066500
15.Maroš Kardoš325700
16.Robert Boroš2241200
17.Samuel Vaniš224300
18.Ladislav Mikita224401
19.Peter Imrich213300
20.Tibor Lengyel202100
21.Samuel Rak101100
22.Pavol Brunner101310
23.Besmir Toči101410
24.Pavol Kriš101220
25.Andrej Bohuš011200
26.Boris Schwandtner011200
27.Peter Udvorka011100
28.Matúš Dičér011100
29.Lukáš Harsa011410
30.Patrik Papp000500
31.Daniel Novosad000600
32.Marián Horváth000100
33.Filip Drgoňa000100
34.Radomír Mida000200
35.Karol Milko000100
36.Patrik Majcher000100
37.Adam Bujna000100
38.Oliver Medviď000300
39.Jozef Kunštár000100
40.Radovan Stančík000200
41.Oliver Fandel000400
42.Lukáš Varga000100
43.Miroslav Fábry000100
44.Ján Bolf000200
45.Matej Minčev000310