PKE-M IMOOPTIK (A) (sezóna 2019/20)

Zápasy družstva

13.09.2019 19:00
FOFO Bratislava 1984 (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
12 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

20.09.2019 20:15
PKE-M IMOOPTIK (A) × Matadors
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.09.2019 20:30
Rehab Klinik Baraberi × PKE-M IMOOPTIK (A)
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.10.2019 19:45
PKE-M IMOOPTIK (A) × Predators (A)
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2019 18:50
PKE-M IMOOPTIK (A) × 4 FUN Futsal Team
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2019 17:40
FC Rusovce × PKE-M IMOOPTIK (A)
2 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.11.2019 12:40
PKE-M IMOOPTIK (A) × FK Šport Bratislava
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2019 17:20
mEleven (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

01.12.2019 16:40
PKE-M IMOOPTIK (A) × Relax
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

15.12.2019 17:50
FK Inter Bratislava × PKE-M IMOOPTIK (A)
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

22.12.2019 17:00
PKE-M IMOOPTIK (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
4 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.01.2020 21:20
FC RTR BPN (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
4 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.01.2020 10:15
PKE-M IMOOPTIK (A) × ŠK Danubit Wild Boys 02 (A)
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2020 17:40
Semic Bratislava × PKE-M IMOOPTIK (A)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

01.02.2020 18:10
PKE-M IMOOPTIK (A) × AK 47 Chaos (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2020 17:20
4FSC FTVŠ UK × PKE-M IMOOPTIK (A)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2020 20:30
FCK Minimax Bratislava (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
6 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.02.2020 19:00
PKE-M IMOOPTIK (A) × FC Rusovce
14 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

08.03.2020 18:00
Matadors × PKE-M IMOOPTIK (A)
2 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

13.06.2020
PKE-M IMOOPTIK (A) × Predators (A)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o záchranu KONTUMÁCIA

21.06.2020 19:30
FK Inter Bratislava × PKE-M IMOOPTIK (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

28.06.2020 20:45
PKE-M IMOOPTIK (A) × Čekan Mekenroff 1897 (A)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

05.07.2020 17:50
4FSC FTVŠ UK × PKE-M IMOOPTIK (A)
8 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.07.2020 19:30
PKE-M IMOOPTIK (A) × FK Šport Bratislava
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

19.07.2020 19:00
PKE-M IMOOPTIK (A) × 4 FUN Futsal Team
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

25.07.2020
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu

Hráči


foto
Lukáš Harsa
brankár
#24
foto
Radomír Mida
obranca
#0
foto
Marek Búzek
útočník
#0
foto
Andrej Bohuš
útočník
#0
foto
Pavol Brunner
útočník
#0
foto
Dominik Kračko
útočník
#0
foto
Ladislav Mikita
útočník
#0
foto
Ladislav Horvát
útočník
#2
foto
Peter Imrich
útočník
#9
foto
Nicolas Pochylý
útočník
#10
foto
Ladislav Pecko
útočník
#15
foto
Patrik Haramia
útočník
#16
foto
Miroslav Fábry
útočník
#23
foto
Filip Drgoňa
útočník
#31
foto
Karol Milko
útočník
#36
foto
Jozef Kunštár
útočník
#66

Manažéri klubu PKE-M IMOOPTIK


Najlepší hráči

foto
Sebastian Keszei
21 (10 + 11)

foto
Marek Búzek
16 (8 + 8)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Sebastian Keszei1011212000
2.Marek Búzek8816910
3.Nicolas Pochylý69151000
4.Kristián Molnár102121410
5.Roman Rusnák7291010
6.Dominik Podhajeczky2791820
7.Patrik Sládeček5381110
8.Robert Rak527500
9.Martin Csiba437900
10.Jozef Aksamít516710
11.Martin Dežulian246400
12.Ladislav Horvát066500
13.Patrik Haramia415420
14.Michal Škarupa325600
15.Maroš Kardoš325700
16.Robert Boroš2241200
17.Samuel Vaniš224300
18.Ladislav Mikita224401
19.Peter Imrich213300
20.Tibor Lengyel202100
21.Samuel Rak101100
22.Pavol Brunner101310
23.Besmir Toči101410
24.Pavol Kriš101220
25.Andrej Bohuš011200
26.Boris Schwandtner011200
27.Peter Udvorka011100
28.Matúš Dičér011100
29.Lukáš Harsa011410
30.Patrik Papp000300
31.Daniel Novosad000600
32.Filip Drgoňa000100
33.Radomír Mida000200
34.Karol Milko000100
35.Patrik Majcher000100
36.Adam Bujna000100
37.Jozef Kunštár000100
38.Oliver Medviď000300
39.Radovan Stančík000200
40.Oliver Fandel000400
41.Lukáš Varga000100
42.Miroslav Fábry000100
43.Ján Bolf000200
44.Matej Minčev000310