Sezóna 2018/2019


15.07.2019 08:54 článok

Výsledky sezóny 2018/2019

2.SFL Bratislava

#

Družstvo                                           

Z      

V      

R    

P    

Skóre        

B      

+/-

1.

ŠK Slovan Bratislava (B)

22

22

0

0

219 : 63

66

+156

2.

FC RTR Bepon (A)

22

17

1

4

169 : 94

52

+75

3.

FCK Minimax Bratislava (A)

22

14

3

5

117 : 76

45

+41

1.Liga Bratislava

#

Družstvo                                           

Z       

V      

R   

   P   

Skóre        

B        

+/-

1.

ŠK Slovan Bratislava (C)

28

26

2

0

184 : 41

80

+143

2.

Rehab Klinik Baraberi (B)

28

23

4

1

133 : 45

73

+88

3.

Omnikor Wild Boys 02 (C)

28

21

3

4

174 : 80

66

+94

2.Liga Bratislava

#

Družstvo                                                                 

Z     

V     

R    

   P

Skóre        

B      

+/-

1.

FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)

28

25

2

1

129 : 34

77

+95

2.

1.FC Pressburg (A)

28

24

2

2

168 : 69

74

+99

3.

FC Chaos AK 47 (B)

28

19

3

6

114 : 67

60

+47

3.Liga Bratislava

#

Družstvo                                    

Z      

V      

R     

    P

Skóre        

B       

+/-

1.

Banana Boys

22

19

1

2

139 : 32

58

+107

2.

PKE-M Bratislava (C)

22

16

2

4

84 : 39

50

+45

3.

Fresh and Funny

22

14

2

6

85 : 70

44

+15

Liga 40 Bratislava

#

Družstvo                                         

Z     

V     

   R     

P    

Skóre        

B         

+/-

1.

FCE Semic (40)

5

3

1

1

21 : 12

16*

+9

2.

Rehab Klinik Karlovka (40)

5

2

2

1

17 : 14

12*

+3

3.

FOFO Admiral OLD (40)

5

3

1

1

26 : 13

11*

+13

 

Družstvo – skupina Nádeje

Z

V

R

P

Skóre

B

+/-

1.

FK Jozef Tiso (40)

5

5

0

0

26 : 8

21*

+18

 

Družstvo – skupina Útechy

Z

V

R

P

Skóre

B

+/-

1.

Apollo OZCH Slovnaft (40)

5

5

0

0

37 : 8

17*

+29

 

Cena Fair play:

  • 2.SFL Bratislava – Matadors
  • 1.Liga Bratislava – FCK Minimax
  • 2.Liga Bratislava – Arantes
  • 3.Liga Bratislava – FK Leňochod Bratislava
  • Liga 40 Bratislava  – FCE Semic

 

2.SFL Bratislava:

Najlepší strelec                 - Peter Haľko      ŠK Slovan Bratislava (B)   50

Najlepší nahrávač              - Martin Rejžek   ŠK Slovan Bratislava (B)   33

Najproduktívnejší hráč     - Peter Haľko      ŠK Slovan Bratislava (B)   76

 

1.Liga Bratislava:

Najlepší strelec                 - Patrik Chamilla   ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)    54

Najlepší nahrávač              - Patrik Chamilla   ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)    34

Najproduktívnejší hráč     - Patrik Chamilla   ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)    88

 

2.Liga Bratislava:

Najlepší strelec                 - Thomas Issa                     1.FC Pressburg (B)            56

Najlepší nahrávač              - Branislav Škorec             Trexima                               25

Najproduktívnejší hráč     - Thomas Issa                     1.FC Pressburg (B)            72

 

3.Liga Bratislava:

Najlepší strelec                 - Ján Fašung                                    Banana Boys       31

Najlepší nahrávač              - Michal Populov                             Banana Boys       27

Najproduktívnejší hráč     - Michal Populov                              Banana Boys       55

 

Liga 40 Bratislava:

Najlepší strelec                 - Miroslav Koniarik            FCE Semic (40)    48

Najlepší nahrávač              - George Allakaj               FCE Semic (40)    33

Najlepší nahrávač              - Baki Kasam                    FK Jozef Tiso (40)    33

Najproduktívnejší hráč     - George Allakaj                FCE Semic (40)    77

 

Najlepší rozhodca:

2.SFL Bratislava                 -              Mário Bohún

1.Liga Bratislava                -              Andrej Sliš

2.Liga Bratislava                -              Igor Kočický

3.Liga Bratislava                -              Milan Hanzel

Liga 40 Bratislava              -              Peter Joščák

 

All Stars:

2.SFL Bratislava                                         1.Liga Bratislava                                               2.Liga Bratislava

Haľko Peter – ŠK Slovan Bratislava         Tomášek Juraj –ŠK Slovan Bratislava            Issa Tomáš – 1.FC Pressburg

Rafaj Dušan – ŠK Slovan Bratislava         Rigo Marek – SF Festglas                                Martonovič Tomáš – FSC Velmáci

Hrutka Tomáš – FC RTR Bepon                 CHamilla Patrik – Omnikor Wild Boys 02      Caňo Michal – 1.FC Pressburg

Goga Michal – Relax                                   Kadlečík Juraj – AC Bells                                Hudec Pavol  - Trexima

Paták Bohumil – FK Šport Bratislava       Horváth Oliver – Rehab Klinik Baraberi          Martanovič Peter – FSC Velmáci

 

3.Liga Bratislava                                                Liga 40 Bratislava

Fašung Ján – Banana Boys                              Kozmer Ladislava – FOFO Admiral Old

Populov Michal  - Banana Boys                        Baláž Erich – FCE Semic

Hrazdílek Michal – Fresh and Funny                 Koniarik Miroslav – FCE Semic

Patač Tomáš – Loosers                                       Allakaj George – FCE Semic

Weber Roman  - Banana Boys                           Holeček Svetozár – FCE Semic