Rehab Klinik Baraberi (B) (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

21.09.2018 19:30
Akademik °96 (A) × Rehab Klinik Baraberi (B)
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

28.09.2018 19:30
Rehab Klinik Baraberi (B) × FC Rusovce
0 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

05.10.2018 20:20
PKE-M IMOOPTIK (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
0 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

12.10.2018 19:50
Rehab Klinik Baraberi (B) × Predators (B)
5 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

20.10.2018 19:30
FCK Minimax Bratislava (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.10.2018 19:30
Rehab Klinik Baraberi (B) × Dobraklima.sk
3 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

04.11.2018 19:10
SF Festglas × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.11.2018 20:20
Rehab Klinik Baraberi (B) × AC Bells
6 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.11.2018 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Rehab Klinik Baraberi (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2018 10:30
FK Inter Bratislava × Rehab Klinik Baraberi (B)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.12.2018 18:10
Rehab Klinik Baraberi (B) × Semic Bratislava (B)
4 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.12.2018 21:10
FPV 23 × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

16.12.2018 19:10
Rehab Klinik Baraberi (B) × AFC Horden
11 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.01.2019 17:00
Praetors mEleven (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2019 17:30
Rehab Klinik Baraberi (B) × Hurricanes
4 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

27.01.2019 17:20
TJ Juhcelpub Kojoti × Rehab Klinik Baraberi (B)
0 : 5
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

02.02.2019 11:00
Rehab Klinik Baraberi (B) × Budweiser
7 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.02.2019 19:30
Racing Club (A) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

17.02.2019 18:10
Rehab Klinik Baraberi (B) × FOFO Bratislava 1984 (B)
3 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

08.03.2019 19:30
Rehab Klinik Baraberi (B) × Semic Bratislava (B)
4 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

17.03.2019 18:20
Praetors mEleven (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
0 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

22.03.2019 20:10
Rehab Klinik Baraberi (B) × AC Bells
8 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.03.2019 11:00
SF Festglas × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

06.04.2019 08:30
Rehab Klinik Baraberi (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.04.2019 19:30
Rehab Klinik Baraberi (B) × FC Rusovce
6 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

23.04.2019 20:20
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Rehab Klinik Baraberi (B)
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

05.05.2019 15:40
Rehab Klinik Baraberi (B) × FOFO Bratislava 1984 (B)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra HANT arena

11.05.2019 15:50
FK Inter Bratislava × Rehab Klinik Baraberi (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

Hráči


Manažéri klubu Rehab Klinik Baraberi


Najlepší hráči

foto
Martin Mlynarovič
37 (17 + 20)

foto
Milan Matyáš
23 (12 + 11)

foto
Maroš Letovanec
20 (15 + 5)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Martin Mlynarovič1720372400
2.Milan Matyáš1211232000
3.Maroš Letovanec155201900
4.Roman Jurkovič146201500
5.Ivan Polomský712191710
6.Igor Nagy88161000
7.Radovan Cibák86142200
8.Ivan Čuhár77141510
9.Marcel Laurinský103131520
10.Michal Kontšek74111200
11.Matúš Mazán268600
12.Erik Ondrejkovič246500
13.Dušan Vangel415400
14.Juraj Török325200
15.Martin Polčič314800
16.Marek Gajdošík224300
17.Matej Bašťovanský224810
18.Oliver Horvát0441900
19.Peter Bednár123700
20.Ondrej Sivíček112300
21.Marek Lences112300
22.Martin Šmahovský101100
23.Fabián Slančík101100
24.Peter Kottek101200
25.František Pešl101200
26.Pavol Selecký011100
27.Michal Bohmer011100
28.Peter Šrutek011710
29.Filip Molnár000100
30.Adrián Lysák000100
31.Matej Šimkovič0001510