1. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 9. kola nadstavby

11.05.2019 09:00
ŠK Slovan Bratislava (C) × Omnikor Wild Boys 02 (C)
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

11.05.2019 15:00
Predators (B) × Racing Club (A)
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

11.05.2019 15:50
FK Inter Bratislava × Rehab Klinik Baraberi (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 16:40
FC Rusovce × AC Bells
12 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 10:40
Budweiser × TV COM Hurricanes
1 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
FC CFFCFC × SF Festglas
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 16:30
Semic Bratislava (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
3 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 18:10
FPV 23 × Dobraklima.sk
8 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 19:00
Akademik °96 (A) × AFC Horden
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 19:50
TJ Juhcelpub Kojoti × PKE-M Bratislava (B)
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 28 26 2 0 184 : 41 80 +143
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 23 4 1 133 : 45 73 +88
3. Omnikor Wild Boys 02 (C) 28 21 3 4 174 : 80 66 +94
4. FCK Minimax Bratislava (B) 28 18 1 9 116 : 56 55 +60
5. SF Festglas 28 15 2 11 115 : 95 47 +20
6. Semic Bratislava (B) 28 14 2 12 95 : 72 44 +23
7. FC CFFCFC 28 12 4 12 85 : 102 40 -17
8. FK Inter Bratislava 28 12 3 13 74 : 87 39 -13
9. FC Rusovce 28 11 5 12 76 : 78 38 -2
10. AC Bells 28 12 1 15 131 : 162 37 -31
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Predators (B) 28 9 7 12 92 : 104 34 -12
2. Budweiser 28 10 2 16 75 : 127 32 -52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 28 8 5 15 78 : 111 29 -33
4. Dobraklima.sk 28 7 8 13 55 : 96 29 -41
5. Racing Club (A) 28 8 5 15 77 : 106 29 -29
6. FPV 23 28 7 7 14 71 : 87 28 -16
7. AFC Horden 28 8 4 16 68 : 109 28 -41
8. PKE-M Bratislava (B) 28 7 5 16 68 : 126 26 -58
9. TV COM Hurricanes 28 6 6 16 59 : 84 24 -25
10. Akademik °96 (A) 28 7 2 19 74 : 132 23 -58
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 19 18 1 0 131 : 27 55 +104
2. Omnikor Wild Boys 02 (C) 19 16 2 1 128 : 48 50 +80
3. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 15 3 1 92 : 27 48 +65
4. FCK Minimax Bratislava (B) 19 14 1 4 66 : 31 43 +35
5. SF Festglas 19 12 1 6 79 : 56 37 +23
6. AC Bells 19 12 1 6 116 : 76 37 +40
7. FC CFFCFC 19 10 3 6 64 : 60 33 +4
8. Semic Bratislava (B) 19 10 1 8 69 : 46 31 +23
9. FK Inter Bratislava 19 9 1 9 48 : 51 28 -3
10. FC Rusovce 19 7 5 7 41 : 47 26 -6
11. Predators (B) 19 6 4 9 58 : 67 22 -9
12. Racing Club (A) 19 6 2 11 53 : 79 20 -26
13. AFC Horden 19 5 3 11 43 : 85 18 -42
14. PKE-M Bratislava (B) 19 4 4 11 41 : 99 16 -58
15. TV COM Hurricanes 19 4 3 12 42 : 59 15 -17
16. Dobraklima.sk 19 4 3 12 35 : 72 15 -37
17. Budweiser 19 4 2 13 46 : 99 14 -53
18. TJ Juhcelpub Kojoti 19 4 2 13 46 : 90 14 -44
19. Akademik °96 (A) 19 4 1 14 49 : 104 13 -55
20. FPV 23 19 2 5 12 45 : 69 11 -24

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)54348820
2.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)53187100
3.Kadlečík JurajAC Bells34245810
4.Marek RigoSF Festglas31245510
5.Nikola GagicŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)18304800
6.Michal MaďariOmnikor Wild Boys 02 (C)22184020
7.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)16223800
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (A)17203700
9.Ivan BorošAFC Horden26103600
10.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti2483251
11.Jozef KatušinSF Festglas2393210
12.Robert KameňAC Bells15163140
13.Juraj JakubecAC Bells13162920
14.Branislav StrapekBudweiser12172910
15.Michal DzvonikFC Rusovce2082830
16.Juraj AudiSF Festglas15132800
17.Pavol SeleckýAC Bells8202800
18.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)16112700
19.Juraj NajarPredators (B)16112740
20.Marek GubančokAC Bells16102610
21.Martin GregoraOmnikor Wild Boys 02 (C)10162610
22.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti11142531
23.Tomáš ŠrotFPV 231682400
24.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava1682400
25.Filip KusalíkŠK Slovan Bratislava (C)1592420
26.Viktor BódiPredators (B)13112400
27.Ján KuisArsenal EC (A)12122400
28.Peter ImrichPKE-M Bratislava (A)1852300
29.Matej KolomyDobraklima.sk1762330
30.Branislav PavlíkSF Festglas1492311
31.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi (A)12112300
32.Matúš NajarPredators (B)11122310
33.Igor HrubýOmnikor Wild Boys 02 (C)1842200
34.Dušan KeszeghSF Festglas1482220
35.Branislav CibikFPV 231392210
36.Martin DubaiAFC Horden11102100
37.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)10112100
38.Maroš LetovanecRehab Klinik Baraberi (A)1552000
39.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (A)1462000
40.Juraj MeszarosDobraklima.sk1372010
41.Juraj RyšavýSemic Bratislava (B)1192050
42.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)4162010
43.Peter UrbanovičArsenal EC (A)1271900
44.Marián MišovičFK Inter Bratislava1271910
45.Kristian GolejFC Rusovce1271910
46.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)1181900
47.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)9101910
48.Michal JuhazyRacing Club (A)9101930
49.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (A)7121910
50.Dušan MikulecŠK Slovan Bratislava (C)7121930
51.Marek BognarFC Rusovce6131911
52.Peter HornáčekPredators (B)1261810
53.Ivan DobranskýŠK Slovan Bratislava (C)991800
54.Andrej JankovičŠK Slovan Bratislava (C)8101800
55.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 18971251720
56.Marek PolákAkademik °96 (A)1161710
57.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)1161710
58.Juraj KališFC CFFCFC891700
59.Juraj VišváderŠK Slovan Bratislava (B)7101700
60.Simon NajarPredators (B)1151600
61.Rastislav LučivjanskýRacing Club (A)1151610
62.Matúš BielikAkademik °96 (A)1061620
63.Igor NagyRehab Klinik Baraberi (A)881600
64.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)881610
65.Matej HanusekŠK Slovan Bratislava (C)881620
66.Jakub KakašSemic Bratislava (B)5111600
67.Michal HorvatovičRacing Club (A)1231500
68.Samuel SzaboOmnikor Wild Boys 02 (C)1051520
69.Juraj KuchárRacing Club (A)961520
70.Michal KarolAkademik °96 (A)871500
71.Nicolas PochylýBudweiser871510
72.Juraj ZelenayPredators (B)951400
73.Tomáš MúčkaSemic Bratislava (B)951410
74.Martin AdámikFK Inter Bratislava951410
75.Oliver MedviďPKE-M Bratislava (B)861400
76.Radovan CibákRehab Klinik Baraberi (A)861400
77.Lukáš MichniewiczFC Rusovce861410
78.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti771400
79.Patrik VoltemarDobraklima.sk771410
80.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi (A)771410
81.Tomáš TirpákFPV 23771450
82.František JamrichŠK Slovan Bratislava (C)681400
83.Tomas BorsanyiFC Rusovce681430
84.Radoslav HonAC Bells4101400
85.Marcel LaurinskýŠK Račišdorf (A)1031320
86.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava941300
87.Anton KresánekTV COM Hurricanes941310
88.Igor MarkoOmnikor Wild Boys 02 (C)851320
89.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)671310
90.Stanislav BojnanskýAkademik °96 (A)671360
91.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)491300
92.Pavol BrunnerPKE-M Bratislava (A)1021210
93.Ondrej BednárSemic Bratislava (A)1021211
94.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)841200
95.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)751200
96.Marek BlažejSemic Bratislava (A)751200
97.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti661200
98.Karol SzelepcsényiSF Festglas661220
99.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)571200
100.Peter MunkFK Inter Bratislava (B)571200
101.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka571200
102.Ján CséfalvayFPV 231011100
103.Ján JakubecArsenal EC (A)921100
104.Peter HruskaOmnikor Wild Boys 02 (C)831100
105.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)741100
106.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi (A)741100
107.Peter JelínekDobraklima.sk651110
108.Peter HavrillaFC Rusovce471110
109.Richard SzaboSemic Bratislava (B)471110
110.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)381100
111.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)821000
112.Rastislav KaiserAC Bells821020
113.Daniel PodhorecAkademik °96 (A)731010
114.Marko FeitlFC Rusovce731020
115.Šimon BielyFC CFFCFC641000
116.Ivan HettešAFC Horden641010
117.Martin BognarFC Rusovce641010
118.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)641030
119.Matúš HorákSemic Bratislava (B)641001
120.Tomáš PoláčekPredators (B)551000
121.Marián TuhaPredators (B)551010
122.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti551010
123.Richard ZmajkovičFPV 23551050
124.Zoltán LipkaSF Festglas371010
125.Peter KottekAC Bells641000
126.Daniel KozmelŠK Slovan Bratislava (C)72900
127.Tomáš KruckýŠK Slovan Bratislava (C)72900
128.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)72910
129.Sebastian KeszeiBudweiser63900
130.Jakub StrapekAC Bells63900
131.Severin ZelenákFC RTR Bepon (A)63900
132.Ján VrbíkTV COM Hurricanes63940
133.Šimon KubranRacing Club (A)54900
134.František ChrappaTV COM Hurricanes54910
135.Peter ChamillaBudweiser45900
136.Miroslav KlapkaFPV 2345900
137.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti45940
138.Tomáš ŽákTV COM Hurricanes36910
139.Peter JalakšaOmnikor Wild Boys 02 (C)27900
140.Viktor PostošAC Bells62810
141.Daniel UrbanFC Rusovce62820
142.Ján PáleníkFK Inter Bratislava62840
143.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti53800
144.Tomáš PecherFPV 2353810
145.Vladimír KarásekFC CFFCFC44810
146.Peter GramataAFC Horden44840
147.Marek KarolAkademik °96 (A)35800
148.Ján KaločajPredators (A)35800
149.Matúš MazánČekan Mekenroff 189726800
150.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)26800
151.Michal SzighardtSemic Bratislava (B)26810
152.Peter GaburaHráč bez klubovej príslušnosti.26810
153.David StrelecBudweiser61700
154.Patrik ŽákTV COM Hurricanes61700
155.Samuel VanišPKE-M Bratislava (B)61700
156.Róbert RajnohaHráč bez klubovej príslušnosti.52710
157.Marián KukučkaHráč bez klubovej príslušnosti.52730
158.Martin ĎubekArsenal EC (A)43700
159.Tomáš JevčikPKE-M Bratislava (B)43700
160.Filip DrgoňaPKE-M Bratislava (C)43710
161.Adam BujnaPKE-M Bratislava (B)43710
162.Martin PolákAkademik °96 (A)43710
163.Peter BučinaFC CFFCFC34710
164.David MikulkaAkademik °96 (A)34720
165.Simon GaburaHurricanes (40)34740
166.Martin HaulíkAFC Horden25700
167.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)25700
168.Viktor MatyiŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)25700
169.Filip PetrovičŠK Slovan Bratislava (C)25700
170.Michal VeselskýFK Inter Bratislava (B)25740
171.Jaroslav VaculikFC Rusovce16720
172.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)60600
173.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti51600
174.Juraj HanzelŠK Slovan Bratislava (C)51610
175.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)42600
176.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)42600
177.Jakub LachkyRacing Club (A)42600
178.Marek GajdácsŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)42600
179.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)42600
180.Peter UherekRacing Club (A)42610
181.Tibor LengyelBudweiser33600
182.Tomáš LicherFPV 2333620
183.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)24600
184.Robert RakPKE-M Bratislava (B)24600
185.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)24600
186.Ivan PopovecFPV 2324610
187.Róbert OrdogDobraklima.sk24610
188.Dominik ŘehořkaFC RTR Bepon (A)24620
189.Tomáš SzaboSF Festglas24620
190.Radoslav VančoPredators (B)24611
191.Jozef PolákHráč bez klubovej príslušnosti.15600
192.Ivan Soto BarberFCK Minimax Bratislava (B)15610
193.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)50500
194.Róbert KlobučníkAC Bells41500
195.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi (A)41500
196.Matej KrajčírikPKE-M Bratislava (B)41500
197.Ivan LindovskýRacing Club (A)41501
198.Ľubomír BergendiBudweiser32500
199.Miroslav ChovanecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)32500
200.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)32500
201.Andrej HantákŠK Slovan Bratislava (C)32500
202.Július BeroArsenal EC (A)32500
203.Peter MartinkoSF Festglas32500
204.Peter SuchárTJ Juhcelpub Kojoti32510
205.Martin PodskočHurricanes (40)32510
206.Peter CinculaFPV 2332530
207.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti32540
208.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti23500
209.Martin VanekSemic Bratislava (B)23500
210.Erik KyselákPKE-M Bratislava (B)23500
211.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava23510
212.Michal TuhýPredators (B)23510
213.Michal KačinecAFC Horden23520
214.Maroš KardošPKE-M Bratislava (B)23520
215.Jaroslav FuričkaAC Bells23520
216.Richard OlejárFPV 2314500
217.Milan VargaRacing Club (A)14500
218.Filip VaktorOmnikor Wild Boys 02 (C)14500
219.Matej PolčičAkademik °96 (A)14500
220.Marcel BundzákAFC Horden05500
221.Martin PilekFPV 2305500
222.Alexander MészárosBudweiser40400
223.Ľubomír KrálFC CFFCFC40420
224.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)31400
225.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (A)31400
226.Michal OndrišíkSemic Bratislava (A)31400
227.Tomas BartalOmnikor Wild Boys 02 (C)31400
228.Daniel NunhardtAFC Horden31410
229.Martin MihálFK Inter Bratislava31410
230.Matej MinčevPKE-M Bratislava (A)31401
231.Peter ŠimončičRacing Club (A)22400
232.Tomáš HricAC Bells22400
233.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)22400
234.Walter RischerŠK Slovan Bratislava (C)22400
235.Martin CsibaBudweiser22400
236.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)22400
237.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi (A)22400
238.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (A)22410
239.Andrej BohušPKE-M Bratislava (B)22420
240.Robert BorošPKE-M Bratislava (B)13400
241.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)13400
242.Peter ValuchOmnikor Wild Boys 02 (C)13400
243.Tibor LaczkySF Festglas13400
244.Adam NochtaRacing Club (A)13400
245.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi (A)04400
246.Michal PetrleOmnikor Wild Boys 02 (C)04400
247.Ondrej ĎuranaAFC Horden04401
248.Miroslav JánošAC Bells30300
249.Róbert ZymberiAFC Horden30300
250.Ľudovít RiškaTV COM Hurricanes30300
251.Andrej WolfAFC Horden30310
252.Ján RusnákFK Inter Bratislava21300
253.Patrik ZavarcsikAC Bells21300
254.Marek BudaRacing Club (A)21310
255.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (B)12300
256.Michal LaluhaFPV 2312300
257.Boris ŽigaBudweiser12300
258.Peter BednárRehab Klinik Baraberi (A)12300
259.Peter BenovicsSF Festglas12300
260.Milan StrelecBudweiser12300
261.Pavel BenovicsSF Festglas12300
262.Tomáš RunaFK Inter Bratislava12300
263.Ján BicianSemic Bratislava (B)12300
264.Pavol BednárAC Bells12300
265.Lukáš BučekŠK Slovan Bratislava (C)12310
266.Ján HorváthSemic Bratislava (B)12320
267.Michal RevajSF Festglas03300
268.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)03300
269.Andrej OroszAFC Horden03300
270.Mário PetróczySF Festglas03300
271.Radomír MidaPKE-M Bratislava (A)03300
272.Martin ŠtefánikRacing Club (A)03300
273.Štefan DrugdaPKE-M Bratislava (B)03310
274.František MikócziDobraklima.sk03310
275.Igor HajduTV COM Hurricanes20200
276.Branislav MarkovičAkademik °96 (B)20200
277.Patrik BellayFK Inter Bratislava (B)20200
278.Samuel HorváthPKE-M Bratislava (B)20200
279.Nino KrebsBudweiser20200
280.Ján SotníkSemic Bratislava (B)20200
281.Attila VidaŠK Slovan Bratislava (B)20200
282.Peter ŠevčíkAFC Horden20200
283.Emmanuel PaganiOmnikor Wild Boys 02 (C)20200
284.Juraj ŠprlákFC CFFCFC20200
285.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)20200
286.Wofgang SchmuschRacing Club (A)20210
287.Roman AdamikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)20210
288.Vladimír MiklovičAkademik °96 (A)20230
289.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)11200
290.Spekker MichalTJ Juhcelpub Kojoti11200
291.Ernest LopúSemic Bratislava (B)11200
292.Samuel RakPKE-M Bratislava (B)11200
293.Lukáš ŠtecákFC CFFCFC11200
294.Pavol ČuntaFC CFFCFC11200
295.Peter RožekDobraklima.sk11200
296.Martin KapustaBudweiser11200
297.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)11200
298.Erik StankoPKE-M Bratislava (B)11200
299.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)11200
300.Patrik ŘehořkaFK Inter Bratislava (B)11200
301.Marek LencesRehab Klinik Baraberi (A)11200
302.Michal HozzánBudweiser11200
303.Jakub HoráčekTJ Juhcelpub Kojoti11200
304.Francisco Jose Garcia PastorFCK Minimax Bratislava (B)11210
305.Pavol KrišPKE-M Bratislava (B)11210
306.Max Willem BergFC CFFCFC11210
307.Martin RajnohaTV COM Hurricanes11210
308.Vladimir UrbanFC Rusovce11210
309.Viktor MayerArsenal EC (A)11210
310.Filip BrukkerOmnikor Wild Boys 02 (C)11210
311.Jozef SečkárDobraklima.sk11220
312.Ladislav HorvátPKE-M Bratislava (A)11220
313.Miroslav ČičmanecHurricanes (40)11220
314.Richard NyilfaFC Rusovce11230
315.Andrej GubančokFC Rusovce11230
316.Ľuboš PetrovičFC CFFCFC11201
317.Tomáš LazarovDobraklima.sk11211
318.Dominik KračkoPKE-M Bratislava (B)02200
319.Daniel NovosadPKE-M Bratislava (B)02200
320.Igor DoricaArsenal EC (A)02200
321.Mário GašparovičŠK Slovan Bratislava (B)02200
322.Richard IvantyšynPredators (A)02200
323.Svetozár BucHráč bez klubovej príslušnosti.02200
324.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
325.Marcel MlynárArsenal EC (A)02200
326.Lukáš FajnorFC CFFCFC02200
327.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)02200
328.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)02200
329.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)02200
330.Erik RybanskýHráč bez klubovej príslušnosti.02200
331.Matej ŠtevíkŠK Slovan Bratislava (C)02200
332.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
333.Andrej AdamovBudweiser02200
334.Matej BartaOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
335.Radovan RakovskýDobraklima.sk02210
336.Peter HrabošPredators (B)02210
337.Michal UhnákPredators (A)10100
338.Matúš GenčúrŠK Slovan Bratislava (A)10100
339.Alexander PetrovičSF Festglas10100
340.Ivan KozmonHráč bez klubovej príslušnosti.10100
341.Miroslav DanielBudweiser10100
342.Marek MatejovAkademik °96 (A)10100
343.Peter ČernekSemic Bratislava (A)10100
344.Ivan DriapsaArsenal EC (A)10100
345.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)10100
346.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (B)10100
347.Jakub MinárikAkademik °96 (A)10100
348.Martin MeszárošTV COM Hurricanes10100
349.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)10100
350.Tomasz SzopinskiPKE-M Bratislava (B)10100
351.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava10100
352.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi (A)10100
353.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)10100
354.Fabián SlančíkRehab Klinik Baraberi (A)10100
355.Milan SapíkPKE-M Bratislava (B)10100
356.František PešlRehab Klinik Baraberi (A)10100
357.Lukáš FučelaPKE-M Bratislava (B)10100
358.Besmir TočiBudweiser10100
359.Ján KohútDobraklima.sk10110
360.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)01100
361.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)01100
362.Dario SangrigoliRacing Club (A)01100
363.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava (B)01100
364.Lucián DurčekSemic Bratislava (B)01100
365.Martin NiščákAkademik °96 (A)01100
366.Jaroslav ČernilPredators (A)01100
367.Tomáš KollárŠK Slovan Bratislava (C)01100
368.Krížik SamuelAkademik °96 (B)01100
369.Miloš CigláňSF Festglas01100
370.Ján PilkaBudweiser01100
371.Peter HanzlíkTJ Juhcelpub Kojoti01100
372.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)01100
373.Stanislav TomešekBudweiser01100
374.Josue David BarriosTJ Juhcelpub Kojoti01100
375.Peter HrúzikFC CFFCFC01100
376.Ján KoczkaBudweiser01100
377.Marek KasanaSemic Bratislava (B)01100
378.Frederico GomesPKE-M Bratislava (C)01100
379.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi (A)01110
380.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci01110
381.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)01110
382.Mehmat AksacPKE-M Bratislava (B)01110
383.Kutalek JaroslavAC Bells01120
384.Igor GábrišSemic Bratislava (B)01120
385.Peter TomašekPKE-M Bratislava (C)01120
386.Peter JankovičSemic Bratislava (B)01120
387.Michal TrnkaAkademik °96 (A)01101
388.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti00000
389.Samuel KrutkaPKE-M Bratislava (B)00010
390.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi (A)00010
391.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)00010
392.Peter KoňanBudweiser00010
393.Milan AndrasikFC Rusovce00010
394.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)00010