1. Bratislavská liga (sezóna 2018/19)

Zápasy 9. kola nadstavby

11.05.2019 09:00
FOFO Bratislava 1984 (B) × ŠK Danubit Wild Boys 02
5 : 0
kontumovaný zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

11.05.2019 15:00
Predators (B) × Racing Club (A)
4 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

11.05.2019 15:50
FK Inter Bratislava × Rehab Klinik Baraberi (B)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

11.05.2019 16:40
FC Rusovce × AC Bells
12 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 10:40
Budweiser × Hurricanes
1 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
Praetors mEleven (B) × SF Festglas
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 16:30
Semic Bratislava (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
3 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

12.05.2019 18:10
FPV 23 × Dobraklima.sk
8 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 19:00
Akademik °96 (A) × AFC Horden
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

12.05.2019 19:50
TJ Juhcelpub Kojoti × NFA Bratislava
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 28 26 2 0 184 : 41 80 +143
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 23 4 1 133 : 45 73 +88
3. ŠK Danubit Wild Boys 02 28 21 3 4 174 : 80 66 +94
4. FCK Minimax Bratislava (B) 28 18 1 9 116 : 56 55 +60
5. SF Festglas 28 15 2 11 115 : 95 47 +20
6. Semic Bratislava (B) 28 14 2 12 95 : 72 44 +23
7. Praetors mEleven (B) 28 12 4 12 85 : 102 40 -17
8. FK Inter Bratislava 28 12 3 13 74 : 87 39 -13
9. FC Rusovce 28 11 5 12 76 : 78 38 -2
10. AC Bells 28 12 1 15 131 : 162 37 -31
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Predators (B) 28 9 7 12 92 : 104 34 -12
2. Budweiser 28 10 2 16 75 : 127 32 -52
3. TJ Juhcelpub Kojoti 28 8 5 15 78 : 111 29 -33
4. Dobraklima.sk 28 7 8 13 55 : 96 29 -41
5. Racing Club (A) 28 8 5 15 77 : 106 29 -29
6. FPV 23 28 7 7 14 71 : 87 28 -16
7. AFC Horden 28 8 4 16 68 : 109 28 -41
8. NFA Bratislava 28 7 5 16 68 : 126 26 -58
9. Hurricanes 28 6 6 16 59 : 84 24 -25
10. Akademik °96 (A) 28 7 2 19 74 : 132 23 -58
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 19 18 1 0 131 : 27 55 +104
2. ŠK Danubit Wild Boys 02 19 16 2 1 128 : 48 50 +80
3. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 15 3 1 92 : 27 48 +65
4. FCK Minimax Bratislava (B) 19 14 1 4 66 : 31 43 +35
5. SF Festglas 19 12 1 6 79 : 56 37 +23
6. AC Bells 19 12 1 6 116 : 76 37 +40
7. Praetors mEleven (B) 19 10 3 6 64 : 60 33 +4
8. Semic Bratislava (B) 19 10 1 8 69 : 46 31 +23
9. FK Inter Bratislava 19 9 1 9 48 : 51 28 -3
10. FC Rusovce 19 7 5 7 41 : 47 26 -6
11. Predators (B) 19 6 4 9 58 : 67 22 -9
12. Racing Club (A) 19 6 2 11 53 : 79 20 -26
13. AFC Horden 19 5 3 11 43 : 85 18 -42
14. NFA Bratislava 19 4 4 11 41 : 99 16 -58
15. Hurricanes 19 4 3 12 42 : 59 15 -17
16. Dobraklima.sk 19 4 3 12 35 : 72 15 -37
17. Budweiser 19 4 2 13 46 : 99 14 -53
18. TJ Juhcelpub Kojoti 19 4 2 13 46 : 90 14 -44
19. Akademik °96 (A) 19 4 1 14 49 : 104 13 -55
20. FPV 23 19 2 5 12 45 : 69 11 -24

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Patrik ChamillaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)5434882620
2.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (B)5318711900
3.Kadlečík JurajAC Bells3424581710
4.Marek RigoSF Festglas3124552210
5.Nikola GagicWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1830481800
6.Michal MaďariWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)2218402720
7.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)1622382200
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi1720372400
9.Ivan BorošAFC Horden2610362000
10.Michal PolovkaTJ Juhcelpub Kojoti248322151
11.Jozef KatušinSF Festglas239321510
12.Robert KameňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1516311540
13.Juraj JakubecAC Bells1316291420
14.Branislav Strapekbez klubovej príslušnosti1217292310
15.Michal DzvonikFC Rusovce208282230
16.Juraj AudiSF Festglas1513282700
17.Pavol SeleckýAC Bells820281300
18.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)1611271700
19.Juraj NajarPredators (A)1611272640
20.Marek GubančokAC Bells1610261110
21.Martin GregoraWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1016261910
22.Patrik IvanTJ Juhcelpub Kojoti1114252431
23.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava168242600
24.Tomáš ŠrotFPV 23168242300
25.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)159241120
26.Viktor BódiPredators (A)1311241900
27.Ján KuismEleven (A)1212241800
28.Peter ImrichNFA Bratislava (A)185231400
29.Matej KolomyDobraklima.sk176232530
30.Branislav PavlíkSF Festglas149232611
31.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi1211232000
32.Matúš NajarPredators (A)1112232710
33.Igor HrubýWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)184221800
34.Dušan KeszeghSF Festglas148222020
35.Branislav CibikFPV 23139221810
36.Martin DubaiAFC Horden1110212600
37.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)1011211200
38.Maroš LetovanecINSTA155201900
39.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi146201500
40.Juraj MeszarosDobraklima.sk137202410
41.Juraj RyšavýSemic Bratislava119202450
42.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)416201010
43.Peter UrbanovičmEleven (A)127191100
44.Marián MišovičFK Inter Bratislava127192610
45.Kristian GolejFC Rusovce127191910
46.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)118192300
47.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)910191710
48.Michal JuhazyRacing Club (A)910192430
49.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi712191710
50.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)712192530
51.Marek BognarFC Rusovce613192111
52.Peter HornáčekPredators (A)126182510
53.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)99182000
54.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)810181200
55.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)125172120
56.Marek PolákAkademik °96 (A)116171910
57.Michal ChovanecAK 47 Chaos (A)116171210
58.Juraj KališmEleven (A)89171800
59.Juraj VišváderFOFO Bratislava 1984 (A)710171000
60.Simon NajarPredators (A)115161900
61.Rastislav LučivjanskýRacing Club (A)115161810
62.Matúš BielikAkademik °96 (A)106161520
63.Igor NagyRehab Klinik Baraberi88161000
64.Milan NestorikFC RTR BPN (A)8816910
65.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)8816620
66.Jakub KakašRehab Klinik Baraberi511162200
67.Michal HorvatovičRacing Club (A)123151900
68.Samuel Szabo4FSC FTVŠ UK10515920
69.Juraj KuchárRacing Club (A)96152620
70.Michal KarolAkademik °96 (A)87151500
71.Nicolas Pochylý4 FUN Futsal Team (A)8715910
72.Juraj ZelenayPredators (A)95141600
73.Martin AdámikFK Inter Bratislava95142510
74.Tomáš MúčkaRehab Klinik Baraberi95141510
75.Radovan CibákFK Šport Bratislava86142200
76.Oliver MedviďNFA Bratislava (A)86141300
77.Lukáš MichniewiczFC Rusovce86142010
78.Tomáš HomoľaTJ Juhcelpub Kojoti77142500
79.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi77141510
80.Patrik VoltemarDobraklima.sk77142710
81.Tomáš TirpákFPV 2377141750
82.František JamrichFOFO Bratislava 1984 (B)68142400
83.Tomas BorsanyiFC Rusovce68142430
84.Radoslav HonAC Bells41014500
85.Marcel LaurinskýRehab Klinik Baraberi103131520
86.Lukáš RoziakFK Inter Bratislava94131100
87.Anton KresánekAFC Horden94131710
88.Igor MarkoWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)85131120
89.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)6713510
90.Stanislav Bojnanskýbez klubovej príslušnosti67132460
91.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)4913700
92.Pavol BrunnerHurricanes10212810
93.Ondrej BednárSemic Bratislava102121411
94.Tomáš TakáčSemic Bratislava84121500
95.Marek BlažejSemic Bratislava7512800
96.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)7512700
97.Tomáš LoveckýTJ Juhcelpub Kojoti66121000
98.Karol SzelepcsényiSF Festglas66122020
99.Peter MunkFK Inter Bratislava57121900
100.Miroslav FábryNFA Bratislava (A)5712700
101.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)5712600
102.Ján CséfalvayFPV 23101112100
103.Ján JakubecmEleven (A)92111700
104.Peter HruskaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)8311700
105.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)7411700
106.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi74111200
107.Peter JelínekDobraklima.sk65111710
108.Richard SzaboSemic Bratislava47111410
109.Peter HavrillaFC Rusovce47112510
110.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)38111600
111.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)82101300
112.Rastislav KaiserAC Bells82101720
113.Daniel PodhorecAFC Horden73101910
114.Marko FeitlFC Rusovce73101920
115.Šimon BielyPraetors mEleven (B)64101700
116.Ivan HettešAFC Horden6410710
117.Martin BognarFC Rusovce64102510
118.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)64101930
119.Matúš HorákSemic Bratislava64101301
120.Tomáš PoláčekPredators (A)55102300
121.Miroslav KrajňákTJ Juhcelpub Kojoti55101810
122.Marián TuhaPredators (A)55101610
123.Richard ZmajkovičFPV 2355101450
124.Zoltán LipkaSF Festglas37101810
125.Peter KottekAC Bells64101000
126.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)729400
127.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)729700
128.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)7291410
129.Jakub StrapekAC Bells6391100
130.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)639500
131.Sebastian Keszei4 FUN Futsal Team (A)6391700
132.Ján VrbíkHurricanes6391840
133.Šimon KubranPraetors mEleven (B)5491700
134.František ChrappaHurricanes5491810
135.Peter ChamillaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)4591000
136.Miroslav KlapkaFPV 234592200
137.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti4592340
138.Tomáš ŽákHurricanes3692510
139.Peter JalakšaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)279400
140.Viktor PostošAC Bells6282710
141.Daniel UrbanFC Rusovce6282620
142.Ján PáleníkFK Inter Bratislava6282240
143.Jozef HusarčíkTJ Juhcelpub Kojoti5382400
144.Tomáš PecherFPV 235382010
145.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)4481210
146.Peter GramataAFC Horden4482240
147.Ján KaločajPredators (A)358400
148.Marek KarolAkademik °96 (A)358700
149.Matej KučíkIndependiente Racing Club (B)2681300
150.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)268600
151.Peter Gaburabez klubovej príslušnosti2681310
152.Michal SzighardtSemic Bratislava2681410
153.Samuel Vanišbez klubovej príslušnosti617700
154.David Strelecbez klubovej príslušnosti617200
155.Patrik ŽákHurricanes6171500
156.Róbert RajnohaHurricanes5271610
157.Marián Kukučkabez klubovej príslušnosti5272430
158.Martin ĎubekmEleven (A)437700
159.Tomáš JevčikNFA Bratislava (A)437600
160.Adam BujnaNFA Bratislava (A)4371110
161.Filip DrgoňaNFA Bratislava (A)437310
162.Martin PolákAkademik °96 (A)4371710
163.Peter BučinaPraetors mEleven (B)3472010
164.David MikulkaAkademik °96 (A)3471920
165.Simon GaburaHurricanes (40)3471040
166.Martin HaulíkAFC Horden2571500
167.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)257900
168.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)2571900
169.Viktor MatyiWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)257300
170.Michal VeselskýFK Inter Bratislava2572240
171.Jaroslav VaculikFC Rusovce1672020
172.Filip ProchácRelax6061300
173.David LenghartTJ Juhcelpub Kojoti516400
174.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)5161210
175.Jakub LachkyRacing Club (A)4261000
176.Pavol MatejovWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)426300
177.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)426700
178.Marek GajdácsWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)426200
179.Róbert HauskrechtSemic Bratislava426200
180.Peter UherekRacing Club (A)4261810
181.Tibor Lengyel4FSC FTVŠ UK336500
182.Tomáš LicherFPV 233361520
183.Robert RakNFA Bratislava (A)246700
184.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi246500
185.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)246600
186.Róbert OrdogDobraklima.sk2461310
187.Ivan PopovecFPV 23246410
188.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)246820
189.Tomáš SzaboSF Festglas2461920
190.Radoslav VančoPredators (A)2461711
191.Jozef Polákbez klubovej príslušnosti1561100
192.Ivan Soto BarberFCK Minimax Bratislava (B)156610
193.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)505600
194.Róbert KlobučníkAC Bells4152500
195.Matej Krajčírikbez klubovej príslušnosti415600
196.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi415400
197.Ivan LindovskýRacing Club (A)415401
198.Július BeromEleven (A)325600
199.Juraj TörökAK 47 Chaos (A)325200
200.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)325400
201.Ľubomír Bergendibez klubovej príslušnosti3251000
202.Peter MartinkoSF Festglas3252100
203.Andrej HantákFOFO Bratislava 1984 (B)325700
204.Martin PodskočHurricanes (40)3251110
205.Peter SuchárTJ Juhcelpub Kojoti325810
206.Peter CinculaFPV 233251730
207.Bakovka MatejTJ Juhcelpub Kojoti3251840
208.Erik MichalidesTJ Juhcelpub Kojoti2352000
209.Martin VanekSemic Bratislava235800
210.Erik KyselákEngerau Boys235500
211.Michal TuhýPredators (A)2351710
212.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava2351210
213.Maroš Kardoš4 FUN Futsal Team (A)2351020
214.Jaroslav FuričkaAC Bells2352320
215.Michal KačinecAFC Horden2351420
216.Milan VargaRacing Club (A)1451100
217.Richard OlejárFPV 231451400
218.Filip VaktorWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)145300
219.Matej Polčičbez klubovej príslušnosti145600
220.Martin PilekFPV 230552500
221.Marcel BundzákAFC Horden0551900
222.Alexander Mészárosbez klubovej príslušnosti404600
223.Ľubomír KrálmEleven (A)4041620
224.Miroslav ŽidzikAK 47 Chaos (B)314100
225.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (40)314800
226.Michal OndrišíkSemic Bratislava314900
227.Tomas BartalWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)3141600
228.Martin MihálFK Inter Bratislava3141010
229.Daniel NunhardtAFC Horden3141010
230.Matej MinčevNFA Bratislava (A)314901
231.Tomáš HricAC Bells2241400
232.Peter ŠimončičRacing Club (A)224300
233.Juraj KovašichSemic Bratislava224100
234.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)224500
235.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)224400
236.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi224300
237.Martin Csiba4 FUN Futsal Team (A)224500
238.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi224810
239.Andrej BohušNFA Bratislava (A)2241320
240.Peter ValuchWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)134500
241.Tibor LaczkySF Festglas134500
242.Adam NochtaRacing Club (A)1341200
243.Zdráhal Martinbez klubovej príslušnosti134300
244.Robert BorošNFA Bratislava (A)134900
245.Michal PetrleWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)0441900
246.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi0441900
247.Ondrej ĎuranaAFC Horden0442401
248.Miroslav JánošHurricanes303400
249.Róbert ZymberiAFC Horden303900
250.Ľudovít RiškaHurricanes303400
251.Andrej WolfAFC Horden303410
252.Ján RusnákFK Inter Bratislava2131900
253.Patrik ZavarcsikAC Bells213500
254.Marek BudaRacing Club (A)2132310
255.Peter BenovicsSF Festglas1232700
256.Peter BednárRehab Klinik Baraberi123700
257.Michal LaluhaFPV 23123400
258.Milan Strelecbez klubovej príslušnosti123700
259.Ján BicianSemic Bratislava123300
260.Pavel BenovicsSF Festglas123700
261.Boris Žigabez klubovej príslušnosti123300
262.Tomáš RunaFK Inter Bratislava1231700
263.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava123600
264.Pavol BednárAC Bells1231500
265.Lukáš BučekFOFO Bratislava 1984 (B)123510
266.Ján HorváthSemic Bratislava123920
267.Mário PetróczySF Festglas033300
268.Martin ŠtefánikRacing Club (A)033800
269.Andrej OroszAFC Horden0331200
270.Michal RevajSF Festglas0331100
271.Milan ČervenákWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)033400
272.Radomír MidaNFA Bratislava (A)033200
273.Štefan DrugdaNFA Bratislava (A)033710
274.František MikócziDobraklima.sk0331810
275.Patrik BellayFK Inter Bratislava202500
276.Nino Krebsbez klubovej príslušnosti202100
277.Igor HajduHurricanes202400
278.Branislav MarkovičEngerau Boys202100
279.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)202300
280.Samuel HorváthNFA Bratislava (B)202700
281.Juraj ŠprlákmEleven (A)202200
282.Emmanuel PaganiWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)202200
283.Peter ŠevčíkAFC Horden202800
284.Ján SotníkBanana Boys2021300
285.Attila VidaFOFO Bratislava 1984 (A)202100
286.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)202310
287.Wofgang SchmuschRacing Club (A)202610
288.Vladimír MiklovičAkademik °96 (A)2021430
289.Martin Kapustabez klubovej príslušnosti1121400
290.Samuel RakNFA Bratislava (B)112800
291.Jakub HoráčekTJ Juhcelpub Kojoti112900
292.Peter RožekDobraklima.sk112800
293.Spekker MichalTJ Juhcelpub Kojoti112900
294.Erik StankoHSP Hemerhoidi112300
295.Marek LencesRehab Klinik Baraberi112300
296.Pavol ČuntamEleven (A)112200
297.Michal Hozzánbez klubovej príslušnosti112600
298.Ernest LopúSemic Bratislava112400
299.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)112700
300.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi112300
301.Lukáš KuzmiakWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)112200
302.Lukáš ŠtecákmEleven (A)112200
303.Patrik ŘehořkaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)1121200
304.Filip BrukkerWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)112410
305.Max Willem BergmEleven (A)112110
306.Pavol KrišNFA Bratislava (B)112610
307.Viktor MayermEleven (A)112610
308.Vladimir UrbanFC Rusovce1122410
309.Francisco Jose Garcia PastorFCK Minimax Bratislava (B)112610
310.Martin RajnohaHurricanes112710
311.Miroslav ČičmanecHurricanes (40)112620
312.Ladislav HorvátNFA Bratislava (A)1121120
313.Jozef SečkárDobraklima.sk1121520
314.Andrej GubančokFC Rusovce1121930
315.Richard NyilfaFC Rusovce1122430
316.Ľuboš PetrovičmEleven (A)1121201
317.Tomáš LazarovDobraklima.sk1121011
318.Dominik KračkoNFA Bratislava (A)022100
319.Mário GašparovičFOFO Bratislava 1984 (A)022100
320.Andrej Adamovbez klubovej príslušnosti022200
321.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)022700
322.Marcel MlynármEleven (A)022500
323.Adam Gála4FSC FTVŠ UK022500
324.Daniel NovosadNFA Bratislava (A)022900
325.Erik Rybanskýbez klubovej príslušnosti0221400
326.Matej BartaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)022600
327.Igor DoricamEleven (A)022300
328.Richard IvantyšynPredators (A)022300
329.Michal LapinWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)022400
330.Svetozár Bucbez klubovej príslušnosti0221000
331.Matej ŠtevíkFOFO Bratislava 1984 (B)022100
332.Lukáš FajnormEleven (A)0221100
333.Ladislav DemeterWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)022200
334.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)022100
335.Radovan RakovskýDobraklima.sk0222510
336.Peter HrabošPredators (A)0221910
337.Fabián SlančíkRehab Klinik Baraberi101100
338.Martin MeszárošHurricanes101400
339.Lukáš FučelaRacing Club (A)101700
340.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)101100
341.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi101100
342.Tomasz SzopinskiNFA Bratislava (B)101400
343.Miroslav Danielbez klubovej príslušnosti101300
344.Ivan Kozmonbez klubovej príslušnosti101600
345.Milan SapíkNFA Bratislava (B)101700
346.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)101100
347.Besmir TočiNFA Bratislava (A)101500
348.Alexander PetrovičSF Festglas101200
349.Marek MatejovAkademik °96 (A)101200
350.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava1011400
351.Peter ČernekSemic Bratislava101100
352.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava101500
353.Michal UhnákPredators (A)101200
354.Ivan DriapsamEleven (A)101100
355.František PešlRehab Klinik Baraberi101200
356.Jakub MinárikAkademik °96 (A)101400
357.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)101400
358.Ján KohútDobraklima.sk101510
359.Ján Pilkabez klubovej príslušnosti011300
360.Marek KasanaSemic Bratislava011300
361.Stanislav Tomešekbez klubovej príslušnosti0111200
362.Josue David BarriosTJ Juhcelpub Kojoti011400
363.Martin NiščákAkademik °96 (A)0111200
364.Jaroslav ČernilPredators (A)011100
365.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava011500
366.Lucián DurčekSemic Bratislava0111800
367.Ján Koczkabez klubovej príslušnosti011600
368.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi011300
369.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)011200
370.Frederico GomesNFA Bratislava (B)011400
371.Peter HrúzikPraetors mEleven (B)011100
372.Dario SangrigoliRacing Club (A)011700
373.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)011100
374.Miloš CigláňSF Festglas0111200
375.Krížik SamuelAkademik °96 (A)011100
376.Miroslav MuráňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)101300
377.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)0111100
378.Peter HanzlíkTJ Juhcelpub Kojoti011400
379.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi011710
380.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)011510
381.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci011410
382.Mehmat AksacNFA Bratislava (B)011910
383.Igor GábrišSemic Bratislava011220
384.Kutalek JaroslavAC Bells0112120
385.Peter JankovičSemic Bratislava011820
386.Peter TomašekNFA Bratislava (B)0111520
387.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0111701
388.Libor KarabaAkademik °96 (A)000100
389.Alvaro CorreiaNFA Bratislava (B)000300
390.Tomáš KopeckýmEleven (A)000100
391.Martin VerešFK Inter Bratislava000300
392.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)000500
393.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)000100
394.Peter SadloňAFC Horden000200
395.Peter VrabecTJ Juhcelpub Kojoti000100
396.Michal Pokrivkabez klubovej príslušnosti000100
397.Roman KažimírFPV 23000200
398.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava000100
399.Roman JakubecPredators (A)000200
400.Michal GaburaHurricanes000100
401.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)000200
402.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)000700
403.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000300
404.Matej OtrubaFK Inter Bratislava (B)000100
405.Tomáš PaprskárDobraklima.sk000400
406.Peter Hozzánbez klubovej príslušnosti000100
407.Ján KyselicaHurricanes000200
408.Michal AnkhelyiEngerau Boys000100
409.Javier López GimenezNFA Bratislava (B)000100
410.Jan HozlárWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000300
411.Matej HricaDobraklima.sk000100
412.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava000300
413.Michal BukovičAkademik °96 (A)0001100
414.David FlorNFA Bratislava (B)000100
415.Peter ValkovičmEleven (A)000300
416.Roman BauerFK Inter Bratislava000100
417.Martin FeriancWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
418.Patrik Šafarbez klubovej príslušnosti000300
419.Viktor UhlárNFA Bratislava (A)000200
420.Branislav BernatAkademik °96 (A)000200
421.Rudolf Nagybez klubovej príslušnosti000100
422.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000300
423.Erik FusíkTJ Juhcelpub Kojoti000700
424.Michal BuzinkayPredators (A)000400
425.Ernest FulmekRacing Club (A)000300
426.Michal KozičmEleven (A)000100
427.Andrej HrdličkaWhite Boys000100
428.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)000200
429.Martin NémethTJ Juhcelpub Kojoti000200
430.Martin MartinakHurricanes (40)000100
431.Marek GregušRacing Club (A)000100
432.Štefan VargaFOFO Bratislava 1984 (B)000200
433.Daniel EbstAC Bells000200
434.Erik Ravaszbez klubovej príslušnosti000100
435.Boris SchwandtnerNFA Bratislava (B)000200
436.Marián KopčaSemic Bratislava000200
437.Tomáš Slovákbez klubovej príslušnosti000100
438.Barčák MartinTJ Juhcelpub Kojoti000200
439.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi000100
440.Marek MiklošWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)0001300
441.Matej Toman1.FC Pressburg (A)000100
442.Igor RuhigFPV 23000200
443.Martin Vasičkaninbez klubovej príslušnosti000400
444.Joao MatosNFA Bratislava (B)000200
445.Jakub JahičFCK Minimax Bratislava (B)000100
446.Martin JuranEngerau Boys000300
447.Marián MunkaRacing Club (A)000200
448.Lukáš ŠteruskýDobraklima.sk000700
449.Lukáš Uhrínbez klubovej príslušnosti000300
450.Yevgeni SkribovskyNFA Bratislava (B)000100
451.Martin OrlickýHurricanes000200
452.Juraj JurečkoFPV 23000100
453.Samuel Marušinecbez klubovej príslušnosti000100
454.Karol MilkoNFA Bratislava (A)000200
455.Matej ChoreňTJ Juhcelpub Kojoti000500
456.Michal VojtechFOFO Bratislava 1984 (B)000300
457.Martin Duriškabez klubovej príslušnosti000100
458.Simon Ivanyibez klubovej príslušnosti000100
459.Vladimír PetrovičAkademik °96 (A)000100
460.Michal UzsákNFA Bratislava (B)000100
461.Jozef Drinkabez klubovej príslušnosti000100
462.Štefan KrištofičTJ Juhcelpub Kojoti000400
463.Lukáš Sahulbez klubovej príslušnosti000200
464.Anton JánošDobraklima.sk000300
465.Michal DankoSemic Bratislava000100
466.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)000500
467.Róbert Kožichbez klubovej príslušnosti000100
468.Milan BitalaEngerau Boys000300
469.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)000300
470.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK000100
471.Nikola Pavlovičbez klubovej príslušnosti000100
472.Anton GregušFK Inter Bratislava0001700
473.Tomáš KandraAkademik °96 (A)000100
474.Lubomir ChudikWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
475.Martin KucianmEleven (A)000900
476.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)0001710
477.Milan AndrasikFC Rusovce0002410
478.Peter ValachIndependiente Racing Club (B)000110
479.Peter Koňanbez klubovej príslušnosti0001110
480.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi0001510
481.Samuel Krutkabez klubovej príslušnosti000810