SF Festglas (sezóna 2018/19)

Zápasy družstva

22.09.2018 09:50
Predators (B) × SF Festglas
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

29.09.2018 09:40
SF Festglas × FCK Minimax Bratislava (B)
0 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

07.10.2018 09:00
Dobraklima.sk × SF Festglas
1 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

13.10.2018 11:00
FK Inter Bratislava × SF Festglas
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2018 11:30
SF Festglas × AC Bells
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

27.10.2018 08:50
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × SF Festglas
10 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

04.11.2018 19:10
SF Festglas × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.11.2018 16:20
Semic Bratislava (B) × SF Festglas
1 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.11.2018 19:40
AFC Horden × SF Festglas
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

02.12.2018 18:50
SF Festglas × Praetors mEleven (B)
6 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

08.12.2018 12:40
Hurricanes × SF Festglas
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

16.12.2018 18:20
SF Festglas × TJ Juhcelpub Kojoti
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

13.01.2019 19:30
Budweiser × SF Festglas
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina HANT arena

19.01.2019 11:50
SF Festglas × FPV 23
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.01.2019 15:50
SF Festglas × Racing Club (A)
11 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.01.2019 16:10
FOFO Bratislava 1984 (B) × SF Festglas
10 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.02.2019 15:00
SF Festglas × Akademik °96 (A)
6 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

09.02.2019 14:00
FC Rusovce × SF Festglas
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.02.2019 15:00
SF Festglas × PKE-M IMOOPTIK (B)
8 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

10.03.2019 14:10
SF Festglas × AC Bells
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

16.03.2019 09:00
SF Festglas × FC Rusovce
0 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

23.03.2019 11:00
FCK Minimax Bratislava (B) × SF Festglas
1 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.03.2019 11:00
SF Festglas × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

07.04.2019 08:10
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × SF Festglas
11 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

14.04.2019 14:50
SF Festglas × FOFO Bratislava 1984 (B)
4 : 8
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

27.04.2019 12:20
FK Inter Bratislava × SF Festglas
4 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

04.05.2019 11:30
SF Festglas × Semic Bratislava (B)
5 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 15:40
Praetors mEleven (B) × SF Festglas
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Tomáš Szabo
brankár
#1
foto
Mário Petróczy
brankár
#22
foto
Branislav Pavlík
útočník
#4
foto
Tibor Laczky
útočník
#6
foto
Jozef Katušin
útočník
#9
foto
Marek Rigo
útočník
#11
foto
Michal Revaj
útočník
#13
foto
Alexander Petrovič
útočník
#14
foto
Zoltán Lipka
útočník
#20
foto
Juraj Audi
útočník
#21
foto
Dušan Keszegh
útočník
#23

Manažéri klubu SF Festglas


Najlepší hráči

foto
Marek Rigo
55 (31 + 24)

foto
Jozef Katušin
32 (23 + 9)

foto
Juraj Audi
28 (15 + 13)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Marek Rigo3124552210
2.Jozef Katušin239321510
3.Juraj Audi1513282700
4.Branislav Pavlík149232611
5.Dušan Keszegh148222020
6.Karol Szelepcsényi66122020
7.Zoltán Lipka37101810
8.Tomáš Szabo2461920
9.Peter Martinko3252100
10.Tibor Laczky134500
11.Pavel Benovics123700
12.Peter Benovics1232700
13.Mário Petróczy033300
14.Michal Revaj0331100
15.Alexander Petrovič101200
16.Miloš Cigláň0111200