2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2018/19)

Zápasy 7. kola nadstavby

11.05.2019 09:50
Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) × Relax
6 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

11.05.2019 11:00
Semic Bratislava × FK Šport Bratislava
4 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

11.05.2019 12:15
Čekan Mekenroff 1897 (A) × AK 47 Chaos (A)
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

11.05.2019 13:30
Matadors × Praetors Bratislava
2 : 14
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

11.05.2019 17:30
NFA Bratislava (A) × 4 FUN Futsal Team (A)
2 : 13
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

11.05.2019 18:40
4FSC (B) × FCK Minimax Bratislava (A)
4 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2019 17:20
Katenáčo Dúbravka × Predators (A)
4 : 14
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2019 19:30
FOFO Bratislava WB 1984 (A) × Pinerola Minimax Academy (B)
10 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra HANT arena

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 22 22 0 0 219 : 63 66 +156
2. Pinerola Minimax Academy (B) 22 17 1 4 169 : 94 52 +75
3. FCK Minimax Bratislava (A) 22 14 3 5 117 : 76 45 +41
4. FK Šport Bratislava 22 13 1 8 95 : 78 40 +17
5. Semic Bratislava 22 11 3 8 114 : 72 36 +42
6. Relax 22 11 3 8 115 : 96 36 +19
7. 4FSC (B) 22 11 0 11 95 : 111 33 -16
8. Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) 22 9 2 11 113 : 137 29 -24
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Čekan Mekenroff 1897 (A) 22 10 2 10 130 : 136 32 -6
2. AK 47 Chaos (A) 22 10 1 11 120 : 81 31 +39
3. 4 FUN Futsal Team (A) 22 10 0 12 102 : 102 30 0
4. Praetors Bratislava 22 7 4 11 98 : 97 25 +1
5. Predators (A) 22 7 2 13 113 : 144 23 -31
6. NFA Bratislava (A) 22 4 3 15 71 : 151 15 -80
7. Matadors 22 4 2 16 81 : 151 14 -70
8. Katenáčo Dúbravka 22 2 1 19 77 : 240 7 -163
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 15 15 0 0 150 : 40 45 +110
2. Pinerola Minimax Academy (B) 15 12 1 2 131 : 66 37 +65
3. FK Šport Bratislava 15 10 1 4 72 : 41 31 +31
4. FCK Minimax Bratislava (A) 15 9 3 3 83 : 53 30 +30
5. Relax 15 9 3 3 94 : 66 30 +28
6. 4FSC (B) 15 10 0 5 77 : 66 30 +11
7. Semic Bratislava 15 8 3 4 87 : 52 27 +35
8. Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) 15 7 2 6 86 : 86 23 0
9. Čekan Mekenroff 1897 (A) 15 6 2 7 66 : 98 20 -32
10. AK 47 Chaos (A) 15 5 1 9 56 : 63 16 -7
11. Praetors Bratislava 15 3 3 9 52 : 71 12 -19
12. 4 FUN Futsal Team (A) 15 4 0 11 56 : 90 12 -34
13. Predators (A) 15 3 1 11 63 : 105 10 -42
14. NFA Bratislava (A) 15 2 3 10 49 : 90 9 -41
15. Matadors 15 2 2 11 55 : 101 8 -46
16. Katenáčo Dúbravka 15 2 1 12 55 : 144 7 -89

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Peter HaľkoFOFO Bratislava WB 1984 (A)5026762100
2.Tomáš HrutkaDimitrovka4420642020
3.Silvester JágerEngerau BPN Boys (A)3921602220
4.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)2832602050
5.Martin RejžekFOFO Bratislava WB 1984 (A)2233552010
6.Michal GogaRelax3316492230
7.Kamil BeňaPinerola Minimax Academy (B)2623491730
8.Michal ChovanecAK 47 Chaos (B)3017472000
9.Martin ČuchranFC Tifosi2516411900
10.Dušan RafajDimitrovka2021411600
11.Martin KvasnaFK Šport Bratislava2511362000
12.Ivan BuchelEngerau BPN Boys (A)1718351630
13.Peter JachymRelax258332160
14.Rastislav SalbotFresh and Funny1815332000
15.Juraj NemethSFC Silver Ružinov2012322120
16.Cyril Janoško4FSC (B)1517321720
17.Matej KnapčokPinerola Minimax Academy (B)1812302000
18.Peter Serbinbez klubovej príslušnosti1515301010
19.Adam ŽeliarPredators (A)1316291800
20.Igor DoricaPraetors Bratislava1118292000
21.Ján KaločajPinerola Minimax Academy (B)208281400
22.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)208281000
23.Marek Blažej1.FC Pressburg (A)199281710
24.Yousef EmkaimiMatadors1414281800
25.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)1315281530
26.Erik SzaboEngerau BPN Boys (A)1216281300
27.Ondrej VolekFK Šport Bratislava1413271700
28.Michal StaňákFOFO Bratislava WB 1984 (A)1413271800
29.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)206261910
30.Ján KuisPraetors Bratislava188262210
31.Dominik VanekEngerau BPN Boys (A)818262060
32.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)169251630
33.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)1114251710
34.Jakub Kojnok4FSC (B)159241520
35.Andrej DeďoMatadors1410241610
36.Peter UrbanovičPraetors Bratislava1410242020
37.Filip Komorovský4FSC (B)1212242030
38.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)167232210
39.Zdráhal Martinbez klubovej príslušnosti14923520
40.Branislav BolechPraetors Bratislava1013231220
41.Martin OltmanAC Bells914232200
42.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava175222120
43.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)616221410
44.Marek Kováčik4FSC (B)129211701
45.Severin ZelenákEngerau BPN Boys (A)129211640
46.Július BeroPraetors Bratislava146202100
47.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)137201710
48.Patrik KasalFOFO Bratislava WB 1984 (B)128202100
49.Juraj VišváderFOFO Bratislava WB 1984 (A)128201100
50.Richard JuríkPinerola Minimax Academy (B)128202000
51.Matej ČerňanskýPinerola Minimax Academy (B)1010202010
52.Peter GrachAkademik °961010201821
53.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)713201000
54.Marek MaláčAC Bells136191211
55.Juraj KovašichAK 47 Chaos (B)118191410
56.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)109191300
57.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)810181710
58.Marek HabajSemic OLD (40)810181120
59.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)12517400
60.Tomáš DanekPredators (A)107171800
61.George AllakajEngerau BPN Boys (A)10717910
62.František Smolík4FSC (B)10717910
63.Roman KaanFresh and Funny89171700
64.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)89171210
65.Matúš GenčúrPinerola FA (A)98171400
66.Peter RybnickýRelax12416820
67.Zdenko PehaničRelax115162200
68.Peter KafúnMatadors106161600
69.Pavol ChamillaNamana (40)106161600
70.Martin DudášFOFO Bratislava WB 1984 (A)10616710
71.Štefan Jankulár4FSC (B)97162010
72.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)8816810
73.Ján JakubecPraetors Bratislava79161400
74.Jaroslav ČernilFC 5ržalka610161900
75.Peter ImrichEngerau BPN Boys (A)115161300
76.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)132152110
77.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)11415300
78.Lukáš ŠkurekDimitrovka510151740
79.Dávid HriníkFK Šport Bratislava411151710
80.Juraj NajarPredators (A)11314400
81.Alex Ľubomír Lauko4FSC 4 FUN (A)113141200
82.Lukáš KuzmiakFOFO Bratislava WB 1984 (B)104141600
83.Daniel LabárAC Bells95142000
84.Pavol BrunnerHurricanes86141210
85.Martin TribulaFK Šport Bratislava86142030
86.Matej Mutiš4FSC (B)86141921
87.Roman OsvaldPinerola Minimax Academy (C)6814800
88.Rudolf Škrobák4FSC (B)6814801
89.Miroslav BurdaEngerau BPN Boys (A)59141500
90.Ladislav Horvátbez klubovej príslušnosti311141610
91.Roman JakubecPredators (A)10313620
92.Marek SokolAK 47 Chaos (A)10313830
93.Timotej MatákMatadors85131510
94.Filip JahičPinerola Minimax Academy (B)7613811
95.Dávid Gála4FSC (B)67131000
96.Gabriel BartošekSlovmatic FOFO 1984 (40)6713810
97.Jaroslav ŠumnýPraetors Bratislava6713840
98.Attila VidaFOFO Bratislava WB 1984 (A)4913710
99.Richard PortschyKojoti49132031
100.Adam Petrušek4FSC (B)102122040
101.Michal ŽidzikJuve - Budweiser (40)84121010
102.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)7512800
103.Peter PokornýMatadors75121210
104.Michal MasnýFOFO Bratislava WB 1984 (B)75121301
105.Rudolf ZaťkoMatadors66121310
106.Vladimír MacejákBanana Boys66121710
107.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka57121510
108.Juraj JanecFK Šport Bratislava57122140
109.Ján BicianSemic Bratislava8311900
110.Samuel Šefčík4FSC (B)7411410
111.Ján GrófAK 47 Chaos (B)74111101
112.Ján AdamčíkPinerola Minimax Academy (C)6511900
113.Filip ProchácEngerau BPN Boys (A)65111700
114.Kristián MolnárEngerau BPN Boys (A)5611700
115.Filip BelejMatadors47111600
116.Milan Slimák4FSC (B)38111710
117.Mário GašparovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)110111800
118.Patrik JuhosEngerau BPN Boys (A)8210610
119.Adam Bujnabez klubovej príslušnosti64101210
120.Jozef TaligaPredators (A)64101220
121.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)5510300
122.Martin Totka1.FC Pressburg (A)46102000
123.Ján BenediktyPinerola Minimax Academy (B)37101710
124.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)3710610
125.Sven SzokolayRelax37101601
126.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava2810910
127.Jakub BérešWhite Boys8191110
128.Radomír Midabez klubovej príslušnosti729600
129.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)729900
130.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)6391300
131.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)4591500
132.Michal UhnákFOFO Bratislava WB 1984 (A)459800
133.Viliam PištejČekan Mekenroff 1897 (A)4591710
134.Robert Ochránek4FSC (B)3692110
135.Michal StanoAK 47 Chaos (A)2791000
136.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)6281500
137.Robert RakPinerola FA (A)628700
138.Tomáš Takáčbez klubovej príslušnosti628810
139.Marián KrižanEngerau BPN Boys (A)6281220
140.Adam BastlMatadors6281630
141.Marek BahnaFOFO Bratislava WB 1984 (A)538510
142.Matúš HorákSemic OLD (40)4481800
143.Matej Minčevbez klubovej príslušnosti4481200
144.Dávid ČisovskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)5381000
145.Martin ZužoPredators (A)3581100
146.Peter KriškaAC Bells3581020
147.Igor JáchymRelax3582130
148.Mário IdlbekEngerau BPN Boys (A)0881100
149.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)527810
150.Martin ĎubekPraetors Bratislava5271220
151.Peter ValuchFOFO Bratislava WB 1984 (B)437500
152.Viktor Matyi4FSC 4 FUN (A)437510
153.Ľudovít FélixEngerau BPN Boys (A)347510
154.Attila KotlárPinerola Minimax Academy (C)347710
155.Martin HaragRelax2571900
156.Richard Horňák4FSC (B)516200
157.Jan HozlárFK Šport Bratislava516400
158.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava5161300
159.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)516610
160.Marcel DolhýPinerola Minimax Academy (B)516510
161.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)336300
162.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava336700
163.Tomáš MúčkaRehab Klinik Baraberi336600
164.Matej PoláčekFK Šport Bratislava3361000
165.Ivan DriapsaPraetors Bratislava3361410
166.David KejdanaRelax336910
167.Peter Jaborek4FSC 4 FUN (A)336710
168.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (A)246300
169.Tomáš PikáliFK Šport Bratislava246710
170.Juraj PribilinecPinerola FA (A)2461520
171.Peter Jankovič1.FC Pressburg (A)2461560
172.Martin FričKatenáčo Dúbravka1561310
173.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)4151200
174.Pavol MatejovFOFO Bratislava WB 1984 (B)415300
175.Andrej ŠtibrichRelax4151031
176.Ľubomír KrálPraetors Bratislava325600
177.Adrián Lysák4FSC (B)325500
178.Gullar AndrejAK 47 Chaos (B)325410
179.Jakub Hirtl4FSC (B)3251210
180.Štefan Drugdabez klubovej príslušnosti325520
181.Pavol Krišbez klubovej príslušnosti325730
182.Michal ŠvihoríkUnited235200
183.Dominik ŘehořkaČekan Mekenroff 1897 (A)2351210
184.Igor MarkoFOFO Bratislava WB 1984 (B)145500
185.Miloš BelicaFOFO Bratislava WB 1984 (A)145100
186.Juraj KališPraetors mEleven (B)145300
187.Juraj RyšavýSemic Bratislava145510
188.Bohumil PatákFK Šport Bratislava1452210
189.Peter VerdunFresh and Funny055900
190.Matej BartaFOFO Bratislava WB 1984 (B)055411
191.Martin Novák4FSC (B)4041100
192.Marek Vargabez klubovej príslušnosti404400
193.Simon NajarPinerola Minimax Academy (B)314400
194.Filip NovákPinerola Minimax Academy (C)314600
195.Andrej VčasnýPraetors Bratislava314300
196.Samuel MarušinecFOFO Bratislava WB 1984 (A)314100
197.Ondrej LiptákPredators (A)314700
198.Filip KusalíkFOFO Bratislava WB 1984 (B)314100
199.Martin NemecFK Šport Bratislava314810
200.Marcel OndrušRelax314210
201.Adam GálaFOFO Bratislava WB 1984 (B)224600
202.Róbert HauskrechtSemic Bratislava134601
203.Rastislav GullárČekan Mekenroff 1897 (A)303300
204.Timotej KRÁLOVIČ4FSC (B)303100
205.Pavol GrajcárMatadors213400
206.Peter Lipa1.FC Pressburg (A)213300
207.Vladimír Sýkorabez klubovej príslušnosti213200
208.Mário MarkoSemic Bratislava123300
209.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka123600
210.Miroslav Židzikbez klubovej príslušnosti123500
211.Martin KrajčírFK Šport Bratislava123400
212.Filip VaktorFOFO Bratislava WB 1984 (B)123200
213.Peter RottkoRelax123700
214.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava123810
215.Miroslav MuráňAkademik °961231210
216.Andrej ValentínINSTA0331800
217.Peter Paštéka4FSC (B)033300
218.Ján LomjanskýAFC Horden0332000
219.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)0331300
220.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)033110
221.Tomáš BlinkaMatadors0332010
222.Francisco Jose Garcia PastorPinerola Minimax Academy (C)033610
223.Samuel Szabo4FSC 4 FUN (A)033310
224.Richard IvantyšynWhite Boys0332011
225.Adam ZdráhalFOFO Bratislava WB 1984 (A)202100
226.Igor Remák4FSC (B)202200
227.Peter ČernekSemic Bratislava202500
228.Juraj ZaťkoMatadors202100
229.Peter HrabošPredators (A)202200
230.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)202510
231.Adam DuchoňRelax112300
232.Marek MikulišinFOFO Bratislava WB 1984 (B)112200
233.Jozef StrnatkoPinerola Minimax Academy (C)112400
234.Dušan BlichaPinerola Minimax Academy (C)112100
235.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)112400
236.Michal BílekEngerau BPN Boys (B)112200
237.Patrik MayerFK Šport Bratislava112600
238.Anton HájekPinerola Minimax Academy (C)112200
239.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)1121200
240.Michal ChalányČekan Mekenroff 1897 (A)112700
241.Viliam KotulaPredators (A)1121110
242.Slavomír HerákRelax022100
243.Martin MarekMatadors022900
244.Branislav Bielik4FSC (B)022700
245.Marek Gajdács4FSC 4 FUN (A)022210
246.Boris Schwandtnerbez klubovej príslušnosti022710
247.Matej KukumbergPinerola Minimax Academy (B)0221720
248.Miroslav FábryRehab Klinik Baraberi101300
249.Karol MilkoPinerola FA (A)101200
250.Jakub JahičPinerola Minimax Academy (C)101200
251.Michael MackePinerola Minimax Academy (C)101200
252.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)101500
253.Gustav PastuchaAK 47 Chaos (B)101200
254.Samuel Rakbez klubovej príslušnosti101200
255.Dominik KračkoPinerola FA (A)101100
256.Stanislav CintavýEngerau BPN Boys (A)1011000
257.Patrik ChamillaPinerola FA (A)101100
258.Tomáš CibuľaRelax101100
259.Samuel Krutkabez klubovej príslušnosti101100
260.Tomáš MartanovičPinerola Minimax Academy (C)101200
261.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)1011000
262.Marcel MlynárPraetors Bratislava1011000
263.Ondrej BednárSemic Bratislava101100
264.Lukáš FajnorPraetors mEleven (B)101600
265.Patrik Cigerbez klubovej príslušnosti101100
266.Marek Paštrnák4FSC 4 FUN (A)101200
267.Michal TomášikKatenáčo Dúbravka101210
268.Andrej Bohušbez klubovej príslušnosti101401
269.Viktor MayerPraetors Bratislava101811
270.Peter MartanovicPinerola Minimax Academy (C)011700
271.Ján KabátPinerola Minimax Academy (C)011300
272.Peter Žilákbez klubovej príslušnosti011300
273.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)011300
274.Dominik Bodnárbez klubovej príslušnosti011100
275.Peter PalkovičKatenáčo Dúbravka011300
276.František HečkoEngerau BPN Boys (A)011100
277.Pavel Juríkbez klubovej príslušnosti011100
278.Tibor RomanPinerola FA (A)011100
279.Patrik MozolaEngerau BPN Boys (A)011200
280.Viktor Uhlárbez klubovej príslušnosti011100
281.Erik Kyselák4FSC 4 FUN (A)011300
282.Ondrej HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)011100
283.Marko OltmanKatenáčo Dúbravka011300
284.Milan BitalaČekan Mekenroff 1897 (A)011700
285.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)011600
286.Richard ChorvatovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)011400
287.Marek LencesRehab Klinik Baraberi011100
288.Tomáš JevčikBeija Flor FC011100
289.Milan NestorikPinerola FA (A)011200
290.Richard BilekEngerau BPN Boys (B)0111000
291.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)0111510
292.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka011110
293.Dávid VörösFOFO Bratislava WB 1984 (A)011710
294.Martin SoučekAK 47 Chaos (A)0111810
295.Martin KucianPraetors Bratislava011620
296.Peter TomašekBeija Flor FC000100
297.Dominik IvankoFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
298.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)0001000
299.Róbert TichýPinerola Minimax Academy (C)000100
300.Kristián ŠlahorRelax000200
301.Lukáš HricaEngerau BPN Boys (B)000100
302.Matúš NajarPredators (A)000200
303.Michal SzighardtSemic Bratislava000300
304.Juraj Podhradskýbez klubovej príslušnosti000300
305.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)000400
306.Juraj FukatschPinerola Minimax Academy (C)000300
307.Tibor Obertbez klubovej príslušnosti000500
308.Martin Gabrielbez klubovej príslušnosti000100
309.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0001100
310.Peter StreleckýPinerola Minimax Academy (C)000100
311.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)000200
312.Roman OndrušČekan Mekenroff 1897 (A)000100
313.Ivan Soto BarberPinerola Minimax Academy (C)000100
314.Michal PetrleFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
315.Banyar LukášSFC Silver Ružinov000200
316.Michal LapinAK 47 Chaos (B)000400
317.Milan Sapíkbez klubovej príslušnosti000100
318.Martin MarošiFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
319.Jakub KakašRehab Klinik Baraberi000100
320.Miroslav JaškaFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
321.Martin JasicaFK Šport Bratislava0001200
322.Maroš TinkRelax000200
323.Juraj StašiakSemic Bratislava000100
324.Mehmat AksacBeija Flor FC000500
325.Michal Líškabez klubovej príslušnosti000100
326.Viliam Redlerbez klubovej príslušnosti000100
327.Branislav SládekPinerola Minimax Academy (C)000100
328.Ľuboš PetrovičPraetors Bratislava000100
329.Milan ČervenákFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
330.Marek UhrinRelax000100
331.Róbert Kožichbez klubovej príslušnosti000100
332.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi000100
333.Branislav GogaRelax000100
334.Tomáš TrabalíkSemic Bratislava000100
335.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)000200
336.Marek VlašičFK Šport Bratislava000300
337.Peter ValkovičPraetors Bratislava000400
338.Jozef KunštárPinerola FA (A)000200
339.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000200
340.Robert Špaček4FSC (B)0001510
341.Peter GundaSemic Bratislava000110
342.Daniel NovosadPinerola FA (A)0001610
343.Patrik Kostkabez klubovej príslušnosti000210
344.Alan TichyDimitrovka000320