2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2018/19)

Zápasy 5. kola nadstavby

13.04.2019 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × 4FSC FTVŠ UK (B)
8 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

13.04.2019 10:15
ŠK Slovan Bratislava (B) × FCK Minimax Bratislava (A)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

13.04.2019 11:30
Semic Bratislava (A) × Relax
3 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

13.04.2019 16:30
FC RTR Bepon (A) × FK Šport Bratislava
6 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.04.2019 17:45
Katenáčo Dúbravka × PKE-M Bratislava (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ODLOŽENÉ

14.04.2019 11:00
FC Chaos AK 47 (A) × Arsenal EC (A)
6 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.04.2019 12:15
Matadors × Predators (A)
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.04.2019 13:30
Čekan Mekenroff 1897 × 4 FUN Futsal Team
4 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 19 19 0 0 191 : 51 57 +140
2. FC RTR Bepon (A) 19 16 1 2 152 : 78 49 +74
3. FCK Minimax Bratislava (A) 19 11 3 5 100 : 69 36 +31
4. Relax 19 11 3 5 103 : 81 36 +22
5. FK Šport Bratislava 19 11 1 7 83 : 59 34 +24
6. Semic Bratislava (A) 19 10 3 6 105 : 64 33 +41
7. 4FSC FTVŠ UK (B) 19 10 0 9 87 : 93 30 -6
8. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 19 8 2 9 103 : 119 26 -16
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Čekan Mekenroff 1897 19 9 2 8 103 : 113 29 -10
2. FC Chaos AK 47 (A) 19 8 1 10 89 : 72 25 +17
3. 4 FUN Futsal Team 19 8 0 11 85 : 96 24 -11
4. Predators (A) 19 5 2 12 80 : 119 17 -39
5. Arsenal EC (A) 19 4 4 11 66 : 87 16 -21
6. Matadors 19 3 2 14 72 : 130 11 -58
7. PKE-M Bratislava (A) 18 2 3 13 56 : 121 9 -65
8. Katenáčo Dúbravka 18 2 1 15 65 : 188 7 -123
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 15 15 0 0 150 : 40 45 +110
2. FC RTR Bepon (A) 15 12 1 2 131 : 66 37 +65
3. FK Šport Bratislava 15 10 1 4 72 : 41 31 +31
4. FCK Minimax Bratislava (A) 15 9 3 3 83 : 53 30 +30
5. Relax 15 9 3 3 94 : 66 30 +28
6. 4FSC FTVŠ UK (B) 15 10 0 5 77 : 66 30 +11
7. Semic Bratislava (A) 15 8 3 4 87 : 52 27 +35
8. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 15 7 2 6 86 : 86 23 0
9. Čekan Mekenroff 1897 15 6 2 7 66 : 98 20 -32
10. FC Chaos AK 47 (A) 15 5 1 9 56 : 63 16 -7
11. Arsenal EC (A) 15 3 3 9 52 : 71 12 -19
12. 4 FUN Futsal Team 15 4 0 11 56 : 90 12 -34
13. Predators (A) 15 3 1 11 63 : 105 10 -42
14. PKE-M Bratislava (A) 15 2 3 10 49 : 90 9 -41
15. Matadors 15 2 2 11 55 : 101 8 -46
16. Katenáčo Dúbravka 15 2 1 12 55 : 144 7 -89

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (B)44216500
2.Tomáš HrutkaFC RTR Bepon (A)38195710
3.Silvester JágerFC RTR Bepon (A)37165320
4.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)20325210
5.Martin PetroČekan Mekenroff 189724254950
6.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)29154400
7.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)23214430
8.Michal GogaRelax27154210
9.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)20204000
10.Martin ČuchranKatenáčo Dúbravka23113400
11.Peter ml. JachymRelax2553050
12.Peter SerbinHráč bez klubovej príslušnosti.15153010
13.Ivan BuchelFC RTR Bepon (A)15153030
14.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK (B)14163020
15.Martin KvasnaFK Šport Bratislava19102900
16.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)15132800
17.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)2072700
18.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)1792600
19.Ondrej VolekFK Šport Bratislava14122600
20.Yousef EmkaimiMatadors14122600
21.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)11152600
22.Dominik VanekFC RTR Bepon (A)8182660
23.Marek BlažejSemic Bratislava (A)1782510
24.Michal BernáthČekan Mekenroff 18971692530
25.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team14112520
26.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)12132530
27.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1492320
28.Andrej DeďoMatadors13102310
29.Michal StaňákPredators (A)11122300
30.Igor DoricaArsenal EC (A)8142200
31.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)1562110
32.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team10112130
33.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK (B)1372020
34.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)6142010
35.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava1631920
36.Marek MaláčKatenáčo Dúbravka1361911
37.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)1181910
38.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)1091900
39.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka7121900
40.Severin ZelenákFC RTR Bepon (A)1091940
41.Július BeroArsenal EC (A)1351800
42.Maroš VážanČekan Mekenroff 18971261810
43.Ján KuisArsenal EC (A)1171810
44.Adam ŽeliarPredators (A)991800
45.Marek HabajSemic Bratislava (A)8101820
46.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)1251700
47.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1161700
48.George AllakajFC RTR Bepon (A)1071710
49.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)981710
50.Peter RybnickýRelax1241620
51.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)791610
52.Matúš GenčúrŠK Slovan Bratislava (B)971600
53.Juraj VišváderŠK Slovan Bratislava (B)961500
54.Peter GrachČekan Mekenroff 1897961521
55.Roman KaanFC RTR Bepon (A)781500
56.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)781510
57.Branislav BolechArsenal EC (A)691510
58.Lukáš ŠkurekRelax5101520
59.Ján KaločajPredators (A)1221400
60.Zdeno PehaničRelax1041400
61.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)861400
62.Pavol ChamilaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)861400
63.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897861410
64.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team861401
65.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team861421
66.Rudolf Škrobák4FSC FTVŠ UK (B)681401
67.Roman JakubecPredators (A)1031320
68.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team851310
69.Peter UrbanovičArsenal EC (A)851320
70.Martin TribulaFK Šport Bratislava851330
71.Peter KafúnMatadors761300
72.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK (B)671300
73.Tomáš DanekPredators (A)671300
74.Attila VidaŠK Slovan Bratislava (B)491310
75.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK (B)1021200
76.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)931200
77.Timotej MatákMatadors841210
78.Michal Židzik4 FUN Futsal Team841210
79.Peter PokornýMatadors751200
80.Pavol BrunnerPKE-M Bratislava (A)751210
81.Vladimír MacejákRelax661210
82.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)661210
83.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897661210
84.Miroslav BurdaFC RTR Bepon (A)481200
85.Ladislav HorvátPKE-M Bratislava (A)391210
86.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)1011110
87.Martin DudᚊK Slovan Bratislava (B)921110
88.Ján BicianSemic Bratislava (B)831100
89.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team741110
90.František Smolík4 FUN Futsal Team741110
91.Ján GrófFC Chaos AK 47 (A)741101
92.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)651100
93.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)651100
94.Kristián MolnárPKE-M Bratislava (A)561100
95.Milan Slimák4 FUN Futsal Team381110
96.Dávid HriníkFK Šport Bratislava381110
97.Mário GašparovičŠK Slovan Bratislava (B)1101100
98.Patrik JuhosFC RTR Bepon (A)821010
99.Adam Petrušek4FSC FTVŠ UK (B)821030
100.Jozef TaligaPredators (A)641020
101.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)641001
102.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)551000
103.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka551000
104.Nikola GagicŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)551000
105.Rudolf ZaťkoMatadors551010
106.Juraj JanecFK Šport Bratislava461040
107.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)371010
108.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava281010
109.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)281021
110.Michal UhnákPredators (A)45900
111.Matúš IvanČekan Mekenroff 189745900
112.Jaroslav ČernilPredators (A)45900
113.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK (B)45910
114.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)36900
115.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka36910
116.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)36910
117.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)36940
118.Sven SzokolayRelax27901
119.Jakub BérešKatenáčo Dúbravka71810
120.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)62810
121.Marián KrižanPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)62820
122.Adam BastlMatadors62830
123.Adam BujnaPKE-M Bratislava (B)53810
124.Martin Totka4 FUN Futsal Team44800
125.Matúš MazánČekan Mekenroff 189744810
126.Filip BelejMatadors35800
127.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)53800
128.Michal PalackaČekan Mekenroff 189735800
129.Gabriel BartošekŠK Slovan Bratislava (B)35810
130.Peter KriškaPredators (A)35820
131.Mário IdlbekFC RTR Bepon (A)08800
132.Peter ImrichPKE-M Bratislava (A)53800
133.Michal ĎurišČekan Mekenroff 189761700
134.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)61730
135.Radomír MidaPKE-M Bratislava (A)52700
136.Ján JakubecArsenal EC (A)52700
137.Martin ĎubekArsenal EC (A)52720
138.Peter ValuchOmnikor Wild Boys 02 (C)43700
139.Matej MinčevPKE-M Bratislava (A)43700
140.Viktor MatyiŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)43710
141.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)34710
142.Michal StanoFC Chaos AK 47 (A)25700
143.Richard Horňák4FSC FTVŠ UK (B)51600
144.Jan HozlárOmnikor Wild Boys 02 (C)51600
145.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava51600
146.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)51610
147.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)51610
148.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)42610
149.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK (B)33600
150.Matúš HorákSemic Bratislava (B)33600
151.Matej PoláčekFK Šport Bratislava33600
152.Ľudovít FélixPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)33610
153.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK (B)33610
154.David KejdanaRelax33610
155.František ŠporanekWild Boys (A)24600
156.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK (B)24610
157.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka24610
158.Igor JáchymRelax24630
159.Peter JankovičSemic Bratislava (B)24660
160.Martin HaragRelax15600
161.Martin FričKatenáčo Dúbravka15610
162.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)41500
163.Robert RakPKE-M Bratislava (B)41500
164.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 189741500
165.Juraj AdámekČekan Mekenroff 189741500
166.Juraj NajarPredators (B)41500
167.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK (B)32500
168.Ľubomír KrálFC CFFCFC32500
169.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK (B)32510
170.Gullar AndrejFC Chaos AK 47 (A)32510
171.Štefan DrugdaPKE-M Bratislava (B)32520
172.Michal ŠvihoríkMatadors23500
173.Dominik ŘehořkaPKE-M Bratislava (A)23510
174.Miloš BelicaŠK Slovan Bratislava (B)14500
175.Igor MarkoOmnikor Wild Boys 02 (C)14500
176.Peter VerdunFresh and Funny05500
177.Matej BartaOmnikor Wild Boys 02 (C)05511
178.Marek VargaMatadors40400
179.Martin Novák4 FUN Futsal Team40400
180.Simon NajarPredators (B)31400
181.Filip KusalíkŠK Slovan Bratislava (C)31400
182.Filip NovákFCK Minimax Bratislava (B)31400
183.Samuel MarušinecŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31400
184.Martin NemecFK Šport Bratislava31410
185.Marcel OndrušRelax31410
186.Andrej ŠtibrichRelax31431
187.Tomáš MúčkaSemic Bratislava (B)13400
188.Martin ZužoPredators (A)13400
189.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)13401
190.Juraj RyšavýSemic Bratislava (B)04400
191.Rastislav GullárFC Chaos AK 47 (A)30300
192.Timotej KRÁLOVIČ4FSC FTVŠ UK (B)30300
193.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)21300
194.Peter LipaFC Chaos AK 47 (A)21300
195.Pavol GrajcárMatadors21300
196.Pavol KrišPKE-M Bratislava (B)21330
197.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)12300
198.Martin KrajčírFK Šport Bratislava12300
199.Mário MarkoSemic Bratislava (A)12300
200.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)12300
201.Filip VaktorOmnikor Wild Boys 02 (C)12300
202.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka12300
203.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)12310
204.Bohumil PatákFK Šport Bratislava12310
205.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava03300
206.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 189703300
207.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka03300
208.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK (B)03300
209.Ivan DriapsaArsenal EC (A)03310
210.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)03310
211.Samuel SzaboOmnikor Wild Boys 02 (C)03310
212.Richard IvantyšynPredators (A)03311
213.Peter HrabošPredators (B)20200
214.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (B)20200
215.Ondrej LiptákPredators (A)20200
216.Peter ČernekSemic Bratislava (A)20200
217.Adam ZdráhalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)20200
218.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)20210
219.Michal ChalányČekan Mekenroff 189711200
220.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)11200
221.Marek MikulišinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11200
222.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)11200
223.Patrik MayerFK Šport Bratislava11200
224.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)11200
225.Michal BílekFC RTR Bepon (A)11200
226.Adam DuchoňRelax11200
227.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 189711200
228.Viliam KotulaPredators (A)11210
229.Miroslav MuráňŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11210
230.Marek BahnaŠK Slovan Bratislava (B)11210
231.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team02200
232.Martin MarekMatadors02200
233.Tomáš BlinkaMatadors02210
234.Boris SchwandtnerPKE-M Bratislava (B)02210
235.Francisco Jose Garcia PastorFCK Minimax Bratislava (B)02210
236.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)02210
237.Marek GajdácsŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02210
238.Ondrej BednárSemic Bratislava (A)10100
239.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)10100
240.Karol MilkoPKE-M Bratislava (A)10100
241.Tomáš CibuľaRelax10100
242.Andrej VčasnýArsenal EC (A)10100
243.Patrik CigerPKE-M Bratislava (B)10100
244.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)10100
245.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)10100
246.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka10100
247.Igor Remák4FSC FTVŠ UK (B)10100
248.Lukáš FajnorFC CFFCFC10100
249.Gustav PastuchaFC Chaos AK 47 (A)10100
250.Marek PaštrnákWild Boys (A)10100
251.Dominik KračkoPKE-M Bratislava (B)10100
252.Marcel MlynárArsenal EC (A)10100
253.Michal TomášikKatenáčo Dúbravka10110
254.Andrej BohušPKE-M Bratislava (B)10101
255.Viktor MayerArsenal EC (A)10111
256.Peter ŽilákMatadors01100
257.Milan BitalaPKE-M Bratislava (B)01100
258.Tomáš JevčikPKE-M Bratislava (B)01100
259.Tibor RomanFC RTR Bepon (A)01100
260.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)01100
261.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (B)01100
262.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)01100
263.Richard ChorvatovičŠK Slovan Bratislava (B)01100
264.Patrik MozolaFC RTR Bepon (A)01100
265.Marko OltmanKatenáčo Dúbravka01100
266.František HečkoSemic Bratislava (A)01100
267.Peter Paštéka4 FUN Futsal Team01100
268.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)01100
269.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)01100
270.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)01100
271.Marek LencesRehab Klinik Baraberi (B)01100
272.Erik KyselákPKE-M Bratislava (B)01100
273.Peter RottkoRelax01100
274.Juraj KališFC CFFCFC01100
275.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)01100
276.Martin SoučekSemic Bratislava (A)01110
277.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 189701110
278.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka01110
279.Martin KucianFC CFFCFC01120
280.Daniel NovosadPKE-M Bratislava (B)00010
281.Peter GundaSemic Bratislava (A)00010
282.Patrik KostkaMatadors00010
283.Robert Špaček4FSC FTVŠ UK (B)00010
284.Alan TichyPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)00020