2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2016/17)

Zápasy 9. kola nadstavby

12.05.2017 20:00
NFA Bratislava (A) × AK 47 Chaos (A)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 11:30
Matadors × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 12:45
Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) × Katenáčo Dúbravka
5 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2017 14:00
NFA Pinerola FA (B) × 4 FUN Futsal Team (A)
8 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2017 15:15
Relax × Praetors Bratislava
4 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.05.2017 09:00
Čekan Mekenroff 1897 (A) × 4FSC (B)
8 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 10:15
Pinerola Minimax Academy (B) × FK Šport Bratislava
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 16:50
FOFO Bratislava WB 1984 (A) × Semic Bratislava
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.06.2017
Predators (A) × Rehab Klinik Baraberi
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017
Gurmáni × ŠK Račišdorf
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 26 25 0 1 209 : 49 75 +160
2. Semic Bratislava 26 20 2 4 161 : 80 62 +81
3. AK 47 Chaos (A) 26 16 5 5 127 : 90 53 +37
4. FCK Minimax Bratislava (A) 26 16 4 6 120 : 77 52 +43
5. Praetors Bratislava 26 14 1 11 99 : 101 43 -2
6. Rehab Klinik Baraberi 18 13 1 4 100 : 46 40 +54
7. Matadors 26 11 4 11 138 : 149 37 -11
8. Relax 26 12 1 13 134 : 135 37 -1
9. Predators (A) 26 10 2 14 115 : 135 32 -20
10. NFA Bratislava (A) 26 9 3 14 110 : 141 30 -31
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Čekan Mekenroff 1897 (A) 26 13 4 9 154 : 148 43 +6
2. 4 FUN Futsal Team (A) 26 12 4 10 123 : 117 40 +6
3. 4FSC (B) 26 12 2 12 135 : 123 38 +12
4. FK Šport Bratislava 26 9 3 14 102 : 126 30 -24
5. Katenáčo Dúbravka 26 7 1 18 109 : 155 22 -46
6. NFA Pinerola FA (B) 26 7 1 18 101 : 180 22 -79
7. ŠK Račišdorf 26 6 3 17 116 : 138 21 -22
8. Pinerola Minimax Academy (B) 26 4 4 18 108 : 157 16 -49
9. Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) 26 3 3 20 105 : 219 12 -114
10. Gurmáni 0 0 0 0 0 : 0 0 0
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (A) 18 18 0 0 163 : 33 54 +130
2. Semic Bratislava 18 15 0 3 120 : 56 45 +64
3. FCK Minimax Bratislava (A) 18 14 2 2 97 : 48 44 +49
4. Rehab Klinik Baraberi 18 13 1 4 100 : 46 40 +54
5. AK 47 Chaos (A) 18 10 4 4 91 : 65 34 +26
6. Praetors Bratislava 18 10 0 8 70 : 72 30 -2
7. NFA Bratislava (A) 18 9 2 7 85 : 89 29 -4
8. Predators (A) 18 9 1 8 87 : 83 28 +4
9. Matadors 18 9 1 8 104 : 110 28 -6
10. Relax 18 9 0 9 97 : 102 27 -5
11. Čekan Mekenroff 1897 (A) 18 7 4 7 104 : 94 25 +10
12. 4FSC (B) 18 8 1 9 91 : 91 25 0
13. 4 FUN Futsal Team (A) 18 7 2 9 73 : 85 23 -12
14. FK Šport Bratislava 18 5 2 11 58 : 92 17 -34
15. Katenáčo Dúbravka 18 5 1 12 69 : 99 16 -30
16. ŠK Račišdorf 18 4 2 12 72 : 89 14 -17
17. Wild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B) 18 2 3 13 69 : 163 9 -94
18. Pinerola Minimax Academy (B) 18 1 3 14 62 : 107 6 -45
19. NFA Pinerola FA (B) 18 1 1 16 60 : 148 4 -88
20. Gurmáni 6 0 0 6 9 : 32 0 -23

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)5425792540
2.Martin RejžekFOFO Bratislava WB 1984 (A)3040702220
3.Roman KaanTupolevová3716532630
4.Erik SzaboEngerau BPN Boys (A)2924532510
5.Ladislav Peckobez klubovej príslušnosti3417512010
6.Michal GogaRelax3315482050
7.Marek MaláčAC Bells3310432440
8.Yousef EmkaimiMatadors2814422100
9.Dávid Gála4FSC (B)1524392010
10.Michal ChovanecAK 47 Chaos (B)299381911
11.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)1523382110
12.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)1127382140
13.Roman JakubecPredators (A)2611371821
14.Matúš KyjovskýPinerola FA (A)2413371410
15.Marián KopčaSemic Bratislava1918371530
16.Filip Komorovský4FSC (B)1522372432
17.Jakub Kojnok4FSC (B)1818361610
18.Peter VerdunTupolevová2411352340
19.Andrej ŠtibrichRelax2310331881
20.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi2012321710
21.Marek HabajSemic OLD (40)1715321820
22.Juraj ZaťkoMatadors229312000
23.Michal StrmiskaFOFO Bratislava WB 1984 (B)1714312411
24.Michal KandračFOFO Bratislava WB 1984 (B)1516312310
25.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)219302430
26.Adam ZdráhalFOFO Bratislava WB 1984 (A)1317301430
27.Vladimír MacejákBanana Boys723302520
28.Marcel LaurinskýRehab Klinik Baraberi1910292030
29.Peter PokornýMatadors1613291910
30.Peter KriškaAC Bells1316292010
31.Mário MarkoSemic Bratislava1711281350
32.Rastislav SalbotFresh and Funny1711282221
33.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava1612281500
34.Ján KuisPraetors Bratislava216272401
35.Ján KaločajPinerola Minimax Academy (B)207271901
36.Matej Mutiš4FSC (B)1710272210
37.Michal UhliarikPinerola Minimax Academy (C)1512271720
38.Zdenko PehaničRelax1116272420
39.Marek Blažej1.FC Pressburg (A)197261900
40.Rudolf ZaťkoMatadors1016262210
41.Martin HuorkaŠK Račišdorf187252020
42.Andrej DeďoMatadors178251710
43.Filip ProchácEngerau BPN Boys (A)169252300
44.Peter ImrichEngerau BPN Boys (A)169252340
45.Branislav Strapekbez klubovej príslušnosti1312252300
46.Lukáš Šterbabez klubovej príslušnosti1213252200
47.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)1213251930
48.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi213241710
49.Michal ŽidzikJuve - Budweiser (40)186241620
50.Marek Gajdács4FSC 4 FUN (A)177241400
51.František Smolík4FSC (B)1410241810
52.Marek Kováčik4FSC (B)1410241920
53.Miroslav JaškaFOFO Bratislava WB 1984 (B)1212241910
54.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)1113241000
55.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)1113241920
56.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)1113242330
57.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)717241400
58.Filip BelejMatadors1310232620
59.Viktor AsimovČekan Mekenroff 1897 (A)1310231620
60.Pavol ChamillaNamana (40)1211231720
61.Ján KabátPinerola Minimax Academy (C)1013231300
62.Jaroslav ČernilFC 5ržalka914232210
63.Richard PortschyKojoti157222130
64.Juraj StašiakSemic Bratislava139221410
65.Jaroslav ŠumnýPraetors Bratislava1210221930
66.Jozef Kotekbez klubovej príslušnosti814221600
67.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)616222110
68.Peter KýškaŠK Račišdorf174211600
69.Ladislav DemeterFOFO Bratislava WB 1984 (B)165211400
70.Patrik MayerFK Šport Bratislava147212420
71.Matej ČerňanskýPinerola Minimax Academy (B)138212020
72.Martin Totka1.FC Pressburg (A)129212320
73.Branislav BolechPraetors Bratislava1010202060
74.Michal StanoAK 47 Chaos (A)911202400
75.Juraj Čorbabez klubovej príslušnosti911202441
76.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)181192140
77.Martin MedoFresh and Funny145191700
78.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi127191520
79.Martin KrajčírFK Šport Bratislava127192272
80.Peter Berobez klubovej príslušnosti109192230
81.Július BeroPraetors Bratislava910192220
82.Juraj JanecFK Šport Bratislava613192620
83.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi135181710
84.Peter Serbinbez klubovej príslušnosti11718600
85.Jozef StrnatkoPinerola Minimax Academy (C)711182010
86.Martin Máťušbez klubovej príslušnosti711181920
87.Patrik KasalFOFO Bratislava WB 1984 (B)612182220
88.Róbert HauskrechtSemic Bratislava612181520
89.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)143171610
90.Daniel LabárAC Bells125172110
91.Miloš BelicaFOFO Bratislava WB 1984 (A)116171500
92.Jozef TaligaPredators (A)98172100
93.Marek BahnaFOFO Bratislava WB 1984 (A)9817600
94.Peter PikáliFC 5ržalka98172410
95.Dávid HriníkFK Šport Bratislava710172021
96.Michal StaňákFOFO Bratislava WB 1984 (A)142162100
97.Adrián Bartálošbez klubovej príslušnosti11516800
98.Michal UhnákFOFO Bratislava WB 1984 (A)106161700
99.Adrián Lysák4FSC (B)106161320
100.Martin TribulaFK Šport Bratislava106162320
101.Martin MarekMatadors106162132
102.Dušan RafajDimitrovka9716900
103.Andrej VčasnýPraetors Bratislava88161920
104.Zdráhal Martinbez klubovej príslušnosti88161311
105.Július PentekRelax511161600
106.Michal MasnýFOFO Bratislava WB 1984 (B)511161900
107.Lukáš KuzmiakFOFO Bratislava WB 1984 (B)114151920
108.David KejdanaRelax105151510
109.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi96151500
110.Adam ŽeliarPredators (A)96151800
111.Kamil BeňaPinerola Minimax Academy (B)87151750
112.Stanislav MarkoŠK Račišdorf78151220
113.Rudolf Bednárikbez klubovej príslušnosti78151231
114.Štefan Drugdabez klubovej príslušnosti78151571
115.Silvester JágerEngerau BPN Boys (A)69151230
116.Peter JachymRelax104141211
117.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava104141921
118.Dávid SupekFK Šport Bratislava95142000
119.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava86141820
120.Lukáš ŠtecákPraetors Bratislava86141220
121.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi77141210
122.Alexander BerekFresh and Funny77142470
123.Štefan Jankulár4FSC (B)59141600
124.Pavol GrajcárMatadors103131000
125.Milan NestorikPinerola FA (A)8513500
126.Peter JalakšaFOFO Bratislava WB 1984 (B)8513601
127.Tomáš DanekPredators (A)76132120
128.Adrián UjhelyiUnited67131100
129.Matúš HorákSemic OLD (40)58132110
130.Michal KontšekČekan Mekenroff 1897 (A)49131200
131.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi49131400
132.Michal SandtnerRelax111121210
133.Banyar LukášSFC Silver Ružinov102121210
134.Matúš GenčúrPinerola FA (A)10212712
135.Matej PoláčekFK Šport Bratislava93122310
136.Peter AugustinBanana Boys93121130
137.Peter Tatierskybez klubovej príslušnosti84121710
138.Štefan HasakFOFO Bratislava WB 1984 (B)84121810
139.Igor JáchymRelax75121901
140.Tomáš BielikŠK Račišdorf57121800
141.Samuel MésárošPredators (A)48121900
142.Tomáš PetrovičKatenáčo Dúbravka48121830
143.Peter Kozárbez klubovej príslušnosti3912800
144.Adam Klanica4FSC (B)92111000
145.Rick Gabrielbez klubovej príslušnosti8311700
146.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)74111800
147.Matej MoravskýFC 5ržalka65112530
148.Michal KardošFresh and Funny65112152
149.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)56111600
150.Rastislav Bednárikbez klubovej príslušnosti5611910
151.Robert Šúr4FSC (B)47111100
152.Peter DanterKojoti29112340
153.Peter Jaborek4FSC 4 FUN (A)73101200
154.Michal VysokýFK Šport Bratislava73101740
155.Ján BicianSemic Bratislava7310711
156.Ladislav Horvátbez klubovej príslušnosti64101510
157.Luigi CamastraPinerola Minimax Academy (B)64101410
158.Juraj Šalkabez klubovej príslušnosti64101820
159.Anton HájekPinerola Minimax Academy (C)5510610
160.Tomasz Szopinskibez klubovej príslušnosti55101010
161.Zoltán GyurászPraetors mEleven (B)37101610
162.Ondrej KordošBanana Boys28101750
163.Jan HozlárFK Šport Bratislava19101510
164.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)909800
165.Lukáš ĎurišSemic Bratislava729620
166.Gabriel BartošekSlovmatic FOFO 1984 (40)639400
167.Milan Slimák4FSC (B)6391610
168.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)6391320
169.Dominik VanekEngerau BPN Boys (A)639811
170.Maroš TinkRelax549900
171.Juraj TörökAK 47 Chaos (A)5491010
172.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi4591010
173.Martin SoučekAK 47 Chaos (A)4592570
174.Radovan CibákFK Šport Bratislava3691300
175.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)3692310
176.Peter KafúnMatadors3691420
177.Peter GundaSemic Bratislava808610
178.Branislav SládekPinerola Minimax Academy (C)6281900
179.Gustav PastuchaAK 47 Chaos (B)628600
180.Anton BrathFOFO Bratislava WB 1984 (B)6281510
181.Tomáš CibuľaRelax628410
182.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)6281210
183.Tomáš PobehaFresh and Funny6281110
184.Cyril Janoško4FSC (B)538400
185.Peter HaľkoFOFO Bratislava WB 1984 (A)448300
186.Ján Koczkabez klubovej príslušnosti448900
187.Igor Remák4FSC (B)448610
188.Bohumil PatákFK Šport Bratislava4482620
189.Slavomír UrbánikPinerola Minimax Academy (B)448940
190.Daniel VrbaFK Šport Bratislava4482151
191.Tomáš Staškobez klubovej príslušnosti3581300
192.Tomáš Karababez klubovej príslušnosti358700
193.Ondrej HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)358400
194.Martin MarošiFOFO Bratislava WB 1984 (A)268200
195.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)6171400
196.Peter ČernekSemic Bratislava617520
197.Peter RottkoRelax5271100
198.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)527700
199.Lukáš Šlahučka4FSC (B)4371300
200.Adrián MušinskýFOFO Bratislava WB 1984 (A)437400
201.Ján AdamčíkPinerola Minimax Academy (C)437910
202.Miroslav Židzikbez klubovej príslušnosti347600
203.Richard FeketeFK Šport Bratislava3471230
204.Matej ŠtevíkFOFO Bratislava WB 1984 (B)257410
205.Juraj TóthKatenáčo Dúbravka2571220
206.Tomáš PikáliFK Šport Bratislava5162000
207.Ján Stasinkabez klubovej príslušnosti516700
208.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)5161420
209.Marek Paštrnák4FSC 4 FUN (A)426400
210.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)4261410
211.Juraj KališPraetors mEleven (B)3361000
212.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)3361500
213.Peter Vašibez klubovej príslušnosti336810
214.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)3361010
215.George AllakajEngerau BPN Boys (A)336210
216.Radovan FrancistySemic Bratislava336620
217.Juraj PribilinecPinerola Minimax Academy (B)3361740
218.Igor DoricaPraetors Bratislava246720
219.Martin OltmanAC Bells1561910
220.Milan HerkoPinerola FA (A)156730
221.Adam Petrušek4FSC (B)0661110
222.Nuno Coutinhobez klubovej príslušnosti505710
223.Tomáš Takáčbez klubovej príslušnosti415700
224.Michal JavnickýFOFO Bratislava WB 1984 (A)415200
225.Filip JahičPinerola Minimax Academy (B)415600
226.Martin KvasnaFK Šport Bratislava325400
227.Martin NemecFK Šport Bratislava325910
228.Ľubomír KrálPraetors Bratislava235800
229.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (A)235100
230.Roman OndrušČekan Mekenroff 1897 (A)1451620
231.Patrik JuhosEngerau BPN Boys (A)314200
232.Richard GlézlFK Šport Bratislava314300
233.Ján Horváthbez klubovej príslušnosti314410
234.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava314820
235.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)224900
236.Roman OsvaldPinerola Minimax Academy (C)224800
237.Peter ValkovičPraetors Bratislava2242100
238.Ivan DriapsaPraetors Bratislava224200
239.Viktor BódiPinerola FA (A)224400
240.Peter Jankovič1.FC Pressburg (A)224500
241.Adrián MartinkovičFOFO Bratislava WB 1984 (B)2241030
242.Sven SzokolayRelax134300
243.Peter PopluhárFC 5ržalka1341300
244.Martin HaragRelax1341100
245.Peter HojnýFK Šport Bratislava134810
246.Victor Herrerias Mecabez klubovej príslušnosti1341210
247.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)044700
248.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)044710
249.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)3031700
250.Vladimír Úžikbez klubovej príslušnosti303200
251.Jakub HošekPinerola Minimax Academy (C)303300
252.Juraj RyšavýSemic Bratislava303410
253.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)213400
254.Dušan VulinFK Šport Bratislava213400
255.Joao MatosBeija Flor FC2131310
256.Andrej SlíšBanana Boys2131810
257.Viktor MayerPraetors Bratislava2131710
258.Hector Forteabez klubovej príslušnosti213510
259.Miroslav FábryRehab Klinik Baraberi123100
260.Adam BastlMatadors1231000
261.Walter RischerFOFO Bratislava WB 1984 (B)123200
262.Ondrej BednárSemic Bratislava1231100
263.Radovan BrožovskýPraetors mEleven (B)123700
264.Richard Horňák4FSC (B)123100
265.František HečkoEngerau BPN Boys (A)123200
266.Jakub Hirtl4FSC (B)123510
267.Marek Karpiakbez klubovej príslušnosti1231110
268.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi123910
269.Tomáš Dlabolabez klubovej príslušnosti1231922
270.Matej KukumbergPinerola Minimax Academy (B)0332100
271.Michal BílekEngerau BPN Boys (B)0331400
272.Attila KotlárPinerola Minimax Academy (C)033400
273.Branislav Bielik4FSC (B)0331300
274.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0332100
275.Marek BenčatRelax0331710
276.Patrik KratochvílFOFO Bratislava WB 1984 (B)202400
277.Ján Voška4FSC (B)202200
278.Marek MikulišinFOFO Bratislava WB 1984 (B)202310
279.Martin Novák4FSC (B)2021030
280.Jozef HrosWild Boys 02 - Extraliga112500
281.Marian MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)112300
282.Tomáš Provazníkbez klubovej príslušnosti112600
283.Marek KabátPinerola Minimax Academy (B)112400
284.Martin BorikŠK Karpatská112300
285.Peter HabcakPinerola FA (A)112500
286.Michal SlanýWild Boys 02 - Extraliga112500
287.Ján PopluhárFC 5ržalka1121000
288.Jozef UherČekan Mekenroff 1897 (A)112500
289.Igor StanoPredators (A)1121410
290.Ladislav Križan4FSC (B)112210
291.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)1121320
292.Miroslav StykPredators (A)022500
293.Matúš HlôškaŠK Račišdorf0221000
294.Daniel SochovičFK Šport Bratislava022200
295.Tomáš BaginFOFO Bratislava WB 1984 (A)022100
296.Marek TužinčinKatenáčo Dúbravka022100
297.Michal KozičPraetors Bratislava1011700
298.Adam DuchoňRelax101500
299.Juraj BojkovskýPraetors Bratislava101500
300.Peter TomašekBeija Flor FC101100
301.Mário GašparovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)101300
302.Henrich Blaško4FSC (B)101200
303.Tomáš DetkoŠK Račišdorf101600
304.Matúš NajarPredators (A)101400
305.Lukáš MarhefkaUnited101100
306.Boris VojtechRelax101100
307.Mikulas Mikunda4FSC (B)101500
308.Juraj KovašichAK 47 Chaos (B)101300
309.Roman PálkaSemic Bratislava101200
310.Pavol ČuntaPraetors mEleven (B)101700
311.Matej Balún4FSC (B)101210
312.Gullar AndrejAK 47 Chaos (B)101110
313.Marek HríbFresh and Funny0111400
314.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)011300
315.Richard SzaboSemic Bratislava011200
316.Daniel Bachleda4FSC (B)011200
317.Róbert TichýPinerola Minimax Academy (C)011300
318.Martin JurkemíkNFA Pinerola FA (B)011100
319.Richard ChorvatovičFOFO Bratislava WB 1984 (A)011400
320.Marek KasanaSemic Bratislava011100
321.Martin StillaFOFO Bratislava WB 1984 (B)011410
322.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi011610
323.Martin HruškaFOFO Bratislava WB 1984 (B)0111210
324.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi0111110
325.Marián NinczJuve - Budweiser (40)011110
326.Filip Vaníkbez klubovej príslušnosti011520
327.Peter HrabošPredators (A)000100
328.Juraj HanzelFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
329.Andrej ValovičPraetors mEleven (B)000300
330.Christian Sorribas Garciabez klubovej príslušnosti000100
331.Patrik BolčoPinerola FA (A)000200
332.David Ortiz DavilaBeija Flor FC000100
333.Martin KucianPraetors Bratislava000700
334.Patrik MozolaEngerau BPN Boys (A)000100
335.Tomáš AntálekRelax000100
336.Juraj KostickýPredators (A)000200
337.Ján SotníkBanana Boys000400
338.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)000200
339.Martin Sujabez klubovej príslušnosti000100
340.Matúš BursaPredators (B)000100
341.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)000500
342.Ondrej LiptákPredators (A)000400
343.Juraj KuchárPraetors Bratislava000100
344.Robert Špaček4FSC (B)0001100
345.Dávid RandúchFCK Minimax Bratislava (A)000100
346.Tomáš Cúdorbez klubovej príslušnosti000100
347.Marek Jakubčíkbez klubovej príslušnosti000100
348.Jozef IvaničPredators (A)000200
349.Ján Stehlíkbez klubovej príslušnosti000100
350.Rudolf Škrobák4FSC (B)000100
351.Milan ČervenákFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
352.Tomáš KollárFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
353.Ernest Lopúbez klubovej príslušnosti000200
354.Peter StreleckýPinerola Minimax Academy (C)000200
355.Robert Maglen4FSC (B)000100
356.Marek Beňobez klubovej príslušnosti000100
357.Juraj JakubovičSemic Bratislava000100
358.Michal BuzinkayPredators (A)000700
359.Jozef KunštárPinerola FA (A)000100
360.Erik KolarikPredators (A)000300
361.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)000400
362.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000100
363.Andrej Peter4FSC (B)0001300
364.Róbert Kožichbez klubovej príslušnosti000100
365.Antonio Jesus Morales Moralesbez klubovej príslušnosti000100
366.Ján Kožíkbez klubovej príslušnosti000300
367.Miroslav BalážRehab Klinik Baraberi0001000
368.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)000500
369.Lukáš ŠkurekDimitrovka000200
370.Radoslav VančoPredators (A)000600
371.Federico Maria Martellibez klubovej príslušnosti000100
372.Dušan BohunskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000400
373.Martin VanekSemic Bratislava000200
374.Ľuboš PetrovičPraetors Bratislava000100
375.Andrej ValentínINSTA0002400
376.Tomáš MikoFOFO Bratislava WB 1984 (B)0001710
377.Alan TichyDimitrovka000010
378.Miloslav VrbaFK Šport Bratislava0002310
379.Marek ČergelPredators (A)000610
380.Andrej BorovskyGurmáni000010
381.Juraj NajarPredators (A)000410
382.Martin KovačičDimitrovka000010
383.Toan Vuhuubez klubovej príslušnosti000010
384.Juraj BuskaGurmáni000010
385.Michal FratricGurmáni000020
386.Dávid VörösFOFO Bratislava WB 1984 (A)0001340
387.Ján FašungBrickfield000201
388.Simon NajarPinerola Minimax Academy (B)000301
389.Martin Slobodabez klubovej príslušnosti0001511
390.Martin ZužoPredators (A)0001221