2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2016/17)

Zápasy 9. kola nadstavby

12.05.2017 20:00
PKE-M Bratislava (A) × FC Chaos AK 47 (A)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 11:30
Matadors × FCK Minimax Bratislava (A)
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

13.05.2017 12:45
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Katenáčo Dúbravka
5 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2017 14:00
ŠK Pinerola Bratislava (B) × 4 FUN Futsal Team
8 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2017 15:15
Relax × Arsenal EC (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

14.05.2017 09:00
Čekan Mekenroff 1897 × 4FSC FTVŠ UK (B)
8 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 10:15
FC RTR Bepon (A) × FK Šport Bratislava
4 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

14.05.2017 16:50
ŠK Slovan Bratislava (B) × Semic Bratislava (A)
3 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.06.2017
Predators (A) × Rehab Klinik Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

30.06.2017
Gurmáni × ŠK Račišdorf (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o záchranu ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 26 25 0 1 209 : 49 75 +160
2. Semic Bratislava (A) 26 20 2 4 161 : 80 62 +81
3. FC Chaos AK 47 (A) 26 16 5 5 127 : 90 53 +37
4. FCK Minimax Bratislava (A) 26 16 4 6 120 : 77 52 +43
5. Arsenal EC (A) 26 14 1 11 99 : 101 43 -2
6. Rehab Klinik Baraberi (A) 18 13 1 4 100 : 46 40 +54
7. Matadors 26 11 4 11 138 : 149 37 -11
8. Relax 26 12 1 13 134 : 135 37 -1
9. Predators (A) 26 10 2 14 115 : 135 32 -20
10. PKE-M Bratislava (A) 26 9 3 14 110 : 141 30 -31
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Čekan Mekenroff 1897 26 13 4 9 154 : 148 43 +6
2. 4 FUN Futsal Team 26 12 4 10 123 : 117 40 +6
3. 4FSC FTVŠ UK (B) 26 12 2 12 135 : 123 38 +12
4. FK Šport Bratislava 26 9 3 14 102 : 126 30 -24
5. Katenáčo Dúbravka 26 7 1 18 109 : 155 22 -46
6. ŠK Pinerola Bratislava (B) 26 7 1 18 101 : 180 22 -79
7. ŠK Račišdorf (A) 26 6 3 17 116 : 138 21 -22
8. FC RTR Bepon (A) 26 4 4 18 108 : 157 16 -49
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 26 3 3 20 105 : 219 12 -114
10. Gurmáni 0 0 0 0 0 : 0 0 0
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 18 18 0 0 163 : 33 54 +130
2. Semic Bratislava (A) 18 15 0 3 120 : 56 45 +64
3. FCK Minimax Bratislava (A) 18 14 2 2 97 : 48 44 +49
4. Rehab Klinik Baraberi (A) 18 13 1 4 100 : 46 40 +54
5. FC Chaos AK 47 (A) 18 10 4 4 91 : 65 34 +26
6. Arsenal EC (A) 18 10 0 8 70 : 72 30 -2
7. PKE-M Bratislava (A) 18 9 2 7 85 : 89 29 -4
8. Predators (A) 18 9 1 8 87 : 83 28 +4
9. Matadors 18 9 1 8 104 : 110 28 -6
10. Relax 18 9 0 9 97 : 102 27 -5
11. Čekan Mekenroff 1897 18 7 4 7 104 : 94 25 +10
12. 4FSC FTVŠ UK (B) 18 8 1 9 91 : 91 25 0
13. 4 FUN Futsal Team 18 7 2 9 73 : 85 23 -12
14. FK Šport Bratislava 18 5 2 11 58 : 92 17 -34
15. Katenáčo Dúbravka 18 5 1 12 69 : 99 16 -30
16. ŠK Račišdorf (A) 18 4 2 12 72 : 89 14 -17
17. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 18 2 3 13 69 : 163 9 -94
18. FC RTR Bepon (A) 18 1 3 14 62 : 107 6 -45
19. ŠK Pinerola Bratislava (B) 18 1 1 16 60 : 148 4 -88
20. Gurmáni 6 0 0 6 9 : 32 0 -23

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Martin PetroČekan Mekenroff 189754257940
2.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)30407020
3.Roman KaanFC RTR Bepon (A)37165330
4.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)29245310
5.Ladislav PeckoPKE-M Bratislava (A)34175110
6.Michal GogaRelax33154850
7.Marek MaláčPredators (A)33104340
8.Yousef EmkaimiMatadors28144200
9.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK (B)15243910
10.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)2993811
11.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)15233810
12.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 189711273840
13.Roman JakubecPredators (A)26113721
14.Matúš KyjovskýHráč bez klubovej príslušnosti.24133710
15.Marián KopčaSemic Bratislava (B)19183730
16.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team15223732
17.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK (B)18183610
18.Peter VerdunFresh and Funny24113540
19.Andrej ŠtibrichRelax23103381
20.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)20123210
21.Marek HabajSemic Bratislava (A)17153220
22.Juraj ZaťkoMatadors2293100
23.Michal StrmiskaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)17143111
24.Michal KandračŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)15163110
25.Matúš MazánČekan Mekenroff 18972193030
26.Adam ZdráhalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)13173030
27.Vladimír MacejákRelax7233020
28.Marcel LaurinskýŠK Račišdorf (A)19102930
29.Peter PokornýMatadors16132910
30.Peter KriškaPredators (A)13162910
31.Mário MarkoSemic Bratislava (A)17112850
32.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)17112821
33.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava16122800
34.Ján KuisArsenal EC (A)2162701
35.Ján KaločajPredators (A)2072701
36.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team17102710
37.Michal UhliarikFCK Minimax Bratislava (B)15122720
38.Zdeno PehaničRelax11162720
39.Marek BlažejSemic Bratislava (A)1972600
40.Rudolf ZaťkoMatadors10162610
41.Martin HuorkaŠK Račišdorf (B)1872520
42.Andrej DeďoMatadors1782510
43.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)1692500
44.Peter ImrichPKE-M Bratislava (A)1692540
45.Branislav StrapekBudweiser13122500
46.Lukáš ŠterbaŠK Račišdorf (B)12132500
47.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 189712132530
48.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)2132410
49.Michal Židzik4 FUN Futsal Team1862420
50.Marek GajdácsŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1772400
51.František Smolík4 FUN Futsal Team14102410
52.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team14102420
53.Miroslav JaškaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)12122410
54.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)11132400
55.Juraj SedláčekFC Chaos AK 47 (B)11132420
56.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)11132430
57.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)7172400
58.Viktor UhrinČekan Mekenroff 189713102320
59.Filip BelejMatadors13102320
60.Pavol ChamilaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)12112320
61.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)10132300
62.Jaroslav ČernilPredators (A)9142310
63.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1572230
64.Juraj StašiakSemic Bratislava (A)1392210
65.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)12102230
66.Jozef KotekŠK Račišdorf (B)8142200
67.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)6162210
68.Peter KýškaŠK Račišdorf (B)1742100
69.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)1652100
70.Patrik MayerFK Šport Bratislava1472120
71.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)1382120
72.Martin Totka4 FUN Futsal Team1292120
73.Branislav BolechArsenal EC (A)10102060
74.Michal StanoFC Chaos AK 47 (A)9112000
75.Juraj ČorbaHráč bez klubovej príslušnosti.9112041
76.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)1811940
77.Martin MedoFresh and Funny1451900
78.Marek GajdošíkRehab Klinik Baraberi (A)1271920
79.Martin KrajčírFK Šport Bratislava1271972
80.Peter BeroHráč bez klubovej príslušnosti.1091930
81.Július BeroArsenal EC (A)9101920
82.Juraj JanecFK Šport Bratislava6131920
83.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)1351810
84.Peter SerbinHráč bez klubovej príslušnosti.1171800
85.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)7111810
86.Martin MáťušŠK Račišdorf (B)7111820
87.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)6121820
88.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)6121820
89.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)1431710
90.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka1251710
91.Miloš BelicaŠK Slovan Bratislava (B)1161700
92.Jozef TaligaPredators (A)981700
93.Marek BahnaŠK Slovan Bratislava (B)981700
94.Peter PikáliFC 5ržalka981710
95.Dávid HriníkFK Šport Bratislava7101721
96.Michal StaňákPredators (A)1421600
97.Adrián BartálošFC Chaos AK 47 (A)1151600
98.Michal UhnákPredators (A)1061600
99.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK (B)1061620
100.Martin TribulaFK Šport Bratislava1061620
101.Martin MarekMatadors1061632
102.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)971600
103.Andrej VčasnýArsenal EC (A)881620
104.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)881611
105.Július PentekŠK Račišdorf (B)5111600
106.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)5111600
107.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)1141520
108.David KejdanaRelax1051510
109.Adam ŽeliarPredators (A)961500
110.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (B)961500
111.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)871550
112.Stanislav MarkoŠK Račišdorf (B)781520
113.Rudolf BednárikFC Chaos AK 47 (C)781531
114.Štefan DrugdaPKE-M Bratislava (B)781571
115.Silvester JágerFC RTR Bepon (A)691530
116.Peter ml. JachymRelax1041411
117.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava1041421
118.Dávid SupekFK Šport Bratislava951400
119.Lukáš ŠtecákFC CFFCFC861420
120.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava861420
121.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi (A)771410
122.Alexander BerekFresh and Funny771470
123.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team591400
124.Pavol GrajcárMatadors1031300
125.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)851300
126.Peter JalakšaOmnikor Wild Boys 02 (C)851301
127.Tomáš DanekPredators (A)761320
128.Adrián UjhelyiŠK Slovan Bratislava (B)671300
129.Matúš HorákSemic Bratislava (B)581310
130.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)491300
131.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi (B)491300
132.Michal SandtnerRelax1111210
133.Banyar LukášFK Šport Bratislava1021210
134.Matúš Genčúr4FSC FTVŠ UK (B)1021212
135.Matej PoláčekFK Šport Bratislava931210
136.Peter AugustinBanana Boys931230
137.Peter TatierskyAkademik °96 (A)841210
138.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)841210
139.Igor JáchymRelax751201
140.Tomáš BielikŠK Račišdorf (B)571200
141.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (B)481200
142.Tomáš PetrovičKatenáčo Dúbravka481230
143.Peter KozárHráč bez klubovej príslušnosti.391200
144.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)921100
145.Rick GabrielHráč bez klubovej príslušnosti.831100
146.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897741100
147.Matej MoravskýFC 5ržalka651130
148.Michal KardošFresh and Funny651152
149.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897561100
150.Rastislav BednárikMatadors561110
151.Robert Šúr4FSC FTVŠ UK (B)471100
152.Peter DanterTJ Juhcelpub Kojoti291140
153.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK (B)731000
154.Michal VysokýFK Šport Bratislava731040
155.Ján BicianSemic Bratislava (B)731011
156.Ladislav HorvátPKE-M Bratislava (A)641010
157.Luigi CamastraFCK Minimax Bratislava (A)641010
158.Juraj ŠalkaŠK Račišdorf (B)641020
159.Tomasz SzopinskiPKE-M Bratislava (B)551010
160.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)551010
161.Zoltán GyurászFC CFFCFC371010
162.Ondrej KordošBanana Boys281050
163.Jan HozlárOmnikor Wild Boys 02 (C)191010
164.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)90900
165.Lukáš ĎurišSemic Bratislava (A)72920
166.Gabriel BartošekŠK Slovan Bratislava (B)63900
167.Milan Slimák4 FUN Futsal Team63910
168.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)63920
169.Dominik VanekFC RTR Bepon (A)63911
170.Maroš TinkRelax54900
171.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)54910
172.Martin ŠmahovskýRehab Klinik Baraberi (A)45910
173.Martin SoučekSemic Bratislava (A)45970
174.Radovan CibákRehab Klinik Baraberi (B)36900
175.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 189736910
176.Peter KafúnMatadors36920
177.Peter GundaSemic Bratislava (A)80810
178.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)62800
179.Gustav PastuchaFC Chaos AK 47 (A)62800
180.Juraj AdámekČekan Mekenroff 189762810
181.Tomáš CibuľaRelax62810
182.Anton BrathOmnikor Wild Boys 02 (C)62810
183.Tomáš PobehaHráč bez klubovej príslušnosti.62810
184.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK (B)53800
185.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (B)44800
186.Ján KoczkaBudweiser44800
187.Igor Remák4FSC FTVŠ UK (B)44810
188.Bohumil PatákFK Šport Bratislava44820
189.Slavomír UrbánikFCK Minimax Bratislava (A)44840
190.Daniel VrbaFK Šport Bratislava44851
191.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)35800
192.Tomáš StaškoŠK Račišdorf (B)35800
193.Tomáš KarabaFC Chaos AK 47 (C)35800
194.Martin MarošiŠK Slovan Bratislava (B)26800
195.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (B)61700
196.Peter ČernekSemic Bratislava (A)61720
197.Peter RottkoRelax52700
198.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (B)52700
199.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team43700
200.Adrián MušinskýŠK Pinerola Bratislava (A)43700
201.Ján AdamčíkFCK Minimax Bratislava (B)43710
202.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)34700
203.Richard FeketeFK Šport Bratislava34730
204.Matej ŠtevíkŠK Slovan Bratislava (C)25710
205.Juraj TóthKatenáčo Dúbravka25720
206.Ján StasinkaŠK Račišdorf (B)51600
207.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka51600
208.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 189751620
209.Marek PaštrnákWild Boys (A)42600
210.Maroš VážanČekan Mekenroff 189742610
211.Michal ĎurišČekan Mekenroff 189733600
212.Juraj KališFC CFFCFC33600
213.George AllakajFC RTR Bepon (A)33610
214.Peter VašiŠK Račišdorf (B)33610
215.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)33610
216.Radovan FrancistySemic Bratislava (B)33620
217.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK (B)33640
218.Igor DoricaArsenal EC (A)24620
219.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka15610
220.Milan HerkoŠK Pinerola Bratislava (A)15630
221.Adam Petrušek4FSC FTVŠ UK (B)06610
222.Nuno CoutinhoPKE-M Bratislava (B)50510
223.Michal JavnickýWild Boys (A)41500
224.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)41500
225.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)41500
226.Martin KvasnaFK Šport Bratislava32500
227.Martin NemecFK Šport Bratislava32510
228.Ľubomír KrálFC CFFCFC23500
229.František ŠporanekWild Boys (A)23500
230.Roman OndrušČekan Mekenroff 189714520
231.Richard GlézlFK Šport Bratislava31400
232.Patrik JuhosFC RTR Bepon (A)31400
233.Ján HorváthSemic Bratislava (B)31410
234.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava31420
235.Viktor BódiPredators (B)22400
236.Vladimír KarásekFC CFFCFC22400
237.Ivan DriapsaArsenal EC (A)22400
238.Peter JankovičSemic Bratislava (B)22400
239.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)22400
240.Peter ValkovičArsenal EC (A)22400
241.Adrián MartinkovičOmnikor Wild Boys 02 (C)22430
242.Sven SzokolayRelax13400
243.Peter PopluhárFC 5ržalka13400
244.Martin HaragRelax13400
245.Peter HojnýFK Šport Bratislava13410
246.Victor Herrerias MecaPKE-M Bratislava (B)13410
247.Ladislav BenciŠK Slovan Bratislava (B)04400
248.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)04410
249.Vladimír ÚžikFC Chaos AK 47 (B)30300
250.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)30300
251.Michal PalackaČekan Mekenroff 189730300
252.Juraj RyšavýSemic Bratislava (B)30310
253.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)21300
254.Dušan VulinFK Šport Bratislava21300
255.Joao MatosPKE-M Bratislava (C)21310
256.Andrej SlíšBanana Boys21310
257.Hector ForteaPKE-M Bratislava (C)21310
258.Viktor MayerArsenal EC (A)21310
259.Adam BastlMatadors12300
260.Ondrej BednárSemic Bratislava (A)12300
261.František HečkoSemic Bratislava (A)12300
262.Radovan BrožovskýFC CFFCFC12300
263.Richard Horňák4FSC FTVŠ UK (B)12300
264.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka12300
265.Walter RischerŠK Slovan Bratislava (C)12300
266.Marek KarpiakHráč bez klubovej príslušnosti.12310
267.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi (A)12310
268.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK (B)12310
269.Tomáš DlabolaMatadors12322
270.Michal BílekFC RTR Bepon (A)03300
271.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)03300
272.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)03300
273.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team03300
274.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)03300
275.Marek BenčatRelax03310
276.Ján Voška4FSC FTVŠ UK (B)20200
277.Patrik KratochvílŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)20200
278.Marek MikulišinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)20210
279.Martin Novák4 FUN Futsal Team20230
280.Tomáš ProvazníkBanana Boys11200
281.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)11200
282.Ján PopluhárFC 5ržalka11200
283.Jozef UherČekan Mekenroff 189711200
284.Michal SlanýWild Boys (A)11200
285.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori11200
286.Peter HabcakŠK Pinerola Bratislava (A)11200
287.Jozef HrosWild Boys (A)11200
288.Marian MaričákČekan Mekenroff 189711200
289.Igor StanoPredators (A)11210
290.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK (B)11210
291.Lukáš HarakaľFC CFFCFC11220
292.Tomáš BaginŠK Pinerola Bratislava (A)02200
293.Miroslav StykPredators (A)02200
294.Daniel SochovičKatenáčo Dúbravka02200
295.Marek TužinčinKatenáčo Dúbravka02200
296.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (B)02200
297.Adam DuchoňRelax10100
298.Mário GašparovičŠK Slovan Bratislava (B)10100
299.Mikulas Mikunda4FSC FTVŠ UK (B)10100
300.Lukáš MarhefkaŠK Slovan Bratislava (C)10100
301.Juraj BojkovskýFC CFFCFC10100
302.Boris VojtechRelax10100
303.Henrich Blaško4FSC FTVŠ UK (B)10100
304.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)10100
305.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (B)10100
306.Roman PálkaSemic Bratislava (A)10100
307.Pavol ČuntaFC CFFCFC10100
308.Peter TomašekPKE-M Bratislava (C)10100
309.Michal KozičFC CFFCFC10100
310.Matúš NajarPredators (B)10100
311.Matej Balún4FSC FTVŠ UK (B)10110
312.Gullar AndrejFC Chaos AK 47 (A)10110
313.Richard ChorvatovičŠK Slovan Bratislava (B)01100
314.Martin JurkemíkSemic Bratislava (A)01100
315.Daniel Bachleda4FSC FTVŠ UK (B)01100
316.Richard SzaboSemic Bratislava (B)01100
317.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
318.Marek HríbFC 5ržalka01100
319.Marek KasanaSemic Bratislava (B)01100
320.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)01100
321.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi (B)01110
322.Martin StillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)01110
323.Martin HruškaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)01110
324.Marián Nincz4FSC FTVŠ UK (B)01110
325.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi (A)01110
326.Filip VaníkŠK Račišdorf (B)01120
327.Juraj BuskaGurmáni00010
328.Alan TichyPaH Blue Dragons FC RTR Bepon (B)00010
329.Toan VuhuuAC Bells00010
330.Tomáš MikoŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)00010
331.Juraj NajarPredators (B)00010
332.Marek ČergelPredators (A)00010
333.Miloslav VrbaFK Šport Bratislava00010
334.Andrej BorovskyGurmáni00010
335.Martin KovačičGurmáni00010
336.Michal FratricGurmáni00020
337.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)00040
338.Ján FašungBanana Boys00001
339.Simon NajarPredators (B)00001
340.Martin SlobodaFC RTR Bepon (A)00011
341.Martin ZužoPredators (A)00021