2. Bratislavská liga (sezóna 2016/17)

Zápasy 9. kola nadstavby

13.05.2017 09:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × ŠK Karpatská
3 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra Neuhradené štartovné

13.05.2017 09:50
INSTA × Semic Bratislava (B)
0 : 0
odohratý zápas Skupina o Majstra Neuhradené štartovné

13.05.2017 10:40
Arantes × ŠK Račišdorf
8 : 3
odohratý zápas Skupina o záchranu Neuhradené štartovné

13.05.2017 11:30
VK PAL Engerau × AC Bells
1 : 15
odohratý zápas Skupina o záchranu Neuhradené štartovné

13.05.2017 12:20
FK 03 Hostinského × FC Tifosi
1 : 4
odohratý zápas Skupina o záchranu Neuhradené štartovné

13.05.2017 13:10
Formula DNV × FPV 23 (B)
0 : 15
odohratý zápas Skupina o záchranu Neuhradené štartovné

14.05.2017 16:30
FK Inter Bratislava × White Boys
1 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra Neuhradené štartovné

14.05.2017 17:20
Praetors Bratislava Čekan (B) × Predators (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra Neuhradené štartovné

14.05.2017 18:10
SFC Silver Ružinov × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu Neuhradené štartovné

14.05.2017 19:00
KPSF °92 × HSP Hemerhoidi
6 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra Neuhradené štartovné

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Karpatská 28 21 2 5 118 : 58 65 +60
2. Semic Bratislava (B) 28 18 4 6 130 : 52 58 +78
3. Predators (B) 28 18 3 7 113 : 66 57 +47
4. White Boys 28 18 3 7 114 : 79 57 +35
5. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 28 17 5 6 79 : 40 56 +39
6. INSTA 28 13 6 9 103 : 57 45 +46
7. KPSF °92 28 13 6 9 81 : 75 45 +6
8. FK Inter Bratislava 28 13 3 12 74 : 71 42 +3
9. Praetors Bratislava Čekan (B) 28 13 1 14 79 : 72 40 +7
10. HSP Hemerhoidi 28 12 1 15 85 : 111 37 -26
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. AC Bells 28 15 1 12 158 : 119 46 +39
2. FPV 23 (B) 28 13 4 11 97 : 88 43 +9
3. Formula DNV 28 14 1 13 108 : 119 43 -11
4. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 28 12 3 13 133 : 142 39 -9
5. FC Tifosi 28 10 2 16 94 : 120 32 -26
6. ŠK Račišdorf 28 7 6 15 80 : 134 27 -54
7. SFC Silver Ružinov 28 7 3 18 100 : 131 24 -31
8. VK PAL Engerau 28 7 1 20 73 : 155 22 -82
9. Arantes 28 5 2 21 76 : 146 17 -70
10. FK 03 Hostinského 28 5 1 22 52 : 112 16 -60
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) 19 15 2 2 61 : 23 47 +38
2. ŠK Karpatská 19 15 1 3 97 : 43 46 +54
3. Predators (B) 19 13 3 3 83 : 43 42 +40
4. White Boys 19 14 0 5 88 : 51 42 +37
5. Semic Bratislava (B) 19 12 3 4 103 : 42 39 +61
6. HSP Hemerhoidi 19 11 1 7 65 : 57 34 +8
7. INSTA 19 10 2 7 72 : 36 32 +36
8. FK Inter Bratislava 19 10 1 8 57 : 52 31 +5
9. Praetors Bratislava Čekan (B) 19 10 1 8 60 : 49 31 +11
10. KPSF °92 19 9 4 6 51 : 46 31 +5
11. Formula DNV 19 10 1 8 76 : 64 31 +12
12. FPV 23 (B) 19 9 2 8 53 : 53 29 0
13. FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C) 19 6 2 11 65 : 97 20 -32
14. FC Tifosi 19 6 1 12 57 : 76 19 -19
15. AC Bells 19 6 1 12 74 : 98 19 -24
16. ŠK Račišdorf 19 4 5 10 45 : 83 17 -38
17. VK PAL Engerau 19 5 1 13 47 : 92 16 -45
18. FK 03 Hostinského 19 4 1 14 36 : 72 13 -36
19. SFC Silver Ružinov 19 2 1 16 57 : 101 7 -44
20. Arantes 19 2 1 16 43 : 112 7 -69

Najlepší hráči

foto
Milan Strelec
bez klubovej príslušnosti
73 (40 + 33)

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Milan Strelecbez klubovej príslušnosti4033732600
2.Juraj JakubecAC Bells2729562310
3.Andrej HornýWhite Boys3420542630
4.Pavol SeleckýAC Bells2525502700
5.Simon NajarPredators (A)378452710
6.Michal PopulovBanana Boys2122432610
7.Jozef RepkaFC Tifosi2418422500
8.Ernest LopúSemic Bratislava2516412400
9.Robert KameňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)2318411400
10.Tomáš ŠrotFPV 232120412310
11.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov2810382310
12.Peter GrácNamana (40)2116372720
13.Peter LangFC Tifosi1720372130
14.Jozef DadoHSP Hemerhoidi2511362110
15.Miloš WojciakWhite Boys1422362510
16.Tomáš TakáčSemic Bratislava2311341510
17.Martin MorvaiVK PAL Engerau1517321900
18.Ismail DibraniPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)229312850
19.Marek MihokFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)2110312520
20.Ivan SenkoArantes1516312420
21.Rastislav KraskoINSTA1515302700
22.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov1515302520
23.Matúš MájekPraetors mEleven (B)1317302610
24.Juraj NajarPredators (A)1119302501
25.Martin JuríčekFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1315281700
26.Patrik MájekPraetors mEleven (B)207272000
27.Miroslav FoltánBanana Boys207272110
28.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov207272340
29.Marián MišovičFK Inter Bratislava189272750
30.Marek BadrňaWhite Boys1412262220
31.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi169252820
32.Tomáš ChoINSTA1213252000
33.Róbert KačeňákŠK Karpatská1114252330
34.Jozef HájekKPSF °921212242620
35.Viktor BódiPredators (A)915242200
36.Andrej KeklakŠK Račišdorf915242610
37.Branislav PristáčFC Tifosi176232210
38.Branislav TesákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)149232410
39.Juraj BučkoKPSF °92518232600
40.Aleksander BírešFormula DNV166221210
41.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf157222410
42.Peter SmolaFK 03 Hostinského139222600
43.Anton CillingFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)139222300
44.Tomáš RusňákŠK Karpatská1111222140
45.Igor DuffekWhite Boys1012222130
46.Martin HorňákFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)814222410
47.Ľuboš HrivnákFK Inter Bratislava183212800
48.Miroslav JánošHurricanes138212200
49.Matúš BursaPredators (B)138212650
50.Erik StasiniakWhite Boys1110211510
51.Ondrej KadlečíkPraetors mEleven (B)1011212200
52.Branislav CibikFPV 23146201610
53.Tomáš PecherFPV 23137202410
54.Andrej FaktorŠK Karpatská911202500
55.Martin KováčikVK PAL Engerau911202210
56.Juraj LučeničWhite Boys614202520
57.Ján FašungBanana Boys181191610
58.Viktor PostošAC Bells154192710
59.Roman KuželPraetors mEleven (B)154192340
60.Ondrej PenzešŠK Karpatská13619920
61.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov109192530
62.Tomáš HolkovičINSTA811192200
63.Róbert PolcMFP117182200
64.Lukáš BenedikovičVK PAL Engerau117182730
65.Lukáš IskierkaFK Inter Bratislava (B)108182200
66.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)108181000
67.Lumír ReviľákFK 03 Hostinského108182210
68.Tomáš BremserŠK Račišdorf10818710
69.Anton HolubFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)98172131
70.Martin ŠtiglicFC Tifosi89172020
71.Marián LalíkINSTA710171800
72.Marek GubančokAC Bells12416500
73.Juraj TomanŠK Račišdorf115161520
74.Ladislav BlažejINSTA106161500
75.Lukáš Szabobez klubovej príslušnosti97162820
76.Peter JurkovicŠK Račišdorf88161300
77.Marian RoschigArantes79162310
78.Juraj RyšavýSemic Bratislava79162230
79.Martin KsinanAFC Horden610162330
80.Marek GregušRacing Club (A)12315900
81.Michal KalužayArantes123151600
82.Martin BeniačŠK Račišdorf105152620
83.Tomáš JuskoFC Tifosi105151651
84.DaMico DinoFormula DNV96152220
85.Luděk Rusnákbez klubovej príslušnosti96151530
86.Ján CséfalvayFPV 2396151340
87.Michal BumbalFormula DNV8715900
88.Tomáš TirpákFPV 2387151820
89.Pavol SedmákKPSF °9278151500
90.Radovan ŠimonovičArantes69152310
91.Matej Karšaybez klubovej príslušnosti69152610
92.David Strelecbez klubovej príslušnosti51015400
93.Csaba IlkoKPSF °92131141620
94.Miroslav KováčikVK PAL Engerau122141500
95.Martin DratvaŠK Karpatská113142300
96.Erik MelkusINSTA104142220
97.Marian BrondosWhite Boys86141610
98.Daniel GalbavýPredators (A)86142230
99.Martin VanekSemic Bratislava77142140
100.Jakub StrapekAC Bells68141300
101.Richard ŠafárikVK PAL Engerau410141920
102.Adam SíthWhite Boys103132100
103.Rastislav SchubertŠK Račišdorf103131431
104.Tomáš HricAC Bells94131400
105.Richard SzaboSemic Bratislava76131810
106.Jozef MikesArantes76131520
107.Richard MihokFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)67132710
108.Ľubomír ZimaFC Tifosi58131500
109.Peter ŠikudaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)49132700
110.Ján KaločajPredators (A)9312700
111.Lubor KleinerKPSF °9284122210
112.Samuel PiknaWhite Boys84122030
113.Patrik ForgacWhite Boys84121532
114.Juraj KulišiakVK PAL Engerau75121500
115.Ján PáleníkFK Inter Bratislava75122200
116.Marián DindaSemic Bratislava66121630
117.Juraj BublávekAC Bells39121100
118.Marián KopčaSemic Bratislava3912810
119.Ján HorváthSemic Bratislava7411900
120.Marek KasanaSemic Bratislava74111510
121.Michal ČiernyBanana Boys65112000
122.Michal BeniakArantes65111320
123.Marek ZechmeisterBanana Boys56111000
124.Martin BorikŠK Karpatská56111700
125.Tomáš Slovákbez klubovej príslušnosti5611620
126.Michal VeselskýFK Inter Bratislava47112810
127.Marcel Horkýbez klubovej príslušnosti47112010
128.Filip MudrikSFC Silver Ružinov38111900
129.Peter KušnirákPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)29112330
130.Ľuboš AdamWhite Boys91101300
131.Tomáš PravdíkFK Inter Bratislava91102211
132.František BaranFPV 238210610
133.Tomáš FuntíkArantes82102130
134.Martin TomíkFK 03 Hostinského82102050
135.Peter KaceraKPSF °9273101140
136.Ivan PaloWhite Boys64101400
137.Martin JasicaFK Šport Bratislava55101810
138.Pavol ViludaINSTA55102630
139.Richard KačeňákŠK Karpatská46101500
140.Peter MasnýINSTA46101901
141.Ján SotníkBanana Boys37102220
142.Matúš NajarPredators (A)28102710
143.Lukáš DurmikWhite Boys8191102
144.Daniel EbstAC Bells7292010
145.Miroslav KlapkaFPV 236391100
146.Martin AdámikFK Inter Bratislava6392710
147.Tomáš RunaFK Inter Bratislava5492400
148.Patrik PetrovičBanana Boys (B)5492120
149.Marián ReimannSFC Silver Ružinov4591100
150.Alexander MészárosŠK Karpatská4591100
151.Ladislav Forgáchbez klubovej príslušnosti4591210
152.Peter LádiPraetors mEleven (B)4592110
153.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov4592110
154.Peter ArendackýFK Inter Bratislava (B)3691700
155.Martin MihálFK Inter Bratislava3691440
156.Ján RusnákFK Inter Bratislava6281700
157.Patrik JuhosFC RTR BPN (A)448300
158.Ivo GrúnikPraetors mEleven (B)4482610
159.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi358800
160.Július BekeFormula DNV3581210
161.Ondrej KročkoŠK Račišdorf2681620
162.Juraj ToporSFC Silver Ružinov2681620
163.Miroslav MuráňWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1781800
164.Roman JakubecPredators (A)707200
165.Matúš PristáčFC Tifosi6171300
166.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi5272300
167.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)5271800
168.Peter DeákVK PAL Engerau527930
169.Róbert KlobučníkAC Bells4372600
170.Matúš HorákSemic Bratislava4371610
171.Peter HornáčekPredators (A)4372410
172.Peter GrachFK 03 Hostinského4371020
173.Samuel KucejŠK Karpatská3472300
174.Michal KrajčíkArantes3471210
175.Vladimír ŠrubárVK PAL Engerau2571700
176.Peter FrindtSFC Silver Ružinov2572100
177.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského2571900
178.Róbert KačeňákŠK Karpatská2572461
179.Maxim Balyakinbez klubovej príslušnosti5161900
180.Filip MalárikWhite Boys5161210
181.Martin KolarovskýFK 03 Hostinského4261200
182.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov4261710
183.Michal MateičkaFK 03 Hostinského4261920
184.Peter HrabošPredators (A)3361400
185.Pavol ForgáčGreen Team3361500
186.Juraj ŠimkoFK 03 Hostinského3361500
187.František MatyášFC Tifosi336700
188.Matej HergovičVK PAL Engerau3362110
189.Ján PupákHSP Hemerhoidi3362210
190.Mário VadásŠK Račišdorf3361720
191.Alexander DubničkaFK 03 Hostinského3362101
192.Martin Zajícbez klubovej príslušnosti2462500
193.Igor GábrišSemic Bratislava246500
194.Lukáš FelisPraetors mEleven (B)1562220
195.Juraj PařilFC Tifosi4151100
196.Martin ČelesFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)415800
197.Anton KráľovičPraetors mEleven (B)4152010
198.Tomáš PoláčekPredators (A)3252300
199.Dušan HalenkovičHurricanes325910
200.Jarábek MojmírŠK Račišdorf3252421
201.Matej ŽivuraŠK Karpatská1452200
202.Richard ŠvecKPSF °921451510
203.Juraj JurečkoFPV 23055700
204.Michal LaluhaFPV 23404500
205.Igor GavalaKPSF °92404600
206.Dalibor KrálINSTA3142200
207.Michal ŠoškaFPV 23314600
208.Lukáš TerenŠK Račišdorf3141010
209.Peter HornýWhite Boys3142220
210.Peter GundaSemic Bratislava224100
211.Peter MunkFK Inter Bratislava224700
212.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov134900
213.Radoslav HonAC Bells134300
214.Dušan FialaWhite Boys1341910
215.Richard NemethWhite Boys1341220
216.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi1342340
217.Martin HolickýArantes0441400
218.Antonio Rodas Apariciobez klubovej príslušnosti303900
219.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka213500
220.Róbert KotesPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)2132200
221.Roman MužikaVK PAL Engerau2131600
222.Peter JankovičSemic Bratislava213200
223.Ján BicianSemic Bratislava213300
224.Roman KažimírFPV 232131500
225.Tibor Raksányibez klubovej príslušnosti213300
226.Kostiantyn MukhlyginFK Inter Bratislava (B)213820
227.Silvester FarkašPraetors mEleven (B)2131820
228.Pavol BednárAC Bells2132420
229.Radoslav VančoPredators (A)2132001
230.Roland LukáčVK PAL Engerau123700
231.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi1231800
232.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)123700
233.Silný BorisWhite Boys0332600
234.Ján Telgárskybez klubovej príslušnosti033700
235.Michal ŠvábyKPSF °92033800
236.Lukáš KrupaEngerau Boys033300
237.Róbert HauskrechtSemic Bratislava202300
238.Marek HabajFOFO Bratislava 1984 (A)202100
239.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)202100
240.Tomáš JaškoSemic Bratislava202300
241.Richard ŠafárikWhite Boys202200
242.Ján Kopásekbez klubovej príslušnosti2021400
243.Michal DankoSemic Bratislava1121100
244.Marek PolákAC Bells1121600
245.Miroslav SenkoArantes1122800
246.Peter PoláčekPredators (A)112600
247.Tomáš Plevabez klubovej príslušnosti112100
248.Andrej VadovičSalámi (40)112500
249.Michal AdamWhite Boys1121600
250.Jaroslav ČernilPredators (A)112200
251.Filip DujničPredators (A)1121000
252.Matúš BaginPredators (A)112300
253.Michal BuzinkayPredators (A)1121710
254.Andrej MajerníkŠK Račišdorf112410
255.Vladimír HergovičFK 03 Hostinského112620
256.Mario MateFK 03 Hostinského022500
257.Marek BlažejSemic Bratislava022100
258.Štefan KošutFK 03 Hostinského022200
259.Jozef KadlečíkFC Tifosi022600
260.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava022700
261.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)0222700
262.Marek LazarKPSF °920221100
263.Adam JamrichWhite Boys0221610
264.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava0222610
265.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka0222220
266.Ján ČernákFPV 230221020
267.Tomáš LicherFPV 230221240
268.Igor Mérybez klubovej príslušnosti101700
269.Andrej BezdekKPSF °92101300
270.Lukáš BútoraFPV 23101200
271.Anton GregušFK Inter Bratislava1011900
272.Štefan Labancbez klubovej príslušnosti101500
273.Ivan PopulovBanana Boys0111200
274.Patrik KratochvílFK Inter Bratislava011400
275.Ľuboš Janotkabez klubovej príslušnosti0112100
276.Jozef PodhorecFPV 23011300
277.Erik CocherŠK Račišdorf0111000
278.Tomáš Farybez klubovej príslušnosti011100
279.Michal HargašFK 03 Hostinského0112400
280.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)0111000
281.Vladimír MalikVK PAL Engerau0111700
282.Martin PilekFPV 23011800
283.Andrej DrongŠK Račišdorf011900
284.Štefan SzabóFormula DNV0111710
285.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)0111610
286.Ivan MacekKPSF °920111210
287.Lucián DurčekSemic Bratislava0111120
288.Ayo Cruzbez klubovej príslušnosti000100
289.Michal TuhýPredators (A)000300
290.Milan IvančoPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000100
291.Miroslav Tichýbez klubovej príslušnosti000200
292.Tomáš OntkócFC Tifosi000500
293.Nicolas VojáčekWhite Boys000100
294.Igor RuhigFPV 23000400
295.Marcel SzilvasiFK 03 Hostinského000200
296.Mojmír KrutýHSP Hemerhoidi000500
297.Daniel PodhorecAFC Horden000200
298.Michal BílekPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000100
299.Rudolf BodišSFC Silver Ružinov000200
300.Miroslav BalážArantes000200
301.Igor BenkoFormula DNV0001200
302.Juraj KovašichSemic Bratislava000100
303.Michal AnkhelyiEngerau Boys000900
304.Svetozár HolečekAC Bells000600
305.Tomáš DanekPredators (A)000100
306.Richard LutišanŠK Karpatská000100
307.Tomáš Kelemenbez klubovej príslušnosti000100
308.Tomáš RadošinskýFC Tifosi000200
309.Vladimír BarusKPSF °92000400
310.Július TurčekVK PAL Engerau000800
311.Marián Dugátbez klubovej príslušnosti000100
312.Boris Cvikbez klubovej príslušnosti0001000
313.Jozef MészárosVK PAL Engerau000700
314.Martin Križanbez klubovej príslušnosti000300
315.Ondrej HabajFOFO Bratislava 1984 (A)000100
316.František BrunnerPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000200
317.Martin VerešFK Inter Bratislava0001100
318.Richard LacoFC Tifosi000500
319.Patrik ŘehořkaPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)000300
320.Jozef Tirindabez klubovej príslušnosti000100
321.Radovan FrancistySemic Bratislava000500
322.Tomáš LilkoFPV 23000200
323.Tomáš BrezinskýFPV 23000210
324.Miloš GluvnaVK PAL Engerau000310
325.Marek Šípošbez klubovej príslušnosti000110
326.Marián BachnaWhite Boys000210
327.Lukáš HarsaNFA Bratislava (A)000310
328.Viktor PáleníkAC Bells000610
329.Jaroslav FuričkaAC Bells0001830