2. Bratislavská liga (sezóna 2020/21)

Zápasy 4. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
09.10.2020 21:10
INSTA × United
5 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

10.10.2020
Green Team × VK PAL Engerau
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina Neuhradené štartovné

10.10.2020 14:00
Ovečky × SFC Silver Ružinov
3 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

10.10.2020 14:50
ŠK Račišdorf × Belehradskí Lišiaci
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

11.10.2020 15:00
NFA Bratislava (B) × FK 03 Hostinského
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

11.10.2020 16:10
Akademik °96 (A) × AK Vorvane
6 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.10.2020 17:00
Engerau Boys × Engerau Boys FC BPN EB (B)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.10.2020 17:50
FC Tifosi × HSP Hemerhoidi
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

11.10.2020 18:40
White Boys × PROSUM
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. White Boys 4 4 0 0 31 : 2 12 +29
2. SFC Silver Ružinov 4 3 1 0 13 : 8 10 +5
3. INSTA 4 3 1 0 12 : 8 10 +4
4. ŠK Račišdorf 3 3 0 0 18 : 5 9 +13
5. Engerau Boys 4 3 0 1 21 : 10 9 +11
6. Ovečky 3 2 0 1 20 : 7 6 +13
7. NFA Bratislava (B) 3 2 0 1 7 : 6 6 +1
8. Akademik °96 (A) 4 1 2 1 11 : 8 5 +3
9. FK 03 Hostinského 3 1 1 1 8 : 5 4 +3
10. PROSUM 4 1 1 2 9 : 17 4 -8
11. United 2 1 0 1 11 : 6 3 +5
12. FC Tifosi 4 1 0 3 7 : 16 3 -9
13. Engerau Boys FC BPN EB (B) 4 1 0 3 3 : 19 3 -16
14. AK Vorvane 2 0 1 1 4 : 9 1 -5
15. Green Team 3 0 1 2 9 : 18 1 -9
16. HSP Hemerhoidi 3 0 0 3 5 : 13 0 -8
17. VK PAL Engerau 3 0 0 3 4 : 19 0 -15
18. Belehradskí Lišiaci 3 0 0 3 3 : 20 0 -17

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Michal JužaninOvečky5813011
2.Andrej HornýWhite Boys7411010
3.Andrej HrdličkaWhite Boys639010
4.Ondrej ZeleníkWhite Boys628000
5.Šimon ChalányEngerau Boys FC BPN EB (B)538000
6.Dejan SúkalaEngerau Boys FC BPN EB (B)268000
7.Racz EgonUnited437000
8.Kamil ZlatohlavyEngerau Boys FC BPN EB (B)347000
9.Michal MichalkoOvečky516000
10.Tomáš JelínekWhite Boys426000
11.Tomáš ŠimkoUnited336000
12.Rastislav SchubertŠK Račišdorf336010
13.Martin ČuchranFC Tifosi415010
14.Vladimír RiškoOvečky325000
15.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov325000
16.Daniel ŠtrbaAkademik °96 (A)235010
17.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov235010
18.Patrik ForgacWhite Boys235020
19.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi404000
20.Jakub BelanŠK Račišdorf314000
21.Martin HušekINSTA314000
22.Jozef PetruszOvečky314000
23.Jakub HoffmanŠK Račišdorf314000
24.Tomáš HolkovičINSTA314000
25.Róbert HlavinaGreen Team314000
26.Branislav MasnýUnited224000
27.David KalmárEngerau Boys FC BPN EB (B)224000
28.Ľuboš AdamWhite Boys224000
29.Branislav BernatAkademik °96 (A)134000
30.Rastislav KraskoINSTA134000
31.Dušan BrezovickýOvečky134010
32.Ján JuščiakWhite Boys044000
33.Lukáš KrupaEngerau Boys FC BPN EB (B)303000
34.Peter SmolaFK 03 Hostinského303000
35.Erik MelkusINSTA303000
36.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov303010
37.Marko VizvaryEngerau Boys FC BPN EB (B)213000
38.Marián KrižanFC BPN EB (A)213000
39.Ivan PaloWhite Boys213000
40.Tomáš BremserŠK Račišdorf213000
41.Branislav VitekPROSUM213000
42.Pavol HudecPROSUM213010
43.Martin HekelGreen Team213010
44.Patrik PeniakPROSUM123000
45.Ladislav BlažejINSTA123000
46.Peter MasnýINSTA123000
47.Michal MalovecAK Vorvane123000
48.Miloš WojciakWhite Boys123000
49.Juraj VrábeľOvečky123000
50.Besmir TočiNFA Pinerola FA (B)033000
51.Mário ToporEngerau Boys FC BPN EB (B)033000
52.Krížik SamuelAkademik °96 (A)202000
53.Marek PolákAkademik °96 (A)202000
54.Martin KuyokwaVK PAL Engerau202000
55.Marián LaščiakAkademik °96 (A)202000
56.Jakub BarniakEngerau Boys FC BPN EB (B)202000
57.Andrej CsibaEngerau Boys FC BPN EB (B)202010
58.Lukáš SzalacsiAK Vorvane202020
59.Juraj ToporSFC Silver Ružinov202001
60.Smatana MartinSFC Silver Ružinov112000
61.Boris BelanGreen Team112000
62.Rastislav FazikaGreen Team112000
63.Adrián ČakurdaOvečky112000
64.Július ZdechovanPROSUM112000
65.Alvaro CorreiaNFA Pinerola FA (C)112000
66.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi112000
67.Andrej ŠpankoFK 03 Hostinského022000
68.Peter DanterAkademik °96 (A)022000
69.Izak PavolSFC Silver Ružinov022000
70.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)022000
71.Ján ZorňanGreen Team022000
72.Michal VrábelGreen Team022000
73.Robert NagyHSP Hemerhoidi022000
74.Peter SabovčíkVK PAL Engerau022000
75.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci022000
76.Tomáš KleinUnited022000
77.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov022000
78.Marek KleinPROSUM022010
79.Marek FeckoAK Vorvane101000
80.Juraj ŠalkaŠK Račišdorf101000
81.Vladimir DinkaUnited101000
82.Pavol VargaVK PAL Engerau101000
83.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci101000
84.Aleksandr AgafonovNFA Pinerola FA (C)101000
85.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf101000
86.Renato AmaranteNFA Pinerola FA (C)101000
87.Ľubomír MarjanovVK PAL Engerau101000
88.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci101000
89.Hayk StepanyanPROSUM101000
90.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov101000
91.Rene Gautier NyadaNFA Pinerola FA (C)101000
92.Juraj LučeničWhite Boys101000
93.Alex PutzFC BPN EB (A)101000
94.Peter JuckBelehradskí Lišiaci101000
95.Yevgeni SkribovskyNFA Pinerola FA (C)101000
96.Július VrábeľOvečky101000
97.Ladislav KerekPROSUM101000
98.David MikulkaAkademik °96 (A)101000
99.Šouc OliverFC Tifosi101000
100.Frederico GomesNFA Pinerola FA (C)101000
101.Bohumil SilnýUnited101000
102.Vladimír PetrovičAkademik °96 (A)101000
103.Ján SchmogerGreen Team101000
104.Lukáš MocákPROSUM101000
105.Tomáš DrozdGreen Team101000
106.David FlorNFA Pinerola FA (C)101010
107.Jakub PaštinskýFC Tifosi101010
108.Javier López GimenezNFA Pinerola FA (C)011000
109.Ján ŠtefanekFC Tifosi011000
110.Nicolas VojáčekWhite Boys011000
111.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci011000
112.Dušan FialaWhite Boys011000
113.Milan KamenskýOvečky011000
114.William VeselíkFC Tifosi011000
115.Lubomír NagyGreen Team011000
116.Rostislav OsipovNFA Pinerola FA (C)011000
117.Viktor DarbaszWhite Boys011000
118.Martin BeniačŠK Račišdorf011000
119.Marián LalíkINSTA011000
120.Maroš LetovanecINSTA011000
121.Daniel DubovskiHSP Hemerhoidi011000
122.Andrej DrongŠK Račišdorf011000
123.Tomáš BobálAK Vorvane011000
124.Matej HergovičVK PAL Engerau011000
125.Jose Fernando Fiallos OrtegaAkademik °96 (A)011000
126.Juraj PařilFC Tifosi011000
127.Karol FarskýFC Tifosi011000
128.Rudolf BodišSFC Silver Ružinov011000
129.Jarábek MojmírŠK Račišdorf011010
130.Juraj HipkiAK Vorvane011010
131.Pavol ViludaINSTA000010
132.Robert BestroEngerau Boys FC BPN EB (B)000010
133.Ján HlavatýFC BPN EB (A)000010
134.Martin HrončekWhite Boys000010
135.Tomáš TrankovičFC BPN EB (A)000010
136.Pavol ForgáčGreen Team000010
137.Peter KušnirákFC BPN EB (A)000020
138.Jozef MészárosVK PAL Engerau000001
139.Tomáš BachorecEngerau Boys FC BPN EB (B)000001
140.Alan TichyEngerau Boys FC BPN EB (B)000011