2. Bratislavská liga (sezóna 2022/23)

Zápasy 14. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
21.01.2023 11:00
Hviezda DVS × PROSUM
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.02.2023 20:00
1.FC Pressburg (B) × Tehelné Pole
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

03.02.2023 20:50
Green Team × Belehradskí Lišiaci
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

04.02.2023 12:20
AFK Staré Mesto × Loosers
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

04.02.2023 13:10
Kojoti × Akademik Engerau
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

04.02.2023 14:00
SFC Silver Ružinov × INSTA
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

05.02.2023 09:50
FC 5ržalka × MFP
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.02.2023 16:20
Beija Flor FC × HSP Hemerhoidi
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.02.2023 17:10
ŠK Karpatská × United
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. White Boys 13 12 0 1 92 : 24 36 +68
2. 1.FC Pressburg (B) 11 10 0 1 72 : 25 30 +47
3. Hviezda DVS 13 10 0 3 70 : 37 30 +33
4. ŠK Karpatská 12 8 3 1 52 : 24 27 +28
5. Beija Flor FC 12 8 2 2 56 : 42 26 +14
6. INSTA 13 7 3 3 60 : 33 24 +27
7. PROSUM 12 8 0 4 55 : 41 24 +14
8. HSP Hemerhoidi 12 5 4 3 47 : 48 19 -1
9. Green Team 11 5 1 5 45 : 42 16 +3
10. United 13 5 0 8 66 : 53 15 +13
11. Loosers 12 4 2 6 30 : 43 14 -13
12. Kojoti 12 4 1 7 31 : 40 13 -9
13. Tehelné Pole 12 4 1 7 37 : 87 13 -50
14. AFK Staré Mesto 12 3 3 6 28 : 43 12 -15
15. SFC Silver Ružinov 12 3 1 8 26 : 60 10 -34
16. FC 5ržalka 12 2 3 7 25 : 49 9 -24
17. MFP 11 2 0 9 22 : 64 6 -42
18. Belehradskí Lišiaci 12 1 1 10 20 : 45 4 -25
19. Akademik Engerau 13 1 1 11 29 : 63 4 -34

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Andrej HrdličkaWhite Boys232043920
2.Tomáš ŠimkoUnited30434500
3.Maroš LetovanecINSTA2011311300
4.Ondrej ZeleníkWhite Boys1317301200
5.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)171027811
6.Patrik PeniakPROSUM17825910
7.Maroš SusedkaHviezda DVS1112231020
8.Martin SusedkaHviezda DVS1012221040
9.Tomáš JelínekWhite Boys155201020
10.Martin HušekINSTA135181310
11.Ivan PaloWhite Boys11718710
12.Lukáš MackoŠK Karpatská107171200
13.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)8917800
14.Erik StankoHSP Hemerhoidi10616700
15.Oscar Ruiz GomezBeija Flor FC9716720
16.Pavol HudecPROSUM79161200
17.Robert NagyHSP Hemerhoidi610161110
18.Matej SupekHviezda DVS10515900
19.Matej MelusTehelné Pole9615700
20.Tomáš KleinUnited510151300
21.Marek KleinPROSUM9514900
22.David FlorBeija Flor FC68141100
23.Aleksandr AgafonovBeija Flor FC68141110
24.Karol CvancigerUnited59141000
25.Patrik HupkaUnited11314700
26.Michal ZemanHSP Hemerhoidi94131100
27.Roman SzatmáryŠK Karpatská76131000
28.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi76131200
29.Filip ČernýKojoti76131210
30.Lukáš BučkoLoosers67131100
31.Ján JuščiakWhite Boys6713810
32.Michal KovarovičMFP84121100
33.Erik StasiniakWhite Boys66121000
34.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)5712800
35.Martin Debrecký1.FC Pressburg (B)48121110
36.Rastislav FazikaGreen Team48121020
37.Andrej HornýWhite Boys8311400
38.Lubomír NagyGreen Team7411900
39.Michal VrábelGreen Team7411920
40.Lukáš MocákPROSUM65111100
41.Samuel HaisterHviezda DVS65111140
42.Marek PíšHviezda DVS5611800
43.Rastislav KraskoINSTA47111300
44.Tomáš JevčikBeija Flor FC8210500
45.Tomáš ChoINSTA73101300
46.Peter KunzoTehelné Pole6410620
47.Róbert KnapHviezda DVS5510900
48.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)5510600
49.Róbert HlavinaGreen Team819710
50.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)729700
51.Joao MatosBeija Flor FC729700
52.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto639600
53.Marek ViktorínLoosers6391230
54.Ján ZorňanGreen Team5491010
55.Pavol HolubAFK Staré Mesto549720
56.Martin SimandlŠK Karpatská8081000
57.Dušan GašparovičMFP628900
58.Branislav VitekPROSUM538400
59.Matej Toman1.FC Pressburg (A)538400
60.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov5381010
61.Marián LalíkINSTA4481300
62.Ladislav BlažejINSTA4481300
63.Richard KačeňákŠK Karpatská448900
64.Tomáš PatačLoosers448700
65.Ján SchmogerGreen Team4481100
66.Róbert ZelnickýHviezda DVS448200
67.Ivan GreškoPROSUM448810
68.Martin PernišAFK Staré Mesto4481230
69.František ŠályTehelné Pole358600
70.Ervín PužaHviezda DVS358700
71.Stanislav ŠiškaUnited268800
72.Filip MáyerLoosers527600
73.Tomáš BauerFC 5ržalka5271100
74.Peter KopúňUnited527600
75.Deák KristiánUnited5271000
76.Renato AmaranteBeija Flor FC527910
77.Racz EgonUnited437700
78.Miroslav KrajňákKojoti437900
79.Adrian MéryAFK Staré Mesto4371030
80.Mário BédyTehelné Pole347900
81.Peter ŤulákINSTA3471300
82.Peter PikáliFC 5ržalka2571000
83.Michal MoravčíkGreen Team0771000
84.Thomas BernardBeija Flor FC606300
85.Jakub KristofikTehelné Pole606300
86.Ján PopluhárFC 5ržalka5161100
87.Jozef HusákBelehradskí Lišiaci5161200
88.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi516510
89.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov426800
90.Viktor DarbaszWhite Boys4261000
91.Félix NeupauerMFP4261110
92.Pavol Podobník1.FC Pressburg (B)426620
93.Bakovka MatejKojoti426930
94.Ondrej PenzešŠK Karpatská246400
95.Jan NovakAFK Staré Mesto505700
96.Michal PíšHviezda DVS505900
97.Tomáš FeherviziAkademik Engerau4151000
98.Juraj Kanás1.FC Pressburg (B)415300
99.Alexander MészárosŠK Karpatská415400
100.Peter MiznerBelehradskí Lišiaci4151210
101.Martin DrobnýTehelné Pole325700
102.Michal ŠvihoríkUnited325200
103.Ondrej OraveczLoosers3251000
104.Tomáš RusňákŠK Karpatská325500
105.Viktor LihanAkademik Engerau325710
106.Martin HekelGreen Team325410
107.Hayk StepanyanPROSUM325811
108.Roman HallonŠK Karpatská235700
109.Pedro Martinez Jimenez-MañaBeija Flor FC235800
110.Vladimir DinkaUnited235700
111.Peter DanterAkademik Engerau235400
112.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)235200
113.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi2351101
114.Martin BerecMFP235801
115.Ondrej SládekBelehradskí Lišiaci145800
116.Tomáš KandraAkademik Engerau145300
117.Štefan ZelnickýHviezda DVS145710
118.Tomáš HolkovičINSTA0551300
119.Jakub HoráčekKojoti055810
120.Martin IľaščíkKojoti404500
121.Nikolaj FrajbergŠK Karpatská404400
122.Milan DrahošFC 5ržalka3141200
123.Lumír ReviľákAkademik Engerau314500
124.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)314600
125.Ilkin BakirliBeija Flor FC314700
126.Tomáš DrozdGreen Team314600
127.Mário HorniakHviezda DVS314300
128.Erik MelkusINSTA3141300
129.Peter GrachAkademik Engerau314610
130.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov314810
131.Peter LackoTehelné Pole224900
132.Daniel ŠtrbaAkademik Engerau2241000
133.Peter PopluhárFC 5ržalka2241000
134.Vojtech FtáčekBelehradskí Lišiaci224800
135.Marián KerestešTehelné Pole224410
136.Erik MichalidesKojoti224610
137.Štefan MituraBelehradskí Lišiaci224920
138.Roman ŠkrípLoosers134400
139.Peter FrindtSFC Silver Ružinov1341210
140.Leo Maria RehúšHSP Hemerhoidi303400
141.Dávid PaštinskýBelehradskí Lišiaci303800
142.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov3031000
143.Patrick HudakHviezda DVS303500
144.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)303710
145.Juraj SchrojfŠK Karpatská213700
146.Pavol FeketeAFK Staré Mesto2131100
147.Peter VrbaKojoti213400
148.Franco VecchiarelliBeija Flor FC213300
149.Smatana MartinSFC Silver Ružinov213800
150.Tomáš GrachAkademik Engerau213600
151.Boris BelanGreen Team213710
152.Peter CsicsayAkademik Engerau213710
153.Michal ŠafarikRehab Klinik Baraberi213411
154.Marián LučeničKojoti123500
155.Rostislav OsipovBeija Flor FC123200
156.Vladimír PetrovičAkademik Engerau123600
157.Ivan MichálekFC 5ržalka123900
158.Vladimir NovakINSTA1231300
159.Jaromír KudríkBelehradskí Lišiaci1231000
160.Roman HajašBeija Flor FC123700
161.Marek GregorFC 5ržalka123900
162.Marián VargaMFP1231100
163.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)123100
164.Michal MlynárčekMFP123910
165.Patrik BotošHviezda DVS123310
166.Michal ČížAFK Staré Mesto1231010
167.Andrej FaktorŠK Karpatská123520
168.Marek GreifLoosers1231040
169.Peter JoščákTehelné Pole123601
170.Oskar JakubíkTehelné Pole123921
171.Róbert NoskoPROSUM0331200
172.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi033700
173.Martin Totka1.FC Pressburg (A)033400
174.Štefan DobrevTehelné Pole0331131
175.Viktor KubalecKojoti202200
176.Jozef DadoHSP Hemerhoidi202100
177.Martin HruškaPROSUM202900
178.Vladimír BartošHviezda DVS202500
179.Peter BartalošLoosers2021120
180.Tomáš LoveckýKojoti202401
181.Tomáš LukáčŠK Karpatská112500
182.Christian Brian BachledaŠK Karpatská112100
183.Marián LaščiakAkademik Engerau112400
184.Štefan HorváthWhite Boys112200
185.Marián BachnaWhite Boys112300
186.Andrej ChromýUnited112400
187.Juraj NemethSFC Silver Ružinov112900
188.Ivan TencerUnited112100
189.Ján SzaboFC 5ržalka1121000
190.František GörnerLoosers112410
191.Lukáš KošutFC 5ržalka112910
192.Róbert KačeňákŠK Karpatská112830
193.Jozef PodhájeczkýAkademik Engerau022600
194.Michal StrolkaWhite Boys022500
195.Samuel KucejŠK Karpatská022400
196.Nino KrebsSFC Silver Ružinov022600
197.Jakub HirkoWhite Boys022400
198.Andrej ValentínINSTA0221300
199.Fernando Machín GutiérrezKojoti022400
200.Richard IvantyšynWhite Boys0221300
201.Dalibor KrálINSTA0221310
202.Martin RusinkoFC 5ržalka022610
203.Šimon ŠčepánAkademik Engerau101100
204.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)101500
205.Peter SuchárKojoti101200
206.Erik HanikWhite Boys101400
207.Róbert IžoBelehradskí Lišiaci101800
208.Jozef BalogWhite Boys101100
209.Matej MoravskýFC 5ržalka101200
210.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov101600
211.Tomáš HomoľaKojoti101700
212.Ján BeňadikKojoti101100
213.Peter SabovčíkAkademik Engerau101700
214.Peter SinghoferPROSUM101500
215.Erik Nemeš1.FC Pressburg (A)101100
216.Richard NemethWhite Boys101300
217.Boris Slávik1.FC Pressburg (B)101100
218.Norbert Churý1.FC Pressburg (B)101200
219.Vladimír BaduraHSP Hemerhoidi101510
220.Milan KošíkSFC Silver Ružinov101910
221.Peter PavlikTehelné Pole101910
222.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci101510
223.Tomáš PavlenkoLoosers011300
224.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)011100
225.Michal VajdaKojoti011300
226.Ján PupákHSP Hemerhoidi011800
227.Marek BadrňaWhite Boys011100
228.Scott WhyteBeija Flor FC011400
229.Daniel BrnčíkKojoti0111000
230.Ľuboš TóthMFP0111100
231.Yago MonteroKojoti011400
232.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)011200
233.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov011700
234.Mário SzalayHviezda DVS011800
235.Július ZdechovanPROSUM011300
236.Matej ŽivuraŠK Karpatská0111200
237.Pavol ForgáčGreen Team011500
238.Marko KotríkŠK Karpatská011100
239.Juraj SvintekGreen Team011500
240.Matúš ObranecFC 5ržalka011200
241.Milan DvorskýAFK Staré Mesto011800
242.Dušan ErorLoosers011600
243.Ctibor KompánekHSP Hemerhoidi011910
244.Pavol ViludaINSTA0111310
245.Andrej HorňákBelehradskí Lišiaci0111210
246.Dušan FialaWhite Boys0111120
247.Juraj BaloghBelehradskí Lišiaci0111120
248.Mehmat AksacBeija Flor FC000600
249.Marián ReimannSFC Silver Ružinov000100
250.Michal VišňovskýFC 5ržalka000400
251.Oliver HegyiPROSUM000100
252.Ľubomír MarjanovAkademik Engerau000100
253.Juraj ŠukolaHSP Hemerhoidi0001000
254.David Ortiz DavilaBeija Flor FC000400
255.Ján KuchtaHviezda DVS000200
256.Juraj LučeničWhite Boys000200
257.Pavol HlaváčekSFC Silver Ružinov000100
258.Lukáš ŠalingKojoti000200
259.Peter MasnýINSTA000100
260.Marcel PetrasHSP Hemerhoidi000100
261.Tomáš UhrínBelehradskí Lišiaci000400
262.Peter BeneAkademik Engerau000300
263.Róbert KačeňákŠK Karpatská000100
264.Michal TrnkaAkademik Engerau000300
265.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)000100
266.Maroš MaličkýPROSUM000300
267.Daniel ŠkatuľárAkademik Engerau000200
268.Viliam TomovičLoosers000100
269.Tomáš LebwohlLoosers000300
270.Štefan MikoMFP000200
271.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)000200
272.Walter Fabián García NicholsBeija Flor FC000200
273.Lukáš VišváderUnited000900
274.Dominik KissAkademik Engerau000100
275.Matej HergovičAkademik Engerau000100
276.Jozef BratekSFC Silver Ružinov000400
277.Zsolt MedePROSUM000100
278.Ladislav KerekPROSUM0001000
279.Denis KonturaAkademik Engerau000300
280.Andrej GamanGreen Team000100
281.Oliver FoltýnHviezda DVS000600
282.Ľubomír OláhUnited000300
283.David SmitalaTehelné Pole000100
284.Yevgeni SkribovskyBeija Flor FC000300
285.Lukáš KováčAFK Staré Mesto000200
286.David HlucháňMFP000700
287.Jozef HusarčíkKojoti000100
288.Roman CigánikMFP000400
289.Ondrej TrnovskýKojoti000200
290.Libor KarabaAkademik Engerau000200
291.Martin Plevák1.FC Pressburg (B)000200
292.Lukáš HusárAFK Staré Mesto000810
293.Michal KyselicaMFP000510
294.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov000610
295.Rudolf BodišSFC Silver Ružinov000201
296.Ivan Křížek1.FC Pressburg (B)000701
297.Juraj ToporSFC Silver Ružinov000721