2. Bratislavská liga (sezóna 2022/23)

Zápasy 19. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
24.03.2023 20:00
Tehelné Pole × ŠK Karpatská
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.03.2023 09:00
MFP × Lišiaci
0 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

25.03.2023 11:30
United × Hviezda DVS
5 : 0
kontumovaný zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

25.03.2023 16:40
INSTA × 1.FC Pressburg (B)
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.03.2023 08:00
White Boys × Green Team
21 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.03.2023 11:30
Kojoti × Beija Flor FC
4 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.03.2023 12:20
Akademik °96 × FC 5ržalka
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.03.2023 13:10
HSP Hemerhoidi × AFK Staré Mesto
0 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.03.2023 14:00
PROSUM × Loosers
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. White Boys 18 16 0 2 133 : 35 48 +98
2. 1.FC Pressburg (B) 18 15 2 1 128 : 42 47 +86
3. ŠK Karpatská 18 13 4 1 71 : 30 43 +41
4. INSTA 18 11 4 3 79 : 41 37 +38
5. Hviezda DVS 18 11 0 7 82 : 57 33 +25
6. Beija Flor FC 18 10 3 5 82 : 68 33 +14
7. PROSUM 18 10 2 6 70 : 61 32 +9
8. HSP Hemerhoidi 18 8 4 6 66 : 71 28 -5
9. Green Team 18 8 2 8 65 : 76 26 -11
10. Loosers 18 7 4 7 50 : 57 25 -7
11. AFK Staré Mesto 18 7 4 7 56 : 58 25 -2
12. Kojoti 18 7 2 9 52 : 56 23 -4
13. United 18 7 0 11 82 : 67 21 +15
14. SFC Silver Ružinov 18 6 1 11 46 : 79 19 -33
15. FC 5ržalka 18 5 3 10 41 : 69 18 -28
16. Lišiaci 18 4 1 13 37 : 63 13 -26
17. Tehelné Pole 18 4 1 13 54 : 128 13 -74
18. MFP 18 2 0 16 27 : 111 6 -84
19. Akademik °96 18 1 1 16 39 : 91 4 -52

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Andrej HrdličkaWhite Boys3226581330
2.Thomas Issa1.FC Pressburg (B)3016461411
3.Ondrej ZeleníkWhite Boys1921401500
4.Maroš LetovanecINSTA2213351800
5.Tomáš ŠimkoUnited30434500
6.Patrik PeniakPROSUM239321310
7.Ivan PaloWhite Boys1711281120
8.Martin HušekINSTA188261810
9.Erik StankoHSP Hemerhoidi179261200
10.Martin Caňo1.FC Pressburg (B)1610261400
11.Martin SusedkaHviezda DVS1313261240
12.Maroš SusedkaHviezda DVS1115261220
13.Lukáš MackoŠK Karpatská1510251800
14.Oscar Ruiz GomezBeija Flor FC159241130
15.Tomáš JelínekWhite Boys176231230
16.Lukáš BučkoLoosers148221720
17.Martin Debrecký1.FC Pressburg (B)616221810
18.Pavol HolubAFK Staré Mesto1011211120
19.Patrik Ivan1.FC Pressburg (B)912211200
20.Ján JuščiakWhite Boys119201010
21.Rastislav FazikaGreen Team1010201640
22.Michal Caňo1.FC Pressburg (A)91019900
23.Pavol HudecPROSUM910191800
24.Robert NagyHSP Hemerhoidi712191720
25.Tomáš JevčikBeija Flor FC11718810
26.Filip ČernýKojoti108181820
27.Aleksandr AgafonovBeija Flor FC711181730
28.Matej MelusČekan Mekenroff 1897 (A)11617800
29.Matej SupekEngerau BPN Boys (B)107171100
30.Matej Toman1.FC Pressburg (A)8917900
31.Erik StasiniakWhite Boys710171400
32.David FlorBeija Flor FC611171610
33.Thomas BernardBeija Flor FC16016800
34.Joao MatosBeija Flor FC115161310
35.Marek KleinPROSUM115161311
36.Roman SzatmáryŠK Karpatská97161400
37.Michal VrábelGreen Team97161620
38.Karol CvancigerUnited79161200
39.Dušan FeriancHSP Hemerhoidi79161600
40.Tomáš KleinUnited511161720
41.Michal ZemanHSP Hemerhoidi114151600
42.Peter KunzoTehelné Pole78151030
43.Michal KovarovičMFP104141800
44.Peter KadlečíkAFK Staré Mesto10414900
45.Marek PíšHviezda DVS86141100
46.Adrian MéryAFK Staré Mesto77141640
47.Patrik HupkaUnited11314700
48.Martin IľaščíkKojoti11213900
49.Tomáš BauerFC 5ržalka94131600
50.Jozef HusákLišiaci94131800
51.Andrej HornýWhite Boys9413500
52.Miroslav KrajňákKojoti76131300
53.Ľubomír LiptákSFC Silver Ružinov67131300
54.František ŠályTehelné Pole67131100
55.Ján SchmogerGreen Team67131800
56.Rastislav KraskoINSTA58131800
57.Filip MáyerLoosers93121100
58.Tomáš ChoINSTA84121810
59.Lubomír NagyGreen Team75121500
60.Tomáš PatačLoosers75121110
61.Marek ViktorínLoosers75121731
62.Lukáš MocákPROSUM66121400
63.Samuel HaisterEngerau BPN Boys (B)66121440
64.Martin PernišAFK Staré Mesto66121750
65.Peter KopúňUnited7411800
66.Róbert KnapHviezda DVS65111200
67.Ladislav BlažejINSTA65111800
68.Milan DrahošFC 5ržalka65111810
69.Ján ZorňanGreen Team65111610
70.Stanislav ŠiškaUnited38111000
71.Tomáš HolkovičINSTA29111800
72.Martin SimandlŠK Karpatská91101400
73.Samuel SlovákHSP Hemerhoidi8210710
74.Martin DrobnýTehelné Pole73101300
75.Branislav VitekPROSUM6410600
76.Marián LalíkINSTA64101800
77.Bakovka MatejKojoti64101240
78.Juraj NemethSFC Silver Ružinov55101510
79.Renato AmaranteBeija Flor FC55101210
80.Michal ČížAFK Staré Mesto46101420
81.Štefan MituraLišiaci46101550
82.Peter PikáliFC 5ržalka37101600
83.Róbert HlavinaGreen Team819810
84.Jakub KristofikTehelné Pole729800
85.Michal Dudáš1.FC Pressburg (B)729700
86.Viktor DarbaszWhite Boys6391300
87.Deák KristiánUnited6391200
88.Dušan GašparovičMFP6391200
89.Lukáš TrubanSFC Silver Ružinov5491310
90.Ervín PužaHviezda DVS459800
91.Peter MiznerLišiaci7181610
92.Lumír ReviľákAkademik °96718810
93.Ján PopluhárFC 5ržalka6281700
94.Erik MelkusINSTA6281800
95.Racz EgonUnited538800
96.Peter ŤulákINSTA4481800
97.Róbert ZelnickýHviezda DVS448200
98.Ivan GreškoPROSUM4481110
99.Richard KačeňákŠK Karpatská4481110
100.Dominik Šida1.FC Pressburg (A)448210
101.Štefan DobrevTehelné Pole3581741
102.Štefan ZelnickýHviezda DVS2681010
103.Nikolaj FrajbergŠK Karpatská707700
104.Juraj Kanás1.FC Pressburg (B)617600
105.Martin Priganc1.FC Pressburg (B)617900
106.Jozef DadoHSP Hemerhoidi617300
107.Smatana MartinSFC Silver Ružinov5271300
108.Pavol Podobník1.FC Pressburg (B)5271020
109.Martin HekelGreen Team527930
110.Roman HallonŠK Karpatská4371000
111.Tomáš FeherviziAkademik °964371400
112.Ondrej OraveczLoosers4371600
113.Peter GrachAkademik °96437910
114.Félix NeupauerMFP4371810
115.Hayk StepanyanPROSUM4371411
116.Mário BédyTehelné Pole3471500
117.Ondrej SládekLišiaci3471200
118.Martin Totka1.FC Pressburg (A)167800
119.Michal MoravčíkGreen Team0771410
120.Jan NovakAFK Staré Mesto6061100
121.Patrick HudakHviezda DVS516800
122.Lukáš HusárAFK Staré Mesto5161310
123.Pavol FeketeAFK Staré Mesto4261500
124.Michal ŠvihoríkUnited426300
125.Tomáš RusňákŠK Karpatská336600
126.Tomáš LoveckýKojoti336801
127.Martin BerecMFP336902
128.Vladimír PetrovičAkademik °962461000
129.Christian Brian BachledaŠK Karpatská246500
130.Ondrej PenzešŠK Karpatská246400
131.Vladimir DinkaUnited2461000
132.Štefan HorváthWhite Boys156500
133.Roman ŠkrípLoosers156700
134.Peter JoščákTehelné Pole156901
135.Michal PíšPinerola Minimax Academy (B)5051200
136.Dávid PaštinskýLišiaci4151200
137.Alexander MészárosŠK Karpatská415700
138.Tomáš GrachAkademik °964151000
139.Peter BartalošLoosers4151720
140.Daniel ŠtrbaAkademik °963251400
141.Peter PopluhárFC 5ržalka3251500
142.Andrej RaymanSFC Silver Ružinov3251000
143.Vojtech FtáčekLišiaci3251300
144.Milan Sádovský1.FC Pressburg (A)325300
145.Viktor LihanAkademik °96325810
146.Samuel KucejŠK Karpatská235700
147.Július ZdechovanPROSUM235600
148.Peter DanterAkademik °96235400
149.Marcel Fraňa1.FC Pressburg (A)235300
150.Pedro Martinez Jimenez-MañaBeija Flor FC2351310
151.Peter FrindtSFC Silver Ružinov2351710
152.Erik MichalidesKojoti2351010
153.Branislav ChlpíkHSP Hemerhoidi2351501
154.Juraj MaďaričHSP Hemerhoidi1451000
155.Tomáš KandraAkademik °96145300
156.František GörnerLoosers145610
157.Jakub HoráčekKojoti0551310
158.Tomáš HomoľaKojoti4041200
159.Juraj SchrojfŠK Karpatská3141100
160.Radoslav ResutikSFC Silver Ružinov3141300
161.Ilkin BakirliBeija Flor FC314800
162.Tomáš DrozdGreen Team314700
163.Mário HorniakHviezda DVS314300
164.Norbert MackoUnited314210
165.Pavol CehlárikSFC Silver Ružinov314910
166.Maroš SmolecSFC Silver Ružinov3141030
167.Peter LackoTehelné Pole224900
168.Jaromír KudríkLišiaci2241300
169.Roman HajašPraetors Bratislava2241000
170.Peter VrbaKojoti224600
171.Juraj SvintekGreen Team2241100
172.Marián KerestešTehelné Pole224510
173.Vladimír BaduraHSP Hemerhoidi2241010
174.Dušan FialaWhite Boys2241520
175.Boris BelanGreen Team2241320
176.Ivan MichálekFC 5ržalka1341400
177.Vladimir NovakINSTA1341800
178.Marián VargaMFP1341600
179.Martin RusinkoFC 5ržalka134810
180.Andrej FaktorŠK Karpatská134830
181.Marek GreifLoosers1341340
182.Jozef PodhájeczkýAkademik °96044900
183.Róbert NoskoPROSUM0441800
184.Jakub HirkoWhite Boys044500
185.Leo Maria RehúšHSP Hemerhoidi303500
186.Jozef Paštrnák1.FC Pressburg (B)303810
187.Šimon ŠepitkaLišiaci303810
188.Franco VecchiarelliBeija Flor FC213400
189.Peter CsicsayAkademik °962131210
190.Michal ŠafarikRehab Klinik Baraberi213411
191.Juraj ToporSFC Silver Ružinov2131331
192.Nino KrebsSFC Silver Ružinov123800
193.Marián LučeničKojoti123500
194.Rostislav OsipovBeija Flor FC123200
195.Bálint RóbertSFC Silver Ružinov1231100
196.Marek GregorFC 5ržalka1231100
197.Michal MlynárčekMFP1231010
198.Patrik BotošHviezda DVS123310
199.Juraj BaloghLišiaci1231620
200.Róbert KačeňákŠK Karpatská1231430
201.Oskar JakubíkTehelné Pole1231322
202.Andrej ValentínINSTA0331800
203.Viktor KubalecEngerau BPN Boys (A)202300
204.Erik HanikWhite Boys202500
205.Ján ŠályTehelné Pole202300
206.Vladimír BartošHviezda DVS202800
207.Martin Plevák1.FC Pressburg (B)202400
208.Peter PavlikTehelné Pole2021310
209.Martin HruškaPROSUM2021210
210.Tomáš LukáčŠK Karpatská112600
211.Scott WhyteBeija Flor FC112500
212.Daniel BrnčíkKojoti1121300
213.Marián LaščiakAkademik °96112400
214.Marián Kvasňovský1.FC Pressburg (A)112300
215.Mário SzalayHviezda DVS1121100
216.Marián BachnaWhite Boys112300
217.Andrej ChromýUnited112400
218.Peter SinghoferPROSUM112600
219.Erik Nemeš1.FC Pressburg (A)112200
220.Marko KotríkŠK Karpatská112400
221.Ivan TencerUnited112100
222.Ján SzaboFC 5ržalka1121000
223.Lukáš KošutFC 5ržalka1121110
224.Michal StrolkaWhite Boys022500
225.Patrik Haut1.FC Pressburg (B)022400
226.Matej ŽivuraŠK Karpatská0221800
227.Dušan ErorLoosers022900
228.Fernando Machín GutiérrezKojoti022500
229.Richard IvantyšynWhite Boys0221500
230.Dalibor KrálINSTA0221810
231.Ctibor KompánekHSP Hemerhoidi0221410
232.Pavol ViludaINSTA0221810
233.Andrej HorňákLišiaci0221810
234.Šimon Ščepánbez klubovej príslušnosti101100
235.Štefan SivoňŠK Karpatská101300
236.Oliver HegyiPROSUM101300
237.Dávid Štefečka1.FC Pressburg (B)101500
238.Peter SuchárKojoti101200
239.Róbert IžoLišiaci101900
240.Jozef BalogFOFO Bratislava WB 1984 (A)101100
241.Matej MoravskýFC 5ržalka101300
242.Andrej HerákMFP101300
243.Peter Lipa1.FC Pressburg (A)101100
244.Ján BeňadikKojoti101100
245.Dung Lam TuanAkademik °96101200
246.Peter Sabovčíkbez klubovej príslušnosti101700
247.Richard NemethWhite Boys101300
248.Šimon Kupec1.FC Pressburg (A)101100
249.Lukáš KováčAFK Staré Mesto101300
250.Boris Slávik1.FC Pressburg (B)101100
251.Norbert Churý1.FC Pressburg (B)101300
252.Gerát JozefMFP101200
253.Milan KošíkSFC Silver Ružinov101910
254.Mehmat AksacBeija Flor FC0111100
255.Tomáš PavlenkoLoosers011300
256.Juraj ŠukolaHSP Hemerhoidi0111400
257.Peter Hegedűs1.FC Pressburg (B)011100
258.Martin HrončekWhite Boys011100
259.Michal VajdaPROSUM011400
260.Ján PupákHSP Hemerhoidi0111300
261.Michal TrnkaAkademik °96011500
262.Marek BadrňaWhite Boys011100
263.Ľuboš TóthMFP0111800
264.Yago MonteroKojoti011800
265.Pavol ForgáčLoosers011900
266.Andrej GamanGreen Team011400
267.Matúš ObranecFC 5ržalka011200
268.Yevgeni SkribovskyBeija Flor FC011600
269.Milan DvorskýAFK Staré Mesto0111400
270.Samuel ČaputaŠK Karpatská011210
271.Ivan Křížek1.FC Pressburg (B)0111001
272.Marián ReimannSFC Silver Ružinov000100
273.Michal VišňovskýFC 5ržalka000400
274.Ľubomír Marjanovbez klubovej príslušnosti000100
275.David Ortiz DavilaBeija Flor FC000500
276.Ján KuchtaHviezda DVS000200
277.Michal BlahovskýWhite Boys000100
278.Marek BaranyaiUnited000100
279.Juraj LučeničWhite Boys000200
280.Pavol HlaváčekSFC Silver Ružinov000100
281.Lukáš ŠalingKojoti000400
282.Peter MasnýINSTA000100
283.Marcel PetrasHSP Hemerhoidi000100
284.Peter Benebez klubovej príslušnosti000300
285.Róbert KačeňákŠK Karpatská000100
286.Martin Lonský1.FC Pressburg (B)000100
287.Maroš MaličkýPROSUM000500
288.Filip Šimek1.FC Pressburg (B)000100
289.Daniel Škatuľárbez klubovej príslušnosti000200
290.Viliam TomovičLoosers000100
291.Tomáš LebwohlLoosers000400
292.Štefan MikoMFP000400
293.Walter Fabián García NicholsBeija Flor FC000200
294.Jakub HanúsekTehelné Pole000300
295.Dominik Kissbez klubovej príslušnosti000100
296.Matej Hergovičbez klubovej príslušnosti000100
297.Jozef BratekSFC Silver Ružinov000900
298.Szabolcs BergendiHSP Hemerhoidi000100
299.Zsolt MedePROSUM000100
300.Ladislav KerekPROSUM0001400
301.Filip JanovskýWhite Boys000100
302.Denis KonturaAkademik °96000400
303.Oliver FoltýnHviezda DVS000600
304.Ľubomír OláhUnited000500
305.Tomáš ŠulajHSP Hemerhoidi000100
306.David SmitalaTehelné Pole000300
307.David HlucháňMFP0001100
308.Jozef HusarčíkKojoti000100
309.Roman CigánikMFP000600
310.Ondrej TrnovskýKojoti000200
311.Libor KarabaAkademik °96000300
312.Tomáš UhrínLišiaci000610
313.Michal KyselicaMFP000510
314.Lukáš VišváderUnited0001310
315.Jakub Slezák1.FC Pressburg (A)000110
316.Rudolf BodišSFC Silver Ružinov000301