1. Bratislavská liga (sezóna 2022/23)

Zápasy 14. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
27.01.2023 20:00
AFC Horden × Praetors mEleven (B)
0 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

27.01.2023 20:10
Engerau Boys BPN PFA 94 (C) × AC Bells
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH DŠ - Nová

27.01.2023 21:00
FK Inter Bratislavia (B) × Banana Boys
5 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH DŠ - Nová

28.01.2023
FOFO Bratislava WB 1984 (B) × FC Rusovce
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

28.01.2023 08:00
ŠK Račišdorf × SF Festglas
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.01.2023 08:50
Ovečky × FPV 23
2 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.01.2023 09:40
Božkov × AK Vorvane
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

28.01.2023 19:30
Racing Club × AK 47 Chaos (B)
3 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.01.2023 20:20
Fresh and Funny × FCK Minimax Bratislava (B)
1 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

28.01.2023 21:10
Hurricanes × FC Tifosi
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 13 12 0 1 108 : 38 36 +70
2. ŠK Račišdorf 14 12 0 2 89 : 35 36 +54
3. Fresh and Funny 14 11 2 1 49 : 28 35 +21
4. FCK Minimax Bratislava (B) 13 11 1 1 56 : 12 34 +44
5. SF Festglas 14 10 2 2 56 : 37 32 +19
6. AK 47 Chaos (B) 14 9 2 3 57 : 36 29 +21
7. Engerau Boys BPN PFA 94 (C) 14 9 1 4 71 : 51 28 +20
8. Banana Boys 14 6 2 6 38 : 38 20 0
9. AC Bells 14 6 1 7 72 : 50 19 +22
10. FK Inter Bratislavia (B) 14 5 3 6 46 : 49 18 -3
11. FC Rusovce 12 5 1 6 34 : 31 16 +3
12. Praetors mEleven (B) 14 4 3 7 35 : 44 15 -9
13. FPV 23 14 4 2 8 41 : 40 14 +1
14. Hurricanes 14 4 2 8 48 : 65 14 -17
15. AK Vorvane 14 4 1 9 45 : 65 13 -20
16. Racing Club 14 4 0 10 37 : 70 12 -33
17. Božkov 13 4 0 9 36 : 85 12 -49
18. AFC Horden 13 3 0 10 24 : 78 9 -54
19. FC Tifosi 14 1 1 12 29 : 74 4 -45
20. Ovečky 14 1 0 13 42 : 87 3 -45

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Jakub HoffmanŠK Račišdorf4020601200
2.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)3323561310
3.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)2121421000
4.Peter ImrichEngerau Boys BPN PFA 94 (C)2210321210
5.Juraj JakubecAC Bells1813311100
6.Jakub BelanŠK Račišdorf1417311040
7.Peter KriškaAC Bells1215271210
8.Juraj HipkiAK Vorvane179261440
9.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)17825910
10.Christián StankovičAK Vorvane166221310
11.Kamil ZlatohlavyEngerau Boys BPN PFA 94 (C)137201100
12.Miroslav JánošHurricanes163191300
13.Pavol SeleckýAC Bells712191100
14.Martin HargašHurricanes12618810
15.Tomáš JancíkSF Festglas117181200
16.Michal JuhazyRacing Club108181420
17.Tomáš BremserŠK Račišdorf9918700
18.Marek RigoSF Festglas81018800
19.Tomáš PobehaFresh and Funny711181230
20.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)12517900
21.Martin ČuchranFC Tifosi115161400
22.Boris ŽigmundFK Inter Bratislavia (B)97161010
23.Tomáš TirpákFPV 23610161330
24.Milan KrajniakmEleven (A)97161200
25.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)41216700
26.Patrik VoltemarBožkov69151100
27.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)95141200
28.Martin PolákHurricanes59141200
29.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)5914500
30.Marek MaláčAC Bells103131230
31.Peter AugustinBanana Boys103131221
32.Matej KolomyBožkov85131300
33.Michael MiznerFresh and Funny85131440
34.Martin OltmanAC Bells67131200
35.Marek BognarFC Rusovce58131020
36.Stefan TothFC Rusovce58131121
37.Viktor GubečkaFK Inter Bratislavia (B)84121130
38.Adam SemančíkEngerau Boys BPN PFA 94 (C)5712700
39.Ivan ZrubecBožkov5712900
40.Viktor SegedaOvečky10111800
41.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (B)9211410
42.Kristian GolejFC Rusovce74111020
43.Peter KurcinŠK Račišdorf5611900
44.Lukáš KrupaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)56111320
45.Pavol MizenkoOvečky5611520
46.Vladimir HrčekFK Inter Bratislavia (B)47111000
47.Viktor BódiFCK Minimax Bratislava (B)82101000
48.Adrián BrzobohatýSF Festglas82101220
49.Erik RumankoSF Festglas8210730
50.Lukáš MichniewiczFC Rusovce73101020
51.Tomáš ŠrotFPV 2364101310
52.Tomáš PecherFPV 2355101100
53.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)55101300
54.Matej KučíkRacing Club5510710
55.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)4610600
56.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)3710720
57.Ondrej KordošBanana Boys19101310
58.Michal JužaninOvečky819900
59.Roman MacháčekHurricanes7291210
60.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)639520
61.Vladimír LattaFresh and Funny639930
62.Martin DubaiAFC Horden5491300
63.Peter KottekAC Bells549400
64.Tomáš KruckýFOFO Bratislava WB 1984 (B)549810
65.Michal KardošFresh and Funny5491410
66.Dušan BrezovickýOvečky4591100
67.Juraj VrábeľOvečky4591350
68.Michal MichalkoOvečky2791010
69.Martin VavroBanana Boys7181120
70.Lukáš SzalacsiAK Vorvane6281400
71.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)538800
72.Roman KaanFresh and Funny538600
73.Peter KýškaŠK Račišdorf538700
74.Peter GramataAFC Horden5381210
75.Július VrábeľOvečky5381011
76.William VeselíkFC Tifosi4481330
77.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)3581000
78.Patrik KürthyFC BPN EB PFA 94 (B)3581200
79.Andrej VčasnýmEleven (A)358810
80.Simon HaleHurricanes268720
81.Ján KuismEleven (A)617600
82.Martin MedoFresh and Funny617800
83.Erik DuchoEngerau Boys BPN PFA 94 (C)6171130
84.Marián MišovičFK Inter Bratislava (A)437700
85.Juraj BahnoAK 47 Chaos (B)437800
86.Anton KresánekAFC Horden257900
87.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)257700
88.Jakub KincsesSF Festglas257400
89.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)347710
90.Lucas AndodyFresh and Funny6061020
91.Pavel BenovicsSF Festglas426800
92.Daniel HošekFCK Minimax Bratislava (B)426700
93.Marek BudaRacing Club4261200
94.Filip MrocekRacing Club4261200
95.Matej RužičkaAK 47 Chaos (A)426320
96.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)336900
97.Milan MenyhartAC Bells3361000
98.Tomáš ZdarilekPraetors mEleven (B)3361000
99.František HečkoEngerau Boys BPN PFA 94 (C)336200
100.Štefan VachPraetors mEleven (B)336900
101.Patrik MelišFK Inter Bratislavia (B)336400
102.Branislav PavlíkSF Festglas336710
103.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)336610
104.Milan KonečnýSF Festglas246700
105.Vladimir GligićFK Inter Bratislavia (B)246200
106.Mário ToporEngerau Boys BPN PFA 94 (C)1561310
107.Ján CséfalvayFPV 23505900
108.Jakub LachkyRacing Club415700
109.Martin BognarFC Rusovce4151200
110.Milan JanečkaBanana Boys415830
111.Rastislav SchubertŠK Račišdorf3251000
112.Volodymyr BohdanRacing Club325400
113.Ivan DobranskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)325600
114.Martin KučerákFC Tifosi325900
115.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)325510
116.František BaranFPV 23325310
117.Marek ZechmeisterBanana Boys325610
118.Viliam VerníčekHurricanes325510
119.Rastislav GibalaFCK Minimax Bratislava (B)235400
120.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)235300
121.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)2351160
122.Branislav PristáčFC Tifosi1451100
123.Peter ValachRacing Club145910
124.Marek FeckoAK Vorvane1451420
125.Kouhen SabriFK Inter Bratislava (A)055200
126.Lukáš ZemešAK Vorvane0551300
127.Michal PetrovičEngerau Boys BPN PFA 94 (C)055810
128.Juraj MeszarosBožkov404800
129.František MikócziBožkov404700
130.Matúš PlevkaFPV 234041000
131.Viktor PostošAC Bells4041400
132.Daniel NunhardtAFC Horden404300
133.Martin BriakBožkov314900
134.Sebastián ŠníderAK Vorvane3141300
135.Michal ČiernyBanana Boys3141110
136.Michal MacoEngerau Boys BPN PFA 94 (C)314310
137.Šimon KubranPraetors mEleven (B)314810
138.Peter VerdunFresh and Funny224400
139.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)224400
140.Martin MitrikAK 47 Chaos (A)224400
141.Richard HargašHurricanes2241100
142.Martin PilekFPV 232241300
143.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)2241200
144.Adrián SabolFresh and Funny2241110
145.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)134710
146.Branislav JursaRacing Club134830
147.Karol SzelepcsényiSF Festglas134901
148.Juraj RusnákBanana Boys0441000
149.Tomáš BobálAK Vorvane0441400
150.Dušan MikulecFOFO Bratislava WB 1984 (B)044910
151.Alexander BerekFresh and Funny044920
152.Ján FašungBanana Boys3031200
153.Samuel KojdamEleven (A)303500
154.Tarik SulemaniFK Inter Bratislava (A)303310
155.Darko PanevskiFK Inter Bratislavia (B)303830
156.Martin HuorkaŠK Račišdorf213200
157.Ján KaločajFCK Minimax Bratislava (A)213400
158.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)213100
159.Matúš MájekPraetors mEleven (B)213700
160.Ján DubovskýSF Festglas213700
161.Michal MalýFresh and Funny213400
162.Dejan SúkalaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)213200
163.Samuel BojnákAK 47 Chaos (A)213200
164.Lukáš ŠtecákmEleven (A)213200
165.Peter GrinčFC Tifosi213600
166.Michal LaluhaFPV 23213510
167.Gabriel GreifFC Tifosi2131430
168.Matúš BlaškoFCK Minimax Bratislava (B)123100
169.Ondrej ĎuranaAFC Horden123700
170.Ivan KlinčokAK 47 Chaos (A)123400
171.Juraj StudenikBožkov123400
172.Jakub DahmaniEngerau Boys BPN PFA 94 (C)123800
173.Juraj AudiSF Festglas123100
174.Andrej GendiarŠK Račišdorf123100
175.Tomáš PaprskárBožkov123900
176.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf123600
177.Daniel PodhorecAFC Horden1231000
178.Radovan RakovskýBožkov123810
179.Jakub PaštinskýFC Tifosi123620
180.Filip SvobodaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)123201
181.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)033300
182.Dominik BielikSF Festglas033400
183.Juraj KuchárPraetors mEleven (B)123510
184.Adrian BöhmerRacing Club202400
185.Tomas BorsanyiFC Rusovce202600
186.Peter UrbanovičmEleven (A)202200
187.Juraj ChovanecAK 47 Chaos (A)202400
188.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)202300
189.Andrej ĎuríkFK Inter Bratislavia (B)202200
190.Marián KrižanFC BPN EB PFA 94 (B)202300
191.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)202200
192.Daniel UrbanFC Rusovce2021010
193.Branislav PopFK Inter Bratislavia (B)2021110
194.Peter BažányAFC Horden2021120
195.Vladimír RiškoOvečky112900
196.Jaroslav BrožFK Inter Bratislava (A)112400
197.Dominik VresilovičFC Tifosi112800
198.Ivan PopovecFPV 23112700
199.Jakub KolmanAFC Horden112500
200.Patrik ŽákHurricanes112400
201.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)112800
202.Kadlečík JurajAC Bells112400
203.Jaroslav FuričkaAC Bells1121200
204.Miroslav FerkoFK Inter Bratislavia (B)112200
205.Daniel VaňkoOvečky112200
206.Ján BrunnerAK 47 Chaos (A)112300
207.Milan BitalaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)112300
208.Daniel LabárAC Bells112600
209.Andrej GubančokFC Rusovce112700
210.Luboš TurcanikAFC Horden112500
211.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)112100
212.Šimon ChalányFC BPN EB PFA 94 (B)112100
213.Marcel PackaBožkov112410
214.Hugo BagateBanana Boys112810
215.Saksa MartinŠK Račišdorf112610
216.Registrácia Zrušenábez klubovej príslušnosti112310
217.Samuel KorenačkaAK 47 Chaos (A)112310
218.Ján SotníkBanana Boys112620
219.Róbert LatikaAK Vorvane0221400
220.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)022200
221.Roman WeberBanana Boys0221300
222.Juraj JajcajŠK Račišdorf022100
223.Jarábek MojmírŠK Račišdorf022300
224.Tomáš LopatkaAK 47 Chaos (B)022500
225.Jozef PetruszOvečky022800
226.Hencz OliverŠK Račišdorf022800
227.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)022200
228.Lukáš FučelaRacing Club022410
229.Juraj BojkovskýmEleven (A)022610
230.Andrej HantákFOFO Bratislava WB 1984 (B)101200
231.Tomáš RunaFK Inter Bratislava (A)101400
232.Šimon KincsesSF Festglas101200
233.Vladimír PozníkRacing Club101700
234.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)101100
235.Ján LošonskýFK Inter Bratislavia (B)101100
236.Juraj PařilFC Tifosi101500
237.Radoslav HonAC Bells101100
238.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)101100
239.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)101100
240.Viliam ČillíkAK Vorvane101800
241.Peter CiekerFPV 23101400
242.Adrián ČakurdaOvečky101200
243.Simon OndrejkaFCK Minimax Bratislava (B)101400
244.Šimon VacvalBanana Boys101200
245.Michal MlynekEngerau Boys BPN PFA 94 (C)101100
246.Roman BauerSF Festglas101300
247.Šimon BielyPraetors mEleven (B)101200
248.Roman FraňoBanana Boys101100
249.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)101100
250.Marián MunkaRacing Club101800
251.Erik SadloňBožkov101400
252.Marián HudákBanana Boys101100
253.Jozef KatušinSF Festglas101100
254.Tomáš JuskoFC Tifosi1011110
255.Karol FarskýFC Tifosi101810
256.Štefan HrčekFK Inter Bratislavia (B)1011210
257.Ján ŠtefanekFC Tifosi1011010
258.Vladimír PaliesekSF Festglas101420
259.Emil OmastaRacing Club101301
260.Alan TichyEngerau Boys BPN PFA 94 (C)101411
261.Peter ŠimončičRacing Club011100
262.Martin KsinanAFC Horden011300
263.Tomáš LicherFPV 23011700
264.Jakub SlejzakHurricanes011100
265.Matúš HlôškaŠK Račišdorf011600
266.Simon NajarmEleven (A)011400
267.Dominik AlexikEngerau Boys BPN PFA 94 (C)011100
268.Viktor VargamEleven (A)011100
269.Viktor MayermEleven (A)011200
270.Ján LomjanskýAFC Horden011500
271.Olex MykolaFOFO Bratislava WB 1984 (B)011600
272.Róbert KlobučníkAC Bells011600
273.Marcel MlynármEleven (A)011500
274.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)011700
275.Roman AdamikFCK Minimax Bratislava (B)011600
276.Tomáš SzaboSF Festglas011700
277.Peter ValkovičmEleven (A)011100
278.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)011100
279.Július BeromEleven (A)011200
280.Marek HallonPraetors mEleven (B)011710
281.Roman LapošŠK Račišdorf011510
282.Marek MiklošFOFO Bratislava WB 1984 (B)011910
283.Juraj FukatschFCK Minimax Bratislava (B)011710
284.Bonaventura LuzsicaSF Festglas011410
285.Jakub BorišinecRacing Club0111020
286.Roman KuželPraetors mEleven (B)011320
287.Jozef KaplockýAK Vorvane0111320
288.Anton JánošBožkov000200
289.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)000100
290.Filip KollárEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000200
291.Miloslav KollarFresh and Funny000400
292.Marko MadejaAK 47 Chaos (B)000100
293.Martin BenčAFC Horden000200
294.Pavelka JakubAK Vorvane0001400
295.Miloš CigláňSF Festglas000200
296.Robert BestroEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000200
297.Jaroslav VaculikFC Rusovce000200
298.Radovan KamenskýOvečky000900
299.Matej StaníkRacing Club000100
300.Daniel DurankaAC Bells000100
301.Dominik KratochvilEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
302.Michal MalovecAK Vorvane0001400
303.Marek SlavikFOFO Bratislava WB 1984 (B)000300
304.Dávid ŠrámekFK Inter Bratislava (A)000100
305.Ján JakubecmEleven (A)000100
306.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000100
307.Tomáš DetkoŠK Račišdorf000100
308.Martin ŠčasnýFresh and Funny000200
309.Tomáš LazarovBožkov000200
310.Peter MartinkoSF Festglas000100
311.Peter BenovicsSF Festglas000100
312.Marko JaníkOvečky000100
313.Pavol MajdánOvečky000200
314.Peter BučinaPraetors mEleven (B)000100
315.Ivan LindovskýRacing Club000100
316.David KalmárEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
317.Martin Čiepbez klubovej príslušnosti000200
318.Jerko KanderaFK Inter Bratislavia (B)000200
319.Kutalek JaroslavAC Bells0001000
320.Jaroslav OlejníkEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
321.Milud KhalefFK Inter Bratislava (A)000600
322.Stanislav CintavýFC BPN EB PFA 94 (B)000100
323.Pavol BednárAC Bells000100
324.Marek HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
325.Michal JuhásFK Inter Bratislavia (B)000400
326.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000500
327.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)000100
328.Oleksandr KremenetskyiBanana Boys000100
329.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)000100
330.František ChrappaHurricanes000100
331.Martin DubeňmEleven (A)000300
332.Marek HríbFresh and Funny000400
333.Ľubomír KrálmEleven (A)000100
334.Dušan BartkovskýAK Vorvane0001300
335.Peter WeissAFC Horden000200
336.Peter RožekBožkov000700
337.Michal LapinAK 47 Chaos (B)000100
338.Erik NémethRacing Club000500
339.Pavol MulikOvečky000200
340.Michal MaďariFOFO Bratislava WB 1984 (B)000200
341.Peter FiloFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
342.Jakub HalajčíkFCK Minimax Bratislava (B)000200
343.Šouc OliverFC Tifosi000400
344.Simon TichýAK 47 Chaos (A)000100
345.Marek SokolAK 47 Chaos (A)000100
346.Richard OlejárFPV 23000100
347.Martin KucianmEleven (A)000400
348.Peter HanuskaFresh and Funny000100
349.Peter LangFC Tifosi000300
350.Minh Nguyen TuanFC Tifosi000100
351.Štefan KopnickýBožkov000200
352.Marián NeumannFOFO Bratislava WB 1984 (B)000300
353.Jakub KujanOvečky000100
354.Tomáš ŽákHurricanes000400
355.Michal VozárAC Bells000300
356.Filip BaranFK Inter Bratislava (A)000100
357.Marek IľkoAK 47 Chaos (B)000100
358.Daniel EbstAC Bells000700
359.Richard NyilfaFC Rusovce000700
360.Michal PetrleFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
361.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000500
362.Ján ZdarilekPraetors mEleven (B)000410
363.Simon SovišSF Festglas000110
364.Milan KamenskýOvečky000910
365.Tomáš SýkoraSF Festglas000210
366.Branislav ŠtevaňákFK Inter Bratislava (A)000410
367.Vladimir UrbanFC Rusovce0001110
368.Peter OslejHurricanes000610
369.Pavol ŽelezníkFK Inter Bratislava (A)000110
370.František JamrichFOFO Bratislava WB 1984 (B)000210
371.Patrik TrubanFCK Minimax Bratislava (B)000210
372.Martin BeniačŠK Račišdorf000310
373.Jakub KozárikFresh and Funny000810
374.Filip RašlíkFPV 23000520
375.Andrej DrongŠK Račišdorf000601
376.Michal KačinecAFC Horden000611
377.Štefanek FilipFC Tifosi0001211