1. Bratislavská liga (sezóna 2022/23)

Zápasy 2. kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
30.09.2022 19:00
AK 47 Chaos (B) × Hurricanes
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH DŠ - Nová

30.09.2022 20:50
Fresh and Funny × AFC Horden
5 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

30.09.2022 21:40
FK Inter Bratislavia (B) × Engerau Boys BPN PFA 94 (C)
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.10.2022 08:00
Banana Boys × FPV 23
2 : 0
odohratý zápas Základná skupina ŠH Lekárska fakulta

01.10.2022 08:50
SF Festglas × FC Tifosi
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Lekárska fakulta

01.10.2022 09:00
FOFO Bratislava WB 1984 (B) × ŠK Račišdorf
11 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

01.10.2022 09:40
FCK Minimax Bratislava (B) × Božkov
7 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Lekárska fakulta

01.10.2022 10:40
FC Rusovce × Ovečky
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

02.10.2022 14:00
Racing Club × Praetors mEleven (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ŠH Lekárska fakulta

17.12.2022
AC Bells × AK Vorvane
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ODLOŽENÉ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 2 2 0 0 21 : 4 6 +17
2. FCK Minimax Bratislava (B) 2 2 0 0 15 : 2 6 +13
3. FC Rusovce 2 2 0 0 13 : 2 6 +11
4. AK 47 Chaos (B) 2 2 0 0 12 : 2 6 +10
5. SF Festglas 2 2 0 0 13 : 3 6 +10
6. FK Inter Bratislavia (B) 2 2 0 0 10 : 2 6 +8
7. Banana Boys 2 2 0 0 7 : 3 6 +4
8. Fresh and Funny 2 1 0 1 6 : 5 3 +1
9. FC Tifosi 2 1 0 1 9 : 9 3 0
10. FPV 23 2 1 0 1 4 : 5 3 -1
11. ŠK Račišdorf 2 1 0 1 6 : 12 3 -6
12. AC Bells 1 0 0 1 3 : 4 0 -1
13. Racing Club 1 0 0 1 1 : 5 0 -4
14. AK Vorvane 1 0 0 1 1 : 6 0 -5
15. Praetors mEleven (B) 1 0 0 1 2 : 7 0 -5
16. Ovečky 2 0 0 2 4 : 10 0 -6
17. AFC Horden 2 0 0 2 2 : 12 0 -10
18. Hurricanes 2 0 0 2 2 : 13 0 -11
19. Božkov 2 0 0 2 3 : 15 0 -12
20. Engerau Boys BPN PFA 94 (C) 2 0 0 2 2 : 15 0 -13

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.František ŠporanekFOFO Bratislava WB 1984 (B)718200
2.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)538200
3.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)527200
4.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)257200
5.Nikola GagicFOFO Bratislava WB 1984 (B)257200
6.Kristian GolejFC Rusovce426200
7.Marek BognarFC Rusovce246200
8.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)156100
9.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)314200
10.Juraj BahnoAK 47 Chaos (B)314200
11.Tomáš JancíkSF Festglas314200
12.Boris ŽigmundFK Inter Bratislavia (B)314200
13.Martin ČuchranFC Tifosi314200
14.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)224200
15.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)224200
16.Tomáš BremserŠK Račišdorf224200
17.Jakub KincsesSF Festglas224200
18.Stefan TothFC Rusovce134200
19.Vladimir HrčekFK Inter Bratislavia (B)134200
20.Marek RigoSF Festglas134200
21.Peter AugustinBanana Boys303200
22.Erik RumankoSF Festglas213100
23.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)213100
24.Ivan DobranskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)213200
25.Roman KaanFresh and Funny213200
26.Martin KučerákFC Tifosi213200
27.Daniel HošekFCK Minimax Bratislava (B)213200
28.Martin MedoFresh and Funny213200
29.Viktor GubečkaFK Inter Bratislavia (B)213210
30.Marián MišovičFK Inter Bratislava (A)123100
31.Michal KardošFresh and Funny123210
32.Tomas BorsanyiFC Rusovce202100
33.Viktor BódiFCK Minimax Bratislava (B)202100
34.Peter KottekAC Bells202100
35.Ján FašungBanana Boys202200
36.Jakub HoffmanŠK Račišdorf202200
37.Pavel BenovicsSF Festglas202100
38.Vladimír RiškoOvečky112200
39.Martin HuorkaŠK Račišdorf112100
40.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)112100
41.Adrián BrzobohatýSF Festglas112200
42.Matej KolomyBožkov112200
43.Peter GramataAFC Horden112200
44.Ivan KlinčokAK 47 Chaos (A)112100
45.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)112100
46.Branislav PristáčFC Tifosi112200
47.Ján BrunnerAK 47 Chaos (A)112100
48.Patrik MelišFK Inter Bratislavia (B)112100
49.Peter ImrichBanana Boys112200
50.Tomáš TirpákFPV 23112210
51.Jakub BelanŠK Račišdorf022200
52.Tomáš PecherFPV 23022200
53.Karol SzelepcsényiSF Festglas022200
54.Adam SemančíkEngerau Boys BPN PFA 94 (C)101100
55.Tomáš JuskoFC Tifosi101200
56.Šimon KincsesSF Festglas101100
57.Vladimír PozníkRacing Club101100
58.Anton KresánekAFC Horden101200
59.Marek MaláčAC Bells101100
60.Juraj PařilFC Tifosi101200
61.Peter UrbanovičmEleven (A)101100
62.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)101100
63.Daniel UrbanFC Rusovce101200
64.Branislav PavlíkSF Festglas101100
65.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)101100
66.Branislav PopFK Inter Bratislavia (B)101200
67.Peter CiekerFPV 23101200
68.Alan TichyEngerau Boys BPN PFA 94 (C)101100
69.Juraj StudenikBožkov101200
70.Roman MacháčekHurricanes101200
71.Adrián ČakurdaOvečky101100
72.Jakub PaštinskýFC Tifosi101100
73.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)101100
74.Lukáš MichniewiczFC Rusovce101100
75.František MikócziBožkov101100
76.Lukáš SzalacsiAK Vorvane101100
77.Tomáš ŠrotFPV 23101200
78.Andrej ĎuríkFK Inter Bratislavia (B)101100
79.Milan KrajniakFPV 23101100
80.Miroslav JánošHurricanes101200
81.Dušan BrezovickýOvečky101200
82.Martin BognarFC Rusovce101200
83.Lucas AndodyFresh and Funny101100
84.Tomáš MasarykPraetors mEleven (B)101100
85.Martin VavroBanana Boys101200
86.Július VrábeľOvečky101200
87.Martin DubaiAFC Horden011200
88.Marek HallonPraetors mEleven (B)011100
89.Róbert LatikaAK Vorvane011100
90.Martin PolákHurricanes011200
91.Tomáš LicherFPV 23011100
92.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)011100
93.Michal ČiernyBanana Boys011100
94.Pavol SeleckýAC Bells011100
95.Juraj KuchárFCK Minimax Bratislava (B)011100
96.Juraj RusnákBanana Boys011100
97.Milan KonečnýSF Festglas011200
98.Ondrej KordošBanana Boys011200
99.Andrej VčasnýmEleven (A)011100
100.Michal MichalkoOvečky011200
101.Samuel BojnákAK 47 Chaos (A)011100
102.Andrej GubančokFC Rusovce011100
103.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)011200
104.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)011100
105.Tomáš PobehaFresh and Funny011100
106.Marek BudaRacing Club011100
107.Tomáš LopatkaAK 47 Chaos (B)011100
108.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)011100
109.Juraj JakubecAC Bells011100
110.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)011100
111.Samuel KorenačkaAK 47 Chaos (A)011100
112.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)011100
113.William VeselíkFC Tifosi011210
114.Juraj FukatschHurricanes011210
115.Marek ZechmeisterBanana Boys011110
116.Simon HaleHurricanes000100
117.Radovan RakovskýBožkov000200
118.Peter ValachRacing Club000100
119.Martin KsinanAFC Horden000200
120.Milan KamenskýOvečky000200
121.Rastislav SchubertŠK Račišdorf000200
122.Tomáš KruckýFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
123.Pavelka JakubAK Vorvane000100
124.Martin BriakBožkov000100
125.Adrián SabolFresh and Funny000200
126.Miloš CigláňSF Festglas000100
127.Milan MenyhartAC Bells000100
128.Roman LapošŠK Račišdorf000100
129.Radovan KamenskýOvečky000200
130.Gabriel GreifFC Tifosi000200
131.Ondrej ĎuranaAFC Horden000100
132.Patrik KürthyFC BPN EB PFA 94 (B)000200
133.Michal MalovecAK Vorvane000100
134.Juraj MeszarosBožkov000100
135.Michal JuhazyRacing Club000100
136.Milan JanečkaBanana Boys000200
137.Matúš HlôškaŠK Račišdorf000100
138.Branislav ŠtevaňákFK Inter Bratislava (A)000100
139.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)000100
140.Vladimir UrbanFC Rusovce000200
141.Lukáš KrupaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000200
142.Peter OslejHurricanes000100
143.Jakub BorišinecRacing Club000100
144.Alexander BerekFresh and Funny000100
145.Michal PetrovičEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
146.David KalmárEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
147.Matúš MájekPraetors mEleven (B)000100
148.Peter BažányAFC Horden000200
149.Kutalek JaroslavAC Bells000100
150.Roman WeberBanana Boys000200
151.Dominik VresilovičFC Tifosi000200
152.Tomáš BobálAK Vorvane000100
153.Andrej DrongŠK Račišdorf000100
154.Branislav JursaRacing Club000100
155.Štefan HrčekFK Inter Bratislavia (B)000100
156.Jakub DahmaniEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000200
157.Ivan ZrubecBožkov000100
158.Michal JuhásFK Inter Bratislavia (B)000100
159.Vladimír LattaFresh and Funny000100
160.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)000100
161.Marek MiklošFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
162.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)000100
163.Michal KačinecAFC Horden000100
164.Jaroslav FuričkaAC Bells000100
165.Juraj HipkiAK Vorvane000100
166.Hugo BagateBanana Boys000200
167.Šimon BielyPraetors mEleven (B)000100
168.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)000100
169.Peter RožekBožkov000100
170.Štefanek FilipFC Tifosi000100
171.Mário ToporEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000200
172.Peter KýškaŠK Račišdorf000100
173.Richard HargašHurricanes000200
174.Erik NémethRacing Club000100
175.Ján LomjanskýAFC Horden000100
176.Jarábek MojmírŠK Račišdorf000200
177.Kamil ZlatohlavyEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
178.Olex MykolaFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
179.Jakub HalajčíkFCK Minimax Bratislava (B)000100
180.Marcel MlynármEleven (A)000100
181.Matúš PlevkaFPV 23000100
182.Viktor PostošAC Bells000100
183.Marek FeckoAK Vorvane000100
184.Tomáš PaprskárBožkov000100
185.Jozef PetruszOvečky000200
186.Martin PilekFPV 23000200
187.Erik SadloňBožkov000100
188.Šimon KubranPraetors mEleven (B)000100
189.Peter KurcinŠK Račišdorf000100
190.Minh Nguyen TuanFC Tifosi000100
191.Marián KrižanFC BPN EB PFA 94 (B)000100
192.Tomáš SzaboSF Festglas000100
193.Marián NeumannFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
194.Tomáš ŽákHurricanes000200
195.Matej KučíkRacing Club000100
196.Daniel PodhorecAFC Horden000200
197.Filip SvobodaEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000100
198.Ján CséfalvayFPV 23000100
199.Daniel EbstAC Bells000100
200.Richard NyilfaFC Rusovce000100
201.Martin StrížAK 47 Chaos (B)000100
202.Juraj VrábeľOvečky000210
203.Michael MiznerFresh and Funny000210
204.Darko PanevskiFK Inter Bratislavia (B)000210
205.Jakub KozárikFresh and Funny000210
206.Erik DuchoEngerau Boys BPN PFA 94 (C)000220