1. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:00
SF Festglas × Hurricanes
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:10
AFC Horden × FPV 23
0 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Predators (B)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 11:30
Semic Bratislava (B) × FC Rusovce
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 12:20
FSC Velmáci (A) × AK 47 Chaos (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 13:10
PKE-M IMOOPTIK (B) × Racing Club (A)
1 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:00
Praetors mEleven (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 19:00
Dobraklima.sk × Budweiser
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 16:30
ŠK Karpatská × Akademik °96 (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 17:20
FOFO Bratislava 1984 (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 28 24 2 2 131 : 59 74 +72
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 22 2 4 92 : 50 68 +42
3. FCK Minimax Bratislava (B) 28 16 4 8 99 : 57 52 +42
4. AK 47 Chaos (B) 28 16 2 10 92 : 59 50 +33
5. Hurricanes 28 14 4 10 80 : 72 46 +8
6. Praetors mEleven (B) 28 14 4 10 80 : 73 46 +7
7. FSC Velmáci (A) 28 13 3 12 80 : 77 42 +3
8. Predators (B) 28 12 5 11 99 : 86 41 +13
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 28 12 3 13 105 : 93 39 +12
10. SF Festglas 28 11 4 13 88 : 87 37 +1
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 28 16 4 8 110 : 60 52 +50
2. FPV 23 28 10 7 11 71 : 84 37 -13
3. Budweiser 28 12 1 15 99 : 121 37 -22
4. FC Rusovce 28 10 6 12 62 : 75 36 -13
5. Akademik °96 (A) 28 10 4 14 77 : 98 34 -21
6. AFC Horden 28 8 7 13 57 : 89 28* -32
7. Racing Club (A) 28 7 4 17 69 : 96 25 -27
8. PKE-M IMOOPTIK (B) 28 5 8 15 66 : 113 23 -47
9. Dobraklima.sk 28 5 2 21 70 : 130 17 -60
10. ŠK Karpatská 28 3 4 21 62 : 110 13 -48
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. AK 47 Chaos (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. Praetors mEleven (B) 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club (A) 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. PKE-M IMOOPTIK (B) 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Tomáš HrutkaFC RTR BPN (A)3415492140
2.Ernest LopúSemic Bratislava2817452330
3.Martin GregoraWild Boys 02 (B)1233452730
4.Simon NajarPredators (B)2511362510
5.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)2412362530
6.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)1620361910
7.Tomáš ŠrotFPV 232510352520
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi277342810
9.Juraj NajarPredators (B)2210322630
10.Dušan KeszeghSF Festglas236292401
11.Marek RigoSF Festglas1712291000
12.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)1712292620
13.Juraj MeszarosDobraklima.sk1315282411
14.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)189271410
15.Šimon KubranRacing Club (A)1710272520
16.Milan NestorikFOFO Bratislava 1984 (A)197261720
17.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)188262520
18.Michal MaďariWild Boys 02 (B)179262800
19.Jakub LachkyRacing Club (A)1313262100
20.Jozef KatušinSF Festglas205251410
21.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)1411251800
22.Tomáš TirpákFPV 23186242460
23.Matej KolomyDobraklima.sk176232400
24.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi914232420
25.Ján KuismEleven (A)166222100
26.Róbert RajnohaHurricanes157222300
27.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (A)121022800
28.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team1012222820
29.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)166221451
30.Juraj RyšavýSemic Bratislava1110212610
31.Martin DubaiAFC Horden813212730
32.Marek PolákAkademik °96 (A)137202210
33.Patrik ChamillaWild Boys 02 (B)137201020
34.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)128202100
35.Michal HorvatovičRacing Club (A)1010202000
36.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)713201730
37.Igor HrubýWild Boys 02 (B)154191800
38.Marek KarolAkademik °96 (A)145191200
39.Michal KarolAkademik °96 (A)118191300
40.Juraj KuchárRacing Club (A)118192400
41.Andrej HrdličkaWhite Boys811191630
42.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi712192200
43.Michal GaburaHurricanes126181940
44.Patrik ŽákHurricanes117181820
45.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)99181500
46.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)71118900
47.Filip ProchácRelax711181800
48.Peter UrbanovičmEleven (A)152172120
49.Patrik VoltemarDobraklima.sk116172231
50.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)107172020
51.Marián KopčaSemic Bratislava314171621
52.Peter HornáčekPredators (B)124162540
53.Peter AugustinBanana Boys106161420
54.Karol SzelepcsényiSF Festglas313161820
55.Ivan BorošAFC Horden105152000
56.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)87152510
57.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)69152500
58.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)411152630
59.Maroš LetovanecINSTA122142720
60.Marek BognarFC Rusovce113141712
61.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)104142520
62.Radovan RakovskýDobraklima.sk104142350
63.Peter WeissAFC Horden95142130
64.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)86141300
65.Peter HavrillaFC Rusovce86142520
66.Alexander MészárosBudweiser77141900
67.Martin PolákAkademik °96 (A)77142100
68.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)77142120
69.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)68141010
70.Radovan CibákFK Šport Bratislava68142510
71.Peter JalakšaWild Boys 02 (B)5914500
72.David StrelecBudweiser10313710
73.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)94131300
74.Michal DzvonikFC Rusovce85131100
75.Marek MaláčPredators (A)8513810
76.Kristian GolejFC Rusovce85131621
77.Milan StrelecBudweiser67131610
78.Martin BorikŠK Karpatská67132440
79.Lukáš MichniewiczFC Rusovce67132111
80.Viktor BódiPredators (B)58131700
81.Andrej FaktorŠK Karpatská58132340
82.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)58132070
83.Simon GaburaHurricanes (40)58131531
84.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)49132210
85.Matúš NajarPredators (B)49132010
86.Tomáš TakáčSemic Bratislava9312910
87.Juraj KališmEleven (A)84121600
88.Martin VanekSemic Bratislava66121800
89.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)57122550
90.Igor DoricamEleven (A)4812710
91.Daniel GalbavýPredators (B)39121600
92.Miroslav KlapkaFPV 2339122300
93.Ladislav DemeterWild Boys 02 (B)83111700
94.George AllakajFC RTR BPN (A)65111100
95.Peter GaburaHráč bez klubovej príslušnosti.65111100
96.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)6511700
97.Samuel MészárosŠK Karpatská6511810
98.Martin DratvaŠK Karpatská65112120
99.Erik SzaboFC RTR BPN (A)5611400
100.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)4711610
101.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)47111510
102.Peter BednárRehab Klinik Baraberi47111910
103.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)82102300
104.Martin ĎubekmEleven (A)55101320
105.Róbert OrdogDobraklima.sk46101720
106.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)37101300
107.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)3710500
108.Peter HruskaWild Boys 02 (B)729800
109.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)729700
110.Daniel KozmelFOFO Bratislava 1984 (B)729910
111.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)7291310
112.Juraj AudiSF Festglas6392100
113.Silvester JágerFC RTR BPN (A)639310
114.Richard KačeňákŠK Karpatská5491410
115.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi549810
116.Anton KresánekHurricanes5492010
117.Milan VargaRacing Club (A)4591720
118.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)459830
119.Ján SotníkBanana Boys4591740
120.Róbert KačeňákŠK Karpatská4592360
121.Milan AndrasikFC Rusovce3692500
122.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)3691710
123.Daniel UrbanFC Rusovce3692630
124.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)3692130
125.Tomasz SzopinskiPKE-M IMOOPTIK (B)3691340
126.Marek ZechmeisterBanana Boys808810
127.Marek BlažejSemic Bratislava628700
128.Tomáš LukáčŠK Karpatská6281110
129.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)538800
130.Patrik RybanskyWild Boys 02 (B)4481900
131.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi358600
132.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)3582000
133.Ľubomír KrálmEleven (A)3581310
134.Svetozár BucHráč bez klubovej príslušnosti.1782700
135.Peter MartinkoSF Festglas1781920
136.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi0882210
137.Mário IdlbekFC RTR BPN (A)0881920
138.Martin BognarFC Rusovce7072400
139.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)707600
140.Tomáš KaufmannHurricanes7071120
141.Martin HaulíkAFC Horden6171600
142.Tomáš PecherFPV 235272300
143.Branislav PavlíkSF Festglas5272700
144.Štefan VargaFOFO Bratislava 1984 (B)5271710
145.Peter BeroHráč bez klubovej príslušnosti.5271420
146.Richard SzaboSemic Bratislava5271520
147.Tomáš ŽákHurricanes4371400
148.Milan BitalaEngerau Boys4371100
149.Peter KoňanBudweiser4372300
150.Peter HrabošPredators (B)4371300
151.Ján CséfalvayFPV 234372420
152.Tomas BorsanyiFC Rusovce4372550
153.Zoltán LipkaSF Festglas3471810
154.Miloš CigláňSF Festglas2572600
155.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)2571910
156.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)2571321
157.Ernest FulmekRacing Club (A)606610
158.Marko FeitlFC Rusovce6061510
159.Martin JuraškoHráč bez klubovej príslušnosti.516900
160.Tomas BartalWild Boys 02 (B)5162000
161.Igor HajduHurricanes5161700
162.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)516800
163.Dominik VanekFC RTR BPN (A)516300
164.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516900
165.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka516820
166.Alexander MészárosŠK Karpatská4261600
167.Róbert ZymberiAFC Horden4261100
168.Ján HorváthSemic Bratislava4261110
169.Adrian FilanFOFO Bratislava 1984 (A)426310
170.Lukáš ŠtecákmEleven (A)4261010
171.Michal TvrdoňSemic Bratislava4261110
172.Ondrej KordošBanana Boys4261961
173.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi3361900
174.Branislav BolechmEleven (A)336510
175.František BaranFPV 23336610
176.Peter JelínekDobraklima.sk3361430
177.Daniel DurankaAC Bells336601
178.Branislav CibikFPV 23246800
179.Ľubomír BergendiBudweiser2461800
180.Marek MatejovAkademik °96 (A)1561900
181.Július BeromEleven (A)1561100
182.Branislav VlčekAkademik °96 (A)1561710
183.Richard NyilfaFC Rusovce0662520
184.Michal GalikWild Boys 02 (B)415400
185.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)415500
186.Michal JamrichHráč bez klubovej príslušnosti.4151200
187.Michal RevajSF Festglas4151520
188.Andrej GubančokFC Rusovce4152230
189.Mário MarkoSemic Bratislava325100
190.Marek SokolAK 47 Chaos (A)325200
191.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)3252210
192.Andrej WolfAFC Horden325510
193.Radoslav VančoPredators (B)3252110
194.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)325920
195.Štefan SivoňŠK Karpatská325931
196.Michal ChovanecSemic Bratislava235100
197.Pavol KrišPKE-M IMOOPTIK (B)235200
198.Martin NiščákAkademik °96 (A)2351900
199.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)2351500
200.Michal ŠoškaFPV 23235800
201.Peter KriškaPredators (A)235500
202.Peter CinculaFPV 232351110
203.David MikulkaAkademik °96 (A)2351110
204.Juraj ŠprlákmEleven (A)235920
205.Peter JankovičSemic Bratislava2351720
206.Marián KukučkaHráč bez klubovej príslušnosti.2351941
207.Peter BenovicsSF Festglas1452610
208.Federico Maria MartelliPKE-M IMOOPTIK (C)1451840
209.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)415600
210.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaWild Boys 02404200
211.Matej RajniakAkademik °96 (B)404300
212.František MikócziDobraklima.sk3141400
213.Ľudovít RiškaHurricanes314200
214.Simon TichýAK 47 Chaos (A)314100
215.Igor GábrišSemic Bratislava314200
216.Martin StillaWild Boys 02 (B)314100
217.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi314600
218.Samuel KucejŠK Karpatská3142110
219.Lukáš HricaEngerau Boys314520
220.Peter TatierskyAkademik °96 (A)3141820
221.Marián DindaSemic Bratislava314711
222.Marián TuhaPredators (B)2241100
223.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi224400
224.Roman JakubecPredators (A)224100
225.Roman ŠvarcFPV 23224500
226.Peter UherekRacing Club (A)2241110
227.Tomáš LazarovDobraklima.sk2241510
228.Alvaro CorreiaPKE-M IMOOPTIK (C)2241930
229.Róbert KačeňákŠK Karpatská2241421
230.Martin ŠtefánikRacing Club (A)1341700
231.Martin HukelAkademik °96 (A)134400
232.Róbert HauskrechtSemic Bratislava134300
233.Adrian Lopez GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)1341000
234.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)134600
235.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)1341710
236.Vladimír PrachárAFC Horden134530
237.Martin PilekFPV 230442500
238.Matej ŽivuraŠK Karpatská0441500
239.Tomáš LicherFPV 230441100
240.Tomáš SlovákFPV 230441110
241.Marek BudaRacing Club (A)0442020
242.Michal TuhýPredators (B)3031200
243.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)303200
244.Ondrej BednárSemic Bratislava303200
245.Slavomír HerákRelax303200
246.Michal PopulovBanana Boys213800
247.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi213600
248.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)213400
249.Branislav BernatAkademik °96 (B)213900
250.Pavol BrunnerPKE-M IMOOPTIK (A)213400
251.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)2131810
252.Viktor MayermEleven (A)2131010
253.Ján ČernákFPV 232131010
254.Javier López GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)2131110
255.Andrej OroszAFC Horden2131320
256.Martin PodskočHurricanes (40)213811
257.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123600
258.Martin BenkovskyHráč bez klubovej príslušnosti.123500
259.Michal PonecAFC Horden1231400
260.Denis IndrichovičFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123300
261.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi123400
262.Tomáš PoláčekPredators (B)1231200
263.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)123400
264.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)123300
265.Filip BrukkerWild Boys 02 (B)1231820
266.Ondrej PenzešŠK Karpatská123901
267.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0331600
268.Michal KozičmEleven (A)033800
269.Matej Toman1.FC Pressburg (A)033200
270.Jakub KozárikFresh and Funny033910
271.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)202500
272.Peter HozzánBudweiser202400
273.Adam Klanica4FSC FTVŠ UK202300
274.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)2021410
275.Ján GrófAK 47 Chaos (A)2021230
276.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava112300
277.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi112400
278.Marek MiklošŠK Danubit Wild Boys 02 (A)1121600
279.Matej KovačovskýPredators (B)112200
280.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)112100
281.Adam NochtaRacing Club (A)112300
282.Ladislav PeckoPKE-M IMOOPTIK (A)112200
283.Michal HozzánBudweiser112500
284.Juraj KovašichSemic Bratislava112300
285.Ivan DriapsamEleven (A)112400
286.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)1121800
287.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)112400
288.Peter BučinaPraetors mEleven (B)112600
289.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi112100
290.Pavol ČuntamEleven (A)112300
291.Michal OndrišíkSemic Bratislava112300
292.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi112200
293.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)112100
294.Ondrej HabajSemic Bratislava112100
295.Andrej VčasnýmEleven (A)112200
296.Tomáš SzaboSF Festglas112600
297.Mário PetróczySF Festglas1121000
298.Martin RajnohaHurricanes112800
299.Jaroslav BachoHráč bez klubovej príslušnosti.112800
300.Juraj JurečkoFPV 231121000
301.Giorgio TattaPKE-M IMOOPTIK (C)1121510
302.Ján VrbíkHurricanes1121410
303.Tibor LaczkySF Festglas112510
304.Marek NemethPredators (B)112810
305.Peter ŠevčíkAFC Horden1121410
306.Joao MatosPKE-M IMOOPTIK (C)112821
307.Martin SoučekSemic Bratislava022800
308.Kamil KopčíkAK 47 Chaos (B)022200
309.Milan ČervenákWild Boys 02 (B)022600
310.Vladimir UrbanFC Rusovce0222500
311.Matúš HorákSemic Bratislava022700
312.Anton JánošDobraklima.sk022400
313.Jozef SečkárDobraklima.sk022200
314.Richard IvantyšynPredators (A)022400
315.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0221300
316.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaWild Boys 02022200
317.Adam HempfingerAK 47 Chaos (B)022200
318.Lukáš KuzmiakWild Boys 02 (B)022700
319.Ján KohútDobraklima.sk022810
320.Tomáš PaprskárDobraklima.sk022510
321.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)0221710
322.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)0222111
323.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)101400
324.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)101100
325.Peter TomašekPKE-M IMOOPTIK (C)101500
326.Juraj BojkovskýmEleven (A)101400
327.Samuel MésárošPredators (A)101200
328.Radomír MidaPKE-M IMOOPTIK (A)101300
329.Victor Herrerias MecaHráč bez klubovej príslušnosti.101100
330.Ján KaločajPredators (A)101100
331.Michal DankoSemic Bratislava101400
332.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)101400
333.Jaroslav VaculikFC Rusovce101600
334.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 (A)101100
335.Jakub RojkoDobraklima.sk101800
336.Adrian BöhmerRacing Club (A)101600
337.Max Willem BergmEleven (A)101100
338.Michelangelo ScarpellinoPKE-M IMOOPTIK (C)1011210
339.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)101910
340.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)101310
341.František PešlRehab Klinik Baraberi101310
342.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)101510
343.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci1011010
344.Michal KačinecAFC Horden101520
345.Tomáš JozaniakHráč bez klubovej príslušnosti.1011201
346.Adam Gála4FSC FTVŠ UK011200
347.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)011200
348.Šimon BielyPraetors mEleven (B)011800
349.Ľuboš PetrovičFC Rusovce011600
350.Libor KarabaAkademik °96 (B)011100
351.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)011600
352.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0111200
353.Dario SangrigoliRacing Club (A)0112300
354.Ivan KozmonHráč bez klubovej príslušnosti.011600
355.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011100
356.Jaroslav ČernilPredators (A)011200
357.Štefan HasakŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011200
358.Pavel BenovicsSF Festglas011100
359.Michal PetrleWild Boys 02 (B)0112100
360.Michal MachalíkHurricanes011100
361.Michal BílekFC RTR BPN (A)011900
362.František ChrappaHurricanes011300
363.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)011100
364.Michal UhnákPredators (A)011500
365.Michal LapinWild Boys 02 (B)011300
366.Michal PavlicekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011400
367.Lalúch MichalFresh and Funny011200
368.Jan HozlárWild Boys 02 (B)011200
369.Dušan TrnkaDobraklima.sk011500
370.Antonio SanasiPKE-M IMOOPTIK (C)011710
371.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)011710
372.Ondrej ĎuranaAFC Horden0112710
373.Tomáš KováčSF Festglas011310
374.Adam ŽeliarPredators (A)000100
375.Karol MilkoPKE-M IMOOPTIK (A)000100
376.Jozef PodhorecFPV 23000200
377.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi000100
378.Sabri KouhenHráč bez klubovej príslušnosti.000100
379.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)000100
380.Nino KrebsBudweiser000200
381.Erik FleškoHráč bez klubovej príslušnosti.000100
382.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)000400
383.Ladislav BenciFOFO Bratislava 1984 (A)000100
384.David Piñeiro de la IglesiaPKE-M IMOOPTIK (C)000200
385.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi000100
386.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000400
387.Štefan DrugdaPKE-M IMOOPTIK (B)000300
388.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)000300
389.Tomáš BrezinskýFPV 23000100
390.Dušan BartovičHurricanes (40)000300
391.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)000100
392.Anton BrathŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
393.Adam KovaničPKE-M IMOOPTIK (C)000400
394.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)000100
395.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000100
396.Peter SadloňAFC Horden000100
397.Juraj NečasDobraklima.sk000100
398.Miroslav JaškaWild Boys 02 (B)000100
399.Marek NeštrákAK 47 Chaos (A)000100
400.Roman KažimírFPV 23000900
401.Tomáš KopeckýmEleven (A)000300
402.Matej HricaDobraklima.sk000700
403.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
404.Juraj AdlenSemic Bratislava000100
405.Roman NemečekHráč bez klubovej príslušnosti.000300
406.Miroslav SeňanSemic Bratislava000300
407.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)000100
408.Tomáš ProvazníkBanana Boys000100
409.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)000200
410.Robert KainBudweiser000300
411.Erik RybanskýHráč bez klubovej príslušnosti.000100
412.Mário MaderAK 47 Chaos (B)000300
413.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
414.Adrián UjhelyiFOFO Bratislava 1984 (A)000100
415.Ján FašungBanana Boys000600
416.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)000200
417.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)000600
418.Marek HabajSemic Bratislava000200
419.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)000100
420.Richard OlejárFPV 23000100
421.Michal KandračWild Boys 02 (B)000100
422.Jozef PolákHráč bez klubovej príslušnosti.000100
423.Ján BicianSemic Bratislava000100
424.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)000300
425.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK000100
426.Martin PolohaHráč bez klubovej príslušnosti.000100
427.Alexander PetrovičSF Festglas000100
428.Marcel BundzákAFC Horden000800
429.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
430.Lukáš ĎurišSemic Bratislava000100
431.Marián LaščiakAkademik °96 (B)000100
432.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava000400
433.Branislav ThronHráč bez klubovej príslušnosti.000100
434.Ivan PopulovBanana Boys000300
435.Marcel MlynármEleven (A)0001300
436.Martin KucianmEleven (A)000700
437.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0002200
438.Marek LencesRehab Klinik Baraberi000100
439.Jozef KunštárPKE-M IMOOPTIK (A)000100
440.Igor RuhigFPV 23000100
441.Ladislav HorvátPKE-M IMOOPTIK (A)000200
442.Richard LutišanŠK Karpatská000100
443.Roman WeberBanana Boys000200
444.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
445.Peter ValkovičmEleven (A)000600
446.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)000200
447.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)000100
448.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000100
449.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)000100
450.Frederico GomesPKE-M IMOOPTIK (C)000100
451.Michal BuzinkayPredators (B)000900
452.Erik StankoHráč bez klubovej príslušnosti.000310
453.Jozef NavrátilAK 47 Chaos (A)000610
454.Alejandro Lamarca FelicesPKE-M IMOOPTIK (C)000310
455.Milan SapíkPKE-M IMOOPTIK (B)000910
456.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava000210
457.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi0001801
458.Michal BukovičAkademik °96 (A)0001111
459.Štefan GaburaHráč bez klubovej príslušnosti.000311