1. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:00
SF Festglas × TV COM Hurricanes
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:10
AFC Horden × FPV 23
0 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 09:00
Omnikor Wild Boys 02 (C) × Predators (B)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 11:30
Semic Bratislava (B) × FC Rusovce
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 12:20
FSC Velmáci (A) × FC Chaos AK 47 (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 13:10
PKE-M Bratislava (B) × Racing Club (A)
1 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:00
FC CFFCFC × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 19:00
Dobraklima.sk × Budweiser
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 16:30
ŠK Karpatská 1983 Juniori × Akademik °96 (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 17:20
ŠK Slovan Bratislava (C) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 28 24 2 2 131 : 59 74 +72
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 22 2 4 92 : 50 68 +42
3. FCK Minimax Bratislava (B) 28 16 4 8 99 : 57 52 +42
4. FC Chaos AK 47 (B) 28 16 2 10 92 : 59 50 +33
5. TV COM Hurricanes 28 14 4 10 80 : 72 46 +8
6. FC CFFCFC 28 14 4 10 80 : 73 46 +7
7. FSC Velmáci (A) 28 13 3 12 80 : 77 42 +3
8. Predators (B) 28 12 5 11 99 : 86 41 +13
9. Omnikor Wild Boys 02 (C) 28 12 3 13 105 : 93 39 +12
10. SF Festglas 28 11 4 13 88 : 87 37 +1
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 28 16 4 8 110 : 60 52 +50
2. FPV 23 28 10 7 11 71 : 84 37 -13
3. Budweiser 28 12 1 15 99 : 121 37 -22
4. FC Rusovce 28 10 6 12 62 : 75 36 -13
5. Akademik °96 (A) 28 10 4 14 77 : 98 34 -21
6. AFC Horden 28 8 7 13 57 : 89 28* -32
7. Racing Club (A) 28 7 4 17 69 : 96 25 -27
8. PKE-M Bratislava (B) 28 5 8 15 66 : 113 23 -47
9. Dobraklima.sk 28 5 2 21 70 : 130 17 -60
10. ŠK Karpatská 1983 Juniori 28 3 4 21 62 : 110 13 -48
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (C) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. TV COM Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. FC Chaos AK 47 (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. FC CFFCFC 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. Omnikor Wild Boys 02 (C) 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club (A) 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. PKE-M Bratislava (B) 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 1983 Juniori 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Tomáš HrutkaFC RTR Bepon (A)34154940
2.Ernest LopúSemic Bratislava (B)28174530
3.Martin GregoraOmnikor Wild Boys 02 (C)12334530
4.Simon NajarPredators (B)25113610
5.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)24123630
6.Matej HanusekŠK Slovan Bratislava (C)16203610
7.Tomáš ŠrotFPV 2325103520
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (A)2773410
9.Juraj NajarPredators (B)22103230
10.Dušan KeszeghSF Festglas2362901
11.Marek RigoSF Festglas17122900
12.Ivan DobranskýŠK Slovan Bratislava (C)17122920
13.Juraj MeszarosDobraklima.sk13152811
14.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)1892710
15.Šimon KubranRacing Club (A)17102720
16.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)1972620
17.Patrik ŠarköziFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1882620
18.Michal MaďariOmnikor Wild Boys 02 (C)1792600
19.Jakub LachkyRacing Club (A)13132600
20.Jozef KatušinSF Festglas2052510
21.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)14112500
22.Tomáš TirpákFPV 231862460
23.Matej KolomyDobraklima.sk1762300
24.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (A)9142320
25.Ján KuisArsenal EC (A)1662200
26.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1662251
27.Róbert RajnohaHráč bez klubovej príslušnosti.1572200
28.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)12102200
29.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team10122220
30.Juraj RyšavýSemic Bratislava (B)11102110
31.Martin DubaiAFC Horden8132130
32.Marek PolákAkademik °96 (A)1372010
33.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1372020
34.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)1282000
35.Michal HorvatovičRacing Club (A)10102000
36.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)7132030
37.Igor HrubýOmnikor Wild Boys 02 (C)1541900
38.Marek KarolAkademik °96 (A)1451900
39.Juraj KuchárRacing Club (A)1181900
40.Michal KarolAkademik °96 (A)1181900
41.Andrej HrdličkaBudweiser8111930
42.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi (A)7121900
43.Michal GaburaTV COM Hurricanes1261840
44.Patrik ŽákTV COM Hurricanes1171820
45.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)991800
46.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)7111800
47.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)7111800
48.Peter UrbanovičArsenal EC (A)1521720
49.Patrik VoltemarDobraklima.sk1161731
50.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)1071720
51.Marián KopčaSemic Bratislava (B)3141721
52.Peter HornáčekPredators (B)1241640
53.Peter AugustinBanana Boys1061620
54.Karol SzelepcsényiSF Festglas3131620
55.Ivan BorošAFC Horden1051500
56.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)871510
57.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)691500
58.Dušan MikulecŠK Slovan Bratislava (C)4111530
59.Maroš LetovanecRehab Klinik Baraberi (A)1221420
60.Marek BognarFC Rusovce1131412
61.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)1041420
62.Radovan RakovskýDobraklima.sk1041450
63.Peter WeissAFC Horden951430
64.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)861400
65.Peter HavrillaFC Rusovce861420
66.Martin PolákAkademik °96 (A)771400
67.Alexander MészárosBudweiser771400
68.Denis CsinoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)771420
69.Igor MarkoOmnikor Wild Boys 02 (C)681410
70.Radovan CibákRehab Klinik Baraberi (A)681410
71.Peter JalakšaOmnikor Wild Boys 02 (C)591400
72.David StrelecBudweiser1031310
73.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)941300
74.Michal DzvonikFC Rusovce851300
75.Marek MaláčPredators (A)851310
76.Kristian GolejFC Rusovce851321
77.Milan StrelecBudweiser671310
78.Martin BorikŠK Karpatská 1983 Juniori671340
79.Lukáš MichniewiczFC Rusovce671311
80.Viktor BódiPredators (B)581300
81.Andrej FaktorŠK Karpatská 1983 Juniori581340
82.Miroslav ChovanecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)581370
83.Simon GaburaHurricanes (40)581331
84.Matúš NajarPredators (B)491310
85.Dominik KertiFC Chaos AK 47 (B)491310
86.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)931210
87.Juraj KališFC CFFCFC841200
88.Martin VanekSemic Bratislava (B)661200
89.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)571250
90.Igor DoricaArsenal EC (A)481210
91.Miroslav KlapkaFPV 23391200
92.Daniel GalbavýPredators (B)391200
93.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)831100
94.Peter GaburaHráč bez klubovej príslušnosti.651100
95.Walter RischerŠK Slovan Bratislava (C)651100
96.George AllakajFC RTR Bepon (A)651100
97.Samuel MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori651110
98.Martin DratvaŠK Karpatská 1983 Juniori651120
99.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)561100
100.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)471110
101.Peter BednárRehab Klinik Baraberi (A)471110
102.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)471110
103.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)821000
104.Martin ĎubekArsenal EC (A)551020
105.Róbert OrdogDobraklima.sk461020
106.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)371000
107.Andrej JankovičŠK Slovan Bratislava (C)371000
108.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)72900
109.Peter HruskaOmnikor Wild Boys 02 (C)72900
110.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)72910
111.Daniel KozmelŠK Slovan Bratislava (C)72910
112.Juraj AudiSF Festglas63900
113.Silvester JágerFC RTR Bepon (A)63910
114.Anton KresánekTV COM Hurricanes54910
115.Richard KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori54910
116.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi (A)54910
117.Milan VargaRacing Club (A)45920
118.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)45930
119.Ján SotníkSemic Bratislava (B)45940
120.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori45960
121.Milan AndrasikFC Rusovce36900
122.Tomáš SokolFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)36910
123.Daniel UrbanFC Rusovce36930
124.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)36930
125.Tomasz SzopinskiPKE-M Bratislava (B)36940
126.Marek ZechmeisterBanana Boys80810
127.Marek BlažejSemic Bratislava (A)62800
128.Tomáš LukáčŠK Karpatská 1983 Juniori62810
129.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)53800
130.Patrik RybanskyOmnikor Wild Boys 02 (C)44800
131.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (A)35800
132.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)35800
133.Ľubomír KrálFC CFFCFC35810
134.Svetozár BucHráč bez klubovej príslušnosti.17800
135.Peter MartinkoSF Festglas17820
136.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi (A)08810
137.Mário IdlbekFC RTR Bepon (A)08820
138.Andrej BohušPKE-M Bratislava (B)70700
139.Martin BognarFC Rusovce70700
140.Tomáš KaufmannTV COM Hurricanes70720
141.Martin HaulíkAFC Horden61700
142.Tomáš PecherFPV 2352700
143.Branislav PavlíkSF Festglas52700
144.Štefan VargaŠK Slovan Bratislava (C)52710
145.Peter BeroHráč bez klubovej príslušnosti.52720
146.Richard SzaboSemic Bratislava (B)52720
147.Peter HrabošPredators (B)43700
148.Peter KoňanBudweiser43700
149.Milan BitalaEngerau Boys43700
150.Tomáš ŽákTV COM Hurricanes43700
151.Ján CséfalvayFPV 2343720
152.Tomas BorsanyiFC Rusovce43750
153.Zoltán LipkaSF Festglas34710
154.Miloš CigláňSF Festglas25700
155.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)25710
156.Dominik ŘehořkaFC RTR Bepon (A)25721
157.Marko FeitlFC Rusovce60610
158.Ernest FulmekRacing Club (A)60610
159.Tomas BartalOmnikor Wild Boys 02 (C)51600
160.Dominik VanekFC RTR Bepon (A)51600
161.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)51600
162.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)51600
163.Igor HajduTV COM Hurricanes51600
164.Martin JuraškoHráč bez klubovej príslušnosti.51600
165.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka51620
166.Róbert ZymberiAFC Horden42600
167.Alexander MészárosŠK Karpatská 1983 Juniori42600
168.Ján HorváthSemic Bratislava (B)42610
169.Lukáš ŠtecákFC CFFCFC42610
170.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)42610
171.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)42610
172.Ondrej KordošBanana Boys42661
173.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi (A)33600
174.Branislav BolechArsenal EC (A)33610
175.František BaranFPV 2333610
176.Peter JelínekDobraklima.sk33630
177.Daniel DurankaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)33601
178.Ľubomír BergendiBudweiser24600
179.Branislav CibikFPV 2324600
180.Marek MatejovAkademik °96 (A)15600
181.Július BeroArsenal EC (A)15600
182.Branislav VlčekAkademik °96 (A)15610
183.Richard NyilfaFC Rusovce06620
184.Tomáš KruckýŠK Slovan Bratislava (C)41500
185.Gullar AndrejFC Chaos AK 47 (A)41500
186.Michal JamrichHráč bez klubovej príslušnosti.41500
187.Michal GalikOmnikor Wild Boys 02 (C)41500
188.Michal RevajSF Festglas41520
189.Andrej GubančokFC Rusovce41530
190.Mário MarkoSemic Bratislava (A)32500
191.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)32500
192.Andrej WolfAFC Horden32510
193.Tibor ObertFC Chaos AK 47 (B)32510
194.Radoslav VančoPredators (B)32510
195.Vladimír KarásekFC CFFCFC32520
196.Štefan SivoňŠK Karpatská 1983 Juniori32531
197.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)23500
198.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)23500
199.Pavol KrišPKE-M Bratislava (B)23500
200.Peter KriškaPredators (A)23500
201.Michal ŠoškaFPV 2323500
202.Martin NiščákAkademik °96 (A)23500
203.Peter CinculaFPV 2323510
204.David MikulkaAkademik °96 (A)23510
205.Juraj ŠprlákFC CFFCFC23520
206.Peter JankovičSemic Bratislava (B)23520
207.Marián KukučkaHráč bez klubovej príslušnosti.23541
208.Peter BenovicsSF Festglas14510
209.Federico Maria MartelliPKE-M Bratislava (C)14540
210.Matej RajniakAkademik °96 (B)40400
211.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaWild Boys (A)40400
212.František MikócziDobraklima.sk31400
213.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)31400
214.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (A)31400
215.Igor GábrišSemic Bratislava (B)31400
216.Ľudovít RiškaTV COM Hurricanes31400
217.Martin StillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31400
218.Samuel KucejŠK Karpatská 1983 Juniori31410
219.Peter TatierskyAkademik °96 (A)31420
220.Lukáš HricaUnited31420
221.Marián DindaSemic Bratislava (B)31411
222.Marián TuhaPredators (B)22400
223.Roman ŠvarcFPV 2322400
224.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)22400
225.Roman JakubecPredators (A)22400
226.Peter UherekRacing Club (A)22410
227.Tomáš LazarovDobraklima.sk22410
228.Alvaro CorreiaPKE-M Bratislava (C)22430
229.Róbert KačeňákŠK Karpatská 1983 Juniori22421
230.Martin ŠtefánikRacing Club (A)13400
231.Adrian Lopez GimenezPKE-M Bratislava (C)13400
232.Martin HukelAkademik °96 (A)13400
233.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)13400
234.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)13400
235.Marián NeumannŠK Slovan Bratislava (C)13410
236.Vladimír PrachárAFC Horden13430
237.Tomáš LicherFPV 2304400
238.Matej ŽivuraŠK Karpatská 1983 Juniori04400
239.Martin PilekFPV 2304400
240.Tomáš SlovákFPV 2304410
241.Marek BudaRacing Club (A)04420
242.Michal TuhýPredators (B)30300
243.Ondrej BednárSemic Bratislava (A)30300
244.Filip KusalíkŠK Slovan Bratislava (C)30300
245.Slavomír HerákRelax30300
246.Michal PopulovBanana Boys21300
247.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi (A)21300
248.Branislav BernatAkademik °96 (B)21300
249.Pavol BrunnerPKE-M Bratislava (A)21300
250.Juraj RužaFC Chaos AK 47 (B)21300
251.Javier López GimenezPKE-M Bratislava (C)21310
252.Viktor MayerArsenal EC (A)21310
253.Ján ČernákFPV 2321310
254.Martin SkácelŠK Slovan Bratislava (C)21310
255.Andrej OroszAFC Horden21320
256.Martin PodskočHurricanes (40)21311
257.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)12300
258.Martin BenkovskyHráč bez klubovej príslušnosti.12300
259.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)12300
260.Michal PonecAFC Horden12300
261.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)12300
262.Tomáš PoláčekPredators (B)12300
263.Denis IndrichovičFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)12300
264.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (A)12300
265.Filip BrukkerOmnikor Wild Boys 02 (C)12320
266.Ondrej PenzešŠK Karpatská 1983 Juniori12301
267.Matej Toman1.FC Pressburg (A)03300
268.Michal KozičFC CFFCFC03300
269.Michal TrnkaAkademik °96 (A)03300
270.Jakub KozárikFresh and Funny03310
271.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)20200
272.Peter HozzánBudweiser20200
273.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)20200
274.Filip PetrovičŠK Slovan Bratislava (C)20210
275.Ján GrófFC Chaos AK 47 (A)20230
276.Michal OndrišíkSemic Bratislava (A)11200
277.Ján KráľIndependiente Racing Club (B)11200
278.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)11200
279.Mário PetróczySF Festglas11200
280.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)11200
281.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi (A)11200
282.Tomáš KollárŠK Slovan Bratislava (C)11200
283.Pavol ČuntaFC CFFCFC11200
284.Tomáš SzaboSF Festglas11200
285.Ivan DriapsaArsenal EC (A)11200
286.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (A)11200
287.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)11200
288.Adam NochtaRacing Club (A)11200
289.Matej KovačovskýPredators (B)11200
290.Martin RajnohaTV COM Hurricanes11200
291.Peter BučinaFC CFFCFC11200
292.Andrej VčasnýArsenal EC (A)11200
293.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)11200
294.Jaroslav BachoHráč bez klubovej príslušnosti.11200
295.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)11200
296.Marek MiklošŠK Slovan Bratislava (C)11200
297.Michal HozzánBudweiser11200
298.Ladislav PeckoPKE-M Bratislava (A)11200
299.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)11200
300.Juraj JurečkoFPV 2311200
301.Marek NemethPredators (B)11210
302.Tibor LaczkySF Festglas11210
303.Giorgio TattaPKE-M Bratislava (C)11210
304.Ján VrbíkTV COM Hurricanes11210
305.Peter ŠevčíkAFC Horden11210
306.Joao MatosPKE-M Bratislava (C)11221
307.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
308.Martin StrížFC Chaos AK 47 (B)02200
309.Richard IvantyšynPredators (A)02200
310.Martin SoučekSemic Bratislava (A)02200
311.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)02200
312.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaWild Boys (A)02200
313.Adam HempfingerFC Chaos AK 47 (B)02200
314.Anton JánošDobraklima.sk02200
315.Matúš HorákSemic Bratislava (B)02200
316.Kamil KopčíkFC Chaos AK 47 (B)02200
317.Jozef SečkárDobraklima.sk02200
318.Vladimir UrbanFC Rusovce02200
319.Ján KohútDobraklima.sk02210
320.Tomáš PaprskárDobraklima.sk02210
321.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 189702210
322.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)02211
323.Jaroslav VaculikFC Rusovce10100
324.Jakub RojkoDobraklima.sk10100
325.Ján KaločajPredators (A)10100
326.Adrian BöhmerRacing Club (A)10100
327.Victor Herrerias MecaPKE-M Bratislava (B)10100
328.Radomír MidaPKE-M Bratislava (A)10100
329.Michal DankoSemic Bratislava (B)10100
330.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (A)10100
331.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)10100
332.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)10100
333.Adam GrečnárFC Chaos AK 47 (B)10100
334.Peter TomašekPKE-M Bratislava (C)10100
335.Juraj BojkovskýFC CFFCFC10100
336.Max Willem BergFC CFFCFC10100
337.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)10100
338.František PešlRehab Klinik Baraberi (A)10110
339.Michelangelo ScarpellinoPKE-M Bratislava (C)10110
340.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)10110
341.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)10110
342.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci10110
343.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)10110
344.Michal KačinecAFC Horden10120
345.Tomáš JozaniakHráč bez klubovej príslušnosti.10101
346.Ivan KozmonHráč bez klubovej príslušnosti.01100
347.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)01100
348.Michal MachalíkTV COM Hurricanes01100
349.Jaroslav ČernilPredators (A)01100
350.František ChrappaTV COM Hurricanes01100
351.Michal BílekFC RTR Bepon (A)01100
352.Libor KarabaAkademik °96 (B)01100
353.Dario SangrigoliRacing Club (A)01100
354.Ľuboš PetrovičFC CFFCFC01100
355.Michal PetrleOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
356.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)01100
357.Michal UhnákPredators (A)01100
358.Jan HozlárOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
359.Šimon BielyFC CFFCFC01100
360.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
361.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)01100
362.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)01100
363.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)01100
364.Dušan TrnkaDobraklima.sk01100
365.Michal PavlicekOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
366.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
367.Pavel BenovicsSF Festglas01100
368.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)01100
369.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)01100
370.Ondrej ĎuranaAFC Horden01110
371.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)01110
372.Tomáš KováčSF Festglas01110
373.Antonio SanasiPKE-M Bratislava (C)01110
374.Nino KrebsBudweiser00000
375.Milan SapíkPKE-M Bratislava (B)00010
376.Jozef NavrátilDobraklima.sk00010
377.Alejandro Lamarca FelicesPKE-M Bratislava (C)00010
378.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)00010
379.Erik StankoPKE-M Bratislava (B)00010
380.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi (A)00001
381.Michal BukovičAkademik °96 (A)00011
382.Štefan GaburaHráč bez klubovej príslušnosti.00011