1. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:00
SF Festglas × Hurricanes
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:10
AFC Horden × FPV 23
0 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) × Predators (B)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 11:30
Semic Bratislava (B) × FC Rusovce
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 12:20
FSC Velmáci (A) × AK 47 Chaos (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 13:10
PKE-M IMOOPTIK (B) × Racing Club (A)
1 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:00
Praetors mEleven (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 19:00
Dobraklima.sk × Budweiser
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 16:30
ŠK Karpatská × Akademik °96 (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 17:20
FOFO Bratislava 1984 (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 28 24 2 2 131 : 59 74 +72
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 22 2 4 92 : 50 68 +42
3. FCK Minimax Bratislava (B) 28 16 4 8 99 : 57 52 +42
4. AK 47 Chaos (B) 28 16 2 10 92 : 59 50 +33
5. Hurricanes 28 14 4 10 80 : 72 46 +8
6. Praetors mEleven (B) 28 14 4 10 80 : 73 46 +7
7. FSC Velmáci (A) 28 13 3 12 80 : 77 42 +3
8. Predators (B) 28 12 5 11 99 : 86 41 +13
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 28 12 3 13 105 : 93 39 +12
10. SF Festglas 28 11 4 13 88 : 87 37 +1
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 28 16 4 8 110 : 60 52 +50
2. FPV 23 28 10 7 11 71 : 84 37 -13
3. Budweiser 28 12 1 15 99 : 121 37 -22
4. FC Rusovce 28 10 6 12 62 : 75 36 -13
5. Akademik °96 (A) 28 10 4 14 77 : 98 34 -21
6. AFC Horden 28 8 7 13 57 : 89 28* -32
7. Racing Club (A) 28 7 4 17 69 : 96 25 -27
8. PKE-M IMOOPTIK (B) 28 5 8 15 66 : 113 23 -47
9. Dobraklima.sk 28 5 2 21 70 : 130 17 -60
10. ŠK Karpatská 28 3 4 21 62 : 110 13 -48
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. AK 47 Chaos (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. Praetors mEleven (B) 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 (A) 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club (A) 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. PKE-M IMOOPTIK (B) 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Tomáš HrutkaFC RTR BPN (A)3415492140
2.Ernest LopúSemic Bratislava2817452330
3.Martin GregoraWild Boys 02 (B)1233452730
4.Simon NajarPredators (B)2511362510
5.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)2412362530
6.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)1620361910
7.Tomáš ŠrotFPV 232510352520
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi277342810
9.Juraj NajarPredators (B)2210322630
10.Dušan KeszeghSF Festglas236292401
11.Marek RigoSF Festglas1712291000
12.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)1712292620
13.Juraj MeszarosDobraklima.sk1315282411
14.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)189271410
15.Šimon KubranPraetors mEleven (B)1710272520
16.Milan NestorikFOFO Bratislava 1984 (A)197261720
17.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)188262520
18.Michal MaďariWild Boys 02 (B)179262800
19.Jakub LachkyRacing Club (A)1313262100
20.Jozef KatušinSF Festglas205251410
21.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)1411251800
22.Tomáš TirpákFPV 23186242460
23.Matej KolomyDobraklima.sk176232400
24.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi914232420
25.Ján KuismEleven (A)166222100
26.Róbert RajnohaHurricanes157222300
27.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (A)121022800
28.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team1012222820
29.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)166221451
30.Juraj RyšavýSemic Bratislava1110212610
31.Martin DubaiAFC Horden813212730
32.Marek PolákAkademik °96 (A)137202210
33.Patrik ChamillaWild Boys 02 (B)137201020
34.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)128202100
35.Michal HorvatovičRacing Club (A)1010202000
36.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)713201730
37.Igor HrubýWild Boys 02 (B)154191800
38.Marek KarolAkademik °96 (A)145191200
39.Juraj KuchárRacing Club (A)118192400
40.Michal KarolAkademik °96 (A)118191300
41.Andrej HrdličkaWhite Boys811191630
42.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi712192200
43.Michal GaburaHurricanes126181940
44.Patrik ŽákHurricanes117181820
45.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)99181500
46.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)71118900
47.Filip ProchácRelax711181800
48.Peter UrbanovičmEleven (A)152172120
49.Patrik VoltemarDobraklima.sk116172231
50.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 (A)107172020
51.Marián KopčaSemic Bratislava314171621
52.Peter HornáčekPredators (B)124162540
53.Peter AugustinBanana Boys106161420
54.Karol SzelepcsényiSF Festglas313161820
55.Ivan BorošAFC Horden105152000
56.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)87152510
57.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)69152500
58.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)411152630
59.Maroš LetovanecINSTA122142720
60.Marek BognarFC Rusovce113141712
61.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)104142520
62.Radovan RakovskýDobraklima.sk104142350
63.Peter WeissAFC Horden95142130
64.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)86141300
65.Peter HavrillaFC Rusovce86142520
66.Alexander MészárosBudweiser77141900
67.Martin PolákAkademik °96 (A)77142100
68.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)77142120
69.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)68141010
70.Radovan CibákFK Šport Bratislava68142510
71.Peter JalakšaWild Boys 02 (B)5914500
72.David StrelecBudweiser10313710
73.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)94131300
74.Michal DzvonikFC Rusovce85131100
75.Marek MaláčPredators (A)8513810
76.Kristian GolejFC Rusovce85131621
77.Milan StrelecBudweiser67131610
78.Martin BorikŠK Karpatská67132440
79.Lukáš MichniewiczFC Rusovce67132111
80.Viktor BódiPredators (B)58131700
81.Andrej FaktorŠK Karpatská58132340
82.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)58132070
83.Simon GaburaHurricanes (40)58131531
84.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)49132210
85.Matúš NajarPredators (B)49132010
86.Tomáš TakáčSemic Bratislava9312910
87.Juraj KališmEleven (A)84121600
88.Martin VanekSemic Bratislava66121800
89.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)57122550
90.Igor DoricamEleven (A)4812710
91.Daniel GalbavýPredators (B)39121600
92.Miroslav KlapkaFPV 2339122300
93.Ladislav DemeterWild Boys 02 (B)83111700
94.George AllakajFC RTR BPN (A)65111100
95.Peter Gaburabez klubovej príslušnosti65111100
96.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)6511700
97.Samuel MészárosŠK Karpatská6511810
98.Martin DratvaŠK Karpatská65112120
99.Erik SzaboFC RTR BPN (A)5611400
100.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)4711610
101.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)47111510
102.Peter BednárRehab Klinik Baraberi47111910
103.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)82102300
104.Martin ĎubekmEleven (A)55101320
105.Róbert OrdogDobraklima.sk46101720
106.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)37101300
107.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)3710500
108.Peter HruskaWild Boys 02 (B)729800
109.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)729700
110.Daniel KozmelFOFO Bratislava 1984 (B)729910
111.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)7291310
112.Juraj AudiSF Festglas6392100
113.Silvester JágerFC RTR BPN (A)639310
114.Anton KresánekHurricanes5492010
115.Richard KačeňákŠK Karpatská5491410
116.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi549810
117.Milan VargaRacing Club (A)4591720
118.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)459830
119.Ján SotníkBanana Boys4591740
120.Róbert KačeňákŠK Karpatská4592360
121.Milan AndrasikFC Rusovce3692500
122.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)3691710
123.Daniel UrbanFC Rusovce3692630
124.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)3692130
125.Tomasz SzopinskiPKE-M IMOOPTIK (B)3691340
126.Marek ZechmeisterBanana Boys808810
127.Marek BlažejSemic Bratislava628700
128.Tomáš LukáčŠK Karpatská6281110
129.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)538800
130.Patrik RybanskyWild Boys 02 (B)4481900
131.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)3582000
132.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi358600
133.Ľubomír KrálmEleven (A)3581310
134.Svetozár Bucbez klubovej príslušnosti1782700
135.Peter MartinkoSF Festglas1781920
136.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi0882210
137.Mário IdlbekFC RTR BPN (A)0881920
138.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)707600
139.Martin BognarFC Rusovce7072400
140.Tomáš KaufmannHurricanes7071120
141.Martin HaulíkAFC Horden6171600
142.Tomáš PecherFPV 235272300
143.Branislav PavlíkSF Festglas5272700
144.Štefan VargaFOFO Bratislava 1984 (B)5271710
145.Richard SzaboSemic Bratislava5271520
146.Peter Berobez klubovej príslušnosti5271420
147.Milan BitalaEngerau Boys4371100
148.Peter KoňanBudweiser4372300
149.Tomáš ŽákHurricanes4371400
150.Peter HrabošPredators (B)4371300
151.Ján CséfalvayFPV 234372420
152.Tomas BorsanyiFC Rusovce4372550
153.Zoltán LipkaSF Festglas3471810
154.Miloš CigláňSF Festglas2572600
155.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)2571910
156.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)2571321
157.Marko FeitlFC Rusovce6061510
158.Ernest FulmekRacing Club (A)606610
159.Martin Juraškobez klubovej príslušnosti516900
160.Tomas BartalWild Boys 02 (B)5162000
161.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)516800
162.Dominik VanekFC RTR BPN (A)516300
163.Igor HajduHurricanes5161700
164.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516900
165.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka516820
166.Alexander MészárosŠK Karpatská4261600
167.Róbert ZymberiAFC Horden4261100
168.Ján HorváthSemic Bratislava4261110
169.Adrian FilanFOFO Bratislava 1984 (A)426310
170.Lukáš ŠtecákmEleven (A)4261010
171.Michal TvrdoňSemic Bratislava4261110
172.Ondrej KordošBanana Boys4261961
173.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi3361900
174.Branislav BolechmEleven (A)336510
175.František BaranFPV 23336610
176.Peter JelínekDobraklima.sk3361430
177.Daniel DurankaAC Bells336601
178.Branislav CibikFPV 23246800
179.Ľubomír BergendiBudweiser2461800
180.Július BeromEleven (A)1561100
181.Marek MatejovAkademik °96 (A)1561900
182.Branislav VlčekAkademik °96 (A)1561710
183.Richard NyilfaFC Rusovce0662520
184.Michal GalikWild Boys 02 (B)415400
185.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)415500
186.Michal Jamrichbez klubovej príslušnosti4151200
187.Michal RevajSF Festglas4151520
188.Andrej GubančokFC Rusovce4152230
189.Mário MarkoSemic Bratislava325100
190.Marek SokolAK 47 Chaos (A)325200
191.Radoslav VančoPredators (B)3252110
192.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)3252210
193.Andrej WolfAFC Horden325510
194.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)325920
195.Štefan SivoňŠK Karpatská325931
196.Pavol KrišPKE-M IMOOPTIK (B)235200
197.Michal ChovanecSemic Bratislava235100
198.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)2351500
199.Martin NiščákAkademik °96 (A)2351900
200.Peter KriškaPredators (A)235500
201.Michal ŠoškaFPV 23235800
202.Peter CinculaFPV 232351110
203.David MikulkaAkademik °96 (A)2351110
204.Juraj ŠprlákmEleven (A)235920
205.Peter JankovičSemic Bratislava2351720
206.Marián Kukučkabez klubovej príslušnosti2351941
207.Peter BenovicsSF Festglas1452610
208.Federico Maria MartelliPKE-M IMOOPTIK (C)1451840
209.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)415600
210.Matej RajniakAkademik °96 (B)404300
211.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaWild Boys 02404200
212.František MikócziDobraklima.sk3141400
213.Simon TichýAK 47 Chaos (A)314100
214.Igor GábrišSemic Bratislava314200
215.Ľudovít RiškaHurricanes314200
216.Martin StillaWild Boys 02 (B)314100
217.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi314600
218.Samuel KucejŠK Karpatská3142110
219.Peter TatierskyAkademik °96 (A)3141820
220.Lukáš HricaEngerau Boys314520
221.Marián DindaSemic Bratislava314711
222.Roman ŠvarcFPV 23224500
223.Marián TuhaPredators (B)2241100
224.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi224400
225.Roman JakubecPredators (A)224100
226.Tomáš LazarovDobraklima.sk2241510
227.Peter UherekRacing Club (A)2241110
228.Alvaro CorreiaPKE-M IMOOPTIK (C)2241930
229.Róbert KačeňákŠK Karpatská2241421
230.Róbert HauskrechtSemic Bratislava134300
231.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)134600
232.Martin HukelAkademik °96 (A)134400
233.Adrian Lopez GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)1341000
234.Martin ŠtefánikRacing Club (A)1341700
235.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)1341710
236.Vladimír PrachárAFC Horden134530
237.Tomáš LicherFPV 230441100
238.Martin PilekFPV 230442500
239.Matej ŽivuraŠK Karpatská0441500
240.Tomáš SlovákFPV 230441110
241.Marek BudaRacing Club (A)0442020
242.Michal TuhýPredators (B)3031200
243.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)303200
244.Ondrej BednárSemic Bratislava303200
245.Slavomír HerákRelax303200
246.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi213600
247.Pavol BrunnerPKE-M IMOOPTIK (A)213400
248.Michal PopulovBanana Boys213800
249.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)213400
250.Branislav BernatAkademik °96 (B)213900
251.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)2131810
252.Viktor MayermEleven (A)2131010
253.Javier López GimenezPKE-M IMOOPTIK (C)2131110
254.Ján ČernákFPV 232131010
255.Andrej OroszAFC Horden2131320
256.Martin PodskočHurricanes (40)213811
257.Martin Benkovskybez klubovej príslušnosti123500
258.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi123400
259.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)123300
260.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)123400
261.Tomáš PoláčekPredators (B)1231200
262.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123600
263.Michal PonecAFC Horden1231400
264.Denis IndrichovičTehelné Pole123300
265.Filip BrukkerWild Boys 02 (B)1231820
266.Ondrej PenzešŠK Karpatská123901
267.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0331600
268.Michal KozičmEleven (A)033800
269.Matej Toman1.FC Pressburg (A)033200
270.Jakub KozárikFresh and Funny033910
271.Adam Klanica4FSC FTVŠ UK202300
272.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)202500
273.Peter HozzánBudweiser202400
274.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)2021410
275.Ján GrófAK 47 Chaos (A)2021230
276.Matej KovačovskýPredators (B)112200
277.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava112300
278.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi112400
279.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)112100
280.Peter BučinaPraetors mEleven (B)112600
281.Andrej VčasnýmEleven (A)112200
282.Tomáš SzaboSF Festglas112600
283.Mário PetróczySF Festglas1121000
284.Martin RajnohaHurricanes112800
285.Juraj KovašichSemic Bratislava112300
286.Juraj JurečkoFPV 231121000
287.Marek MiklošŠK Danubit Wild Boys 02 (A)1121600
288.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)1121800
289.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)112400
290.Adam NochtaRacing Club (A)112300
291.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi112100
292.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi112200
293.Michal OndrišíkSemic Bratislava112300
294.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)112100
295.Michal HozzánBudweiser112500
296.Ondrej HabajSemic Bratislava112100
297.Ivan DriapsamEleven (A)112400
298.Pavol ČuntamEleven (A)112300
299.Ladislav PeckoPKE-M IMOOPTIK (A)112200
300.Jaroslav Bachobez klubovej príslušnosti112800
301.Giorgio TattaPKE-M IMOOPTIK (C)1121510
302.Peter ŠevčíkAFC Horden1121410
303.Ján VrbíkHurricanes1121410
304.Tibor LaczkySF Festglas112510
305.Marek NemethPredators (B)112810
306.Joao MatosPKE-M IMOOPTIK (C)112821
307.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0221300
308.Milan ČervenákWild Boys 02 (B)022600
309.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaWild Boys 02022200
310.Adam HempfingerAK 47 Chaos (B)022200
311.Martin SoučekSemic Bratislava022800
312.Kamil KopčíkAK 47 Chaos (B)022200
313.Matúš HorákSemic Bratislava022700
314.Richard IvantyšynPredators (A)022400
315.Vladimir UrbanFC Rusovce0222500
316.Jozef SečkárDobraklima.sk022200
317.Anton JánošDobraklima.sk022400
318.Lukáš KuzmiakWild Boys 02 (B)022700
319.Tomáš PaprskárDobraklima.sk022510
320.Ján KohútDobraklima.sk022810
321.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)0221710
322.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)0222111
323.Jakub RojkoDobraklima.sk101800
324.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)101100
325.Radomír MidaPKE-M IMOOPTIK (A)101300
326.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 (A)101100
327.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)101400
328.Adrian BöhmerRacing Club (A)101600
329.Victor Herrerias Mecabez klubovej príslušnosti101100
330.Samuel MésárošPredators (A)101200
331.Max Willem BergmEleven (A)101100
332.Michal DankoSemic Bratislava101400
333.Ján KaločajPredators (A)101100
334.Peter TomašekPKE-M IMOOPTIK (C)101500
335.Juraj BojkovskýmEleven (A)101400
336.Jaroslav VaculikFC Rusovce101600
337.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)101400
338.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci1011010
339.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)101910
340.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)101510
341.František PešlRehab Klinik Baraberi101310
342.Michelangelo ScarpellinoPKE-M IMOOPTIK (C)1011210
343.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)101310
344.Michal KačinecAFC Horden101520
345.Tomáš Jozaniakbez klubovej príslušnosti1011201
346.Adam Gála4FSC FTVŠ UK011200
347.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)011100
348.František ChrappaHurricanes011300
349.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)011200
350.Michal PavlicekŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011400
351.Dario SangrigoliRacing Club (A)0112300
352.Dušan TrnkaDobraklima.sk011500
353.Ivan Kozmonbez klubovej príslušnosti011600
354.Ľuboš PetrovičFC Rusovce011600
355.Libor KarabaAkademik °96 (B)011100
356.Jaroslav ČernilPredators (A)011200
357.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)011200
358.Michal PetrleWild Boys 02 (B)0112100
359.Michal BílekFC RTR BPN (A)011900
360.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)011600
361.Michal LapinWild Boys 02 (B)011300
362.Šimon BielyPraetors mEleven (B)011800
363.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011100
364.Michal UhnákPredators (A)011500
365.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0111200
366.Michal MachalíkHurricanes011100
367.Štefan HasakŠK Danubit Wild Boys 02 (A)011200
368.Pavel BenovicsSF Festglas011100
369.Jan HozlárWild Boys 02 (B)011200
370.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)011710
371.Antonio SanasiPKE-M IMOOPTIK (C)011710
372.Tomáš KováčSF Festglas011310
373.Ondrej ĎuranaAFC Horden0112710
374.Erik Fleškobez klubovej príslušnosti000100
375.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi000100
376.Alexander PetrovičSF Festglas000100
377.Marcel BundzákAFC Horden000800
378.Adam ŽeliarPredators (A)000100
379.Sabri Kouhenbez klubovej príslušnosti000100
380.Ladislav BenciFOFO Bratislava 1984 (A)000100
381.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0002200
382.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)000100
383.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)000100
384.Igor RuhigFPV 23000100
385.Dušan BartovičHurricanes (40)000300
386.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000400
387.Marián LaščiakAkademik °96 (B)000100
388.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)000300
389.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)000100
390.Ivan PopulovBanana Boys000300
391.Marcel MlynármEleven (A)0001300
392.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi000100
393.Martin KucianmEleven (A)000700
394.Frederico GomesPKE-M IMOOPTIK (C)000100
395.Juraj AdlenSemic Bratislava000100
396.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
397.Peter ValkovičmEleven (A)000600
398.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)000200
399.Richard LutišanŠK Karpatská000100
400.Roman WeberBanana Boys000200
401.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000100
402.Dominik PodhajeczkyPKE-M IMOOPTIK (B)000100
403.Miroslav JaškaWild Boys 02 (B)000100
404.Marek NeštrákAK 47 Chaos (A)000100
405.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)000400
406.Erik Rybanskýbez klubovej príslušnosti000100
407.David Piñeiro de la IglesiaPKE-M IMOOPTIK (C)000200
408.Miroslav SeňanSemic Bratislava000300
409.Roman Nemečekbez klubovej príslušnosti000300
410.Jozef PodhorecFPV 23000200
411.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)000200
412.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)000100
413.Nino KrebsBudweiser000200
414.Adrián UjhelyiFOFO Bratislava 1984 (A)000100
415.Ján BicianSemic Bratislava000100
416.Marek HabajSemic Bratislava000200
417.Jozef Polákbez klubovej príslušnosti000100
418.Jozef KunštárPKE-M IMOOPTIK (A)000100
419.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)000200
420.Anton BrathŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000100
421.Adam KovaničPKE-M IMOOPTIK (C)000400
422.Michal KandračWild Boys 02 (B)000100
423.Tomáš BrezinskýFPV 23000100
424.Tomáš KopeckýmEleven (A)000300
425.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)000300
426.Matej HricaDobraklima.sk000700
427.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
428.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK000100
429.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000100
430.Ladislav HorvátPKE-M IMOOPTIK (A)000200
431.Peter SadloňAFC Horden000100
432.Martin Polohabez klubovej príslušnosti000100
433.Lukáš ĎurišSemic Bratislava000100
434.Juraj NečasDobraklima.sk000100
435.Roman KažimírFPV 23000900
436.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
437.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava000400
438.Branislav Thronbez klubovej príslušnosti000100
439.Karol MilkoPKE-M IMOOPTIK (A)000100
440.Marek LencesRehab Klinik Baraberi000100
441.Tomáš ProvazníkBanana Boys000100
442.Mário MaderAK 47 Chaos (B)000300
443.Robert KainBudweiser000300
444.Michal BuzinkayPredators (B)000900
445.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
446.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)000600
447.Ján FašungBanana Boys000600
448.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)000100
449.Štefan DrugdaPKE-M IMOOPTIK (B)000300
450.Richard OlejárFPV 23000100
451.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)000100
452.Alejandro Lamarca FelicesPKE-M IMOOPTIK (C)000310
453.Erik Stankobez klubovej príslušnosti000310
454.Milan SapíkPKE-M IMOOPTIK (B)000910
455.Jozef NavrátilAK 47 Chaos (A)000610
456.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava000210
457.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi0001801
458.Michal BukovičAkademik °96 (A)0001111
459.Štefan Gaburabez klubovej príslušnosti000311