1. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:00
SF Festglas × Hurricanes
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:10
AFC Horden × FPV 23
0 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 × Predators (B)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 11:30
Semic Bratislava (B) × FC Rusovce
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 12:20
FSC Velmáci (A) × AK 47 Chaos (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 13:10
NFA Bratislava × Racing Club (A)
1 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:00
Praetors mEleven (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 19:00
Dobraklima.sk × Budweiser
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 16:30
ŠK Karpatská × Akademik °96 (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 17:20
FOFO Bratislava 1984 (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 28 24 2 2 131 : 59 74 +72
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 22 2 4 92 : 50 68 +42
3. FCK Minimax Bratislava (B) 28 16 4 8 99 : 57 52 +42
4. AK 47 Chaos (B) 28 16 2 10 92 : 59 50 +33
5. Hurricanes 28 14 4 10 80 : 72 46 +8
6. Praetors mEleven (B) 28 14 4 10 80 : 73 46 +7
7. FSC Velmáci (A) 28 13 3 12 80 : 77 42 +3
8. Predators (B) 28 12 5 11 99 : 86 41 +13
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 28 12 3 13 105 : 93 39 +12
10. SF Festglas 28 11 4 13 88 : 87 37 +1
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 28 16 4 8 110 : 60 52 +50
2. FPV 23 28 10 7 11 71 : 84 37 -13
3. Budweiser 28 12 1 15 99 : 121 37 -22
4. FC Rusovce 28 10 6 12 62 : 75 36 -13
5. Akademik °96 (A) 28 10 4 14 77 : 98 34 -21
6. AFC Horden 28 8 7 13 57 : 89 28* -32
7. Racing Club (A) 28 7 4 17 69 : 96 25 -27
8. NFA Bratislava 28 5 8 15 66 : 113 23 -47
9. Dobraklima.sk 28 5 2 21 70 : 130 17 -60
10. ŠK Karpatská 28 3 4 21 62 : 110 13 -48
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (B) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. AK 47 Chaos (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. Praetors mEleven (B) 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club (A) 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. NFA Bratislava 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Tomáš HrutkaFC RTR BPN (A)3415492140
2.Ernest LopúSemic Bratislava2817452330
3.Martin GregoraWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1233452730
4.Simon NajarPredators (A)2511362510
5.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)2412362530
6.Matej HanusekFOFO Bratislava 1984 (B)1620361910
7.Tomáš ŠrotFPV 232510352520
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi277342810
9.Juraj NajarPredators (A)2210322630
10.Dušan KeszeghSF Festglas236292401
11.Marek RigoSF Festglas1712291000
12.Ivan DobranskýFOFO Bratislava 1984 (B)1712292620
13.Juraj MeszarosDobraklima.sk1315282411
14.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)189271410
15.Šimon KubranPraetors mEleven (B)1710272520
16.Milan NestorikFC RTR BPN (A)197261720
17.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)188262520
18.Michal MaďariWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)179262800
19.Jakub LachkyRacing Club (A)1313262100
20.Jozef KatušinSF Festglas205251410
21.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)1411251800
22.Tomáš TirpákFPV 23186242460
23.Matej KolomyDobraklima.sk176232400
24.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi914232420
25.Ján KuismEleven (A)166222100
26.Róbert RajnohaHurricanes157222300
27.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (B)121022800
28.Juraj Nemeth4 FUN Futsal Team (A)1012222820
29.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)166221451
30.Juraj RyšavýSemic Bratislava1110212610
31.Martin DubaiAFC Horden813212730
32.Marek PolákAkademik °96 (A)137202210
33.Patrik ChamillaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)137201020
34.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)128202100
35.Michal HorvatovičRacing Club (A)1010202000
36.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)713201730
37.Igor HrubýWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)154191800
38.Marek KarolAkademik °96 (A)145191200
39.Juraj KuchárRacing Club (A)118192400
40.Michal KarolAkademik °96 (A)118191300
41.Andrej HrdličkaWhite Boys811191630
42.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi712192200
43.Michal GaburaHurricanes126181940
44.Patrik ŽákHurricanes117181820
45.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)99181500
46.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)71118900
47.Filip ProchácRelax711181800
48.Peter UrbanovičmEleven (A)152172120
49.Patrik VoltemarDobraklima.sk116172231
50.Dávid ČisovskýWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)107172020
51.Marián KopčaSemic Bratislava314171621
52.Peter HornáčekPredators (A)124162540
53.Peter AugustinBanana Boys106161420
54.Karol SzelepcsényiSF Festglas313161820
55.Ivan BorošAFC Horden105152000
56.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)87152510
57.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)69152500
58.Dušan MikulecFOFO Bratislava 1984 (B)411152630
59.Maroš LetovanecINSTA122142720
60.Marek BognarFC Rusovce113141712
61.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)104142520
62.Radovan RakovskýDobraklima.sk104142350
63.Peter WeissAFC Horden95142130
64.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)86141300
65.Peter HavrillaFC Rusovce86142520
66.Martin PolákAkademik °96 (A)77142100
67.Alexander Mészárosbez klubovej príslušnosti77141900
68.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)77142120
69.Radovan CibákFK Šport Bratislava68142510
70.Igor MarkoWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)68141010
71.Peter JalakšaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)5914500
72.David Strelecbez klubovej príslušnosti10313710
73.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)94131300
74.Michal DzvonikFC Rusovce85131100
75.Marek MaláčPredators (A)8513810
76.Kristian GolejFC Rusovce85131621
77.Milan Strelecbez klubovej príslušnosti67131610
78.Martin BorikŠK Karpatská67132440
79.Lukáš MichniewiczFC Rusovce67132111
80.Viktor BódiPredators (A)58131700
81.Andrej FaktorŠK Karpatská58132340
82.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)58132070
83.Simon GaburaHurricanes (40)58131531
84.Matúš NajarPredators (A)49132010
85.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)49132210
86.Tomáš TakáčSemic Bratislava9312910
87.Juraj KališmEleven (A)84121600
88.Martin VanekSemic Bratislava66121800
89.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)57122550
90.Igor DoricamEleven (A)4812710
91.Miroslav KlapkaFPV 2339122300
92.Daniel GalbavýPredators (A)39121600
93.Ladislav DemeterWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)83111700
94.George AllakajFC RTR BPN (A)65111100
95.Walter RischerFOFO Bratislava 1984 (B)6511700
96.Peter Gaburabez klubovej príslušnosti65111100
97.Samuel MészárosŠK Karpatská6511810
98.Martin DratvaŠK Karpatská65112120
99.Erik SzaboFC RTR BPN (A)5611400
100.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)47111510
101.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)4711610
102.Peter BednárRehab Klinik Baraberi47111910
103.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)82102300
104.Martin ĎubekmEleven (A)55101320
105.Róbert OrdogDobraklima.sk46101720
106.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)3710500
107.Andrej JankovičFOFO Bratislava 1984 (B)37101300
108.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)729700
109.Peter HruskaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)729800
110.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)729910
111.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)7291310
112.Juraj AudiSF Festglas6392100
113.Silvester JágerFC RTR BPN (A)639310
114.Anton KresánekAFC Horden5492010
115.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi549810
116.Richard KačeňákŠK Karpatská5491410
117.Milan VargaRacing Club (A)4591720
118.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)459830
119.Ján SotníkBanana Boys4591740
120.Róbert KačeňákŠK Karpatská4592360
121.Milan AndrasikFC Rusovce3692500
122.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)3691710
123.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)3692130
124.Daniel UrbanFC Rusovce3692630
125.Tomasz SzopinskiNFA Bratislava (B)3691340
126.Marek ZechmeisterBanana Boys808810
127.Marek BlažejSemic Bratislava628700
128.Tomáš LukáčFCK Minimax Bratislava (B)6281110
129.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)538800
130.Patrik RybanskyWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)4481900
131.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi358600
132.Rastislav Ondrabez klubovej príslušnosti3582000
133.Ľubomír KrálmEleven (A)3581310
134.Svetozár Bucbez klubovej príslušnosti1782700
135.Peter MartinkoSF Festglas1781920
136.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi0882210
137.Mário IdlbekFC RTR BPN (A)0881920
138.Andrej BohušNFA Bratislava (A)707600
139.Martin BognarFC Rusovce7072400
140.Tomáš KaufmannHurricanes7071120
141.Martin HaulíkAFC Horden6171600
142.Tomáš PecherFPV 235272300
143.Branislav PavlíkSF Festglas5272700
144.Štefan VargaFOFO Bratislava 1984 (B)5271710
145.Peter Berobez klubovej príslušnosti5271420
146.Richard SzaboSemic Bratislava5271520
147.Milan BitalaEngerau Boys4371100
148.Tomáš ŽákHurricanes4371400
149.Peter Koňanbez klubovej príslušnosti4372300
150.Peter HrabošPredators (A)4371300
151.Ján CséfalvayFPV 234372420
152.Tomas BorsanyiFC Rusovce4372550
153.Zoltán LipkaSF Festglas3471810
154.Miloš CigláňSF Festglas2572600
155.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)2571910
156.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)2571321
157.Ernest FulmekRacing Club (A)606610
158.Marko FeitlFC Rusovce6061510
159.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)516800
160.Igor HajduHurricanes5161700
161.Tomas BartalWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)5162000
162.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516900
163.Martin Juraškobez klubovej príslušnosti516900
164.Dominik VanekFC RTR BPN (A)516300
165.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka516820
166.Alexander MészárosŠK Karpatská4261600
167.Róbert ZymberiAFC Horden4261100
168.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)4261110
169.Ján HorváthSemic Bratislava4261110
170.Adrian FilanFOFO Bratislava 1984 (A)426310
171.Lukáš ŠtecákmEleven (A)4261010
172.Ondrej KordošBanana Boys4261961
173.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi3361900
174.Branislav BolechmEleven (A)336510
175.František BaranFPV 23336610
176.Peter JelínekDobraklima.sk3361430
177.Daniel DurankaAC Bells336601
178.Branislav CibikFPV 23246800
179.Ľubomír Bergendibez klubovej príslušnosti2461800
180.Július BeromEleven (A)1561100
181.Marek MatejovAkademik °96 (A)1561900
182.Branislav VlčekAkademik °96 (A)1561710
183.Richard NyilfaFC Rusovce0662520
184.Tomáš KruckýFOFO Bratislava 1984 (B)415500
185.Michal GalikWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)415400
186.Michal Jamrichbez klubovej príslušnosti4151200
187.Michal RevajSF Festglas4151520
188.Andrej GubančokFC Rusovce4152230
189.Mário MarkoSemic Bratislava325100
190.Marek SokolAK 47 Chaos (A)325200
191.Radoslav VančoPredators (A)3252110
192.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)3252210
193.Andrej WolfAFC Horden325510
194.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)325920
195.Štefan SivoňŠK Karpatská325931
196.Peter KriškaPredators (A)235500
197.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)2351500
198.Michal ŠoškaFPV 23235800
199.Martin NiščákAkademik °96 (A)2351900
200.Michal ChovanecAK 47 Chaos (A)235100
201.Pavol KrišNFA Bratislava (B)235200
202.David MikulkaAkademik °96 (A)2351110
203.Peter CinculaFPV 232351110
204.Peter JankovičSemic Bratislava2351720
205.Juraj ŠprlákmEleven (A)235920
206.Marián Kukučkabez klubovej príslušnosti2351941
207.Peter BenovicsSF Festglas1452610
208.Federico Maria MartelliNFA Bratislava (B)1451840
209.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)415600
210.Matej Rajniakbez klubovej príslušnosti404300
211.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)404200
212.František MikócziDobraklima.sk3141400
213.Ľudovít RiškaHurricanes314200
214.Martin StillaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)314100
215.Igor GábrišSemic Bratislava314200
216.Simon Tichýbez klubovej príslušnosti314100
217.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi314600
218.Samuel KucejŠK Karpatská3142110
219.Peter Tatierskybez klubovej príslušnosti3141820
220.Lukáš Hricabez klubovej príslušnosti314520
221.Marián DindaSemic Bratislava314711
222.Marián TuhaPredators (A)2241100
223.Juraj TörökAK 47 Chaos (A)224400
224.Roman ŠvarcFPV 23224500
225.Roman JakubecPredators (A)224100
226.Peter UherekRacing Club (A)2241110
227.Tomáš LazarovDobraklima.sk2241510
228.Alvaro CorreiaNFA Bratislava (B)2241930
229.Róbert KačeňákŠK Karpatská2241421
230.Martin ŠtefánikRacing Club (A)1341700
231.Adrian Lopez GimenezNFA Bratislava (B)1341000
232.Róbert HauskrechtSemic Bratislava134300
233.Martin HukelAkademik °96 (A)134400
234.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)134600
235.Marián NeumannFOFO Bratislava 1984 (B)1341710
236.Vladimír PrachárAFC Horden134530
237.Matej ŽivuraŠK Karpatská0441500
238.Martin PilekFPV 230442500
239.Tomáš LicherFPV 230441100
240.Tomáš Slovákbez klubovej príslušnosti0441110
241.Marek BudaRacing Club (A)0442020
242.Ondrej BednárSemic Bratislava303200
243.Michal TuhýPredators (A)3031200
244.Slavomír HerákRelax303200
245.Filip KusalíkFOFO Bratislava 1984 (B)303200
246.Branislav BernatAkademik °96 (A)213900
247.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi213600
248.Pavol BrunnerHurricanes213400
249.Michal PopulovBanana Boys213800
250.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)213400
251.Martin SkácelFOFO Bratislava 1984 (B)2131810
252.Javier López GimenezNFA Bratislava (B)2131110
253.Ján ČernákFPV 232131010
254.Viktor MayermEleven (A)2131010
255.Andrej OroszAFC Horden2131320
256.Martin PodskočHurricanes (40)213811
257.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)123400
258.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123600
259.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi123400
260.Tomáš PoláčekPredators (A)1231200
261.Martin Benkovskybez klubovej príslušnosti123500
262.Denis IndrichovičTehelné Pole123300
263.Michal PonecAFC Horden1231400
264.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)123300
265.Filip BrukkerWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1231820
266.Ondrej PenzešŠK Karpatská123901
267.Matej Toman1.FC Pressburg (A)033200
268.Michal KozičmEleven (A)033800
269.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0331600
270.Jakub KozárikFresh and Funny033910
271.Adam Klanica4FSC FTVŠ UK202300
272.Peter Hozzánbez klubovej príslušnosti202400
273.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)202500
274.Filip PetrovičFOFO Bratislava 1984 (B)2021410
275.Ján GrófAK 47 Chaos (B)2021230
276.Tomáš SzaboSF Festglas112600
277.Michal OndrišíkSemic Bratislava112300
278.Martin RajnohaHurricanes112800
279.Ivan DriapsamEleven (A)112400
280.Michal Hozzánbez klubovej príslušnosti112500
281.Andrej VčasnýmEleven (A)112200
282.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)112100
283.Marek MiklošWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)1121600
284.Jaroslav Bachobez klubovej príslušnosti112800
285.Ondrej HabajFOFO Bratislava 1984 (A)112100
286.Mário PetróczySF Festglas1121000
287.Juraj KovašichSemic Bratislava112300
288.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava112300
289.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi112100
290.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)112100
291.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi112200
292.Ladislav PeckoNFA Bratislava (A)112200
293.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (40)112400
294.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)112400
295.Adam NochtaRacing Club (A)112300
296.Juraj JurečkoFPV 231121000
297.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)1121800
298.Pavol ČuntamEleven (A)112300
299.Matej KovačovskýPredators (A)112200
300.Peter BučinaPraetors mEleven (B)112600
301.Ján VrbíkHurricanes1121410
302.Giorgio TattaNFA Bratislava (B)1121510
303.Peter ŠevčíkAFC Horden1121410
304.Marek NemethPredators (A)112810
305.Tibor LaczkySF Festglas112510
306.Joao MatosNFA Bratislava (B)112821
307.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)022200
308.Lukáš KuzmiakWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)022700
309.Adam Hempfingerbez klubovej príslušnosti022200
310.Kamil KopčíkAK 47 Chaos (B)022200
311.Matúš HorákSemic Bratislava022700
312.Milan ČervenákWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)022600
313.Richard IvantyšynPredators (A)022400
314.Anton JánošDobraklima.sk022400
315.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)022800
316.Jozef SečkárDobraklima.sk022200
317.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0221300
318.Vladimir UrbanFC Rusovce0222500
319.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)0221710
320.Tomáš PaprskárDobraklima.sk022510
321.Ján KohútDobraklima.sk022810
322.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)0222111
323.Max Willem BergmEleven (A)101100
324.Victor Herrerias Mecabez klubovej príslušnosti101100
325.Peter TomašekNFA Bratislava (B)101500
326.Jaroslav VaculikFC Rusovce101600
327.Pavol MatejovWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)101100
328.Radomír MidaNFA Bratislava (A)101300
329.Ján KaločajPredators (A)101100
330.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)101400
331.Adrian BöhmerRacing Club (A)101600
332.Michal DankoSemic Bratislava101400
333.Juraj BojkovskýmEleven (A)101400
334.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)101400
335.Samuel MésárošPredators (A)101200
336.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)101100
337.Jakub RojkoDobraklima.sk101800
338.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (B)101510
339.Michelangelo ScarpellinoNFA Bratislava (B)1011210
340.František PešlRehab Klinik Baraberi101310
341.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci1011010
342.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)101310
343.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)101910
344.Michal KačinecAFC Horden101520
345.Tomáš Jozaniakbez klubovej príslušnosti1011201
346.Michal UhnákPredators (A)011500
347.Michal PetrleWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)0112100
348.Adam Gála4FSC FTVŠ UK011200
349.Ivan Kozmonbez klubovej príslušnosti011600
350.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)011200
351.Dušan TrnkaDobraklima.sk011500
352.Branislav JursaIndependiente Racing Club (B)011100
353.Dario SangrigoliRacing Club (A)0112300
354.Michal BílekPaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)011900
355.Jaroslav ČernilPredators (A)011200
356.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0111200
357.Šimon BielyPraetors mEleven (B)011800
358.Jan HozlárWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)011200
359.Ľuboš PetrovičmEleven (A)011600
360.Libor KarabaAkademik °96 (A)011100
361.Milos MarkoIndependiente Racing Club (B)011200
362.Pavel BenovicsSF Festglas011100
363.Zdráhal Martinbez klubovej príslušnosti011100
364.Michal MachalíkHurricanes011100
365.Štefan HasakWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)011200
366.František ChrappaHurricanes011300
367.Michal LapinWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)011300
368.Michal PavlicekWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)011400
369.Ľubomír HirschIndependiente Racing Club (B)011600
370.Antonio SanasiNFA Bratislava (B)011710
371.Tomáš KováčSF Festglas011310
372.Ondrej ĎuranaAFC Horden0112710
373.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)011710
374.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0002200
375.Roman Nemečekbez klubovej príslušnosti000300
376.Mário MaderAK 47 Chaos (B)000300
377.David Piñeiro de la IglesiaNFA Bratislava (B)000200
378.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi000100
379.Martin Polohabez klubovej príslušnosti000100
380.Marek LencesRehab Klinik Baraberi000100
381.Štefan DrugdaNFA Bratislava (A)000300
382.Tomáš ZelenkaIndependiente Racing Club (B)000100
383.Tomáš BrezinskýFPV 23000100
384.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi000100
385.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
386.Branislav Thronbez klubovej príslušnosti000100
387.Martin KucianmEleven (A)000700
388.Adrián UjhelyiFOFO Bratislava 1984 (A)000100
389.Ľubomír SomolayIndependiente Racing Club (B)000600
390.Peter SadloňAFC Horden000100
391.Erik Rybanskýbez klubovej príslušnosti000100
392.Ivan PopulovBanana Boys000300
393.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)000200
394.Richard OlejárFPV 23000100
395.Michal KandračWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
396.Miroslav JaškaWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
397.Ladislav BenciFOFO Bratislava 1984 (B)000100
398.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)000100
399.Roman KažimírFPV 23000900
400.Marcel BundzákAFC Horden000800
401.Jozef Polákbez klubovej príslušnosti000100
402.Ján FašungBanana Boys000600
403.Jozef KunštárNFA Bratislava (A)000100
404.Alexander PetrovičSF Festglas000100
405.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000100
406.Ján BicianSemic Bratislava000100
407.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)000100
408.Peter ValkovičmEleven (A)000600
409.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)000200
410.Sabri Kouhenbez klubovej príslušnosti000100
411.Anton BrathWild Boys 02 4 FUN Futsal Team (B)000100
412.Marián LaščiakAkademik °96 (A)000100
413.Juraj HanzelFOFO Bratislava 1984 (B)000300
414.Karol MilkoNFA Bratislava (A)000100
415.Robert Kainbez klubovej príslušnosti000300
416.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000100
417.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000400
418.Marcel MlynármEleven (A)0001300
419.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)000300
420.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)000100
421.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
422.Juraj NečasDobraklima.sk000100
423.Adam KovaničNFA Bratislava (B)000400
424.Richard LutišanŠK Karpatská000100
425.Peter ŠedíkIndependiente Racing Club (B)000200
426.Matej HricaDobraklima.sk000700
427.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
428.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
429.Dominik Podhajeczky4 FUN Futsal Team (A)000100
430.Michal BuzinkayPredators (A)000900
431.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava000400
432.Marek Neštrákbez klubovej príslušnosti000100
433.Tomáš KopeckýmEleven (A)000300
434.Roman WeberBanana Boys000200
435.Jozef PodhorecFPV 23000200
436.Juraj AdlenSemic Bratislava000100
437.Miroslav SeňanSemic Bratislava000300
438.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK000100
439.Tomáš ProvazníkBanana Boys (B)000100
440.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)000400
441.Igor RuhigFPV 23000100
442.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)000100
443.Erik Fleškobez klubovej príslušnosti000100
444.Ladislav HorvátNFA Bratislava (A)000200
445.Nino Krebsbez klubovej príslušnosti000200
446.Lukáš ĎurišSemic Bratislava000100
447.Kristián MolnárNFA Bratislava (A)000100
448.Frederico GomesNFA Bratislava (B)000100
449.Adam ŽeliarPredators (A)000100
450.Marek HabajFOFO Bratislava 1984 (A)000200
451.Dušan BartovičHurricanes (40)000300
452.Milan SapíkNFA Bratislava (B)000910
453.Miroslav ŽidzikAK 47 Chaos (B)000210
454.Alejandro Lamarca FelicesNFA Bratislava (B)000310
455.Jozef NavrátilAK 47 Chaos (B)000610
456.Erik StankoHSP Hemerhoidi000310
457.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi0001801
458.Michal BukovičAkademik °96 (A)0001111
459.Štefan Gaburabez klubovej príslušnosti000311