1. Bratislavská liga (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:00
SF Festglas × Hurricanes
5 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:10
AFC Horden × FPV 23
0 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 09:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 × Predators (B)
9 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 11:30
Semic Bratislava (B) × FC Rusovce
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 12:20
FSC Velmáci (A) × AK 47 Chaos (B)
1 : 4
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 13:10
NFA Bratislava × Racing Club
1 : 0
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

19.05.2018 14:00
Praetors mEleven (B) × FCK Minimax Bratislava (B)
4 : 3
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

19.05.2018 19:00
Dobraklima.sk × Budweiser
6 : 8
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 16:30
ŠK Karpatská × Akademik °96 (A)
4 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

20.05.2018 17:20
FOFO Bratislava WB 1984 (B) × Rehab Klinik Baraberi (B)
2 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 28 24 2 2 131 : 59 74 +72
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 28 22 2 4 92 : 50 68 +42
3. FCK Minimax Bratislava (B) 28 16 4 8 99 : 57 52 +42
4. AK 47 Chaos (B) 28 16 2 10 92 : 59 50 +33
5. Hurricanes 28 14 4 10 80 : 72 46 +8
6. Praetors mEleven (B) 28 14 4 10 80 : 73 46 +7
7. FSC Velmáci (A) 28 13 3 12 80 : 77 42 +3
8. Predators (B) 28 12 5 11 99 : 86 41 +13
9. ŠK Danubit Wild Boys 02 28 12 3 13 105 : 93 39 +12
10. SF Festglas 28 11 4 13 88 : 87 37 +1
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. Semic Bratislava (B) 28 16 4 8 110 : 60 52 +50
2. FPV 23 28 10 7 11 71 : 84 37 -13
3. Budweiser 28 12 1 15 99 : 121 37 -22
4. FC Rusovce 28 10 6 12 62 : 75 36 -13
5. Akademik °96 (A) 28 10 4 14 77 : 98 34 -21
6. AFC Horden 28 8 7 13 57 : 89 28* -32
7. Racing Club 28 7 4 17 69 : 96 25 -27
8. NFA Bratislava 28 5 8 15 66 : 113 23 -47
9. Dobraklima.sk 28 5 2 21 70 : 130 17 -60
10. ŠK Karpatská 28 3 4 21 62 : 110 13 -48
* skóre bolo upravené
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava WB 1984 (B) 19 16 2 1 93 : 39 50 +54
2. Rehab Klinik Baraberi (B) 19 16 1 2 69 : 35 49 +34
3. Hurricanes 19 12 4 3 58 : 35 40 +23
4. AK 47 Chaos (B) 19 12 1 6 71 : 36 37 +35
5. FCK Minimax Bratislava (B) 19 11 3 5 74 : 40 36 +34
6. Predators (B) 19 10 4 5 71 : 51 34 +20
7. Praetors mEleven (B) 19 9 4 6 55 : 45 31 +10
8. FSC Velmáci (A) 19 9 3 7 62 : 53 30 +9
9. SF Festglas 19 8 4 7 58 : 56 28 +2
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 19 8 3 8 75 : 63 27 +12
11. Semic Bratislava (B) 19 8 3 8 60 : 47 27 +13
12. FC Rusovce 19 7 1 11 40 : 60 22 -20
13. Budweiser 19 7 0 12 56 : 81 21 -25
14. FPV 23 19 5 5 9 48 : 66 20 -18
15. Racing Club 19 5 4 10 48 : 62 19 -14
16. Akademik °96 (A) 19 5 3 11 46 : 71 18 -25
17. NFA Bratislava 19 3 6 10 47 : 75 15 -28
18. AFC Horden 19 4 5 10 42 : 68 14* -26
19. Dobraklima.sk 19 3 2 14 40 : 91 11 -51
20. ŠK Karpatská 19 2 2 15 33 : 72 8 -39
* skóre bolo upravené

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Tomáš HrutkaFC BPN EB (A)3415492140
2.Ernest LopúSemic Bratislava2817452330
3.Martin GregoraFOFO Bratislava WB 1984 (B)1233452730
4.Simon NajarmEleven (A)2511362510
5.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)2412362530
6.Matej HanusekFOFO Bratislava WB 1984 (B)1620361910
7.Tomáš ŠrotFPV 232510352520
8.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi277342810
9.Juraj NajarPredators (A)2210322630
10.Dušan KeszeghSF Festglas236292401
11.Marek RigoSF Festglas1712291000
12.Ivan DobranskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)1712292620
13.Juraj MeszarosDobraklima.sk1315282411
14.Daniel MikletičFOFO Bratislava WB 1984 (A)189271410
15.Šimon KubranPraetors mEleven (B)1710272520
16.Milan NestorikNFA Pinerola FA (A)197261720
17.Patrik ŠarköziFCK Minimax Bratislava (B)188262520
18.Michal MaďariFOFO Bratislava WB 1984 (B)179262800
19.Jakub LachkyRacing Club1313262100
20.Jozef KatušinSF Festglas205251410
21.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)1411251800
22.Tomáš TirpákFPV 23186242460
23.Matej KolomyDobraklima.sk176232400
24.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi914232420
25.Ján KuismEleven (A)166222100
26.Róbert RajnohaHurricanes157222300
27.Juraj TomášekFOFO Bratislava WB 1984 (B)121022800
28.Juraj Nemeth4 Fun 4FSC 4 FUN (B)1012222820
29.Róbert HudecFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)166221451
30.Juraj RyšavýSemic Bratislava1110212610
31.Martin DubaiAFC Horden813212730
32.Marek PolákAkademik °96 (A)137202210
33.Patrik ChamillaFOFO Bratislava WB 1984 (B)137201020
34.Juraj ŠašikAkademik °96 (A)128202100
35.Michal HorvatovičRacing Club1010202000
36.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)713201730
37.Igor HrubýFOFO Bratislava WB 1984 (B)154191800
38.Marek Karolbez klubovej príslušnosti145191200
39.Juraj KuchárFCK Minimax Bratislava (B)118192400
40.Michal Karolbez klubovej príslušnosti118191300
41.Andrej HrdličkaWhite Boys811191630
42.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi712192200
43.Michal GaburaHurricanes126181940
44.Patrik ŽákHurricanes117181820
45.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)99181500
46.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)71118900
47.Filip ProchácRelax711181800
48.Peter UrbanovičmEleven (A)152172120
49.Patrik VoltemarDobraklima.sk116172231
50.Dávid ČisovskýFOFO Bratislava WB 1984 (B)107172020
51.Marián KopčaSemic Bratislava314171621
52.Peter HornáčekPredators (A)124162540
53.Peter AugustinBanana Boys106161420
54.Karol SzelepcsényiSF Festglas313161820
55.Ivan BorošAFC Horden105152000
56.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)87152510
57.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)69152500
58.Dušan MikulecFOFO Bratislava WB 1984 (B)411152630
59.Maroš LetovanecINSTA122142720
60.Marek BognarFC Rusovce113141712
61.Branislav ĎurčoFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)104142520
62.Radovan RakovskýDobraklima.sk104142350
63.Peter WeissAFC Horden95142130
64.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)86141300
65.Peter HavrillaFC Rusovce86142520
66.Martin PolákAkademik °96 (A)77142100
67.Alexander Mészárosbez klubovej príslušnosti77141900
68.Denis CsinoFCK Minimax Bratislava (B)77142120
69.Igor MarkoFOFO Bratislava WB 1984 (B)68141010
70.Radovan CibákFK Šport Bratislava68142510
71.Peter JalakšaFOFO Bratislava WB 1984 (B)5914500
72.David Strelecbez klubovej príslušnosti10313710
73.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)94131300
74.Michal DzvonikFC Rusovce85131100
75.Marek MaláčFOFO Bratislava WB 1984 (A)8513810
76.Kristian GolejFC Rusovce85131621
77.Milan Strelecbez klubovej príslušnosti67131610
78.Martin BorikŠK Karpatská67132440
79.Lukáš MichniewiczFC Rusovce67132111
80.Viktor BódiPredators (A)58131700
81.Andrej FaktorŠK Karpatská58132340
82.Miroslav ChovanecFCK Minimax Bratislava (B)58132070
83.Simon GaburaHurricanes (40)58131531
84.Dominik KertiAK 47 Chaos (B)49132210
85.Matúš NajarPredators (A)49132010
86.Tomáš TakáčSemic Bratislava9312910
87.Juraj KališmEleven (A)84121600
88.Martin VanekSemic Bratislava66121800
89.Tomáš MartanovičFCK Minimax Bratislava (B)57122550
90.Igor DoricamEleven (A)4812710
91.Miroslav KlapkaFPV 2339122300
92.Daniel GalbavýPredators (A)39121600
93.Ladislav DemeterFOFO Bratislava WB 1984 (B)83111700
94.Walter RischerFOFO Bratislava WB 1984 (B)6511700
95.Peter GaburaHurricanes65111100
96.George AllakajFC BPN EB (A)65111100
97.Samuel MészárosŠK Karpatská6511810
98.Martin DratvaŠK Karpatská65112120
99.Erik SzaboFC BPN EB (A)5611400
100.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)47111510
101.Marek RischerFOFO Bratislava WB 1984 (A)4711610
102.Peter BednárRehab Klinik Baraberi47111910
103.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)82102300
104.Martin ĎubekmEleven (A)55101320
105.Róbert OrdogDobraklima.sk46101720
106.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)3710500
107.Andrej JankovičFOFO Bratislava WB 1984 (B)37101300
108.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)729700
109.Peter HruskaFOFO Bratislava WB 1984 (B)729800
110.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)7291310
111.Daniel KozmelAK 47 Chaos (B)729910
112.Juraj AudiSF Festglas6392100
113.Silvester JágerFC BPN EB (A)639310
114.Anton KresánekAFC Horden5492010
115.Martin CsicsayRehab Klinik Baraberi549810
116.Richard KačeňákŠK Karpatská5491410
117.Milan VargaRacing Club4591720
118.Tomáš FedákFOFO Bratislava WB 1984 (B)459830
119.Ján SotníkBanana Boys4591740
120.Róbert KačeňákŠK Karpatská4592360
121.Milan AndrasikFC Rusovce3692500
122.Tomáš SokolFCK Minimax Bratislava (B)3691710
123.Michael MackeFCK Minimax Bratislava (B)3692130
124.Daniel UrbanFC Rusovce3692630
125.Tomasz SzopinskiNFA Pinerola FA (C)3691340
126.Marek ZechmeisterBanana Boys808810
127.Marek BlažejSemic Bratislava628700
128.Tomáš LukáčFCK Minimax Bratislava (B)6281110
129.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)538800
130.Patrik RybanskyFOFO Bratislava WB 1984 (B)4481900
131.Rastislav Ondrabez klubovej príslušnosti3582000
132.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi358600
133.Ľubomír KrálmEleven (A)3581310
134.Svetozár Bucbez klubovej príslušnosti1782700
135.Peter MartinkoSF Festglas1781920
136.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi0882210
137.Mário IdlbekFC BPN EB (A)0881920
138.Andrej BohušNFA Pinerola FA (C)707600
139.Martin BognarFC Rusovce7072400
140.Tomáš KaufmannHurricanes7071120
141.Martin HaulíkAFC Horden6171600
142.Branislav PavlíkSF Festglas5272700
143.Tomáš PecherFPV 235272300
144.Štefan VargaFOFO Bratislava WB 1984 (B)5271710
145.Richard SzaboSemic Bratislava5271520
146.Peter Berobez klubovej príslušnosti5271420
147.Tomáš ŽákHurricanes4371400
148.Peter HrabošPredators (A)4371300
149.Peter Koňanbez klubovej príslušnosti4372300
150.Milan BitalaEngerau Boys FC BPN EB (B)4371100
151.Ján CséfalvayFPV 234372420
152.Tomas BorsanyiFC Rusovce4372550
153.Zoltán LipkaSF Festglas3471810
154.Miloš CigláňSF Festglas2572600
155.Daniel NahalkaAkademik °96 (A)2571910
156.Dominik ŘehořkaFC BPN EB (A)2571321
157.Marko FeitlFC Rusovce6061510
158.Ernest FulmekRacing Club606610
159.Martin Juraškobez klubovej príslušnosti516900
160.Igor HajduHurricanes5161700
161.Dominik VanekFC BPN EB (A)516300
162.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)516800
163.Andrej KrnačFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)516900
164.Tomas BartalFOFO Bratislava WB 1984 (B)5162000
165.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka516820
166.Alexander MészárosŠK Karpatská4261600
167.Róbert ZymberiAFC Horden4261100
168.Lukáš ŠtecákmEleven (A)4261010
169.Michal TvrdoňAK 47 Chaos (A)4261110
170.Adrian FilanFOFO Bratislava WB 1984 (A)426310
171.Ján HorváthSemic Bratislava4261110
172.Ondrej KordošBanana Boys4261961
173.Ivan ČuhárRehab Klinik Baraberi3361900
174.František BaranFPV 23336610
175.Branislav BolechmEleven (A)336510
176.Peter JelínekDobraklima.sk3361430
177.Daniel DurankaAC Bells336601
178.Ľubomír Bergendibez klubovej príslušnosti2461800
179.Branislav CibikFPV 23246800
180.Július BeromEleven (A)1561100
181.Marek Matejovbez klubovej príslušnosti1561900
182.Branislav Vlčekbez klubovej príslušnosti1561710
183.Richard NyilfaFC Rusovce0662520
184.Michal Jamrichbez klubovej príslušnosti4151200
185.Tomáš KruckýFOFO Bratislava WB 1984 (B)415500
186.Michal GalikFOFO Bratislava WB 1984 (B)415400
187.Michal RevajSF Festglas4151520
188.Andrej GubančokFC Rusovce4152230
189.Marek SokolAK 47 Chaos (A)325200
190.Mário MarkoSemic Bratislava325100
191.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)3252210
192.Radoslav VančoPredators (A)3252110
193.Andrej WolfAFC Horden325510
194.Vladimír KarásekPraetors mEleven (B)325920
195.Štefan SivoňŠK Karpatská325931
196.Michal ŠoškaFPV 23235800
197.Michal ChovanecAK 47 Chaos (A)235100
198.Martin Niščákbez klubovej príslušnosti2351900
199.Peter KriškaAC Bells235500
200.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)2351500
201.Pavol KrišNFA Pinerola FA (C)235200
202.David MikulkaAkademik °96 (A)2351110
203.Peter CinculaFPV 232351110
204.Juraj ŠprlákmEleven (A)235920
205.Peter Jankovič1.FC Pressburg (A)2351720
206.Marián Kukučkabez klubovej príslušnosti2351941
207.Peter BenovicsSF Festglas1452610
208.Federico Maria MartelliNFA Pinerola FA (C)1451840
209.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)415600
210.Matej Rajniakbez klubovej príslušnosti404300
211.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaFOFO Bratislava WB 1984 (B)404200
212.Simon Tichýbez klubovej príslušnosti314100
213.František MikócziDobraklima.sk3141400
214.Igor GábrišSemic OLD (40)314200
215.Martin StillaFOFO Bratislava WB 1984 (B)314100
216.Ľudovít RiškaHurricanes314200
217.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi314600
218.Samuel KucejŠK Karpatská3142110
219.Peter Tatierskybez klubovej príslušnosti3141820
220.Lukáš HricaEngerau Boys FC BPN EB (B)314520
221.Marián DindaSemic Bratislava314711
222.Roman ŠvarcFPV 23224500
223.Marián TuhaPredators (A)2241100
224.Roman JakubecPredators (A)224100
225.Juraj TörökAK 47 Chaos (A)224400
226.Tomáš LazarovDobraklima.sk2241510
227.Peter UherekRacing Club2241110
228.Alvaro CorreiaNFA Pinerola FA (C)2241930
229.Róbert KačeňákŠK Karpatská2241421
230.Martin ŠtefánikRacing Club1341700
231.Adrian Lopez GimenezNFA Pinerola FA (C)1341000
232.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)134600
233.Róbert HauskrechtSemic Bratislava134300
234.Martin Hukelbez klubovej príslušnosti134400
235.Marián NeumannFOFO Bratislava WB 1984 (B)1341710
236.Vladimír PrachárAFC Horden134530
237.Martin PilekFPV 230442500
238.Matej ŽivuraŠK Karpatská0441500
239.Tomáš LicherFPV 230441100
240.Tomáš Slovákbez klubovej príslušnosti0441110
241.Marek BudaRacing Club0442020
242.Slavomír HerákRelax303200
243.Michal TuhýPredators (A)3031200
244.Ondrej BednárSemic Bratislava303200
245.Filip KusalíkFOFO Bratislava WB 1984 (B)303200
246.Branislav BernatAkademik °96 (A)213900
247.Michal PopulovFK Inter Bratislava (A)213800
248.Juraj RužaAK 47 Chaos (B)213400
249.Pavol BrunnerHurricanes213400
250.Martin GalajdaRehab Klinik Baraberi213600
251.Javier López GimenezNFA Pinerola FA (C)2131110
252.Ján ČernákFPV 232131010
253.Viktor MayermEleven (A)2131010
254.Martin SkácelFOFO Bratislava WB 1984 (B)2131810
255.Andrej OroszAFC Horden2131320
256.Martin PodskočHurricanes (40)213811
257.Tomáš PoláčekPredators (A)1231200
258.Denis IndrichovičTehelné Pole123300
259.Martin GrendárFOFO Bratislava WB 1984 (A)123400
260.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi123400
261.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)123300
262.Robert VelmovskyFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)123600
263.Michal PonecAFC Horden1231400
264.Martin Benkovskybez klubovej príslušnosti123500
265.Filip BrukkerFOFO Bratislava WB 1984 (B)1231820
266.Ondrej PenzešŠK Karpatská123901
267.Michal KozičmEleven (A)033800
268.Matej Toman1.FC Pressburg (A)033200
269.Michal TrnkaAkademik °96 (A)0331600
270.Jakub KozárikFresh and Funny033910
271.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)202500
272.Adam Klanica4 Fun 4FSC 4 FUN (B)202300
273.Peter Hozzánbez klubovej príslušnosti202400
274.Filip PetrovičFOFO Bratislava WB 1984 (B)2021410
275.Ján GrófAK 47 Chaos (B)2021230
276.Tomáš SzaboSF Festglas112600
277.Ján KráľFCK Minimax Bratislava (B)112100
278.Martin RajnohaHurricanes112800
279.Ján BenediktyFCK Minimax Bratislava (A)112400
280.Pavol ČuntamEleven (A)112300
281.Mário PetróczySF Festglas1121000
282.Juraj KovašichAK 47 Chaos (A)112300
283.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi112100
284.Ivan DriapsamEleven (A)112400
285.Marek MiklošFOFO Bratislava WB 1984 (B)1121600
286.Jaroslav Bachobez klubovej príslušnosti112800
287.Michal OndrišíkSemic Bratislava112300
288.Juraj JurečkoFPV 231121000
289.Andrej VčasnýmEleven (A)112200
290.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)112100
291.Ladislav PeckoNFA Pinerola FA (C)112200
292.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi112200
293.Adam NochtaRacing Club112300
294.Peter BučinaPraetors mEleven (B)112600
295.Michal Hozzánbez klubovej príslušnosti112500
296.Ondrej HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)112100
297.Martin PolčičRehab Klinik Baraberi (40)112400
298.Matej KovačovskýPredators (A)112200
299.Tomáš KollárFOFO Bratislava WB 1984 (B)1121800
300.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava112300
301.Ján VrbíkHurricanes1121410
302.Giorgio TattaNFA Pinerola FA (C)1121510
303.Peter ŠevčíkAFC Horden1121410
304.Marek NemethPredators (A)112810
305.Tibor LaczkySF Festglas112510
306.Joao MatosNFA Pinerola FA (C)112821
307.Martin SoučekAK 47 Chaos (B)022800
308.Richard IvantyšynFC 5ržalka022400
309.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0221300
310.Lukáš KuzmiakFOFO Bratislava WB 1984 (B)022700
311.Vladimir UrbanFC Rusovce0222500
312.Kamil KopčíkAK 47 Chaos (B)022200
313.Milan ČervenákFOFO Bratislava WB 1984 (B)022600
314.Adam Hempfingerbez klubovej príslušnosti022200
315.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaFOFO Bratislava WB 1984 (B)022200
316.Jozef SečkárDobraklima.sk022200
317.Anton JánošDobraklima.sk022400
318.Matúš HorákSemic OLD (40)022700
319.Tomáš PaprskárDobraklima.sk022510
320.Ján KohútDobraklima.sk022810
321.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)0221710
322.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)0222111
323.Radoslav KoňařikFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)101100
324.Radomír MidaNFA Pinerola FA (C)101300
325.Adrian BöhmerRacing Club101600
326.Samuel MésárošPredators (A)101200
327.Pavol MatejovFOFO Bratislava WB 1984 (B)101100
328.Peter TomašekNFA Pinerola FA (C)101500
329.Victor Herrerias Mecabez klubovej príslušnosti101100
330.Ján KaločajFOFO Bratislava WB 1984 (A)101100
331.Michal DankoSemic Bratislava101400
332.Max Willem BergmEleven (A)101100
333.Jaroslav VaculikFC Rusovce101600
334.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)101400
335.Juraj BojkovskýmEleven (A)101400
336.Jakub RojkoDobraklima.sk101800
337.Adam GrečnárAK 47 Chaos (B)101400
338.Pavol BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)101510
339.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)101310
340.Marek NovákFCK Minimax Bratislava (B)101910
341.Šimon ŠepitkaBelehradskí Lišiaci1011010
342.František PešlRehab Klinik Baraberi101310
343.Michelangelo ScarpellinoNFA Pinerola FA (C)1011210
344.Michal KačinecAFC Horden101520
345.Tomáš Jozaniakbez klubovej príslušnosti1011201
346.Michal BílekFC BPN EB (A)011900
347.Adam GálaFC BPN EB (A)011200
348.Michal UhnákFOFO Bratislava WB 1984 (A)011500
349.Michal PavlicekFOFO Bratislava WB 1984 (B)011400
350.Dušan TrnkaDobraklima.sk011500
351.Michal LapinFOFO Bratislava WB 1984 (B)011300
352.Branislav JursaRacing Club011100
353.Šimon BielyPraetors mEleven (B)011800
354.Michal PetrleFOFO Bratislava WB 1984 (B)0112100
355.Ľuboš PetrovičmEleven (A)011600
356.Ľubomír HirschRacing Club011600
357.Zdráhal Martinbez klubovej príslušnosti011100
358.Milos MarkoRacing Club011200
359.Lalúch MichalAK 47 Chaos (B)011200
360.Libor KarabaAkademik °96 (A)011100
361.Jaroslav ČernilFC 5ržalka011200
362.Michal MachalíkHurricanes011100
363.Štefan HasakFOFO Bratislava WB 1984 (B)011200
364.Jan HozlárFK Šport Bratislava011200
365.Pavel BenovicsSF Festglas011100
366.Dario SangrigoliRacing Club0112300
367.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0111200
368.Ivan Kozmonbez klubovej príslušnosti011600
369.František ChrappaHurricanes011300
370.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)011710
371.Ondrej ĎuranaAFC Horden0112710
372.Tomáš KováčSF Festglas011310
373.Antonio SanasiNFA Pinerola FA (C)011710
374.Juraj HanzelFOFO Bratislava WB 1984 (B)000300
375.Jozef Polákbez klubovej príslušnosti000100
376.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi000100
377.Dominik PodhajeczkyNFA Pinerola FA (A)000100
378.Marcel BundzákAFC Horden000800
379.Tomáš KopeckýmEleven (A)000300
380.Marek LencesRehab Klinik Baraberi000100
381.Erik Fleškobez klubovej príslušnosti000100
382.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)000400
383.Tomáš ProvazníkFK Inter Bratislava (B)000100
384.Dušan BartovičHurricanes (40)000300
385.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi000100
386.Marek BalažFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)0002200
387.Miroslav JaškaFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
388.Juraj SedláčekAK 47 Chaos (B)000100
389.Juraj AdlenSemic Bratislava000100
390.Peter ŠedíkRacing Club000200
391.Jozef PodhorecFPV 23000200
392.Marcel MlynármEleven (A)0001300
393.Alexander PetrovičSF Festglas000100
394.Kristián MolnárNFA Pinerola FA (B)000100
395.Ladislav BenciFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
396.Mario BorzaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
397.Martin Polohabez klubovej príslušnosti000100
398.Miroslav SeňanSemic Bratislava000300
399.Igor RuhigFPV 23000100
400.Adam KovaničNFA Pinerola FA (C)000400
401.Tomas SzaboFCK Minimax Bratislava (B)000300
402.Mário MaderAK 47 Chaos (B)000300
403.Adam ŽeliarPredators (A)000100
404.Michal KandračFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
405.Marián LaščiakAkademik °96 (A)000100
406.Branislav Thronbez klubovej príslušnosti000100
407.Ján FašungBanana Boys000600
408.Frederico GomesNFA Pinerola FA (C)000100
409.Ľubomír SomolayRacing Club000600
410.Marek HabajFOFO Bratislava WB 1984 (A)000200
411.Erik Rybanskýbez klubovej príslušnosti000100
412.Ivan PopulovFK Inter Bratislava (B)000300
413.Juraj NečasDobraklima.sk000100
414.Jozef KunštárNFA Pinerola FA (B)000100
415.Martin KucianmEleven (A)000700
416.Matej HricaDobraklima.sk000700
417.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)000200
418.Nino KrebsSFC Silver Ružinov000200
419.Peter ValkovičmEleven (A)000600
420.Anton BrathFOFO Bratislava WB 1984 (B)000100
421.Severin ZelenákFC BPN EB (A)000100
422.Ladislav HorvátNFA Pinerola FA (C)000200
423.Roman KadnarFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000200
424.Martin MartinkovičAkademik °96 (A)000400
425.Adrián UjhelyiFOFO Bratislava WB 1984 (A)000100
426.Sabri Kouhenbez klubovej príslušnosti000100
427.Michal RatajAK 47 Chaos (B)000100
428.Richard LutišanŠK Karpatská000100
429.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)000100
430.Robert Kainbez klubovej príslušnosti000300
431.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)000200
432.Michal BuzinkayPredators (A)000900
433.Richard OlejárFPV 23000100
434.Branislav HalandaFSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)000100
435.Ján BicianSemic Bratislava000100
436.Roman WeberBanana Boys000200
437.Tomáš BrezinskýFPV 23000100
438.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava (A)000400
439.Lukáš ĎurišSemic Bratislava000100
440.Peter SadloňAFC Horden000100
441.Ivan LilovAK 47 Chaos (B)000100
442.Karol MilkoNFA Pinerola FA (B)000100
443.Roman Nemečekbez klubovej príslušnosti000300
444.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)000100
445.Tomáš ZelenkaRacing Club000100
446.Štefan DrugdaNFA Pinerola FA (C)000300
447.Marek Neštrákbez klubovej príslušnosti000100
448.Adrián Lysák4 Fun 4FSC 4 FUN (B)000100
449.Roman KažimírFPV 23000900
450.David Piñeiro de la IglesiaNFA Pinerola FA (C)000200
451.Michal StanoAK 47 Chaos (A)000200
452.Milan SapíkNFA Pinerola FA (C)000910
453.Erik StankoHSP Hemerhoidi000310
454.Jozef NavrátilAK 47 Chaos (B)000610
455.Alejandro Lamarca FelicesNFA Pinerola FA (C)000310
456.Miroslav ŽidzikAK 47 Chaos (B)000210
457.Matej ŠimkovičRehab Klinik Baraberi0001801
458.Štefan Gaburabez klubovej príslušnosti000311
459.Michal BukovičAkademik °96 (A)0001111