FCK Minimax Bratislava (A) (sezóna 2017/18)

Zápasy družstva

23.09.2017 09:40
ŠK Račišdorf (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 12
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

07.10.2017 09:40
Katenáčo Dúbravka × FCK Minimax Bratislava (A)
1 : 11
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

15.10.2017 17:30
FCK Minimax Bratislava (A) × FK Šport Bratislava
3 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

20.10.2017 20:00
4FSC FTVŠ UK × FCK Minimax Bratislava (A)
4 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

03.11.2017 20:30
FCK Minimax Bratislava (A) × 4 FUN Futsal Team
7 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

10.11.2017 19:40
Čekan Mekenroff 1897 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
1 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

19.11.2017 10:50
FCK Minimax Bratislava (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
2 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

26.11.2017 18:45
Predators (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
8 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.12.2017 15:20
FCK Minimax Bratislava (A) × Relax
4 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

10.12.2017 20:00
Matadors × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.12.2017 21:00
FCK Minimax Bratislava (A) × Rehab Klinik Baraberi
2 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.01.2018 17:00
FOFO Bratislava 1984 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
1 : 5
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

26.01.2018 21:00
FCK Minimax Bratislava (A) × AK 47 Chaos (A)
4 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

02.02.2018 21:10
Semic Bratislava × FCK Minimax Bratislava (A)
7 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

18.02.2018 11:50
Wild Boys 02 (B) × FCK Minimax Bratislava (A)
6 : 6
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

24.02.2018 09:50
mEleven (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
4 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.02.2018 15:00
FCK Minimax Bratislava (A) × FC RTR BPN (A)
5 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

16.03.2018 19:30
FCK Minimax Bratislava (A) × mEleven (A)
7 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

23.03.2018 20:20
FCK Minimax Bratislava (A) × Wild Boys 02 (B)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

07.04.2018 19:15
Semic Bratislava × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

21.04.2018 17:00
FOFO Bratislava 1984 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
6 : 1
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

29.04.2018 20:30
FCK Minimax Bratislava (A) × PKE-M IMOOPTIK (A)
3 : 6
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Dom Športu

06.05.2018 12:45
Predators (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
4 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

12.05.2018 09:00
FCK Minimax Bratislava (A) × Relax
5 : 5
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

18.05.2018 18:50
AK 47 Chaos (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

30.06.2018
FCK Minimax Bratislava (A) × ŠK Pinerola Bratislava (B)
- : -
nadchádzajúci zápas Základná skupina ANULOVANÝ

30.06.2018
FCK Minimax Bratislava (A) × Rehab Klinik Baraberi
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Hráči


foto
Matej Kukumberg
brankár
#24
foto
Marek Kabát
obranca
#8
foto
Matej Knapčok
obranca
#14
foto
Matej Čerňanský
útočník
#4
foto
Filip Jahič
útočník
#7
foto
Marcel Dolhý
útočník
#7
foto
Kamil Beňa
útočník
#10
foto
Slavomír Urbánik
útočník
#14
foto
Ján Benedikty
útočník
#16
foto
Luigi Camastra
útočník
#19
foto
Richard Jurík
útočník
#19

Manažéri klubu FCK Minimax Bratislava


Najlepší hráči

foto
Kamil Beňa
39 (25 + 14)

foto
Attila Kotlár
32 (15 + 17)

foto
Richard Jurík
27 (15 + 12)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Kamil Beňa2514392230
2.Attila Kotlár1517321630
3.Richard Jurík1512271820
4.Matej Knapčok915242210
5.Matej Čerňanský149232020
6.Marcel Dolhý138211410
7.Filip Prochác810182420
8.Dušan Blicha116171500
9.Filip Jahič628200
10.Roman Osvald347600
11.Jozef Strnatko1561730
12.Ján Kabát044410
13.Matej Kukumberg0442320
14.Branislav Sládek213300
15.Michal Uhliarik123100
16.Ján Benedikty202100
17.Anton Hájek101100
18.Jakub Hošek101410
19.Peter Martanovic011600
20.Marek Kabát011420
21.Róbert Tichý000100
22.Vojtech Krázel000110