2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:50
FC Chaos AK 47 (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:00
Relax × Semic Bratislava (A)
5 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 10:40
PKE-M Bratislava (A) × ŠK Slovan Bratislava (B)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 12:00
ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) × Arsenal EC (A)
6 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2018
Predators (A) × Rehab Klinik Baraberi (A)
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. ŠK Slovan Bratislava (B) 25 23 0 2 205 : 67 69 +138
2. PKE-M Bratislava (A) 25 20 1 4 170 : 89 61 +81
3. Semic Bratislava (A) 25 18 1 6 180 : 86 55 +94
4. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 25 14 1 10 156 : 140 43 +16
5. Rehab Klinik Baraberi (A) 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
6. FCK Minimax Bratislava (A) 25 12 3 10 127 : 89 39 +38
7. Relax 25 12 1 12 149 : 125 37 +24
8. Arsenal EC (A) 25 11 3 11 111 : 110 36 +1
9. FC Chaos AK 47 (A) 25 9 6 10 98 : 105 33 -7
10. Predators (A) 25 9 1 15 146 : 169 28 -23
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 4FSC FTVŠ UK (B) 24 13 3 8 159 : 114 42 +45
2. Čekan Mekenroff 1897 24 14 0 10 123 : 119 42 +4
3. Matadors 24 10 4 10 127 : 140 34 -13
4. FK Šport Bratislava 24 9 1 14 124 : 119 28 +5
5. 4 FUN Futsal Team 24 4 7 13 88 : 142 19 -54
6. Katenáčo Dúbravka 24 3 2 19 127 : 255 11 -142
7. FC RTR Bepon (A) 24 2 3 19 75 : 178 9 -103
8. ŠK Račišdorf (A) 24 1 1 22 73 : 229 4 -156
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PKE-M Bratislava (A) 17 16 0 1 129 : 53 48 +76
2. ŠK Slovan Bratislava (B) 17 15 0 2 148 : 48 45 +100
3. Rehab Klinik Baraberi (A) 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
4. Semic Bratislava (A) 17 13 1 3 130 : 55 40 +75
5. FCK Minimax Bratislava (A) 17 10 1 6 95 : 56 31 +39
6. Arsenal EC (A) 17 9 2 6 81 : 71 29 +10
7. FC Chaos AK 47 (A) 17 8 3 6 79 : 62 27 +17
8. Relax 17 9 0 8 110 : 78 27 +32
9. Predators (A) 17 8 1 8 114 : 96 25 +18
10. ŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B) 17 8 1 8 91 : 96 25 -5
11. 4FSC FTVŠ UK (B) 17 7 3 7 103 : 91 24 +12
12. Čekan Mekenroff 1897 17 8 0 9 77 : 95 24 -18
13. Matadors 17 6 3 8 84 : 100 21 -16
14. FK Šport Bratislava 17 4 1 12 71 : 93 13 -22
15. 4 FUN Futsal Team 17 2 5 10 56 : 112 11 -56
16. Katenáčo Dúbravka 17 1 2 14 78 : 200 5 -122
17. FC RTR Bepon (A) 17 1 2 14 51 : 136 5 -85
18. ŠK Račišdorf (A) 17 1 1 15 55 : 162 4 -107

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABŽKČK
1.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka50479710
2.Ladislav PeckoPKE-M Bratislava (A)36276340
3.Silvester JágerFC RTR Bepon (A)37236020
4.Erik SzaboFC RTR Bepon (A)30306000
5.Michal GogaRelax36205670
6.Martin PetroČekan Mekenroff 189738135130
7.Michal ChovanecSemic Bratislava (A)33175000
8.Martin RejžekŠK Slovan Bratislava (B)20264600
9.Roman JakubecPredators (A)26174350
10.Ján KuisArsenal EC (A)29124100
11.Martin KvasnaFK Šport Bratislava28134120
12.Daniel MikletičŠK Slovan Bratislava (B)25164110
13.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK (B)25154021
14.Marcel OndrušRelax23174021
15.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)25143930
16.Juraj ZaťkoMatadors24153900
17.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK (B)18203830
18.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka14243810
19.Pavol GrajcárMatadors21163730
20.Peter ImrichPKE-M Bratislava (A)3053520
21.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 18976293530
22.Michal TvrdoňSemic Bratislava (B)16183420
23.Ján KaločajPredators (A)15193420
24.Igor DoricaArsenal EC (A)14203440
25.Ivan BuchelFC RTR Bepon (A)22113310
26.Marek MaláčPredators (A)22113340
27.Sven SzokolayRelax17163330
28.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)15173230
29.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava17133010
30.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team16143010
31.Matúš KyjovskýHráč bez klubovej príslušnosti.15153000
32.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaWild Boys (A)11193000
33.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi (B)2092920
34.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team19102920
35.Rastislav SalbotŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)18112900
36.Ján BicianSemic Bratislava (B)2262810
37.Matúš MazánČekan Mekenroff 189714142840
38.Adrián GašparovičFC Chaos AK 47 (A)17102710
39.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)15122720
40.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaWild Boys (A)2062610
41.Roman KaanFC RTR Bepon (A)1792630
42.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi (B)13132600
43.Tomáš BremserŠK Račišdorf (B)1692510
44.Michal StaňákPredators (A)1772420
45.Pavol ChamilaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)13112410
46.Andrej DeďoMatadors11132400
47.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)9152410
48.Rudolf Škrobák4FSC FTVŠ UK (B)9152420
49.Dominik VanekFC RTR Bepon (A)9152440
50.Martin GrendárŠK Slovan Bratislava (B)2122310
51.Filip BelejMatadors1582300
52.Peter ČernekSemic Bratislava (A)1582310
53.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)1492320
54.Patrik KasalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)13102350
55.Rudolf ZaťkoMatadors11122310
56.Peter JalakšaOmnikor Wild Boys 02 (C)11122330
57.Juraj JanecFK Šport Bratislava5182321
58.Juraj KovašichSemic Bratislava (A)10122200
59.Rick GabrielHráč bez klubovej príslušnosti.10122210
60.Jaroslav ČernilPredators (A)8142200
61.Jakub HollýFC Chaos AK 47 (A)6162210
62.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)1382110
63.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK (B)1292110
64.Richard PortschyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)11102140
65.Marián KopčaSemic Bratislava (B)1372011
66.Martin MarošiŠK Slovan Bratislava (B)1282000
67.Peter ml. JachymRelax10102021
68.Peter PokornýMatadors8122010
69.Peter VerdunFresh and Funny7132031
70.Vladimír MacejákRelax6142020
71.Zdeno PehaničRelax1721900
72.Miroslav ŽidzikSemic Bratislava (A)1451910
73.Michal UhnákPredators (A)1361900
74.Branislav BolechArsenal EC (A)1361930
75.Peter KafúnMatadors1181900
76.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi (A)1181920
77.Marek RischerŠK Slovan Bratislava (B)1181920
78.Jaroslav ŠumnýArsenal EC (A)1181960
79.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka1351810
80.Tomáš DanekPredators (A)1171810
81.Martin TribulaFK Šport Bratislava1081810
82.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava991800
83.Peter ŠtefaňákŠK Pinerola Bratislava (A)991800
84.Michal MasnýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)991830
85.Filip ProchácFCK Minimax Bratislava (B)8101820
86.Peter PopluhárFC 5ržalka1341700
87.Adam Gála4FSC FTVŠ UK (B)1341700
88.Lukáš ŠtecákFC CFFCFC1251720
89.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)1161700
90.Richard GlézlFK Šport Bratislava1071700
91.Tomáš TakáčSemic Bratislava (B)1241600
92.Juraj AdámekČekan Mekenroff 18971241600
93.Juraj TomášekŠK Slovan Bratislava (B)1061600
94.Zdráhal MartinŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)971600
95.Richard SýkoraFC Chaos AK 47 (A)6101610
96.Dávid SupekFK Šport Bratislava4121600
97.Matúš Genčúr4FSC FTVŠ UK (B)881620
98.František Smolík4 FUN Futsal Team961500
99.Sergio SolanoHráč bez klubovej príslušnosti.961500
100.Michal StanoFC Chaos AK 47 (A)961510
101.Rastislav SchubertŠK Račišdorf (B)961510
102.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi (A)961520
103.Martin Totka4 FUN Futsal Team961521
104.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK (B)781510
105.Adam ZdráhalŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)4111500
106.Yousef EmkaimiMatadors1221400
107.Martin HuorkaŠK Račišdorf (B)1041400
108.Igor MarkoOmnikor Wild Boys 02 (C)1041410
109.Adam ŽeliarPredators (A)951400
110.Bohumil PatákFK Šport Bratislava951420
111.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897951420
112.Martin KrajčírFK Šport Bratislava951430
113.Michal Židzik4 FUN Futsal Team861400
114.Jozef TaligaPredators (A)681400
115.Ján PopluhárFC 5ržalka591410
116.Igor JáchymRelax591430
117.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka1031310
118.Severin ZelenákFC RTR Bepon (A)941320
119.Marek BlažejSemic Bratislava (A)941301
120.Martin JasicaFK Šport Bratislava851300
121.Patrik ChamillaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)851300
122.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka851320
123.Matúš HorákSemic Bratislava (B)491310
124.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK (B)3101310
125.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava1021220
126.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897841210
127.George AllakajFC RTR Bepon (A)751210
128.Tomáš FedákŠK Slovan Bratislava (C)751210
129.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team751220
130.Michal KardošFresh and Funny751221
131.Ivan ČukašKatenáčo Dúbravka571200
132.Dušan RafajŠK Slovan Bratislava (B)571200
133.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi (B)481200
134.Branislav SoldánFC Chaos AK 47 (B)481220
135.Gustav PastuchaFC Chaos AK 47 (A)391200
136.Tomáš CibuľaRelax1011110
137.Martin KiyakFC Chaos AK 47 (A)831100
138.Filip VerdunFC Chaos AK 47 (A)831110
139.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897831120
140.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi (A)651110
141.Viliam KotulaPredators (A)471100
142.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897471110
143.Július BeroArsenal EC (A)471110
144.Maroš TinkRelax291100
145.Róbert HauskrechtSemic Bratislava (A)291120
146.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka821000
147.Matej MoravskýFC 5ržalka731011
148.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi (A)641000
149.Jan HozlárOmnikor Wild Boys 02 (C)641010
150.Ján StasinkaŠK Račišdorf (B)551010
151.Martin MarekMatadors461010
152.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897461050
153.Lukáš KuzmiakOmnikor Wild Boys 02 (C)63910
154.Andrej HodekSemic Bratislava (A)54910
155.Andrej VčasnýArsenal EC (A)54910
156.Michal PalackaČekan Mekenroff 189745900
157.Adrian FilanŠK Slovan Bratislava (B)45900
158.Marek VargaMatadors45900
159.Lukáš ŠterbaŠK Račišdorf (B)45900
160.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi (B)45900
161.Martin Novák4 FUN Futsal Team45910
162.Juraj StašiakSemic Bratislava (A)45920
163.Martin PéchyŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)36900
164.Ladislav BenciŠK Slovan Bratislava (B)18900
165.Martin MedoFresh and Funny71800
166.Lalúch MichalFC Chaos AK 47 (A)71800
167.David KejdanaRelax71820
168.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)62800
169.Kristián MihálekFC Chaos AK 47 (A)62800
170.Peter HaľkoŠK Slovan Bratislava (B)53800
171.Ľubomír KrálFC CFFCFC44800
172.Martin ĎubekArsenal EC (A)44800
173.Peter KriškaPredators (A)44810
174.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK (B)44800
175.Timotej MatákMatadors35810
176.Dominik ŘehořkaFC RTR Bepon (A)35820
177.Milan Slimák4 FUN Futsal Team26800
178.Martin SoučekSemic Bratislava (A)26860
179.Radim ZárubaHráč bez klubovej príslušnosti.61700
180.Banyar LukášFK Šport Bratislava52700
181.Peter BrndiarHráč bez klubovej príslušnosti.43700
182.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)34700
183.Peter PikáliFC 5ržalka34710
184.Marek HabajSemic Bratislava (A)34710
185.Pavol MatejovŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)25701
186.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK (B)16700
187.Milan ČervenákOmnikor Wild Boys 02 (C)16700
188.Milan BitalaPKE-M Bratislava (B)51600
189.Radomír MidaPKE-M Bratislava (A)42600
190.Branislav StrapekBudweiser42600
191.Miroslav BurdaFC RTR Bepon (A)42600
192.Peter RottkoRelax42610
193.Dávid BencsikRehab Klinik Baraberi (A)33600
194.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf (B)33600
195.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi (A)33610
196.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava33610
197.Viktor MayerArsenal EC (A)24600
198.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK (B)24640
199.Ondrej HabajSemic Bratislava (A)15620
200.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)15630
201.Tomáš DetkoŠK Račišdorf (B)06600
202.Pavol BernáthSemic Bratislava (A)06610
203.Ladislav DemeterOmnikor Wild Boys 02 (C)50500
204.Tomáš StaškoŠK Račišdorf (B)41500
205.Miroslav JaškaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)41500
206.Michal ChalányČekan Mekenroff 189741500
207.Matej ČulenFC Chaos AK 47 (B)41500
208.Jozef KotekŠK Račišdorf (B)41500
209.Dávid ČisovskýŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)41520
210.Miloš BelicaŠK Slovan Bratislava (B)32500
211.Richard ChorvatovičŠK Slovan Bratislava (B)32500
212.Juraj JajcajŠK Račišdorf (B)32500
213.Viktor VargaRehab Klinik Baraberi (A)32500
214.Michal ĎurišČekan Mekenroff 189732500
215.Marek GajdácsŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)32500
216.Andrej GendiarŠK Račišdorf (B)32500
217.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK (B)32520
218.Martin NemecFK Šport Bratislava32530
219.Slavomír HerákRelax23500
220.Peter KozárHráč bez klubovej príslušnosti.23500
221.Matej ŠándorKatenáčo Dúbravka23500
222.Matúš HlôškaŠK Račišdorf (B)23510
223.Martin ZužoPredators (A)23510
224.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team23540
225.Jakub BelanŠK Račišdorf (B)14500
226.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK (B)14500
227.Viktor UhrinČekan Mekenroff 189714520
228.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team40400
229.Vladimír SýkoraFC Chaos AK 47 (A)40400
230.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team40410
231.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf (B)31400
232.Richard MichalecHráč bez klubovej príslušnosti.31400
233.Juraj KališFC CFFCFC31410
234.Marek LencesŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)31410
235.Matej ŠtevíkŠK Slovan Bratislava (C)22400
236.Igor Remák4FSC FTVŠ UK (B)22400
237.Dušan VulinFK Šport Bratislava22400
238.Karol MilkoPKE-M Bratislava (A)22400
239.Matej Toman1.FC Pressburg (A)22400
240.Lukáš ŠkurekRelax22400
241.Andrej ŠtibrichRelax22420
242.Marek SokolFC Chaos AK 47 (A)22430
243.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK (B)13400
244.Martin HaragRelax13400
245.Tomáš BielikŠK Račišdorf (B)13400
246.Patrik MayerFK Šport Bratislava04400
247.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)04410
248.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)04420
249.Marek WallnerFC Chaos AK 47 (A)30300
250.Juraj NajarPredators (B)30300
251.Kristián ŠtefanovičFresh and Funny30300
252.Matúš IvanČekan Mekenroff 189730310
253.Alexander Burda4FSC FTVŠ UK (B)21300
254.Samuel MésárošRehab Klinik Baraberi (B)21300
255.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)21300
256.Matej PoláčekFK Šport Bratislava21300
257.Adam BastlMatadors21300
258.Lukáš Turan4FSC FTVŠ UK (B)21300
259.Pavol ŠtelmachSemic Bratislava (B)21300
260.Tomas NagyFC Chaos AK 47 (B)21310
261.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi (A)12300
262.Ladislav HorvátPKE-M Bratislava (A)12300
263.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi (B)12300
264.Štefan HasakOmnikor Wild Boys 02 (C)12300
265.Robert ŠvabenskýFresh and Funny12310
266.Sebastian WoltemarFresh and Funny12310
267.Martin MáťušŠK Račišdorf (B)03300
268.Mário MarkoSemic Bratislava (A)03300
269.Kristián ŠlahorRelax03310
270.Viktor BódiPredators (B)20200
271.Peter KýškaŠK Račišdorf (B)20200
272.Milan NestorikŠK Slovan Bratislava (B)20200
273.Simon NajarPredators (B)11200
274.Michal LapinOmnikor Wild Boys 02 (C)11200
275.Longjie Xia4 FUN Futsal Team11200
276.Adam DuchoňRelax11200
277.Dávid HriníkFK Šport Bratislava11200
278.Andrej BohušPKE-M Bratislava (B)11200
279.Pavol BrunnerPKE-M Bratislava (A)11200
280.Ondrej KordošBanana Boys11200
281.Miroslav StykPredators (A)11200
282.Radoslav VančoPredators (B)11200
283.Marek PaštrnákWild Boys (A)11200
284.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi (A)11200
285.Daniel KozmelŠK Slovan Bratislava (C)11200
286.Július PentekŠK Račišdorf (B)11200
287.Ivan DriapsaArsenal EC (A)11200
288.Peter BeroHráč bez klubovej príslušnosti.11210
289.Filip VaníkŠK Račišdorf (B)11220
290.Peter ValkovičArsenal EC (A)11230
291.Ján KaiserČekan Mekenroff 189702200
292.Tomáš BlinkaMatadors02200
293.Marek KarpiakHráč bez klubovej príslušnosti.02200
294.Jozef UherČekan Mekenroff 189702200
295.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team02200
296.Michal StrmiskaŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)02210
297.Richard IvantyšynPredators (A)02211
298.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)10100
299.Michal MaričákČekan Mekenroff 189710100
300.Ľuboš PetrovičFC CFFCFC10100
301.Michal VysokýFK Šport Bratislava10100
302.Stanislav MarkoŠK Račišdorf (B)10100
303.Štefan ČonkaFC Chaos AK 47 (A)10100
304.Marek BelaníkHráč bez klubovej príslušnosti.10100
305.Peter UrbanovičArsenal EC (A)10100
306.Toan VuhuuAC Bells10100
307.Robert Špaček4FSC FTVŠ UK (B)10100
308.Tomáš PobehaHráč bez klubovej príslušnosti.10100
309.Peter KrosbákFC Chaos AK 47 (B)10100
310.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)10110
311.Juraj ČorbaHráč bez klubovej príslušnosti.10101
312.Peter JankovičSemic Bratislava (B)10121
313.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka01100
314.Tomáš Lazar4FSC FTVŠ UK (B)01100
315.Dominik OstrákWild Boys (A)01100
316.Tomáš DlabolaMatadors01100
317.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK (B)01100
318.Tomáš TrabalíkSemic Bratislava (A)01100
319.Martin SlobodaFC RTR Bepon (A)01100
320.Simon TichýFC Chaos AK 47 (A)01100
321.Michal BílekFC RTR Bepon (A)01100
322.Martin BeniačŠK Račišdorf (B)01100
323.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)01100
324.Dávid TimothyFC Chaos AK 47 (B)01100
325.Martin FeriancŠK Danubit Wild Boys 02 Bratislava (B)01100
326.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi (A)01110
327.Andrej Peter4 FUN Futsal Team01110
328.Michal MrázRelax01110
329.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)01120
330.Dávid VörösŠK Slovan Bratislava (B)01101
331.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 189700010
332.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 189700010
333.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka00010
334.Roman OndrušČekan Mekenroff 189700010
335.Rastislav OndraFC Chaos AK 47 (B)00010
336.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 189700010
337.Branislav GogaRelax00010
338.Radko HrablíkRelax00010
339.Peter HanuskaFresh and Funny00021