Auto Lamač 2. Slovenská liga – Bratislava (sezóna 2017/18)

Zápasy 9. kola nadstavby

18.05.2018 18:50
AK 47 Chaos (A) × FCK Minimax Bratislava (A)
2 : 2
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

18.05.2018 20:00
Relax × Semic
5 : 9
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH Mladosť

20.05.2018 10:40
PKE-M IMOOPTIK (A) × FOFO Bratislava 1984 (A)
6 : 7
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

20.05.2018 12:00
Wild Boys 02 (B) × mEleven (A)
6 : 10
odohratý zápas Skupina o Majstra ŠH FTVŠ

30.06.2018
Predators (A) × Rehab Klinik Baraberi
- : -
nadchádzajúci zápas Skupina o Majstra ANULOVANÝ

Aktuálne poradie

# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. FOFO Bratislava 1984 (A) 25 23 0 2 205 : 67 69 +138
2. PKE-M IMOOPTIK (A) 25 20 1 4 170 : 89 61 +81
3. Semic 25 18 1 6 180 : 86 55 +94
4. Wild Boys 02 (B) 25 14 1 10 156 : 140 43 +16
5. Rehab Klinik Baraberi 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
6. FCK Minimax Bratislava (A) 25 12 3 10 127 : 89 39 +38
7. Relax 25 12 1 12 149 : 125 37 +24
8. mEleven (A) 25 11 3 11 111 : 110 36 +1
9. AK 47 Chaos (A) 25 9 6 10 98 : 105 33 -7
10. Predators (A) 25 9 1 15 146 : 169 28 -23
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. 4FSC FTVŠ UK 24 13 3 8 159 : 114 42 +45
2. Čekan Mekenroff 1897 (A) 24 14 0 10 123 : 119 42 +4
3. Matadors 24 10 4 10 127 : 140 34 -13
4. FK Šport Bratislava 24 9 1 14 124 : 119 28 +5
5. 4 FUN Futsal Team 24 4 7 13 88 : 142 19 -54
6. Katenáčo Dúbravka 24 3 2 19 127 : 255 11 -142
7. FC RTR BPN (A) 24 2 3 19 75 : 178 9 -103
8. ŠK Račišdorf (A) 24 1 1 22 73 : 229 4 -156
# Družstvo Z V R P Skóre B +/-
1. PKE-M IMOOPTIK (A) 17 16 0 1 129 : 53 48 +76
2. FOFO Bratislava 1984 (A) 17 15 0 2 148 : 48 45 +100
3. Rehab Klinik Baraberi 17 14 0 3 91 : 39 42 +52
4. Semic 17 13 1 3 130 : 55 40 +75
5. FCK Minimax Bratislava (A) 17 10 1 6 95 : 56 31 +39
6. mEleven (A) 17 9 2 6 81 : 71 29 +10
7. AK 47 Chaos (A) 17 8 3 6 79 : 62 27 +17
8. Relax 17 9 0 8 110 : 78 27 +32
9. Predators (A) 17 8 1 8 114 : 96 25 +18
10. Wild Boys 02 (B) 17 8 1 8 91 : 96 25 -5
11. 4FSC FTVŠ UK 17 7 3 7 103 : 91 24 +12
12. Čekan Mekenroff 1897 (A) 17 8 0 9 77 : 95 24 -18
13. Matadors 17 6 3 8 84 : 100 21 -16
14. FK Šport Bratislava 17 4 1 12 71 : 93 13 -22
15. 4 FUN Futsal Team 17 2 5 10 56 : 112 11 -56
16. Katenáčo Dúbravka 17 1 2 14 78 : 200 5 -122
17. FC RTR BPN (A) 17 1 2 14 51 : 136 5 -85
18. ŠK Račišdorf (A) 17 1 1 15 55 : 162 4 -107

Najlepší hráči

#HráčDružstvoGABZápasovŽKČK
1.Miroslav FábryKatenáčo Dúbravka5047972410
2.Ladislav PeckoPKE-M IMOOPTIK (A)3627631840
3.Silvester JágerFC RTR BPN (A)3723602320
4.Erik SzaboFC RTR BPN (A)3030602200
5.Michal GogaRelax3620562370
6.Martin PetroČekan Mekenroff 1897 (A)3813511830
7.Michal ChovanecSemic3317501800
8.Martin RejžekFOFO Bratislava 1984 (A)2026462100
9.Roman JakubecPredators (A)2617431550
10.Ján KuismEleven (A)2912412400
11.Martin KvasnaFK Šport Bratislava2813412120
12.Daniel MikletičFOFO Bratislava 1984 (A)2516412010
13.Dávid Gála4FSC FTVŠ UK2515401921
14.Marcel OndrušRelax2317401621
15.Kamil BeňaFCK Minimax Bratislava (A)2514392230
16.Juraj ZaťkoMatadors2415392100
17.Jakub Kojnok4FSC FTVŠ UK1820381630
18.Martin OltmanKatenáčo Dúbravka1424382210
19.Pavol GrajcárMatadors2116372030
20.Peter ImrichPKE-M IMOOPTIK (A)305352120
21.Lukáš JurkovičČekan Mekenroff 1897 (A)629352030
22.Michal TvrdoňSemic1618342320
23.Ján KaločajPredators (A)1519341720
24.Igor DoricamEleven (A)1420342140
25.Ivan BuchelFC RTR BPN (A)2211331810
26.Marek MaláčPredators (A)2211332240
27.Sven SzokolayRelax1716332030
28.Attila KotlárFCK Minimax Bratislava (B)1517321630
29.Ľubomír HamarFK Šport Bratislava1713302110
30.Marek Kováčik4 FUN Futsal Team1614302210
31.Matúš KyjovskýHráč bez klubovej príslušnosti.1515301100
32.Henry Shoji Fuzimotto HatakeyamaWild Boys 02111930800
33.Michal BohmerRehab Klinik Baraberi209291620
34.Filip Komorovský4 FUN Futsal Team1910292320
35.Rastislav SalbotWild Boys 02 (B)1811292300
36.Ján BicianSemic226281210
37.Matúš MazánČekan Mekenroff 1897 (A)1414282140
38.Adrián GašparovičAK 47 Chaos (A)1710272010
39.Richard JuríkFCK Minimax Bratislava (A)1512271820
40.Luiz Henrique Moreira Rodrigues Da SilvaWild Boys 0220626810
41.Roman KaanFresh and Funny179262030
42.Roman JurkovičRehab Klinik Baraberi1313261400
43.Tomáš BremserŠK Račišdorf169251210
44.Michal StaňákPredators (A)177242020
45.Pavol ChamilaWild Boys 02 (B)1311242210
46.Andrej DeďoMatadors1113241500
47.Matej KnapčokFCK Minimax Bratislava (A)915242210
48.Rudolf Škrobák4FSC FTVŠ UK91524720
49.Dominik VanekFC RTR BPN (A)915242440
50.Martin GrendárFOFO Bratislava 1984 (A)212231810
51.Filip BelejMatadors158232300
52.Peter ČernekSemic158231410
53.Matej ČerňanskýFCK Minimax Bratislava (A)149232020
54.Patrik KasalWild Boys 02 (B)1310232150
55.Rudolf ZaťkoMatadors1112232010
56.Peter JalakšaŠK Danubit Wild Boys 02 (A)1112231030
57.Juraj JanecFK Šport Bratislava518232121
58.Juraj KovašichSemic1012221600
59.Rick GabrielHráč bez klubovej príslušnosti.101222910
60.Jaroslav ČernilPredators (A)814222400
61.Jakub HollýAK 47 Chaos (A)616222210
62.Marcel DolhýFCK Minimax Bratislava (A)138211410
63.Ladislav Križan4FSC FTVŠ UK12921910
64.Richard PortschyWild Boys 02 (B)1110211840
65.Marián KopčaSemic13720911
66.Martin MarošiFOFO Bratislava 1984 (A)12820900
67.Peter ml. JachymRelax1010202121
68.Peter PokornýMatadors812201610
69.Peter VerdunFresh and Funny713201831
70.Vladimír MacejákRelax614202320
71.Zdeno PehaničRelax172192100
72.Miroslav ŽidzikSemic145191510
73.Michal UhnákPredators (A)136192200
74.Branislav BolechmEleven (A)136191730
75.Peter KafúnMatadors118192200
76.Filip MolnárRehab Klinik Baraberi118191520
77.Marek RischerFOFO Bratislava 1984 (A)118191520
78.Jaroslav ŠumnýmEleven (A)118191660
79.Tomáš PikáliKatenáčo Dúbravka135181710
80.Tomáš DanekPredators (A)117181710
81.Martin TribulaFK Šport Bratislava108181910
82.Peter Štefaňák4FSC FTVŠ UK9918800
83.Miroslav ŠtepánekFK Šport Bratislava99182100
84.Michal MasnýWild Boys 02 (B)99181430
85.Filip ProchácRelax810182420
86.Adam Gála4FSC FTVŠ UK134171300
87.Peter PopluhárFC 5ržalka134172100
88.Lukáš ŠtecákmEleven (A)125171620
89.Dušan BlichaFCK Minimax Bratislava (B)116171500
90.Richard GlézlFK Šport Bratislava107171100
91.Juraj AdámekČekan Mekenroff 1897 (A)124161200
92.Tomáš TakáčSemic12416700
93.Juraj TomášekFOFO Bratislava 1984 (A)10616800
94.Zdráhal MartinWild Boys 02 (B)9716800
95.Matúš GenčúrFOFO Bratislava 1984 (A)88161320
96.Richard SýkoraAK 47 Chaos (A)61016810
97.Dávid SupekFK Šport Bratislava412161900
98.František Smolík4 FUN Futsal Team96151900
99.Sergio SolanoHráč bez klubovej príslušnosti.9615900
100.Michal StanoAK 47 Chaos (A)96151610
101.Rastislav SchubertŠK Račišdorf96151210
102.Ondrej SivíčekRehab Klinik Baraberi96151620
103.Martin Totka4 FUN Futsal Team96152321
104.Robert Ochránek4FSC FTVŠ UK78151810
105.Adam ZdráhalFOFO Bratislava 1984 (A)41115900
106.Yousef EmkaimiMatadors12214900
107.Martin HuorkaŠK Račišdorf104141300
108.Igor MarkoŠK Danubit Wild Boys 02 (A)10414710
109.Adam ŽeliarPredators (A)95141400
110.Michal BernáthČekan Mekenroff 1897 (A)95141320
111.Bohumil PatákFK Šport Bratislava95142420
112.Martin KrajčírFK Šport Bratislava95141930
113.Michal Židzik4 FUN Futsal Team86141100
114.Jozef TaligaPredators (A)68141600
115.Ján PopluhárFC 5ržalka59141710
116.Igor JáchymRelax59142330
117.Jakub SárkaKatenáčo Dúbravka10313910
118.Severin ZelenákFC RTR BPN (A)94131520
119.Marek BlažejSemic94131001
120.Patrik ChamillaWild Boys 02 (B)8513400
121.Martin JasicaFK Šport Bratislava85131500
122.Daniel LabárKatenáčo Dúbravka85132320
123.Matúš HorákSemic49131310
124.Cyril Janoško4FSC FTVŠ UK31013710
125.Tomáš KankaraFK Šport Bratislava102121320
126.Maroš VážanČekan Mekenroff 1897 (A)84121910
127.Tomáš FedákFOFO Bratislava 1984 (B)75121010
128.George AllakajFC RTR BPN (A)7512710
129.Matej Mutiš4 FUN Futsal Team75122220
130.Michal KardošFresh and Funny75121421
131.Ivan ČukašKatenáčo Dúbravka57122000
132.Dušan RafajFOFO Bratislava 1984 (A)5712700
133.Matej BašťovanskýRehab Klinik Baraberi48121500
134.Branislav SoldánAK 47 Chaos (B)48122020
135.Gustav PastuchaAK 47 Chaos (A)3912900
136.Tomáš CibuľaRelax10111510
137.Martin KiyakAK 47 Chaos (B)8311600
138.Filip VerdunAK 47 Chaos (A)8311610
139.Juraj SlatinaČekan Mekenroff 1897 (A)83112020
140.Juraj TörökRehab Klinik Baraberi6511510
141.Viliam KotulaPredators (A)4711800
142.Tomáš KelleyČekan Mekenroff 1897 (A)47112010
143.Július BeromEleven (A)47112210
144.Maroš TinkRelax2911400
145.Róbert HauskrechtSemic29111020
146.Tomáš OravecKatenáčo Dúbravka82101600
147.Matej MoravskýFC 5ržalka73102111
148.Erik OndrejkovičRehab Klinik Baraberi64101200
149.Jan HozlárŠK Danubit Wild Boys 02 (A)64101810
150.Ján StasinkaŠK Račišdorf5510810
151.Martin MarekMatadors46101710
152.Štefan ĎurajkaČekan Mekenroff 1897 (A)46101650
153.Lukáš KuzmiakŠK Danubit Wild Boys 02 (A)6391410
154.Andrej VčasnýmEleven (A)5491510
155.Andrej HodekSemic549610
156.Michal PalackaČekan Mekenroff 1897 (A)4591800
157.Lukáš ŠterbaŠK Račišdorf459800
158.Adrian FilanFOFO Bratislava 1984 (A)459600
159.Ivan PolomskýRehab Klinik Baraberi459400
160.Marek VargaMatadors459800
161.Martin Novák4 FUN Futsal Team4591210
162.Juraj StašiakSemic459720
163.Martin PéchyWild Boys 02 (B)369700
164.Ladislav BenciFOFO Bratislava 1984 (A)189500
165.Lalúch MichalAK 47 Chaos (A)7181000
166.Martin MedoFresh and Funny718700
167.David KejdanaRelax7181320
168.Kristián MihálekAK 47 Chaos (A)628600
169.Filip JahičFCK Minimax Bratislava (A)628200
170.Peter HaľkoFOFO Bratislava 1984 (A)538200
171.Martin ĎubekmEleven (A)448900
172.Ľubomír KrálmEleven (A)4481100
173.Peter KriškaPredators (A)4481110
174.Timotej MatákMatadors358810
175.Dominik ŘehořkaFC RTR BPN (A)3581520
176.Milan Slimák4 FUN Futsal Team2681900
177.Martin SoučekSemic2682360
178.Adrián Lysák4FSC FTVŠ UK448500
179.Radim ZárubaHráč bez klubovej príslušnosti.617100
180.Banyar LukášFK Šport Bratislava527700
181.Peter BrndiarFOFO Bratislava 1984 (A)437400
182.Roman OsvaldFCK Minimax Bratislava (B)347600
183.Peter PikáliFC 5ržalka3472110
184.Marek HabajSemic347810
185.Pavol MatejovWild Boys 02 (B)257401
186.Alex Ľubomír Lauko4FSC FTVŠ UK167200
187.Milan ČervenákŠK Danubit Wild Boys 02 (A)167300
188.Milan BitalaEngerau Boys5161200
189.Branislav StrapekBudweiser426900
190.Miroslav BurdaFC RTR BPN (A)426200
191.Radomír MidaPKE-M IMOOPTIK (A)426500
192.Peter RottkoRelax426510
193.Dávid BencsikRehab Klinik Baraberi336600
194.Vladimír ĎurišŠK Račišdorf336400
195.Šimon SpišiakFK Šport Bratislava336610
196.Adam KlanicaRehab Klinik Baraberi336610
197.Viktor MayermEleven (A)2461700
198.Juraj Pribilinec4FSC FTVŠ UK2461740
199.Ondrej HabajSemic156420
200.Jozef StrnatkoFCK Minimax Bratislava (B)1561730
201.Tomáš DetkoŠK Račišdorf0661000
202.Pavol BernáthSemic0661910
203.Ladislav DemeterŠK Danubit Wild Boys 02 (A)505200
204.Matej ČulenAK 47 Chaos (B)415300
205.Michal ChalányČekan Mekenroff 1897 (A)415700
206.Jozef KotekŠK Račišdorf415600
207.Tomáš StaškoŠK Račišdorf415200
208.Miroslav JaškaWild Boys 02 (B)415300
209.Dávid ČisovskýWild Boys 02 (B)415820
210.Juraj JajcajŠK Račišdorf325400
211.Miloš BelicaFOFO Bratislava 1984 (A)325300
212.Viktor VargaRehab Klinik Baraberi325500
213.Marek GajdácsWild Boys 02 (B)325300
214.Michal ĎurišČekan Mekenroff 1897 (A)3251000
215.Andrej GendiarŠK Račišdorf325500
216.Richard ChorvatovičFOFO Bratislava 1984 (A)325600
217.Jakub Hirtl4FSC FTVŠ UK325520
218.Martin NemecFK Šport Bratislava3251230
219.Matej ŠándorKatenáčo Dúbravka235800
220.Peter KozárHráč bez klubovej príslušnosti.235200
221.Slavomír HerákRelax235800
222.Martin ZužoPredators (A)2351610
223.Matúš HlôškaŠK Račišdorf2351210
224.Lukáš Šlahučka4 FUN Futsal Team2351140
225.Jakub BelanŠK Račišdorf145400
226.Andrej Valentín4FSC FTVŠ UK1452200
227.Viktor AsimovČekan Mekenroff 1897 (A)1451120
228.Vladimír SýkoraAK 47 Chaos (A)404100
229.Štefan Jankulár4 FUN Futsal Team4041600
230.Samuel Šefčík4 FUN Futsal Team404310
231.Tomáš LopatkaŠK Račišdorf314300
232.Richard MichalecHráč bez klubovej príslušnosti.314300
233.Juraj KališmEleven (A)3141110
234.Marek LencesRehab Klinik Baraberi314410
235.Lukáš ŠkurekRelax224300
236.Matej ŠtevíkFOFO Bratislava 1984 (B)224200
237.Igor Remák4FSC FTVŠ UK224500
238.Karol MilkoPKE-M IMOOPTIK (A)224300
239.Matej Toman1.FC Pressburg (A)224800
240.Dušan VulinFK Šport Bratislava224500
241.Andrej ŠtibrichRelax224220
242.Marek SokolAK 47 Chaos (A)224730
243.Viliam Pištej4FSC FTVŠ UK134300
244.Martin HaragRelax1341300
245.Tomáš BielikŠK Račišdorf134700
246.Patrik MayerFK Šport Bratislava044500
247.Ján KabátFCK Minimax Bratislava (B)044410
248.Matej KukumbergFCK Minimax Bratislava (A)0442320
249.Juraj NajarPredators (B)303300
250.Marek WallnerAK 47 Chaos (A)303600
251.Kristián ŠtefanovičFresh and Funny303400
252.Matúš IvanČekan Mekenroff 1897 (A)303310
253.Matej PoláčekFK Šport Bratislava213800
254.Samuel MésárošPredators (A)213800
255.Branislav SládekFCK Minimax Bratislava (B)213300
256.Adam BastlMatadors213600
257.Pavol ŠtelmachSemic213400
258.Lukáš Turan4FSC FTVŠ UK213200
259.Alexander Burda4FSC FTVŠ UK213100
260.Tomas NagyAK 47 Chaos (B)213810
261.Ladislav HorvátPKE-M IMOOPTIK (A)123900
262.Martin MlynarovičRehab Klinik Baraberi123100
263.Roman MatúšekRehab Klinik Baraberi1231000
264.Štefan HasakŠK Danubit Wild Boys 02 (A)123200
265.Sebastian WoltemarFresh and Funny123710
266.Robert ŠvabenskýFresh and Funny123810
267.Mário MarkoSemic033200
268.Martin MáťušŠK Račišdorf033800
269.Kristián ŠlahorRelax033910
270.Milan NestorikFOFO Bratislava 1984 (A)202200
271.Peter KýškaŠK Račišdorf202400
272.Viktor BódiPredators (B)202200
273.Michal LapinŠK Danubit Wild Boys 02 (A)112600
274.Radoslav VančoPredators (B)112200
275.Dušan VangelRehab Klinik Baraberi112200
276.Daniel KozmelFOFO Bratislava 1984 (B)112400
277.Andrej BohušPKE-M IMOOPTIK (A)112200
278.Marek PaštrnákWild Boys 02112100
279.Július PentekRelax112400
280.Ondrej KordošBanana Boys112300
281.Simon NajarPredators (B)112500
282.Longjie Xia4 FUN Futsal Team112400
283.Ivan DriapsamEleven (A)112200
284.Adam DuchoňRelax1121000
285.Pavol BrunnerPKE-M IMOOPTIK (A)112800
286.Miroslav StykPredators (A)112200
287.Dávid HriníkFK Šport Bratislava112400
288.Peter BeroHráč bez klubovej príslušnosti.112710
289.Filip VaníkŠK Račišdorf112720
290.Peter ValkovičmEleven (A)1121830
291.Jozef UherČekan Mekenroff 1897 (A)022200
292.Tomáš BlinkaMatadors0222000
293.Marek KarpiakHráč bez klubovej príslušnosti.022300
294.Ján KaiserČekan Mekenroff 1897 (A)0221500
295.Branislav Bielik4 FUN Futsal Team0221200
296.Michal StrmiskaWild Boys 02 (B)022510
297.Richard IvantyšynPredators (A)0222111
298.Anton HájekFCK Minimax Bratislava (B)101100
299.Marek BelaníkHráč bez klubovej príslušnosti.101200
300.Robert Špaček4FSC FTVŠ UK101800
301.Peter UrbanovičmEleven (A)101600
302.Toan VuhuuAC Bells101100
303.Michal MaričákČekan Mekenroff 1897 (A)101700
304.Štefan ČonkaAK 47 Chaos (A)101100
305.Peter KrosbákAK 47 Chaos (B)101500
306.Michal VysokýFK Šport Bratislava101900
307.Ľuboš PetrovičmEleven (A)101100
308.Stanislav MarkoŠK Račišdorf101400
309.Tomáš PobehaFresh and Funny101200
310.Jakub HošekFCK Minimax Bratislava (B)101410
311.Juraj ČorbaHráč bez klubovej príslušnosti.1011001
312.Peter JankovičSemic101821
313.Tomáš TrabalíkSemic011400
314.Ján LomjanskýKatenáčo Dúbravka0111000
315.Peter Jaborek4FSC FTVŠ UK011200
316.Dávid TimothyAK 47 Chaos (B)0111100
317.Tomáš DlabolaMatadors011300
318.Michal BílekFC RTR BPN (A)011800
319.Martin FeriancWild Boys 02 (B)011300
320.Dominik OstrákWild Boys 02011100
321.Martin BeniačŠK Račišdorf011100
322.Martin SlobodaFC RTR BPN (A)011500
323.Tomáš Lazar4FSC FTVŠ UK011100
324.Peter MartanovicFCK Minimax Bratislava (B)011600
325.Simon TichýAK 47 Chaos (A)011100
326.Michal MrázRelax011110
327.Peter ŠrutekRehab Klinik Baraberi0111210
328.Andrej Peter4 FUN Futsal Team011810
329.Marek KabátFCK Minimax Bratislava (A)011420
330.Dávid VörösFOFO Bratislava 1984 (A)0111101
331.Ondrej BednárSemic000100
332.Mário MaderAK 47 Chaos (B)000200
333.Juraj TomanŠK Račišdorf000200
334.Marek KušnírWild Boys 02000100
335.Ondrej LiptákPredators (A)000100
336.Milan SapíkPKE-M IMOOPTIK (B)000100
337.Marcel MlynármEleven (A)000600
338.Marek HríbFC 5ržalka0001300
339.Peter AugustinBanana Boys000100
340.Milan MatyášRehab Klinik Baraberi000100
341.Juraj ŠprlákmEleven (A)000100
342.Jarábek MojmírŠK Račišdorf000300
343.Michal PolákŠK Račišdorf000100
344.Dominik BodnárPKE-M IMOOPTIK (A)000300
345.Patrik KratochvílWild Boys 02 (B)000200
346.Robert WeberŠK Račišdorf000300
347.Gullar AndrejAK 47 Chaos (A)000100
348.Martin BučákAK 47 Chaos (A)000100
349.Kristián MolnárPKE-M IMOOPTIK (A)000200
350.Michal OndrišíkSemic000200
351.Michal KozičmEleven (A)000200
352.Martin KucianmEleven (A)000100
353.Robert Maglen4FSC FTVŠ UK000100
354.Martin JurkemíkSemic000100
355.Michal UhliarikFCK Minimax Bratislava (B)000100
356.David KrakovskýRehab Klinik Baraberi000400
357.Pavol KrišPKE-M IMOOPTIK (B)000300
358.Daniel VrbaFK Šport Bratislava000200
359.Oliver HorvátRehab Klinik Baraberi000500
360.Jozef KunštárPKE-M IMOOPTIK (A)000200
361.Juraj PodhradskýFK Inter Bratislava0001000
362.Andrej DrongŠK Račišdorf000100
363.Marek SlavikWild Boys 02 (B)000100
364.Bruno LaurinecKatenáčo Dúbravka000100
365.Marek NemethPredators (B)000100
366.Patrik MoldaWild Boys 02000100
367.Róbert TichýFCK Minimax Bratislava (B)000100
368.Štefan DrugdaPKE-M IMOOPTIK (B)000100
369.Juraj ŠalkaŠK Račišdorf000300
370.Peter HruskaŠK Danubit Wild Boys 02 (A)000300
371.Juraj BojkovskýmEleven (A)000200
372.Miloslav VrbaFK Šport Bratislava000700
373.Tomáš KollárFOFO Bratislava 1984 (B)000600
374.Martin StrížAK 47 Chaos (B)0001300
375.Matúš NajarPredators (B)000100
376.Marek NeštrákAK 47 Chaos (A)000100
377.Ladislav LengyelPKE-M IMOOPTIK (A)000100
378.Patrik JuhosFC RTR BPN (A)000100
379.Michal KandračWild Boys 02 (B)000300
380.Michal KontšekRehab Klinik Baraberi000100
381.Lukáš HarakaľČekan Mekenroff 1897 (A)000200
382.Tibor ObertAK 47 Chaos (B)000200
383.Radko HrablíkRelax000210
384.Roman OndrušČekan Mekenroff 1897 (A)000710
385.Vojtech KrázelKatenáčo Dúbravka000110
386.Branislav GogaRelax000110
387.Mikuláš PaštekaČekan Mekenroff 1897 (A)0001910
388.Stanislav StančíkČekan Mekenroff 1897 (A)0002110
389.Rastislav OndraAK 47 Chaos (B)000710
390.Róbert ŠprtaČekan Mekenroff 1897 (A)000310
391.Peter HanuskaFresh and Funny000821