United (sezóna 2017/18)

Zápasy družstva

29.09.2017 19:00
United × FSC Velmáci FSC Minimax Bratislava (C)
0 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

08.10.2017 19:00
Belehradskí Lišiaci × United
1 : 10
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

15.10.2017 19:00
United × AC Bells
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

21.10.2017 08:00
TJ Juhcelpub Kojoti × United
2 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

05.11.2017 18:50
United × HSP Hemerhoidi
5 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

12.11.2017 21:20
1.FC Pressburg (A) × United
11 : 1
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

19.11.2017 17:40
United × Praetors Bratislava Čekan (B)
1 : 3
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

24.11.2017 18:30
FK 03 Hostinského × United
7 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

03.12.2017 21:20
United × FK Inter Bratislava
1 : 9
odohratý zápas Základná skupina ŠH Elán

08.12.2017 21:10
Arantes × United
1 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

17.12.2017 21:00
United × KPSF °92
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

13.01.2018 11:50
VK PAL Engerau × United
3 : 7
odohratý zápas Základná skupina ŠH FTVŠ

21.01.2018 18:00
United × INSTA
1 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

26.01.2018 22:10
SFC Silver Ružinov × United
2 : 2
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

02.02.2018 19:30
United × PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B)
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Mladosť

11.02.2018 22:00
ŠK Račišdorf × United
6 : 13
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.02.2018 21:10
United × White Boys
2 : 4
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

25.02.2018 18:40
FC Tifosi × United
3 : 8
odohratý zápas Základná skupina ŠH Dom Športu

18.03.2018 21:10
United × Belehradskí Lišiaci
2 : 6
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

25.03.2018 22:00
VK PAL Engerau × United
4 : 2
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

06.04.2018 18:50
United × ŠK Račišdorf
4 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

13.04.2018 20:30
HSP Hemerhoidi × United
5 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Mladosť

04.05.2018 21:00
PaH Blue Dragons FC RTR BPN (B) × United
7 : 5
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

13.05.2018 20:00
United × FK 03 Hostinského
8 : 9
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

18.05.2018 21:00
Arantes × United
1 : 7
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH FTVŠ

20.05.2018 18:50
United × FC Tifosi
3 : 1
odohratý zápas Skupina o záchranu ŠH Dom Športu

Hráči


foto
Tomáš Klein
obranca
#3
foto
Igor Dugas
obranca
#5
foto
Ivan Tencer
útočník
#15
foto
Tomáš Šimko
útočník
#17
foto
Karol Cvanciger
útočník
#18
foto
Racz Egon
útočník
#33
foto
Peter Sochanič
útočník
#50
foto
Juraj Gerberi
útočník
#55
foto
Volodymyr Movchun
útočník
#66
foto
Vladimir Dinka
útočník
#99

Manažéri klubu United


Najlepší hráči

foto
Tomáš Šimko
51 (30 + 21)

foto
Racz Egon
24 (17 + 7)

foto
Ivan Tencer
23 (12 + 11)

#HráčGABZápasovŽKČK
1.Tomáš Šimko3021512300
2.Racz Egon177242011
3.Ivan Tencer1211231410
4.Karol Cvanciger127192100
5.Lukáš Hrica89171011
6.Filip Horník79161900
7.Marcel Makara74111931
8.Tomáš Klein5382430
9.Bohumil Silný3361710
10.Tomáš Szotak134610
11.Stanislav Šiška1341410
12.Lukáš Višváder0442510